Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» REMIS NA ZAKONCZENIE SEZONU

REMIS NA ZAKONCZENIE SEZONU

STAL - WISŁA 1:1 (0:1)
0-1 Małecki (41)
1-1 Radawiec (84)
STAL: Wietecha - Kasiak, Drabik, Maciorowski, Pająk - Włoch, Ożóg, Radawiec, Dziuba (46 Sałek) - Juda (46 Krawiec), Pietrasiewicz (62 Stręciwilk).
WISŁA: T.Grabowski - Szymonik, Zentek, Jacek, M.Grabowski (88 Kowalski) - Kazimierczak, Pławiak (76 Rosłoń), Husejko, Wojcieszyński - Ikenacho (90 Jasik), Małecki (85 Szabat).
Sędziował: Jacek Karpeta (Radom).
Zółte kartki: Krawiec, Sałek, Radawiec.
Widzów 300.

Garstka widzów żegnała nasz zespół w meczu kończącym sezon 2004/2005. Jeszcze nie tak dawno tyle ludzi to na mecze rezerw przychodziło...
Wynik sobotniej konfrontacji wydaje się być sprawiedliwy. W pierwszej połowie przewaga należała do gości, którzy wyprowadzali szybkie kontry, po których kilka razy robiło się gorąco pod bramką Wietechy, ale i Stali nie brakowało strzeleckich okazji. Już w 6. minucie Juda zagrał do Petrasiewicza, a ten popisał się bardzo ładnym strzałem z powietrza z 6-7 metrów, po którym piłka odbiła się do poprzeczki krakowskiej bramki. Kilkanaście sekund potem Juda wygrał pojedynek biegowy z jednym z obrońców gości, wpadł w pole karne, strzelił po ziemi, ale niecelnie. Później znakomitej okazji nie wykorzystał Kelechi Ikenacho, przegrywając pojedynek z Wietechą. W 18. minucie nasz bramkarz obronił silne uderzenie Husejki z rzutu wolnego, piąstkując piłkę ponad bramkę. W odpowiedzi w jeszcze lepszej sytuacji znalazł się Pietrasiewicz, ale strzelił z 16 metrów Panu Bogu w okno... W 22. minucie Wietecha po raz drugi był lepszy od Ikenacho. Po błędzie Drabika napastnik Wisły był sam na sam z naszm bramkarzem, ale zamiast strzelić mocno, chciał przelobować Wietechę technicznym uderzeniem, ale na nasze szczęście „Balon” nie dał się zaskoczyć. W 39. minucie  świetnej okazji nie wykorzystał Juda. Idealnym podaniem obsłużył go Radawiec, lecz młody gracz Stali strzelił tak lekko z kilku metrów, że Grabowski nie miał problemów ze złapaniem piłki. Dwie minuty później Wisła miała dwie idealne okazje, z których jedną wykorzystała. Pierwszej nie umiał zamienić na bramkę Ikenacho, który „główkował” z 4 metrów w boczną siatkę, ale już następne uderzenie wiślaków na bramkę Stali było celne. Na strzał z ponad 25 metrów zdecydował się Małecki, piłka odbiła się po drodze od pleców jednego z naszych obrońców, zmyliła zupełnie Wietechę i wylądowała w bramce.
W przerwie meczu trener Adamus dokonał dwóch zmian. Za Judę wszedł Krawiec, a za Dziubę Sałek. I właśnie ten piłkarz był bliski pokonania Grabowskiego w 58. minucie, gdy uderzył z narożnika pola karnego. Piłka minęła jednak celu - atakował piłkę jeszcze wślizgiem Pietrasiewicz, ale spóźnił się o ułamek sekundy. W 62. minucie po dośrodkowaniu z prawej strony, Radawiec zgrał piłkę głową na piąty metr, tam doskoczył do Krawiec, zdołał strzelić, ale akurat tam, gdzie stał na linii bramkowej Marcin Grabowski, który zażegnał niebezpieczeństwo. W 65. minucie kapitalny rajd prawą stroną przeprowadził Andrzej Kasiak, kończąc go mocnym uderzeniem wzdłuż bramki. Trzy minuty później bramkarz Wisły wyłapał piłkę po „główce” Krawca. W odpowiedzi Kazimierczak próbował zaskoczyć Wietechę strzałem w „krótki słupek”, ale przcież nasz bramkarz należy do najlepszych golkiperów w lidze! W 84. minucie padło wyrównanie. Kolejną akcję prawą stroną zainicjował jeden zt najlepszy aktorów tego widowiska, Andrzej Kasiak. Jego dośrodkowanie zamknął jak należy pods bramką Wisły Radawiec i było 1:1. W ostatnich sekundach spotkania Wietecha wybronił strzały Wojciechowskiego i Szabata, i wynik nie uległ już zmianie.

www.stal.stw.pl/pilka

Komentarze (26)

~o.rydzyk | 2005-06-13 02:06

MOIM ZDANIEM NIE MA SIE Z CZEGO CIESZYC......CHODZIMI O KWESTIE NASZEGO DALSZEGO POBYTU NA MAKSYMALNEJ PROWINCJI PIŁKARSKIEJ JAKĄ JEST 3 LIGA........ALE CÓŻ JAK TO MOWIĄ SERCE NEI SŁUGA ;-P STALÓWKA TO STALÓWKA ZAWSZE TO BĘDZIE NASZ MÓJ KOCHANY KLUB!!!
P.S CZAEM TYLKO ŻAŁUJE ŻE NIE URODZIŁEM SIE W MONACHIUM TURYNIE ALBO NAWET W LIVERPOOLu ;-)

~greg makintosch | 2005-06-13 07:51

Zawsze możesz pojechać do liverpoolu, lub innego monachium i poudawać, że jesteś tamtejszy.A tak poważnie, to masz rację, że jesteśmy na piłkarskiej prowincji i chyba nie prędko ją opuścimy. Bez pomocy pieniędzy dziś nie da się robić sportu z ambicjami, lecz niestety nie chce mik się wierzyć, żeby działacze szukali sponsorów( jakie puste te nasze koszulki...)
Mimo to, kocham mój klub i będę jego fanem zawsze, nawet gdy będziemy grywać z Pipidówą Dolną...

~Nash | 2005-06-13 10:02

Popieram przedmowcow

~Kiler | 2005-06-13 12:38

i ja też popieram. Smutny ten nasz sport. Patrzyłem wczoraj na mecz Kujawiak Włocławek z Widzewem : ludzi ful, stadionik odremontowany, fajna atmosferka, a na koszulkach ( to odnośnie kolegi powyżej) reklam jak na TVN - pieniądz może wszystko, ale u nas w klubie same "bolki", którym na niczym nie zależy, bo nie czują żadnej presji..... Pozdro dla wszystkich!

~ | 2005-06-13 13:20

przeczytałem w Echu, że powoli zaczyna się wyprzedaż naszych piłkarzy. Jeszcze się dobrze sezon nie zamknął, a już rozwalają skład. Fajnie, a kogo kupią...

~ZKS | 2005-06-13 19:47

Jak wroci Brzezinski to on tu zrobi porzadek.Czas podziekowac nastepujacym niewypalom:Bednarzowi,Szarowskiemu,Wlochowi nie mowiac juz o Adamusie.Atak trzeba wymienic Pietrasiewicz moze waleczny ale 3 bramki jak na napastnika to za malo ale jak juz ktos ma byc to lepiej on niz obibok Bednarz,to samo Juda sama walka nie wystarczy jest szalenie nieskuteczny i on bardziej na pomocy powinien grac niz w ataq.Obrona jest spox, w pomocy tez mamy kim grac ale Adamus lansowal kolegow Szarowskiego i slabego Wlocha ktory po kontuzji latal jak ostatnia ofiara.Transferow spektakularnych nie bedzie ale mimo tego mozna stworzyc dobra druzyne, taki Skiba Wieckowski wspomniany Juda czy Streciwilk az sie pala do gry.

~m. | 2005-06-13 21:18

może Kwieciski bedzie sponsorem... ;p
a ta wyprzedaz byłaby dobra ale niech odejda Ci co grali tak ze... szkoda gadac...

~!!??? | 2005-06-13 21:37

-----------------------------------------------------------------------------------------------
mi kumpel mowil ze mowili w Radio Leliwa ze Stalowka w przyszlym sezonie zacznie grac w ... 2 lidze ! bo Radomsko chyba czy jakis inny zespol wywalili i jakis sponsor chce Stalówke .... czy to prawda ?????????





---------------------------------------------

~mlody | 2005-06-13 21:38

czy ktos wie cos na ten temat :>??

~Stal | 2005-06-13 21:49

Zagramy w trzeciej lidze,kto ci to mowil?twoj kumpel?to cos ci zle powiedzial jak przeciez my ledwo utrzymalismy sie w lidze a ty chcesz 2 lige,sponsor na pewno nie przejmnie stalowki wybijcie sobie to zglowy.

~ | 2005-06-13 23:24

bajka

~ZKS | 2005-06-13 23:26

jak moga wywalic Radomsko jak radomsko to ostatnia druzyna w tabeli 2ligi wiec ona spada normalnie do 3 ligi wywalic to moga zespol ktory jest w lidze tzn sie utrzymal a np nie ma licencji czy cos takiego i ten zespol robi miejsce w 2 lidze ale nie Radomsko wiec to raczej bujdaa !
pozdro :)

~do pana???!!! | 2005-06-14 00:51

Słuchjcie czgo go tak jedziecie....trzeba było spolnić tematt powkecał by kto inny i kazdy do czwartku (do sztafety) by myślał że to prawda ;_0

~Echo_Dnia | 2005-06-14 12:57

Stal Stalowa Wola bez bramkarzy?
Czy piłkarze trzecioligowej Stali Stalowa Wola zostaną już niedługo bez bramkarza? Wszystko na to wskazuje, bo z zamiarem odejścia noszą się Tomasz Wietecha i Jakub Fabianowski.

Wiadomo, że Tomasz Wietecha ma propozycje z drugiej ligi, mówi się o Heko Czermno. Z kolei dotychczasowy rezerwowy Jakub Fabianowski ma zamiar wyjechać do USA. W tej sytuacji "Stalówka" zostanie bez bramkarza. Ale nie brakuje zdolnych wychowanków klubu, którzy grają w innych zespołach, takich Artur Kielarski czy Tomasz Kuziora. Szczególnie akcje tego drugiego zdają się stać wysoko. Popularny "Kuśtyk" miał świetny sezon w czwartoligowej Unii Nowa Sarzyna. Interesowała się nim także trzecioligowa Pogoń Leżajsk, z którą bramkarz podpisał nawet umowę, ale ostatecznie z niej zrezygnował.

- Na razie bronię w Unii, ale jestem otwarty na propozycje - mówi 25-letni Tomasz Kuziora. - Chociaż byłem na rozmowach w Stali w przerwie rozgrywkowej i nie były to owocne rozmowy. Na pewno chciałbym zarabiać w Stali tyle, co w Unii, a na razie większe pieniądze są w Nowej Sarzynie. Z drugiej strony mam swoje ambicje, chciałbym bronić w trzeciej lidze.

O nowych zawodnikach decydować będzie jednak trener, a ta kwestia nie jest jeszcze w Stali wyjaśniona. W klubie na rozmowach był Stanisław Gielarek, który był nawet na jednym z meczów wyjazdowych "Stalówki". Raczej na objęcie zespołu nie zdecyduje się natomiast Piotr Brzeziński, o którym mówi się, że może objąć Unię Nowa Sarzyna. W Stalowej Woli nikt nie ukrywa, że błędem było też w minionym sezonie rozwiązanie zespołu rezerw. Ciekawy pomysł ma w tej kwestii Edward Chmura, sekretarz piłkarskiego podokręgu w Stalowej Woli.

- Można byłoby powołać "ligę rezerw" najlepszych zespołów z Podkarpacia. Grałyby w niej rezerwy Stal Stalowa Wola, Siarki Tarnobrzeg, Tłoków Gorzyce, Stali Mielec, Resovii, Stali Rzeszów. Mam zamiar przedstawić tę propozycje na zarządzie Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej - zdradził Edward Chmura.



źródło: Echo Dnia

~widz | 2005-06-14 13:42

w czerwcu kończy się kontrakt Mietkowi Ożógowi no i nie wiem czy działacze przedłużą jeszcze z nim umowę. Z drugiej strony dla swojego zdrowia Ożóg powinien już zrezygnować (chociaż bardzo go będize brakować) i zająć się wreszcie Stalówką od drugiej strony. Przecież siedzi już w piłce tyle lat, mógłby odbjąć posadę trenera to swoim antytalencie Adamusie. Myślę, że zawodnicy na pewno byliby dobrze przygotowani od strony fizycznej i taktycznej. To jest jedno z rozwiązań.

~do widza | 2005-06-14 13:44

pomysl jakis jest, zobaczymy co z tego wyjdzeee ciekawe czy mietek ,jezeli odejdzie, zrobi jakis duzy mecz pozegnalny no to chyba sporo on sie tu zasluzyl
--------------------
pozdro for Sovia&Rakow

~killer | 2005-06-14 16:02

Mietek na trenera, nawet grającego! Byłby dobry, zresztą i tak wydziera się więcej niż Adamus w całym życiu. Jasne, że nie chodzi o darcie, ale on się z sensem wydziera.

~stal | 2005-06-14 16:16

jutro chba stal gra z tłokami w pszyszowie

~ | 2005-06-14 18:35

Panowie popieram wiekszosc waszych pomyslow ale trzeba cos zdzialac najlepiej jak zarzad klubu odwiedzi czasami nasza strone i rozpatrzy nasze pomysly. Dobrze by bylo gdyby przy naszym klubie powstal dobrze zorganizowany ( tak jak w Krakowie czy Warszawie ) ,, Klub Kibica '' musimy zrobic cos w tych sprawach

POzdro dla Kibiców !!!!!

Mietek na trenera !!!!!!!



~max | 2005-06-14 21:20

lyszalem ze do Stali maja wrocic z Janowianki Pawel Oczkowski i Antoni SLusarczyk.Od dawna sluchy ida o powroccie Tomasza Bienki i Grzegorza Wozniaka.Stal ma pozyskac jeszcze Artura Winiarskiego ze Zrywu Dzikowiec,Piotra Cichonia z Sanu Klyzow oraz Radoslawa Wojtasa Dariusza Dolgana i Adama Nalepe z LZS Ździary.

~SW | 2005-06-14 21:24

Popieram Mietek na trenera

~Stalowiec | 2005-06-14 22:05

Kurwa takich dziadow z okregowki pozyskuja,szkoda slow z tym zarzadem,zeby pozyskiwac graczy z okregowki.Niewiem co to znami bedzie,ale sie mowi trudno.

~zenek 125 | 2005-06-15 00:12

Panowie! Czytam niektóre wpisy i sie za łeb łapie. Kretynizm i debilstwo do entego stopnia. Jakis facet pisze o popierdułkach ze wsi, a drugi łapie to w mig i mało sie nie zesra. zEJDZTA NA GLEBE!!! Jacy z was kibice, nie osmieszajcie sie, na kilka meczach powiesili kilka metrow płótna i wielcy mi kibice. Stal nie ma KIBICOW!!!!! To jedyny przypadek w Polsce w III lidze, ze klub nie ma tak naprawde kibiców. I nawet niech mi nie mowi tutaj ktos ze jest inaczej. Chodze na mecz i widze i szlag mnie trafia, ze kibice sa wtedy jak jakis motor przyjedzie, gorzce czy sandecja, a na innych meczach breja. szkoda gadac

~ktoś | 2005-06-15 00:23

no i tu sie zenku grubo mylisz i dosc powaznie osmieszasz. ale słowa uznania ze znasz kilka nazw klubów z III ligi a nie tylko swoje lzs-y. JESTEŚ BURAKIEM - MASZ SŁODKIE ŻYCIE

~Stalowiec | 2005-06-15 03:07

Zenek jak masz mlotek to walnij sie nim w mozg bo pierdolisz glupoty.Wcale nie chodzisz na mecze a masz najwiecej do powiedzenia.Pojdz pierw na mecz a pozniej opowiadaj jak bylo na meczu.

~kibol | 2005-06-15 22:05

nie wyglupiaj sie z Mietkiem na trenera.CHyba ze Jezowego

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Siarka Tarnobrzeg - Stal Stalowa Wola

Siarka Tarnobrzeg             Stal Stalowa Wola
2021-09-25, godz. 16:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Orlęta Radzyń Podlaski

Stal Stalowa Wola             Orlęta Radzyń Podlaski

2 : 2

Świderski 77
Jakimiuk 87
    
Maj 70
Maj 73
Sędzia: Mateusz Czerwień ( Kraków )
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Siarka Tarnobrzeg 9 6-3-0 21
2 ŁKS Łagów 8 6-0-2 18
3 Cracovia II 8 5-2-1 17
4 Orlęta Radzyń Podlaski 9 4-4-1 16
5 Chełmianka Chełm 9 4-3-2 15
6 Podhale Nowy Targ 9 4-3-2 15
7 Stal Stalowa Wola 9 4-2-3 14
8 Unia Tarnów 9 3-4-2 13
9 Korona Rzeszów 8 3-3-2 12
10 KSZO Ostrowiec Św 9 3-3-3 12
11 Wisłoka Dębica 9 3-3-3 12
12 Avia Świdnik 9 3-2-4 11
13 Czarni Połaniec 8 2-3-3 9
14 Sokół Sieniawa 8 2-1-5 7
15 Podlasie Biała Podlaska 8 0-6-2 6
16 Tomasovia 9 1-2-6 5
17 Wisła Sandomierz 8 1-0-7 3
18 Wólczanka W. Pełkińska 8 0-2-6 2

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 122 km 115
Wisłoka Dębica 96 km 205
Podlasie Biała Podlaska 244 km 48
Chełmianka Chełm 0 km 0
Cracovia II 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2021-09-25 Siarka Tarnobrzeg - STAL
2021-10-02 STAL - Sokół Sieniawa
2021-10-10 Tomasovia - STAL
2021-10-16 STAL - Czarni Połaniec
2021-10-23 KSZO Ostrowiec Św - STAL
2021-10-30 STAL - Wólczanka W. Pe..
2021-11-06 Unia Tarnów - STAL
2021-11-13 STAL - Korona Rzeszów
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (3027) » 1938fc (1557)
» Vielitz44 (1299) » Edek38 (1263)
» Filip kacper k. (1244) » Fanatyk38 (902)
» Kamil (840) » Rafix (768)
» Kamilosss (617) » Misio (571)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Sandecja Nowy Sącz - STAL (2:1)
2003-11-08
Ilość zdjęć: 3
Wyświetleń: 7 268 razy
STAL - Stal Mielec (2:1)
2013-08-21
Ilość zdjęć: 14
Wyświetleń: 31 030 razy
STAL - Błękitni Stargard Szcz. (0:2)
2015-06-07
Ilość zdjęć: 75
Wyświetleń: 87 016 razy
STAL - Lechia Gdańsk (2:2)
2007-10-27
Ilość zdjęć: 4
Wyświetleń: 12 203 razy
Osób Online: 28 / Czas gen. strony: 0.01215