Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Hetman marzy o punktach

Hetman marzy o punktach

W najbliższy piątek o godzinie 15.30 nasza Stal zmierzy się w 8. kolejce z Hetmanem Zamość. Piątkowy przeciwnik naszego zespołu wygrał do tej pory tylko jeden mecz z Tłokami Gorzyce 1:0 (Pliżga), trzy spotkania zremisował: Stal Sanok (w) 2:2, Pogoń Leżajsk (d) 1:1 (Przybyszewski) i AKS Busko (w) 1:1 (Iwanicki), a trzy mecze przegrał, z Avią 0:1, Hutnikiem 0:1 i Kmitą 1:2.

– Nie gramy źle, ale przegrywamy, albo remisujemy i to po frajersku - powiedział nam szkoleniowiec Hetmana, Grzegorz Wesołowski. – Ale taka sytuacja nie może przecież trwać wiecznie. Stal będzie faworytem, ale nie uważam, że w tym meczu będziemy stać na straconej pozycji. Wyjdziemy walczyć i mam nadzieję, że coś urwiemy liderowi.
Jak nas poinformował trener Wesołowski jego drużyna wybiegnie do boju w optymalnym ustawienu, z powracającym do formy superstrzelcem Jackiem Ziarkowskim na czele.
– Jacek bardzo ciężko pracuje na treningach, nadrabia stracony czas i wierzę w tego chłopaka, bo widzę jak bardzo zależy mu na powrocie do pełnej dyspozycji. Kto wie, być może już w Stalowej Woli przypomni sobie, jak strzelał kiedyś gole Stali...?

Źródło: www.stalstw.pl/pilka

Komentarze (43)

~ | 2005-09-22 08:27

jak kopacze wygrają z hetmanem to jest szansa ze kibice powrucą na stadion przy hutniczej

~kibic stali | 2005-09-22 08:38

kibice stalowki sa na kazdym meczu jezeli jeszcze tego nie zauwazyles

~... | 2005-09-22 09:06

hehe :D to mnie rozje*ało.... Po tym meczu zaczną wracać kibice :P a jak będziemy w 2 lidze to powrócą najwierniejsi :D jebać tych, co "wracają":| w tamtym sezonie było źle jak nigdy i każdy wiedział ile mamy prawdziwych kibiców..

~leszczu | 2005-09-22 09:45

no wlasnie. ja wroce, ale nie dlatego ze zaczynaja grac, ale w koncu bede w stali od dluzszego czasu. jak mieszkalem to zawsze lazilem. i teraz zajebiscie sie ciesze ze bede. stalowka do boju

~kibic powracający | 2005-09-22 09:45

co to za kibic, który POWRACA ??? Kibic JEST, a nie wraca jak są wyniki. Ja chodzę na Stalówke zawsze i zawsze bede chodził, a wracam do chaty, jak się mecz skonczy....a po drodze browarek...

~leszczu | 2005-09-22 09:57

moze sie zle wyrazilem, powracam na stadion, co prawda kiedy bede mogl pojsc na nastepny mecz stali tego sam nie wiem bo znowu mnie nie bedzie w ch.. czasu.
to ze bylem kibicem jestem i bede nawet nie pisalem bo to jest pewne ;p
wiekszego fanatyka ode mnie nie znajdziesz

~kibic z wroclawia | 2005-09-22 11:23

No niestety nie wszyscy kibice powroca:/. Ja dopiero jutro wracam z Wroclawia a myslalem ze mecz jest w sobote wrr...

~lukasz | 2005-09-22 11:23

ten wesolowski trenowal kiedys stalowke??

~ | 2005-09-22 12:27

jesli mnie pamiec nie myli to tak

~1938 | 2005-09-22 12:53

zgadzam sie z moimi poprzednikami ze kibic nie wraca. kibic jest ,na zawsze.mozna bylo sie czasami wkurwic na zarzad, na gre ale jak ktos jest prawdziwym kibicem tego typu slowa nie powinny pasc z jego ust.w tamtym sezonie jak Stalowce nie szlo moi znajomi mowili zeby rozwiazac zespol i zbudowac na miejscu stadionu supermarket.teraz Stalowka liderem to oni sa ''wierni kibice''.rozpierdala mnie takie podejscie.to sa kurwa pajace,marionetki tam gdzie wiatr zawieje tam sa.ja idac na mecz jak jestem coraz blizej stadionu to w tej chwili nic sie dla mnie nie liczy.po prostu utozsamiam sie z ta druzyna z tym klubem.brakuje mi tych dawnych 1-ligowych(i nie tylko) meczy,pelnego stadionu,kibicow,dopingu,atmosfery.ja pamietam najbardziej mecz z Legia,ktora w tym sezonie(1995)zdobyla mistrza i pozniej awansowala do cwiercfinalu LM.my wtedy pchnelismy ich 1-0 po golu mietka z karnego.z Legii bylo pare setek ale po golu caly stadion krzyczac ''jeszcze jeden'' po prostu ich przycmil.ale bylo widac ze patrzyli na to wszystko z szacunkiem i podziwem.apropos kibicow Legii,zauwazcie ze czy Legia wygrywa czy przegrywa oni sa zawsze z nia.to mi sie naprawde podoba.wracajac do meczu z Hetmanam nikogo nie bede namawial zeby przyszedl,kto ma byc to bedzie.pzdr.

~tomek | 2005-09-22 13:39

ej ludzie na forum hetmana pojawilo sie info przez chwile ze mecz jest w sobote:|
wiec jak to w koncu jest !!??

~do tomka | 2005-09-22 14:14

mecz jest w piatek i sie NIE zmieni gdyz sa wybory jak wielu z was wie i przez to nie pojde na mecz !!!!!!! :(

~kibic ! | 2005-09-22 14:32

stal 1-0 hetman obY !

~DzIkI | 2005-09-22 14:41

Ci ktorzy beda siedziec w czasie meczu (z hetmanem) w domu (na necie) i beda dopytywac sie jaki wynik na ksiedze lub tutaj to lepiej zeby sobie sledzili relacje Live ze strony Hetmana :
www.kshetman.net/ />

~tomek | 2005-09-22 14:49

dzieki w takim razie bede napewno :)

~Karpik | 2005-09-22 16:01

Coś mi sie zdaje ze Stalówka w tym meczu strzeli pierwszy raz od kilku ładnych lat więcej niz 3 bramki :D
Typuje 4:0 :)

~ | 2005-09-22 16:03

ja typuje tylko 1:0 dla stali :(

~aa | 2005-09-22 16:04

napiszczie kiedy i w jakich godzinach są treningi stali bo z pewnosciom bendzie troche chentnych zobaczyc

~ | 2005-09-22 16:21

np dzis byl rano trning o 11
jak wracalem ze szkoly( o 15.20) to jeszcze widzialem jak grali miedzy soba

~Gula-Gula | 2005-09-22 18:54

A co zrobi Adamus gdy wystrzelą go na Dudka jak to Dudek bronić będzie z Anglią Telka zagra w miejsce Dudka a w miejsce Telki Adamus i wystrzelą go?

~do Gula-Gula | 2005-09-22 19:13

koles ty albo masz jakies kompleksy albo jestes pojebany juz naprawde nie wiem

~Ucho od śledzia | 2005-09-22 19:20

Wyczytalem ze kolejne 3 mecze Stali na wlasnym boisq beda w piatki.Czy to przez wybory?

~gripes | 2005-09-22 19:20

ja pierdole chujowo z tym piątkiem... będę musiał leciec z jęzorem na brodzie żeby zdążyć na pierwszy gwizdek. na pewno wpłynie to źle na frekwencję.

~Szarik | 2005-09-22 20:09

teraz to nie ma problemu z 15.30, ale mecz ze Stalą Rzeszów jest w piątek o 15.00 i tu już trzeba bedzie w pracy kombinować. Powiem, że mi się pies rozchorował

~Hoolies_Stalowka | 2005-09-22 20:17

niestety ale taka prawda ze nasze 3 mecze rozgrywane w stalowej woli beda w piatki poniewaz teraz mecze pilkarskie ustawia policja a nie pzpn Pozdro

~aaa | 2005-09-22 20:28

powoli koncza nam sie juz latwi rywale i warto by bylo zapunktowac

~... | 2005-09-22 21:24

Co wy tu piszecie przeciesz godz. jest dobra dla "Huciaków" ktorzy beda wracac z pracy ... Bedzie sporo rowerow napewno :):):):)

~świetlik | 2005-09-22 21:29

jak skoncze o 15.00 robote, to mi najszybszy rower świata nie pomoże, nie wyrobie się. A nie mogliby zagrać później, przy jupiterach?

~kibic | 2005-09-22 21:30

no chlopaki jutro mam nadzieje 3 pkt. beda stalowka do boju !!

~Matt | 2005-09-22 22:39

Huciaki z checia zamiast isc na piwko lub dwa wpadna na mecz :)

~DARO z NISKA | 2005-09-23 07:29

JUPII kończe lekcje o 14 zdaze na meczyk!!!!!! ZAWSZE I WSZEDZIE STALOWKA NAJLEPSZA BEDZIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Pozdro od fanow z NISKA

~xXx | 2005-09-23 08:01

kurwa mlyn by sie przydal bo juz dawno w stalowej go nie bylo!na na mlyn wsyscy!!!!

~stalowka_1938 | 2005-09-23 08:24

czy wiadomo czy hetman przyjedzie
??

~stalowka_1938 | 2005-09-23 08:25

do admin

zacznij robic cos z ta strona

~do xXx... | 2005-09-23 09:09

Najbliższy młyn jest w Jastkowicach...

~wojas | 2005-09-23 09:33

~leszczu | 2005-09-23 10:43

do boju stalowka!

~tomeks | 2005-09-23 11:13

kursy z milenium :
Stal Stalowa W.-Hetman Z. 1.30 4.50 7.77
;)

~kibic 3 | 2005-09-23 11:35

jak nie wygramy to nie pierdoli ze jest hujnia tylko wlasnie wtedy potrzebne jest wsparcie

~franek | 2005-09-23 11:53

Tekla ma dzisiaj imieniny, to może coś strzeli :)

~Edi | 2005-09-23 12:12

Telka ma dzis ostatnia religie i jak go ksiadz nie zwolni to nie zagra

~franek | 2005-09-23 17:49

I co przepowiedziałem !

~agusia | 2005-09-27 07:47

A mialo ich z tego hetmana przyjechac troszke

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

ŁKS Łagów - Stal Stalowa Wola

ŁKS Łagów             Stal Stalowa Wola
2020-11-29, godz. 12:00
Bilans gier

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Puławy 20 15-3-2 48
2 Sokół Sieniawa 20 12-7-1 43
3 Stal Stalowa Wola 20 12-2-6 38
4 Wisła Sandomierz 20 10-7-3 37
5 Avia Świdnik 20 10-6-4 36
6 Wólczanka W. Pełkińska 20 11-3-6 36
7 KSZO Ostrowiec Św 20 10-3-7 33
8 Siarka Tarnobrzeg 20 9-4-7 31
9 Podhale Nowy Targ 20 9-4-7 31
10 Chełmianka Chełm 20 8-4-8 28
11 ŁKS Łagów 20 8-4-8 28
12 Lewart Lubartów 20 6-8-6 26
13 Wisłoka Dębica 20 6-8-6 26
14 Korona II Kielce 20 7-2-11 23
15 Stal Kraśnik 20 6-4-10 22
16 Orlęta Radzyń Podlaski 20 5-4-11 19
17 Cracovia II 19 5-3-11 18
18 Podlasie Biała Podlaska 20 5-3-12 18
19 KS Wiązownica 19 4-4-11 16
20 Jutrzenka Giebułtów 20 4-4-12 16
21 Hetman Zamość 20 1-5-14 8

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 0 km 5
KSZO Ostrowiec Św 0 km 150
Jutrzenka Giebułtów 0 km 0
Hetman Zamość 0 km 230
Wisłoka Dębica 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
KS Wiązownica 0 km 0
ŁKS Łagów 0 km 0
Sokół Sieniawa 0 km 0
Cracovia II 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (2053) » 1938fc (1352)
» Edek38 (1260) » Vielitz44 (1138)
» Filip kacper k. (1056) » Rafix (768)
» Fanatyk38 (752) » Kamil (657)
» Kamilosss (540) » Acer (481)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
Stal Stalowa Wola - Wisła Sandomierz
» Polecamy






Losowe galerie

GKP Gorzów Wlkp. - STAL (3:0)
2008-09-03
Ilość zdjęć: 9
Wyświetleń: 19 065 razy
STAL - KSZO Ostrowiec Św (1:0)
2007-04-21
Ilość zdjęć: 57
Wyświetleń: 79 856 razy
KSZO Ostrowiec Św - STAL (1:0)
2006-09-08
Ilość zdjęć: 18
Wyświetleń: 44 122 razy
STAL - Kolejarz Stróże (4:0)
2007-06-27
Ilość zdjęć: 29
Wyświetleń: 52 009 razy
Osób Online: 21 / Czas gen. strony: 0.01519