Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Wierna Małogoszcz - STAL 0 : 1 (0:0:)

Wierna Małogoszcz - STAL  0  :  1 (0:0:)
Stalówka odnosi kolejny w tym sezonie zwycięstwo. Tym razme pokonała w meczu wyjazdowym drużyne Wiernej.
Bramkę zdobył w 76 minucie Krawiec.
Tym samym zachowalismy pozycje lidera.

Komentarze (82)

~Khris_25 | 2005-09-17 19:39

Brawo Stalowka! Oby tak dalej!!!

~karramba | 2005-09-17 19:41

w końcu chyba doczekaliśmy się drużyny z jajami!!! coś mi sie wydaje że ten sezon bedzie przełomowy, zobaczymy co bedzie dalej. Motor gra słabo, Stal Rzeszów to zlepek przypadkowych ludzi. Może druga liga? Oby

~BAKUBA | 2005-09-17 19:43

bramke strzelił w 89 min Tadek-Niejadek, który wytrwał do tego czasu czołgając sie po błotnistej murawie wiejskiego boiska. Bramka padła po wspaniałej akcji całego zespołu i wrzutce z głebi pola piłki na pole karne na którym leżał zziajany Tadzio. Piłka była uderzona mocno i odbijając sie od naszego konia pociągowego wpadła do bramki. Brawo, nie wazne jak - ważny efekt. P.S. Z tej wielkiej radosci chyba nie zapomnieli zabrac Tadzia z murawy i przywiezc go do Stalówki. Myśle ,że Tadziu bedzie miał wieczorkiem siły na swietowanie brameczki

~om | 2005-09-17 19:51

ty kutasie bakuba tobie tylko może pomóc b,dobry psychiatra a może się mylę ,bo może już nic ci nie pomoże i oby tak było

~bulek | 2005-09-17 19:57

Stalówka w 4 meczach wyjazdowych zdobyła 10pkt. Nie pamiętam ile przywiozła w tamtym sezonie, ale chyba mniej.

~<1938> | 2005-09-17 19:57

A tu link do bramki Tadzia Krawca :D:D !!!!www.piokon.simset.net/STRONA1.HTML

~Do;BAKUBA | 2005-09-17 20:09

Czlowieku ty chyba jakis lewy ejstes albo Tadziu Ci cos keidys zrobil albo nie wiem bramka bardzo ladna w wykonaniu Tadzia Krawca zreszta ocencie sami :D

~DARO z NISKA | 2005-09-17 20:32

O co ja widze STALOWKA jest w II lidze!!!!!!!!!!!!!

~DARO z NISKA | 2005-09-17 20:36

Tak sie bawi tak sie bawi ZKS!!!!!!! Jestesmy z wami STALOWKA jestesmy z wami!!!!!!!!!!!!! NIZANSCY Huligani!!!!!!!!!!!!!!!!!!

~OMI | 2005-09-17 20:38

BAKUBA ty masz chyba nierówno pod czaszką!!! Zobacz lepiej bramke krawca i dopiero pisz a nie fantazjuj mi tu!!

Brawo Stalówka II liga sie kłania!!!

Ole, Stalo kocham Cię, tobie dałem serce swe, serce swoje jedyne, dałem swojej dróżynie!!! Powodzenia w dalszych meczach!!

~LOL | 2005-09-17 20:48

w jakim programie mozna odtworzyc bramke TADZIA!!!!!!!!!!!!!!!!!!

~1938 | 2005-09-17 20:50

gdzie mozna zobaczyc ta bramke?jak na stronie malogoszczy to mam problemy z laczeniem.co z tym kurwa zrobic? dajcie znac.

~lol | 2005-09-17 20:52

w 10 komentarzu masz link i pobierz go!!!!!!!!!!1

~typer | 2005-09-17 21:21

stawialem w sts-e Wierna- Stal 2 , kurs byl 1,85 postawilem 10 tys.zlotych , nie musze chyba pisac ile wygralem

~felipe | 2005-09-17 21:28

nie sciamniaj:) bramka tadzia naprawde fajna gratulacje tadek:)

~Waldek Statystyk | 2005-09-17 21:28

Oto statystyka na goraco tuz po meczu Wierna - Stal Stalowa Wola (jest to wiadomosc pewna)
strzaly 7- 31
strzaly celne 7-1
rzyty rozne 1-21
faule 26-10
spalone 0-7
posiadanie pilki 26%- 74%

~------------------ | 2005-09-17 21:49

Bylem na meczu (nie siedzialem w klatce) w klatce bylo 3 kibicow stalowki (albo 2 nie widzialem dobrze) radiowozow 7 :D:D:D mieli kogo pilnowac Stalowka grala nie za dobrze ale to wynik idzie w swiat ,chyba chcieli to spotkanie wygrac na stojaca ale trzeb sie cieszyc ze wygrali .Oby tak dalejPS. bramka Krawca bardzo ladna:P:P:P

~aa | 2005-09-17 22:10

22 minuty zagral Daniel Radawiec w meczu Lech Poznań -Górnika Zabrze

~kerto | 2005-09-17 22:21

cooo ??? te statystyki sa błędne !! Wierna cały czas miała przewage... 10 akcji Stalówki z czego jedna wykorzystana po ewidentnym błędzie obrony.. Piękna bramka Krawca.. bramkarz bez szans www.piokon.simset.net bramka juz jest

~ | 2005-09-17 22:31

wescie sie za doping a nie napinacie sie tylko na necie jak wy to nie kochacie swojej stalowki barany napinac to sie kazdy moze pokaz co potrafisz na sektorze w stalowejwoli lub na wyjezdzie a na necie polowa sezonu a wy byliscie tylko raz na meczu i to 10 min z wisla karakow :/

~Gula-Gula | 2005-09-17 22:58

Tadzio jestem twoim najwiekszym fanem,nigdy nie watpilem w twoj talent i z Hetmanem wszyscy beda godnie podziwiac twoja gre.Mam nadzieje ze tez zagra kolejny moj ulubieniec i nie tylko moj Pietrasiewicz ktorego ostatnio nawet na lawie nie ma.To sa poprostu wirtuozi futbolu.

~wielki | 2005-09-17 23:05

wam nic nigdy nie pasuje przegrywaja zle, wygrywaja tez zle!!!! o co wam kuzwa chodzi dyletanci pieprzeni!!!!????

~do znaffcy | 2005-09-18 00:09

ej gdzie jestes fachuro ????????????co zamknąłeś jape ????taki jesteś fachowiec qrwa od spraw piłki nożnej???czekam na twój wpis"okiem fachowca":))))))))))))))))))))))jeszcze stalowa ma jakies długi wobec innych klubów? napisz podziel sie z innymi znaffco!!!!!

~ | 2005-09-18 00:11

BAKUBA ty chyba masz cos z glowa...pojebalo sie troszke co???
napewno pilka nie zostala wrzucona w pole karne...
jak nei wiecie to nie piszcie....bo piszecie tak jak ci z tych wszystkich jebanych gazet...

~heheh | 2005-09-18 00:17

tak to jest jak sie na meczu nie jest!!to samo tyczy sie pismakow jak mozna oceniac mecz jak sie tego meczu nie oglada???????????

~heheh | 2005-09-18 00:21

www.piokon.simset.net/STRONA1.HTML patrzac na ten fragmencik pokazany jest sektor gosci i z tego co zlukałem to sektor jest pusty!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

~ | 2005-09-18 00:25

dokladnie sektorek jest pusty...
a moze to i dobrze...bo przynajmniej wygrywaja...
brawo staloweczka..oby tak dalej...

~BAKUBA | 2005-09-18 01:55

ekzceworap um łiborz icsodar z sumada a ekzcemarb man lilezrts kedaz isp kadet

~... | 2005-09-18 08:01

szkoda słów na takiego idiotę jak bakuba :/

~<1938> | 2005-09-18 08:13

A wiec los sie chyba odmienil i teraz my bedziemy szczelac bramki w ostatnich 15-stu minutach spotkania :):) a nie tak jak to tracilismy bramki w tamtym sezonie !!!!!!

~Tomek | 2005-09-18 08:55

Ach co ja tu widze Stalówka jest w 2 lidze........:D:D

~19bobo38 | 2005-09-18 10:11

Stalówka oby tak dalej a bedzie 2 liga:D Czy wygrywasz czy nie ja i tak kocham cie w moim sercu jest STAL i na dobre i na zle...Hej Stal!!

~.... | 2005-09-18 10:33

Ale huknął brame Krawiec :-) , a tak apropo wpisów, że II liga, to ja wole dmuchać na zimne bo to dopiero początek sezonu i jeszcze nic nie wiadomo :-)

~tomek | 2005-09-18 10:35

kurwa ile mozna mowice ze poczatek sezonu ??
to juz jest polowa rundy jesiennej !!

~kyby | 2005-09-18 10:37

ja otwieramto strone gdzie powinna byc bramka a tam nie ma. Sa tylko bramki z poprzednich meczy :(

~kibic stali | 2005-09-18 10:43

wierzylem w nasz zespol i wiedzialem ze wroca z 3 pkt

teraz wielka mobilizacja na mecz z hetmanem niemoze na tym meczu zabraknac naszego mlynu CHLOPAKI WIELKA MOBILIZACJA NA SOBOTE

~xxx | 2005-09-18 10:53

mecz z hetmanem to chyba jest w piatek a raczej napewno ;]

~mario_stw | 2005-09-18 10:55

Ludzie nie róbcie tu wpisów typu,,wielka mobilizacja na sobote,,bo na sam widok takiego tesktu zbiera mi się na wymioty!!!
Ostatni mecz u nas pokazał co jest potrzebne aby zaśpiewać na stadionie(mówie o czterech wstawionych gościach)oni prawie rozruszali pobliskie sektory.Tak więc jeśli macie problemy ,to proponuje kilka piwek przed meczem może nabieżecie odwagia?
A wpisy typu WSZYSCY NA MŁYN przynoszą wręcz odwrotny skutek.
FORZA ZKS.I zobaczymy w sobote na co nas stać!!!!

~1938 | 2005-09-18 11:10

co do bramki krawca bardzo ladan.wreszcie zrobil akcje jak za dwanych lat,poprowadzil pilke nie patrzac sie w ziemie swietnym balansem,zwodem zakrecil obronce popatrztl gdzie stoi bramkarz i pyk! piekne techniczne,mierzone uderzenie z lewej nozki.w poprzednich meczach(np.z hutnikiem)gral slabo i bylem wkurwiony na jego nieporadnosc,tyle gry w wyzszych ligach!no ale pokazal ze moze jeszcze zrobic akcje na naprawde wysokim poziomie.pzdr.

~1938 | 2005-09-18 11:19

i co do meczu z hetmanem to tak samo jak mario-stw stwierdzam ze rzygac mi sie chce na teksty typu wlasnie wszyscy na mlyn!co to kurwa jest!o co wam w ogole chodzi?chcecie byc kibicami czy nie i czy nimi w ogole jestescie?ty wpisy jedno bicie,setki serc,stalowka na cale zycie!a pozniej kurwa tylko czekanie przy kawce przy kompuie i wpis:jaki wynik no wescie podajcie jaki wynik?kurwa czy musi przyjechac motor zebyscie sie zebrali w 50 -60 nawet wywiesili ze 2-3 flagi i krzykneli kilkanascie razy chociaz.nie musza byc race,dymy itp.liczy sie fakt ze jestescie z ta druzyna i sie znia identyfikujecie utozsamiacie.to wasz klub.pzdr.

~Łuk@sz-STALÓWKA | 2005-09-18 11:28

..Miasto Lidera...STALÓWKA...:)Patrzac na tabele STALÓWKA w kolejnych meczach niema trudnych przeciwników , jednych z trudniejszych to Motor i AVIA...Z Motorem gramy u siebie , ajak wiemy Motor na wyjazdach nie błyszczy , pozatym Stal Rzeszów tesz mamy usiebie wiec jak by sie chłopcy postarali kot wie.....:D ..BrYgAdA..ZiElOnO..cZaRnYcH...

~kibic stali | 2005-09-18 11:37

mi z ta motywacja chodzilo oto zeby stanac na mlynie w klikadziesiat osob i cos pospiewac niechodzi mi o zadbne race itp bo mlyn powinien byc na kazdym meczu a nie tylko na jakims ciekawszym typu motor czy stal rz znajac zycie hetman przyjedzie i niechce zeby bylo tak jak osttanio slyszalme siedzialem kolo sektora gosci z zamoscia oni wchodzac na sektor spiewali znowu to samo stalowa znowu to samo trzeba teraz im pokazac ze mamy kibicow

~stalóweczka | 2005-09-18 11:46

Moi przedmówcy mają rację i zgadzam się z nmi,ale co zrobić żeby wiara przyszła na młyn.Brakuje kogoś kto by to wszystko zebrał do kupy i nie mówie też o oprawie meczu ale o zebraniu sie w sektorze kto może a inni jak zobaczą to sami dojdą .Róbmy takie wpisy żeby konkretne grupy i osiedla miasta potwierdzały obecność i zobaczymy co z tego wyjdzie.

~Px2 | 2005-09-18 11:56

Najlepiej zrobic tak ze kazdy kto chce dopingowac nasza druzyne niech od poczatku meczu stoi na sektorze, i wtedy zobaczymy co i jak
pozdrawiam.

~lukasz | 2005-09-18 12:34

wie ktos dlaczego nie gral jablonski??

~tomek | 2005-09-18 12:37

panowiem dwie sprawy;

1. mecz nie jest w sobote tylko w PIĄTEK o 15.30 !!


2.jak tak chcecie spiewac to niech jeden z wpisujacych sie powyzej przejdzie przed meczem na okolo stadionu popyta ludzi czy by nie poszli na sektor i nie pospiewali bo takie debilne pisanie na necie nic nie da a wrecz przeciwnie na sektorze nie bedzie nikogo :]

to tyle pozdro

~cycu | 2005-09-18 12:54

tomek ma w sumie racje, do tego można dac newsa na stronie i od razu ktos się pojawi na sektorze.

PS. z Lezajskiem na sektorze bylo ponad 100 osob a dopingu prawie zero;]

~kolo | 2005-09-18 12:59

Sprawozdanie z meczu ze "Stalą" Stalowa Wola


17.09.2005 r. godz. 16:00


"Wierna" Małogoszcz:
Żyła - Piotrowski, Kaciczak, Bień, R. Grzyb, Lniany, Piwowarczyk, Cieluch (82' Szymański), Gil (75' M. Kleszcz), Fatyga, K. Drej
rezerwowi: Ponichtera, Pawłowski, Ubożak, M. Kleszcz, H. Drej, Barucha, Szymański, P. Kleszcz

"Stal" Stalowa Wola:
Wietecha - Kasiak, Kusiak, Wieprzęć, Ożóg, Drabik, Telka (92' Sałek), Iwanicki, Krawiec, Maciorowski, Gęśla (33' Stręciwilk)
rezerwowi: Kielarski, Pietrasiewicz, Stręciwilk, Sałek, Więcłowski, Pająk, Kurasiewicz

Bramki:
0-1 79 min. Krawiec

filmik z bramki mozna ściągnąć ze strony www.piokon.simset.net />
Sędziowali:
główny - Paweł Płoskonka
asystenci - Jarosław Nosek, Zbigniew Siemiński

Kartki:

"Wierna":
(żółte) - 57' Bień
(czerwone) - brak

"Stal":
(żółte) - 87' Iwanicki, 89' Stręciwilk, 91' Wieprzęć
(czerwone) - brak

OPIS MECZU:

Pierwsza połowa

04' - piękna sytuacja Wiernej niestety do strzału na bramkę niedopuścili obrońcy "Stalówki"
07' - niewykorzystana sytuacja Stali
08' - Fatyga strzela obok bramki
16' - strzał Kaciczaka sparowany na rzut rożny
16' - niecelny strzał Gęśli na bramkę Żyły
20' - groźna akcja Stali naszczęście Piotrowski jest na swojej pozycji
23' - strzał R. Grzyba z 30 metrów daleko obok bramki Wietechy
24' - rzut wolny na Fatydzie i strzał R. Grzyba broni Wietecha
26' - groźny strzał Telki broni Żyła
33' - pierwsza zmiana w drużynie ze Stalowej Woli: Stręciwilk zmienia Gęśle
34' - groźnie pod bramką Stali
36' - bardzo groźny strzał Telki sparowany na rzut rożny
39' - strzał Gila "na raty" broni Wietecha
40' - kolejny strzał Gila na bramkę "Stalówki" tym razem piłka odbiła się od Wieprzęcia na rzut rożny
44' - strzał Bienia z wolnego nad bramką Stali
46' - strzał Lnianego wysoko ponad słupkami Wietechy
46'30" - koniec pierwszej połowy

Druga połowa

47' - dobra interwencja Żyły
48' - strzał Wieprzęcia ma rzut rożny wybija Żyła
56' - strzał Maciorowskiego broni Żyła
57' - żółtą kartką ukarany Paweł Bień
63' - strzał Gila broni Wietecha
67' - strzał Wieprzęcia obok bramki Żyły
75' - M. Kleszcz za Gila
76' - niecelny strzał Kusiaka
79' - 0:1 zdobywcą bramki Krawiec
82' - Szymański zmienia Cielucha
87' - żółta kartka dla Iwanickiego
84' - druga żółta kartka dla gracza "Stalówki" - Stręciwilka
90' - strzał M. Kleszcza broni Wietecha
91' - żółta kartka dla Wieprzęcia
92' - Sałek za Telke
94' - koniec meczu

~!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! | 2005-09-18 14:07

Wiecie co wam powiem!!!!!! dlaczego nie ma kibicow na mlynie!!!!(tzn moze i pseudokibicow) bo nie dostali biletow od klubu zawsze dostawali 100 sztuk (tak slyszalem -dobre zrodlo) a teraz nie dostali wiec wiekszosc juz nie kupi biletow i dlatego nie ma mlynu.Dostawali bilety zeby zadym nie bylo a i tak byly wiec dobrze ze klub nie daje im biletow bo niektorzy na tym zarabiali.I co wy na to szkoda wam 5 zeta na bilecik jak tak kochacie ta drozyne a pozniej mowicie ze nie ma sponsorow no nie ma bo nikt kasy nie chce dawac soami mozecie to stwierdzic po sobie jak wy 5 zeta zalujecie to kto wylozy wieksza kase kazdy chce wejsc za darmo i jeszcze jakby cos sienapic za darmo to juz swietnie by bylo . Co wy na to ??????

~Hoolies_Stalowka | 2005-09-18 15:56

Zolnierzyki wy nie jestescie od myslenia tylko od wykonywania rozkazow jezeli chcecie to zbierzcie sie i spiewajcie co chcecie od chlopakow trzymajacych wladze jest ich od 50-70 a mlyn przewaznie jest od 300-350 wiec ponad 200 to wlasnie tacy jak wy wiec nie pierdolcie ze tylko motor lub stal rzeszow a jezeli chodzi o bilety (100) to my i tak wchodzimy sobie jak chcemy i nikt nam nic nie powie wiec sklejcie policzki

~ | 2005-09-18 16:09

koles daj se spokoj. pzreciez Ci ktorzy mieli te bilety to i tak wchodza za darmo więc jak nie wiesz to nic nie mow

Hoolies z calym szacunkiem mi sie jednak zdaje ze bez tych 200 osob to mlynu by nie bylo :)

pozdro

~!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! | 2005-09-18 16:32

jak wchodza za dormo to po co im byly bilety sprzedawali je tak o wlasnie kazdy tylko chcial zarobic hehehehe no bo co moze na oprawe szla kasa za te bilety bo pewnie za free nikomu ich nie dawali ja przynajmniej nie dostalem nigdy a jak na oprawe to oprwala byla zadko !!!!!!

~Stalowka | 2005-09-18 16:52

Zna ktos wynik pogoni lezajsk i aviii???

~do wykrzyknika | 2005-09-18 17:24

Widocznie nie zasłużyłeś

~DzIkI | 2005-09-18 17:27

Hetman prowadzi w Busku 1:0

~DzIkI | 2005-09-18 17:29

Sandecja przegrywa w Zabierzowie takrze 1:0

~?? | 2005-09-18 17:37

Zna ktos wynik Avii z Wisła II???????

~DzIkI | 2005-09-18 17:41

No wlasnie tego najwazniejszego jeszcze nie :/:/ Ale jeszcze 5 min. i koniec meczu :)

~Skoczyk | 2005-09-18 17:50

jak bedziecie mieli wynik z avia swidnik to napiszcie

~szeryfos | 2005-09-18 17:59

na czacie na stronie avii mowia ze 1;1 jak to prawda to lux :D

~DzIkI | 2005-09-18 18:02

Na live Hetmana napisali ze Busko-Hetman 1:1

~Stalowiec | 2005-09-18 18:05

Avia wygrala 2:0

~DzIkI | 2005-09-18 18:05

To sa juz 100% koncowe wyniki meczow niedzielnych (90minut.wp.pl)
AKS Busko Zdrój 1-1 Hetman Zamość
Kmita Zabierzów 1-0 Sandecja
Avia Świdnik 2-0 Wisła II Kraków
Pogoń Leżajsk 2-0 Górnik Wieliczka

~szeryfos | 2005-09-18 18:06

Kurwa avia wygrala... sorry za falszywe info

~ghd | 2005-09-18 19:28

i znowu mamy 1 pkt. przewagi :/ :(

~stal | 2005-09-18 19:29

wszystko pod kontrola AVIA przegrywa w piatek w wieliczce my 3:0 z HETMANEM i 4 p w przod i gubimy rywali :D

~ | 2005-09-18 19:31

wydajem mi sie ze bedzie 1:0 dla stalowki :)

~Hoolies_Stalowka | 2005-09-18 19:52

bilety bylo np po to zeby rozdac je ziomala jak przyjechali na nasz mecz albo po to zeby tym ktorzy nie moga wejsc sobie na stadion tak oficjalnie jak my za frii tylko musieli je kipic to nie sprzedawali je wyroznionym kolesiom tylko tym pierwszym lepszym jaka mieli pewnosc ze przyjdzie ktos kto inny a tak to sprzedali a pieniadze przeszly na dobre cele np na goscine na material na race lub inne klocki ale tak to jest wlasnie jak ktos jest ciemny w tych tematach i nie wie ile to wszystko kosztuje robcie swoje a mniej wnikajcie w nasze a bedzie dobrze

~kibol | 2005-09-18 19:55

ej chlopaki niejarajcie sie tak ze bedzie druga liga bo jej niebedzie w tej rundzie beda wygrywac i beda liderem i wszyscy bedziecie pisac jaka ta stalowka nasza kochan ai bedziecie sie podniecac jak oni to nie graja przyjdzie runda wiosenna i zobaczycie jak bedziecie nadawac na nich ze sa sprzedawczykami i ze im wpierdolicie jak przegraja jeszcze jeden mecz ale prawda jest waka ze nasi kochani pilkarze (nie wszyscy) na wiosne zaczna sprzedawac mecze i nici z waszej drugiej ligi kochani kibice.... pozdro

~Hoolies_Stalowka | 2005-09-18 19:59

niestety ale taka jest prawda ale my na to nic nie poradzimy chyba ze w niedlugim czasie pojawi sie jakis sponsor i wtedy bedziemy mieli z czym awansowac a tak to lipa z awansu bo co im sie stanie jak sprzedadza mecze na ktorych nie bedzie im zalezalo

~!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! | 2005-09-18 20:27

do Hoolies_Stalowka czyli tak: wchodzicie za darmo kase na race flagi i inne bajery dostajeci tak jakby od klubu no bo kase mieliscie z biletow a tych opraw to i tak za duzo nie bylo a jak narobicie zadym to tylko klub musi placic wiec tak naprawde to huja robicie!!!!!

~OMI | 2005-09-18 21:29

Panowie, robimy młyn!!! Bo co to za dróżyna bez kibiców??

Jak bedzie młyn to nasza Stalówka nie wygra 1:0 tylko 5:0!!! Więc robimy młyn!!!

~KOLO | 2005-09-18 21:32

Kto jest za tym żeby zrobić młyn na meczu w piątek? PISZCIE
pozdro

~bialy1938 | 2005-09-18 21:41

brawo tadusz nalezy ci sie duze piwo

~cycu | 2005-09-18 21:46

przyjdziecie na sektor to mzoe cos bedzie a jak tylko bedzie kazdy pisal to bedzie to co zawsze ;]

~lukasz | 2005-09-18 21:54

jak ktos z innego miasta czyta wasze wypociny to napewno tak z was zbija ze szok. dajcie spokuj z tym mlynem. przyjdzcie na mecz i sie zobaczy co bedzie

~Stalówka | 2005-09-19 07:31

No...No...to sie chwali.Chłopaki widzicie ...jak chcecie to możecie.Brawo dla Tadzia Krawca przepiękna bramaaa(tak nawiasem no to...2LIGA sie kłania)

~Argail | 2005-09-19 08:33

Tak od kilku dni czytam te komentarze na różne tematy o których piszecie i nasuwa mi sie taka refleksja: Wszyscy byście chcieli ,ale od siebie tylko chęci co najwyżej cieniutkie brawka siedząc na krzesełkach lub co gorsza w fotelu przed monitirem.Ja doskonale wiem że większość z tych podniecaczy tu na internecie nie potrafi przyjść na sektor i pośpiewać , owszem wchodzi na stadion patrzy że w sektorze nikogo nie ma i myśli po kiego huja będę tam sam ,w dupie mam przecież mogą mnie zobaczyć rodzice kumpla ,lub nauczyciel ze szkoły,sąsid itp... tak niestety jest i tylko STARA ekipa lub jeszcze STARSZA wiadomo o kogo chodzi....... tylko ONI są w stanie zmobilizować sektor...Taka jest prawda , a przecież nikt nikomu nie zabrania dopingować co mnie kurwa interesuje że nie ma młynu lub jest mały przychodzę spotykam kumpla lub już wcześniej się z nim ugaduje i co wchodzimy na sektor i krzyk,krzyk .....gówno mnie interesuje co ktoś pomyśli ...przyszedłem tu bo jestem fanem Stalówki i właśnie ...kurwa....mam ochotę pośpiewać... Zachęcam do takich nietypowych akcji...Pozdrawiam wszystkich...

~KIKI | 2005-09-19 12:02

Ludziska nie ma co gadac na necie. Lepiej pszyjdzcie nam mecz i posp[iewajcie!! a nie każdy tylko piepszy robimy młyn chodzcie na młyn itp. itd. lepiej pokaszcie co umicie na sektorze a nie na kompie!! Jeśli ktos kocha naszą Stalówke to pszyjdzie i zrobi ten młyn.
Starsi niech mobilizują nasz młyn i będzie jazda. Jeśli ktoś będzie na młynie i będzie śpiewał ja tez dołącze. Ale musi to byc grópka pszyjanmniej 50-100 osobowa!! Zróbcie choć raz w tym sezonie młyn i to pożądny!! Słyszałem gdzieś na kioeście że ma pszyjechac pare autokarów z kibicami Hetmana Zamość. Także trzeba młyn, nie dygajcie!!

~Argail | 2005-09-19 12:36

Do KIKI "ja o dupie ten o słupie" co kurwa blokuje twoje przyjście na sektor choćby samemu ??? potrzebujesz 50 osób....No kurwa jesteś idealnym przykładem jaki opisałem poprzednio...Moja rada : Idz na krzesełka ,siądz i kurwa brawkami dopinguj,,,czekaj tak do usranej śmierci aż ci dupa zdrętwieje ...gdy już tak będzie idz kurwa do domu włącz kompa i pisz dlaczego nie było młyna lub mało was było....

~KIKI | 2005-09-19 12:50

do Argail: Jak jesteś taki mądry to sam idź i śpiewaj!! A nie kurwa będziesz siedział na kszesełkach i dopingował brawkami!! Wiem dlaczego tak piszesz bo sam juz to prubowałeś!! Jak jestes taki mądry to idz na młyn i ,śpiewaj sam!!

~adami | 2005-09-21 15:16

dla stalówki druzyny z 3 ligi to piony ha

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

ŁKS Łagów - Stal Stalowa Wola

ŁKS Łagów             Stal Stalowa Wola
2020-10-24, godz. 14:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Stal Kraśnik

Stal Stalowa Wola             Stal Kraśnik

2 : 0

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Puławy 15 12-2-1 38
2 Sokół Sieniawa 15 8-7-0 31
3 Wólczanka W. Pełkińska 14 9-2-3 29
4 Wisła Sandomierz 14 8-5-1 29
5 Stal Stalowa Wola 14 8-2-4 26
6 ŁKS Łagów 15 7-4-4 25
7 Avia Świdnik 14 7-3-4 24
8 Siarka Tarnobrzeg 14 6-3-5 21
9 Podhale Nowy Targ 13 6-3-4 21
10 KSZO Ostrowiec Św 14 6-1-7 19
11 Chełmianka Chełm 14 5-3-6 18
12 Wisłoka Dębica 14 4-4-6 16
13 Lewart Lubartów 14 3-6-5 15
14 Cracovia II 14 4-3-7 15
15 Stal Kraśnik 15 4-3-8 15
16 Orlęta Radzyń Podlaski 15 4-3-8 15
17 Podlasie Biała Podlaska 13 4-2-7 14
18 Korona II Kielce 13 4-1-8 13
19 Jutrzenka Giebułtów 13 3-3-7 12
20 KS Wiązownica 13 2-2-9 8
21 Hetman Zamość 14 0-4-10 4

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 0 km 5
KSZO Ostrowiec Św 0 km 150
Jutrzenka Giebułtów 0 km 0
Hetman Zamość 0 km 230
Wisłoka Dębica 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
KS Wiązownica 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2020-10-24 ŁKS Łagów - STAL
2020-10-31 STAL - Wisła Puławy
2020-11-07 Sokół Sieniawa - STAL
2020-11-11 STAL - Orlęta Radzyń P..
2020-11-14 Cracovia II - STAL
2020-11-21 STAL - Podhale Nowy Targ
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (1876) » Edek38 (1260)
» 1938fc (1179) » Vielitz44 (1111)
» Filip kacper k. (984) » Rafix (768)
» Fanatyk38 (747) » Kamil (626)
» Kamilosss (534) » Acer (480)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
Stal Stalowa Wola - Wisła Sandomierz
» Polecamy






Losowe galerie

Zawisza Bydg. (2) - STAL (2:0)
2006-10-06
Ilość zdjęć: 3
Wyświetleń: 5 305 razy
STAL - Kolejarz Stróże (4:0)
2007-06-27
Ilość zdjęć: 29
Wyświetleń: 49 263 razy
Stal Rzeszów - STAL (0:1)
2006-05-24
Ilość zdjęć: 14
Wyświetleń: 28 358 razy
STAL - Zagłębie Sosnowiec (1:1)
2015-05-02
Ilość zdjęć: 37
Wyświetleń: 28 799 razy
Osób Online: 8 / Czas gen. strony: 0.0663