Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Wszyscy na Hutniczą !!!

Wszyscy na Hutniczą !!!
Szanowni Kibice !!!

Już za kilka godzin wszyscy widzimy się przy Hutniczej !!! Przed nami ostatni mecz w tym roku. Wszyscy na zielono lub czarno z szałem w ręku , meldujemy się na sektorze dopingującym!!! Zachęcamy znajomych do przyjścia na stadion. Zadbajmy o dobrą frekwencję i atmosferę.

Naszym przeciwnikiem będzie Avia Świdnik. To drużyna, która w tabeli III ligi grupy IV zajmuje siódme miejsce. Avia zdobyła 27 punktów na co złożyło się osiem zwycięstw i trzy remisy. Drużyna ze Świdnika zanotowała także sześć porażek. W spotkaniach wyjazdowych Avia legitymuje się bilansem 4-3-2.

Nasza „Stalówka” aktualnie w tabeli jest trzecia i do lidera traci dwa „oczka”. Z Avią w tym sezonie już rywalizowaliśmy. W 1. kolejce Stal zwyciężyła w Świdniku 1:0. Wszyscy mamy nadzieję na to, że nasza drużyna udanie zakończy ten rok i będziemy mogli cieszyć się z trzech punktów.

Musisz tam być razem z nami !!!

Hej Stal.

Komentarze (36)

Jarinto | 2021-11-20 13:40

Jaki wynik?

Kamilosss | 2021-11-20 13:49

0-0. Beznadziejna gra. Na skrzydle nikogo kto mógłby cokolwiek pożytecznego zrobić. W pomocy oprócz Jopka statyczna gra i sporo dziur. Zero kreacji. To cud że jesteśmy dalej w walce o awans takim składem. Podziękujemy tym którzy ściągnęli takich piłkarzy czyli wiadomo komu.

Jarinto | 2021-11-20 13:52

Wiadomo.
A reszta wyników?

Młodynie | 2021-11-20 13:52

Trzeba zrobić porządki pozbyć się Żelisk plus konkretnie się wzmocnić. Ten mecz trzeba cudem wyszarpać spróbować wymusić karnego jak gra nie idzie

Stalowiak40 | 2021-11-20 14:32

Nie wiem jakim cudem Olszewski grał w 1-szej lidze..

Młodynie | 2021-11-20 14:37

To nie jest kadra na awans strzela im 40 latek który pewnie dzień wcześniej wypił kilka piw

Stallzks | 2021-11-20 14:38

Białka raczej kategoryzowal bym jako profesjonalista, naszych kopaczy poza kilkoma wyjątkami jako chłopacy do bicia... Może wincyj pieniędzy im dać jeszcze, motywacja by się znalazła?

Pazimieh | 2021-11-20 14:45

Najlepsze jest to, że Pan który zapowiadał wzięcie całej odpowiedzialności i ryzyka na siebie, za miesiąc będzie sobie siedział na Podlasiu i liczył kasę.

Młodynie | 2021-11-20 14:49

Pan od stycznia już w Stali nie będzie pracował

Jacek22 | 2021-11-20 15:15

Stal pełna dominacja tylko brakowało wykonczenia. Drugi napastnik czyli Żelisko zbyt pozno wszedl, sam Swiderski nic nie mógł zrobić. W sumie runda jesienna w wykonaniu Stali była względnie pozytywna. Strata do lidera będzie najwyżej 5 pkt, więc na wiosnę wszystko się roztrzygnie. Jak pamiętamy do Wisły Puławy strata sezon temu była dużo większa, więc i tak jest postęp. W przerwie zimowej dokupić 2-3 piłkarzy a tych zostawić. Ewentualnie pożegnać się z Olszewskim, który nic nie wnosi, Persakiem i Cukrowskim. Reszta zostaje i walka o awans trwa dalej.

Kamilosss | 2021-11-20 15:15

ta druzyna to wstyd dla miasta a kiedyś była dumą. Zero kreacji, skrzydeł brak, obrona jak dzieci we mgle ale no co się dziwić jak stoperzy są jacy są.. Pół okazji sobie nie stworzyliśmy w meczu z Avia(!)

Co robia na boisku Duda czy Stepniowski? Ani w obronie nie za wiele pomagają ani w ataku. Nic. 1 na 1 w tym klubie to chyba nikt nie potrafi pójść. Swiderski niemal wszystkie piłki przegrywa, zero pomocy.

Na koniec nie pozdrawiam tego chyba asystenta trenera? który pretensje miał po meczu o gwizdy w przerwie xD To nie teatr. Powinniście przegrywać 2-0 do przerwy, zero gry to skąd zdziwienie, że ktoś gwiżdże? Zenada

Kamilosss | 2021-11-20 15:16

jacek jak zwykle marny trolling badz odklejenie od rzeczywistości - wybierz jedno.

Jacek22 | 2021-11-20 15:18

Taki wstyd dla miasta że dalej są w czubie tabeli i grają o awans. Wpadki się zdarzają najlepszym. Nie będą wiecznie wygrywać. Wisła Puławy tez nie wygrywała na okrągło.

Młodynie | 2021-11-20 15:19

Siarka ma w planach sprowadzenie młodych z rezerw Cracovii więc jednocześnie osłabią rywala. My natomiast mamy góra 5 zawodników do gry Smyłek Jopek Świderski zdrowy Radulj i nierówny w tym sezonie Drobot

Ziom_stal | 2021-11-20 15:19

Marek nas pięknie załatwił. Mówiłem ze po serii zwycięstw z drużynami naprawdę ze wsi przyjdą mecze z lepszymi drużynami gdzie polegniemy i tak to wyglada. Runda tragedia jedyny różowy ze jest 5 druzyn do awansu i potracili punkty między sobą. Mocnych wzmocnień nie będzie bo zima o to jest poprostu trudno. Kto był na meczu to widział ze stary Białek robił nas jak chciał

Młodynie | 2021-11-20 15:20

Jeśli drużyna nie zostanie wzmocniona i nie pozbędziemy się Żeliski Kiełbasy Cukrowskiego Persaka Olszewskiego to słabo będzie z awansem

Misio | 2021-11-20 15:47

Mnie jest szczerze bardzo szkoda Jopka. Chłopak się tu po prostu marnuje. Dzisiaj jego koledzy z podziwem przyglądali się jak sobie poradzi z 3-4 rywalami. Szkoda, że żaden nie wpadł na pomysł, żeby mu pomóc. Zajechali dzisiaj Jopka, że musiał zejść przed czasem. Dziwi mnie postawa wychowanków. Dziś Stępniowski i Wojtak oprócz Świdra tragiczni. Tragiczny też Drobot. Stępniowski powinien zastanowić się co dalej, bo on się już przestał rozwijać, a ambicji ma zero! Dziś na plus oprócz wspomnianego Jopka Khorolski i Wojtysiak. Oni chociaż coś próbowali. Walczyli. No i do Smyłka trudno się przyczepić. Reszta to jakby o wakacjach myślała.

Misio | 2021-11-20 16:00

PS. I jeszcze szacunek dla Wojtka Białka za zachowanie po strzelonej bramce. Ja to odebrałem jako oddanie szacunku dla swojego byłego klubu. Brawo!

Misio | 2021-11-20 16:16

Jeszcze raz PS. Jeśli myślimy o wzmocnieniach, to bierzmy tego stopera z Avii z numerem 3. Tego co nakrył czapką Świderskiego! Chłopak był bezbłędny. Ogólnie w całej tej rundzie wpadło mi w oko trzech grajków: ten stoper z Avii, bramkarz Wólczanki i napastnik Maj z Radzynia. Pomijam młodych z rezerw Cracovii, bo tych lepszych Cracovia nie puści.

Maxtor84 | 2021-11-20 16:23

Misio zgadzam się całkowicie. Dwojka naszych sppry zjazd w dół. Drobot też słabo. Jopek ponoć ma oferty z 2 lig a szczerze mówiąc u nas to on sie nie rozwinie bo mając takie drewno dookoła to co może zrobić

Młodynie | 2021-11-20 16:23

Rafał Kursa grał kiedyś w Stali Rzeszów

Makaio | 2021-11-20 16:50

I Avia wyjaśniła wielką Stal...

Stalowiak68 | 2021-11-20 19:22

Młodynie jesteś zwykłym cepem jak twój żałosny szef. Niszczycie piłkę w Stalowej. Przypomnieć ci jak mlaskałeś i śliniłeś się trollu na transfery Zielińskiego? k...to są jaja. Świder 14 koła i narywa go czapką stoper co pracuje na zmiany, a bramkę nam strzela 40 latek i jest najlepszy na boisku. O co tu chodzi? Więcej pieniędzy panie Zieliński? Nie plujcie na Marka bo dostał propozycję od Lucka na dobrą kasę to co miał zrobić ? Odmówić? A ty Młodynie stul pipe bo co z tego że z klubu odejdzie Marek jak i tak będzie brał kasę z miasta, bo przecież nikt nie ośmieli się go wywalić. Zieliński drugi as co umie szastać tylko kasą. Zero pomysłu na drużynę a na plus tylko Jopek, ale akurat z jego transferem ani Marek ani Zielińskie nie mieli nic wspólnego. Na zakończenie zabawy 6 plac niby strata nie wielka więc trzeba się spodziewać znów paplania prezydenta o wszystkim i o niczym, wymyślania cudów, a na koniec jak nie wyjdzie to opcja atomowa. Ciekawe dlaczego prezydent który pompuje miliony w klub nie zatrudnił normalnych profesjonalistów tylko daje się bawić kosztem klubu swojemu kolejnemu koledze?
Dobranoc naiwniacy z klubu PIS

Młodynie | 2021-11-20 19:29

Citko ma umowę do końca roku. Nie zostanie przedłużona taką decyzję podjął już prezydent. Do Świderskiego nie powinno się mieć żadnych pretensji bo wielokrotnie wraz z Jopkiem ciągnie ten wózek na swoich barkach. Za transfery teraz ma odpowiadać trener Zieliński może tylko mu podsunąć propozycję ale decyzja należy do trenera. Mocno prześwietloną mają 3 ligę śląską można się spodziewać transferów z tej ligi plus z 2

Marek1938 | 2021-11-20 21:01

Młodynie ty dalej swoje zaklęcia ppwtarzasz jak kudłaty. Obudź się chłopie moze i Świder ciagnie wózek ale za taką kasę co on bierze to miałbyś dwoch zawodników nie gorszych. Jedynie co potraficie to wydawać kasę zwłaszcza nieswoją. Brak słów amatprzy nas oje....li

Vielitz44 | 2021-11-20 21:08

STALOWIAK68 - profesjonalistów czyli kogo? Gramy w takiej lidze, że tu trzeba normalnego trenera, który chce coś osiągnąć i zatrudniać graczy, którzy chcą się pokazać, plus paru wyjadaczy, którzy swoje zarobią ale dadzą wkład - a my mamy drogich grajków, z których żaden w sumie nic nie osiągnął i nic konkretnego nie potrafi. W tej lidze nie trzeba mieć sztabu trenerów i doradców, menadżerów itp. na to przyjdzie kolej jak wrócimy na szczebel centralny...

Stalowiak68 | 2021-11-20 22:04

Vielitz nie myślałem że to powiem, ale masz rację. Tu trzeba zawodników którzy chcą grać, anie zarabiać miliony i dobrego trenera a nie kolegów prezydenta. Jeden kolegoa Nowak już klub spuścił, teraz znalazł sie drugi z paczki i milionami mieszkańców soe bawi a mas mami że zrobi awans. Do tego Młodynie.....

Stary piknik | 2021-11-20 23:00

A ja się Vielitz częściowo zgodzę. Jak się chcemy eygrzebać wyżej i tsm grać bez rewolucji kadrowej to tą ligę już teraz musimy przerastać pod każdym względem. Więc sztab trenerski i skauci - Tak, doradcy i menadżerowie - Nie, piłkarze za kasę nawet powyżej standardu tej ligi jak są na to środki- Tak - ale mają też odpowiednio grać.Nie da się mieć amatorskich trenerów i piłkarzy i jednocześnie od nich wymagać wyników ponad stan, więc opcja oszczedzania jak chcemy iść wyżej i tam zostać nie wypali. Problem w tym że obecny skład ma za fużo słabych punktów. W ataku poza Świderskim nie widać teraz opcji a on też daleki od formybz jaką tu przyszedł. W pomocy Jopek przerasta resztę o głowę ale sam nie da rady. Duda i Stępniowski mało odważnie do przodu i wolno. Tak się nie gra i dlatego tak jak dzisiaj kolejna drużyna dominuje nad nami w środku a my nie możemy sobie stworzyć sytuacji. Szkoda że nie gra Lebioda bo widac że chłopak się nie bał i był bardziej przebojowy. Wojtak i Wojtysiak dają jakiś potencjał na skrzydle ale trzeba pracować i odwagi trochę. Bramkarza w końcu mamy dobrego - nie ma co się czepiać. W obronie Włodek i Hudzik ok. Pietrzyk w sumie też chociaż dzisiaj słabiutko jak cała drużyna. Trzeba bocznego co się nie boi podłączyć do przodu. Nie ma co się bawić w indywidualne oceny bo jest sztab od tego, ale nie jest zespół na awans. Trzeba wzmocnień w każdej formacji a przede wszystkim z przodu zawodników ofensywnych. Gramy wolno, cofnieci, bez presingu, mało strzelamy na bramkę. Dzisiaj nam Avia pokazała jak się gra wysoko i jak się biega. Dobrze że jest przerwa. Jest czas na pracę. Strata nie jest duża mimo mizeroty jaką graliśmy, a o mały włos przecież mogliśmy być liderem. Wszystko jest możliwe ale styl trzeba zmienić bo inaczej będzie źle.

Misio | 2021-11-21 00:21

Pytanie do zorientowanych: co z Grabarzem? Jakaś kontuzja, czy sportowo przegrał walkę o skład z Żeliską? Bo z Koroną dał fajną zmianę, a dziś go nie było nawet na ławce. Z drugiej strony to się zastanawiam, czy Roland trener Thomas nie zdobył by więcej punktów? Nie czepiam się Berety, bo podjął odważny krok przychodząc w środku sezonu i dostał takich piłkarzy, ale czy Roland przegrałby z Wólczanką itp?

Ziom_stal | 2021-11-21 08:10

Może wygrałby z Wolczanka ale przegrałby Np z Kszo czy jakims inny Tomaszowem. W tamtym roku po rundzie jesiennej byłem bardziej spokojny o walkę o awans mimo straty 10 pkt niż teraz. Jasne trzeba powiedzieć jesteśmy za słabi na awans i za mocni na Polance Wolczanka itp jesteśmy 3 ligowym średniakiem

Młodynie | 2021-11-21 09:05

Grabarz doznał urazu w piątek tuż przed meczem

Misio | 2021-11-21 09:25

ZIOM - wiadomo, że teraz można tylko gdybać...ale Roland jednak wygrał w Świdniku. Nie krytykuję Berety, bo jego oceniać będzie można dopiero na wiosnę. Jak przygotuje drużynę do rundy rewanżowej, jakich dokona wzmocnień. Dostał taki materiał ludzki i musiał tym grać. Jednak czy coś się w grze poprawiło? Moim zdaniem nadal nie mamy stylu. Nie mamy pomysłu na atak pozycyjny, nie stwarzamy za wiele sytuacji strzeleckich. I nie chodzi mi tylko o wczorajszy mecz.

Stalowiec1938. | 2021-11-21 10:56

Całe zło zaczęło się na górze od częstych i nie trafionych zmian prezesów , trenerów itp itd od pozbywania wychowanków i brania co rundę zaciągu piłkarzy przepłaconych bez umiejętności i co najgorsze nie pasujących do Stali .Bo dla każdego gracza grającego w Stali gra w tym klubie to powinien być zaszczyt i godne go reprezentowanie bo to zasłużony klub z aspiracjami a nie klub do odciania kwitków z wypłaty i odpier... pańszczyzny na boisku a teraz mamy niestety taki skład personalny zawodników bez ambicji , honoru , zaangażowania ,teraz fryzurki ,kolorowe buty a nie daj boże koszulkę pobrudzić albo spocić się . Nikt cudów nie wymaga każdy wie jaki jest poziom polskiej piłki gramy w 3 lidze tylko z nazwy bo tak naprawdę to 4 poziom rozgrywkowy w Polsce w większości klubów oparty na półamatorskim łączeniu gry z pracą . Macie wszystko zarobki , obiekty i taka pańszczyzna na boisku najgorsze że to zlepek ludzi nie dość że bez umiejętności to bez Stalowego Charakteru .W tej lidze nie ma wirtuozów wygrywa ten co mu się bardziej chce danego dnia ci którzy biegają walczą a u nas co mecz spacerki dopiero zaczynają grać jak dostaną gonga i zjebe z trybun tylko wtedy zawsze jest za pózno . Zamiast 5 obrońców Michał Czarny byl do wzięcia z Puszczy zamiast 5 pomocników Reiman był do wzięcia ze Stali Rzeszów . Takich trzeba zawodników z jajami i charakterem walczaków . Jeżeli Bereta nie trafi do głów tych chłopaków i nie bedą walczyć i zapier... co mecz to nic z tego nie bedzie no i niech sciągna w końcu paru zawodników z charakterem co weznie to towarzystwo krótko w garść i zaczną wyglądać jak DRUŻYNA

Misio | 2021-11-21 11:37

Był Skakuj, człowiek który to ogarnął i osiągał fajne wyniki. Byli Waszkiewicz, Sobotka czy Mistrzyk, może nie świetni zawodnicy, ale zżyci z tym klubem i co by nie mówić walczaki. Był tzw. trzon drużyny, ale trzeba było ich pogonić bo blokowali miejsca dla citkowych wynalazków. Jakże prezydent dał się omamić Citce? Przecież drużyny nie buduje się w miesiąc na zasadzie wypieprzymy starych, a kupimy nowych. Kto przed sezonem ściąga 15 nowych piłkarzy? Wystarczyło zatrzymać Skakuja i dać mu 3 mocne transfery. Takiego Smyłka, kogoś w miejsce Mrozia, bo wiadomo było, że odejdzie i skutecznego napastnika. Popatrzmy na taką Avię wczoraj. Oni grają jednym składem kilka lat i wcale się nas nie przestraszyli. Oni nas wczoraj ograli zasłużenie, bo byli lepsi i mieli pomysł na nas. Zespół buduje się latami, trzeba cierpliwości, stabilizacji. My zaprzepaściliśmy taką szansę w lecie rozpieprzając to co poskładał Skakuj. Teraz jesteśmy nadal w grze tylko dlatego, że nie ma w tej lidze wyraźnego faworyta. Zima pokaże kto naprawdę chce awansować. Na dziś to jest 7 drużyn. W żadnej lidze tak nie ma.

Marek1938 | 2021-11-21 13:19

Stalowiec1938 sam lepiej bym tego nie ujął. 100 % prawdy. Do mas przychodzą zawodnicy i trenerzy tylko dla kasy a co rusz jakiś nowy prezes, albo prokurent wciela swoje pomysły i robi nowy zaciąg zawodników. Nie wiem kiedy Nadbereżny zrozumie że w ten sposób nigdy nic nie osiągnie w piłce.
Czepiamy się zawodników ale zapominamy że ktoś ich ściągnął mimo iż nie mają charakteru i za Stal umierać nie będą. Przychodzą tu tylko dla kasy i wyporomowania się. Tych którzy byli związani z klubem i wychowanków wyje...ł albo Citko albo prokurent Zieliński.
Naszym przekleństwem są właśnie zaufani urzednicy i doradcy Nadbereżnego a nie zawodnicy, którzy grają tak jak umieją i jak im się chce.

Cdncdn | 2021-11-21 14:45

To nie są piłkarze.Nie używajcie tego terminu.To szrot .Plebsy bez honoru.3 zostaje reszta na felgi

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Wisłoka Dębica

Stal Stalowa Wola             Wisłoka Dębica
2022-03-12, godz. 14:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Avia Świdnik

Stal Stalowa Wola             Avia Świdnik

0 : 1

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Cracovia II 18 11-3-4 36
2 Siarka Tarnobrzeg 18 10-5-3 35
3 Podhale Nowy Targ 18 10-4-4 34
4 Chełmianka Chełm 18 10-4-4 34
5 ŁKS Łagów 18 10-3-5 33
6 Stal Stalowa Wola 18 10-2-6 32
7 Avia Świdnik 18 9-3-6 30
8 Orlęta Radzyń Podlaski 18 6-7-5 25
9 Unia Tarnów 18 6-7-5 25
10 Wisłoka Dębica 18 6-6-6 24
11 KSZO Ostrowiec Św 18 6-5-7 23
12 Czarni Połaniec 18 6-4-8 22
13 Podlasie Biała Podlaska 18 4-9-5 21
14 Korona Rzeszów 18 5-6-7 21
15 Sokół Sieniawa 18 4-4-10 16
16 Wisła Sandomierz 18 4-3-11 15
17 Tomasovia 18 1-6-11 9
18 Wólczanka W. Pełkińska 18 2-3-13 9

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 122 km 115
Wisłoka Dębica 96 km 205
Podlasie Biała Podlaska 244 km 48
Chełmianka Chełm 0 km 0
Cracovia II 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Tomasovia 0 km 0
KSZO Ostrowiec Św 0 km 0
Unia Tarnów 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2022-03-12 STAL - Wisłoka Dębica
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (3148) » 1938fc (1574)
» Vielitz44 (1331) » Filip kacper k. (1282)
» Edek38 (1263) » Fanatyk38 (920)
» Kamil (841) » Rafix (768)
» Misio (661) » Kamilosss (629)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Pelikan Łowicz - STAL (2:0)
2014-04-23
Ilość zdjęć: 21
Wyświetleń: 29 784 razy
Radomiak Radom - STAL (1:1)
2013-11-16
Ilość zdjęć: 15
Wyświetleń: 24 479 razy
Stal Rzeszów - STAL (0:0)
2013-05-29
Ilość zdjęć: 10
Wyświetleń: 16 886 razy
Polonia Warszawa - STAL (:)
1995-00-00
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 1 665 razy
Osób Online: 32 / Czas gen. strony: 0.01475