Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Wisła Kraków II - STAL 1 : 2 (1:0)

Wisła Kraków II - STAL  1 : 2 (1:0)

Stalówka w pierwszym meczu tego sezonu odnosi zwycięstwo z Wisłą II Kraków.
Bramki zdobyli:
Wisła Kraków: Kmiecik 5
Stal: Jabłoński 75, Gęśla 78

Nas na tym meczu melduje się ok.70 osób (w tym 10-ciu kibiców Resovii i 2-óch z Rakowa - dzięki za wsparcie!). Wyjazd typowo piknikowy. Cieszy wyjazdowa wygrana naszych piłkarzy w pierwszym meczu nowego sezonu. Oby tak dalej...

Komentarze (93)

~kibic | 2005-08-6 18:49

znacie moze sklady ?

~kibic | 2005-08-6 18:49

znacie moze sklady ?

~stalówka | 2005-08-6 19:22

zajebiście nowy sezon i wygrana i tak trzymać

~ | 2005-08-6 19:25

tak samo było rok temu zwyciestwo z pogonia staszów :] zobaczymy jak teraz pojdzie dalej

~strona wisly krakow | 2005-08-6 19:29

W pierwszym spotkaniu nowego sezonu III ligi Wisła II uległa u siebie Stali Stalowa Wola, choć bardzo długo prowadziła po golu Grzegorza Kmiecika z 5 minuty. Goście przeważali i dopięli w końcu swego zdobywając bramki w 75 (Jabłoński) i 78 minucie (Gęśla). Więcej szczegółów wieczorem.

~karolek | 2005-08-6 19:37

ilu fanatyków Stalówki w Krakowie...???!!!

~karolek | 2005-08-6 19:37

ilu fanatyków Stalówki w Krakowie...???!!!

~kibic stali | 2005-08-6 20:11

brak mi slow poprostu

Byla Bedzie Jest STAL ZKS

~polac | 2005-08-6 20:13

Górnik Wieliczka 1-0 Motor Lublin
Stal Sanok 2-2 Hetman Zamość
Tłoki Gorzyce 3-1 Hutnik Kraków

~ kibic | 2005-08-6 20:24

ok 70 wlasnie wrocilem zadnych chuliganskich atrakcji nie bylo...

~kibic | 2005-08-6 20:55

ciekwe jak dalej pojdzie wygrali mecz ale nie chwalmy ich za szybko jeszcze zostalo 14 kolejek: nie chwalmy dnia po zachodzie slonca ale gratuluje stalowce oby tak dalej czekamy na jebany lublin dostana huje pozdro dla kiboli stalowki

~kibol | 2005-08-6 20:56

jebany lublin pierdolic mielec i wszystkich hujow czekamy na jebany lublin wpierdol dostana

~prof. Miodek | 2005-08-6 20:57

"nie chwalmy dnia po zachodzie slonca "
Z tego co wiem to po zachodzie mozna chwalic. Ale przed nie ;-)

~kibic | 2005-08-6 21:46

wiem pierdolnolem sie nie chwalmy dnia przed zachodem slonca :P pozdro dla stalowki

~... | 2005-08-6 22:04

ej czemu mi nie wchodzi stronka 90minut.pl ?? ;/ :( powiedzcie mi :D juz mnie to wkurwia :)

~gripes | 2005-08-6 22:14

liczyłem właśnie na taki wynik przy stanie 1:0 ;) fajnie, że nie załamali się i dopięli swego. oby tak dalej!!

~nnn | 2005-08-6 22:40

cieszy opinia z serwisu wiselki o przewadze w drugiej polowie Stalowki czym udokumentowala zdobyciem 2 goli.A w sobote tlumnie sie prosze zjawic na hutniczej i pomagac naszej Stali dopingiem(w dobrym tego slowa znaczeniu)zlapia wiatr w zagle i bedzie dobre widowisko.pzdr.

~kejsek | 2005-08-6 22:59

Jak sie uda wygrac z hutnikiem i pozniej nie przegrac z wieliczka to powinni uwierzyc, ze w tak slabej lidze moga pokusic sie o o czolowke, a wiadomo ze czolowka to bezposrednia grupa zespolow majacych szanse na awans. Jak jednak walna z hutnikiem remis pozniej wtope zrobia w wieliczce to bedziemy mieli deja-vi z poprzedniego sezonu, byc moze w troche lepszym wydaniu. Kogo jednak tak naprawde interesuje walka o 7lokate w trzeciej lidze? Moze Busko-zdroj ale nie ma z pewnoscia osoby wsrod kibicow stalowki ktorzy przynajmniej po cichu licza na walke o awans

~kejsek | 2005-08-6 23:01

"ktorzy przynajmniej po cichu nie liczyli by na awans"

ps. Taki maly upgrade do poprzedniej wypowiedzi na wypadek gdyby prof midoek znowu tu wpadl i zaczal sie doszukiwac bledow....;)

~prof. Miodek | 2005-08-6 23:05

liczyliby... :P

~matbrat | 2005-08-6 23:06

brafo stalowka, no to jadziemy dalej z koksem i czekamy na nastepne zwyciestwa!

~LOL | 2005-08-6 23:42

Telka w pierwszym skladzie;/;/

~~~1938~~ | 2005-08-7 00:09

Telka gral w pierwszym skladzie bo jest mlodziezowcem , a w III lidze trzeba bodajrze 2 mlodziezowcow ... Na nastepny mecz juz chyba nie wyjdzie w "pierwszym" bo Salek wraca za zolte i to on raczej bedzie gral na lewej pomocy .

"Grac i wygrywac , bramki zdobywac " ~~STALOWKA~~

~TSW Podkarpacie | 2005-08-7 00:19

""grupa 60-65 kibiców ze Stalowej Woli, którzy pojawili się w połowie I połowy meczu i... odjechali w przerwie. Nie prowadzili dopingu, nie zobaczyli też obu bramek dla swojej drużyny!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!""" to o was?????
I czemu tak szybko zmyliscie sie???!!!
Łapiecie tylko punkty do rankingu
macie tu wasza fote img7.imageshack.us/my.php?image=20050806tswssw021qh.jpg /> img7.imageshack.us/my.php?image=20050806tswssw019xh.j

~Młody | 2005-08-7 02:59

zawsze i wszedzie motor jebany bedzie jebac sandecje i lublin jest tylko stal pozdro dla ziomów z resowii

~Młody | 2005-08-7 03:02

brawo dla stali za walke do konca i zwyciestwo z wisła widze fanów ze stalowej na meczu w nisku 20 przyjezdza jebany mielec skurwielec a sokól dzisiaj 1-1 z izolatorem brawo dla jaca orlinskiego pozdro z niska dla ukochanej stali

~Młody | 2005-08-7 03:03

i jest tylko stal allleeeeeeee ooooooooooo jest tylko stal aalllleeeeeeeee oooooooooooo stal stal stal stal stal do boju do boju do boju stalowka

~o.rydzyk | 2005-08-7 07:35

brawo!!!
Wy tam na mecze a ja tu sedze i czekam na jebany autobus do pracy przynajmniej neta w udkach za free maj ahhehehhe pozdro all

~klocek | 2005-08-7 08:04

Już w 5 minucie szybka kombinacyjna akcja Wisły przyniosła jej prowadzenie. Wprawdzie obrońcy zdołali wybić piłkę Szałędze, ale ta trafiła pod nogi Kmiecika. Grzesiek z zimną krwią "objechał" rywali i ze środka pola karnego uderzył nie do obrony (1-0). Zaledwie minutę później Krawiec ni to dośrodkowywał ni strzelał, a w efekcie Juszczyk z trudem sparował piłkę na poprzeczką. W następnych minutach groźne uderzenie "stalowców" trafiło w boczną siatkę, a główkujący po rzucie wolnym "przez siebie" zawodnik gospodarzy pomylił się o metr.
W 29 minucie po kolejnym wolnym Rosłoń w polu bramkowym zgrywał piłkę głową (może lepiej by było gdyby strzelał?) a Szabat z bliska nie potrafił zmusić rywali do kapitulacji. Minutę później niezłą sytuację zmarnował Kmiecik, niedokładne przyjęcie i zamiast znaleźć się w sytuacji sam na sam tylko sfaulował bramkarza. W 33 minucie krakowianie nie potrafili zatrzymać szarżującego środkiem 39-letniego (!) Ożoga i jego strzał z 20 metrów trafił w poprzeczkę. W 37 minucie po wolnym piłką trochę przypadkowo trafiła w róg pola karnego do Borowczyka, który wolejem huknął tuż obok słupka.

W 64 minucie goście nie potrafili wepchnąć do siatki piłki wędrującej w pobliżu bramki, a w ostatniej chwili na róg zdołał wybić ją Kokoszka. Po nim doszło do jeszcze większego zamieszania, w niesamowitym tłoku jeden z zawodników silnie uderzył w poprzeczkę. W następnych kilku minutach przycisnęli gospodarze. Najpierw Kmiecik liczył na to, że ktoś trąci piłkę uderzaną w środek bramki z wolnego. Następnie po dobrym dograniu Szałęgi Gajek trafił w zewnętrzną część słupka. Na koniec bramkarz gości przegrał walkę o górną piłkę z Kmiecikiem, jednak dwukrotnie obrońcy zapobiegli stracie bramki przy strzałach Małeckiego.
W 75 minucie zaczęli jednak odmieniać losy spotkania. Piłka dotarła do dopiero co wprowadzonego na boisko Jabłońskiego i ten będąc bardziej z boku pola karnego spokojnie przymierzył przy dalszym słupku, gdzie piłka wpadła po rękach Juszczyka (1-1). Trzy minuty wcześniej spod linii bocznej z wolnego dośrodkowywał Ożóg, zaspała obrona z bramkarzem i Gęśla dość bezkarnie skierował głową piłkę do bramki (1-2). W ostatnich minutach meczu fatalnie łapał piłkę Juszczyk, na jego szczęście piłka wyszła tylko na róg. Niewiele później na raty bronił strzał z wolnego.
Trzeba powiedzieć, że porażka rezerw, pomimo długo trwającego prowadzenia, była dość zasłużona. Zawiodła przede wszystkim linia środkowa.

Wisła II Kraków - Stal Stalowa Wola 1-2 (1-0)
1-0 Kmiecik 5 min. 1-1 Jabłoński 75 min. 1-2 Gęśla 78 min.
Wisła II: Juszczyk - Szymonik, Kokoszka, Rosłoń, Grochowski (63 Tyrpuła) - Szabat (45 Małecki), Gajek, Wojcieszyński, Borowczyk (80 Smółka) - Szałęga, Kmiecik

~artur | 2005-08-7 08:40

Wisła II Kraków - Stal Stalowa Wola 1:2
[06.08.2005]

Na rozpoczęcie trzecioligowego sezonu wiślackie rezerwy przegrały swój mecz ze Stalą Stalowa Wola 1:2. "Zdrowia dziś starczyło na 60, 70 minut w tym sensie, że do tego czasu nie popełnialiśmy błędów" powiedział po meczu zmartwiony porażką trener Jałocha.


Zawodników Wisły II obserwował z trybun trener Engel, który w miarę czasowych możliwości będzie się starał coraz bardziej poznawać tych graczy.

Zaczęło się świetnie, bo już w 5 minucie ładną akcję środkiem pola przeprowadzili Gajek, Szałęga i Kmiecik i ten ostatni mógł spokojnie skierować piłkę do siatki. Wiślackie rezerwy grały pomysłowo i ciekawie. Co prawda często brakowało dokładności lub odpowiedniego wykończenia akcji, ale gra mogła się podobać. Szans na podwyższenie rezultatu było kilka: w 27 minucie niedokładnie uderzał Wojcieszyński, chwilę potem po rzucie wolnym Szabat źle główkował, a Rosłoń nie potrafił dobić piłki z najbliższej odległości. W 37 minucie Kmiecik świetnie wycofał piłkę głową do Borowczyka, ale ten nie trafił w bramkę. Obrona rezerw, którą dowodzili zawodnicy pierwszej drużyny: z bramki Juszczyk i pola Kokoszka, grała w miarę pewnie. Największy błąd popełniła w 35 minucie, kiedy nie atakowany przez nikogo Ożóg przebiegł z piłką 30 metrów, a potem strzelił w stronę bramki. Na szczęście piłka uderzyła w poprzeczkę.

W przerwie trener Jałocha musiał zmienić dobrze spisującego się Szabata, który dopiero wraca do gry po problemach zdrowotnych. Do tego doszła kontuzja pewnie grającego w obronie Grochowskiego, którego zastąpił Tyrpuła, junior debiutujący w drużynie rezerw. Te przeprowadzone z konieczności zmiany osłabiały zespół, przyznał po meczu trener Jałocha. Nie miał on jednak wielkiego pola manewru, gdyż na ławce rezerwowych pozostali mu pod koniec meczu jedynie dwaj obrońcy. Stal swoje zmiany wykorzystała dużo lepiej. W 76 minucie na boisku wszedł Jabłoński i od razu zdobył gola. Stracona bramka podcięła skrzydła Wiślakom. Do tej pory szczęśliwie wychodzili z opresji pod swoją bramką, bo aż dziw bierze, że w 64 minucie najpierw Stręciwilk, a chwilę potem kilku zawodników Stali nie potrafiło umieścić z kilku metrów piłki w bramce Juszczyka. W dwie minut po utracie pierwszego gola Wisła II utraciła również szansę na remis. Dobre dośrodkowanie z rzutu wolnego głową na bramkę zamienił Gęśla. Podopieczni trenera Jałochy próbowali rzucić się do ataku, ale z ich akcji, podobnie jak wcześniej w drugiej połowie, nic nie wychodziło. Gdzieś zaginął polot akcji, coraz więcej było niedokładności, nawet w obronach Juszczyka. Jedyną szansę w drugiej połowie rezerwy zmarnowały jeszcze przed utrata goli. Wtedy to do pustej bramki próbowali strzelać Gajek i Młodecki, ale oba uderzenia wybili obrońcy.

Młodzi Wiślacy potrzebują wsparcia bardziej doświadczonych kolegów z pierwszej drużyny, co zaznacza za każdym razem trener Jałocha. "Brakuje mi zawodników, którzy będą potrafili pociągnąć grę" podkreśla. Jeśli rezerwy będą potrafiły utrzymać taki poziom, jaki dziś zaprezentowały w pierwszej połowie, to może i bez pomocy doświadczonych zawodników z pierwszej drużyny będą osiągały korzystne rezultaty w kolejnych meczach.

Po meczu trener Jałocha powiedział:

"Szkoda przegranej, bo chłopaki zostawili dużo zdrowia na boisku. Niestety zmiany, które zmuszony byłem robić, nic nie wniosły, a wręcz zawodnicy, którzy wchodzili, byli słabsi od tych, którzy byli wcześniej na boisku. Jeżeli nie będę miał zawodników, którzy będę potrafili pociągnąć grę, to w każdym meczu będzie ciężko. Szkoda, bo mogliśmy się pokusić, już nie mówię tu o zwycięstwie, ale na pewno o remis. Przede wszystkim żal straconej po błędzie pierwszej bramki, od tego się zaczęło. W drugie połowie zawodnicy „spuchli”, Stalówka miała więcej zawodników ogranych, grali mądrzej.
Dziś zdrowia starczyło na 60, 70 minut w tym sensie, że nie popełnialiśmy błędów. Potem błędy indywidualne zadecydowały o tym, że przegraliśmy. Ja nie miałem pola manewru, bo na ławce zostało dwóch obrońców, więc nie było kogo wpuścić do przodu. Zawodnicy zostawili na boisku zdrowie i serce. Samymi chęciami meczu się jednak nie wygra, potrzebne są jeszcze umiejętności, a tych uważam, że mojemu zespołowi dziś zabrakło."

Wisła II: Juszczyk – Szymonik, Kokoszka (ż), Rosłoń, Grochowski (Tyrpuła 63’), Szabat (Małecki 46’), Gajek, Wojcieszyński, Borowczyk (Smółka 80’), Kmiecik, Szałęga

Stal: Wietacha – Kasiek, Kusiak, Wieprzęć, Ożóg, Drabik (ż), Telka (Stręciwilk 53’), Iwanicki (Jabłoński 76’), Krawiec (Pietrasiewicz 76’) Maciorowski, Gęśla

M. Górski
Biuro Prasowe Wisła Kraków SSA

~artur | 2005-08-7 08:42

zauwazyliscie to ze gralo 4 nominalnych napastnikow???(pietrasiewicz jablonski gesla i streciwilk)

~Fanatyk | 2005-08-7 08:43

Brawo za ambicje! Brawo Jabłoński! A Wy co tak ucichliscie na temat p. Adamusa, aaa? Juz nie glupek i pojebaniec? Taka cisza bedzie zdaje sie do pierwszej porazki! Gratulacje!!! Tak dalej p. Trenerze, dobry pomysl na gre i druzyne!

~pietia | 2005-08-7 09:52

Mam pytanie .Ile kosztuje wyjazd na mecz??

~Do:Fanatyk | 2005-08-7 10:01

Zwycięstwo cieszy, ale nie widziałeś jak grali w pierwszej...
na +
-Ożóg
-Drabik
-Gęśla
na -
-Kasiak (niestety)
-Iwanicki
na --
-Telka :) (mam nadzieję, że nikogo tym nie uraziłem, ale to jeszcze zbyt młody zawodnik)

~pietia | 2005-08-7 10:06

powie mi ktoś ile koosztują bilety na wyjazd?!

~1938 | 2005-08-7 10:22

to ze niektorzy grali tak a nie inaczej to jest sprawa moze tremy moze ogrania.wazne zeby sie zgrywali w przyszlych meczach i podstawa nie zarli sie to bedzie dobrze.czytaliscie jak prawie 40-letni! Mieciu jezdzil mlodych nastepcow mistrzow polski.troche wiary i walki,serca do gry.pan Ozog daje najlepszy przyklad.mamy dobrego bramkarza,niezla obrone,pomoc,mlody i juz skuteczny atak.zostawiac tylko troche wiecej potu na boisku a nie w knajpach to bedzie git.i nie podkladac meczy(sory jak kogos urazilem ale swoje wiem).pzdr.

~Keke | 2005-08-7 10:34

Dlaczego nikt nie nadmienil ze wsrod nas bylo 10 fanow Resovii i 2 Rakowa???
Resovia--Stalówka--Rakow
BRACI SIE NIE TRACI

~... | 2005-08-7 11:15

A NA JAKIM BOISKU BYL MECZ?? NA WAWELU CZY NA JAKIMS BOCZNYM WISLY??

~FAN | 2005-08-7 11:47

wie ktos gdzie mozna kupic czapke Stalowki jak tak to prosze o odpowiedz z gory dzieki

~ptasznik | 2005-08-7 12:15

Może i niektórzy zawodnicy byli wystraszeni jęsli na trybunach sam/engel siedział . ale zajebiście

OOOOOOOOOOOOOO ZETKAESIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

~KIBIC | 2005-08-7 12:36

TELKA NIE NADAJE SIE DO GRY W 3 LIDZE!!! BRAVO MIETEK GESLA I JABŁONSKI:)

~felipe | 2005-08-7 12:38

mecz byl na wawelu w pierwszej polowie tragedia zadnej akcji nie stworzyli Mietek zdecydowanie najlepszy. iwanicki slabo krawiec bardzo slabo kasiak kazda pilke przyjmowal tak ze odskakiwala mu na jakies 3 metryi pozniej gonil ja wslizgiem najczesciej faulujac maciorowski poprawnie drabik wieprzec tez poprawnie Jarek wybil pilke z pustej w 2 polowie telka slabo i gesla w sumie tez nie blyszczal ale malo podan dostawali od pomocnikow Kusiak wg mnie powinien grac na obronie ale wiadomo ze wtedy nie bedzie mial kto grac w pomocy najlepsze wrazenie oprocz ozoga zrobil Jablonski i wg mnie on powinien grac na lewej pomocy zamiast krawaca ktory nie ma sily biegac i chyba juz zapomnial jak sie gra w pilke.Jablonski bardzo pewnie strzelil bramke pociagnal po dlugim rogu przy pierwszym po wejsciu na boisko kontakcie z pilka a pozatym jest lewonozny groznie uderzla z wolnego zdecydowanie nalezy mu sie pierwszy sklad to moje spostrzezenia z tego meczu mysle ze sie jeszcze zgraja tzn mam nadzieje:) pozdrawiam

~ziggy | 2005-08-7 12:54

dzwonie po meczu do znajomego i pytam sie jaki sklad gral a on mi na to: "Ozog Wietecha Wieprzec.... reszty nie znam" hehehe mam nadzieje wsrod tych 60-70 osob ktore tam pojechaly bylo kilku inteligentnych ludzi

~kibic stali | 2005-08-7 13:07

mam takie pytanie

jaki to ma sens wyjazd na mecz do krakowa nieprowadzac zadnego dopingu i udajac sie w droge powrrotna w przerwie meczu moim zdaniem niema sensu organizowac takich wyjazdow

~artur | 2005-08-7 13:39

stalowka grala w nowych strojach nie???widac na tym zdjeciu powyzej

~Keke | 2005-08-7 13:46

do kibic Stali
No niestety mecz wypadl w takim terminie ze musielismy opuscic stadion wczesniej.Wiemy ze troche lipa ale nie dalo rady inaczej bo wiele osob mialo wazne sprawy.Mysle ze w przyszlosci nie bedzie takich akcji.a jesli chodzi o doping to niech kazdemu zachce sie spiewac...

~Fan | 2005-08-7 13:57

dobrze pisze moj przedmowca czego na meczach wogule kibice nic nie spiewaja ?? przeciez to w jakis sposob mobilizuje zawodnikow

~Fan | 2005-08-7 15:22

wie ktos gdzie mozna kupic czapke Stalowki jak tak to prosze o odpowiedz z gory dzieki

~ | 2005-08-7 15:58

Duma podkarpacia jest STAL GORZYCE

~jakek23 | 2005-08-7 16:07

widze ze internetowi kibice znow zaczynaja to samo... czego nie spiewacie ? czego wyjechaliscie wczesniej? a juz czuje w powietrzu jak przed hutnikiem bedzie :wszyscy na mlyn , robimy doping:) a wy cioty albo na meczu siedzicie w domu na internecie i co chwile pytacie jaki wynik, a na meczu wsrod dziadkow na krytej

~bL_Gorzyce | 2005-08-7 16:32

Rotfl ten idiota ktory to pisal nawet na mlyn nie przychodzi na 100% i w zasadzie to nie wie co pisze.. Ignorujcie posty takich kolesi.. widzicie nawet wstydzil sie wpisac jaki kolwiek nick.. coz zycie.. A wynik stalowki mnie nie dziwi w koncu macie aspiracje na 2 lige? A rezerwy Wisly nigdy nie beda blyszczały a beda klubem ze srodka tabeli i beda grac na takim poziomie zeby Ci z aspiracjami kupowali mecze od Wiselki(2).Bez obrazy wcale nie sugeruje ze Stalowka kupila:).

~bL_Gorzyce | 2005-08-7 16:33

oczywiscie pisze o tym ktory pisal przed jarkiem

~Freek | 2005-08-7 18:53

Do Pietia : Widze, że nikt nie odpowiada ile kosztuje wyjazd na mecz. Ja niestety też nie wiem. Pewno paręnaście za bilet i trochę za transport. :P

~x | 2005-08-7 19:00

spytaj sie kolegi na osiedlu ile kosztuje bilet nara

~1938 | 2005-08-7 19:09

stal rzeszow wtopila 0:3 z kolejarzem stroze!no to piekny poczatek,ktory nas zreszta cieszy.pzdr.

~fc Nisko | 2005-08-7 19:45

haha żydy pier......ne 3:0 w plecy:):) pozdro dla STALÓWKI!!!

~a | 2005-08-7 19:49

MOTOR I STAL RZ PZREGRALI HAHAHA

~bL_Gorzyce | 2005-08-7 19:53

i bardzo bardzo bardzo - zajebiscie :)

~x | 2005-08-7 21:04

na meczu rakow- rozwoj katowice 3000 kibicow...pozazdroscic ziomkom :)

~ Sokół Nisko | 2005-08-7 21:11

żydy baty dośtały hahah, 3:0, pozdro dla STW

~Fan | 2005-08-7 21:22

dowiem sie wreszcie gdzie mozna kupic te czapi Stali ??

~Fan | 2005-08-7 21:44

sorka za blad czapki Stali

~stalowka | 2005-08-7 22:12

Telka jest zalalusiowaty na gre w 3-ciej lidze, mlody i sie boi, typ Fabianowskiego ktory lalusiem pozostal do dzis,juz Streciwilk jest twardszy na boisku a on jest przeciez mlodszy od Telki,juz lepiej stawiac na Wieckowskiego ktory przynajmnjiej nie boi sie boiskowych starc

~kloss | 2005-08-7 22:17

zaczelo sie niezle rzeszowska stal wtopila i to srogo. Naprawde nie widze w tej lidze zespolow ktore moglyby byc poza zasiegiem naszej stalowki, tak jak chociazby w zeszlym sezonie byly tloki. Jak chlopaki beda mieli pomysl na gre, checi, mobilizacje i wloza w to troche wysilku i serca to jest szansa powalczyc o awans. Nie mowie ze awansuja ale powalczyc moga. Jak zas oleja sobie sprawe a adamus pozostanie minimalista to dupa zbita bedzie jak bylo -bylo jak bedzie.

ps. Sorry ze wogole sie wypowiadam, ale jezeli nie mieliscie czasu to po co wogole jechaliscie na wawel? Tylko nie odpowiadajcie mi w tym stylu "a czego ty nie pojechales" bo sa takie zasady ze nie odpowiada sie pytaniem na pytanie...

~KaMiL | 2005-08-7 22:40

czy STAL miała nowe koszlulki
jak tak to jakie ?

~Fanatycy znad Jelonka | 2005-08-7 22:44

do kloss: jesli interesuja cie sprawy wyjazdow to zacznij na nie jezdzic, jesli nie jezdzisz to nie interesujesz sie sprawami ktore cie nie dotycza

~felipe | 2005-08-7 22:54

stal grala w zielonych strojach z białymi wstawkami z herbem miasta po prawej stronie po meczu nasi na boisku zrobili kóleczko wzieli sie za ramiona i spiewali 'tak sie bawi tak sie bawi zks"

~Ja | 2005-08-7 22:55

Byłem na wyjeździe i zadam jedno pytanie :)

Właściwie nie pytanie, tylko szkoda że nie dało się załatwić, że te osoby wózkami wróciły szybciej, ale i tak było fajnie :)

~Wielki | 2005-08-7 23:18

witam napinaczy ktorym nigdy nic nie pasuje,wygrywaja zle,przegrywaja zle nie rozumiem was!!!!! nasi ;kibice; byli na meczu 20 minut! Wymagacie od kopaczy, wymagajcie od Siebie!!!! przyjechac na mecz i byc tylko 20 minut? Skandal!! i jeszcze opinie na temat meczu wpisuja!!!!

~ | 2005-08-7 23:27

1. Kolejarz Stróże 1 3 1 0 0 3-0 1 0 0 3-0 0 0 0 0-0
2. Avia Świdnik 1 3 1 0 0 3-1 1 0 0 3-1 0 0 0 0-0
Tłoki Gorzyce 1 3 1 0 0 3-1 1 0 0 3-1 0 0 0 0-0
4. Stal Stalowa Wola 1 3 1 0 0 2-1 0 0 0 0-0 1 0 0 2-1
5. Górnik Wieliczka 1 3 1 0 0 1-0 1 0 0 1-0 0 0 0 0-0
Sandecja Nowy Sącz 1 3 1 0 0 1-0 0 0 0 0-0 1 0 0 1-0
7. Stal Sanok 1 1 0 1 0 2-2 0 1 0 2-2 0 0 0 0-0 1 1 0 1 0 2-2
Hetman Zamość 1 1 0 1 0 2-2 0 0 0 0-0 0 1 0 2-2 1 1 0 1 0 2-2
9. Pogoń Leżajsk 1 1 0 1 0 0-0 0 1 0 0-0 0 0 0 0-0 1 1 0 1 0 0-0
AKS Busko Zdrój 1 1 0 1 0 0-0 0 0 0 0-0 0 1 0 0-0 1 1 0 1 0 0-0
11. Wisła II Kraków 1 0 0 0 1 1-2 0 0 1 1-2 0 0 0 0-0
12. Wierna Małogoszcz 1 0 0 0 1 0-1 0 0 1 0-1 0 0 0 0-0
Motor Lublin 1 0 0 0 1 0-1 0 0 0 0-0 0 0 1 0-1
14. Hutnik Kraków 1 0 0 0 1 1-3 0 0 0 0-0 0 0 1 1-3
Kmita Zabierzów 1 0 0 0 1 1-3 0 0 0 0-0 0 0 1 1-3

~do wielki | 2005-08-7 23:37

pilkarze zaczna wygrywac, zacznie sie doping i lepsza frekwencja. to naturalne i tak jst w calej polsce, poko choja graja po co my mamy sobie zdzierac gardla??

~do poprzednika | 2005-08-7 23:45

W jakiej calej Polsce ??? co ty piszesz to ja nie jestem cie w stanie zrozumiec .Kibic jest po to aby wspierac druzyne na dobre i na zle ...

Czy wygrywasz czy nie ja i tak KOCHAM CIE w sercu moim jest STAL i na dobre i na zle !!!!!

~Zenon z Kition | 2005-08-8 00:20

Czapki narazie nie kupisz bo nie sa zamawiane jak beda to na pewno bedzie o ty napisane. 5zł

~KaMiL | 2005-08-8 01:06

No nareszczie normalne koszulki Barwy Zielono-Czarne
czy te koszulki są na wyjazdy tylko czy u siebie gramy tez w takich samych jak nie to jakich? z góry THX :)

~kloss | 2005-08-8 03:18

@fanatycy znad jelonka

Nie kozakuj, bo to potrafi kazdy, wprawdzie nie zaznaczylem tego, ale moje pytanie bylo skierowane do osoby, ktora zna odpowiedz na to pytanie i potrafi jej udzielic, czyli jak mozna sadzic z twojej odpowiedzi nie do ciebie. A na wyjazdy jezdzic nie moge z przyczyn daleko bardziej skomplikowanych niz ci sie moze zdawac, co nie zmienia faktu ze jestem kibicem stalowki, czy tego chcesz czy nie...

~jack | 2005-08-8 08:11

jezdzilem kiedys z kibicami na wyjazdy ale teraz wole sobie pojechac prywatnie na mecz... zalamalem sie po meczu w Tbg z Siara takie wielkie derby tacy fanatycy a przyszlo z 70-80 osob a kolejke wczesciej na mlynie w Stalowej Woli bylo ze 300 osob... pozatym jakbym pojechal z kibicami taki szmat drogi i musialbym wracac po I polowie to... k**** bez przesady

~Fan | 2005-08-8 09:43

mysle ze doping by sie przydal bo zmotywowalo by to druzyne do lepszej gry. najlepiej jak by przy klubie powstal Klub Kibica moglibysmy wtedy zorganizowac oprawe meczu taka jak na niejednym pierwszoligowym boisku

~heh | 2005-08-8 09:50

i znowu zaczyna sie gadanie o dopingu ;)
a pewnie i tak z tego nic nie wyjdzie;]

~ziom | 2005-08-8 10:11

to byscie kurwa zobaczyli, nie wazne czy byla by to legia, wisla czy cracowia-jakby spadli do 3 ligi i grali slabo na mecze chodziloby gora 2000 kibicow...oczywiscie nie od razu ale powiedzmy bo paru slabych sezoniach w 3 lidze. w stalowej przecierz tez kiedys stadion byl wypchany po brzegi, ja neistety tych czasow nie pamietam, ale slaba gra i spadek do 3 ligi spowodowal to co obserwujemy dzis

~ | 2005-08-8 10:22

wie ktoś może czemu nie ma oficjalnej strony klubu??

~polip | 2005-08-8 17:37

Orientuje sie ktos czy kobiety wchodza u nas na stadion free?

~Kibic | 2005-08-9 08:04

Kobiety oraz dzieci do 13 roku zycia za free na mecz.

~Fanatycy znad Jelonka | 2005-08-9 10:20

do kloss: bylem na tym wyjezdzie i wiem dlaczego musielismy wyjsc wczesniej, ale na takie pytania nikt ci nie bedzie odpowiadal w internecie, jesli jak twierdzisz jestes kibicem to zapytaj jakiegos swojego kolegi kibica ktory byl na meczu, nie mozesz jezdzic ok, ale nie oczekuj ze wszystkie szczegoly wyjazdow beda opisywane w internecie, tyle ode mnie

~bulu do fan | 2005-08-9 14:17

Fan a z kad bys wzial kase na oprawe taka jak na 1 ligowych stadionach??
Przeciez to jest STALOWA WOLA a nie Warszawa czy Krakow, tam na mecze chodzi po 1-2 tys. kibicow na mlyn , a w stalowej po 50-250 wiec jest ruznica

~virek | 2005-08-9 15:05

brawo gesla !!!!!

~szatany | 2005-08-9 16:15

no ludzie kto przynajmniej raz widzial na oczy terminarz pierwszej kolejki dobrze wie czemu chlopaki sie zwineli -nie trzeba naprawde byc geniuszem:)

~Keke | 2005-08-9 16:28

do Szatany
Skad Ty chlopie jestes?Jesli nie ze Stalowej to Twoj komentzarz jest dla mnie zwyklym objawem kompleksu.A jesli ze Stalowej to jestes takim zwyklym szczurem,zerem i nieudacznikiem ktory boi sie wychylic nos z domu a potrafi tylko komentowac.Wiem co miales na mysli ale to co napisales jest zbyt zalosne zeby to komentowac wiec odbijam od tematu.Pozdro dla tych co byli w Krakowie.Oni wiedza o co chodzi...

~ | 2005-08-9 16:34

do Keke :przepraszam co takiego napisałem żeby mnie nazywać " to jestes takim zwyklym szczurem,zerem i nieudacznikiem " bo nie czaję ???A Ty czujesz się przez to taki wielki może?

~Keke | 2005-08-9 23:21

Jezeli jestes ze Stalowej i piszesz takie rzeczy to jestes dla mnie tym kim napisalem.I w odpowiedzi na Twoje pytanie:tak,czuje sie lepszy dlatego ze jezdze na wyjazdy i sie nie boje.A Ty siedzisz osrany w domu i piszesz farmazony bo Ci zal dupen sciska.Pozdro dla ekipy.Chuj w dupy tym ktorzy sa przeciwko nam.

~szatany | 2005-08-10 08:35

do Keke :ponawiam co takiego napisalem????ze tak wkurzylem "ekipe"

~ad | 2005-08-10 12:26

szatany - host: cy50.internetdsl.tpnet.pl , ip: 80.53.234.50

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Wisła Puławy

Stal Stalowa Wola             Wisła Puławy
2020-10-31, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Stal Kraśnik

Stal Stalowa Wola             Stal Kraśnik

2 : 0

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Puławy 16 13-2-1 41
2 Sokół Sieniawa 15 8-7-0 31
3 Wólczanka W. Pełkińska 15 9-2-4 29
4 Wisła Sandomierz 14 8-5-1 29
5 Stal Stalowa Wola 14 8-2-4 26
6 Avia Świdnik 15 7-4-4 25
7 ŁKS Łagów 15 7-4-4 25
8 Siarka Tarnobrzeg 15 6-4-5 22
9 Podhale Nowy Targ 14 6-3-5 21
10 KSZO Ostrowiec Św 15 6-2-7 20
11 Wisłoka Dębica 15 5-4-6 19
12 Lewart Lubartów 15 4-6-5 18
13 Chełmianka Chełm 14 5-3-6 18
14 Cracovia II 15 4-3-8 15
15 Stal Kraśnik 15 4-3-8 15
16 Orlęta Radzyń Podlaski 15 4-3-8 15
17 Podlasie Biała Podlaska 13 4-2-7 14
18 Korona II Kielce 13 4-1-8 13
19 Jutrzenka Giebułtów 14 3-3-8 12
20 KS Wiązownica 14 2-3-9 9
21 Hetman Zamość 15 1-4-10 7

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 0 km 5
KSZO Ostrowiec Św 0 km 150
Jutrzenka Giebułtów 0 km 0
Hetman Zamość 0 km 230
Wisłoka Dębica 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
KS Wiązownica 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2020-10-24 ŁKS Łagów - STAL
2020-10-31 STAL - Wisła Puławy
2020-11-07 Sokół Sieniawa - STAL
2020-11-11 STAL - Orlęta Radzyń P..
2020-11-14 Cracovia II - STAL
2020-11-21 STAL - Podhale Nowy Targ
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (1883) » Edek38 (1260)
» 1938fc (1186) » Vielitz44 (1114)
» Filip kacper k. (998) » Rafix (768)
» Fanatyk38 (747) » Kamil (629)
» Kamilosss (534) » Acer (480)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
Stal Stalowa Wola - Wisła Sandomierz
» Polecamy






Losowe galerie

Stal Rzeszów - STAL (0:0)
2013-05-29
Ilość zdjęć: 10
Wyświetleń: 11 670 razy
STAL - Tur Turek (1:0)
2008-04-25
Ilość zdjęć: 20
Wyświetleń: 30 631 razy
Radomiak Radom - STAL (2:0)
2015-08-08
Ilość zdjęć: 10
Wyświetleń: 9 717 razy
STAL - Limanovia Limanova (1:1)
2014-11-22
Ilość zdjęć: 21
Wyświetleń: 16 931 razy
Osób Online: 23 / Czas gen. strony: 0.0163