Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Stal Stalowa Wola - Hutnik Kraków 1:1 (1:0)

Stal Stalowa Wola - Hutnik Kraków 1:1 (1:0)
Po raz kolejny zespół Stali udowodnił, że potrafi w końcówce stracić punkty. Stal jako pierwsza zdobyła bramke z rzutu karnego. Zdobywcą gola był Jacek Maciorowski w 21 minucie, pewnie wykorzystał jedenastkę. W drugiej połowie doszło do kilku zmian. Stal  miała dużą przewagę i wiele okazji do zdobycia goli, jednak nie wykorzystaliśmy żadnej z nich. Nie wykorzystane sytuacje się mszczą. W 88 minucie Hutnik zdobył bramkę  z rzutu karnego. Egzekutorem był Pasionek. Widzów przyjezdnych 0.

Komentarze (76)

~pyk | 2005-08-13 19:33

to co dzis pokazali po tych pieknych zmianach to jest jedna wielka paranoja.

~ZKSSSW | 2005-08-13 19:33

niewiem poco adamus zmienial jablońskiego , gęsle i iwanickiego

~wino | 2005-08-13 19:37

czyli juz wiemy co bedzie. "Adamusowo" czyli piach smrod i srodek tabeli z zalozeniem, ze nie bedziemy walczyc o utrzymanie....

~Neil Simon | 2005-08-13 19:37

nie czepiajmy sie zmian a zalozen taktycznych w przerwie... przeciez po zmianie stron gra siadla zrobil sie jeden wielki chaos i niestety stracilismy bramke... naprawde jestem ciekaw co trener Adamus powiedzial do zawodnikow w szatni...

~piwo | 2005-08-13 19:39

zmiany byly potrzebne bo zawodnicy byli zmeczeni... i w przodach nic sie nie dzialo

~ | 2005-08-13 19:43

ilu bylo kibicow

~1938 | 2005-08-13 19:44

jablonskiego sciagnal chyba przez to ze go strasznie poobijali,ale tych 2 pozostalych?slabo salek.mietek ambitnie ale w 2 polowie sporo niecelnych podan.duzo nieporozumien i wpuszczenie 3 atakujacych graczy(streciwilk zagral tragicznie,nie watpie ze ma talent,pietrasiewicz ambitnie ale jest strasznie wolny).ogolnie ciekawy zespol ale mam prawo do ocenienia dzisiejszego ich wystepu.gramy dalej!pzdr.

~OMI | 2005-08-13 19:53

Co ten adamus tam wyprawia?? Ściąga 3 najlepszych piłkarzy a wprowadza nienajlepszych. Ze zmianą Jabłońskiego to sie zgodze był strasznie poobijany. Ale co mu do głowy wpadło zeby siągac Gęsle i Iwanickiego?? Lubie Stręciwilka ale to co dzis pokazał to było cos strasznego. Biegał bardzo wolno pszyjmował piłki i potem z nimi nie jechał do bramki tylko podawał a potem strata i po piłce. Potem obrona musi charować. Ciekawe czego nie siągną Sałka który grał jak jakis junior!! Mugł zostawic Iwana a krawca wprowadzic za Sałka i moze w tedy by cos było!! Mam nadzieje ze w następnych meczach bedzie lepiej i zaczną grac jak pszystało na Stal.

~ | 2005-08-13 19:59

Ludzi bylo z 4 tyś.

~Kudek | 2005-08-13 20:00

kibiców ponad 1000
moze 1500

~miki | 2005-08-13 20:05

Na moje oko 3tys.
Zmiany były wspaniałe ;)

~ja | 2005-08-13 20:05

gamonie.

4 liga

~Sieniu | 2005-08-13 20:09

Kudek dobrze mówi miedzy 1000 a 1500 widzów

~ | 2005-08-13 20:18

3000 moze roche wiencej 1000 to na trybunach 2000 na krytej

~KONKURS! | 2005-08-13 20:20

Uwaga ludziska! Wybieramy tekst meczu! Oto dwie propozycje:
1. "ADAMUS! Kurwa połóż się!" (z krzesełek)
2. (z krytej - po zagraniu ręką Gęśli i niezrozumieniu decyzji sędziego przez kibiców) "Kurwa może była ręka, a może i kutas był"
Dawajcie swoje propozycje, to co słyszeliście od "trenerów"!

~viki | 2005-08-13 20:27

stalowej gratulujemy Adamusa :D

~... | 2005-08-13 20:28

Nastepnym razem nie pisac tu na stronce ze wszyscy na mlyn.... bo dzisiaj huja pokazaliscie.. Dzisiaj przez troche czasu mlyn zrobili PSY WOJNY I ZATORZE!!! A gdzie byli CI NAPINACZE ??

~ | 2005-08-13 20:34

adamus polaz sie to mówił adam z gazowni hehehe ta postac dobrze wszystkim znana ehhehe

~Zenon z Kition | 2005-08-13 20:36

A co to sa Psy wojny bo niekumaty jestem ??

~lukasz | 2005-08-13 20:41

dobry tekst :
1. adamus zrob zmiany powrotne
2. sedzia zrob cos z nimi bo jak nie to ja sie wezme za nich (po faulu jakiegos kolesia z hutnika)
3. do salka: damian co ty robisz pomysl troche przecierz madry jestes:)

~lukasz | 2005-08-13 20:44

a i jeszcze jeden: sedzia ... KURWA!!!!!!

~kibic Stali | 2005-08-13 20:50

1-sza polowa bardzo dobra ale w drugiej Adamus dal dupy z tymi zmianami.Po co sciagal Iwanickiego i Gesle ktorzy grali naprawde dobry mecz,juz trzeba bylo zmienic Salka ktory w 1-szej nic nie gral i w 2-giej jeszcze bardziej,Mietek tez sie nie popisal w 2-giej polowie i powinien zostac mimo wszystko zmieniony,nie mowiac juz o Streciwilku (to juz totalne nieporozumienie w tym meczu) kolejny zmiennik Tadzio skutecznie tracil pilke a Pietrasiewicz z niedoleczona kontuzja przewracal sie co troche,jeszcze tylko Telki tam brakowalo do smietanki.Dla mnie to 1:1 to jest porazka bo majac tyle sytuacji i taka przewage trzeba to wykorzystywac.Hutnik nie pokazal nic szczegolnego.

~ | 2005-08-13 20:51

moze wydamy ksiazke pt. "Złote myśli kibiców i piłkarzy Stali"? :D

~stal | 2005-08-13 20:53

adamus nie ma pojecia o trenowaniu jest kompletnym dnem, dzisiejszy mecz tylko to potwierdzil, - z pierwszej jedynastki dzisiejszego meczu wyjebac sałka i ozuga a bedzie ok-salek to wielka pomylka , on nawet nie wie jak sie ustawic na boisku a ze swoimi umiejetnosciami pewniew by sie nie zalapal nawet do okregowki(nie umiejszajac nic tej lidze), a mietek to nie ma sil nawet na 5 minut a przy tym gra chamsko i popelnia mase bledow ,

~dżinks | 2005-08-13 21:05

odnośnie KONKURSU, to na odkrytej był fajny tekst : do T. Krawca : "Tadek zmień sie i zabierz na ławkę ze sobą Sałka" a drugi nieśmiały krzyk : " do Mietka - Mietek opierdol się teraz " ( po złym zagraniu...
A w ogóle to nie marudźmy do cholery, bo raz sie wygrywa a raz przegywa ( tzn. remisuje) . Jużz zapomnieliśmy jak pół roku temu wszystko w dupsko brali, a dziś po dwóch kolejkach marudzą co niektórzy. Przecież to poczxątek sezonu.

~ | 2005-08-13 21:29

fantastyczny doping!!!!!!!!!

~Karpik | 2005-08-13 21:29

Mi sie spodobał tekst z meczu
Stal. SW : Stal Rz. Ten mecz był w tamtym albo w jeszcze wczesniejszym sezonie. Jeden koleś krzyknął na jakiegoś grajka z Rzeszowskiej Stali : "Ty trolejbusie zajebany" buahahahahhaa. Dobre

~kibic | 2005-08-13 21:36

ADAMUS ty baranie!!! jestes taktyk zajebisty nie wiem co chciales zrobic tymi 3 zmianami naraz przejda one do historii

~1938 | 2005-08-13 21:36

to jest nic,adas krzyknal pewnym momencie:adamus wystaw mu sie...

~szatany | 2005-08-13 21:40

mi tam sie najbardziej podobaly ostatnie sparingi i komentarze naszego "kołcza'' Adamusa:"no chuj w dupe!!!"- co stanowilego okolo 70% jego komentarza do meczu:)

~/\/\/\ | 2005-08-13 21:40

"naprawde jestem ciekaw co trener Adamus powiedzial do zawodnikow w szatni..." on nie mówił on sobie gardło psuł :D a co do meczu musze powiedzieć że słaby ale najbardziej wkurwili mnie dziadki na krytej. Na chuj oni sie tak wydzierają że "ten nie umie' ' tego zdjąć' 'mógł podać' i takie tam mógłbym tego tysiące wybierać bo oczywiście najlepiej jest sie wydzierać i krytykować ale niech te stare śmierdziuchy wejdą na murawę i pokażą na co ich stać !!! niech zobaczą jaki to sters jak sie jakaś stara menda na ciebie drze i jak patrzy na ciebie 1500 ludzi !!! mój kumplel aż dzisiaj zwrócił uwage dziadkowi kłucił sie z nim bo nie dało sie wytrzymać !!! to tyle a co do tekstu meczu to mi sie podobało jak jakiś dziadek krzyknoł do sędzi ' idź sie napij jeszcze' albo 'on nie widzi bo pieniądze liczy' 'wstydził byś sie nawet przed kibicami a nie przed obserwatorem a zrestą on i tak ślepy ' albo jak schodził z hutnikaa piłkarz to ktos krzyknoł 'maciuś ale dobrze grałeś' no to tyle pozdro :P

~stal | 2005-08-13 21:52

nie jest zle zremisowalismy a gornikeim za tydzien napewno przejebiemy hehe spoko jakos to bedzie:D:D pozdro dlakiboli stalowki :DD

~/\/\/\ | 2005-08-13 21:52

Dodam jeszcze jeden tekst ktoś z krzesełek do Inwalidzkiego jak aut wykonywał " Dawaj łysy dawaj ' :D

~realista | 2005-08-13 21:53

Moim zdaniem mecz był ułożony na remis. Nie wierzę, że mogło być zagrane normalnie takie badziewie. Zresztą za ostatnie sezony Stal ma chyba trochę punktów do oddania, w tym za "dziwne remisy" z Hutnikiem w poprzednich sezonach. Bo jeśliby okazało się że nic z tych rzeczy nie było, to msi brakować optymizmu na następne mecze.
Skład się zmienia, klimat podobno też, a koncepcji gry nie ma, polotu zero, a do tego znowu strata gola w ostatnich minutach. W tamtym sezonie to samo było chyba w co drugim meczu. Tą drużynę lepiej poprowadzi od Adamusa pierwszy lepszy zaczepiony na ulicy...

~$talowka | 2005-08-13 22:03

OMI ty chyba jestes analfabeta

~dz***** | 2005-08-13 22:27

moze sie za duzo ojaral i dlatego ich zmienil

~Adam | 2005-08-13 22:30

Adamus w szatni pewnie sie na nich darl ze graja za slabo a grali bardzo dobrze wiec w drugiej polowie chcieli jeszcze lepiej grac co przestalo im zupelnie wychodzic (zabardzo chcieli) a te zmiany to wrecz kosmiczne, jak tu ktos wczesniej wspomniał tylko jeszcze Telki brakowało do tego towarzystwa.

~ZKS | 2005-08-13 22:43

tylko mlodzi cos graja przykal Jablonski ktory wypadl niezle szkoda zmian :)

~Freek | 2005-08-13 22:56

No zmiany złe, zeszli nie ci, co powinni. W 1 połowie gra była ok, ale w 2giej... Nie dość, że bramka stracona w końcówce spotkania, to jeszcze 2 niewykorzystane sytuacje 1 na 1 przez Pietrasiewicza, a w szczególności przez Sałka. Gdyby choć jeden strzelił gola, to byłoby 2-1. Najpierw był śmiech (z politowania), a potem złość po stracie bramki. Kibiców faktycznie było 1000-1500, może ciut więcej. Doping (w postaci klaskania) był przy przedstawianiu zawodników i przy rzucie karnym. Obyśmy w nastepnym meczu z Górnikiem powalczyli o wygraną. Ale jeszcze nie rozumiem po co faulował jeden z zawodników Stali w polu karnym, kiedy piłkarz Hutnika był odwrócony plecami do bramki..... Nie potrzebnie, tak jak masa pozostałych fauli, no ale dramatu nie ma - 4 pkty w 2 spotkaniach to nie jest źle.

~... | 2005-08-13 23:02

to junorzy juz lepiej graja :D:D

~Adam | 2005-08-13 23:15

Idac myslami trenera Adamusa to mozemy sie spodziewac w nastepnym meczu Szarowskiego z noga w gipsie na boisku.Niewiem czy ktos wie ale dwaj zawodnicy Streciwilk i Pietrasiewicz grali w tym meczu z niewyleczonymi kontuzjami.

~Andrej | 2005-08-13 23:15

Co wy chcecie od Salka? zdarzyl mu sie jeden slaby mecz i tyle a dobrze wtedy byl jak strzelal wazne bramki na wage zwyciestwa w poprzedniej rundzie? ludzie to dopiero 2 mecz ligowy i nie ma co oceniac kto ile jest warty. Jesli chodzi o Streciwilka pierwszy raz widzialem go tak slabego ale w Wisle byl jednym z lepszych zawodnikow Stali mam nadzieje ze on sie jeszcze rozkreci, a co do Mietka to moje zdanie jest takie ze powinien troche sie ukrocic z tym wydzieraniem sie na zawodnikow bo sam jak pierdoli to glowe spuszczona w dol ma ... licze na to ze bedzie lepiej i wyciagnal z tego wnioski ...
Byl Bedzie Jest - Stal ZKS

~Everybody | 2005-08-13 23:18

KUQWA LUDZIE Z ZARZĄDU , NAJWYŻSZA PORA ABY ZWOLNIC TEGO ADAMUSA-DZIADA!!!!!!! kuqwa drugi Zieliński zLegii Warszawa z niego jest, bo robi takie zmiany zajebiste ze szok.

~cyc | 2005-08-13 23:34

ale macie smieszne te komentarze ja wam cos nie pasuje to nie przychodzicie na stalowke tylko wierni kibice beda na zawsze !!!!!
bez sensu tak na pierdalac na swoich zawodnikow jak ci cos nie pasuje wes idz i go zmien jak zle gra ciekawe jak ty grasz !!!!!!!!

stalowka forever

~1938 | 2005-08-13 23:55

a z iwanickiego beda ludzie . ma chlopak serce do gry.

~ | 2005-08-14 00:46

jak zwykle skurwysyny marnują sytuacje w ostatniej chwili, to są bekarty piłki a nie profesjonaliści

~bulek | 2005-08-14 01:23

zmiany byly konieczne bo gra siadla,moze niekoniecznie trzy naraz,calkiem inaczej byscie oceniali ten mecz gdyby np Pietras lub Salek wykorzystali sytuacje.Byloby 2-0 i po meczu.Wtedy pewnie Salek dla wielu bylby najlepszy,Adamusa chwalilibyscie za wynik,zmiany,taktyke itp.Najgorsze jest to,ze tak doswiadczony zawodnik jak Wieprzec dal sie zrobic jak junior i goscie,ktorzy nie zaprezentowali nic wywiezli 1pkt.

~kloss | 2005-08-14 09:11

@bulek
Masz racje z tym chwaleniem... Kazdy by chcial pochwalic adamus, salka kogokolwiek. Problem tylko w tym, ze nie ma za co chwalic. Moze jeszcze jakis mlody cos dobrego powie, ale czlowiek ktory ma oczy i pamieta to co bylo lat temu 3, 5, 10 lub wiecej, nie potrafi zrozumiec, ze chlopcy do podawania pilek graja w pierwszej stali, a trenerem jest gosc pokroju herberta boruca.
Jeszcze raz mowie, dajcie nam szanse zeby bylo za co was pochwalic.

~stas | 2005-08-14 10:04

pierwszy raz widziałem taka słaba stalówke z takimi zawodnikami biegali jakby niewiedzieli w co graja !!!!!!!!!!!!!!!

~bulek | 2005-08-14 10:05

jesli chodzi o scislosc to bylem na prawie kazdym meczu Stali w 1 lidze,pamietam czasy jeszcze nawet sprzed 20 lat,ale to niestety byly inne czasy.To byla 1 czy 2 liga,a teraz jest niestety tylko 3 i realia sa troche inne. Co do okazji do chwalenia chlopakow to byla taka np tydzien temu i co juz zapomnieliscie? Nie mozna od tych chlopakow wymagac cudow, bo gdyby grali faktycznie cudownie to nie graliby w Stali tylko w 1lidze albo na zachodzie. A poza tym jacy kibice taka druzyna (wczoraj)

~stas | 2005-08-14 10:05

pierwszy raz widziałem taka słaba stalówke z takimi zawodnikami biegali jakby niewiedzieli w co graja !!!!!!!!!!!!!!!

~stas | 2005-08-14 10:07

pierwszy raz widziałem taka słaba stalówke z takimi zawodnikami biegali jakby niewiedzieli w co graja !!!!!!!!!!!!!!!

~stas | 2005-08-14 10:08

pierwszy raz widziałem taka słaba stalówke z takimi zawodnikami biegali jakby niewiedzieli w co graja !!!!!!!!!!!!!!!

~stas | 2005-08-14 10:09

pierwszy raz widziałem taka słaba stalówke z takimi zawodnikami biegali jakby niewiedzieli w co graja !!!!!!!!!!!!!!!

~stas | 2005-08-14 10:09

pierwszy raz widziałem taka słaba stalówke z takimi zawodnikami biegali jakby niewiedzieli w co graja !!!!!!!!!!!!!!!

~mario_stw | 2005-08-14 10:24

Wiara dopisała w inauguracyjnym meczu na naszym obiekcie,bo miło sie patrzy na prawie pełne trybuny:D A nasi chłopcy troszku chyba za bardzo chcieli dobrze wypaść w tym pierwszym meczu u siebie a że przyniosło to wręcz odwrotny skutek to wszyscy obecni widzieli!!!Moim zdaniem nie zagrała druga linia i generalnie za mało pomysłu w rozkręcaniu akcji,słynne już zmiany pana Adamusa nawet potrzebne ale zle wykonane bo powinni zejść inni.No i już nasz firmowy numer czyli bramka w 90-tej minucie:( To wszystko nic, przy fspaniałym dopingu naszej TIFOZERJI(kiboli)nasi zawodnicy spewnością poczuli by że to mecz rozpoczynający sezon u NAS,niestety poraz kolejny okazuje się że są mocni ale tylko w ,,RYJACH,,na necie!!!!Tak więc FORZA ZKS i oby tak dalej nasi kibole .pozdro dla wszystkich wiernych STALÓWKI

~Neil Simon | 2005-08-14 10:46

ludzie otrzasnijcie sie... gdybysmy nie stracili tej bramki pisalibyscie jak to jest super i niktby nie narzekal na te zmiany a one byly potrzebne bo przeciez po zmianie stro przstalismy grac... i zmiany byly potrzebne pozatym wydaje wam sie ze to sa maszyny??? ze moga biegac ile wejdzie oni byli juz zmeczeni a po to sa zmiennicy zeby w takich sytuacjach wchodzic na boisko i jakby na to nie spojrzec stworzyli kilka groznych sytuacji inna sprawa jest to ze poraz kolejny ich niewykorzystali... wypowiadacie na temat dlaczego nie zdjal Sałka... otuz zacznijcie sie interesowac pilka nozna to bedziecie wiedziec dlaczego go nie zdjal... ale nie o tym chcialem FORUMOWICZE PRZESTANCIE MARUDZIC BO TO ZACHOWANIE 15-16 LATKOW OCH ... PEWNIE PO TYLE WLASNIE MARUDERZY MAJA... TROCHE WIECEJ HONORU TRZEBA MIEC I NIE BYC TAKIM FRAJEREM CO GDY STAL WYGRA MECZ CHWALIC ICH PO NIEBIOSY A GDY PRZEGRA TO ROWNAC Z BLOTEM TO TYLE JESZCZE SIE ODEZWE KIEDYS NEIL SIMON Z LONDYNU

~kibic | 2005-08-14 11:11

Do Neli Simon. Interesuję się piłką w wykonaniu Stalówki od 1985 roku i nie za bardzo rozumiem dlaczego Sałek nie został zmieniony.Co do Adamusa to wczoraj udowodnił że jest dupą a nie trenerem i takie zdanie miałbym o nim nawet jak by wygrali.

~Kibic | 2005-08-14 11:15

Co do honoru to jakby Adamus go miał to po poprzednim sezonie dałby sobie spokój i zrezygnowałby z prowadzenia Stalówki. Jest najgorszym trenerem Stalówki odkąd pamiętam.

~Neil Simon | 2005-08-14 11:38

ja tez uwazam ze Adamus nie powinien byc trenerem ale nie teraz czas o tym mowi poniewaz to on przygotowywal druzyne i to on jest za wyniki odpowiedzialny o zmianie trenera mowmy po koncu rundy albo po sezonie a Salka nie zdja bo mosialby wejsc za niego mlodziezowiec wiec kto??? Telka itp. te chlopaki powinni sie ogrywac w tym momencie w okregowce nie bylo kogo wpuscic za Salka a pozatym Salek jest obronca i z przymusu gra w pomocy co zreszta widac na boisku bo sobie nie radzi

~szatany | 2005-08-14 12:17

Mi sie wydaje ze brakuje w naszym klubie trenera typu Musial(pewnie niewiele osob go pamieta) - drugiego czlowieka z taka haryzma to chyba (no moze oprocz Śp. Galka nie bylo) nie bylo i nie bedzie a apropos Adamusa to wystarczylo byc na sparingach i sluchac co on wygaduje :jak faworyzuje "swoich"a innych opier... i wogole nic sensownego do nich nie mowi...

~jack | 2005-08-14 12:21

racja lepszy Salek na dachu niz Telka w garsci

~Kibic1938 | 2005-08-14 12:32

wg. mnie najleszy tekst meczu to tekst Adamusa po wpuszczeniu na boisko Piertasiewicza,Stręciwilka i Krawca cyt..."Po co ja was wpusciłem !!!!!" to tekst kolejki kurwa:):):):)

~... | 2005-08-14 12:50

szkoda tylko ze sie zczail po fakcie :)

~ptasznik | 2005-08-14 12:51

Mam nadzieje że to go czegoś nauczy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


TYLKO STAL !!

~dobry | 2005-08-14 13:08

powiesić adamusa na latarni przy hutniczej i nieściągać do konca rundy jesiennej

~1938 | 2005-08-14 13:09

ja rozumiem ze raz jest lepiej raz gorzej,mimo wszystko nie jest zle.to jest 3 liga,nieraz na podobnym poziomie sz mecze w 1 lidze.ale to jest ich zawod,im za to placa a jak spierdola trzeba ich zjebac.jak ja w pracy cos zawale ...po premii.dyscyplina,pokora i zapierdalanie na treningach.mnie tez to rozpierdala jak jakies buraki i emeryci dra pyska caly mecz non stop.jak nie pasuje niech sobie oglada bundeslige w tv.nieraz slyszalem ze pilkarze ''dali" mecz.moze i to prawda ale ja zawsze bede chodzil na mecze(od polowy lat 80 tych)BO TO JEST MOJ KLUB.pzdr.

~1938 | 2005-08-14 13:12

i jeszcze jedno,kiedys kibice spiewali:nasza jedenastka to zlota druzyna,czy wygrywa czy przegrywa zawsze jesr jedyna.dobrze by bylo jakby kazdy "wierny" kibic sie do tego ustosunkowal.pzdr.

~kibic | 2005-08-14 15:01

Jak stalówka by cały sezon na wygranych i remisach jechała to bym wcale sie nieobrazil:)
Szkoda 3 punktów ale dobry i jeden:)

~kibic | 2005-08-14 20:49

Do Neli Simon. Za Sałka można było wpuścić Stręciwilka i ustawić go w ataku a za Jabłońskiego wpuścić Krawca na lewą pomoc bo grał tak na sparingach i byłoby ok.

~Olimpia Pysznica !!! | 2005-08-15 01:07

jabłonskiego bo dał z siebie wszystko kamila gęśle bo nie trenował i bolała bo pachwina :] iwanickiego nie wiem po co ale krawiec to była porażka :]

~Zaklików | 2005-08-15 10:40

Dajcie spokój temu p. Adamusowi, I tak facet to przeżył. Sam zdaje sobie sprawę, że popełnił błędy przy zmianach! Brawo Jabłoński – min. Za wywalczenie karnego – Zaklików życzy szybkiego powrotu do zdrowia!!! Oby tak dalej a będzie górna połowa tabeli!

~ktos | 2005-08-15 19:52

ja do nie ktorych , latwo jest siedziec na trybunach i napierdalac kto dobrze gra kto zle , niech ktos ten wyjdzie na boisko i niech zagra zoabczymy czy bedzie taki mocny .zdazyl sie jeden mecz slaby i o drazu napierdalacie a jak bysmy wygrali to kurwa by bylo jak oni dobrze graja ludzie zastanowcie sie wogule co piszecie i nie oceniajcie zespolu po 2 kolejkach tylko poczekajcie do konca rundy . A od Salka sie odjebcie pozdro

~mlodys | 2005-08-15 20:51

vlepki sa u mnie jak ktos chce niech pisze na maila i sie ustawimy gdzies na miescie, mail: mlodysw@o2.pl vlepki 12 rodzajow lakierowane zajebiste proejktyu graficznie cena szt.10gr, pozdro~(limitowana edycja jest duzo ale lepie sie pospieszyc)

~Freek | 2005-08-16 11:41

Nawet jeśliby nie było tej bramki w ostatnich minutach, i tak powiedziałbym co powiedziałem, że grali dobrze w 1 połowie, a w 2 gra się rozsypała. Mogli wymęczyć to 1-0, no ale niestety głupi faul w polu karnym i cóż...

~roach | 2005-08-24 12:50

Po tym co zobaczyłem w Stelli sądzę, że Stalówka sama strzeliłaby sobie gola, gdyby Hutnik nie mógł, mecz ewidentnie ustawiony na remis ! Przy tym jak Swenda trafił w słupek obrońca nie wiedział co z piłką zrobic, a faul Wieprzęcia to głupota i bezmyślność, ale jak widać era sprzedawczyków i korupcji ma się dobrze !!!

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Wisła Puławy

Stal Stalowa Wola             Wisła Puławy
2020-10-31, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Stal Kraśnik

Stal Stalowa Wola             Stal Kraśnik

2 : 0

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Puławy 16 13-2-1 41
2 Sokół Sieniawa 15 8-7-0 31
3 Wólczanka W. Pełkińska 15 9-2-4 29
4 Wisła Sandomierz 14 8-5-1 29
5 Stal Stalowa Wola 14 8-2-4 26
6 Avia Świdnik 15 7-4-4 25
7 ŁKS Łagów 15 7-4-4 25
8 Siarka Tarnobrzeg 15 6-4-5 22
9 Podhale Nowy Targ 14 6-3-5 21
10 KSZO Ostrowiec Św 15 6-2-7 20
11 Wisłoka Dębica 15 5-4-6 19
12 Lewart Lubartów 15 4-6-5 18
13 Chełmianka Chełm 14 5-3-6 18
14 Cracovia II 15 4-3-8 15
15 Stal Kraśnik 15 4-3-8 15
16 Orlęta Radzyń Podlaski 15 4-3-8 15
17 Podlasie Biała Podlaska 13 4-2-7 14
18 Korona II Kielce 13 4-1-8 13
19 Jutrzenka Giebułtów 14 3-3-8 12
20 KS Wiązownica 14 2-3-9 9
21 Hetman Zamość 15 1-4-10 7

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 0 km 5
KSZO Ostrowiec Św 0 km 150
Jutrzenka Giebułtów 0 km 0
Hetman Zamość 0 km 230
Wisłoka Dębica 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
KS Wiązownica 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2020-10-24 ŁKS Łagów - STAL
2020-10-31 STAL - Wisła Puławy
2020-11-07 Sokół Sieniawa - STAL
2020-11-11 STAL - Orlęta Radzyń P..
2020-11-14 Cracovia II - STAL
2020-11-21 STAL - Podhale Nowy Targ
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (1883) » Edek38 (1260)
» 1938fc (1187) » Vielitz44 (1114)
» Filip kacper k. (999) » Rafix (768)
» Fanatyk38 (752) » Kamil (629)
» Kamilosss (534) » Acer (480)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
Stal Stalowa Wola - Wisła Sandomierz
» Polecamy






Losowe galerie

Korona Kielce - STAL (1:0)
2004-05-22
Ilość zdjęć: 5
Wyświetleń: 12 761 razy
STAL - Zagłębie Sosnowiec (1:1)
2015-05-02
Ilość zdjęć: 37
Wyświetleń: 28 882 razy
Heko Czermno - STAL (2:1)
2006-06-18
Ilość zdjęć: 11
Wyświetleń: 16 813 razy
STAL - Miedź Legnica (2:0)
2007-05-05
Ilość zdjęć: 11
Wyświetleń: 16 407 razy
Osób Online: 6 / Czas gen. strony: 0.01756