Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Stal - Sandecja Nowy Sącz 3 : 1

Stal - Sandecja Nowy Sącz  3 : 1
Zdjęcia z meczu znajdują się pod adresem: www.stalstw.pl/pilka/index.php?go=galeria&dzial=pilka 

1-0 Sałek (9., z wolnego), 1-1 Hajduk (35., głową), 2-1 Jabłoński (70., głową), 3-1 Iwanicki (80.).
STAL
: Wietecha 8 - Kasiak 7, Wieprzęć 0, Drabik 7, Maciorowski 7 - Krawiec 7, Kusiak 7 (65. Iwanicki 8), Ożóg 7, Sałek 8 - Telka 7 (76. Stręciwilk), Jabłoński 8 (89. Pietrasiewicz).
SANDECJA: Bodziony 5 - Hajduk 5, Pociecha 5, Rusin 4, Damasiewicz 4 - Zachariasz 5, Szczepański 5, Ciastoń 5, Florian 5 (63. Rysiewicz) - Świerad 5, Mężyk 4 (75. Gruba).
SĘDZIOWAŁ Zbigniew Zych (Lublin). ŻÓŁTA KARTKA: Drabik. CZERWONA KARTKA: Wieprzęć.
Widzów: 1400.

Był to bez wątpienia najlepszy mecz na stadionie przy ul. Hutniczej w tym sezonie.
Byłoby prawdziwe piłkarskie święto w Stalowej Woli, gdyby nie pomeczowy skandal.
 Złodzieje okradli naszą szatnię (złodziej został już wykryty i rozliczony ze swojego czynu a ukradzione rzeczy oddane), a pod prysznicami został pobity Dawid Florian (został skarcony za prowokowanie nas podczas ostatniej wizyty na Sandecji).

O losach meczu mogła zadecydować jedna akcja; w 5. min Janusz Świerad "urwał się” naszej obronie i gdy mijał Jarka Wieprzęcia, ten zagarnął piłkę ręką. Sędzia nie zawahał się sięgając po czerwony kartonik, a to znaczyło, że zielono-czarni prawie cały mecz będą grali w osłabieniu. Osłabienia w ogóle nie było widać, a to gospodarze nadawali ton grze. W 9 min. Tomek Telka pięknie uderzył z woleja i trafił bezbłędnie w siatkę. Sędzia jednak odgwizdał faul na Jabłońskim i gola nie zaliczył. Wolnego z 20 m bezbłędnie wykonał Damian Sałek i sprawiedliwości stało się zadość. Wyrównał Artur Hajduk, uderzając piłkę głową, po rzucie rożnym.
Zamieszanie na boisku w drugiej połowie zaczęło się od wejścia Janusza , któremu wystarczyło przyłożyć głowę do piłki i było 2-Iwanickiego. Najpierw idealnie obsłużył Krzysztofa Jabłońskiego1. Potem ustalił wynik spotkania cudownej urody lobem z 40. m. Zauważył, że Stanisław Bodziony jest na granicy pola karnego i z daleka posłał piłkę do opuszczonej bramki. W ostatnich minutach Tomek Wietecha obronił dwa strzały Świerada z kilku metrów, a po rzucie rożnym w ostatniej akcji, Pociecha trafił w słupek. 
"Nowiny"

1. STAL SW 10 24 14-5
2. Avia 10 20 20-12
3. Stal Rz. 10 19 17-8
4. Tłoki 10 16 13-14
5. Kmita 10 15 17-15
6. Górnik 10 15 10-8
7. Pogoń 10 15 9-9
8. Hutnik 10 15 14-15
9. Motor 9 13 14-10
10. Stal S. 10 13 15-12
11. Kolejarz 10 11 17-20
12. AKS 9 10 7-10
13. Sandecja 10 10 9-17
14. Hetman 10 9 9-10
15. Wisła II 10 6 6-14
16. Wierna 10 3 4-15

Komentarze (120)

~STaL... | 2005-10-7 17:54

LiDeR!!!!

~Stalowiec | 2005-10-7 17:55

Polska - Islandia 1:2 do przerwy

~DzIkI | 2005-10-7 17:56

Tak jest chlopaki ... Brawo Tomek Wietecha po fatalnym bledzie w sanoku ! Tak 3maj :)

~adam-stalowka | 2005-10-7 17:56

Piekne zwyciestwo!! Oby tak dalej. Ma ktos moze zdjecia z tego meczu?? jak tak to wyskij mi na emaila

~kolo | 2005-10-7 17:58

zajebiscie zagral IWAN
IWAN na prezydenta
pozdro HEJ STAL

~Stalowiec | 2005-10-7 18:00

Stal Stalowa Wola 3-1 Sandecja
Górnik Wieliczka 2-2 Hutnik Kraków
Kolejarz Stróże 2-3 Tłoki Gorzyce
Wolański 17, Wojtas 34 - Gielarek 9, Laskowski 29, D.Beszczyński 66
Wierna Małogoszcz 1-1 Avia Świdnik
Gil 24 - Szewc 51
Stal Sanok 1-1 Pogoń Leżajsk



~ | 2005-10-7 18:01

Gorzyce wygrały 3:2 :D

~ | 2005-10-7 18:05

I w koncu byl mlyn

~''''' | 2005-10-7 18:06

Zapraszam na mecz juniorów starszych o 10.30 i młodszych o 12.30
Stal podejmuje Wisłoke Debica na głownym boisku !!
Zapraszamy :D

~gratki | 2005-10-7 18:07

Gratulacje dla stalowki i kibicow za fajny doping :) bravi wszyscy 3majcie tak dalej a bedzie ok

~$T@L | 2005-10-7 18:08

MY NIE MY NIE MY NIE MY NIE
MY NIEGDY NIE PODDAMY SIĘ
STALÓWKA
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

~sedzia | 2005-10-7 18:11

sedzia chuj bo kurwa była z lublina ;-/

~Under The God 14/88 | 2005-10-7 18:11

Mamy Lidera!! Ale jest jedna niepokojaca sprawa-ktos opierdolił szatnie naszych piłkarzy-co za qurwa to zrobiła;/

~DzIkI | 2005-10-7 18:12

Panowie jesli chodzi o gre naszego kochanego zespolu to wielki szacunek dla tych co grali :):) . Tomek W.(balon) jestes wspanialy ! No Jaro szkoda ze dostales czerwien od kutasa z Lubina ale nawet lepiej zrobiles niz bys go puscil . Endru Kasiak(gaza) bezblennie jak cala linia defensywy . W pomocy po wejsciu na boiska Iwana gra sie ozywila . Siwetne dosrodkowanie po ktorym wpadla bramka ( ładnie go zrobiles :) OLE) W ataku moze mniej aktywny Telka ale dobry wystep . Pelen podziwu jestem dla JABOLA ten chlopak walczy w kazdym meczu ! tak 3mac . No Adamus masz to wyczucie kiedy wpuscic zawodnika przydatnego . I wielka zasluga wsszystkich kibicow Stalowki ktorzy byli na meczu . TAK DALEJ ! ! ! !
II LIGA II LIGA STALOWKA

~kibic | 2005-10-7 18:13

no w pewnym momencie czulem sie jak bym byl na meczu pierwszoligowym - doping calej trybuny, calkiem niezly mecz. szkoda tylko ze z sandecji nikogo nie bylo. stalowka swoja postawa naprawde zasluguje na liderowanie w tej lidze. oby tak dalej

~gripes | 2005-10-7 18:14

BRAWO STALÓWKA!! piękne bramki i wielka ambicja jaką pokazali nasi zawodnicy grając praktycznie cały mecz w 10!! brawo Iwanicki!! asysta i piękna bramka :D oby tak dalej! HEJ STAL!

~zkstal | 2005-10-7 18:15

Mamy 3 punkty to jest najwazniejsze. Swietny doping mlodych bo tak na prawde to Mlodzi w wieku od okolo 10 do 20 lat spiewali. Ale i caly stadion sie przylaczal wogole ladne widowisko. Podro dal wszystkich i Resovi i Racovi.

Stalówka Stalówka Stalówka Stalówka

~ | 2005-10-7 18:28

Informacje z Rzeszowa: "spotkanie miało rozpocząć się o 18:00 - czekamy na przyjazd sędziów którzy utknęli w korku" buahahaha

~ | 2005-10-7 18:32

Napisz ktos co to za numer z tymi złodziejami w szatniech

~ZKS | 2005-10-7 18:53

Brawo pilkarze brawo kibice wkoncu wszystko ok :D
jak by kogos interesowal wynik meczu z rzeszow:
www.live.stalrzeszow.pl/

~Nash | 2005-10-7 18:54

MY NIE MY NIE MY NIE MY NIE
MY NIEGDY NIE PODDAMY SIĘ
STALÓWKA CZA CZA CZA !!! buahahahahahahahaha

~Jack | 2005-10-7 18:56

supeerrr mecz wielki szacunek dla pilkarzy

~ | 2005-10-7 18:59

cza cza cza
ten koles mnie rozpierdolił
hahahaha

~kibicccc | 2005-10-7 19:10

hehe kolo od cza cza cza byl nie do wyjebania myslalem ze pekne ze smiechu a co do meczu to juz dawnooo nie widzialem tak dobrego widowiska w Stalowej Woli

~kuba | 2005-10-7 19:17

a skad wiecie o tym cha cha ? jak szlem na mecz o 15:10 to byl pod avanti :d:)

~!!! | 2005-10-7 19:24

po meczu nasi ":kibole" włamali się do szatni piłkarzy wybijając szybę i okradając kilku. poza tym jeden z piłkarzy sandecji został pobity i chcieli bić też naszych,SKANDAL KURWA gnoje!! Info pewne... pozdro dla normalnych

~OMI | 2005-10-7 19:29

cza cza cza ten koles mnie tak rozbawił ze myślałem ze zaraz tam pekne ze smiechu:P buhahahaha
A co do meczu. Bardzo piekne widowisko frekfencja na trybunach jest bardzo duza. Brawo dla chłopaków któży śpiewali na młynie. Gra Kasiaka jest bezbłędna, Wietechy oby tak dalej (balon) gra bardzo bardzo dobrze, Iwan Super wchodzi na chwile na boisko in gra odrazu się ożywia. Moim zdaniem Iwan powinien grać w pierwszym składzie. Brawo dla pana Jabola który strzeliło piekną bramkę, on gra do końca nigdy nie odpuszcza tak powinien grać każdy szanujący się piłkarz. Co to za numer z szatnią? prosze o odpowiedz.

Pozdro dla was Stalowców.

~DARO z NISKA | 2005-10-7 19:31

Pierwszy raz bylem na takim meczu a chodze juz od dawna. czulem sie doslownie jak na meczu pierwszoligowym. te spiewy i wogole. nawet my z niska sie rozkrecilismy oby tak dalej. STALOWKA OLE OLE OLE

~DARO z NISKA | 2005-10-7 19:33

Mam nadzieje ze tak bedzie zawsze. MAMY LIDERA STALOWKA MAMY LIDERA MAMY LIDERA STALOWKA MAMY LIDERA POZDRO Dla wszystkich kibicow STALOWECZKI RESOVI I RAKOVI

~SIWEK - Nisko | 2005-10-7 19:41

Niech zaluja ci co niebyli na meczu !!! Ja pierdole takiej atmosfery niwidzialem od dawna ! BrAwO ... Nareszcie sie zmobilizowalismy . Oby tak dalej ! !
MIASTO LIDERA STALOWKA MIASTO LIDERA

~kobos | 2005-10-7 19:44

mecz super,doping też,tylko co za BYDLAKI okradli naszych piłkarzy!!!!

~zks | 2005-10-7 19:55

jeśli to z piłkarzami prawda to mamy zajebistych gnoi w swoich szeregach. sandecje jeszcze by uszło chociaż i tak chujowo, ale żeby swoich to już jest szczyt chamstwa - delikatnie mówiąc. chłopaki wylewają ostatnie poty na boisku a tu przychodzi taki obsraniec jeden z drugim i ich okrada. jakbym dorwał tego psiego odchoda to bym mu jednym ciosem odciął dopływ krwi do mózgu :D.

~misiek | 2005-10-7 19:58

No qrwa jakieś cwele wybili szybe w szatni i ukradli Maciorowskiemu spodnie i portfel !!! I jakby tego było mało to pobili jednego grajka z Sandecji pod prysznicami. Gówniarstwo nie powinno mieć wstępu na stadion

~Hoolies_Stalówka | 2005-10-7 20:14

tam do jednego z gory jak nie wiesz dokladnie o co chodzilo to zamknij ryj nikt z nas nie chcial bic naszych skoro kopaczy tylko jednego frajerzynke z sacza a dokladnie to on sie nazywa florian a za to ze w nowym saczy kapnal w nas pilke i kozaczyl bo byl po drugiej stronie siatki ale to nie zostalo mu zapomniane i juz w saczu mowilismy mu ze tego nie odpuscimy a to ze mamy dobra pamiec wiec zawitalismy za nim po meczu w szatni i akurat pan florek byl pod prysznicem wiec chyba przestraszyl sie o swoj odbyt hehe a nasi pilkarze nas tylko uspakajali wiec jezlei jestes zwyklym Krzysiem wiec nie wypowiadaj sie a taqk napewno bedzie lepiej a jezlei chodzi o tych co ojebali naszych pilkarzykow to odjebali mala lipe mogli isc kilka okienek dalej i opierdolic gorali z sacza szkoda chlopakow to napewno nie zacheci ich do lepszej gry ale to tylko tel kupi sobie nowy Pozdro i dozobaczenia Stalowowolscy bracia w sobote na wyjezdzie do Lezajska

~adaś | 2005-10-7 20:34

podawalem pilki stalem gdzies dwa metry jak wszyscy pilkarze cieszyli sie w koncu byl klub kibica bardzo mi sie podobal kibic ktory siedzial na krzeselkach i darl sie stalowka cza cza cza

~janek | 2005-10-7 20:37

Czy bili jacycś kibole Rakowa na meczu u nas..??

~l | 2005-10-7 20:46

do hoolies Stalowka
to mozebyscie "tych co ojebali naszych pilkarzykow" przyprowadzili do porzadku? w koncu kto to ma robic? mogli by tez poszkodowanych (okradzionych) przeprosic. i zwrocic co zabrali. chlopaki sie staraja i taka d.... wychodzi

~pyrlik | 2005-10-7 20:48

KURWA to było to
nie zły doping.W sumie mało nas było ale chuj na krytej to się niosło nie źle!!!!

STALÓWKA&RESOVIA&RAKÓW

~pyrlik | 2005-10-7 20:54

A i kurwa pełna mobilizacja do Leżajska!!!!!!!!!!! Ludzie przecież to nie daleko!!!!!!!

~-=- | 2005-10-7 21:08

Fakt faktem Florian podpadl i dobrze ze dostal oklep co slyszal zapewne juz na meczu kiedy jeden XXX mu to przypomnial. A to ze ojebali naszych grajkow hm... czlowieku ! 3 pkt w tabeli dalej 1 miejsce a ty okradasz pilkarza ktory cie prowadzi do awansu ? ten ktos powinien dostac wpierdol niewazne czy hoolies czy mlodzik :/ POZDRAWIAM KUMATYCH :) i BRAWO DLA MLODYCH ZA ZORGANIZOWANIE POKAZU !!!!

Ten dziadzia na krzeslach byl wyjebany nie ??

~tomek | 2005-10-7 21:09

a ile jest do leżańska kilometrów co????]

~tomeks | 2005-10-7 21:15

miasto lidera, Stalówka miasto lidera !! :)

~ | 2005-10-7 21:18

mi sie zdaje ze ci co okradli naszych to poprostu pomylili szatnie :D , przeciez to dzieci konczace studia w 8- semce .

~kibic z kosmosu | 2005-10-7 21:20

Czyj to stadion??? ;))))))))

tinyurl.com/bx7k8

~QbaNR | 2005-10-7 21:26

RESPECT dla tych ktorzy poderwali kryta!! bylo zajebiscie. mecz najlpeszy w tym sezonie, od strony piłkarskiej ale także kibiców, cała kryta powtarza !! KTO WYGRA MECZ ?
STAL STAL STAL do boju!!

hehe fajny był PEDAŁ (trener sandecji:) )
sędzia CHUJ !!

~KKS | 2005-10-7 21:39

WY KURWA MACIE TRENERA.Wejze skomentuj jego wygląd.A za Florka...jeszcze zobaczymy gnoje!!!Dojebiemy was wszystkich na nastepnym meczu.i tak nie bedziecie mieć II ligi,zareczam wam!!!

~bulek | 2005-10-7 21:50

kurwa wszystko fajnie,ale oddajcie fanty Maciorowi i Go przeproście bo to jest zajebisty gość!!! A reszta to CHUJ!!!! Ale z Maciorem ma być O.K! KURWA!

~gaz robi gaz | 2005-10-7 21:55

oby tak dalej .pozdrowienia z rzeszowa i do zobaczenia na meczu z zydami

~zawodnik | 2005-10-7 21:57

jal mozna po takim meczu robic tyle zlego..... okradli nas to kibice,pobili gościa z sandecji pod prysznicem! i wy sie nazywacie kibicami!!?? DZIEKI PRAWDZIWYM KIBICOM ZA DOPING! BYŁO SUPER! ALE CI... SKANDAL NIE CHCEMY MIEĆ TAKICH NIBY KIBYCÓW!!!

~wielki | 2005-10-7 22:09

Jak mozna robić takie zeczy i potem mówić ze jestem kibicem Stalówki???!!! brak słów skandal! brawo gracze i prawdziwi kibice!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

~Big-Star | 2005-10-7 22:14

oby takie mecze co tydzień,super ale z tego co czytam to poraz kolejny nie popisali sie kibice,jak nasza druzyna przegrywala to chcieli ich bić a teraz jest Ok to będą bić innych..... czy wam tylko o to chodzi aby kogoś utłuc wielcy kibice ,ale tylko w grupie na solo jesteście bardzo słabi i pproszę was nikt was nie chce na naszym stadionie!!!!!!!!!!! PROSZĘ

~Zulu | 2005-10-7 22:21

No panowie.. byl mlyn to i byly bramki.. ;) zajebiscie oby tak dalej..

P.S. Pilkarze pieknie sie zachowali bijac piatki kibicom :)
Pozdro.

~ziomek | 2005-10-7 22:28

Proponuje zebrac na nastepny wyjazd + 4/5zł od osoby na zrekompensowanie mu strat i jakies oficjalne przeprosiny.. nei moze tak byc, ze Macior sie tak dla nas stara, zebysmy go okradali :|

Przepraszamy Cie Macior! Oddamy Ci pieniądze! Obiecujemy!

Pierdolic konfidentów!

~wkurwiony | 2005-10-7 22:44

kurwa to są kibice? i jeszcze jakiś wiecheć mówi ze to pomyłka, banda dresów i złodzieji ot cali kibole stalówki, jebane wiesniaki zjebią wszystko

~ziomek | 2005-10-7 22:44

dobry pomysl ale lepiej to zorganizowac na emczu w stalowej owli. nie musi to byc 4-5 zl tylko powiedzmy 2. w stalowej jest wiele wieksza frekwencja wiec powinno byc dobrze

~szeryfos | 2005-10-7 23:10

Zdecydowanie najlepszy mecz w tej rundzie. Balon jak zawsze pewny punkt druzyny chociaz moim zdaniem mogl zlapac pilke ktora wyszla za boisko i byl z niej rzut rozny po ktorej padla bramka ale oczywiscie to mu wybaczamy :) Obrona bezblednie, pomoc tez niezle :) Szacunek dla Jabola ktory walczy o kazda pilke nawet pod koniec meczu kiedy wydawac by sie moglo ze nie ma juz sil. Pok koniec biegal wiecej od streciwilka ktory chwile wczesniej wszedl na boisko. Dodajac to ze praktycznie caly mecz stalowka grala w 10tke, cala druzyna zasluguje na pochwale i wielkie brawa. Szacun dla tych co rozkrecili doping, zajebista atmosfera, oby takich meczy bylo wiecej. ZKS!!!!!!!!!

~.. | 2005-10-7 23:11

Jakie składanie ?? :| kto zajebał, to niech teraz odda :|

a co do florka to rzeczywiście w Sączu przez siatkę był cwany :)

Za tydzień mecz :))

~kibic# | 2005-10-7 23:39

do tych złodzieji: miejcie troche szacunku oraz odrobine honoru i oddajcie skradzione rzeczy :/ a wogole to jest zenujace ... zreszta juz nie pierwszy raz szatnia zostala okradziona wiec warto wycignac z tego wnioski i lepiej zabezpieczyc szatnie a co do ochrony to sa wszedzie tylko nie tam gdzie sa najbardziej potrzebni

~-=- | 2005-10-7 23:50

Dodam jeszcze ze dzisiaj bylo poza klubem w huj pomaranczowych :D jakby ich nasralo po ostatnim Hetmanie :D jak same dziadki pilnowali i bali dupeczki. Ale teraz kolo kas bylo "ZERO" ochrony :D no to klub napewno wiele zarobil :D

A do zlodziejaszkow bo wiem ze to pewnie czytaja... KOLEGO JESTES CWANY TO PROSTO W OCZY MU WAL... I tak predzej czy pozniej "ktos" sie dowie kim jestes i powiem Ci ze masz zakaz wjazdu na stadion nie tylko przez klub ;) Pozdrawiam

~Keke | 2005-10-7 23:51

Co do pajaca Floriana to rzeczywiscie w Nowym Saczu byl bardzo odwazny stojac za plotem.Cwelowal,kurwowal,kozaczyl a nawet celowo kopnal w nasz sektor pilke chcac trafic kogos.Dzis juz frajerzynka nie byl taki cwany.Juz na meczu malo sie nie posral w spodnie widzac ze nie zostalo mu to zapomniane.A po meczu to juz inna dzialka:).Natomiast jesli chodzi o kradziez rzeczy naszych zawodnikow to stanowczo to potepiam.Zrobione zostanie wszystko aby rzeczy wrocily do Maciora...
STALÓWKA HOOLIES

~kejsek | 2005-10-8 00:07

Ci co okradli naszych oraz ci co poszli obic florka, to zwykli bandyci a nie kibice. Dzisiaj Florek a jutro kto popadnie pod Ballada. Tak to juz jest jak do szkoly chodzic sie niechce, kasy sie nie ma, to czyms trzeba zaszpanowac no nie. Na szczescie ci co to robia to margines, kibicow !
ps. Teraz pewnie mielibyscie ochote mnie utemperowac, ale to blad nie macie patentu na nie omylnosc i zrozumcie, ze to jest wasz zwykly egoizm i pewnego rodzaju szpanowanie. Tylko co i komu chcecie udowodnic?
Pozdro dla prawdziwych kibicow

~Rower | 2005-10-8 00:58

Kejsek no teraz blysnales jak woda w kiblu.Do szkoly sie nie chce chodzic chlopakom?Kasy nie maja?Widac ze ich nie znasz i operujesz stereotypami.Nie rozumiesz tego co robia.Ja znam wielu z nich i to naprawde madre chlopaki i nic nie robia bez powodu.Wiekszosc tych ktorych znam studiuje i kasy im nie brakuje.Tak wiec idz podyskutuj z mama albo babcia bo one tez pewnie naogladaly sie "Rozmow w toku" albo "Pod napieciem" wiec maja tak samo blade pojecie o temacie jak ty.Dogadacie sie napewno a tutaj sie blaznisz synu z magazynu...

~to wszystkich nie kupatyc | 2005-10-8 03:44

1. jesli chodzi o kradziesz telefonu to trzeba przyznac,ze wyszla lipa,chcielismy dojsc kto to,ale na to wyglada,ze nie dojdziemy:/bo jak na dzis nie ma sprawcow tego incydentu.Koles(albo kilku kolesi),ktorzy to zrobili postapili chujowo i wiedza o tym wszyscy,Zrozomcie do chuja,ze nie musieli to zrobic "chlopaki z ekipy",mogla to zrobic jaka kolwiek osoba.Mlodzi raczej nie bo prowadzili doping,reszta z ekipy tez raczej nie bo stali sobie na sektorze z chopakami z rzeszowa.
2.jesli chodzi o "Florka":) to kto byl ostatnio na wyjezdzie w nowym saczu to wie jak bylo,skurwiel tak kozaczyl,ze sie doigral,obiecalismy mu to wiec stalo sie co mialo sie stac i nie zamierzamy nikogo za to przepraszac.

Jeszcze jedno jesli myslicie,ze to zrobili chlopaki z ekipy to jestescie w bledzie:
Pomyslcie,czy chlopaki z ekipy szli by na przypal lac tego "florka" po tym jak by wczesniej zajebali komorke??
Moim zdaniem zrobila to jakas "kurwa",a teraz idzie wszystko na kibicow bo kurwa na kogo innego moze isc??:/

~ewdw | 2005-10-8 03:55

DO ADMINA:
PAWEL SLUCHAJ WES NAJLEPIEJ WYPIERDOL TEN TEMAT

~kejsek | 2005-10-8 07:52

@rower

Zyj w blogiej swiadomosci swojej wyzszosci wzgledem mojej osoby jak i wiedzy, ktorej na ten temat posiadasz. Mylisz sie jednak sadzac, iz nie mam bladego pojecia o tym o czym mowie, mam! Nie jest ujma klopoty w skzole czy brak kasy(ja sam jej czesto nie mam), ale to jakie skutki moze za soba pociagnac. Jezeli zas w tej grupie znalazlby sie wielce inteligentny czlowiek to i tak nie zmienia to faktu, ze jego postepowanie bylo po prostu bandyckie i nalezy absolutnie nie tolerowac takich zjawisk. Czasem pozory myla i mozesz sie tylko domyslac na podstawie jakiego zrodla wyglaszam osad oraz jak wygladam i kim jestem. Powtorze sie pozory myla, dlatego posluguje sie faktami i nazywam je po imieniu. Zero tolerancji dla bandytyzmu i tyle.
ps. Pozdro dla prawdziwych kibicow

~do szydercy | 2005-10-8 07:55

siedź cicho w tej swojej loży - co zazdrościć. Po to jest to pierwsze miejsce na którym my jesteśmy, żeby sie cieszyć - prawo kibica. Jak tego nie rozumiesz, to walnij sobie browarka.
P.S. I wcale sie nie posramy...

~do Hoolies_Stalówka | 2005-10-8 09:49

Moze i sobie Florian kozaczył w Sączu ale oklepac go przesada. Juz podczas meczu słyszał swoje i mial pelno w porach, wystarczy. Teraz co pojedziecie do Sącza i bedziecie pilnowac naszych grajkow, czy was tam nie bedzie i od hools z sacza dostanie np. balon? I co dalej bedziesz taki dumny z siebie?

~Łuk@sz-STALÓWKA | 2005-10-8 10:10

Moim zdanie Bardzo Dobrze ze Florek Wyłapał. Byłem w Nowym Saczu i widziałem jak kurwa kozaczył frajer. Myślał ze mu to ujdzie nasucho , ale sie przeliczył. Moim zdaniem Bardzo dopse ze wyłapał.Pozdro

~rendez | 2005-10-8 10:11

DO HOLLIES... jesteś zwykłą szmatą osraną frajerem dętym gayem ciota itd

~Wstyd !!! | 2005-10-8 10:19

WSTYD !!!! Nasi piłkaże owszem gratuluje doping tez niezly ale ci co pobili Floriana ??? No i co teraz czy w saczu oni kogos z naszych pobiją ?? i czy tak bedziemy sie bic ?? bez sensu i jeszcze ta kradziez..... ale to z pobiciem to lekka przesada podobno w NS sobie kozaczyl ale mial tam swoich kibicow u nas widac bylo ze sie boi trzeba bylo mu cos powiedziec nie odrazu bic...!!! Po prostu zenada.

~Koro | 2005-10-8 10:56

Ludzie opamietajcie sie.Tlumaczyc to mozecie dziecku co wypada a co nie.Frajer kozaczyl,mial obiecane wpierol i dostal.Pamietam co bylo w Saczu i nikt nie mial zamiaru z nim rozmawiac.Bo straszyc to mozna szpaki na czeresni.A slowa sie dotrzymuje...

~ppp | 2005-10-8 11:30

zebyscie sie nbie zdziwili jak np: Sałek lub ktoś z naszych wyłapie w sączu :/

~j-23 | 2005-10-8 11:52

jebac motor lublin.Pieski klub.

~j-23 | 2005-10-8 11:53

jebac motor lublin.Pieski klub.

~ramirez | 2005-10-8 12:11

mial obiecane... hehe a ten co go skopal niech sie ujawni to tez ci obiecuje i slowa dotrzymam i tez wylapiesz wpierdol jak bedziesz szedla sam a my w 5 cie skopiemy bo ci obiecalem... idioci do wiezienia

~Gesty | 2005-10-8 12:15

Ramirez i inne podobne pajace z takimi tekstami to idz na www.policja.pl frajerzynko.Chyba pomyliles stronki.

SAM TAK WYBRAŁEŚ - GÓWNEM BYŁEŚ I GÓWNEM ZOSTAŁEŚ...chwdp

~ziomek | 2005-10-8 12:57

W 100% popieram ramizesa

~jarek 23 | 2005-10-8 13:01

Wczoraj w budynku klubowym Stali Stalowa Wola kąpiący się pod prysznicem piłkarze Sandecji zostali zaatakowani przez miejscowych kibiców. Ucierpiał Dawid Florian, który został uderzony w twarz. Sądeccy futboliści twierdzą, że widzieli noże w rękach napastników. Wiceprezes Stali Tadeusz Duszyński przeprosił trenera sądeckiego klubu Janusza Pawlika za zaistniałe wydarzenia. Działacze Sandecji opisali chuligański wybryk w protokole pomeczowym. Napastnicy uciekli.

Jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy klubowy budynek nie był chroniony przez wyspecjalizowaną firmę. Miała ona za zadanie jedynie strzeć boisko przed wtargnięciem kibiców. -- Jest mi głupio, że doszło do takiego incydentu. Pobito piłkarzy Sandecji i okradziono moich zawodników -- mówi Sławomir Adamus, trener Stali. - Niech tłumaczą się te osoby, które odpowiadają za zabepieczenie meczu. Na ochronę wydajemy grube pieniądze. Spotkanie zabezpieczało 100 osób.

~ | 2005-10-8 13:13

i wszyscy kurwa byli pijani i byli złodziejami bo wiadomo że jak pijak to i złodziej .........aha i mieli noże bo jak to by złodziej pijak nie miał noża........Możecie wszystkich w dupe pocałować

~cycu | 2005-10-8 13:44

oczywiscie teraz kradzież bedzie przez prase zrzucona na te same osoby które najebaly pilkarzyka z sacza...

PS. zeby nam teraz nie zamkneli tylko stadionu na mecz ze Stala rzeszow bo jest taka opcja...

pozdro STAL

~do tych niby kumatych | 2005-10-8 15:31

jak gosc kazaczyl to u najebaliscie a jak wy kozaczyliscie i on przyszedl by z komegami a wy bylibyscie w pojedynke to dostalibyscie po ryju a pozatym mogliscie to zrobic poza stadionem wy cwele!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jestescie chorzy na glowe i jeszcze kradziez do roboty fiutyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy

~felipe | 2005-10-8 15:33

dla Was Cycopodobnych stadion powinien byc zawsze zamkniety bo przeciez bic sie mozecie gdziekolwiek wiec po co na stadionie debile przez takich jak wy ludzie boja sie chodzic na mecze bo nie wiadomo co takiemu idiocie do glowy przyjdzie zastanawiam sie czy ten debilizm jest w genach czy nabyty?Wasi tatusiowie siedza czy sa normalni a moze juz wyrosli z huliganki co?kurwa normalnie jak na was patrze to nie wiem czy sie smiac czy plakac "kibice"

~/\/\/\ | 2005-10-8 15:34

Pobito piłkarzy Sandecji i okradziono moich zawodników -- mówi Sławomir Adamus niewiem czy dobrze rozumiem ale okradli naszych piłkarzy ? kurwa mać co to za kibice co swoich okradają ? wstydzilibyście sie kurwa....

~ziomek | 2005-10-8 15:42

felipe masz racje. Przez takich idiotow, ktorzy sie indetyfikują ze Stalą, wszyscy prawdziwi kibice mogą miec zakaz wstepu. Przeciez to kretynstwo okrasc swojego. A to, ze pobili Floriana to juz komplenta zenada. Tacy z nich wojownicy jak czterech skoczylo na jednego.... Łohohoh wielcy bokserzy sie znalezli.

Zalosne co wy prezentujecie.. zalosne...

~SANDECJA | 2005-10-8 15:50

NIE PENIAJCIE!Widac jakich macie hools takich jak w kazdym mieście.POjebane bydlaki.A jak nastepny mecz bedzie u nas to nie miejcie obawy ze jakis wasz piłkarz dostanie wpierdol...a niby za co miałby dostać.My mamy dobrą ochrone i nawet jakby nasi hools chcieli dokopać jakiemus z waszych to i tak im sie to nie uda.A wygrana dla was była zasłuzona...POZDRO

~mundek z dmowskiego | 2005-10-8 16:02

kurwać z tą karadzieżą to lipa na maxa.ten kolo co to zrobił powinien oddać fanty.

~do normalnych | 2005-10-8 16:07

pozdro dla wszystkich normalnych kibicow w Polsce nie wazne czy z Nowego Sącza, Tarnobrzega, Mielca czy Lublina... pilka nozna dla kibicow rywalizacja musi byc ale w sportowym duchu

~OMI | 2005-10-8 16:20

Nie wiecie o tym że za atakie wybryki są kary finansowe dla klubu? A nasz klób nie jest taki bogaty żeby płacić gróbą kase za wasze zachcianki!! I jest tez taka opcja ze stadion zamkną i nie bedzie widownbi na meczu ze Stalą Rzeszów. Pozdro dla wszystkich normalnych i prawdziwych kibiców Stalówki!!

~OMI | 2005-10-8 16:39

Nie zapominajmy tez ze własnie Macior uratował nas przyd utratą gola bo to od jego nogi piłka odbiła sie i opóściła plac gry. Gdyby nie on było by 3:2

~Motherfuker1972 | 2005-10-8 16:44

trzeba być zdrowo jebniętym - brak słów. Tylko szkoda, że się nikt nie zastanowił czym to grozi...bo to, że nam zamkną stadion to na bank. Dziś pzpn robi w takich sytuacjach pokazówkę i zdziwiłbym się gdyby nic nie wjebali nam. Isłusznie. Kurwa, szkoda gadać!!!

~8 | 2005-10-8 16:50

Co do tej kradzieży to temat zamknięty bo tego nie zrobił nikt z tych osób które chodzą zawsze na mecze. To zrobił zwykły złodziejaszek i koniec tematu. Nie dociera to do was ? A florek sobie zasłużył i też koniec tematu.

~morfi | 2005-10-8 17:04

do 8 nie opowiadaj że nikt z tzw kiboli bo to napewno ich robota, czyli kto jest wsród nich bandzior i złodziej

~Keke | 2005-10-8 18:54

Telefon Maciorowi zostal zwrocony.Zajely sie tym odpowiednie osoby z ekipy.I co sie okazalo?Nie ukradl tego kibol tylko zwykly opryszek...Wiec nie pierdolcie jak nie wiecie.A Florek dobrze ze dostal bo zasluzyl.Pyszczyc i cwelowac to sobie moze do frajerow podobnych sobie...

BZC

~do wyzej | 2005-10-8 20:16

ciekawe dlaczego was nie było. haha zakaz wyjazdowy !! :D lol

~Łuk@sz-STALÓWKA | 2005-10-8 20:34

Co gorisz nam??HE CIekawe dlaczego niemieliscie na tyle odwagi zeby przyjechac, tylko teraz sie napinac !! Co do kradziezy to wtopa , a temu pojebanemu Florkowi sie nalezało bo cwel jakich mało!!Pozdro dla kumatych. ONLY STAL

~Cycu | 2005-10-8 21:49

felipe zareczam ci ze mój tatus nie siedzi i nie jest huliiganem hehehe w ogole co chcesz chlopie ode mnie w którym miejscu napisałem ze kogos najebałem itp? po prostu napisałem ze prasa pzreinacza fakty i nas kibiców Stalówki oskarża o kradzież ! chyba ty tej prasowej nagonce na kibiców ulegasz ...daj sobie spokój


PS. Polska jedna noga w MS 2006 :)

~felipe | 2005-10-8 22:54

Cycu sory nie pisalem tego do Ciebie tylko ogolnie ja po prostu caly czas nie moge pojac jak celem zycia moze byc walka i bicie sie?wg mnie madrzy i myslacy ludzie takie sprawy zalatwiaja inaczej jeszcze raz sory pzdr

~mr_left | 2005-10-9 00:33

hehehe a prasa jak zawsze wyolbrzymia problem :
"pobito piłkarzy" loool jakim cudem pilkarzy jest w liczbie mnogiej skoro dostal tylko 1 koles ?

~do Wszystkich | 2005-10-9 04:42

Ile jeszcze bedziecie pierdolic na ten temat??
komorka jest odzyskana,nie zajebal tego zaden chlopak z ekipy(a jak nie wierzycie to sie przekonacie,bo czy predzej czy puzniej wyjdzie kto to zrobil),jesli chodzi o to,ze dostal Florek to ten temat tez powinien byc juz zakonczony.Dostal i co mamy teraz go przeprosic??skurwiel wie za co dostal,szkoda,ze stalo sie to w takich okolicznosciach,ale co poradzic.Napierdalacie na nas"Kibicow",ale kurwa zapomnieliscie kto kurwa z wami jezdzi od tylu lat na wyjazdy,kto was kurwa dopinguje,kto wydaje ostatnie pieniadze,a czesto sie tez zporzycza by pojechac na mecz!!Tak kurwa o tym sie nie pamieta!!Tak na nas pierdolicie,a jak przyjdzie co do czego,jak nas spotkacie na miescie to z usmieszkiem debila klaniacie sie i jak wielcy kumple sie zachowujecie.Jak jestescie tacy cwani to kurwa powiedzcie nam to prosto w oczy,przeciesz jestescie na tyle kumaci i wiecie kto na Stalowce cos do powiedzenia,a nie napinacie sie na necie(pisze to do"Pilkarzykow, i wszystkich kurwa pedalow co sie negatywnie o nas wypowiadaja).
Pozdro dla ty co wiedza OCB

~rak | 2005-10-9 09:22

kumaci sa fajni

~..................:P | 2005-10-9 20:15

Brawo rak , jestes najlepszy

~jan | 2005-10-9 21:17

chamstwo niesamowite ,i to są kibice wasz komentarz jest prostacki jak wy

~jan | 2005-10-9 21:17

chamstwo niesamowite ,i to są kibice wasz komentarz jest prostacki jak wy

~Adam | 2005-10-9 21:38

Jesli z Maciorowskim i tym z Sandecji to prawda to neizle niektorzy maja najebane w glowach.Atakowac wlasnych nawet jak wygrywaja ehh brak slow.Mam tylko nadzieje ze po tych wybrykach nie zamkna stadionu dla kibicow bo zblizaja sie naprawde ciekawe mecze ze Stala i Motorem.Zwlaszcza ze te druzyny tez marza o drugiej lidze wiec moze byc walka zacieta.

~amator | 2005-10-9 23:19

zalosne, ajjjj wyc sie chce przegladajac taki belkot; a juz mialem nadzieje, ze znajdzie sie jakis pismienny i opisze mecz, a tu wciaz jeszcze male chlopczyki bawia sie zapalkami; mali malutcy najmniejsi a przy tym jacy zapyziali i ambitni!

~BZC | 2005-10-10 10:13

Czy wy kurwa czytac nie umiecie matoły zajebane.Przeciez pisza zew telefon został odzyskany i nie ukradł go zaden chlopak z ekipy tylko jakis zwykły szczur.a co do Flariana.Widac kto był na meczu w Saczu a najgorsze jest to ze najwiecej do pwiedzenia maja osoby ktore nawet nie wiedza za co dostał w pysk.Wiec zamknac ryje małolaty bo bedziemy inaczej gadac.

~Do Adam | 2005-10-10 10:44

Ej koleżko Qrwa jak wczesniej niezakumałes temat kradziezy i pobicia jest tu juz Qrwa zamkniety!!!

~-=- | 2005-10-10 18:01

Krótko o meczu: biegali sobie chopoki... Jaromir dostal Red Kartke za zabranie pilki przeciwnikowi sprzed nóg (rękami) strzelili gola pozniej drudzy... a pozniej kolejne dwa gole pae zoltych kartek.. mlodzi na krytej zaczeli machac flagami i spiewac podpalili saletre i pochwili bylo pelno siwego dymu pozniej odpalili wulkany co dalo zajebisty efekt... spiewali wszyscy nawet jakis dziadzia na krzeslach... byla wywieszona flaga STALÓWKA... co mozna zobaczyc na zdjeciach i dalej tak sobie chopoki biegali az wygrali :) Moze byc pisemny skrot mecza ?:D

~Adam | 2005-10-10 19:57

Nie zakumalem bo nie moglem sie doczytac w powyzszych blyskotliwych a raczej belkotliwych wypowiedziach.Jeden mowi ze sprawa zamknieta drugi ze nie.Zgaduj zgadula.Pozdro dla normalnych.

~ | 2005-10-10 20:51

wypierdalaj wypierdoleńcu bo ci wypierdole :)

~amator | 2005-10-10 21:37

dzieki i za tak "maloobrazkowy"opis meczu; a co do nadmiaru energii niektorych tzw. kiboli, ekipy itp. to moze tak zaproponowalibyscie klubowi np. koszenie trawy, zbieranie smieci, malowanie lawek - gwarantuje wyzycie sie, a przy tym dla wszystkich bedzie milej, przyjemniej

~ | 2005-10-10 22:34

najlepiej koleś na krytej wpada i tak do drugiego z kim dziś Stalowa gra ? hahahah wyśmiali go albo koles do kolesia adamus wchodź na boisko albo koles napierdalał x razy ze pietrasiewicz na boisko kura ale ziania odchodziły

~szeryfos | 2005-10-10 23:14

heheh no tego co mowil ciagle zeby pietrasiewicz wszedl to slyszalem, mia ltez jeszcze jeden fajny tekst. Niezaleznie gdzie byla pilka i kto ja mial, nawet jak ktos wyrzucal pilke z autu koles sie darl TRZELAJ !!

~-=- | 2005-10-11 12:10

ja slyszalem Adamusa w texcie

TADZIU SIEDZ NA NIM I NIE SCHODZ (?) :D:D

~... | 2005-10-11 14:13

a po huj wam cwele skroty meczow kurwa??
jak wam szkoda 5 zeta to spierdalajcie wy kurwa kibice!

~-=- | 2005-10-11 16:57

po co komu 5 zł ?:D jak np na Sandecji bylo w huj pomaranczowych z tylu stadionu a kolo kas ani jednego ciecia z ochrony :D:D:D:D

~ | 2005-10-11 19:17

Szkoda pisac. Ale co do tego goscia, ktory sie tak nadyma ze jezdzi kibicuje i ostatnie pieniadze wydaje to niech lepiej moze w domu zostanie.... dla wszystkich bedzie lepiej:)

~amator | 2005-10-12 03:36

szanowny kolego...; mnie oczywiscie opis meczu do zycia nie jest niezbedny; ani sie nim nie najem, ani butow nie wyczyszcze ani nawet twoimi slowami tylka nie podetre...; mieszkam zwyczajnie na innym kontynencie, ale ze stalowki pochodze i wciaz we mnie jakos tam siedzi; a skoro wy piszecie bezposrednio po meczu, milo mi jest przeczytac cos wiecej nizli twoje wyszukane skad inad zwroty; a przy tym jestem przekonany, ze przez lata chodzenia na mecze udalo mi sie wspomoc klub daleko wieksza kwota niz owe przyslowiowe 5 zl. ; zdrowia koledze zycze; a dodam jeszcze, ze jestem namietnym kibicem legii i pamietam, jak mieszkajac juz w warszawie mialem okazje byc na meczu legii ze stalowka, gdzie w sektorze dla przyjezdnych znalazlo sie 3 odwaznych w czarno-zielonych szalikach /w tym 1 dziewczyna/, a jaka piekna bramke zgutczynski dla stalowki strzelil...; i tylko nie pamietam czy skonczylo sie 3 czy 5 do 1...; i wiele wiele innych wspomnien, mysle ze zrozumiesz:)

~młyn | 2005-10-12 07:40

Będzie jakas oprawa ze Stala Rzeszów? Pisać ! Będzie Lepiej Niż z Sandecją :D ? Dajcie Znać !

~-=- | 2005-10-12 10:07

do Młyn: Przyjdz na mecz a zobaczysz... jeśli nie jestes ze stalówki tylko poza granicami to cierpliwosci :) Bede zapewne zdjecia :)

Pozdrawiam

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

ŁKS Łagów - Stal Stalowa Wola

ŁKS Łagów             Stal Stalowa Wola
2020-11-29, godz. 12:00
Bilans gier

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Puławy 20 15-3-2 48
2 Sokół Sieniawa 20 12-7-1 43
3 Stal Stalowa Wola 20 12-2-6 38
4 Wisła Sandomierz 20 10-7-3 37
5 Avia Świdnik 20 10-6-4 36
6 Wólczanka W. Pełkińska 20 11-3-6 36
7 KSZO Ostrowiec Św 20 10-3-7 33
8 Siarka Tarnobrzeg 20 9-4-7 31
9 Podhale Nowy Targ 20 9-4-7 31
10 Chełmianka Chełm 20 8-4-8 28
11 ŁKS Łagów 20 8-4-8 28
12 Lewart Lubartów 20 6-8-6 26
13 Wisłoka Dębica 20 6-8-6 26
14 Korona II Kielce 20 7-2-11 23
15 Stal Kraśnik 20 6-4-10 22
16 Orlęta Radzyń Podlaski 20 5-4-11 19
17 Cracovia II 19 5-3-11 18
18 KS Wiązownica 18 4-4-10 16
19 Jutrzenka Giebułtów 20 4-4-12 16
20 Podlasie Biała Podlaska 19 4-3-12 15
21 Hetman Zamość 20 1-5-14 8

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 0 km 5
KSZO Ostrowiec Św 0 km 150
Jutrzenka Giebułtów 0 km 0
Hetman Zamość 0 km 230
Wisłoka Dębica 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
KS Wiązownica 0 km 0
ŁKS Łagów 0 km 0
Sokół Sieniawa 0 km 0
Cracovia II 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (1953) » 1938fc (1277)
» Edek38 (1260) » Vielitz44 (1135)
» Filip kacper k. (1044) » Rafix (768)
» Fanatyk38 (752) » Kamil (646)
» Kamilosss (540) » Acer (480)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
Stal Stalowa Wola - Wisła Sandomierz
» Polecamy






Losowe galerie

Polonia Warszawa - STAL (2:1)
2007-10-06
Ilość zdjęć: 5
Wyświetleń: 8 541 razy
Podbeskidzie BB - STAL (0:0)
2007-03-10
Ilość zdjęć: 3
Wyświetleń: 6 587 razy
STAL - Puszcza Niepołomice (1:0)
2015-09-19
Ilość zdjęć: 32
Wyświetleń: 26 838 razy
Ceramika Opoczno - STAL (:)
1998-00-00
Ilość zdjęć: 1
Wyświetleń: 133 razy
Osób Online: 15 / Czas gen. strony: 0.01644