Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» STAL STALOWA WOLA - AKS BUSKO ZDRÓJ 2-0 (0-0)

STAL STALOWA WOLA - AKS BUSKO ZDRÓJ 2-0 (0-0)

1-0 Kusiak (76, głową, podanie Sałka),
2-0 Wieprzęć (89, głową po rzucie rożnym Ożoga).

STAL:
Wietecha 6 - Kasiak 6, Wieprzęć 6, Drabik 6, Maciorowski 6 - Krawiec 6, Kusiak 7, Ożóg 6, Telka 5 (70. Sałek 5) - Jabłoński 6, Gęśla 6 (55. Stręciwilk).
BUSKO: Mierzwa 5 - A. Charyga 5, Januchta 5 (46. Banaszek 3), Bała 4, Jaworek 4 - Francuz 4, Pszeniczny 5 (70. Abramowicz), Siczek 5, Pokrywka 5, Kochański 4 (70. Krzemiński) - Ignaczak 5 (46. Chlewicki 3).
SĘDZIOWAŁ: Mariusz Żak (Katowice). ŻÓŁTE KARTKI: Krawiec, Wieprzęć - Pokrywka.
WIDZÓW: 1500.

Beniaminek po tęgim laniu przed tygodniem - 0-4 w Zabierzowie - przyjechał do Stalowej Woli butny i pewien przynajmniej jednego punktu. Buskowianie byli pewni swojej jedynej broni, czyli strzału ze stałego fragmentu gry. Jak na ironię, to gospodarze wpakowali im dwa gole po stałych fragmentach, choć mogli dołożyć jeszcze trzy. Co najmniej trzy!
W pierwszej połowie wiało totalną nudą z boiska. Nie mogło jednak być inaczej, bo goście zamurowali swoją bramkę i ograniczali się do wybijania piłki. Nasi kilka razy przedzierali się pod bramkę, ale Przemysław Mierzwa miał w sobotę farta. Nawet w ostatnich sekundach pierwszej odsłony, gdy Jacek Maciorowski wyłuskał mu piłkę i przelobował. Niestety, piłka tylko musnęła poprzeczkę od zewnętrznej strony.
Z wyjątkiem Tomka Wietechy, w drugiej połowie strzelali chyba wszyscy "Stalowcy". Najpierw Wieprzęć głową nad poprzeczką, później Jabłoński zaskakująco z ostrego kąta i jeszcze Kusiak głowa w "długi róg”. Mierzwa cały czas miał czyste konto. Dał się dopiero złapać na koronkową akcję po rzucie rożnym Mieczysława Ożoga. Piłka spadła na głowę Sałka zamykającego akcje z drugiej strony. Pomocnik Stali główkował do Marka Kusiaka, a ten spokojnie posłał piłkę do pustej bramki. Szczęście Mierzwie dopisało jeszcze po strzale Krawca w okienko i przy dwóch "setkach” Jaromira Wieprzęcia. Nasz obrońca zrehabilitował się w ostatniej minucie, gdy po kolejnym rzucie rożnym Ożoga, Mierzwa nie sięgnął piłki i trzeba było ją głową skierować do bramki. Tym razem zrobił to jak należy. 
źródło: "Nowiny"

1. Stal SW 6 14 8-3
2. Avia 6 13 11-7
3. Stal Rz. 6 11 13-7
4. Motor 6 10 7-2
5. Górnik 6 10 6-4
6. Hutnik 5 10 6-5
7. Kmita 6 9 11-8
8. Sandecja 5 9 5-5
9. Pogoń 6 8 4-2
10. Kolejarz 6 8 8-8
11. AKS 6 7 5-8
12. Stal S. 6 5 8-9
13. Hetman 6 5 5-6
14. Wisła II 6 3 3-7
15. Tłoki 6 3 3-13
16. Wierna 6 2 1-9

Komentarze (88)

~zks | 2005-09-10 21:01

MIASTO LIDERA STALOWKA MASTIO LIDERA !!!! Tłoki 3-0 w plecy

~1liga | 2005-09-10 21:03

21 minut Radawca w barwach Górnika :]

~Stalowiec | 2005-09-10 21:11

Tloki 5:0 w plecy na kwadrans przed koncem spotkania

~kibic 2 | 2005-09-10 21:28

Stal Rzeszów - Tłoki Gorzyce 5:0

1:0 45 Brozek
2:0 48 Zajdel
3:0 50 Kobos
4:0 72 Luczyk
5:0 75 Szymanski

~Karpik | 2005-09-10 21:33

Mecz zajebisty szczególnie w pierwszej połowie. Dokładne podania, gra z klepki, przezuty Mietka na drugą strone boiska- jak na trzecią lige poziom gry dobry. Po przerwie gra troche siadła, widac było ze w pierwszej połowie zawodnicy stracili duzo sił. No ale wole słabszą gre i bramki niz zajebistą gre i wynik 0:0. Stalówka zagrała tak jak na Wyspach- gole w końcówce spotkania :). Po meczu widac było duze zadowolenie kibiców. W serca kibiców weszła wiara w tą druzyne. Podobało mi sie tez zachowanie tych którzy przyjechali na mecz wózkami a po meczu trąbili :P.... pozdro

~1938 | 2005-09-10 21:57

powiem szczerze ze tego po tlokach sie nie spodziewalem.mimo wszystko szafran,palkus,dziewulski,lawryszyn,sygula,mlody korzonek to naprawde niezli gracze i zeby tak wtapiac?cos mi tu nie pasuje.no ale STALOWKA na czele.pzdr.

~johnny | 2005-09-10 22:12

cze wszystkim .jestem mile zaskoczony gra naszej druzyny.jest dobrze.oby teraz dolozyc wiernej malogoszcz(jeszcze nie zdobyli bramki)a potem hetmanowi.a na marginesie chce zapytac -jedzie ktos na mecz anglia -polska? a jesli tak to moze ktos moze odsprzedac extra bilet po rozsadnej cenie to kupie. to co odstawia pzpn to ...STALOWKA tam bedzie!

~mario_stw | 2005-09-10 22:56

Wszyscy pałamy wielkim optymizmem i zadowoleniem,i jest OK i oby tak zawsze.Nasza kochana stalówka jest LIDEREM i można powiedzieć że długo na to czekaliśmy.Ale ja tu chciałem poruszyć inny problem o którym od dawna wspomina się na naszej stronce!Problem frekfęcji na meczach a dokładniej mówiąc dopingowania naszej 11-nastki,banalne jest to że w naszym mieście są prawdziwi kibole,szkoda tylko że tak bardzo zaabsorwowała ich bijatyka na wyjazdach i chęć wyrobienia sobie renomy bandziorów (W ŚRODOWISKU)przy czym zapomnieli że od dawna są w 3-ciej lidze i nikt z ekip dawnych układów(czyli 2-goligowców)nie zwraca najmniejszej uwagi na ich wyczyny ps.(zresztą żałosne)Dlatego gorąco polecam obecność na stadionie i bezpośrdnie wsparcie naszej 11-nastki gorącym dopingiem.A jeśli was interesuje to jade do wiernej autkiem, i chętnych serdecznie namawiam,pojedziemy razem w jednym celu.Pomożemy naszym chłopakom na wyjezdzie,zróbny sznurek aut i zajedzmy tam na wioske niech zobaczą jak jest ekipa w STALÓWCE!!!Jeśli ktokolwiek zgadza siś z moim pomysłem lub wypowiedzią niech zabieże głosw tej sprawie!!! SEMPRE ZKS,FORZA ZKS!!!pozdrawiam wiernych zetkaesu!!!

~IMPREZOWICZ | 2005-09-10 23:19

elo Mario. Bardzo mi się podoba ten pomysł z pojechaniem na meczyk do Małogoszczy autkami. Kurcze jakby dało radę to chętnie bym się zabrał z kimś. Pozdrówka dla wszystkich fanatyków Stali!!!!!!!!!!!!!

~Nash | 2005-09-10 23:24

no ja samochodu nie zalatwie ale pomysl extra i z checia bym sie z kims zabral... kontynuujmy ten temat a moze cos z tego wyjdzie tylko ze pewnie po drodze jacys bandyci by nas zaatakowali :/

~kibic | 2005-09-10 23:29

mecz stalowki bardzo dobry .a kibice ,do dupy z takimi kibicami

~ziomek | 2005-09-10 23:46

No macie racje... jak bylem obok tych wstawionych ziomkow, to mialem straszna ochote zaspiewac razem z nimi. Ale tak sie rozglądam i widzie, ze reszta "kiboli" jest strasznie bierna. Wiekszosc ludzi po prostu wsytdzi sie cos krzyknac, wiec fajnie by bylo jakby zebralo sie tak z 15 osob, ktore chociaz by z tym ruszyly, a reszta by juz jakos poszla.

~<1938> | 2005-09-11 00:00

Qrwa wesmy sie zmobilizujmy do tego dopingu bo taka lipa jest ze masakra ... stac nas napewno na to !!!!!
Teraz młyn napewno bedzie (mam nadzieje) bo jest przeciwnik dobrej klasy(Hetman) i ludzie beda podchodzic powaznie do sprawy .

24 wrzesien : Stalowka-Hetman
II LIGA II LIGA STALOWKA

~kamcio | 2005-09-11 00:07

23 września, godz. 15:30
wtedy jest mecz z hetmanem

~tomeks | 2005-09-11 01:27

~ | 2005-09-11 03:25

Może wreszcie będzie 2 liga w Stalowej Woli.

~1938 | 2005-09-11 08:32

drogi zarzadzie i pilkarze nie rezygnowac z walki o awans i ogrywac oraz szkolic mlodziez,to wtedy bedzie ok.i do szalikowcow:ruszcie dupy!pzdr.

~Dawid17 | 2005-09-11 08:54

spoko ze stalówka jet liderem , oby tak dalej

~ | 2005-09-11 09:18

nie rozumiem troche tych wpisow "2 liga itd" w wywiadzie ktos z zarzadu powiedzial ze w tym sezonie nie chca awansu, chca awansowac w nastepnym, wiec kurwa jak w tym nie awansuja to pewnie czesc pilkarzy odejdzie ! i bedzie chuj nie awans, a nawet jezeli w tym sezonie awansuja to bedzie to "wypadek przy pracy", troche tego nie rozumiem,././

~1938 | 2005-09-11 10:46

o to chodzi.zarzad sie okreslil jesli chodzi o ten sezon:nie planujemy awansu,budujemy teraz zespol na przyszlosc.niestety teraz to mnie kurwica bierze ,o co im kurwa chodzi?

~znaffca | 2005-09-11 11:37

A na Małogoszcz sie tak nie nastawiajcie bo Stalówka na pewno tego meczu nie wygra mimo, że gra pierwsza drużyna z ostatnią. Stal ma dług wobec Wiernej za tamten sezon i trzeba teraz naszym "dobroczyńcom" z poprzedniego sezonu pomóc w ich trudnej sytuacji. A zarządowi zresztą to i tak jest na rękę żeby nie zdobyć kolejnych 3 pkt. Pozdro:)

~do znafcy | 2005-09-11 11:51

ale ty qwa jestes mądry ja jebie,widac ze zyczysz stalowce jak najlepiej,zacierasz raczki i jak im sie nie powiedzie wejdziesz se na stronke i napiszesz swoje a nie mowilem,po huja tacy jak ty wchodza na ta strone ,qrwa skad sie tacy biora ze tylko napierdalac potrafia.A co do wiernej to nie przypominam sobie zeby stalowa w tamtej rundzie z wierna ostatnio wygrala wiec o jaki dlug chodzi?ale skad ty mozesz o tym wiedziec jak siedzisz na necie trzepiesz sie i w przerwach wchodzisz na stronke stalowki pytasz w soboty o wynik a potem bluzgasz,i podajesz sie za znawce futbolu,koles daj se juz spokoj z wypowiedziami na stronce nara

~kibic 2 | 2005-09-11 12:10

Zobaczymy, jak będzie w Małogoszczy.

~znaffca | 2005-09-11 12:15

Hehe tak sie składa, że byłem na wszystkich meczach Stalówki w tym sezonie. Pamiętam remis z Wierną bo zwycięstwa nie dało sie załatwić bo Wiernej też punkty były potrzebne. Nie znasz sie gościu na futbolu i na układach to sie nie wypowiadaj. Myslisz, że ja źle życze naszej Stali? Oczywiście życze jej jak najlepiej i sam chciałbym awansu sie w koncu doczekać ale na układy nie ma rady

~do znaffcy | 2005-09-11 12:42

ok gosciu jestes fachowiec i koniec buahaha ...zobaczymy za tydzien (jestes na wszystkich meczach to pewnie ty organizujesz mlyn na kozdym meczu :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

~admin stalstw.pl | 2005-09-11 13:07

do mario_stw: Jezeli faktycznie jedziesz do Małogoszczy to daj mi znac (nr gg 136483). Chce zrobic relacje live.

~barczysty | 2005-09-11 17:07

Motor Avia 0:1 do przerwy

~kibic | 2005-09-11 18:01

Motor 0:1 Avia wynik ostateczny:P

~tomeks | 2005-09-11 18:03

Motor 0-1 Avia
Kolejarz 1-1 Małogoszcz
Wisła II 0-0 Pogon L

~lukasz | 2005-09-11 19:29

tylko zeby teraz nie poglupieli i nie zaczeli handlowac meczami. moj znajomy ktory jeszcze chyba nigdy nie byl na meczu powiedzial ze zacznie chodzic na mecze bo widzi jakie sa wyniki. podejrzewam ze takich ludzi jest wiecej i bedzie wkoncu duzo wiary chodzilo na mecze. jeden warunek - nie sprzedawac meczy. bo patrzac na wyniki innych druzyn np. motor-avia czy chocby mecze rzeszowa to chyba stalowka jest najmocneijsza w tej grupie i jest w stanie poradzic sobie z kazdym. wiec nie sprzedajemy tylko GRAMY!!!!!!!!!!!!!

~jarek23 | 2005-09-11 19:29

w lublinie caly czas trwa napierdalanka z psami, akcja za jaca z hetmana trwa, wynosza rannych policjantoqw jak i kibicow motoru, jeden z kibicow motoru dostal tak w pale od policjanta ze reanimowali go koledzy na sektorze, po tym motorowcy juz na serio zaczeli jazde, zadyma nadal trwa. to juz 5 stadion na ktorym wszczeto bojki w imie jaca z hetmana, ja uwazam to za neizla glupote

~troche wiedzacy:)) | 2005-09-11 19:44

Hej jesli chodzi o awans to moze i awansuja (moze) bo fajnie jest awansowac.Ale jak zarzad wprowadzi druzyne to spoko tylko jak po awansie nikt nie da pieniedzy (teraz robi to tylko Wodex) to na 2 lige jest ich za malo i dajmy na to ze Stalowka spadnie i bedziecie klac na zawodnikow i na zarzad(czyli na tych ktorzy wprowadza druzyne)) tyle z mojej strony.

~Px2 | 2005-09-11 19:59

Jarek23:uwazasz ze to glupota ? a glupotoa nie jest napierdalanie 16-letniego chlopala palami po glowie ? zabicie chlopaka z mielca ? zastanow sie czlowieku co piszesz !

~jarek23 | 2005-09-11 20:05

mysle ze walka z nimi w taki spobob nie ma sensu, bo wlasnie wtedy dzieja sie takie tyragedie, kto wie czy znow ktos nie zginal? mozna zebrac ekipe, zatrzymac radiowoz, zrobic szybka obtluczke i psierdolic nie ? tez by bylo w mediach i tez by byl szacunek, a na stadionach obrywa wiele niewinnych osob a prawdziwi hooligani potrafia sie bronic i najczesicej wychodza bez szfanku, w lublinie erka odwiozla 60 letniego dziadka , ktory dostal kulka w glowe, poszkodowana jest tez 8letnia dziewczynka

~jarek23 | 2005-09-11 20:06

a takich kiepow jak ten co dopierdolil 16 letnimu kibicowi hetmana to powinni sposcic taki wpierdol zeby do konca zycia byl kaleka, tak jak bedzie ten chlopak.

~Kibic 666 | 2005-09-11 21:05

Wszyscy tu mówimy o awansie...Super! Tylko zastanówmy się- i co z tego ,że wejdziemy ( o ile...), ale PZPN i tak nie dopuści naszej rudery nazywanej stadionem, bo on się nie nadaje nawet na wyścigi taczkami. A drużyna też do najmłodszych nie należy. Sponsora jak nie ma 0od lat, tak nie będzie, bo nie chce mi się wyobrazić, żeby Klubowi na tym zależało. Moze macie inne zdanie? Piszcie panowie co sądzicie, ale z tym stadionem to wstyd, kur..,żeby ludzie na betonie siedzieli??? Niedługo Turbia bedzie mieć lepsze warunkli. Pozdro!

~młodys | 2005-09-11 21:08

przypominam że do nabycia jest najnowsza edycja vlepek Stali Stalowa Wola, 12 rodzaji 10 gr sztuka wymiar 5na5cm lakierowane, no i zajebiste projekty(grafik), gdy ta seria zejdzie to pewnie sie wezme za wieksze tzw samochodowki (20na20cm,podlozne,flagowe itp)
Kontakt:
mlodysw@o2.pl
gg - 2453060

tutaj link do fotki:
img308.imageshack.us/my.php?image=seriastalowka2tj.jpg

~kibic 2 | 2005-09-11 21:56

Nikt tego nie potwierdził, że motocyklista zginął w taki, a nie inny sposób, a sfrustrowani kibice mają swoje wersje nieraz. Nie bronię nikogo, ale nie było tam nikogo z nas, więc...
Po drugie, trzeba wygrac w Małogoszczy, oni mają 2 pkt., a my 14. Także jak będzie inaczej, niż 3 pkt. to się wk...

~kejsek | 2005-09-11 23:59

sami sie opierdolcie, bylem na kilkuset meczach w swoim zyciu i nigdy pala nie dostalem. A ze wy na nich napierdalacie i rzucacie czym popadnie, krzeselkami, kamieniami etc. to sie nie dziwcie, ze pozniej pala dostaniesz. Oni tez maja rodziny dzieci i chca wrocic do domu w jednym kawalku i zaden "ziom" co innych ziomow pozdrawia kumato tego nie zmieni. Z banda precz i tyle.

~polac | 2005-09-12 01:14

To co działo się w lublinie i w mielcu tylko pokazuje do jakiego poziomu można sie zniżyć!!! Przecież ich powinni wieszać za jaja! chcą się pobić niech zrobią ustawkę z chętnymi i wtedy pokażą co potrafią, najlepiej jak sie wytłuką sami. A co do policji to naprawde (tu sie mogę narazic napinaczom) powinni ich lać, aż zmądrzeją, bo uważam, że jakby nie zaczynali to by nic sie nikomu nie stało, policjant też człowiek!! Mówicie, że są durni to niech jeden z drugim zdada egzamin (test, sprawność i rozmowa z psychologiem), który trzeba zdać żeby dostać u nich pracę! A na koniec: Stalówka oby tak dalej!!!

~hehehehe | 2005-09-12 08:25

pozdro dla kumatych

~hahahaha | 2005-09-12 08:26

ej czy ja tez moge byc "kumaty" prosze chce byc taki fajny jak wy ja chce byc KUMATY

~kibic 2 | 2005-09-12 09:17

Ja, w przeciwieństwie do niektórych nie wierzę ślepo w relacje kiboli. Jak jeden drugiego kosą dźgnie to nic, ale jak policja pałą leje to alarm...

~ptasznik | 2005-09-12 09:45

W zamieszkach w Mielcu udział brało ok. 500 osób; 6 policjantów ma urazy, uszkodzonych zostało 8 radiowozów.

Starcia rozpoczęły się już w sobotę od wypadku drogowego. Ścigany przez policję motocyklista wjechał w autobus, wiozący kibiców Stali Mielec po meczu z Siarką Tarnobrzeg. Motocyklista zmarł w szpitalu, a kibice uznali, że winę za to ponoszą funkcjonariusze. Doszło do pierwszych walk z policją; zatrzymano 3 osoby.

Wczoraj wieczorem w centrum miasta zebrało się ok. 500 osób, które skandowały obraźliwe hasła pod adresem policji. Potem w kierunku policji posypały się m.in. kamienie i płyty chodnikowe. Żeby rozproszyć agresywny tłum, użyto m.in. amunicji gumowej. Starcia w różnych częściach miasta trwały do godz. 2. w nocy. Spokój w Mielcu przywracało ponad 200 policjantów.

~Keke | 2005-09-12 10:53

Wy wszyscy obroncy policyjnych kurew czy widzieliscie film dowodzacy jak policja traktowala kibicow Hetmana pod autokarami w Swidniku?Jesli nie to obejrzyjcie a jesli tak to nie piszcie farmazonow.Napierdalali ich na oslep bez przyczyny,widac to dokladnie.I wlasnie dlatego psy beda zawsze nienawidzone.Niczym sie nie roznia od swoich poprzednikow z epoki PRL-u.Ta praca ma taki swoj niepowatarzalny charakter ze sciaga roznego rodzaju buractwo,frajerstwo i chamow bez ambicji i honoru...

~kibic 2 | 2005-09-12 12:04

A jak wytłumaczysz tych, którzy w trakcie meczów napierd.... ławkami, płytami, rozwalają bramy i napieprzają się między sobą na meczach. Ja chodzę na mecze dla piłki, dla drużyny. Rozumiem policja bez powodu nie powinna lać nikogo, ale nie zawsze jest tak, że kibice są niewinni !!!

~polac | 2005-09-12 12:09

Do keke: a czy ty misiu kororowy to możesz mi powiedzieć na 100%, że ten filmik pokazuje całe zajście czy tylko moment gdzie już policja pałuje??!! Bo nie sądze żeby ot tak zaczeli lać "kibica" (co prawda nie popieram aż takiej brutalności)

~Keke | 2005-09-12 12:47

do kibic2 ja tez chodze na mecze dla druzyny i jak Stal gra z druzynami ktore nie posiadaja kibicow jezdzacych na wyjazdy to tez jestem obecny.Chodze na mecze od malolata i kocham swoj klub.Na mlyn chodze bo podoba mi sie bardzo atmosfera tam panujaca.Wiele razy bylem swiadkiem bestialskiego zachowania policji.Nie mowie ze kibice sa zawsze bez winy ale czasamie da sie zapanowac nad nerwami jak sie widzi te zwierzeta,bandytow w mundurach.
A ty polac jak nie widziales filmiku to nie zabieraj glosu w sprawach o ktorych nic nie wiesz.Film obrazuje od poczatku do konca co sie dzialo.Psy leja spokojnie stojacych kibicow bez opamietania.No i chyba kazdy obeznany kibic i nie tylko wie ze wielu palantow z prewencji chodzi na interwencje nacpanych...

~SSSS | 2005-09-12 15:15

polac wypierdalaj smieciu z tej strony i sie nie wypowiadaj pewnie zdajesz teraz egzamin w kielcach a zreszta szkoda gadac do takich jak ty!

~underground | 2005-09-12 15:46

jeżeli ten tekst jest oryginalnym tekstem z gazety "Nowiny" to serdecznie gratuluję doboru kadry, a przynajmniej redaktora, który stworzył ten tekst. Nie wątpię, że dużo się uczył (najprawdopodobniej), ale że piszemy "strzał z kąta", a nie "strzał z konta" to chyba już nawet dzieci w podstawówce wiedzą.
"...Jabłoński zaskakująco z ostrego konta i jeszcze Kusiak głowa..."
Ręce opadaja, pewnie się tylko nieszczęśnie pomylił :-)

~polac | 2005-09-12 17:57

Drogi panie SSSS vel. napinaczu jak mi wiadomo w Polsce konstytucja gwarantuje wolność słowa i poglądów, więc proponuje, żebyś poszedł na mleko i przemyślał to jak można się wyrażać nie używając niecenzuralnych słów wiem, że to może to będzie za trudne dla ciebie, ale pamiętaj "do odważnych świat należy" ja ci życzę powodzenia. Pozdrawiam :D

~polac | 2005-09-12 17:59

A tak dla uzupełnienia to nie zdaję do policji, ale kto wie może kiedyś będe się starał, co prawda dla ciebie to jest coś nieosiągalnego, pozdrawiam jeszce raz!

~silwer | 2005-09-12 18:51

stalówka niech wejdzie do 2 ligi , nawet jeśli by miała spaść po roku , a jak się gra o nic to żadne emocje, jak zaczną się bić o awans to widzów napewno przybędzie!!! Szkoda ze to miasto umiera i każdy boi sie coś zrobic więcej zeby się nie wychylać. Może jednak piłkarze zrobia wszystkim niespodziankę i pokaża że w sporcie nie wszystko zalezy od kasy.

~kibic 2 | 2005-09-12 19:02

Ja martwię się, by nie było tak jak kilka lat temu co roku w Świcie Ndm. , że jesienią gramy, wiosną odpoczywamy. Na zasadzie nic się nie stanie, jak w rundzie rewanżowej sprzeda się kilka meczów...

~Karpik | 2005-09-12 19:24

Ja bym bardzo chciał zeby awansowali. Bo kurwa marze zeby pooddychac wkoncu po 3 latach 2 ligowym powietrzem :D. Tylko moim zdaniem nie nalezy robic nic na siłe. I jedyną przeszkodą jest budżet klubu. Powiem szczerze ze nie wiem ile kasy dostaje sie za awans, ile daje canal+. Ale jesli wydatki bardzo przekroczyły by dochody klubu i trzeba by było robic długi to ja dziękuje za taki awans. Bo to nie sztuka narobic sobie długów. Pamiętacie historie KSZO??? Grali w 1 lidze a piłkarze zbierali od kibiców pieniądze do puszek na swoje wypłaty. Bo pomyslcie jak łatwo rozpieprzyc klub a jak trudno go potem odbudowac. No ale ja tak teraz mówie, ale jakby rzeczywiscie awansowali to byłbym w 7 niebie.
Niewiem czy mam racje w tym co napisałem bo mozna róznie rozpatrywac sprawe awansu.......

~Nafciarz | 2005-09-12 19:51

Panowie proponuję zmienić temat!!!
Proponuję aby na te 3 dni ( wtorek, sroda, czwartek ) podawać jakieś ładne typki na LM i na Uefa!!!!
ROZWALIC BUKÓW!!!!

~łysool | 2005-09-12 20:26

hwdp !! będzie dym z motorem ? dajcie znać

~adamicho | 2005-09-12 20:44

Może nie powinienem zabierać głosu ale wiem z dobrego źródła że Stalówka ma grać na 200% swoich możliwości...Bo sponsor jest i gdyby się zdarzyło iż wykupi 51 % akcji to będzie to czego wszyscy oczekują.Aby tak się stało ...MUSZĄ GRAĆ ! Generalnie III liga to lipa i jest nie opłacalna dla poważnych sponsorów... Nie ma innej drogi,bo nikt nie zainwestuje w III lige na poważnie.Popatrzcie na II-gą już tam są kasiaste firmy,a III liga to zwykła amatorszczyzna...Dlatego proponuje przestać się podniecać awansem a cierpliwie czekać ...Ale nie z założonymi rękami, może by co pośpiewał i na wyjazd pojechał ??? (to takie moje osobiste przemyślenia) ... Aha i jeszcze jedno : Czytam wpisy i tak myśle żę mylą niektórzy pojęcia... STADION ? to obiekt którego właścicielem jest miasto Stalowa Wola...Nie jest nim klub...To żę tak wygląda to sprawa UM Stalowa Wola no i prezydenta...Czy ktoś wie co zrobił prezydent dla Stalowej Woli ??? a może wie ktoś jak on się nazywa ??? bo cisza jakaś ...Ja wiem że wszystko jest potrzebne : nowe parkingi,chodniki,drogi a co ze stadionem...Przecież STALÓWKA to wizytówka miasta nie Urząd nie prezydent no i nie cała rada miejska...Dlatego pytam : Co zrobiła rada miejska przez swoją dotychczasową kadencja aby rozsławić imię naszego miasta ??? No możę ktoś wie... Ja osobiście mam taki projekt aby ludzi z władz miasta nie wpuszczać na stadion no bo poco ...Przyjedzie Motor czy na derby Stal Rz. gwarantuje wtedy urzędasy się pojawią no bo wiadomo warto się pokazać, ale skurwysyny darmozjady nie dadzą złotówki na stadion dlatego precz z nimi...
Pozdrawiam wszystkich ... Ultras 38' Stalówka

~Do Adamicho i nie tylko | 2005-09-12 21:12

Zgadzam się z Tobą, zresztą myślę, że nie tylko ja! Ciekawe skąd masz takie informacje ( te o potencjalnym sponsorze). Czas pokaże, czy masz rację, ale przede wszystkim, czy włodarzom naszego klubu zależy na piłce w Stalowej Woli, bo nie wszystko zależy od piłkarzy, ale w dużej mierze od Zarządu. A co do Stadionu, to osobiście gówno mnie obchodzi, kto za niego odpowiada. Co 2 tygodnie kupuję bilet za 8 zł i gotów jestem płacić np.12zł, ale chcę do kur.. nędzy siedzieć na ławce lub "plastiku" a nie na betonie i chce mieć możliwoś kupić sobie picie na meczu, anie żeby mnie jakiś mięśniak klepał po jajach, bo wnoszę sobie piwo lub Cole. To tyle! Pozdro!

~szeryfos | 2005-09-12 21:18

Hehe adamicho ciekaw jestem skad masz takie info o tym potencjalnym sponsorze. Dawniej tez ktos pisal o sponsorach i wielkiej kasie ale jakos nic z tego nie wyszlo. Chcialbym sie mylic oczywiscie ;] ale narazie nie traktuje tego powaznie

~Karpik | 2005-09-12 21:53

Czy chodzi Ci o ZŁOMREX??????. No i może powiedz skąd masz to info.

~adamicho | 2005-09-12 22:17

Bardzo jesteście wścibscy i podnieta jak w Mielcu i Lublinie po ostatniej kolejce...przecież nawet nie podałem kto to ma być i nie podam ba to nic pewnego a do umowy kupna -sprzedarzy udziałów jeszcze bardzo daleko info o sponsorze pochodzi od osoby ze ścisłego kierownictwa klubu ...ale nie jest to sponsor który wyłoży worki pieniędzy na bezmyślnych działaczy pasorzyta prezesa i jeszcze wielu innych przydupasów ... Osoba która dała info była tak przerażona z wiadomych względów (koniec brania za darmo) iż nie wróżę dobrze całej sprawie...Niestety taka jest prawda o Stalówce...Wszyscy i Nikt ...chcieli by by było ? ale lepiej niech tak zostanie bo przecież nie będziemy przy korycie...
No i co z tego że płacicie za bilety,nawet nie wiecie jakiemu klubowi kibicujecie...na zewnątrz iluzja -wszystko OK ale jakby tak się zagłębił to wewnątrz gówno ekstraklasa...kurwa klub na warunkach zakładu pracy chronionej ......już nawet się z tego nie śmieje i wiem że was to nie interesuje ...ale jak widze co robicie dla klubu to szkoda waszego zaangażowania bo wiedzcie że gówniani włodarze mają WAS w dupie !!!

~troche wiedzacy (do Adami | 2005-09-12 22:54

czlowieku wydaje mi sie ze wiem troche wiecej niz ty(raczej nappewno) jak na razie takiego sponsora nie ma (no chyba ze Zlomrex ale to dluga droga) ajesli chodzi o koryto to chyba nie wiesz co mowisz jakie koryto jest w stalowej hehehe smiech na sali. a jesli chodzi o pilke to zapewniam Cie ze zarzadowi zalezy na ppilce (100%) i jeszcze jedne opinia tak naprawde to malo wiesz:) wielkie pozdro

~szeryfos | 2005-09-12 23:00

Tak sie ne dowiemy jaka jest prawda... czasm pokaze czy cos z tego bedzie :) Pozdro

~wacek do tze adamicho | 2005-09-13 06:40

koleś ty jesteś cięzko chory odnosnie sponsora jak i urzędasów, bedą remontować ci stadion a ty ze swoimi ogolonymi kolesiami bedziesz go dewastowal. remont stadionu jak ogolency niebędą mieli wstępu

~cycu | 2005-09-13 09:34

Admicho ma sporo racji. nasi "działacze" nie biora moze astronomicznych pieniedzy ale swoje biora do kieszeni a przy tym nie robia za duzo dla dobra klubu, pojawia się sponsor to jak mowi admicho nie kwapia sie do rozmów i jednoczesnego usunięcia samych siebie ze stanowisk... mozliwe i nawet mnie to nie dziwi... ale jesli zeczywiscie jakis sponsor się pojawi i sprawa się nagłosni to pod presja nasz zarząd nie bedzie miał już wyboru... no cu pozostaje naszym kopaczom grac na poziomie to moze cos z tego wyniknie.

PS. o tym zakladzie pracy chronionej slyszalem....;/... ale o co chodzi czy to sie rozni od normalnej dzialalnosci ktos "kumaty" w tym temacie moglby cos o tym napisac ;-) ?

~us | 2005-09-13 13:57

Z tym sponsorem to nie pomylił się wam Złomrex z Wtórstalem?Bo Złomrex to jest żużel w Częstochowie....

~polac | 2005-09-13 14:41

Z tymi sponsorami w stalówce to tak jak z pogodą w tv "jak nie zobacze to nie uwierze"

~bn | 2005-09-13 15:03

motorowi grozi zamkniecie stadionu !!!

~ | 2005-09-13 15:05

Wzruszające!!!

~NONAME | 2005-09-13 16:21

Kiedy bedzie mozna te mecze typować???
Rusza to wogóle ???

~qrwa | 2005-09-13 16:52

sieniu zrob cos dla nas i napisz tabele druzyn i typpera bo ta strona wygląda jak chłam :/ .......................

~karpik | 2005-09-13 19:17

do us: Nikt sie nie pomylił. Ten Złomrex ma zamiar wykupic jakies spółki w hucie i juz były prowadzone rozmowy z nimi na temat sponsorowania i z tego co słyszałem to jest szansa ze wyłozą kase ale niestety na kosza. No ale moze jak zobaczą aktualną tabele 3 ligi piłkarzy to zmienią zdanie. Bo zdecydowanie w Polsce piłka nozna ma więcej kibiców no i lepiej dla Złomrexu by było jakby koszulki z ich logiem pokazywane były we Wrocławiu, Gdansku czy Łodzi ( w przypadku awansu) a nie kurwa w Łancucie czy Tarnobrzegu

~Gula-Gula | 2005-09-13 19:17

A czemu ostatnio nie gra moj ulubieniec Tomasz Pietrasiewicz nawet na lawie go ostatnio nie widac a ja w kazdym meczu mu bardzo goraco kibicuje podobnie jak Tadziowi Krawcowi ktorego mam szczescie podziwiac jego gre w kazdym meczu.Zreszta co tu duzo gadac PIETRASIEWICZ i TADZIO wymiataja!!!

~lu u u u zik | 2005-09-13 19:26

Gula-Gula jesteś pojebany ale sie z tobą zgadzam ....... :>

~karpik | 2005-09-13 19:33

Ja tam wole w ataku Gęsle z Jabolem i Stręciwilkiem. Dla mnie Pietrasiewicz jest jeźcem bez głowy. W czasie meczu przypomina mi galopującego konia :P. I jak jeszcze mu posyłają długie piłki w czasie meczu to masakra.... No ale kto wie, moze sie jeszcze rozwinie i będzie Polskim Carstenem Jancerem heheheheheh Pozdro dla tych co chodzą na mecze

~do karpika | 2005-09-13 20:28

ja tez bym chcial zeby zlomrex sponsorowal i pilkarzy i kosza ale gadanie ze w 1 lidze kosza sa jeszcze zespoly z takich miast jak poznan,cz-wa,gdynia, w-wa,radom.nie tylko lancut czy siara.z tym ze na kosza trzeba wiecej kasy (samo wejscie milion zl).ale fakt ze na pilce sa emocje i co widac chodza ludzie.my narzekamy a na stal rz-ow przychodzi 400-700 osob.tylko zeby ruch kibicowski sie obudzil.apropo pilkarzy dobry debiut radawca w gorniku.asysta przy golu liczki decydujacym o zwyciestwie.dobrze ze razem z drozdem (heko) poszli do dobrych klubow.pzdr.

~kibic | 2005-09-13 20:37

img354.imageshack.us/my.php?image=plakatstalowka33xu1uu.jpg idziemy an mecz stalowa wola stal stalowa wola

~Us | 2005-09-13 21:49

Dzięki Karpik za oświecenie.POzdrawiam

~lubelak | 2005-09-13 23:56

co do zkaładu pracy chronionej to w skrocie: pracuja tam inwalidzi (osoby niepoełnosprawne), przy czym stanowią znaczny procent (okreslony, ale nie pamietam jaki), dzieki czemu zaklad taki zatrudniajacy takie osoby w odpowiedniej ilosci ma rozne znizki, na rzecz panstwa.

~Karpik | 2005-09-14 07:26

STALOWA WOLA. Firma Złomrex z podczęstochowskiego Poraja jest coraz bliżej zakupu dwóch spółek Huty Stalowa Wola - Huty Stali Jakościowych i Walcowni Blach. W ubiegłym tygodniu prywatny inwestor podpisał wstępne porozumienie ze związkami zawodowymi, dotyczące pakietu socjalnego.

Spółka Złomrex zobowiązała się zapłacić za dwie hutnicze spółki 193 mln zł, a do roku 2008 zainwestować w nie łącznie 65 mln zł. Nowy właściciel planuje produkować stale wysokojakościowe, w tym także blachy pancerne. By jednak do sprzedaży doszło, firma z podczęstochowskiego Poraja musiała dogadać się ze związkami zawodowymi w kwestii pakietu socjalnego.

Negocjacje zakończyły się w minionym tygodniu podpisaniem wstępnego porozumienia. Załoga huty i walcowni otrzyma 4,5 roku gwarancji zatrudnienia, a w przypadku wcześniejszego zwolnienia - odprawę w wysokości 36 miesięcy (wariant maksymalny). Ponadto nowy właściciel zobowiązał się do 2,5-procentowej podwyżki płac po miesiącu od zakupu hutniczych spółek oraz wypłacenia każdemu z zatrudnionych 1000 zł premii prywatyzacyjnej. Oficjalne podpisanie porozumienia pomiędzy związkowcami a Złomreksem nastąpi 22 września.

- Na warunki stalowowolskie jest to dobry pakiet. Najważniejszą naszą zdobyczą jest to, że wszystko, co wynegocjowaliśmy dla pracowników, będzie wpisane do zakładowego układu zbiorowego pracy. Istotne jest też, że pod układem podpiszą się również zarządy prywatyzowanych spółek. W razie niewywiązywania się inwestora z przyjętych warunków, da to pracownikom możliwość dochodzenia praw przed sądem - powiedział nam Henryk Szostak, przewodniczący Komisji Zakładowej NSZZ "Solidarność" HSW.

raks

Super Nowości z dnia 14_09_2005

~z k s | 2005-09-14 13:42

mysle ze stalowka wygra z wierną 2:0 :)

~Coccolino | 2005-09-14 14:16

W NIEDZIELE O GODZ.12:30 JEST ZBIORKA NA WYJAZD DO MALOGOSZCZY.KOSZT WYJAZDU OK.20 ZL.MYSLE ZE WARTO POJECHAC GDYZ NASI PILKARZE GRAJA BARDZO DOBRZE I KAZDY LICZY NA ZWYCIESTWO.ZBIORKA TAM GDZIE ZAWSZE...POZDRAWIAM

~.. | 2005-09-14 14:38

Przyszły wyniki, to może i nowi kibice przyjdą ....

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Wisła Puławy

Stal Stalowa Wola             Wisła Puławy
2020-10-31, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Stal Kraśnik

Stal Stalowa Wola             Stal Kraśnik

2 : 0

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Puławy 16 13-2-1 41
2 Sokół Sieniawa 15 8-7-0 31
3 Wólczanka W. Pełkińska 15 9-2-4 29
4 Wisła Sandomierz 14 8-5-1 29
5 Stal Stalowa Wola 14 8-2-4 26
6 Avia Świdnik 15 7-4-4 25
7 ŁKS Łagów 15 7-4-4 25
8 Siarka Tarnobrzeg 15 6-4-5 22
9 Podhale Nowy Targ 14 6-3-5 21
10 KSZO Ostrowiec Św 15 6-2-7 20
11 Wisłoka Dębica 15 5-4-6 19
12 Lewart Lubartów 15 4-6-5 18
13 Chełmianka Chełm 14 5-3-6 18
14 Cracovia II 15 4-3-8 15
15 Stal Kraśnik 15 4-3-8 15
16 Orlęta Radzyń Podlaski 15 4-3-8 15
17 Podlasie Biała Podlaska 13 4-2-7 14
18 Korona II Kielce 13 4-1-8 13
19 Jutrzenka Giebułtów 14 3-3-8 12
20 KS Wiązownica 14 2-3-9 9
21 Hetman Zamość 15 1-4-10 7

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 0 km 5
KSZO Ostrowiec Św 0 km 150
Jutrzenka Giebułtów 0 km 0
Hetman Zamość 0 km 230
Wisłoka Dębica 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
KS Wiązownica 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2020-10-24 ŁKS Łagów - STAL
2020-10-31 STAL - Wisła Puławy
2020-11-07 Sokół Sieniawa - STAL
2020-11-11 STAL - Orlęta Radzyń P..
2020-11-14 Cracovia II - STAL
2020-11-21 STAL - Podhale Nowy Targ
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (1882) » Edek38 (1260)
» 1938fc (1186) » Vielitz44 (1114)
» Filip kacper k. (997) » Rafix (768)
» Fanatyk38 (747) » Kamil (629)
» Kamilosss (534) » Acer (480)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
Stal Stalowa Wola - Wisła Sandomierz
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - GKS Tychy (1:1)
2015-09-05
Ilość zdjęć: 30
Wyświetleń: 35 385 razy
Podbeskidzie BB - STAL (0:1)
2007-11-10
Ilość zdjęć: 16
Wyświetleń: 32 926 razy
STAL - Podbeskidzie BB (3:1)
2006-07-30
Ilość zdjęć: 7
Wyświetleń: 10 960 razy
STAL - Raków Częstochowa (1:1)
2015-10-10
Ilość zdjęć: 30
Wyświetleń: 22 357 razy
Osób Online: 9 / Czas gen. strony: 0.01814