Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Stalówka gra w piątki

Stalówka gra w piątki
Zmiana w terminarzu spotkań z udziałem trzecioligowych piłkarzy Stali Stalowa Wola. Stalówka aż trzy spotkania na własnym stadionie rozegra w... piątek.
Stal zagra w piątki zamiast w soboty w Stalowej Woli z: Hetmanem Zamość (23 września, godz. 15:30), Sandecją Nowy Sącz (7 października, godz. 15:30) i ze Stalą Rzeszów (21 października, godz. 15). -Zmiana terminów spowodowana jest wyborami prezydenckimi i parlamentarnymi - tłumaczy Tadeusz Duszyński, dyrektor sportowy Stali. -Policja nie jest w stanie odpowiednio zabezpieczyć wtedy naszych spotkań. A nie ma co ukrywać, że mecze z Hetmanem, Sandecją i Stalą Rzeszów to mecze podwyższonego ryzyka.
źródło: "Echo Dnia"

Komentarze (29)

~tomek | 2005-09-8 15:29

ale kurwa lipa :/
malo medzie ludzi ze huj !

~Jack | 2005-09-8 16:15

mnie np. bardziej odpowiadaja piatki bo w weekendy nie zawwsze moge wiec spoko ale zdaje sobie sprawe ze dla wiekszosci to moze byc klopot ale moze bedzie dobrze oby Stalówka wygrywala i niewazne czy w piatki czy w poniedzialki :)

~stal | 2005-09-8 16:26

co ci policjanci chca przeciesz my sie ,,strasznie lubimy" z tymi klubami . przeciesz my ich tylko tak na żarty butujemy

~1938 | 2005-09-8 16:32

co do awansu pan duszynski wypowiedzial sie nadzwyczaj jasno i przejrzyscie:narazie awans nas nie interesuje,budujemy druzyne na przyszlosc na awans ale nie w tym roku.z tv kablowej stella z dn. 08.09.2005.pozostawiam to bez komentarza.pzdr.

~<1938> | 2005-09-8 17:01

To kiedy Tadku ????? jak nie w tym sezonie to kiedy ?:> NIe czaje Cie z tą wypowiedzią :|

II LIGA II LIGA StALóWkA !!!!!

~Gonzo | 2005-09-8 17:08

A co za różnica, kto ma być to będzie! Buda o tej godzinie się konczy, praca też, stragany z bananami można zamknąć wcześniej, a niech się martwią przybysze z Zamościa, rzeszowa i...he,he Sącza ( Ci to mają przeje...)

~cyc-u | 2005-09-8 17:11

...czy kazdy mecz na ktorym moga pojawic sie przyjezdni to mecz podwyzszonego ryzyka ?:| dajcie ludzie spokoj... :/
A co do tego awanasu to mysle ze awet gdy "przypadkiem" Stalowka zajmowala wysokie miejsce w tabeli to i tak nie wlaczymy sie do walki o awans... przegramy tu przgeramy tam i awansu nie bedzie... nie wiem czy to kwestia braku finansow na 2 lige czy chodzi o cos inneggo . w zasadzie szkoda by bylo awansowac by po roku znow zawitac do 3 ligi lepiej poczekac rok jeszcze niech sie chłopaki ograja...ale z drugiej strony... :)

~nash | 2005-09-8 17:42

pewnie za rok o tej porze beda mowic o awansie tylko ze wtedy po 5 kolejkach bedziemy na 12 miejscu a nie na 1

~Karpik | 2005-09-8 17:51

Ja powiem tak: nic na siłe. Jak kazdy kibic Stalówki pragne awansu do 2 ligi. Ale jesli klub organizacyjnie nie dostaje do pięt średnim klubom 2 ligowym to ja za awans dziękuje. Nie chce zeby Stalówka skonczyła tak jak Mława czy Błękitni coś tam coś tam. Po prostu wole zeby wszystko robione było powoli. Wyremontują stadion,bedzie troche kasy bedzie awans.

~Karpik | 2005-09-8 18:02

Niektóre kluby na siłe chcą awansowac bo liczą na to ze po awansie firmy sie zainteresują i bedą sponsorowac. Ale w Stalowej czegos takiego nie będzie.. Pójdziesz do jakiejs firmy i powiesz ze awansowalismy a prezes tej firmy ci odpowie: "huj mnie to obchodzi" :(

~Karpik | 2005-09-8 18:08

I bardzo chciałbym zeby przeprowadzony został pożądny remont stadionu. Nie taki ze pomalują ławki tylko powazny remont. Bo gdy sie wyremontuje stadion to on pozostanie na bardzo długo. No i sponsorzy jak widzą dobry stadion to bardziej chcą inwestowac. Przykładem jest KSZO.

~tomek | 2005-09-8 18:09

z takim nastawieniem jakie pokazal Karpik w pierwszej swojej wypowiedzi daleko zajechac nie mozna :]

~1938 | 2005-09-8 18:12

tylko po co robic wzmocnienia ?chca pokazac ze maja duzo kasy na premie itp.zgadzam sie zeby najpierw wyremontowac stadion tylko z tego co wiem to klub w tym przedsiewzieciu partycypowalby w malym stopniu.pieniazki przyszlyby z np.z urzedow miejskich,wojewodzkich moze z unii,totalizatora i innych zrodel.jakby klub mial sam to robic to pomyslmy ile na to trzeba kasy ludzie?lepiej miec team na utrzymanie i nie trwonic kasy.to w takim razie mozna kupic paru koszykarzy i awansowac do basketligi co nie?tylko ze tu na wejscie trzeba miec z poltorej banki, ale nie wiem czy na 2 lige tez nie trzeba?z pelnym szacunkiem ale mietek,wieprzec,krawiec i inni starzy nie graja tu za 1000 zeta.pzdr.

~polac | 2005-09-8 18:56

Zastanawiam sie tylko, kiedy w polsce, a przez to i w stalówce, będą takie czasy, że kluby będą miały dobrą bazę sportową i utrzymywać się będą mogły z wychowanków? Bo im lepsze zaplecze tym lepiej można wyszkolić młode talenty...

~jack | 2005-09-8 19:21

zebysmy mieli nienajlepsza druzyne to o awans trzeba walczyc przeciez jak mozna wyjsc na boisko z nastawieniem gramy zeby nie przegrac za wysoko albo moze uda sie zremisowac... nie ma jakis nadludzi w innych zespolach i mysle ze kazdy pilkarz wychodzac na boisko chce wygrac mecz! a od zwyciestwa do zwyciestwa i zobaczy sie co bedzie! a co oni niby maja zrobic? wysc na boisko i polozyc sie??!! gra sie w kazdym meczu o 3 pkt co nasi pilkarze juz w tym sezonie pokazali i oby sie na tym nie skonczylo!!! bo w takim razie co ma powiedziec Stal Rz.??? niby taki faworyt a cos im nie wychodzi... to oni powinni sobie powiedziec jestesmy przygotowani organizacyjnie i finansowo na awans ale nie umiemy grac w pilke wiec odpuscmy ten sezon!!! Ludzie troche wiecej wiary

~Karpik | 2005-09-8 20:25

Masz racje polac. Już kiedys pisałem ze aby klub był dobry musi miec dobrych wychowanków. A juniorzy muszą miec gdzie grac. I ktoś tu powie że przeciez mamy boiska treningowe. Takie boiska to mozecie sobie do dupy wsadzic. W Stalowej Woli jest naprawde duzo talentów tylko że oni po prostu nie mają najlepszych warunków do pracy. Odpowiednia baza treningowa to jest kurwa podstawa w zagranicznych klubach. I mysle ze warto zainwestowac w infrastukture. Tylko za co????? :D

~idea | 2005-09-8 20:40

za pińondze

jest takie powiedzonko "od nendzy do pińiendzy" :D

~knedel | 2005-09-8 22:20

z buska przyjedzie 5 autobusów fanatycznych kiboli, nieidzcie na mecz bo was zabiją hehehehehehehe

~bulu | 2005-09-9 08:31

bardzo smieszne , podejrzewam ze nie przyjada 2 pelne autokary :) Z tego co wiem to oni nie organizuja wyjazdu

~Jack | 2005-09-9 10:26

w Super Nowosciach pisze ze w meczu z Buskiem nie zagraja : Jabłoński i Gęśla (kontuzje) oraz Pietrasiewicz (kartki)... moze byc nieciekawie :/

~Karpik | 2005-09-9 13:50

do jack: Gdzie to przeczytałeś w internetowym wydaniu
www.super-nowosci.pl czy w papierowym wydaniu tej gazety????. Mi sie wydaje ze to gówno warte info,albo ze sobie jaja robisz bo np. w echu dnia i nowinach nic nie pisze o kontuzji naszych napastników. A jesli chodzi o pietrasa to moze grac.......

~Holigan | 2005-09-9 13:51

Ja pierdole jak czzytam te brednie co tu wpisujecie to zygac sie chce!!! Pierdolenie internauci wezice kurwa nie piszcie ze nie pasuje wam piatek bo w y i w sobote nie przyjdziecie!!!! Wiec zamknąc pyski i siedziec cichow domu!!!!!!!

~Jack | 2005-09-9 14:34

w "papierowym" wydaniu SN o tym pisze ale tez mi to nie pasuje pewnie jakas kaczka dziennikarska

~Stop bluzgom ! | 2005-09-9 15:50

Stop bluzgom !

~polac | 2005-09-9 16:25

Ja tez popieram Ligę Patologoicznych Rodzin :D

~mnieciek | 2005-09-9 23:51

ee ty holigan zamknij twarz i daj ludziom spokojnie się wypowiadać, a piatek to faktycznie beznadziejny termin

~karpik | 2005-09-10 10:00

Ja to czy bedzie mecz w piątek czy kurwa w środe to i tak pójde. Jak ktoś chce to i tak przyjdzie. Kiedys mecz był a ja konczyłem szkołe 30min przed jego rozpoczęciem to kurwa biegłem przez całą Stalową (nie trenuje w viktorii) i zdązyłem :D

~boss | 2005-09-10 14:17

to dobrys.prawie 3 km w pol godziny,zacznij trenowac,heheh

~karpik | 2005-09-10 14:56

ale zapomniałem napisac ze ze szkoły jeszcze szedłem na chate zostawic plecak i cos zjesc. Więc ponad 3 km w około 10- 15 min

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

ŁKS Łagów - Stal Stalowa Wola

ŁKS Łagów             Stal Stalowa Wola
2020-10-24, godz. 14:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Stal Kraśnik

Stal Stalowa Wola             Stal Kraśnik

2 : 0

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Puławy 15 12-2-1 38
2 Sokół Sieniawa 15 8-7-0 31
3 Wólczanka W. Pełkińska 14 9-2-3 29
4 Wisła Sandomierz 14 8-5-1 29
5 Stal Stalowa Wola 14 8-2-4 26
6 ŁKS Łagów 15 7-4-4 25
7 Avia Świdnik 14 7-3-4 24
8 Siarka Tarnobrzeg 14 6-3-5 21
9 Podhale Nowy Targ 13 6-3-4 21
10 KSZO Ostrowiec Św 14 6-1-7 19
11 Chełmianka Chełm 14 5-3-6 18
12 Wisłoka Dębica 14 4-4-6 16
13 Lewart Lubartów 14 3-6-5 15
14 Cracovia II 14 4-3-7 15
15 Stal Kraśnik 15 4-3-8 15
16 Orlęta Radzyń Podlaski 15 4-3-8 15
17 Podlasie Biała Podlaska 13 4-2-7 14
18 Korona II Kielce 13 4-1-8 13
19 Jutrzenka Giebułtów 13 3-3-7 12
20 KS Wiązownica 13 2-2-9 8
21 Hetman Zamość 14 0-4-10 4

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 0 km 5
KSZO Ostrowiec Św 0 km 150
Jutrzenka Giebułtów 0 km 0
Hetman Zamość 0 km 230
Wisłoka Dębica 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
KS Wiązownica 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2020-10-24 ŁKS Łagów - STAL
2020-10-31 STAL - Wisła Puławy
2020-11-07 Sokół Sieniawa - STAL
2020-11-11 STAL - Orlęta Radzyń P..
2020-11-14 Cracovia II - STAL
2020-11-21 STAL - Podhale Nowy Targ
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (1876) » Edek38 (1260)
» 1938fc (1178) » Vielitz44 (1111)
» Filip kacper k. (984) » Rafix (768)
» Fanatyk38 (747) » Kamil (626)
» Kamilosss (534) » Acer (480)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
Stal Stalowa Wola - Wisła Sandomierz
» Polecamy






Losowe galerie

Śląsk Wrocław - STAL (2:0)
2006-10-15
Ilość zdjęć: 6
Wyświetleń: 11 268 razy
Raków Częstochowa - STAL (0:3)
2017-05-17
Ilość zdjęć: 3
Wyświetleń: 2 407 razy
STAL - Podbeskidzie BB (1:2)
2008-09-27
Ilość zdjęć: 17
Wyświetleń: 53 536 razy
Puszcza Niepołomice - STAL (2:1)
2017-03-11
Ilość zdjęć: 3
Wyświetleń: 2 070 razy
Osób Online: 12 / Czas gen. strony: 0.02416