Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» HEY, GóRY NASZE, GóRY...

HEY, GóRY NASZE, GóRY...

W 18. minucie  do górnej piłki wyskoczył Stręciwilk, a Wojtas popisał się taką przewrotką, że mało „Stręcikowi” głowy nie urwał... Arbiter bez wahania wskazał na „wapno”. Jak się później okazało był to przełomowy moment meczu, który zadecydował o tym, że 3 pkt pojechały do Stalowej Woli. Do końca pierwszej połowy nic specjalnego na kameralnym stadiinie Kolejarza już się nie działo. Dwa razy próbował zaskoczyć Wietechę strzałami z dystansu Słowak Kovać, ale za każdym razem piłka mijała celu. W 45. minucie gospodarze wykonywali rzut wolny pośredni z około 12 metrów, ale i tej sytuacji nie potrafili zamienić na gola. Chrobot wycelował prosto w mur piłkarzy Stali.
Dwie minuty po przerwie znakomitą okazję po błędzie debiutującego w Kolejarz Dariuszu Papierzu miał Jabłoński, jednak Petrykowski nie przypadkiem uważany jest za jednego z najlepszych bramkarzy ligi. W 75. minucie groźnie z rzutu wolnego z około 18 metrów uderzył Ożóg. Piłka w niewielkiej odległości przeleciała obok spojenia słupka z poprzeczką. Kilkanaście sekund potem Jabłoński znalazł się po raz drugi w sytuacji „sam na sam” (po kolejnym błędzie Papierza) z Petrykowskim i znów nie zdołał go pokonać. Po lobie napastnika Stali z około 12 metrów piłka trafiła jedynie w poprzeczkę. W ostatnich minutach gospodarze atakowali z pasją, ale Stal grała w defensywie znakomicie i dowiozła zwycięstwo do końca.

KOLEJARZ - STAL 0:1 (0:1)
0-1Maciorowski (18 - rzut karny)
KOLEJARZ: Petrykowski - Bernasiewicz, Papierz (75 J.Bałuszyński), Wojtas - Wolański, Obiedziński (40 Ksiłowski), Chrobot, Kovać (66 Mielec), Wieczorek - Kogut (46 Ciesielka), Ulucki.
STAL: Wietecha - Kasiak, Drabik, Wieprzęć, Maciorowski - Krawiec, Ożóg, Kusiak, Telka (77 Sałek) - Jabłoński (90 Iwanicki), Stręciwilk.
Sędziował: Jacek Karpeta (Warszawa)
żółte kartki: Papierz, Kogut - Stręciwilk.
Widzów 700.

Żródło: www.stalstw.pl/pilka

Komentarze (42)

~one | 2005-09-3 23:26

ONE ARTUR BORUC THERE ONLY ON ARTUR BORUC !!!!!!!!!!!!!! Bravo Polaska !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

~'38 | 2005-09-3 23:46

hey stal hey stal hey STAL ZKS !!!

~kibic stali | 2005-09-4 12:31

wierzylem ze bedzie 3 pkt super bardzo mnie cieszy to ze nasza reprezentacja tez wygrala poprostu super tak dalej

~bulek | 2005-09-4 13:16

tak sobie patrze na terminarz i widze,że Stalówka ma teraz taki układ meczy,że nie powinna przegrać bardzo długo. Zakładając, że nie przegra u siebie z nikim, to najbliższy trudny wyjazd jest do... Hutnika Kraków w marcu 2006.

~1938 | 2005-09-4 13:27

wszystko jest mozliwe to jest pilka.rzeszow wtopil 0-3 w strozy a my wygralismy chociaz nie sadze zeby byla taka roznica miedzy Stalowka a rzeszowem.ogladam teraz mecz lechia-slask.super oprawa,doping,duzo kibicow(chociaz to gdansk a nie stalowa).w tamtej kolejce sumujac widzow na wszystkich stadionach to na 2 lidze bylo w sumie tyle samo co w pierwszej.bierze sie to chyba z tego ze graja tam stare klasowe dobre zespoly(ruch,lechia,slask,widzew)i bardzo dobrze,widz to tez potencjalny klient a zyskuja na tym wszyscy.uwazam ze nasz stadion ma wyjatkowa dobra specyfike.przy duzej liczbie kibicow(3-4 tys.)dobrym dopingu tworzy sie tam zajebista atmosfera i klimat a przy zachmurzonym niebie efekty ultrasowe sa niesamowite.pzdr.

~ktoś | 2005-09-4 13:46

o którego Ci Boruca chodzi? tego co puscił wszystkie DWA strzały na naszą bramke? dobrze ze chociaż obronił w koncówce sam na sam bo by go za jaja powiesili razem z połamańcem Rasiakiem

~bulek | 2005-09-4 19:45

ale się wyniki ułożyły! Stalówka LIDEREM!

~zks | 2005-09-4 19:56

MAMY LIDERA STALOWKA MAMY LIDERA!!

~hahaha | 2005-09-4 20:29

ano lider od poczatku do konca !! 2 liga nasza !! kasa od pzpn za awans, kasa od canal+, kasa od Ideei :D i mamy zajebisty zespolik :D:D:DD:

~ | 2005-09-4 20:56

ZAWSZE W NICH WIERZYLEM , DAWNO NIE WIDZIALEM TAK PIEKNEJ TABELI KORWA ALE SIE CIESZE PZDR. CHLOPAKI ZYCZE AWANSU
FORZA ZKS

~bulek | 2005-09-4 21:24

to teraz wszyscy na stadion! Chlopcy swoje robią,to teraz czas się im odwdzięczyć! może coś z tego wyjdzie.

~bulu | 2005-09-4 21:28

Brawo dla bulka! WSZYSCY NA STADIONIK W SOBOTE!!MUSIMY POKAZAC CHLOPAKOM ZE MOGA NA NAS LICZYC!!


KAZDY TAK POWIE!RESOVIA RZODZI W RZESZOVIE!!

~zzz | 2005-09-4 22:12

no i beniaminek z buska zdroj chyba sie juz wyszalal bo przegral z kmita 4:0...moze i stalowka pokusi sie o taki pogrom tym bardziej ze my z kmita wygralismy no ale wazne abysmy wygrali i niewazne w jakim stossunku...w sobote wszyscy na stadion

~Forza Stal | 2005-09-4 23:32

Jak ładnie teraz tabela wygląda, w sobote dopisujemy kolejne 3 ptk i nasza Stal niepokonana!

~:) | 2005-09-5 03:19

Kolejarz Stróże - Stal Stalowa Wola 0:1 (0:1)

0:1 Jacek Maciorowski 18 z karnego.

Stal: Wietecha 7 - Kasiak 7, Drabik 7, Wieprzęć 7, Maciorowski 8 - Krawiec 7, Ożóg 7, Kusiak 7, Telka 7 (76 Sałek nie klas.) - Jabłoński 7 (89 Iwanicki nie klas.), Stręciwilk 7.
Kolejarz: Petrykowski - Bernasiewicz, Papierz (71 J. Bałuszyński), Wojtas, Wolański - Obiedziński (37 Kisłowski), Chrobot, Kovać (55 Mielec), Wieczorek - Kogut (42 Ciesielka), Ulucki.
Żółte kartki: Kogut, Papierz, (K), Stręciwilk (S). Sędziował: J. Karpeta z Warszawy. Widzów: 500.
Beniaminek z malutkiej miejscowości w Małopolsce, liczących zaledwie 2200 mieszkańców Stróżów, jeszcze do niedawna bił rekordy występów w... okręgówce, zaliczając w niej aż 22 sezony. Aż tu nagle wyrósł na postrach trzecioligowców, po historycznym awansie ograł na dzień dobry Stal Rzeszów, zremisował z Górnikiem Wieliczka. Zespół znanego z gry w Stali Mielec trenera Krzysztofa Łętochy "utemperowała" dopiero "Stalówka". Kibice w Stalowej Woli wzdychają, że tabela wygląda coraz piękniej i niech tak już będzie do samego końca...
Już w 5 minucie nasi podnieśli ręce w górę w geście triumfu. Marek Kusiak główkował, piłka według "stalowców" przekroczyła linię bramkową. Sędzia jednak był innego zdania i gola nie uznał. Szkoda, bo Marek Kusiak akurat przed meczem zapowiadał, że chętnie pokona Krzysztofa Petrykowskiego, stojącego w bramce Kolejarza. Jeszcze w poprzednim sezonie obaj byli kumplami z jednej drużyny, Tłoków Gorzyce...
Decydująca akcja meczu rozegrała się w 18 minucie. W swoim polu karnym Jerzy Wojtas próbował wybić piłkę przewrotką, o mało co nie trafiając w twarz Łukasza Stręciwilka. Sędzia za to zagranie pokazał na "wapno". Do piłki podszedł specjalista w Stali od "jedenastek" Jacek Maciorowski i po raz kolejny udowodnił, że w tym elemencie jest "właściwym człowiekiem na właściwym miejscu". Niewiele ponad kwadrans, a goście prowadzili już 1:0. Co dalej? Nasi skupili się bardziej na defensywie, dlatego do przerwy gra z obu stron nie przypominała już piłkarskich fajerwerków. Szczęścia próbował "internacjonał" Kolejarza, importowany prosto ze Słowacji - Pavol Kovac, ale krzywdy Tomaszowi Wietesze nie zrobił.
Po zmianie stron Stal mogła dobić rywali. Krzysztof Jabłoński ograł zakontraktowanego w ostatniej chwili na ten mecz Dariusza Papierza, ściągniętego do Kolejarza z Pogoni Staszów. Stanął sam naprzeciw Petrykowskiego, jednak "Petryk" okazał się sprytniejszy i zażegnał niebezpieczeństwo. Z rzutu wolnego strzelał jeszcze ładnie Mieczysław Ożóg, a Jabłoński znowu pechowo trafił tylko... w poprzeczkę. Rywale próbowali się odgryźć, ale nasza defensywa działała bez zarzutu. I "stalowcy" po ostatnim gwizdku sędziego w świetnych humorach mogli wracać do domów, prosto na transmisję meczu Polska - Austria. W autobusie nie mogli pechowo złapać "długich" w radiu i zdążyli przed telewizory akurat na ostatnie dziesięć minut...

Po meczu powiedzieli:
Sławomir Adamus, trener Stali: - Zbierałem wcześniej informacje o Kolejarzu, bo nie znałem tej drużyny. Rywale kopali długie piłki, o każdą toczyła się na boisku zażarta walka. Graliśmy mądrze, konsekwentnie, wykorzystaliśmy rzut karny. Było też kilka innych okazji Kusiaka, Jabłońskiego, Ożoga. Trzeba się cieszyć z wygranej, wiara w tę drużynę jest coraz większa. Gramy mądrze taktycznie, Wieprzęć, Ożóg, Kusiak czy Maciorowski to zawodnicy, którzy nie popełniają gaf. A mamy też kilku młodych, którzy "fantazjują" na boisku, to ciekawa mieszanka...
Krzysztof Łętocha, trener Kolejarza: - Kontrowersyjną decyzję podjął sędzia przy rzucie karnym, nasz piłkarz chciał wybić piłkę przewrotką i jeśli już, to powinien być rzut wolny pośredni dla Stali z pola karnego. A tak to mecz ułożył się Stali, próbowaliśmy odrabiać straty, ale zabrakło skuteczności.

~kibic stali | 2005-09-5 06:46

no w koncu uslyszymy w sobote dawno nie spiewana piosenke a mianowicie STALOWA MIASTO LIDERA MIASTO LIDERA STALOWA MIASTO LIDERA

pozdro dla wszystkich

~ZKS | 2005-09-5 07:33

MIASTO LIDERA STALOWA WOLA MIASTO LIDERA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

~bulek | 2005-09-5 08:25

ten Łętocha tyle w piłke grał,a przepisów nie zna. Wolny pośredni to bylby wtedy gdyby gość nie kopnął Stręciwilka,tylko za zawysoko podniesioną nogę. A jeżeli kopnął Łukasza w twarz w polu karnym to jest karny i jeszcze mógł gościowi pokazać czerwień.

~johnny | 2005-09-5 09:23

no mile mnie zaskakuja nasi pilkarze.jest dobrze.wiec teraz niech ci z zarzadu rusza dupy i poszukaja sponsorow dla tak niezle grajacej druzyny.a swoja droga zauwazyliscie co wyrabia to heko czermno-ja myslalem ze beda do spadku a oni urywaja wszystkim punkty.jest sponsor,jest klimat -wioska ma druzyne niezle grajaca w 2 lidze.zeby nasi takiego sponsora strategicznego mieli...ale nasze prezesiny pewnie nic nie robia w tym kierunku.moze zrobilibysmy jakies flagi na plot typu:prezesi ruszcie dupy-znajdzcie sponsora...itp

~kibic 2 | 2005-09-5 10:10

Teraz trzeba sobie jasno powiedzieć, Adamus i Duszyński, gramy o awans i wygrywać co się da, bez kalkulacji, TO NIE JEST ZESPÓŁ NA ŚRODEK TABELI, MOŻEMY I POWINNIŚMY AWANSOWAĆ, A PRZYNAJMNIEJ POKAZAĆ, ŻE ZROBILIŚMY WSZYSTKO !!!

~kybyc | 2005-09-5 10:17

w sobote wszyscy na stadion !!!! Przydalby sie mlyn zeby wspomoc nasza drozyne. Pomyslcie co by bylo gdyby przyszlo ze 3 tys ludzi.

~bulek | 2005-09-5 10:29

to namawiać wszystkich znajomych na meczyk! Stalówka liderem nie była 3,5 roku. Ostatnio przy awansie do 2ligi. Zaoszczędzić "piątaka" na bilecik,bo warto chociaż w ten sposób wspomóc klub! Mamy sześć dni,żeby zebrać się jak największą liczbą na stadionie. Zróbcie akcje w szkołach, w pracy i gdzie się da,żeby zachęcic ludzi do przyjścia na meczyk. Pozdro i do zobaczenia na trybunach!

~mario_stw | 2005-09-5 10:36

W ubiegłoą niedziele pokusiłem sie o wyjazd do leżajska aby zobaczyć motor,po kwadransie poszukiwań stadionu Pogoni jesteśmy na meczu!!!No i nasz największy wróg nr.1 nic wielkiego nie pokazał,motor słabiutki lecz lepiej wyglądający na boisku nie pozwolił Pogoni praktycznie na nic.Poza dwiema (setkami)Pogoń nie mogła nic zrobić,mnie zato cieszy motor ,jak by to było u nas dostaliby ze trzy na dzień dobry.Jeszczejedna refleksja!!! W malutkim Leżajsku oni tam na każdym meczu robią oprawe,i wspomagają swoich.Miło by było znowu zobaczyć coś na naszym stadionie jak nasi Fans pomagają Stalówce,mam nadzieje że w przyszłą sobote stadion sie zapełni, a doping bedzie taki jak na to zasługuje nasza kochana STALÓWKA!!!!! pozdro.dla wszystkich fanów STALI!!!!

~Kibic Stali | 2005-09-5 10:53

kiedys koles jeden napisal ze jakie granie takie spiewanie teraz mamy granie a gdzie jest spiewanie !!!!!!

~ | 2005-09-5 12:12

STAL STALOWA WOLA

STAL STALOWA WOLA

STAL STALOWA WOLA

MAMY LIDERA

STALOWKA LIDEREM LIDEREm

~fuck | 2005-09-5 12:50

teraz wszyscy madrzy a jak bedzie mecz trwal to bedzie 30wpisow typu"czy zna ktos wynik stalowki" tak jest tak sie wszyscy garniecie na stadion ze ja jebie

~kibic 2 | 2005-09-5 13:39

Busko może nie jest zbyt atrakcyjnym rywalem, ale lider nie może pozwolić sobie na lekceważenie nikogo !!!
3 tys. na meczu, marzenie... Oby !!!

~tomek | 2005-09-5 14:18

nie to ze zle chce ale 3 tys ludzi to w stalowej by bylo jakby byla 1 liga :)
a ze busko - malo atrakcyjny rywal bedzie pewnie cos kolo 1000 :)
takie moje zdanie

~jano | 2005-09-5 15:37

tomek ty chyba jestes jebniety:/

~Jacek | 2005-09-5 17:16

kto ma byc na meczu to bedzie i tyle w tym temacie

~ | 2005-09-5 21:13

ano.kto ma byc ten bedzie.a kto zostaje w domu to dupa :) wpierdalajcie sobie te swoje chipsy i ogladajcie silaczy czy ki chuj i tylko na klawiaturce.jaki wynik??

~Gula Gula | 2005-09-5 21:23

Wygramy z Busko Zdroj wygramy !!! Telka na bramke Wietecha w ataku a Krawiec na speaker bedzie dodawac otuchy bardziej od Adama ryczacego w mikrofon

~zKs ! | 2005-09-5 22:28

JAK BY NIE KARNY TO REMIS A REMIS Z BENIAMINKIEM TO WSTYD !! GRATULACJE ZWYCIĘZSTWA KAMIL NIE GRAŁ BO COS Z NOGĄ MIAŁ :] ALE W NASTĘPNYM ZAGRA . OLIMPIA 0:1 RUDNIK ... JEBAĆ SĘDZIEGO 3 KARNE DLA NAS I NIE PODYKTOWAŁ HUJ Z PIZZERI !!

~Gula Gula | 2005-09-5 22:56

Juz Ździary pognaja Rudnik w nastepnej kolejce i nic im sedzia nie pomoze !! Szkoda ze Jezyk przeszedl do Przyszowa ale bez niego sobie poradzimy,Jozek Kusmierczyk strzeli hat-tricka i bedzie po sprawie

~bulek | 2005-09-6 09:01

powyższe dwa komentarze odsyłam na www.żdziary.kom.pl albo www.olimpia.pyśnica.pl itp tu jest miejsce dla Stalówki!

~kibic17 | 2005-09-6 09:49

tak tak jest euforia pobudzona duma miejska i tak powinno byc ale zeby nasi piłkarze tego nie popsuli w sobotę ....busko to Ciezki rywal ale mysle ze nasza ekipa powinna ich pojechac.....obym sie nie mylił......a co do wpisów wszyscy na mecz to Ci co to pisali watpie zeby przyszli .....chciałbym zeby było duzo ludzi doping bo STALÓWKa na to zasługuje ale patrząc realnie to duzo razy było juz takich haseł i nic z tego nie wychodziło kto ma przyjsc to rprzyjdzie i będzie z naszą druzyną więc tyle na ten temat.......STALÓWKA LIDEREM i oby zostało tak do konca.......grac bramki zdobywac i wygrywac FORZA STAL!!!!! pozdr. dla SOVI i RACOVI.......

~lambabamba | 2005-09-6 11:03

dopingu raczej nie bedzie. Dlaczego?? ktos na kssiedze napisal ostatnio "ilu od nas na Resovii jak tam Sovia jak sie prezentowali" i po chwili dodal "a bylbym zapomnial a jaki wynik byl?" i wlasnie o to chodzi na I miejscu wielu stawia atrakcyjnosc pod wzgledem kibicowskim i dlatego mlyn bedzie dopiero na Stali Rz. bo bedzie podjarka ze Resovia do nas przyjezdza itp. a przeciez doping jest dla pilkarzy choc wielu kibicow tego nie czai i a zreszta niewazne ja bylem jestem i bede i stoje zawsze tam gdzie mlyn ma byc ale jakos nigdy nikogio nie ma a nawet wiecej powiem ci co stoja w mlynie na "ciekawszych" meczach (w tym sezonie to raczej tylko Stal Rz. i Motor) wogole nie chodza na mecze z takimi zespolami jak Np. Hutnik Kimita i teraz Busko... no chyba zeby sie dowidzieli ze Hutnik przyjezdza :/ :/ :/ :/

~jack | 2005-09-6 12:08

labamba nie myl kibicow z pseudokibicami

~cycu | 2005-09-6 12:19

z tym wynikiem Resovi i ich prezentacja to ja sie pytalem i dla Twojej wiadomosci kolego ja jestem na kazdym meczu Stalówki w Stalowej Woli a nie tylko wtedy gdy przyjezdza Motor i Stal Rzeszów. A moje pytanie akurat mialo taki nie inny charkter gdyz w tym spotkaniu akurat mniej ważny był wynik a bardziej to że Sovia ma 100-tu lecie i ciekawsze bylo to jak sie zaprezentuja kibice niz pilkarze bo 100 lecie to glownie swięto kibiców Resovii oczywiscie nie tylko ale przede wszystkim kibiców. to miał byc mecz pokazowy także wazniejsza była atmosfera swieta niz wynik na murawie.
pozdro

~tomek | 2005-09-6 15:22

do labamba czxy cos takiego

jak mozesz zawsze stac na mlynie jka ostatnio tam nikogo nie ma

~kibic $ | 2005-09-6 15:26

moze lambie chodzilo o sektor :P tam zawsze peu ziomow stoi opartch o barierke

~do zks | 2005-09-6 15:43

wez sie koles nie gas "jak by nie karny to byl by remis"a jak by nie dwie bramki z kmita to tez bylby remis ale jestes qrwa głąb i z tego co sie orientuje to chyba nie ze stalowej jestes bo koles ze stalowej takich qrwa durnych przemyslen nie pisze ale ty jestes inny,trudno i sory ze masz neta :)))))))))

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

ŁKS Łagów - Stal Stalowa Wola

ŁKS Łagów             Stal Stalowa Wola
2020-11-29, godz. 12:00
Bilans gier

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Puławy 20 15-3-2 48
2 Sokół Sieniawa 20 12-7-1 43
3 Stal Stalowa Wola 20 12-2-6 38
4 Wisła Sandomierz 20 10-7-3 37
5 Avia Świdnik 20 10-6-4 36
6 Wólczanka W. Pełkińska 20 11-3-6 36
7 KSZO Ostrowiec Św 20 10-3-7 33
8 Siarka Tarnobrzeg 20 9-4-7 31
9 Podhale Nowy Targ 20 9-4-7 31
10 Chełmianka Chełm 20 8-4-8 28
11 ŁKS Łagów 20 8-4-8 28
12 Lewart Lubartów 20 6-8-6 26
13 Wisłoka Dębica 20 6-8-6 26
14 Korona II Kielce 20 7-2-11 23
15 Stal Kraśnik 20 6-4-10 22
16 Orlęta Radzyń Podlaski 20 5-4-11 19
17 Cracovia II 19 5-3-11 18
18 Podlasie Biała Podlaska 20 5-3-12 18
19 KS Wiązownica 19 4-4-11 16
20 Jutrzenka Giebułtów 20 4-4-12 16
21 Hetman Zamość 20 1-5-14 8

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 0 km 5
KSZO Ostrowiec Św 0 km 150
Jutrzenka Giebułtów 0 km 0
Hetman Zamość 0 km 230
Wisłoka Dębica 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
KS Wiązownica 0 km 0
ŁKS Łagów 0 km 0
Sokół Sieniawa 0 km 0
Cracovia II 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (2209) » 1938fc (1471)
» Edek38 (1260) » Vielitz44 (1169)
» Filip kacper k. (1076) » Rafix (768)
» Fanatyk38 (752) » Kamil (684)
» Kamilosss (544) » Acer (486)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
Stal Stalowa Wola - Wisła Sandomierz
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Stal Mielec (0:2)
2014-10-25
Ilość zdjęć: 38
Wyświetleń: 43 502 razy
Resovia Rzeszów - STAL (0:1)
2003-10-04
Ilość zdjęć: 6
Wyświetleń: 16 957 razy
STAL - Odra Opole (2:1)
2008-07-26
Ilość zdjęć: 9
Wyświetleń: 26 450 razy
STAL - Stal Mielec (1:1)
2016-03-13
Ilość zdjęć: 35
Wyświetleń: 33 178 razy
Osób Online: 61 / Czas gen. strony: 0.01371