Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Stal Sanok - STAL 1 : 1 (1:1)

Stal Sanok - STAL  1 : 1 (1:1)

W 9 kolejce rundy jesiennej Stalówka zremisowała z drużyną Stali Sanok 1:1.
Obie bramki padły w pierwszej połowie meczu. Zdobyli je:
Daniel Niemczyk 32 - Stręciwilk 39 (Stalówka).
Nas na tym meczu 142 osoby w tym 12 z Resovii (dzięki chłopaki !).

Komentarze (52)

~ | 2005-10-1 19:52

Niejest tak źle choć mogło by być lepiej.......

~bronisław | 2005-10-1 20:04

Nie jest źle, remis to dobry wynik! Za to koszykarze odjebali niezłą manianę - wtopić wygrany mecz (prowadzli nawet 17pkt.) to trzeba umieć! Aha, torchę dzieciaków prowadziło doping. Chyba lepiej jakby jednak zamilkli:P

~Do bronislawa | 2005-10-1 20:17

bronislaw jak zes taki cwany to idz i prowadz sam doping i huj ze dziaciaki ale przynajmniej probowali jakos dopingowac liczy sie to ze sie starali a nie styl w jakim dopingowali , niebylo tak zle to nieprzesadzaj!!! a co do meczu to zal patrzec jak mona wygrany mecz przegrac !!

~stalóweczka | 2005-10-1 20:21

Adamus na prezydenta!!!

~ | 2005-10-1 20:40

chociaz dobry remis Stalówka nadal liderem!!!!!!!!

~ | 2005-10-1 21:24

ile stalowki w sanoku?

~ | 2005-10-1 21:38

niewiem około 20 osób .....

~cycu | 2005-10-1 21:53

bronislaw daj sobie spokój czlowieku...
przyjdz i nam pomóż a nie pierdolisz, na necie kazdy jest cwany... szkoda ze na hali i na stadionie nikt nic nie robi zeby ruszyc z dopingiem...
szkoda ze niektórzy weszli na darmowych biletach i ich jedyny udział w dopingu skonczył sie na rzuceniu konfetti...

aha i nie takie dzieciaki hehe ;-)

~sanoczanin | 2005-10-1 21:55

Do kolegi, który widział 20 osób ze Stalówki- to była policyjna obstawa, a kibiców było koło setki ( 2 autokary)
SSW mogła wygrać, ale...
1. Trudno wygrać nie strzelając bramek w dwóch sytuacjach sam na sam
2. trudno wygrać mając tak wybitnie ofensywnego bramkarza-za pierwszym razem jego kiks naprawili obrońcy, ale jak zaczął kiwać sie po raz drugi na 30 metrze od bramki z napastnikiem Stali, ten zabrał mu piłke i posłal do pustej bramki...
Ogólnie równy mecz , remis zadowalał obie strony

~ | 2005-10-1 22:01

szkoda ze nanim niebyło !!! jednak naprawde duzo emocji było !!!! aha ma ktos z tego meczu zdjęcia ?

~DzIkI | 2005-10-1 22:18

Ciekawe dlaczego teraz tak nienapierdalacie na Wieteche ze zjebal bramke (ja do niego nic niemam , tyle co on nam wybronil to DZIEKI CI ZA TO !!) jakby kto zawalil tak bramke to juz by byly tu opisy typu : jakis pilkarz to drewniak i w tym stylu ...
Szkoda niewykorzystanych sytuacji Salka i innych oczywiscie ... Brawo Koniu ! Brawo reszta .
Z Sandecja jest zebrana kasa na ultras wiec trzeba sie zmobilizowac ! ! ! ! ! ! !

~... | 2005-10-1 23:32

Co do piłkarzy to gratuluję remiusu bo zobaczycie, że jeszcze nie jeden straci punkty w sanoku!!! Kibice też się wkońcu zmobilizowali więc i im należą sie brawa!! Tak Więc BRAWO :)

No a teraz coś o koszykarzach... poprostu brak słów! Chyba nie są w formie jeszce bo nie starczyło im sił na cały mecz pod koniec wogule nie było ruchu na parkiecie, coś zrobić starał zrobić się Romek Prawica, ale jak kryje go 3 rywali to nie ma szans, mógł podać ale ... (patrz ruch na boisku)!! Dobre wejści do zespołu zaliczył Gorecki (jednyne niepotrzebne rzeczy to rzuty za trzy i faule) No a najsłabszym ogniwem był Malcherczyk, gdyż przy swoich umiejętnościach stać go na wiele wiele więcej (np. głupie straty, dziwne rzuty za trzy) I na koniec musze przyznać, że ta grupka z bębnem może i mało słyszalna, ale przynajmniej zaczęło się coś dziać i tym samym zmniejszyła się grupa "trenerów" którzy wiedzą wszystko, a tak naprawdę to nawet na kibicowaniu się nie znają (niestety czasami i mi sie to udziela, ale coraz mniej :D ) Pozdrawiam!!

~DzIkI | 2005-10-2 07:11

45 min. drugiej polowki z Zaglebiem Lubin Daniela Radawca !!!!
Zaglebie-Gornik 3:0 (2:0)

~.. | 2005-10-2 09:16

Sałek powinien to strzelić :/ i do niego możecie mieć pretensje, ale nie do Pietrasa :/ on i tak wspiął się na wyżyny swoich umiejętności... strzelił w bramkarza, a to plus, bo trafił w bramkę..


A co do samego wyjazdu.. Dobrze mówił, że tu nikt nikomu łaski nie robi i jak jest zbiórka o tej to się przychodzi :/ czy na każdy mecz trzeba się spóźnić ?

~jarek23 | 2005-10-2 11:04

na stronie www.stal.sanok.pl sa zdjecia z meczu

~ | 2005-10-2 11:21

do dupy są te zdjęcia wszystkie takie same

~Keke | 2005-10-2 11:32

Jest jedno nasze zdjecie w dodatku nic na nim prawie nie widac wiec nawet nie zagladajcie...

~ | 2005-10-2 11:34

beznadzieja :/

~lysy | 2005-10-2 11:40

a jak wygladal doping z obu stron moze ktos opisac ?
i czy beda u nas na stronce jakies fotki z tego meczu ?

~jasio | 2005-10-2 12:16

doping byl ale tylko z jednej strony i to niestety nie z naszej

~jarek23 | 2005-10-2 15:44

jak narazie AKS 0:0 Stal Rzeszow, Kmita 1:0 Motor...jak dla mnie to moga sie tak te mecze skonczyc:D

~jarek | 2005-10-2 15:57

Aks 1:0 Stal rzeszow, Kmita 2:1 MOtor, zajebiscie:D trwaja przerwy

~Stal | 2005-10-2 16:07



Aks - Stal Rzeszow 1 : 0 Kmita - Motor 3 : 1

~Stal | 2005-10-2 16:09

Kmita strzela 2- bramki w dwie minuty!!!!

~REtman | 2005-10-2 16:21

czy wie ktos wynik AVI !!!!!!

~... | 2005-10-2 16:25

gdzie znależliście takie informacje?

~Stal | 2005-10-2 16:32

Aks - Stal Rzeszow 1 : 1 Kmita - Motor 3 : 2

~Stal | 2005-10-2 16:34

Na stronach danych klubow!!

~lukasz | 2005-10-2 16:45

te wyniki pokazuja sile pretendentow do 2 ligi. pozalic tylko sie mozna nad tymi druzynami. w tej lidze kazdy z kazdym moze wygrac wiec liderowanie stalowki jest naprawde wielkim sukcesem naszego klubu.

~ | 2005-10-2 16:57

motor wtopił z kmitą 3:2

~ | 2005-10-2 16:57

zapomniałem dodać JUPIIIIIIIIIIII :D

~ | 2005-10-2 16:59

a rzeszów stracił punkty w busku 1:1 :D

~Stal | 2005-10-2 16:59

i jednak remis Aks - Stal Rzeszow 1 : 1 !!!!

~Stal | 2005-10-2 17:00

Niewiem tylko jak tam Avia?

~ | 2005-10-2 17:10

avia świdnik 6:2 Kolejaż Stróże info potwierdzone

~ | 2005-10-2 17:13

AKS Busko Zdrój 1-1 Stal Rzeszów
Kmita Zabierzów 3-2 Motor Lublin
Avia Świdnik 6-2 Kolejarz Stróże
Pogoń Leżajsk 2-1 Wierna Małogoszcz

~.. | 2005-10-2 18:43

To pojedziemy wkońcu tak, żeby zdążyć na cały mecz ? niech będzie ustalona godzina i tego się trzymajmy.

~STaL... | 2005-10-2 19:48

Uzupełnijcie TABELE!!

~Gula-Gula | 2005-10-2 19:53

Gdzie je mecz gdzie je? Podobno moj kuzyn mowil ze najblizszy mecz ma sie odbyc na boisku w LOK-U a wy tu mowita ze nie tam.Dobrze jakby byl na boisq w loku bo blisko San jest i Tadziu Krawiec w przerwie by dal nura w rzece zeby sie rozgrzac przed 2-ga polowa?

~..... | 2005-10-2 20:32

Gula-Gula nie jestes kontrowersyjny. nie jestes smieszny. nie jestes jasiem smietana bo na nim zapewne sie wzoorujesz. masz podniete ze pisze ten komentarz. jestes tania podrobka. wymysl cos lepszego. pozdro all

~johnny | 2005-10-2 20:35

do przedmowcy-pragne aby kibice stalowki zyli w zgodzie-obojetnie jakie maja zdanie na temat gry lub dopingu ale mam pytanie do ciebie:zwolnili cie z psychiatrycznego niedawno?ani to smieszne -ani nie wiem czemu to sluzy.

~johnny | 2005-10-2 20:36

przepraszam to bylo do jakiegos -gula gula

~... | 2005-10-2 20:49

a tak wogole to czego tam malo ludzi przychodzi na mecze kosza dziewczyn dzisiaj byl zarabisty meczyk bylo na co popatrzec .. ludzie przychodzcie

~ | 2005-10-2 21:14

jakbyscie po meczu wymienialy sie koszulkami to bysmy przychodzili :) pzdr :)

~znowu sedzia :/ | 2005-10-3 05:49

Juniorzy
MSK Dębica - Stal Stalowa Wola 2:2 (1:2)
Bramki dla Stali: Nowak 2 (1 z rzutu karnego)
Stal: Góreczny - Pławiak, Olko, Dobrzyński, Sienkiewicz (65 Tomaszewski) - Fijarczyk (70 Olejarz), Nowak, Ziemiański, Kowalik - Myszka, Bednarz (87 Jarosz)

Mecz walki. Dębiczanie zawdzięczają jeden punkt... sędziemu, który w ostatniej minucie meczu podyktował im rzut karny. W ogóle w tym spotkaniu aż trzykrotnie wykonywano „jedenastki”. Dwa karne mieli miejscowi, ale wykorzystali tylko jeden, ten z 90. minuty. Natomiast uderzenie z rzutu karnego z 44. minuty obronił Sylwester Góreczny. Dla Stali pewnie z 11 metrów strzelił Nowak - po faulu na Bednarzu.
– Teraz to już nie ma znaczenia, czy był rzut karny w tej ostatniej minucie czy nie. Nic nam to już nie da. Zamiast trzech przywieźliśmy tylko jeden punkt. Ale to sami jesteśmy sobie winni, że tylko zremisowaliśmy. Wystarczyło wykorzystać stuprocentowe sytuacje, które mieli: Myszka i Tomaszewski. Przy prowadzeniu 4:1, nie groziłoby nam już nic - powiedział trener Stali, Daniel Kijak.

~/\/\/\ | 2005-10-3 15:36

Jak sobie narysujesz.....

~polac | 2005-10-3 15:58

Widze, że w Sanoku narodził się kolejny Ignacy Krasiński!!

~polac | 2005-10-3 15:59

Oczywiście Krasicki nie Krasiński!! :D

~mnieciek | 2005-10-3 22:47

do stali sanok wiechcie wy to za rok będziecie w 4 lidze a puzniej to będziecie grać w lidze bieszczadzkiej ze scyzorykiem cisna i upa baligrud

~1938 | 2005-10-3 22:57

do stali sanok:widzisz tak to juz jest ze wchodza czasami na ta strone pniaki ktorych napinka i brak obiektywizmu jest niestety najmocniejsza strona.brak wam doswiadczenia ogolnego jesli chodzi o kibicowanie,osiagniecia sportowe i wszystko co sie z tym wiaze czyli szacunek dla innych ekip co jest podstawa zeby sie liczyc na tym ''rynku''.jeszcze jedno,warto byc optymista ale jeszcze bardziej realista.pzdr.

~do stak sanok king | 2005-10-4 21:22

spierdlaj !!!

~1938 | 2005-10-4 23:12

do stal sanok:widzisz szkoda z toba temat rozwijac.twoje oczka sa sanokiem zamglone,nie widzisz innych(nie chodzi mi teraz tylko o Stalowke)tylko ta napinka i napinka ale po co?ktos czyta z sanoka i mysli co za pachrusc tak wozi?a tak w ogole to o co ci konkretnie chodzi?nasi byli u was,pokibicowali,wy rowniez,dobry pokaz ultras z waszej strony.ludzie,powtarzam ludzie was potrafia docenic a wy kurwa jak te lby zakute i stal sanok forever i w kolko to samo.ok to twoj klub ale docen i nie najezdzaj na innych.ale nie mowi sie calej prawdy tym ktorzy na to nie zasluguja.mimo wszystko pzdr.

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

ŁKS Łagów - Stal Stalowa Wola

ŁKS Łagów             Stal Stalowa Wola
2020-10-24, godz. 14:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Stal Kraśnik

Stal Stalowa Wola             Stal Kraśnik

2 : 0

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Puławy 15 12-2-1 38
2 Sokół Sieniawa 15 8-7-0 31
3 Wólczanka W. Pełkińska 14 9-2-3 29
4 Wisła Sandomierz 14 8-5-1 29
5 Stal Stalowa Wola 14 8-2-4 26
6 ŁKS Łagów 15 7-4-4 25
7 Avia Świdnik 14 7-3-4 24
8 Siarka Tarnobrzeg 14 6-3-5 21
9 Podhale Nowy Targ 13 6-3-4 21
10 KSZO Ostrowiec Św 14 6-1-7 19
11 Chełmianka Chełm 14 5-3-6 18
12 Wisłoka Dębica 14 4-4-6 16
13 Lewart Lubartów 14 3-6-5 15
14 Cracovia II 14 4-3-7 15
15 Stal Kraśnik 15 4-3-8 15
16 Orlęta Radzyń Podlaski 15 4-3-8 15
17 Podlasie Biała Podlaska 13 4-2-7 14
18 Korona II Kielce 13 4-1-8 13
19 Jutrzenka Giebułtów 13 3-3-7 12
20 KS Wiązownica 13 2-2-9 8
21 Hetman Zamość 14 0-4-10 4

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 0 km 5
KSZO Ostrowiec Św 0 km 150
Jutrzenka Giebułtów 0 km 0
Hetman Zamość 0 km 230
Wisłoka Dębica 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
KS Wiązownica 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2020-10-24 ŁKS Łagów - STAL
2020-10-31 STAL - Wisła Puławy
2020-11-07 Sokół Sieniawa - STAL
2020-11-11 STAL - Orlęta Radzyń P..
2020-11-14 Cracovia II - STAL
2020-11-21 STAL - Podhale Nowy Targ
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (1876) » Edek38 (1260)
» 1938fc (1178) » Vielitz44 (1111)
» Filip kacper k. (984) » Rafix (768)
» Fanatyk38 (747) » Kamil (626)
» Kamilosss (534) » Acer (480)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
Stal Stalowa Wola - Wisła Sandomierz
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Dolcan Ząbki (1:2)
2008-08-30
Ilość zdjęć: 7
Wyświetleń: 12 543 razy
STAL - Znicz Pruszków (1:1)
2014-04-04
Ilość zdjęć: 30
Wyświetleń: 28 245 razy
STAL - Heko Czermno (1:0)
2006-06-15
Ilość zdjęć: 14
Wyświetleń: 24 689 razy
STAL - Motor Lublin (0:1)
2012-05-09
Ilość zdjęć: 40
Wyświetleń: 100 240 razy
Osób Online: 8 / Czas gen. strony: 0.0193