Forum - nie działa
Przez 2-3 dni FORUM będzie nieczynne z powodu jego aktualizacji i modyfikacji.

Komentarze (43)

~jarek23 | 2005-10-8 13:01

Wczoraj w budynku klubowym Stali Stalowa Wola kąpiący się pod prysznicem piłkarze Sandecji zostali zaatakowani przez miejscowych kibiców. Ucierpiał Dawid Florian, który został uderzony w twarz. Sądeccy futboliści twierdzą, że widzieli noże w rękach napastników. Wiceprezes Stali Tadeusz Duszyński przeprosił trenera sądeckiego klubu Janusza Pawlika za zaistniałe wydarzenia. Działacze Sandecji opisali chuligański wybryk w protokole pomeczowym. Napastnicy uciekli.

Jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy klubowy budynek nie był chroniony przez wyspecjalizowaną firmę. Miała ona za zadanie jedynie strzeć boisko przed wtargnięciem kibiców. -- Jest mi głupio, że doszło do takiego incydentu. Pobito piłkarzy Sandecji i okradziono moich zawodników -- mówi Sławomir Adamus, trener Stali. - Niech tłumaczą się te osoby, które odpowiadają za zabepieczenie meczu. Na ochronę wydajemy grube pieniądze. Spotkanie zabezpieczało 100 osób.

~bulu | 2005-10-8 14:38

nareszcie ktos sie wzial za forum!

~misiakow | 2005-10-8 14:39

gratulacje dla lidera od Resovii! dacie rade do 2 ligi ziomki!

~DzIkI | 2005-10-8 15:12

No nareszzcie idzie cos w dobrym kierunku ! Tak Dalej | Admin przedaloby sie zrobic te flagi i Szaliki ! Jak kto woli . Z forum ktos sie wziol za to i barddzo dobrze . Jeszcze zeby admini na nia bardzo bardzo czesto zagladali . Pozdo

~OMI | 2005-10-8 15:23

co to ma być? kibicujecie dróżynie stali czy nie? jesli nie to zrozumiem ze okradliście naszych piłkarzy. Ale skoro dopingujecie naszych kopaczy to chyba nie wypada ich okradać!! No nareszcie ktoś za forum sie wziął pozdro.

~bulek | 2005-10-8 17:46

Z tą akcją kibiców to straszny przypał. A tak wogóle to mecz był przeniesiony na piątek na wniosek policji. Ze niby miało być bezpieczniej i co?

i jeszcze okrasc pilkarzy!!!!!!!
Co to za kibicy ktorzy leja zawodnikow i okradaja swoich .
To nie sa kibice do debile ktorzy przychodza aby zrobic solowke!!!!!!!!!!!!!
lamusy glupie tera bedzie dupa ie 2 liga!!!!!!!!!!!!!!!

~stalowka | 2005-10-8 20:27

sorry ze was powyzywalem ale to nie jest fer pomyslcie sami

~do stalowka | 2005-10-8 20:32

co Ty pierdolisz ? :| nie wiesz jaka byla sytuacja to zamknij ryj !

~Stalowiec | 2005-10-8 21:20

Chorwacja - Szwecja 0:0 do przerwy

Czechy - Holandia 0:2 do przerwy
Bramki: van der Vaart 31, Opdam 38

W 30. minucie Rosicky nie wykorzystal rzutu karnego

~cycu | 2005-10-8 21:22

koles nie wkurwiaj ludzi pzreciez nikt z ekipy od nas nie okradl swoich piłkarzy ! tylko jacys debile przyszli sobie podczas meczu na nasz zajebsicie chroniony stadion i wjechali do szatnii...

~stalowka | 2005-10-8 21:23

No to co ale nie mozna lac przeciwnikow jakby to bylo za stadionem z kibicami to moglibyscie sie nawet pozabijac ale teraz od razu po meczu poszli do szatni i pobili piłkarzy
To zostalo zapisane w protokole po meczowym sandecji i mozemy miec walkowera i 0 punktow
o to mi chodzi

~stalowka | 2005-10-8 21:25

z tym to mi chodzi o tych typkow co ich okradli

~bulek | 2005-10-8 22:23

POLSKA JEDZIE NA MISTRZOSTWA ŚWIATA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! PS. Ja też!

~Stalowiec | 2005-10-8 22:26

Chorwacja - Szwecja 1:0 (1:0)
Bramki: Srna 56 (k)

Czechy - Holandia 0:2 (0;2)

W 30. minucie Rosicky nie wykorzysta³ rzutu karnego

El. MŚ: Polska w finałach mistrzostw świata!!!

Reprezentacja Polski w piłce nożnej awansowała do finałów piłkarskich mistrzostw świata, które w przyszłym roku odbędą się na niemieckich stadionach!

Podopieczni Pawła Janasa, choć w sobotę nie grali, wywalczyli - dzięki korzystnym wynikom spotkań w innych grupach - przepustki na mundial.

Polska zagra w finałach, gdyż bez względu na wyniki pozostałych spotkań zajmie co najmniej drugie miejsce w grupie 6., a bilans pozwala cieszyć się co najmniej drugim miejscem w dodatkowej tabeli "barażowej". Złożona ona jest z drużyn, które zajęły drugie miejsca w swoich grupach. Dwie najlepsze reprezentacje z tabeli "barażowej" uzyskują automatyczny awans.

Polska znalazła się w finałach dzięki zwycięstwu 8 w 9 meczach el. MŚ, a także, dziś, dzięki Holandii, która pokonała Czechy. Przy ul. Letnej w Pradze "Oranjes" wygrali 2:0 (2:0). Gole dla Holendrów zdobyli Rafael van der Vaart w 32. minucie i Barry Opdam 7 minut później. W 30. minucie Edwin van der Sar obronił rzut karny egzekwowany przez Tomasa Rosicky'ego. W drugiej połowie kontrolowali przebieg wydarzeń na boisku i zapewnili awans sobie, a także reprezentantom Polski!

Podopieczni Pawła Janasa w eliminacjach rozegrają jeszcze jedno spotkanie - w środę z Anglią. Na Old Trafford Polacy pojadą już jednak jako finaliści przyszłorocznego mundialu.

~polac | 2005-10-8 23:00

Nie chce być złym prorokiem, ale módlmy się, żeby skończyło się na karze finansowej dla naszego klubu, a nie zamknięciem stadionu i odebraniu punktów!!! Debile a nie ludzie z tych, któtym to możemy zawdzięczać!!!

~cyc-u | 2005-10-8 23:22

na oficjalnej stronie sa fotki z meczu z Sandecja ale fotek trybun jest tylko kilka wiekszosc to wydarzenia boiskowe

~jarek23 | 2005-10-9 03:00

kurwa kiepy nie siejcie propagandy bo zaden walkower stalowce nie grozi, zamkniecie stadionu na 90 proc. tez nie. jedyna i pewna jest kara finansowa dla klubu

~Dyzio | 2005-10-9 09:46

no i co mamy sie cieszyć, że nam tylko kare finansową przywalą? Ale kurwa myślenie - za te pieniądze z kary możnabyło coś dla piłkarzy załatwić, lub wypłacić im premie za świetną postawę, a tak przez kilku palantów, kilku normalnych będzie mieć gorzej.

~ | 2005-10-9 10:05

ej to wkoncu kiedy jest ten mecz z Leżajskiem ?

~ | 2005-10-9 10:57

ale skurwysny z tych pilkarzy z sacza, noze ?? ochujalo ich !!

~ | 2005-10-9 11:53

Dyzio i stalowka, weźcie się tu nie wpisujcie bo jesteście jacyś niedojebani. Pewnie przyszedłeś na mecz bo Stalówka ma pierwsze miejsce, tak ? Masz chuja do gadania, to siedź cicho.

~cycu | 2005-10-9 19:18

PS. wiadomo cos o wyjezsdzie do Lezajska ?? w niedziele czy w czwartek w koncu ??

~:D | 2005-10-9 21:49

Każdy niech wydrukuje przynajmniej te 10-15 plakatów. Tylko żeby nikt nie pomyślał tak: "Po co mam drukować??, przecież inni wydrukują". Kazdy niech cos włozy od siebie. I naklejajcie na każdym osiedlu te plakaty. Niech będzie tak jak na kampanii. A w miejscach o "zwiększonym ruchu" czyli przy szkołach, hali targowej, tunelu jak sie idzie z edukacji na rynek, przy Centrum trzeba przykleic kilka plakatów, nie tylko jeden, bo jak sie naklei jeden to niektórym sie nie rzuci w oczy, albo pomyśli że to plakat zachęcający do wzięcia pożyczki :D Myśle że przekroczymy 2 tysiące na meczu i pokazemy kto ma najlepszą druzyne i najwięcej kibiców na podkarpaciu

~tomeks | 2005-10-9 22:52

Mecz z Pogonia Lezajsk jest na 100% w czwartek ! prawdopodobnie o godzinie 15:00 !!
Plakat na mecz ze Stalą Rz. :

~ | 2005-10-10 13:55

tomeks niepierdol zobacz sobie na www.90minut.l ze mecz jest 16 pazdziernika(niedziela godz. 15.00) wiec co pierdolisz??

~stal38 | 2005-10-10 15:31

mecz został przelozony na 100% na czwartek na gopdzine 15:00 wiec nie pierdolic jak nie wiecie pozdro

~jarek23 | 2005-10-10 16:24

gadalem ze znajomym z lublina 5 listopada na meczu stal motor , nieproszeni goscie maja miec wsparcie ze strony slaska wroclaw. dawno juz tez ekipy nie goscilismy, trzeba sie postarac:D

~pis | 2005-10-10 18:40

własnie dzisiaj został skazany kibol we wrocławiu na 10 lat pierdla, uwazajcie ogolency

~tomeks | 2005-10-10 20:10

do autora co sie nie podpisal :
to ze 90minut tak pisze to nie znaczy ze ten mecz odbedzie sie wlasnie wtedy, bo to kiedy mecz sie odbedzie zalezy tylko i wylacznie od wlascicieli danego klubu w tym przypadku Pogoni L. I jezeli sie nie orientujesz to nastepnym razem siedz cicho !

~zzz | 2005-10-10 20:46

mecz jest w czwartek na 10000000000000%%% ...info potwierdzone przez kierownictwo klubu i niemiaie o co sie klucic???

~bulu | 2005-10-10 21:03

MECZ JEST W CZWARTEK O 15:00!
DO WSZYSTKICH!

~Kibic17 | 2005-10-10 23:52

wg serwisu 90minut.pl to STALÓWKA gra z Pogonią Lezajsc 13.10.2005 tj Czwartek o 15.00 czy to prawda?? prosze o potwierdzenie.....(co oni kurwa robiaą z tymi meczami jebanymi ze je nam tak ustawiają:/)

~. | 2005-10-11 08:22

wchodcie i patrzcie kiedy jest mecz

~kibic | 2005-10-11 13:38

a co z wyjazdem do Lezajska.gdzie zbiorka ,o ktorej,i ile kosztuje.

~ | 2005-10-11 15:28

zbiórka tam gdzie zawsze, godz 12

~Gula-Gula | 2005-10-11 18:15

Tadzio najpierw wystapi na Old Trafford a pozniej na Lezajskim Kartoflisku.Tadzio superstar da hattricka z Anglia a z Lezajskiem zagra zabardzo ofensywnie i ustrzeli Jelenia tego Lezajskiego.

~ | 2005-10-11 18:21

Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1. Stal Stalowa Wola 10 24 7 3 0 14-5 4 1 0 9-3 3 2 0 5-2
2. Avia Świdnik 10 20 6 2 2 20-12 4 1 0 14-5 2 1 2 6-7
3. Stal Rzeszów 10 19 5 4 1 17-8 4 1 0 12-1 1 3 1 5-7
4. Tłoki Gorzyce 10 16 5 1 4 13-14 3 1 1 8-4 2 0 3 5-10 1 3 1 0 0 2-1
5. Motor Lublin 10 16 5 1 4 15-10 4 0 1 9-4 1 1 3 6-6 1 0 0 0 1 1-2
6. Hutnik Kraków 10 15 4 3 3 14-15 3 1 0 4-1 1 2 3 10-14 2 4 1 1 0 4-3
7. Pogoń Leżajsk 10 15 3 6 1 9-9 3 2 0 6-1 0 4 1 3-8 1 3 1 0 0 2-0
8. Górnik Wieliczka 10 15 3 6 1 10-8 2 4 0 9-6 1 2 1 1-2 2 1 0 1 1 2-4