Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Górnik Wieliczka - STAL 0 : 0

Górnik Wieliczka - STAL 0 : 0
Zapraszam wszystkich na relację LIVE z meczu Stalówki z Górnikiem Wieliczka.
Początek relacji dzisiaj o godzinie 17.00 pod adresem: http://stalowka.pl/live1.php
Sponsorem relacji jest Centrum Tanich Podręczników.

Komentarze (48)

~.::. | 2005-08-20 13:31

Myślę że przez cały sezon będą relacje z meczów Stalówki !!!!!!!

~zefir | 2005-08-20 14:07

no to kibole do nauki

~tomeks | 2005-08-20 14:38

Wieliczka 1-1 Stalowka ;-)

~ | 2005-08-20 14:51

typuje 1;1 to dla nas najlepszy wynik.

~~NIEPROSZENI GOSCIE~~

~maly | 2005-08-20 15:43

4:0 Dla stalowki

~Siwek | 2005-08-20 16:26

Gornik Wieliczka 1:2 Stalówka :D

Bramki :

Jabłoński i Gęśla :D

~... | 2005-08-20 16:32

a ten sklad to juz jest oficjalny na mecz ?

~młodys | 2005-08-20 18:12

przypominam że do nabycia jest najnowsza edycja vlepek Stali Stalowa Wola, 12 rodzaji 10 gr sztuka wymiar 5na5cm lakierowane, no i zajebiste projekty(grafik), gdy ta seria zejdzie to pewnie sie wezme za wieksze tzw samochodowki (20na20cm,podlozne,flagowe itp)
Kontakt:
mlodysw@o2.pl
gg - 2453060

tutaj link do fotki:
img308.imageshack.us/my.php?image=seriastalowka2tj.jpg

~ziom | 2005-08-20 18:30

nie rozumie adamusa . zamiast streciwilka do ataku dal telke .

~zz | 2005-08-20 18:33

niewiem po co streciwilka ...chyba byles na meczu z hutnikiem i widzilales co streciwilk pokazal ..a jesli niewidzilas to poiwem ci ze pokazal gowno a nie gre

~kibic | 2005-08-20 18:38

jaki wynik jest wiecie??

~kibic | 2005-08-20 18:43

a relacji na zywo nie masz hehhe

~kibic | 2005-08-20 18:53

po zero bylo??

~stalowiaczek | 2005-08-20 18:56

tak... 0-0

~kolo | 2005-08-20 18:57

cenny punkt! brawo Stalówka. z tej relacji wynika, że remis jest sprawiedliwy bo oba zespoły miały sytuacje. Motor zgubił punkty w Wieliczce i nie jeden zespół je tam jeszcze zostawi. bardzo mnie cieszy ten wynik

~jan | 2005-08-20 18:59

0:0 dla kogo?

~kibic | 2005-08-20 19:00

dla ciebie:)

~ | 2005-08-20 19:46

jedzie kto na mecz do chorzowa???

~ | 2005-08-20 19:53

ja jade na mecz do Chorzowa a bo co !!??

~ | 2005-08-20 20:39

ja tez jade , pewnie z osoba powyzej:P choc pewien nie jestem bo bez nicka

~lijo | 2005-08-20 21:02

Pewnie ze jedziemy i to na trzy furki !!! Chłopaki maja bilety w pierwszym rzedzie to pewnie jakas flaga bedzie powiewac:))))Pozdro

~zzzz | 2005-08-20 21:10

co sie z wami dzije kibice stalowki..zamiast pisac o meczu tsalowki z gornikiem i wymieniac popgladay na temt tego meczu to wy gadacie o meczu reprezentacji.....i idzcie w huja z takimi kiicami co tylko jak nasz zespol przgera to pisza tylko obelgi a jak nasza stalowka osiagnie korzystny rezeltat to ani slowa niepiszecie....precz z wami

~Nash | 2005-08-20 21:52

remisik w Wieliczce to naprawde cenny punkt... szkoda straconych z hutnikiem ale gramy dalej poprawic skutecznosc i bedzie super... a tak poza tym to smiesznie zabrzmiala jedna z relacji z meczu tu na stronce: "Orgomna szansa Stali na zdobycia gola. Po dośrodkowaniu Gęśli w polu karnym przewraca się Pietrasiewicz." hihi

~lisek | 2005-08-20 22:17

Wynik super! Poważnie! W końcu Górnik to solidny zespół który nigdy nam nie leżał, zresztą przed sezonem wygrali z nami 2:1. Będziemy gdzieś koło 5 miejsca i możemy ze spokojem czekać kolejnych meczy!

~pytanie | 2005-08-20 23:28

ktos od Nas byl moze w Wieliczce? czy sie nikt nie wybierał ;]

~felipe | 2005-08-20 23:29

bylem na meczu i mielismy wiecej sytuacji brankowych choc zadnej setki dwa rzuty wolne z okolic 17 metra jeden pod koniec pierwszej polowy drugi juz w doliczonym czasie gray oba wykonywal Kasiak i dla mnie to jest kurde nieporozumienie bez urazy Kasiak zagral bardzo dobry mecz podobnie jak cala nasz defensywa Jarek Wieprzc bezblednie Drabik tez Maciorowski tez spokoj ale Kasiak jeszcze bramki w stali nigdy nie strzelil i wolne wg mnie powinien wykonywac Mietek byl dwa razy przy pilce ale to Kasiak strzelal i nie bylo to wg mnie dobre rozwiazanie.jedna rzecz mnie niepokoi: zero wygranych pojedynkow jeden na jeden zaden zawodnik oprocz Mietka nawet nie probowal przechodzic zawodnikow dryblingiem:( a pozatym tradycyjnie Tadziu Krawiec nie ma sily biegac nie ma tez wyczucia kidy nalezalo by zrobic dwa kroki do przodu- dziwne to jest tak ograny zawodnik no i Kusiak niestety bledow nie robi niby wszystko ok ale tez nie biega i raczej jest statysta:( Jabol calkiem niezle Iwanicki tez cos poszarpal Mietek po raz kolejny najlepszy zdecydowanie Kamil w miare chociaz jakby malo zdecydowany bez przyspieszenia no i Telka zdecydowanie najslabszy chyba jednak 3 liga to za wysokie progi dla niego zdecydowanie statysta niby jest a nie ma go to moje spostrzezenia i takie ktore cieszy widac ze zawodnicy walcza i chca i oby tak do koca sezonu czego sobie i wszystkim kibicom zycze pozdrawiam Filip

~kibic | 2005-08-20 23:47

do zz : idioto wes kurwa skoncz pierdolic streciwilk moze i zagral slaby mecz ale zawsze kiedy gral prezentowal sie bardzo dobrze, z tego co wiem gra nie sprawny w 100% odjeb sie od niego i telki . kurwa przez takich idiotow jak ty wszystko sie jebie tylko pierdolisz i pierdolisz. wyjdz i zagraj na boisku pajacu

~kibic | 2005-08-20 23:53

do zz : jezeli juz jestes takim wielkim fachowcem i potrafisz tylko krytykowac to moze ocenisz gre stalowki co sadzisz o ich taktyce ustawieniu itd. pewnie osle nie wiesz jakim systemem graja. tyle nara

~slay | 2005-08-21 01:38

co fakt, to fakt : Stręciwilk miał przez 1.5 tygodnia gips na ręce i grał z blokadą, więc bał się ( co normalne ) pojedynków jeden na jeden. Ja się mu nie dziwię.

~kolo | 2005-08-21 10:30

Stręciwilk jest OK, ale Telka to nieporozumienie... za słaby jest na III ligę i już. Stalówka mogła go wypożyczyć do Turbii czy Niska a zostawić Piotrka Skibę w jego miejsce - więcej byłoby z tego pożytku

~1938 | 2005-08-21 10:30

nie majac nic do streciwilka pomyslmy o trenerze ktory wpuszcza mlodego gracza dopiero po kontuzji i nie dziwne ze sie boi pojedynkow 1 na 1,ma z siebie zrobic kaleke.wracajac do adamusa zdejmuje 3 dobrze grajacych graczy i wpuszcza 3 nowych.pierwszego z nich opisalem,pietrasiewicz przynajmniej walczyl ale naprawde co do tadka krawca.szczerze mi sie plakac chcialo.a mietek fakt czasami tez zjebie ale niech kazdy z tych zawodnikow choc 50% zdrowia,ambicji i serca do gry zostawi tyle co on to nie bedziemy musieli sie o co martwic.pzdr.

~bulek | 2005-08-21 10:47

między Telką a Piotrkiem Skibą jest ta różnica,że Telka jest młodzieżowcem, a Piotrek już nie.Też wolałbym Piotrka. A Telce dajcie spokój bo jest potrzebny, ponieważ na cały sezon trzeba mieć co najmniej 5 młodzieżowców gotowych do gry. Jeśli chodzi o Pietrasa polecałbym mu dokładne zbadanie wzroku i zakup odpowiednich szkieł kontaktowych,ponieważ on na pewno ma wadę wzroku. Widać to po tym jak żle oblicza lot górnych piłek i wyskakuje w nieodpowiednim momencie.Wtedy jego największy atut, czyli wzrost idzie na marne.Poważnie.

~1938 | 2005-08-21 11:59

no a fabian sie rozstrzelal w rzeszowie.mimo wszystko nie stawiam na stal rzeszow do awansu.licze na pewne niespodzianki na koniec sezonu.to jest ciekawa grupa,bedzie sporo emocji i o to chodzi.pzdr.

~obiektyv | 2005-08-21 12:07

zgadzam sie z 1938 bedzie bardzo ciekawie a mam nadzieje to tez za sprawa Stalówki

~1938 | 2005-08-21 13:14

jesli chodzi o koncowke sezonu nasi starsi gracze moga byc bardzo wyeksploatowani.dlatego jestem zdania ze trzeba wpuszczac przy pewnym wyniku mlodych zeby sie ogrywali a starzy odpoczywali.trzeba ich odciazac a z mlodych bedzie pozniej pozytek.zeby tylko temu pokoleniu mlodziutkich ''gwiazdek'' nie poprzewracalo sie w glowie a tego niech pilnuje np.mietek ktory sam nie stronil wiadomo od czego ale calkiem inaczej prezentowal sie na boisku.oj brakuje ś.p. Patkola brakuje.pzdr.

~Freek | 2005-08-21 15:53

Tak... Szkoda, że nie wygraliśmy, ale też dobrze, że nie przegraliśmy. Po sparingach przed sezonem można było sięspodziewać więcej, ale i tak ten 1 pkt jest cenny. Do tej pory nie mogę przeboleć meczu z Hutnikiem, obyśmy za tydzień u siebie wygrali.

~Gonzo | 2005-08-21 18:41

Wiesz Freek, sparing to tylko sparing i nie ma co do nich przywiązywać większej wagi. Zresztą z kim my graliśmy te sparingi - oprócz KSZO, to większej firmy nie było. Na razie jest początek sezonu i wszyscy są bez kartek i zdrowi, ale potem, w trakcie gier różnie może być, dlatego niech sie młodzi ogrywają. Ale nie martwmy się, bo każdy ( prawie ) zespół opiera się na starszych zawodnikach i nie tylko nasi "wysłużeni" ( daj im Panie Boże zdrówko) będą wymiękać.

~kejsek | 2005-08-21 20:27

Jakby nie patrzec, to nasza trzecia liga w tym sezonie jest straaasznie slabitka i to mozna wykorzystac. Jedynie rzeszow i lublin maja nieco mocniejsza ekipe od innych, ale to wcale nie znaczy ze bedzie im dobrze szlo. Reszta to slabizna i wsrod tej slabizny nasza stalowka ma szanse na walke nawet o awans. Przy tym poziomie ligi i takich zespolach wystarczy tylko maksymalne zaangazowanie i..................... niestety ale dobry trener z autorytetem.

ps. Naprawde walka o awans to nie za wysokie progi, bo prog jest bardzo nisko.

~stalowiec | 2005-08-21 20:39

Jak mowicie o mlodziezowcach to moze trzeba postawic na WIeckowskiego? albo Pajaka? Bo Telka jest zadelikatny i za slaby na 3-cia lige.

~do felipe | 2005-08-21 20:59

To ty koles chyba zle ogladales mecz. Jesli rozmawiajac ze streciwilkiem i wieckowskiem slysze krawcowi wyszedl mecz ze byl jednym z lepszych na boisku i to zle mi sie robi jak czytam wypowiedzi takich pseudo fachowcow

~1938 | 2005-08-21 21:22

tak jest krawiec przyszedl tu chyba po to zeby brac te poltora do dwoch zetow na miesiac.niestety 10 lat temu jak byl poczatkujacym napastnikiem byl dla mnie objawieniem.wysoki,sprawny i jak to mowi strejlau ''pilka go szuka w polu karnym''ale niestety pozniej kurwy,konserwy muzyka bez przerwy no i nie mial niestety takiego zdrowia jak mietek albo jak wlodek smolarek ktory na pytanie dziennikarza skad u niego taka kondycha odpowiadal ''biegalo sie za kuńmi w dziecinstwie''.pzdr.

~strejlau | 2005-08-21 21:30

Panowie, tak czytam sobie wasze wpisy i zastanawiam się co Wam ten Telka zrobił - przecież gościu jest młody i jeszcze może się wyrobić. Pamiętacie jaki był Mietek jak tu przyszedł..? Wcale nie był wyjątkowym graczem, a teraz co? Podpora drużyny. Dajcie chłopakowi spokój, bo jeszcze buty na kołku powiesi zbyt wcześnie. Bez urazy! Po prostu uważam, że za wcześnie aby go przekreślać. A co do Pająka ( bo ktoś go wyżej wspomniał) to rzeczywiście robi postępy i mogą być z niego ludzie

~1938 | 2005-08-21 21:37

mietek za juniora nie mial nic z pilkarza tylko diabla w oczach.chart niesamowity nikomu nie odpuscil,w koncu jezowiak.zarosniety jak robinson crusoe typowy drewniak.tylko miec taka zawzietosc .on nie wiem jaki sport by zaczal ta w kazdym by cos osiagnal. po prostu rzemieslnik.podziwiam go naprawde.pzdr.

~ | 2005-08-21 22:27

jesli streciwilk i wieckowski mowili ze Krawcowi wyszedl mecz to tylko moze swiadczy o grzecznosci wobec starszego kolegi:)albo chociaz mam nadzieje ze nie jesli wg niech jemu wyszedl mecz to nmie daj boze zeby czasem z niego przykladu nie brali chyba ze traktuja go jak emeryta np "jak na jego mozliwosci i wiek i zdrowie to tadziowi wyszedl mecz" pamietam innego krawca chociaz nigdy fenomenem nie byl ale w ostrowcu go dobrze znaja bywalcy jednej z knajp gdzie Tadziu czesto bywal do 4ej nad ranem dzien przed meczem-jak profesjonalizm to profesjonalizm a ze nie ma facet sily biegac to tylko chyba slepy by nie zauwazyl no ale skoro Streciwilk i wieckowski mowia ze mu mecz wyszedl to ja sie z fachowcami sprzeczal nie bede he he:)

~felipe | 2005-08-21 22:30

poprzedni post moj:)i bez urazy jestem kibicem stali wprawdzie bez szalika i bluzy pit bull ale zawsze bede obiektywny i zawsze stalowka bedzie najblizsza mojemu sercu pozdrawiam

~ | 2005-08-22 09:42

oj "stalowiec" glupoty gadasz...przeciez Pajak nie jest juz mlodziezowcem...jezeli piszecie ze pajak jest mlodziezowiec to tylko o waszej wiedzy na temat druzyny swiadczy....

~Echo Dnia | 2005-08-22 09:46

Zabrakło tylko soli

Górnik Wieliczka - Stal Stalowa Wola 0:0

Stal: Wietecha 7 - Kasiak 7, Drabik 7, Wieprzęć 7, Maciorowski 7 - Jabłoński 5 (67 Pietrasiewicz 2), Kusiak 5 (64 Iwanicki 2), Ożóg 7, Krawiec 7 - Telka 5 (80 Stręciwilk nie klas.), Gęśla 7.
Górnik: Paluch - Szczepański, Grodzicki, Weinar, Księżyc - Sendorek (85 Warmuł), Baran, Skiba (60 Suchan), Cebula - Zegarek (73 Kozioł), Kwieciński.
Żółte kartki: Księżyc, Grodzicki, Weinar (G), Telka (S). Sędziował: A. Starobrat z Warszawy. Widzów: 300.
Remis w Wieliczce z bardzo groźnym Górnikiem to sukces dla każdego zespołu w obecnych rozgrywkach, bez dwóch zdań. Dlatego Stali należą się pochwały. Wygląda na to, że nasi na razie wolą grać na wyjazdach...
Stal wygrała na obcym boisku na inaugurację z Wisłą II w Krakowie 2:1, teraz przywiozła cenny remis ze stadionu w Wieliczce, znajdującym się zaraz obok zabytkowej kopalni soli, której początki sięgają jeszcze średniowiecza. W specjalnym sklepie niedaleko trybun można kupić zarówno mnóstwo rodzajów soli, jak i kopalniane pamiątki. Nasi piłkarze woleli jednak przywieźć sobie do Stalowej Woli suweniry w postaci punktów, najlepiej trzech. Chociaż z Górnikiem nigdy nie grało im się łatwo, a w tym sezonie w Wieliczce zmontowano niezły skład. Tacy piłkarze jak Weinar, Księżyc, Zegarek czy Kwieciński mówią sami za siebie. No i trener Sławomir Adamus znowu miał problem z młodzieżowcami, bo kontuzje złapał Damian Sałek i trzeba było przemeblować skład. Jednak mimo kłopotów goście pokazali w Wieliczce naprawdę dobry futbol, jaki ich kibice chcieliby oglądać. W porównaniu z poprzednim pojedynkiem z Hutnikiem Kraków u siebie, w którym padł remis 1:1, gra "stalowców" z Górnikiem to było "niebo a ziemia"...
Przez pierwszy kwadrans trwało badanie sił, a potem pierwszą ciekawszą akcję mieliśmy w wykonaniu Marka Kusiaka, który postanowił uderzyć na bramkę Górnika z rzutu wolnego z 30 metrów. Okazało się jednak, że była to zbyt duża odległość na to, by pokonać Palucha, bramkarza miejscowych. O wiele bliższy szczęścia był Krzysztof Jabłoński, po którego dwukrotnych strzałach głową piłka powinna załopotać w siatce, ale znowu górą był golkiper Górnika. Co ciekawe, ze strony gospodarzy jako pierwszy pokazał się z dobrej strony były napastnik... "Stalówki", Paweł Zegarek, do dzisiaj witany brawami na stadionie w Stalowej Woli. O mały włos nie pokonałby swojego byłego kolegi, Tomka Wietechy, ale sprytnie uderzona piłka przeszła nad poprzeczką. Podobnie jak po strzale groźnego ze stałych fragmentów Kusiaka, który znowu próbował szczęścia z wolnego, jednak i tym razem "specjalność zakładu" nie poskutkowała, piłka nie dotarła do celu.
Po zmianie stron obu zespołom ponownie nie brakowało okazji, ładne akcje przenosiły się od bramki do bramki. Jednak nielicznym kibicom w Wieliczce, nomen omen, zabrakło... "soli" futbolu, czyli bramek. Chociaż stadion ożywił się mocno w 60 minucie, gdy w polu karnym nogę do piłki przyłożył Zegarek, jednak Wietecha i tym razem nie dał się zaskoczyć filigranowemu piłkarzowi. Tak jak i chwilę później z dystansu Tomaszowi Księżycowi. Po drugiej stronie boiska podobna szansa otworzyła się przed młodziutkim Kamilem Gęślą, Andrzejem Kasiakiem, a potem przed wprowadzonymi w drugiej połowie na boisko Tomaszem Pietrasiewiczem i Łukaszem Stręciwilkiem. Szkoda, że piłka nie chciała ich tak do końca słuchać...

Po meczu powiedzieli:
Sławomir Adamus: - Może zabrzmi to nieskromnie, ale w założeniach przedmeczowych w ciągu tygodnia nastawiałem zawodników, że zagramy w Wieliczce o zwycięstwo. I myślę, że ten zespół było stać na to. Nie udało się, ale też nie rozdzieramy szat, bo punkt wywalczyliśmy na trudnym terenie, gdzie wcześniej przegrał Motor Lublin. Co do zmian w drugiej połowie, to bardzo dobrze wprowadził się Janusz Iwanicki, który pociągnął naszą grę. A Tomaszowi Pietrasiewiczowi potrzeba więcej grania, bo jest po kontuzji. Trzeba iść do przodu, są promyki lepszej gry. Myślę, że z tygodnia na tydzień będzie to wyglądało coraz lepiej...
Władysław Łach: - Graliśmy zbyt nerwowo. W drugiej połowie było znacznie lepiej, ale nie udało się strzelić gola. Stal trzeba pochwalić za to, że do końca grała u nas o zwycięstwo i musieliśmy bardzo uważać do ostatnich minut. Absencja Powroźnika, Gruszki i Musiała na pewno nam nie pomogła.

~Freek | 2005-08-22 18:23

Może w meczu z Hutnikiem te słynne już zmiany nie pomogły zespołowi, ale mimo wszystko Adamus zyskuje w moich oczach tym, że zawsze nastawia zawodników na zwycięstwo.

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

ŁKS Łagów - Stal Stalowa Wola

ŁKS Łagów             Stal Stalowa Wola
2020-11-29, godz. 12:00
Bilans gier

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Puławy 20 15-3-2 48
2 Sokół Sieniawa 20 12-7-1 43
3 Stal Stalowa Wola 20 12-2-6 38
4 Wisła Sandomierz 20 10-7-3 37
5 Avia Świdnik 20 10-6-4 36
6 Wólczanka W. Pełkińska 20 11-3-6 36
7 KSZO Ostrowiec Św 20 10-3-7 33
8 Siarka Tarnobrzeg 20 9-4-7 31
9 Podhale Nowy Targ 20 9-4-7 31
10 Chełmianka Chełm 20 8-4-8 28
11 ŁKS Łagów 20 8-4-8 28
12 Lewart Lubartów 20 6-8-6 26
13 Wisłoka Dębica 20 6-8-6 26
14 Korona II Kielce 20 7-2-11 23
15 Stal Kraśnik 20 6-4-10 22
16 Orlęta Radzyń Podlaski 20 5-4-11 19
17 Cracovia II 19 5-3-11 18
18 Podlasie Biała Podlaska 20 5-3-12 18
19 KS Wiązownica 19 4-4-11 16
20 Jutrzenka Giebułtów 20 4-4-12 16
21 Hetman Zamość 20 1-5-14 8

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 0 km 5
KSZO Ostrowiec Św 0 km 150
Jutrzenka Giebułtów 0 km 0
Hetman Zamość 0 km 230
Wisłoka Dębica 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
KS Wiązownica 0 km 0
ŁKS Łagów 0 km 0
Sokół Sieniawa 0 km 0
Cracovia II 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (2404) » 1938fc (1497)
» Edek38 (1260) » Vielitz44 (1230)
» Filip kacper k. (1122) » Kamil (785)
» Rafix (768) » Fanatyk38 (762)
» Kamilosss (557) » Acer (486)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
Stal Stalowa Wola - Wisła Sandomierz
» Polecamy






Losowe galerie

Puszcza Niepołomice - STAL (3:2)
2012-05-19
Ilość zdjęć: 1
Wyświetleń: 1 684 razy
Wigry Suwałki - STAL (0:2)
2013-10-05
Ilość zdjęć: 6
Wyświetleń: 11 627 razy
STAL - Odra Opole (1:1)
2007-04-01
Ilość zdjęć: 12
Wyświetleń: 20 867 razy
STAL - Wisła Puławy (1:0)
2015-08-26
Ilość zdjęć: 48
Wyświetleń: 54 677 razy
Osób Online: 18 / Czas gen. strony: 0.02157