Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Zmieniona godzina rozpoczęcia meczu w Rzeszowie!

Zmieniona godzina rozpoczęcia meczu w Rzeszowie!

Jak podaje strona www.90minut.pl przedostatnia kolejka z uwagi na mecz reprezentacji odbędzie się wcześniej. Czyli nasz mecz rozpocznie się o godzinie 14:30 !!! A nie jak zaplanowano wczesniej 16:00. W związku z tym godzina wyjazdu kibiców nie bedzie o 13:00 jak podawano wcześniej ale około 11:30 !!!

Zbiórka na wyjazd w sobotę o godzinie 11:30 pod PKS-em w Stalowej Woli ! Cena wyjazdu około 25 złotych ( w tym bilet na mecz).

Komentarze (28)

~tomeks | 2005-06-1 14:50

Drukujcie i rozklejajcie !!
img57.echo.cx/img57/8778/plakat3ts.jpg

~cyc-u | 2005-06-1 14:55

kurwa a 130 plakatów wisi już na miescie :/

~ | 2005-06-1 15:21

no to co oni kurwy sobie robia ?? przeciez kazdy mysli ze mecz jest o 16.00 !!!!!!!!!

~bulu | 2005-06-1 15:24

nosz kqrwa mac tyle plakatow a miescie a ci przekladaja !!
nie wytrzymuje juz!!!!!!!!!!
sory za napine ale nie mgoe sie powstrzymac
TYLKO TYCH ZYDOW ZLAC PO GEBIE I TEN ICH POPIERDOLONY KLUB!

~Cyc-u | 2005-06-1 15:51

przeciez to nie zydzi tylko pzpn przełozył cała kolejke wyluzuj ziomek...

~ | 2005-06-1 15:55

na stronie stali rz nie ma o tym infa !! a tak sie szykuja heheh ;d

~Marco | 2005-06-1 16:10

Od kiedy to pzpn interesuje się rozgrywkami 3 ligi tak bardzo że aż zmieniają godziny meczów żeby rodacy mogli zobaczyć mecz reprezentacji ??? Najlepiej zadzwonić do klubu i zapytać ile w tym wszystkim prawdy... Pozdro :):)

~janek | 2005-06-1 16:44

no to teraz chlopaki wszystko w naszych rekach, po prostu chiodzimy po miescie i rozpowiadamy znajomym ze mecz jest wczesniej i ze wyjazd jest 11.30, poscie info na osiedlu a sie rozejdzie

~adam | 2005-06-1 17:00

ja gdzieniegdzie dopisałem czarnym mazakiem ze o 11.30 jest zbiorka i na niektorych zakleiłem godzine karteczka , z inna godzina

~ | 2005-06-1 17:37

to nawet lepiej ze przelozyli - zdazymy wrocic na mecz reprezentacji ;)

~do tomeks | 2005-06-1 17:41

ja moge te plakaty rozwieszszac
jak cos to numer gg 2638096

~tomeks | 2005-06-1 17:59

widzialem kilka rozwieszonych na miescie, zamienilem je na te z dobra godzina... wiec jest OK... ale druknolem tylko 20sztuk tak wiec jak cos to drukujcie pozniej mozna sxerowac kilkanascie i porozwieszac :)
pozdro
i do zobaczenia w Rzeszowie ! :D

~tomeks | 2005-06-1 19:16

III liga, gr. IV zagra wcześniej Nie o 16, jak planowano, ale o 14:30 rozpoczną się w sobotę wszystkie mecze 29., przedostatniej kolejki w małopolskiej trzeciej lidze.

Wydział Gier Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej dokonał zmiany, mając na uwadze kolizję wcześniej ustalonej godziny z porą rozgrywania meczu przez polską reprezentację. "Biało-czerwonych" czeka w sobotę spotkanie z Azerbejdżanem w ramach eliminacji do mistrzostw świata, a rozpocznie się ono o godz. 17.

źródło: Nowiny

~młody | 2005-06-1 20:48

Dobra juz mozna zrobic kolorowe logo a nie czarno białe ! zmiencie to !

~Adam | 2005-06-1 23:34

Stachu Bednarz sie rozstrzela az siatka bedzie dziurawa.W koncu sie przelamie :P

~kowal | 2005-06-1 23:48

bednarz się zerżnie w pory a nie rozstrzela, ciebie i jgo trzeba rozstrzelać na stadionie jak w chinach

~Stalowiec | 2005-06-2 01:20

Bednarz moze rozstrzelac sie w pory z razem z Adamusem tak jak ten kowal gadal.Brzezinski ma byc w nastepnym sezonie trenerem i jakis dobry napastnik.A wiec Adamus wypierdalaj z twoim zasrancem.Zamiast opierdolic w przerwie pilkarzy ze nie graja tak jak trzeba to on powie do pilkarzy zeby grali defensywnie z jednym napastnkiem i to w dodatku z Bednarzem.

~super nowosci | 2005-06-2 06:56

III liga zagra wcześniej

Dzięki interwencji Super Nowości i natychmiastowej reakcji Kazimierza Grenia, prezesa Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej kibice nie będą mieli w sobotę dylematu czy iść na mecz III ligi, czy też pozostać w domu i obejrzeć mecz reprezentacji. Przedostatnia kolejka III ligi małopolskiej odbędzie się bowiem nie jak pierwotnie planowano o 16, ale dwie i pół godziny wcześniej.

- Całe zamieszanie wynikło z tego, że terminarz III ligi był układany trzy miesiące temu - powiedział Kazimierz Greń. - Wtedy nie znaliśmy godziny rozpoczęcia meczu eliminacji MŚ 2006 Azerbejdżan - Polska. Po otrzymaniu sygnału od Super Nowości o kolizji terminów niezwłocznie skontaktowałem się z poszczególnymi klubami. Udało mi się je przekonać do zmiany godziny rozpoczęcia spotkań III ligi. Byłoby bowiem bezsensem grać przy pustych trybunach, bo większość kibiców wybrałaby zapewne możliwość obejrzenia transmisji z meczu reprezentacji. Na szczęście nikt nie oponował i mecze 29. kolejki rozpoczną się o godzinie 14.30.

Kluby III ligi uszanowały zatem interes własny i swoich kibiców. Zobaczymy czy działacze zespołów z niższych klas rozgrywkowych wykażą się zdrowym rozsądkiem. Ich bowiem jeszcze nie obowiązują terminy obligatoryjne i sami ustalają godziny rozpoczęcia swoich spotkań.

p

Super Nowości z dnia 02_06_2005

~zks | 2005-06-2 09:17

"Przedostatnia kolejka III ligi małopolskiej odbędzie się bowiem nie jak pierwotnie planowano o 16, ale dwie i pół godziny wcześniej." czyli o 13:30

~tomeks | 2005-06-2 11:45

chyba zle wydrukowali ;]

~serwat | 2005-06-2 14:35

WEJDZCIE KONIECZNIE W TEN LINK :))WAZNE dla zainteresowanych wyjazdem na mecz !!!!!!!!!!!!!!
serwatka5.w.interia.pl/Kopia%20z%20Nowy-1.jpg />

~serwat | 2005-06-2 14:38

sorki ten jest poprawny
serwatka5.w.interia.pl/KopiazNowy-1.jpg

~tomeks | 2005-06-2 14:40

pozwoliłem sobie wkleic to na forum ;)

~Stalówka | 2005-06-2 15:58

Serwat a moze zamiast robicplakaty zaczniesz jezdzic na mecze ty griba tŁusat swinio!!!!!! buhahaahh

~serwat | 2005-06-2 17:54

do Stalówka: jakby cos to Matis zrobił ja tylko wrzuciłem na serwer i wam na strone POZDRO

~ | 2005-06-2 18:36

Matis moze sam by zaczal jezdzic na mecze a pozniej sie plakatami zajal

~Matis | 2005-06-2 18:41

akurat mi sie nudzilo i zrobilem plakat...jaki jest taki jest - moze nie wyszedl do konca idealny :P ale jest ... a na meczu bede ..spoznie sie na poczatek ale bede !

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

ŁKS Łagów - Stal Stalowa Wola

ŁKS Łagów             Stal Stalowa Wola
2020-11-29, godz. 12:30
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Podhale Nowy Targ

Stal Stalowa Wola             Podhale Nowy Targ

2 : 1

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Puławy 20 15-3-2 48
2 Sokół Sieniawa 20 12-7-1 43
3 Wisła Sandomierz 20 10-7-3 37
4 Avia Świdnik 20 10-6-4 36
5 Wólczanka W. Pełkińska 20 11-3-6 36
6 Stal Stalowa Wola 19 11-2-6 35
7 KSZO Ostrowiec Św 20 10-3-7 33
8 Siarka Tarnobrzeg 20 9-4-7 31
9 Podhale Nowy Targ 20 9-4-7 31
10 Chełmianka Chełm 19 8-4-7 28
11 ŁKS Łagów 19 8-4-7 28
12 Lewart Lubartów 20 6-8-6 26
13 Wisłoka Dębica 20 6-8-6 26
14 Korona II Kielce 19 6-2-11 20
15 Stal Kraśnik 19 5-4-10 19
16 Orlęta Radzyń Podlaski 20 5-4-11 19
17 Cracovia II 19 5-3-11 18
18 KS Wiązownica 18 4-4-10 16
19 Jutrzenka Giebułtów 20 4-4-12 16
20 Podlasie Biała Podlaska 18 4-3-11 15
21 Hetman Zamość 20 1-5-14 8

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 0 km 5
KSZO Ostrowiec Św 0 km 150
Jutrzenka Giebułtów 0 km 0
Hetman Zamość 0 km 230
Wisłoka Dębica 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
KS Wiązownica 0 km 0
Sokół Sieniawa 0 km 0
Cracovia II 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2020-11-29 ŁKS Łagów - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (1941) » 1938fc (1266)
» Edek38 (1260) » Vielitz44 (1132)
» Filip kacper k. (1035) » Rafix (768)
» Fanatyk38 (752) » Kamil (645)
» Kamilosss (538) » Acer (480)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
Stal Stalowa Wola - Wisła Sandomierz
» Polecamy






Losowe galerie

GKP Gorzów Wlkp. - STAL (3:0)
2008-09-03
Ilość zdjęć: 9
Wyświetleń: 18 446 razy
STAL - Limanovia Limanova (1:1)
2014-11-22
Ilość zdjęć: 21
Wyświetleń: 17 253 razy
STAL - Warta Poznań (0:0)
2008-11-15
Ilość zdjęć: 10
Wyświetleń: 22 655 razy
Pogoń Leżajsk - STAL (0:1)
2001-08-18
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 7 315 razy
Osób Online: 12 / Czas gen. strony: 0.01969