Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Sportowa sobota.

Sportowa sobota.
JUTRO GRAMY !!!

Przed nami dwa ostatnie mecze ligowe w tym roku. Wszystkich sympatyków piłki nożnej zapraszamy na stadion przy HUTNICZEJ !!! Wszyscy w barwach dopingujemy Stalówkę !!! Pierwszy gwizdek meczu 17. kolejki - sobota o godzinie 13:00.

Przeciwnikiem zielono-czarnych będzie Korona Rzeszów, beniaminek III ligi grupy IV. Korona w tabeli aktualnie zajmuje trzynaste miejsce. Rzeszowianie na swoim koncie zgromadzili 20 punktów na co złożyło się pięć zwycięstw i pięć remisów. Korona zanotowała także sześć porażek. W spotkaniach wyjazdowych drużyna ze stolicy Podkarpacia dwukrotnie zwyciężyła, trzy razy podzieliła się punktami oraz dwukrotnie przegrała. Do Stali traci dziewięć „oczek”.

BILETY on-line : www.bilety.stal1938.pl

kasy stadionu:

- sobota (g.11-13)

Musisz tam być razem z nami !!!

Komentarze (37)

Misio | 2021-11-12 19:44

Właśnie Śpiewak debiutuje w młodzieżówce!

Vielitz44 | 2021-11-12 19:58

I to całkiem udanie jak na razie. Fajnie było usłyszeć przy okazji meczu reprezentacji "były gracz Stali Stalowa Wola" :) daaaawno nikt o naszym klubie w TV nie mówił...

Misio | 2021-11-12 20:48

Zagrał bardzo dojrzale. Mądrze. I pomyśleć, że gdyby nie Szydełko poszedłby do Wólczanki na wypożyczenie i pewnie nadal był obrońcą gdzieś w 3 lidze.

Kategoriak | 2021-11-12 21:30

Bardzo dobre wejście Kacpra. Mało brakło i zaliczyłby asystę ale Kamiński nie trafił sam na sam

Vielitz44 | 2021-11-12 22:13

Szkoda tylko, że obecnie to łączy go z nami to, iż jest to nasz były zawodnik (chociaż życzę mu jak najlepiej i kibicuję). Oby Pioterczak się dobrze rozwijał i zagrał w "wyższych" reprezentacjach jako przedstawiciel Stalówki - bo chyba reprezentanta Stalówka nie miała nigdy - czy miała kiedyś?

Misio | 2021-11-12 22:18

W pierwszej reprezentacji Piechniak oficjalnie 2 mecze. W młodzieżowych było sporo tych reprezentantów. Krasiński, Wieprzęć, Kielarski.

Młodynie | 2021-11-12 22:20

Jeszcze Kacper Piechniak

Misio | 2021-11-12 22:21

Tzn. z Wieprzęciem to pewny nie jestem, ale jeszcze Darek Sajdak chyba coś tam zagrał.

Misio | 2021-11-12 22:29

Młodynie - Kacper Piechniak nie jest wychowankiem Stalówki. Chyba na jeszcze Stasiu Trawiński jeździł na kadrę.

Adams | 2021-11-12 23:20

Nawiązując do poprzednich opinii również jestem zdania Szydełko może się uważać za głównego architekta rozwoju Kacpra i to że dziś pojawił w młodzieżowej reprezentacji!

Vielitz44 | 2021-11-13 07:29

Misio ale Piechniak jako gracz Stalówki? Chodzi mi o gracza Stalówki, który grając u nas był w kadrze, Piechniak to chyba był już wtedy poza Stalówką.

Misio | 2021-11-13 07:43

Tam wcześniej powinno być: Karasiński. Tomasz Karasiński, tylko te cholerne telefony same zmieniają domyślnie.

Misio | 2021-11-13 07:45

Vielitz zrozumiałem, że chodzi o wychowanków, bo Kacper wczoraj wystąpił jako gracz Niecieczy. Oczywiście, że Piechniak Piotr był powołany z Groclinu.

Filip kacper k. | 2021-11-13 07:59

w kadrze od U16 do U19 Wojtek Fabianowski otrzelał sie strasznie duzo bramek.

Z ostatnich dziejów- powolania mieli takze Piotr Gilar i Lukasz Streciwilk

Misio | 2021-11-13 08:00

Grali jeszcze u nas byli reprezentanci Polski jak np. Gienek Cebrat i środkowy obrońca z Górnika Zabrze, ale wyleciało mi nazwisko z głowy.

Misio | 2021-11-13 08:18

Ten obrońca z Górnika to Józef Dankowski.

Misio | 2021-11-13 10:01

Wracając do dzisiejszego meczu, to w poprzednim sezonie z Koroną Rzeszów wygrały rezerwy, grając juniorami. Zobaczymy co dziś zrobią z nimi profesjonaliści.

Stalowiak40 | 2021-11-13 11:10

Gilar i Stręciwilk zapowiadali sie dobrze i skonczyli, jeden w Slowianinie Grębów a drugi nie wiadomo gdzie.. a i jeszcze Argasinski.. przepadł na dobre.

Młodynie | 2021-11-13 12:08

Argasiński nie gra już w piłkę

Kamilosss | 2021-11-13 15:20

Ale bieda ta gra. Wynik cieszy i tylko tyle. Kreacja leży, jedyne zagrożenie ze stałych fragmentów gry. A w drugiej połowie Korona sporo okazji i cisnęła nas momentami.

Sciemaa | 2021-11-13 15:48

Fotki z meczu » http://bityl.pl/X92NU

Kamykrah | 2021-11-13 15:50

Ważne punkty.Liniowy to jakaś porażka.

Misio | 2021-11-13 16:19

Liniowy to porażka, ale jak beznadziejny był główny?! Najważniejsze punkty. O reszcie już za kilka dni nikt nie będzie pamiętał.

Vielitz44 | 2021-11-13 16:38

Z plusów, to Grabarz w 5 min zrobił więcej niż Żelazko w kilku meczach w jakich grał - poderwał zdecydowanie grę, zrobił karnego, łapie chyba wiatr - Świder z nim w ataku może sporo ugrać, bo widać było w paru akcjach, że Świder nie miał komu zgrać piłki itp.
Ogólnie to bez szału ta nasza gra niestety, duuużo szczęścia i znów dobrze Smyłek, dobrze, że te karne chociaż się udało.

Aleksander | 2021-11-13 18:01

Grali w STALI jeszcze Marek Piotrowicz, Juliusz Kruszankin też byli reprezentanci Polski

Vielitz44 | 2021-11-13 18:51

ALEKSANDER - ale to byli gracze Stali powołani do repry? Bo co innego jak powołują "byłego" gracza (jak Śpiewak) a co innego jak "obecnego" (Pioterczak), stąd napocząłem temat, że temu chłopakowi kibicuję, bo to nasz obecny gracz ;) - ale nie ma się co oszukiwać, jak będziemy dalej w takich ligach grać, to grajki co się pokażą, szybko Stal będą opuszczać...

Aleksander | 2021-11-13 19:46

No gdzie gracze STALI...ONI przyszli tutaj na piłkarska emeryturę, już po najlepszych latach gry.

Misio | 2021-11-13 20:40

Aleksander - wg 90minut.pl Marek Piotrowicz nie grał w pierwszej reprezentacji. Sprawdzałem rano, bo też tak myślałem.

Aleksander | 2021-11-13 20:52

Może być. Ja całe życie myślałem że grał ale 90 minut ma lepsze info.

Kategoriak | 2021-11-13 23:25

Misio~ Jeśli rozmawiamy o powołaniach to dodaj jeszcze Tura który tez gdzieś tam był na kadrze kilka lat wstecz

Misio | 2021-11-13 23:36

Wspomniałem tylko o tych co wiem. A o wszystkich nie wiem. Jak wiecie to zapraszam do dyskusji.

Kategoriak | 2021-11-14 00:50

Artur Cebula zaliczył kilka występów dla Reprezentacji, do tego Adrian Chamera który również kilka razy był powołany do młodzieżówek

Vielitz44 | 2021-11-14 08:28

To jeszcze egzotycznie, Préjuce Nakoulma też był reprezentantem swojego kraju :) jakby nie było nasz były grajek, który u nas błysnął i potem poszedł "w świat" i trafił do repry :)

Misio | 2021-11-14 08:36

Z wychowanków Stali w I reprezentacji na pewno Piotr Piechniak 3 występy. Wcześniej podałem 2, ale 90minut podaje, że 3 więc trzeba im zaufać. W młodzieżowych reprezentacjach na pewno grali Tomek Karasiński i Artur Kielarski, którzy zaliczyli ciekawe przygody. Pierwszego chciało nielegalnie "wyciągnąć" do siebie FC Koeln, a drugi przez jakieś perypetie z paszportem nie poleciał na Mistrzostwa Świata, gdzie Polska zajęła 3 miejsce. Wcześniej był pierwszym bramkarzem. Drużyna w której grali m.in. Żurawski, Szymkowiak i Kukiełka z Siarki, z którym to Artur sobie na tą kadrę jeździł. Pozostałym w 100% nie potwierdzę bo po prostu nie mam wiedzy. Kiedyś nie było internetu, tylko gazety i nie było takiego przepływu informacji jak dziś. O Stasiu Trawińskim czy Darku Sajdaku, to mam takie informacje, że ktoś kiedyś powiedział. Ale czy to prawda? Szczerze nie wiem. Młodsi jak Fabian, Gilar czy Stręciwilk być może jeździli na kadrę, ale czy grali w oficjalnych meczach? Na prawdę nie wiem. Jak ktoś jest w stanie potwierdzić na 100% to ok. Uwierzę. Co do Chamery, to być może, bo pamiętam jak rozmawiałem z jego tatą naście lat temu i jakiś temat był. Chłopak jest z Lipy, uchodził za spory talent, ale czy grał w kadrze? Nie wiem. Natomiast obiło mi się gdzieś o uszy, że Stręciwilk do tej pory utrzymuje kontakty z Jędrzejczykiem i poznali się na kadrze. Jak coś wiecie, to piszcie. Mam nadzieję, że ten temat nie będzie przeszkadzał jakiemuś marudzie, bo dotyczy wychowanków Stalówki.

Misio | 2021-11-14 09:13

Jeśli chodzi o wychowanków, czy byłych zawodników, którzy grali w I reprezentacji, to jednak blado wypadamy na tle innych miast w okolicy. Taka Dębica czy Mielec wydali dużo fajnych piłkarzy do kadry czy nawet w Europę. Siarka, KSZO czy nawet Jasło pod tym względem nas biją. Jasło za Peszkę oczywiście.

Kazan | 2021-11-14 13:56

hi do Misio -z tego co pamietam a chodzil ze m,na do klasy Tomek Laba on tez obil sie o kadre mlodziezowki nie wiem jak z Januszem Mulawka bylo? hm kumplowal sie z Krzyskiem Strzelcem razem grali no Sajdakiem..Chyba Baran tez byl powolywany,, byl kiedys taki zawodnik w Stalowce chyba Janusz tez bylo mu na imie nie pamietam dokladnie..no i byly Trener Stalowki Mikulski ale on chyba nie byl wychowankiem

Misio | 2021-11-14 14:11

Kazan - możliwe. To są roczniki starsze ode mnie, ale trzeba też pamiętać, że są też tzw. "konsultacje" i nie wiąże się to z rozgrywaniem meczów. Były kiedyś, nie wiem czy dalej są kadry wojewódzkie, regionalne itp. Na takie jeździło wielu chłopaków.

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Wisłoka Dębica

Stal Stalowa Wola             Wisłoka Dębica
2022-03-12, godz. 14:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Avia Świdnik

Stal Stalowa Wola             Avia Świdnik

0 : 1

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Cracovia II 18 11-3-4 36
2 Siarka Tarnobrzeg 18 10-5-3 35
3 Podhale Nowy Targ 18 10-4-4 34
4 Chełmianka Chełm 18 10-4-4 34
5 ŁKS Łagów 18 10-3-5 33
6 Stal Stalowa Wola 18 10-2-6 32
7 Avia Świdnik 18 9-3-6 30
8 Orlęta Radzyń Podlaski 18 6-7-5 25
9 Unia Tarnów 18 6-7-5 25
10 Wisłoka Dębica 18 6-6-6 24
11 KSZO Ostrowiec Św 18 6-5-7 23
12 Czarni Połaniec 18 6-4-8 22
13 Podlasie Biała Podlaska 18 4-9-5 21
14 Korona Rzeszów 18 5-6-7 21
15 Sokół Sieniawa 18 4-4-10 16
16 Wisła Sandomierz 18 4-3-11 15
17 Tomasovia 18 1-6-11 9
18 Wólczanka W. Pełkińska 18 2-3-13 9

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 122 km 115
Wisłoka Dębica 96 km 205
Podlasie Biała Podlaska 244 km 48
Chełmianka Chełm 0 km 0
Cracovia II 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Tomasovia 0 km 0
KSZO Ostrowiec Św 0 km 0
Unia Tarnów 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2022-03-12 STAL - Wisłoka Dębica
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (3148) » 1938fc (1574)
» Vielitz44 (1331) » Filip kacper k. (1282)
» Edek38 (1263) » Fanatyk38 (920)
» Kamil (841) » Rafix (768)
» Misio (661) » Kamilosss (629)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Tur Turek - STAL (1:0)
2007-09-15
Ilość zdjęć: 17
Wyświetleń: 32 455 razy
STAL - Cracovia Kraków (:)
1997-00-00
Ilość zdjęć: 1
Wyświetleń: 476 razy
STAL - GKS Bełchatów (0:0)
2017-04-15
Ilość zdjęć: 27
Wyświetleń: 29 965 razy
STAL - Górnik Łęczna (4:0)
2008-09-06
Ilość zdjęć: 14
Wyświetleń: 35 953 razy
Osób Online: 20 / Czas gen. strony: 0.01416