Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Stal Stalowa Wola - Kmita Zabierzów 2:1 (2:0)

Stal Stalowa Wola - Kmita Zabierzów 2:1 (2:0)

Z sobotniego meczu kibice zapamiętają sędziego "aptekarza” i przepięknego gola Mieczysława Ożoga. Sędzia wyrzucił z boiska dwóch piłkarzy Stali. Zwycięstwo w takich okolicznościach ma podwójną wartość. Gdy się jednak trafia w "okienko” z 25. metrów w stylu Ożoga, żadne okoliczności nie są straszne.
Stal w i połowie dominowała na boisku całkowicie, ale to goście mieli pierwsi okazję do zdobycia gola. Artur Czerwiec dopadł do "niczyjej” piłki, uderzył z pierwszej, ale za lekko dla Wietechy. 10 min. później, Telka egzekwował "rożnego”. Krzysztof Jabłoński stał na 6. metrze, wyskoczył i trafił głową w stylu rasowego napastnika. Gdy niektórzy myśleli już o szatni, Ożóg podprowadzał piłkę pod pole karne Kmity. Nikt go nie atakował, więc przymierzył z daleka. Uderzona lewa noga piłka leciała jak w zwolnionym tempie i wpadła idealnie pod spojenie słupka z poprzeczką.
Na początku drugiej połowy sędzia dał się nabrać na aktorski pad Filipczaka i Kusiak musiał opuścić boisko. Osłabiona Stal nie oddawała pola, ale coraz groźniejsze stawały się wypady Piotra Bagnickiego. Strzelał z każdej pozycji i absorbował naszą obronę. W 71. min. trafił w poprzeczkę, ale swego konta bramkowego w Stalowej Woli nie poprawił. Zrobił to Piotr Mazurkiewicz, bo któryś z obrońców Stali za słabo wybił piłkę. Mazurkiewicz stojąc w polu karnym, nawet się nie zastanawiał. Uderzył po ziemi i trafił. Również bez zastanowienia po czerwona kartkę sięgnął, gdy Tomasz Pietrasiewicz starł się z Rafałem Jędrszczykiem. W tym przypadku, arbiter powinien się jednak zastanowić.

STAL STALOWA WOLA - KMITA ZABIERZÓW 2-1 (2-0)
1-0 Jabłoński (17., głową po dośrodkowaniu Telki), 2-0 Ożóg (44.), 2-1 Mazurkiewicz (73.).
STAL: Wietecha 6 - Kasiak 6, Wieprzęć 6, Drabik 6, Maciorowski 6 - Krawiec 5 (64. Iwanicki), Kusiak 0, Ożóg 7, Telka 5 (58. Stręciwilk) - Jabłoński 8 (88. Pietrasiewicz 0), Gęśla 6 (73. Sałek).
KMITA: Brzeziański 5 - Kraus 4, Bagnicki 6, Jędrszczyk 4, Zentek 4 (46. Broź 3) - Bębenek 4, Dzierżanowski 4 (46. Zawadzki 4), Filipczak 5, Szwajdych 4 (73. Gawęcki) - Czerwiec 4, Dubicki 4 (58. Mazurkiewicz 5).
SĘDZIOWAŁ: Wojciech Sawa (Chełm). ŻÓŁTE KARTKI: Kasiak, Kusiak oraz Bagnicki, Zontek, Dubicki i Czerwiec. CZERWONE KARTKI: Kusiak (55., za drugą żółtą), Pietrasiewicz (90., za brutalny faul). WIDZÓW 1500 .

Źródło: Dziennik Nowiny

Komentarze (42)

~bulu | 2005-08-29 09:25

Teraz przydaloby sie wygrac u siebie z AKS i z kolejazem na wyjezdzie , jesli wygramy to bedzie spoko i naprawde bedziemy mogli wejsc , no z kolejazem to moze byc i remis , a z AKS-em to przyda sie WYGRANA!!ALE MY MUSIMY POMOC NASZYM PILKARZAM I KAZDY IDZIE W SOBOTE NA EMCZ Z AKS-EM I DOPINGUJE ILE TYLKO MOZE!!!!!!

~fan Janowianki | 2005-08-29 10:01

Gratulacje Stal !!! Ciesze siebo bramki dla was strzela byla gwiazda naszego zespolu Krzysiu Jablonski. To swietny gracz. Oby tak dalej :)

~polac | 2005-08-29 11:22

Czy naprawdę ktoś uważa, że jeśli trybuna krzyczy "sędzia chuj" to jest to doping który motywuje piłkarzy do lepszej gry, bo ja osobiście w to wątpie...

~zaniepokojiny | 2005-08-29 12:46

mam pytanie:) dlaczego nie ma dopingu naszych szalikowcow tak jak to bylo rok albo dwa lata temu? :( race, flagi, spiewy... a teraz tak cicho na tym stadionie;/ tylko starych dziadkow slychac komentujacych mecz;/

~kibic | 2005-08-29 13:54

Bo przyjezdnych niema:P

~obiektywnie | 2005-08-29 14:00

szalikowcy sprezaja sie tylko na mecze takie jak z motorrem czy stala rzeszow a pozniej zbieraja sie tylko jak nie idzie piłkarzom zeby zaspiewac "stal to my a nie wy" albo tak jak w zamosciu ostatnio "mecz przegrany wpierdol murowany " niestety ale tak jest i napewno zaraz beda wpisy ze sie huja znam ze sam nie jezdze na mecze,ze sie napinam przed kompem itp. 100% ale prawda w oczy kole

~byku | 2005-08-29 14:45

patrzac obiektywnie Stal zagrała słabo z Kmitą ale wygrała w 2 połowie nieistniała na boisku dobrze ze Mietkowi wyszedł strzał życia bo ogulnie grał słabo sporo strat w środku pola Gęśla cienizna jeszcze nie na 3 lige Krawiec jak zwykle nic a Pietrasiewicz on sobie chyba dyscypliny pomylił tylko szkoda ze tego Adamus nie widzi !!!

~frodo bagins | 2005-08-29 15:25

dobrze ze jest ktos taki jak byku co by opisal mecz okiem fachowca :)

~do poprzednika | 2005-08-29 15:37

jakbys byl na meczu i dal tego piataka to nikt by ci nie musial pisac co sie na meczu dzialo !

~kibic | 2005-08-29 15:40

wie ktos ile kosztuje wyjazd do chorzowa albo warszawy na reprezentacje?? to co glosili w przerwie meczu

~... | 2005-08-29 15:41

185 zł
ogloszenie jest na murze kolo kasy na stadionie

~do byku | 2005-08-29 15:42

byku ale prostak z ciebie....wejdz ty na boisko i zobaczymy na co cie stac....i wiecej razy juz sie nieosmieszaj lepiej bo...

~ | 2005-08-29 16:07

w 2 polowie nie grali bo grali w 10. a w 1 polowie zagrali dobrze i gdyby nie sedzia to zwyciestwo bylo by okazalsze.

~do byka | 2005-08-29 17:49

co do twoich opinii ze stal zagrala slabo,no to jestes wymagajacym kibicem.ja czytajac recenzje w roznych gazetach wyczytalem ze 1 polowa byla zdecydowanie nasza,w drugiej po czerwonej kartce troche musielismy oddac inicjatywe co jest chyba zrozumiale.nie gramy niestety jakiegos bajecznego futbolu i sa zespoly w naszej grupie lepsze technicznie ogolnie(np.kmita)ale walka i doswiadczeniem mozna duzo zdzialac.mietek dal przyklad jak sie przeklada pilke na druga nozke i pyk brameczka.no ale ty byku pewnie powiesz ze w 1 lidze jak narazie swoje gra legia,groclin,ostatnio wisla.pewnie zabrze bylo wymieniane przed sezonem w gronie faworytow ale chyba do spadku.popatrz sie na rzeszow motor ktory wygral ale 2 mecz z rzedu nie zachwycil(zwyciestwem tak ale nie gra).mam takiego kumpla,nic mu nie pasuje i liga i Polska w ogole i ludzie, otoczenie.bo slonce bo deszcz.cale zycie marudzi.cieszmy sie z tego co mamy.pzdr.

~jack | 2005-08-29 18:24

gdzie leza te Stróże??? wie ktos?

~Uppp | 2005-08-29 18:27

Nie wiem czy tylko ja to zauważyłem, ale poza przepiękną bramką, to Mietek Ożóg nic nie grał.Same straty, piłka mu przeszkadzała, miał problemy żeby ją prowadzić przy nodze itp.W meczu z Hutnikiem był zdecydowanie najlepszym zawodnikiem, ale wg mnie, mecz z Kmitą mu po prostu nie wyszedł.

~mar... | 2005-08-29 19:04

stal w nastepnym meczu musi grac do końca poniewaz kolejarz wiekszosc bramek strzela około 85 min.

~smar | 2005-08-29 19:10

to niech zagra od 85 minuty

~1938 | 2005-08-29 19:16

no wlasnie tydzien temu pisalem czy wolelibysmy dobrze grajaca druzyne w srodku tabeli czy slaba ale w czolowce.tak samo z mietkiem,lepiej zeby gral mozliwie i zjebal z 3-4 setki czy wolimy pana miecia z soboty czyli nie zachwycajacego ale skutecznego.oczywiscie najlepiej zeby gral git i byl skuteczny.ale jakby tak stalowka grala to mamy 1 miejsce z urzedu a o 2 walcza pozostale druzyny.straszna monotonia.ja wole zeby sie cos dzialo oczywiscie z dobrym zakonczeniem dla nas.co ma powiedziec radolsky o swojej obronie w meczu z leczna?tragedia.czemu gornik nie wygral? niech nam powiedza kuchar i kubica.to jest obrona ktora z niejednego pieca chleb jadla i co?a wisla i stale fragmenty.wszystkie 4 bramki w grecji po stalych,pierwsa bramke glowa strzelil gosc 170 cm.pozniej mial jeszcze 2 okazje!bez komentarza.klos zamiast przerwac akcje w polowie to czeka na inyerwencje na linii pola karnego ten go objezdza jak chce.u nas jakby taki zienczuk zjebal takie sytuacje to by juz tu chyba nie gral.no ale prawie liga mistrzow to to samo co nasza 3 liga prawda.pzdr.

~ | 2005-08-29 19:18

napewno nie jest to ta stroza kolo rudnika :)

~Nash | 2005-08-29 19:28

sa 2 Stróże w woj. malopolskim obie sa bardzo male i sa blisko siebie jedna jest w powiecie nowosadeckim a druga w tarnowskim najprawdobodobniej chodzi o jedna z nich... ja stwiam na ta z nowasadeckiego ale to nic pewnego

~ | 2005-08-29 19:50

Stroze obok Grybowa[na trasie Nowy Sacz-Gorlice]

~hools | 2005-08-29 22:28

Mam pytanie! czy wie ktos czy bedzie wyjazd do rzeszowa na mecz resovia- sokol nisko znaszej strony bo mecz 31sierpnia a nic nie piszom jka tak to jaka cena i kiedy wyjazd!!

~kibic stali | 2005-08-30 12:44

noi znowu stronka stanela w miejscu nic na czasie nie,ma

~bulek | 2005-08-30 20:24

Do czego to doszło,że kibice obawiają się Kolejarza Stróże i AKS Busko i remis z tymi pierwszymi biorą w ciemno! Przecierz to tylko beniaminki i trzeba ich ogrywać! Czy to oznacza,że oni są lepsi niż Hutnik,Wieliczka czy Wisła II. Oni grają w tej chwili może i dobrze bo jest taka euforia po awansie,a potrzeba tylko,ze drużyna jak Nasza STALÓWKA,doświadczona i ograna wypunktuje ich i jeszcze póżniej ktoś poprawi i po1.Frekwencja spadni im na meczach o połowe po2 zaczną się denerwować i wyniki nie będą już dobre i znów wszystko wróci do normy i będą walczyć o utrzymanie.

~lukasz | 2005-08-30 20:27

bulek spojrz na heko albo groclin a zobaczysz jakie glupoty piszesz

~kibic | 2005-08-30 21:08

łukasz masz racje:P

~bulek | 2005-08-30 22:43

lukasz-tylko,że Groclin w pierwszym sezonie po awansie nie pograł za bardzo,podobna sytuacja była niedawno z Jagiellonia jak awansowali do 2ligi i po 5-7 kolejkach byli na 1 miejscu a potem regularnie w dół i ledwo utrzymali się przed spadkiem.Przykładów jest wiele i każdy inny,ale jak Stalówka ma się bać takich FIRM to może lepiej faktycznie na mecze nie chodzic? Personalnie na dzień dzisiejszy Stal jest mocna jak dawno nie była i to NAS boją się takie drużyny i tylko z takim nastawieniem piłkarze powinni wychodzic na boisko!

~polac | 2005-08-30 22:49

Bulek pozwole sobie przypomnieć Ci takie zdanie jednego z trenerów polskich: "kasa misiu kasa"! Jak się ją ma to się dobrze gra

~bulek | 2005-08-30 22:56

po 2-lukaszi kibic-nie można porównywać Heko i Groclinu do Kolejaza i AKS,ponieważ te pierwsze to są drużyny-reklamy.Wizytówki firm z ambicjami i wielką kasą,a nie powiecie mi chyba,że Kolejarz i AKS to są potentaci finansowi.Prędzej porównałbym je z Proszowianką i Staszowem gdzie przez 2-3 sezony było OK. a potem wrócili do szeregu.Mimo wszystko uważam,że Hutnik czy Wisła II są od nich mocniejsze i lepiej zorganizowane.

~bulek | 2005-08-30 23:02

polac-doskonale wiem,że dziś kasa jest ponad wszystko."Nie ma sianka nie ma granka". Ale pod tym względem w Stali jest teraz całkiem dobrze.Nawet dawno tak nie było.Bez rewelacji,ale solidne pieniądze i co ważne na czas! i do tego są premie za zwycięstwa czego w tamtym sezonie nie było.

~mental terror | 2005-08-31 10:53

bulek masz troche racji w tym co piszesz i tez uwazam ze nasi pilkarze powinni wyjsc na boisko bez strachu z mysla ze to Kolejarz sie nas boi... tak to jest ze z poczatku dobrze idzie tego typu zespolom pozniej sie wypalaja ale to nie zmienia faktu ze w Strozach bedzie bardzo ciezko i ja obawiam sie tego meczu chociaz wydaje mi sie ze moze pasc kazdy wynik

~bulu | 2005-08-31 11:29

na kolejaza to niema co jechac , ale na AKS u siebie to Trzeba przyjsc! KAZDY NA HUTNICZA ZA 2 TYGODNIE!!I DRZE JAPE AZ DO BULU!!!!!

~dodek | 2005-08-31 17:16

10 pkt w 4 nastepnych meczach i bedzie OK

~ | 2005-08-31 17:37

bulu dlaczego uwazasz ze nie trzeba jechac na kolejarza a na Aks trzeba przyjsc??bo co w busku sa kibice a tam ich nie ma??pomysl troche zanim cos napiszesz

~serek | 2005-09-1 08:59

nasi koszykarze grali wczoraj z Lublinem i wygrali prawie 30 pkt, wiecej na www.stalstw.pl

~kibic | 2005-09-1 20:29

Wyjazd bedize na Wierne Małogoszcz:)

~guma | 2005-09-1 22:29

podstawionych bedzie 7 autobusow, kto pierwszy ten lepszy

~młody | 2005-09-2 15:29

pozdrawiam wszystkich kibiców a szczególnie bulu stal wygrywa a my musimy jej teraz pomóc 2000 ma byc na aks tylko stal

~młody | 2005-09-2 15:32

widzici judy w stalowej nie chcieli to strzela bramy resovii sklepa panie prezesie a i na debicy tez walnął ma 18 lat a jak gra

~kibic | 2005-09-3 14:23

Przecoez Juda 2 bramki w nisku strzelił postatnio:)

~z Niska | 2005-09-3 14:53

Dokładnie to w rzeszowie przeciwko Resovii strzelil Damian dwie bramki. chce dodac ze byly to bramki przedniej urody :)

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

ŁKS Łagów - Stal Stalowa Wola

ŁKS Łagów             Stal Stalowa Wola
2020-11-29, godz. 12:00
Bilans gier

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Puławy 20 15-3-2 48
2 Sokół Sieniawa 20 12-7-1 43
3 Stal Stalowa Wola 20 12-2-6 38
4 Wisła Sandomierz 20 10-7-3 37
5 Avia Świdnik 20 10-6-4 36
6 Wólczanka W. Pełkińska 20 11-3-6 36
7 KSZO Ostrowiec Św 20 10-3-7 33
8 Siarka Tarnobrzeg 20 9-4-7 31
9 Podhale Nowy Targ 20 9-4-7 31
10 Chełmianka Chełm 20 8-4-8 28
11 ŁKS Łagów 20 8-4-8 28
12 Lewart Lubartów 20 6-8-6 26
13 Wisłoka Dębica 20 6-8-6 26
14 Korona II Kielce 20 7-2-11 23
15 Stal Kraśnik 20 6-4-10 22
16 Orlęta Radzyń Podlaski 20 5-4-11 19
17 Cracovia II 19 5-3-11 18
18 KS Wiązownica 18 4-4-10 16
19 Jutrzenka Giebułtów 20 4-4-12 16
20 Podlasie Biała Podlaska 19 4-3-12 15
21 Hetman Zamość 20 1-5-14 8

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 0 km 5
KSZO Ostrowiec Św 0 km 150
Jutrzenka Giebułtów 0 km 0
Hetman Zamość 0 km 230
Wisłoka Dębica 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
KS Wiązownica 0 km 0
ŁKS Łagów 0 km 0
Sokół Sieniawa 0 km 0
Cracovia II 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (1954) » 1938fc (1279)
» Edek38 (1260) » Vielitz44 (1135)
» Filip kacper k. (1044) » Rafix (768)
» Fanatyk38 (752) » Kamil (646)
» Kamilosss (540) » Acer (480)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
Stal Stalowa Wola - Wisła Sandomierz
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Piast Gliwice (0:2)
2007-09-19
Ilość zdjęć: 14
Wyświetleń: 20 294 razy
Polonia Warszawa - STAL (3:0)
2007-03-25
Ilość zdjęć: 20
Wyświetleń: 34 899 razy
STAL - Dyskobolia Grodzisk W (1:3)
2007-10-30
Ilość zdjęć: 9
Wyświetleń: 14 620 razy
STAL - ŁKS Łódź (2:0)
2002-08-03
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 6 789 razy
Osób Online: 42 / Czas gen. strony: 0.01438