Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Krzysztof Jabłoński pokazał się w pierwszym meczu

Krzysztof Jabłoński pokazał się w pierwszym meczu

Krzysztof Jabłoński grał tylko ostatni kwadrans w inauguracyjnym meczu trzecioligowych piłkarzy Stali Stalowa Wola z Wisłą II w Krakowie, który "Stalówka" wygrała 2:1. I już przy pierwszym swoim kontakcie z piłką potrafił zdobyć gola! Aż żal trzymać takiego "zdolniachę" na ławce rezerwowych...
- To był trochę przypadek, trochę szczęścia, że udało mi się strzelić gola na 1:1 w Krakowie zaraz po moim wejściu na boisko - przyznaje skromnie Krzysztof Jabłoński. - Zmieniłem w 75 minucie meczu Janusza Iwanickiego na lewej stronie pomocy. Nie jest to dla mnie nowa pozycja, chociaż w czwartoligowej Janowiance Janów Lubelski, z której przyszedłem do Stali, występowałem głównie w ataku. Ale w Janowie grałem też pół rundy właśnie jako pomocnik. Cieszę się, że już w pierwszym meczu w "Stalówce" strzeliłem gola, oby to była zapowiedź kolejnych. Bo w sparingach przed sezonem tylko raz trafiłem do siatki, w meczu z Hetmanem Zamość.
23-letni wychowanek Sanny Zaklików rozpoczął sezon na ławce rezerwowych. Czy nie był rozczarowany, że trener Sławomir Adamus nie widział go w pierwszym składzie? - W składzie jest dwudziestu zawodników, o miejsce w ataku rywalizuje nas czterech. Grać w podstawowej jedenastce nie mogą więc wszyscy - mówi popularny "Jabol". - Akurat inni prezentowali się ode mnie lepiej na treningach i ja w pierwszym meczu w Krakowie zostałem tylko rezerwowym. Chociaż oczywiście nie zamierzam na tym poprzestać i będę walczył o miejsce w pierwszym składzie. Nie sądzę, by w najbliższym meczu z Hutnikiem Kraków trener dał mi już szansę, bo zwycięskiego składu się nie zmienia. Choć kto wie?
Piłkarz podkreśla jednak, że według niego nie ważne, kto będzie grał w pierwszym składzie, byleby wygrywał zespół. - Nie uważamy się za faworytów rozgrywek, ale w każdym meczu walczymy o trzy punkty. Jeżeli zagram, to chciałbym w sobotnim spotkaniu z Hutnikiem pokazać się w debiucie przed stalowowolską publicznością jak najlepiej. Łatwo jednak nie będzie. Wiadomo, że krakowski futbol ma swoją wartość. Hutnik przegrał wprawdzie z Tłokami w Gorzycach 1:3, ale Tłoki przecież są mocne...

źródło: "Echo Dnia"

Komentarze (15)

~ | 2005-08-11 09:31

spierdal... spamerze jeden!!!:)

~ | 2005-08-11 09:52

o ktorej jest mecz z hutnikiem?

~slayer | 2005-08-11 09:54

co chwilę ktoś sie pyta októrej mecz z Hutnikiem - ludzie poczytajcie troche na stronie, a nie co chwile to samo. mecz o 17 w sobote

~ | 2005-08-11 10:55

KIEDY BEDE FOTKI DOSTEPNE

~ZKSSSW | 2005-08-11 11:33

tak dalej jabłoński .

~Nash | 2005-08-11 12:23

pierwsza kolejka pokazala ze nie jest z gory przesadzone kto jest faworytem... trzeba grac zbierac punkty i nie ogladac sie na nikogo!!!

~1938 | 2005-08-11 19:55

na tej stronce stalowka racovia racovia sa rewelacyjne zdjecia naszych flag i ziomkow.polecam,nie mamy sie czego wstydzic wrecz przeciwnie jest git.mam pomysl zeby na meczach chociaz niektorych porozkladac te sektorowki na calych trybunach do sektora gosci.poprosic wszystkich o doping przez tube i mowie ze to by ruszylo.pzdr.

~do 1938 | 2005-08-11 21:02

Popieram Cie , ale wiesz napewno innym nie bedzie pasowalo , a co do tego forum to moze byc , wreszcie bedzie info o naszych juniorach ...

~Fan | 2005-08-11 21:04

popieram ale kurcze trzeba funduszy na to macie pomysly ??

~~~1938~~ | 2005-08-11 21:09

W sztafecie dzisiejszej pisze , ze bedziemy miec przez caly sezon nowego spikera na meczach Stalowki , ktory pochodzi ze Stalowej ... przeczytajcie sobie .

~Fan | 2005-08-11 21:27

fajnie by bylo jak by ten spiker zachecal do dopingo tak jak na Legii czy Wisle

~1938 | 2005-08-11 21:28

jest taka rzecz ze na mecze musialoby chodzic minimum 2-3 tysiace+mlyn ok.200-300 ktorzy rozkrecaliby cala atmosfere.moze jakis klub kibica tzn.jakies skladki na ultrasowe efekty,niekoniecznie duze kwoty,ziarnko do ziarnka...pamietam jak w barazach z knurowem o 1 lige chyba z pol dnia cialem gazety na mecz, ludzie na drzewach wtedy nasz sektor byl tam gdzie jest teraz gosci,pozniej pod zegarem,po 10-12 tys. ludzi na meczu.caly tydzien sie czekalo na mecz.moze te czasy wroca.pzdr.

~Fan | 2005-08-11 21:30

nom z tym klubem kibica to dobry pomysl mozna by nawet zarzad klubu poprosic o jakis % z biletow na flagi sektorowki albo cos takiego

~Janowianka | 2005-08-12 16:43

BRAWO JABOL!!! OBY tak dalej - zycze dalszych sukcesow!!!
P.S. zajrzyj czasem jak idzie Janowiance w nadchodzacym sezonie
Pozdro z Janowa

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

ŁKS Łagów - Stal Stalowa Wola

ŁKS Łagów             Stal Stalowa Wola
2020-11-29, godz. 12:00
Bilans gier

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Puławy 20 15-3-2 48
2 Sokół Sieniawa 20 12-7-1 43
3 Stal Stalowa Wola 20 12-2-6 38
4 Wisła Sandomierz 20 10-7-3 37
5 Avia Świdnik 20 10-6-4 36
6 Wólczanka W. Pełkińska 20 11-3-6 36
7 KSZO Ostrowiec Św 20 10-3-7 33
8 Siarka Tarnobrzeg 20 9-4-7 31
9 Podhale Nowy Targ 20 9-4-7 31
10 Chełmianka Chełm 20 8-4-8 28
11 ŁKS Łagów 20 8-4-8 28
12 Lewart Lubartów 20 6-8-6 26
13 Wisłoka Dębica 20 6-8-6 26
14 Korona II Kielce 20 7-2-11 23
15 Stal Kraśnik 20 6-4-10 22
16 Orlęta Radzyń Podlaski 20 5-4-11 19
17 Cracovia II 19 5-3-11 18
18 KS Wiązownica 18 4-4-10 16
19 Jutrzenka Giebułtów 20 4-4-12 16
20 Podlasie Biała Podlaska 19 4-3-12 15
21 Hetman Zamość 20 1-5-14 8

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 0 km 5
KSZO Ostrowiec Św 0 km 150
Jutrzenka Giebułtów 0 km 0
Hetman Zamość 0 km 230
Wisłoka Dębica 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
KS Wiązownica 0 km 0
ŁKS Łagów 0 km 0
Sokół Sieniawa 0 km 0
Cracovia II 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (1948) » 1938fc (1275)
» Edek38 (1260) » Vielitz44 (1135)
» Filip kacper k. (1042) » Rafix (768)
» Fanatyk38 (752) » Kamil (646)
» Kamilosss (540) » Acer (480)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
Stal Stalowa Wola - Wisła Sandomierz
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Polonia Bytom (2:3)
2016-04-10
Ilość zdjęć: 32
Wyświetleń: 23 245 razy
STAL - Znicz Pruszków (0:2)
2013-06-09
Ilość zdjęć: 17
Wyświetleń: 19 445 razy
STAL - Zagłębie Sosnowiec (1:1)
2015-05-02
Ilość zdjęć: 37
Wyświetleń: 29 636 razy
Odra Opole - STAL (0:1)
2006-08-19
Ilość zdjęć: 10
Wyświetleń: 20 778 razy
Osób Online: 28 / Czas gen. strony: 0.02081