Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» STAL - GKS Katowice 1 : 3 (1:1)

STAL - GKS Katowice  1 : 3  (1:1)
Pomimo niezłej gry piłkarze Stalowej przegrywają z I ligową drużyną z Katowic, a tym samym kończą udział w Pucharze Polski.
Kibiców z Katowic ok. 40.
Więcej o tym meczu później.

Komentarze (34)

~PFH | 2003-08-3 11:50

Gdzie macie sektorowke????hehe
ELEMENT AWANTURNICZY-
GKS KATOWICE HOOLIGANS

~KatoWiTzeR 1964 | 2003-08-3 11:55

Ehhh...Gdzie są Te KoMentarze Które tu były jeszcze dziś rano?Wstydzicie się to Usuwacie BuHaHaHa.Ładna ta wasza Sektorówka byŁa :) ...Jak Można tak zostawić sektorówkę pod opieką Leszczy.Banda kretynów i nic więcej...My Na Tym Prezencie Skorzystaliśmy He He.Sama Młoda Ekipa i tak Spierdalali :) Ehh jeszcze wam daleko do Dobrej,poukładanej HuLiGanki :) PozdraWiam :)

~Czarne serce | 2003-08-3 11:58

KatoWiTzeR za to ty juz jestes huligan przez samo h i mozesz byc z tego dumny. Zostaly wyjebane wpisy mlodziezy ze Stalowej m.in.
Zo zobaczenia.

~Sezar | 2003-08-3 13:09

Do admina: Mam prsobe, czy moglbys mi podac IP kolesia ktory sie wpisal jako Katowitzer 1964, jesli masz taka mozliwosc.
Debilizm trzeba tepic, a wpis takiego kretyna wyjatkowo dziala mi na nerwy.
Koles w ogole tam nie byl a pierdoli!!

~Sanders | 2003-08-3 13:51

GDZIE TA WASZA SEKTORÓWKA POSZŁA SIE PIERDOLIĆ WASZA ''HULIGANKA''TO MOŻE NASKOCZYĆ NAM DO BATA FRAJERY '' GKS KATOWICE HOOLIGAN'S

~ciekawy | 2003-08-3 14:16

czy ta flaga zostala podarta czy ja katowicanie wzieli ze soba
chuligani zawsze razem

~KatoWiTzeR 1964 | 2003-08-3 15:04

Ehh Sezar, nie jestem debilem i wypraszam sobie takie określenia pod moim adresem ktore hanbią moje godne imie.Ty Chłopak jesteś dość niepoważny.Twoje posty sa wysoce niestosowne,infantylne a wręcz dyletanckie.Daj mi już spokój chłopie.Myślisz ze jesteś adminem na naszym forum i masz znajomości to możesz wszystko?Ludzi na stadion napewno nie przyciagniesz!!!Żenada :[

~Green_Devils | 2003-08-3 15:42

I co byla ta solowka z Gieksiarzami ???

~I co kozaki | 2003-08-3 16:32

Wielkastalowa wola jeszcze we wtorek prawdopodobnie ostro dymili Mielec u siebie.A tu prosze jest takie powiedzenie (kto mieczem wojuje ten od miesza ginie)ale tu dostaliscie z nawiązką,Wpierdol u siebie ,staracona sektorówka,i gonienie po własnym stadionie 2\albi i 3 razy koniec świata
gdzie byław takim raziewasza wielka bojówka ci hool's estradowi co sa kozaki w wiekszej grupie.Teras sie nietłumaczcie że niebylo bojówki waszej na stadionie bo na huj takiegadanie
wydaje mi sieże barwy klubowe powinni bronc nawet piknikowcy,Hool's i ultrasi
a teras takie gadanie to o dupe motyla rozbic nietrzeba było z siebie robic niewiedomo kogo że jesteście niepokonani co lige tracicie flagi. Np
jusz niebęde wymieniał ale Cracovia wam potragała szmate (mielec)raczej ją targał.i teras sektoróweczka z zezonu na sezon coras lepiej .bububheheheheh

~GiEkSiArZ | 2003-08-3 16:37

Temat : Sektorowka
Na Meczu Stali Mielec-Sokół Nisko Lub na jakimś meczu Stali Mielec
z waszym udzialem ją spalimy.Będziecie sie palić. My cieszyć Jak Płonie A wy Płakać jak niemowlaki.

~Czarne serce | 2003-08-3 17:56

Wisi nam to wasze gadanie na tym necie. Nawet sie juz waszych hools postow niechce kasowac...

~XXXX | 2003-08-3 17:57

TY GIEKSIARZ PAL SOBIE CO CHCESZ TACY MOCNI BYLISCIE BO ZABRALISCIE SEKTOROWKE KILKU MLODYM OD NAS NIEDLUGO BEDZIECIE DEMOLOWALI ZABAWY CHOINKOWE W PRZEDSZKOLACH ZABAWNI JESTESCIE NAPRAWDE NA NASTEPNY WYJAZD DO NAS KUPCIE SOBIE DUZO WAZELINY BO WAM TROCHE DUPY PRZETRZEPIEMY NIEDLUGO WASI CHLOPCY BEDA TANCZYC NA NASZEJ MORAWIE W ZIELONO CZARNYCH SPODNICZKACH JAK CHERRLEADERKI TO NARAZIE DZIEWCZYNKI!!!

~dre | 2003-08-3 18:33

ty xxxx porownujesz swoj stadion do przedszkola z zabawkami...moze masz racje...pomysl zanim cos napiszesz:))))) pozdrawiam:))))))

~dre | 2003-08-3 18:36

tak nie mozna usprawiedliwiac tego co sie stało na waszym stadionie to czyja jest to wina ze flage od was trzymali ultrasi???katowic?!przyznajcie sie do wpadki...chłopaki

~re | 2003-08-3 18:59

huj wam w dupe jebane cwele z katowic
myslicie ze zabraliscie nam sektorowke
to jestescie tacy mocni pies was jebal kutasy a propo tego meczu z jebanym mielcem to zobaczymy czy spalicie tą
sektorowke sram na was nie chodze na mecze pilkarskie od 4 lat ale napewno bende z mielcem i mam nadzieje ze bedziecie z ta sektorowka skopiemy wam te zasrane dupy poz. dla kiboli STALOWKI ODZYSKAMY SEKTOROWKE

~kibic | 2003-08-3 19:01

pozdr dla kibicow stali.

~arni | 2003-08-3 19:04

kibice z gks to pojebani mutanci mysla ze jak nam kibicom wielkiej stali skroili flage to sa wielcy KURWA JEGO MAĆ mam ich wszystkich daleko wgleboko i szeroko w mojej brudnej dupie

~KIBIC | 2003-08-3 19:25

Wy jesteście pojebani wielkie kozaki na necie, normalnie już się boimy waszych grużb. Przypominam że wjebała wam MŁODA ekipa GKS-y, gdyby GKS-a przyjechała tam najsilniejszą ekipą to chyba potrzebne by wam były maski aby zakryć te zmasakrowane pyski!!!!!!!!

~zdenerwowany | 2003-08-3 19:31

40 mlodych GKS-u na naszych 20. Dla ciebie z ciekawosci podam ze 2 od was dostalo w tym jeden ciezej, chyba nie powiesz ze klamiem. U nas nikt nie zanotowal oklepu. Wiec nie pierdolcie juz kurwa ze przebiegliscie po nas!!! I koniec tego kurwa wyzywania na necie. Porazka z ta flaga i chuj..Nara

~Gieksiarz | 2003-08-3 20:03

jestescie cholernie zabawni stalowcy... naszych 40 na waszych 20 ???? cos mi sie wydaje ze sily byly wyrownane, a wy co ???? biegi dlugodystansowe...nikt od was nie dostal bo za szybko uciekaliscie ....tylko Rakow staral sie postawic ale im to nie wyszlo, dobrze przynajmniej ze te pily i inne sprzety odlorzyliscie ..chwala wam za to...do zobaczenia kiedys tam ...i nie piszcie bajek ...nara

~- | 2003-08-3 20:12

ja pierdole ale tu jest syf
sektorowka zostala dzisiaj spalona na stadionie...koniec tematu

~KatoWiTzeR 1964 | 2003-08-3 21:32

"Re" niby Stalowiec a jednak mowi jakby był mile widziany na stadionie Stali Mielec :( Zabierze moim ziomkom Flage HiHi Ehhh .Wyczuwam chęć przypodobania się Mielczanom.Nie wchodź im tak do dupy,i tak Cię oleja :) NarQa :)

~frajer | 2003-08-3 22:03

Ale kretyni się wypowiadają o tym co się działo na trybunach i w tych pieprzonych sektorówkach... Mnie to gówno obchodzi co się tam dzieje, bo ja idę oglądać mecz mojej ukochanej Stalówki a nie udawać,że idę się bić.Wszyscy co tu się wypowiadają,to tylko o zadymie,a nikt o meczu nie wspomina a i tak był ciekawszy od tych waszych kretyńskich błaznowań,które nazywacie zadymami i jak tam jeszcze chcecie. Pozdro dla prawdziwcyh fanów Stalówki, tych co są z nią zawsze, a nie tylko jak przyjeżdżają kibice przyjezdni.

~KODAK_GKS | 2003-08-3 23:25

PANOWIE STALOWCY WASZA PORAŻKA ALE CHUJ Z TYM RAZ JEST TAK A RAZ INACZEJ.

A DO SWOICH CHŁOPAKÓW - GIEKSIARZE DOŚĆ JUŻ WPISÓW NA TEN TEMAT I PRZESTAŃCIE SIĘ JUŻ TYM PODNIECAC!!!

PERSONA NON GRATA GKS KATOWICE

~Jacek | 2003-08-4 12:29

Wezcie wszyscy juz skonczcie ten temat.
Wszyscy po kolei jestescie tylko internetowymi hoolsami ktorzy zamiast cos robic to siedzprzed komputerami i chuja wiedzac wypisuja bzdury.

Nasza wtopa i co tu duzo mowic.

PS. Trzeba sie uczyc na bledach !
Koniec tematu

~Jacek | 2003-08-4 12:29

Wezcie wszyscy juz skonczcie ten temat.
Wszyscy po kolei jestescie tylko internetowymi hoolsami ktorzy zamiast cos robic to siedzprzed komputerami i chuja wiedzac wypisuja bzdury.

Nasza wtopa i co tu duzo mowic.

PS. Trzeba sie uczyc na bledach !
Koniec tematu

~Nie kibic | 2003-08-6 18:21

haha widze ze wilecy kibice stalowki jak i m sie cos uda i zrobia jakis dym to trobia o tym wszedzie gdzie sie da , a jak ktos im morde skuje albo zanotuja porazke to nic ani slowa .W dodatku nawet komentarze na wlasnej strnie kasuja.Wstyd haha i bez pozdrowien

~pasiak CHICAGO | 2003-08-7 05:12

ELO FRAJERKI kurwa jaka porazka gks takie cipy wam flege podjebaly blehehe sektorowke na dodatek heh no ale huj cracovia tez wasza szmata sobie bupe podciarala nic nowego to juz tradycja co roku ktos wasza kyrwe bedzie targal albo palil blehehe wiesniaki jakis tam tym hyba "zdenerwowany"pierdolil ze mlodym z gks-u oklepaki pyski ale kurwa debily w zescie tak zpierdalali ze nikogo dogonic sie niedalo blehehe zjeb kurwa zjeb jestescie kurwa kozaki na takich wsiach jak wasza przyjechala ekipka z miasta i prosze sektorowka sie poszla jebac bo pozpierdalali heh i tak ma kurwa byc pamietajcie cwoki jak sie kiedyc z CRACOVIA zpodkacie na meczu to wam ta kurwizne spalimy na waszym stadjonie heh jestem pewny ze nasze pikniki same by wam ja zajebaly choloto wjejska najpierw krowy pasa a potem hooliganow udaja smiech na sali hehe ale dziaki za niezly zjeb z wasze smacianej sektorwowki kurwa szkoda by mi na nia gowna bylo :))))) nara wiesnaiki SILA HONOR WALKA LECH CRACOVIA ARKA TO SA BOJOWKI A NIE KURWA TO CO WY GRUPKA 40 WIESNIAKOW Z WIDLAMI SIE BOJOWKA NAZYWA POZDRO DLA STALI MIELEC BEDA SIE DOBZE BAWIC NA MECZU JAK BEDA PALIC TA WASZA KURWIZNE !!!!!!!!!!

~CrAcOvIa KrAkOw | 2003-08-7 05:31

blehehehe blhehehe jestescie tak hujowi ze zbesztal bym wasze matki :))))))))))) ziomek wyzej jzu wszystko o was powiedzial nic dodac nic ujac banda wiesnaikow kurwa blehehehehhee hooligani kurwa a siekiere ktorys z was uniesie ?? chyab nie kurwa powinni ta wasza stalowa wole zbozyc i zaorac debile jebane wy odbiezecie swooja sektorowke stali mielec wezcie sie kurwa nie wydurniajcie jzu wy dziecku cukierka nigdy nie zajebaliscie blehehe !!! ofiary losu ktos tap pierdolnol ze na bledach sie uczy ale to jzu nie pierwsza flaga stracona heehehe jak sie spodkamy na jakims meczu to wam pokazemy kurwy ze nic zescie sie nie nauczyli w koncy jestesmy cracovia jedna z najwiekszych i najlebszych ekip nie to co wy wiesmaki jebane az mi was zal cala polska z was jebie huj na was klade za takie akcje !!!!!!!!!!CRACOVIA LECH ARECHA WIELKA TRIADA NIE POKONANE PRZYMIEZE !!!!!!!

~haz | 2003-08-7 15:45

I to mi sie podoba :)

~sol | 2003-08-9 23:33

prezes do kosza

~gfd | 2003-08-24 15:36

gfdgfd

~ytry | 2003-08-24 15:44

yt

~Lukasz | 2003-10-18 05:27

Stal Stalowa Wola 2:1 Korona Kielce
Mielec (Wpierd**)

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

ŁKS Łagów - Stal Stalowa Wola

ŁKS Łagów             Stal Stalowa Wola
2020-10-24, godz. 14:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Stal Kraśnik

Stal Stalowa Wola             Stal Kraśnik

2 : 0

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Puławy 15 12-2-1 38
2 Sokół Sieniawa 15 8-7-0 31
3 Wólczanka W. Pełkińska 14 9-2-3 29
4 Wisła Sandomierz 14 8-5-1 29
5 Stal Stalowa Wola 14 8-2-4 26
6 ŁKS Łagów 15 7-4-4 25
7 Avia Świdnik 14 7-3-4 24
8 Siarka Tarnobrzeg 14 6-3-5 21
9 Podhale Nowy Targ 13 6-3-4 21
10 KSZO Ostrowiec Św 14 6-1-7 19
11 Chełmianka Chełm 14 5-3-6 18
12 Wisłoka Dębica 14 4-4-6 16
13 Lewart Lubartów 14 3-6-5 15
14 Cracovia II 14 4-3-7 15
15 Stal Kraśnik 15 4-3-8 15
16 Orlęta Radzyń Podlaski 15 4-3-8 15
17 Podlasie Biała Podlaska 13 4-2-7 14
18 Korona II Kielce 13 4-1-8 13
19 Jutrzenka Giebułtów 13 3-3-7 12
20 KS Wiązownica 13 2-2-9 8
21 Hetman Zamość 14 0-4-10 4

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 0 km 5
KSZO Ostrowiec Św 0 km 150
Jutrzenka Giebułtów 0 km 0
Hetman Zamość 0 km 230
Wisłoka Dębica 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
KS Wiązownica 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2020-10-24 ŁKS Łagów - STAL
2020-10-31 STAL - Wisła Puławy
2020-11-07 Sokół Sieniawa - STAL
2020-11-11 STAL - Orlęta Radzyń P..
2020-11-14 Cracovia II - STAL
2020-11-21 STAL - Podhale Nowy Targ
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (1876) » Edek38 (1260)
» 1938fc (1178) » Vielitz44 (1111)
» Filip kacper k. (984) » Rafix (768)
» Fanatyk38 (747) » Kamil (626)
» Kamilosss (534) » Acer (480)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
Stal Stalowa Wola - Wisła Sandomierz
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Pelikan Łowicz (0:0)
2008-03-08
Ilość zdjęć: 17
Wyświetleń: 22 291 razy
GKS Tychy - STAL (2:0)
2016-04-02
Ilość zdjęć: 8
Wyświetleń: 6 216 razy
Siarka Tarnobrzeg - STAL (1:2)
2013-05-18
Ilość zdjęć: 78
Wyświetleń: 242 273 razy
STAL - Sandecja Nowy Sącz (3:1)
2005-10-07
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 6 164 razy
Osób Online: 3 / Czas gen. strony: 0.02258