Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Operacja Wieczysta

Operacja Wieczysta

Stal Stalowa Wola już w sobotę zagra arcytrudny mecz. Zielono-czarni udadzą się do Krakowa, aby rozegrać kolejne ligowe spotkanie. Przeciwnikiem podopiecznych Łukasza Surmy będzie główny faworyt do awansu, Wieczysta Kraków.

Stalowcy w ostatnim ligowym pojedynku wygrali na własnym boisku z Chełmianką Chełm 2:0. Bramki dla naszego zespołu zdobyli Jakub Kowalski z rzutu karnego i Michał Kitliński. Dla Stali był to trzeci wygrany mecz z rzędu i trzeci bez straconej bramki. Gospodarze sobotniej potyczki nie mogą mówić dobrze o ostatnim spotkaniu. Podopieczni Franciszka Smudy przegrali w Radzyniu Podlaskim z miejscowymi Orlętami 3:1.

Naszpikowana gwiazdami z wyższych lig Wieczysta miała według wielu spekulacji roznieść trzecią ligę i łatwo awansować. Jak na razie boisko nieco zweryfikowało te opinie. Beniaminek z Krakowa stracił w czterech meczach już pięć punktów, wcześniej zremisował z Podlasiem Biała Podlaska. Jak widać ogromne pieniądze zainwestowane w zespół nie do końca mają przełożenie w ligowych zmaganiach w jakże trudnej grupie 4 trzeciej ligi.

Faworytem w sobotnim pojedynku są gospodarze, co przejawia się także w ofercie bukmacherskiej. Zielono-czarni nie są jednak na straconej pozycji. – Jeśli zagramy jak zespół w Krakowie to nasi rywale będą mieli ciężki orzech do zgryzienia. Liga jest nieprzewidywalna. W każdym meczu gramy o trzy punkty i z takim celem jedziemy na tą potyczkę – powiedział opiekun Stali Łukasz Surma.

Wieczysta Kraków – Stal Stalowa Wola / sob 27.08.2022 godz. 12.00

relacja video: https://www.youtube.com/watch?v=XckET5he5Dc

Komentarze (32)

Kamilosss | 2022-08-27 12:42

Pięknie zawalony gol Soszyńskiego. Ogólnie jak na razie obrona tylko, zero gry w przodzie, to już Biała Podlaska bardziej odważnie grała.

Maxtor84 | 2022-08-27 12:55

Biała Podlaska grała odważniej bo nie gra jak my samymi defensywnymi pomocnikami :) Widać w każym meczu kunszt trenerski Surmy :D .... czy my nie możemy zagrać innym młodzieżowcem za Lebiodę ? On jest tragiczny....

Vielitz44 | 2022-08-27 13:13

Grała grała, bo Wieczystej się nie chciało - jak na razie, to tak spięci jeszcze nie byli - widać, że ostatnia porażka ich zabolała, szkoda, że teraz na nas się to odbija. Nasi dają się stłamsić - widać jednak przewagę, tam grają naprawdę dobrzy piłkarze w ataku, jak tylko im się chce, a dziś niestety biega tam każdy.
Nasi mogli lepiej się zachować w paru atakach, bo Wieczysta obronę ma taką se, ale prowadzenie zdecydowanie zasłużone. Olszewski out. Czekam na Japończyka, może coś ruszy atakiem. ps. w 11 to my tego meczu nie skończymy, koszą nasi strasznie.

Nicke | 2022-08-27 13:15

Grajcie coś! Radzyn im trzy gole strzelił, a my co?

Raul | 2022-08-27 13:18

Gramy strasznie defensywnie. Bramkarzowi tylko zawdzieczamy tylko 0:1. Rozegranie i wykonczenie tragedia. Surma i jego " kolekcjonerzy glupich zoltych kartek ". 8 minut i 3 kartki .Ewidentnie brakuje rozgrywajacego i Napadziora .

Raul | 2022-08-27 13:19

Wieczysta jest do uklucia .

Vielitz44 | 2022-08-27 13:55

Remis na plus - czyli jednak wszystko jest w tej lidze jeszcze możliwe!

Adams | 2022-08-27 13:58

Jednak Wieczysta nie taka straszna ... remis trzeba docenić choć przyznam liczyłem na wygraną Stalówki

Raul | 2022-08-27 13:59

Napastnika na gwalt tu potrzeba !!!!!!!

Raul | 2022-08-27 13:59

Na szpicy hula wiatr .

Młodynie | 2022-08-27 14:06

Może nie ma gwiazd i lidera ale wszyscy grają ambitnie i jeżdżą na tyłkach. Do zimy powinni dociągnąć w górze tabeli a potem solidnie wzmocnić siłę rażenia. Momentami bardzo ostra gra. Szczęście też wyjątkowo od początku sezonu nam sprzyja.

Sciemaa | 2022-08-27 14:10

Wzmocnienia? ci wszyscy co przyszli mialy byc wzmocnieniem.

Raul | 2022-08-27 14:15

Nie mamy nawet 0,5 napastnika . Tak to jest jak zespol buduje typowy przecinak , bez polotu , defensywny pomocnik W-efista Surma . I co My kibice mamy ogladac . Obrone Czestochowy , liczenie na cud , karne co mecz , ewentualnie stale fragmenty gry .No zesz K...a nie wierze , zeby nie bylo w zespole Napastnika .

Pjona_ziom | 2022-08-27 14:18

Pisałem już wielokrotnie i dalej się powtórzę że w tej drużynie brakuje środkowych pomocników, odkąd odszedł Mroziński nie ma kto rozegrać piłki. Jak można grać z pominieciem pomocy? Piłka na bok z jednej na druga stronę i tak w kółko a jak nie da się bo zamknięta strona to długa wrzuta. Brawa za bramkę, fura szczęścia po naszej stronie że nie było karnego ani czerwonej kartki, była walka ale chcąc wygrywać nie możemy na pozycji rozgrywającego wystawiać Stelmach panie Surma

Młodynie | 2022-08-27 14:23

Z Puszczą też będziemy się bronić i liczyć na wygraną 1 bramką albo na karne. Dopóki jest to skuteczne to niech to grają.

Raul | 2022-08-27 14:29

Pjona Ziom 100% racji . Tak naprawde to tylko fuks i niefrasobliwosc sedziego ogarnely nam ten remis . 2 powazny przeciwnik ( do tego w kryzysie i Totalna Miernota na lawce ) , a jechali z Nami jak z Fura Gnoju. 1 to Cracovia 2 i chyba nie musze mowic , co z Nami zrobili . 0 absolutne 0 pomyslu na gre , 0 koncepcji , 0 strategii . Niestety , tak dlugo nie zajedziemy . Tak moglby prowadzic Stalowce co 3 ogarniety w temacie Kibic . Chociaz , nawet Nie. , My Kibice zyjemy Emocjami . A ta Zbieranina pilkarska ( z Calym szacunkiem dla Nich , bo to nie ich wina , ze Surma ich nie ogarnia ) jest Wykapana a nie z Wytrysku .Checi i Ambicja to za malo . Wieczysta czysto pilkarsko przerasta Nas o glowe . Jedyne co Nas uratowalo to Fuks. Sedziowie i Smuda.

Raul | 2022-08-27 14:35

Stalowka przypomina Mi szkole podstawowa , kiedy niekumaty i nie ogarniajacy W-Fista rzucal po rozgrzewce pilke i mial na wszystko wyj..ane. Mysmy jako dzieciaki sie cieszyli . Z perspektywy czasu patrzymy na to juz zupelnie inaczej . Bo Kolo niczego nie uczyl , nie rozwijal , nie podpowiadal , nie inspirowal , nie zalezalo Mu .Panie Surma , a moze do szkoly podstawowej , by Pan poszedl w Krakowie . A , ahaj czekaj nie te PIENIADZE .... Totane 0 pomyslu na gre i rozegranie .Mniej niz 0 .

Raul | 2022-08-27 14:41

Bardzo przepraszam P. "Trenera" Surme . Jednak jest On wybitnym strategiem i stosuje co najmniej 2 . 1 strategia "na Udo , albo sie udo albo Nie . 2 strategia na Chaos . Do tej pory skuteczne . Tylko zal na to patrzec .

Stallzks | 2022-08-27 15:18

Gratulację dla drużyny za bardzo dobry wynik u faworyta. Widać było różnice klas, wieczysta podrażniona porażka w orlętach chciała koniecznie zamazać plamę i stal jej się postawiła. Pozytywne zmiany trenera Surmy, bardzo dobry start za nami. Teraz przypieczętować to 3 pkt u siebie z Wisłoka i można śmiało mówić że w tym sezonie możemy się liczyć w walce o awans.

Stallzks | 2022-08-27 15:25

Ktoś tu wymaga że stal wzmocniona 2 ligowymi grajkami będzie cisnęła extraklasowa wieczysta? Raczej proponuje realnie patrzeć na ruchy kadrowe i cieszyć się że drużyna punktuje. Trener Surma zbudował na ten moment ciekawy zespół, mamy bardzo dobrego napadziora Suszkiewicza który w przeciwieństwie do Świderskiego chce grać w piłkę i szuka kolegów, bardzo inteligentny gracz. Moim zdaniem Wieczysta będzie punktowała cały czas bo widać było jej potencjał w.tym.meczu, martwi mnie dyspozycja Dudy, który poza bramka strzeloną nie wiele wnosi dla zespołu pozycja w środku pomocy.... Mam nadzieję że złapie formę, a i pamiętajcie mamy 2 miejsce w tabeli a ludzie na tej stronie wyzywaja nam trenera który regularnie punktuje, doceniajmy to co mamy i przede wszystkim szanujmy się nawzajem.

Adams | 2022-08-27 15:41

Póki co mozna byc z wyników zadowolonym trzeba pamietać przed startem sezonu nie mówiło się o awansie więc presji nie ma jak to było wczesniej... dodatkowo kilkanaście dni temu mało kto wierzył wyjdzie remis z Wieczystą na ich stadionie z tego co pamietam niektórzy pisali o wysokiej porażce!

Młodynie | 2022-08-27 15:45

Wieczysta u siebie jest lepsza na wyjazdach to też musimy brać pod uwagę. Jako pierwsi urwaliśmy im punkty na ich stadionie. KSZO też zagrało tam ambitnie jednak przegrali 2:0. Dodatkowo tutaj byli wkurzeni porażką w Radzyniu oraz Smudzie pali się posada. Jedni i drudzy mieli okazje. U nas bardzo dobrze Smyłek i Kowalski.

Stalowiak22 | 2022-08-27 15:46

Na Wieczystej rzadko kto zdobywa nawet punkt wiec wynik bardzo dobry. Napastnika brakuje bo ten gosc z Polkowic nie przekonuje.

Młodynie | 2022-08-27 15:49

Smuda według Janekxa dzisiaj został zwolniony.

Raul | 2022-08-27 16:01

StallZks Obudz sie chlopie co Ty piszesz???? " Ekstraklasowa Wieczysta "????!!!, b.dobry napadzior Szuszkiewicz ( 0 goli do tej pory ) , ktos wyzywa trenera ?!?!( a moze mowi jak jest naprawde ) I co pewnie jeszce napiszesz , ze zremisowalismy z druzyna trenera z Ligi Mistrzow . Troche obiektywizmu Chlopie . To nie jest czas na " lizanie sie po jajach " ( na pewno nie teraz , no chyba ,ze juz nie mozesz wytrzymac ) Bez urazy .Mi bardzo zalezy na wynikach i Grze Stalowki .

Stallzks | 2022-08-27 16:26

Jestem zadowolony ze wyników jakie ta drużyna pod wodzą trenera Surmy zdobyła. Rozumiem że telepie Cię na 2 miejsce w tabeli, jak dla mnie mogą źle dla oka grać ale bardzo skutecznie. Moim zdaniem za bardzo pochopnie oceniasz tą drużynę i zamiast ją wspierać zwyczajnie wbijasz w nią szpile gdzie tylko o jak tylko możesz, jak dla mnie daleko taka postawa do wspierania ma wspólnego, jak wyżej poprzednicy pisali na Wieczystej mało kto zdobywa pkt, a tam sama 11 naszpikowana ludźmi którzy mają extraklasowa przeszłość, co widać było jaka jakość prezentowali spychając nasz zespół do defensywy...
Cieszy pkt na terenie faworyta do awansu nie dając im tym samym możliwości odjechania nam.

Raul | 2022-08-27 16:58

Punkt na wyjezdzie u Wieczystej jest O.K. Niestety jesli rzeczywiscie odejdzie Dyzma Smuda to moze byc wielki odjazd w tabeli i gra na miare mozliwosci i pieniedzy wpompowanych w zespol .

Raul | 2022-08-27 17:04

I juz w zimie temat wlaczenia sie w walke o 2 lige bedzie nieaktualny ( podobnie jak to bylo rok temu ) Oczywiscie ,ze tego bardzo bym nie chcial. I powtorze to po raz setny to jest pszenno -buraczana i w polowie amatorska liga , dlatego nie widze absolutnie zadnych powodow do podniety ,ze po 5 kolejkach jestesmy na 2 miejscu .Nie pompujmy balonika.!!!! Gra jest bardzo przecietna , a momentami wrecz slaba.

Maxtor84 | 2022-08-27 17:36

Raul zgadzam się z Tobą zdecydowanie .

Stallzks | 2022-08-27 18:01

Rozumiem poprzedni sezon stracony przez nieudolne transfery Citki, ale w obecnym sezonie widać że drużyna się buduję, że jest potencjał a przede wszystkim wyniki.
W górę serca w końcu Stalówka punktuje czy naprawdę ma być stypa i będziemy je.bac trenera że jest padaka?

Stallzks | 2022-08-27 18:04

Raul ja widzę że nie widzisz powodów do zadowolenia.od 1 kolejki na tej drużynie wieszasz psy.
Narzekac można, mi ta drużyna się podoba. Jest walka, są chęci do gry a kwestia awansu będzie długo otwarta dopóty dopóki taka wieczysta będzie gubiła pkt jak dzisiaj

Nicke | 2022-08-29 12:51

Smuda zwolniony, Wieczysta zacznie wygrywac moim zdaniem

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Cracovia II

Stal Stalowa Wola             Cracovia II
2023-03-04, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Lublinianka Lublin

Stal Stalowa Wola             Lublinianka Lublin

3 : 1

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 ŁKS Łagów 17 11-4-2 37
2 Avia Świdnik 17 10-5-2 35
3 Wieczysta Kraków 17 10-4-3 34
4 Stal Stalowa Wola 17 11-1-5 34
5 Cracovia II 17 10-3-4 33
6 Orlęta Radzyń Podlaski 17 10-2-5 32
7 KSZO Ostrowiec Św 17 8-3-6 27
8 Korona II Kielce 17 6-6-5 24
9 Wisłoka Dębica 17 6-5-6 23
10 Podlasie Biała Podlaska 17 5-7-5 22
11 Chełmianka Chełm 17 5-4-8 19
12 Sokół Sieniawa 17 5-3-9 18
13 Lublinianka Lublin 17 5-1-11 16
14 Podhale Nowy Targ 17 4-4-9 16
15 Czarni Połaniec 17 5-1-11 16
16 Unia Tarnów 17 4-4-9 16
17 KS Wiązownica 17 3-4-10 13
18 Wisła Sandomierz 17 3-3-11 12

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Cracovia II 0 km 0
Unia Tarnów 0 km 0
Wieczysta Kraków 0 km 0
Korona II Kielce 0 km 0
Czarni Połaniec 0 km 0
ŁKS Łagów 0 km 0
Podlasie Biała Podlaska 0 km 0
Orlęta Radzyń Podlaski 0 km 0
Wisła Sandomierz 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (3418) » 1938fc (1579)
» Vielitz44 (1397) » Filip kacper k. (1286)
» Edek38 (1263) » Fanatyk38 (992)
» Kamil (849) » Rafix (768)
» Misio (722) » Adams (671)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Raków Częstochowa (3:1)
2014-11-29
Ilość zdjęć: 33
Wyświetleń: 78 517 razy
Pogoń Leżajsk - STAL (0:1)
2001-08-18
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 10 597 razy
STAL - Stal Rzeszów (2:1)
2011-04-16
Ilość zdjęć: 39
Wyświetleń: 140 599 razy
STAL - Hetman Zamość (3:1)
2002-09-14
Ilość zdjęć: 3
Wyświetleń: 12 714 razy
Osób Online: 54 / Czas gen. strony: 0.01159