Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Andrzej Kasiak: - Krzykaczom proponuję włączyć telegazetę

Andrzej Kasiak: - Krzykaczom proponuję włączyć telegazetę

- Lubię popatrzeć ostatnio w tabelę - śmieje się 34-letni Andrzej Kasiak, jeden z najbardziej doświadczonych piłkarzy trzecioligowej Stali Stalowa Wola. - Mam nadzieję, że równie przyjemnie będzie można na nią popatrzeć po zakończeniu rundy jesiennej. Jeżeli wtedy będziemy nadal liderem, raczej na pewno spotkamy się w gronie zawodników i trenerów w klubie i będziemy rozmawiać o ewentualnej walce o awans do drugiej ligi.
Popularny "Gazza" przyznaje, że sam nie spodziewał się aż tak dobrych wyników swojego zespołu. Na cztery kolejki przed zakończeniem rundy jesiennej "Stalówka" zdecydowanie prowadzi w tabeli, ma 27 punktów i wyprzedza aż o sześć beniaminka, Avię Świdnik. W tyle są najgroźniejsi rywale - Górnik Wieliczka, Stal Rzeszów, Motor Lublin.
- Zawsze trzeba znać swoją wartość, ale że będzie aż tak dobrze, to nie liczyłem na to - przyznaje Andrzej Kasiak. - Teraz widać, że opłacało się być cierpliwym, bo nasza praca na treningach wreszcie przynosi efekty. Na pewno też na poprawę wyników wpłynęło przyjście do nas nowych piłkarzy. Pamiętam, jak w poprzednich sezonach "wieszano psy" na trenerze Sławomirze Adamusie. Ciekawe, co teraz mówią ci krzykacze. Najlepiej niech sobie włączą telegazetę i zobaczą, na którym miejscu jest Stal...
Obrońca "Stalówki" nadal przestrzega jednak przed huraoptymizmem. - My nie "pompujemy" atmosfery w drużynie, bo wiemy, że w końcu musi przyjść słabszy mecz, że możemy kiedyś przegrać. A wtedy znowu niektórzy mogą chcieć nas zwalniać - uważa piłkarz. - Dlatego, choć może to się staje nudne dla kibiców, powtarzamy, że interesuje nas tylko każdy najbliższy mecz. Akurat teraz gramy u siebie w piątek ze Stalą Rzeszów i zapowiadają się duże emocje. Czy ten pojedynek ma dodatkowe "podteksty", choćby ze względu na to, że rzeszowian sponsoruje Tadeusz Kwieciński, kiedyś sponsor "Stalówki"? Nie, dla nas to taki sam mecz, jak każdy inny, nie gramy przeciwko nikomu. Ja wiem, o co chodzi w tym pytaniu o Tadeusza Kwiecińskiego, bo kiedyś były jakieś nieporozumienia między nami, ale to już historia. A to, że Stal Rzeszów przegrała ostatnio z Sandecją Nowy Sącz aż 1:4, a my z Sandecją wygraliśmy w "dziesiątkę" 3:1, to nie ma co porównywać, bo rzeszowianie przyjadą do nas na pewno mocno zmobilizowani. My też postaramy się zapewnić, choćby naszemu prezesowi Bronisławowi Żakowi, udane popołudnie (śmiech). A po Stali Rzeszów czekają nas jeszcze pojedynki z Avią Świdnik, Motorem Lublin i Tłokami Gorzyce, też będzie więc bardzo ciekawie...
Andrzej Kasiak odniósł się też do ostatnich wydarzeń na stadionie Stali, gdy doszło do kradzieży w szatni naszego zespołu po meczu z Sandecją Nowy Sącz, a także do pobicia piłkarza gości pod prysznicami.
- Próbowałem młodemu człowiekowi, który wpadł pod prysznice, wytłumaczyć, co za to grozi naszemu klubowi, ale nie bardzo chciał zrozumieć - mówi piłkarz, który interweniował przy tym incydencie. - Co do kradzieży, to zdarzyło się to już nie pierwszy raz i ktoś tę sprawę zaniedbał. Mam nadzieję, że to już się nie powtórzy, fajnie, że skradziona "komórka" ostatecznie wróciła jednak do Jacka Maciorowskiego.
źródło: "Echo Dnia"

Komentarze (76)

~kibic | 2005-10-19 10:51

brawo panie Andrzeja nie trzeba "pompowac atmosfery" ona sama napompuje sie po 20 kolejce jesli dalej bedziemy tak dobrze grac a w meczu ze Stala Rzeszów wygrajcie!!!!!!!!!!

~marian kociniak | 2005-10-19 12:18

JEST SUPER!!!!

~Do Admina | 2005-10-19 12:20

wydaje mi sie ze informacja o meczu Stal Stw-Stal Rzeszow powinna byc na pierwszym miejscu. nowe typu wywiady itd powinny znajdowac sie pod nia, pozdro

~marian kociniak | 2005-10-19 12:21

w "echu dnia " napisali ze mecz naszej stalówki wkońcu w sobote.Godzina 18.00
wsparcia naszej policji ma udzielac okolo 100 komandosów z Izraelskiego mosadu by sie juz nie powtórzyły takie jaj jak byly z ta komórą, i by pilnowac 40tys rzeszowskich hool's.

~do marian | 2005-10-19 12:23

marian jestes popierdolony, nie siej zamentu bo w koncu ktos nie przyjdzie jutro na mecz, bo pomysli ze bedzie rozgrywany przy sztucznym oswietleniu o godz 18 :):):)

~Karol | 2005-10-19 12:44

Mpje zdanie jest takie...na począdq sezonu działacze powiedzieli że nie chcą awansować do 2ligi...więc w 2 rundzie zacznie sie sprzedawanie meczy i takie tak ;/;/;/taki ejst moje zdanie chociarz wierze że przejdziemy do tej 2ligi.STALÓWKA GRAĆ!!!Pozdro dla w

~marian kociniak | 2005-10-19 12:49

HUTNIKÓW WSPANIAŁA GRA SIALALA STALÓWKA JUTRO 3 PUNKTY MA SIALA
ps.szacunek dla Elektrowni Połaniec(nowego sponsora stalówki) za roztawienie przenośniego sztucznego oswietlenia na stadionie przy ul. hutniczej o mocy miliona luxuw.dziekujemy

~Gula-Gula | 2005-10-19 12:54

Nie trzeba pompować atmosfery tylko trzeba napompować Tadzia.Tak wlasnie TADZIA.Bo jak go napompujemy to bedzie juz wrecz latal na boisku bo tak wspaniale gra??

~kibic | 2005-10-19 13:10

na meczu w Lezajsku siedzialem koło Kwiecinskiego przez cały mecz burak nabijał się z naszej druzyny.Mam nadzieje że w Piątek nasi dokopią Stali Rzeszów.

~tomeks | 2005-10-19 13:24

kursy na mecz ze Stalą Rzeszów :
STS :
874 15:00 Stalowa Wola - Stal Rzeszow 1.60 3.40 4.40

~ | 2005-10-19 14:28

niby wygrana pewna, ale cos mi sie wydaje ze Stalówka ten mecz odpusci !! bo gdyby chcieli to by wygrali 100%, ale mam "info" ze bedzie remis, sie okaze czy pewne zrodlo :)

~hehe | 2005-10-19 14:47

no dobrze mowil ze dopiero beda rozwazac o wejscie do drugiej ligi bo przeciez w drugiej lidze jest juz wyzszy poziom a niema sensu pchac sie na jeden sezon to juz lepiej jeszcze jeden odczekac w trzeciej i jak bedzie sklad calkowicie zgrany i poukladany wtedy mozna wbijac w drugoligowe progi

~rafada | 2005-10-19 14:57

my nie my nie my nie my nie my NIGDY NIE PODDAMY SIĘ stalówka cza cza cza .... taki huj

~stefan | 2005-10-19 15:22

ADAM MAŁYŻ ADAM MAŁYŻ ADAM MAŁYŻ NAJLEPRZA

~ | 2005-10-19 16:11

MY NIE MY NIE MY NIE MY NIE MY NIGDY NIE PODDAMY SIE -STALÓKA-CHA-CHA-CHA-TAKI HUJ-

~RuK | 2005-10-19 16:21

gula-srula to prawda ze jestes pracownikiem firmy oferujacej kibelki toi-toi ? mam jedno pytanko - wy te gowna pozniej rekami wyciagacie ? Jedna wielka kupa - gula-srula. Milego grzebania w gównie

~zks zks | 2005-10-19 16:59

kurde gdzie nie przejde to plakat stalówki co 5 metrów i to mi sie podoba oby tak dalej ludzi najebie ładnie w piątek i tak przystalo na lidera =D

~Karpik | 2005-10-19 18:17

do zks zks : gdzie najwięcej jest tych plakatów???????

~ | 2005-10-19 18:22

ja nie widzialem zadnego plakatu ;/ :(

~ | 2005-10-19 18:23

ja tez niewidziałem :/ kurwa

~ | 2005-10-19 18:52

najlepszy jest napis nad kasami na hutniczej :D

~ | 2005-10-19 19:30

jaki :> ?

~cycu | 2005-10-19 19:37

jak nie widzicie plakatów to wezcie sie za rozklejanie i drukowanie bo niestety masowe drukowanie tym razem nie wypaliło.
jak by każdy z wpisujacych się tutaj wydrukował i rozwiesił z 10 plakatów na swoim osiedlu to było by juz okej ale chetnych do drukowania i wieszania co widac po ilosci wiszacych plakatów na miescie nie ma zbyt wielu....

Plakat !

img425.imageshack.us/img425/5551/plakat2sm7hp.jpg

~zatorzak | 2005-10-19 19:53

Nad kasami jest napis : JEBAĆ ŻYDÓW !!! niezle przywiatnie zydow bedzie ich czekalo :) .

~jaro | 2005-10-19 20:08

mam byc sczery - nie widzialem jeszcze ani jednego plakatu na ten mecz na stalowej... i uwazam ze jedynym sensownym miejscem do rozklejania jest szkola bo na ulicach od razu sa zdzierane, a im wiecej moldych tym wiekszy mlyn

~ | 2005-10-19 21:08

CHLOPAKI Z ZATORZA TAK PIEKINIE WITAJA W PIATEK ZYDOW

~do cyca | 2005-10-19 21:14

Wes sie lecz czlowieku :/ Sam sobei wydrukuj 20 000 plakatow i rozwieszaj pajacu jeden...

~madziar | 2005-10-19 22:22

podobno ten jebany gula gula zrywa plakaty, zajechać psa

~ | 2005-10-19 22:38

chyba cycu mówił o 10 plakatach a nie 20 000 ?! mała różnica... ;/

~jarek23 | 2005-10-19 22:40

kurwa palancie zejdz z cyca, jemu przynajmniej sie chce i cos w temacie robi. i bedzie w piatek na meczu a nie tak jak ty przed monitorem pytajac caly czas jaki wynik...

~do madziar | 2005-10-19 22:42

zkad masz takie info za gulu gula zdziera plakaty ? buaha kto ci taka plotke puscil ?

~marian kociniak | 2005-10-19 23:41

Gorąca wiadomosć z III zmiany
jakis murzyn sprzedaje bilety pod bramą nr4 za 300zeta.skandal jak chuj

~lasa | 2005-10-20 02:13

wiadomosc z I zmiany:
Zdjeto murzyna !! :P Znaleziono przy nim 3000 zl 50 biletow i szalik Stali Rzeszow !!

~murzyn | 2005-10-20 05:13

wiezialem ze psed sfitem mam pyc f doma.fyfchfycili mnie kurfa dziady w capkach.....stalofa to sle ludzia

~BarWnIk | 2005-10-20 06:48

A moze by tak przed meczem piłkarzom dac flagi na kijach i żeby z nimi wyszli na boisko a pozniej na mlyn zaniesli ?! Czego nie ?!

~marian kociniak | 2005-10-20 11:07

na BBC.com napisali ze Grzegorz Rasiak ma byc wypozyczony z totenhamu to Stalówk.Ma byc juz gotowy na jutrzejszy mecz ze stala rzeszów.Podobno na miescie ktoś widzial żone Rossiego jak podpisywali warunki umowy (z nieoficjalnych żródeł wiem ze to była resteuracja "rzeszowiak".
DO BOJU CZARNO - ZIELONI

~dagmad | 2005-10-20 11:58

z tymi flagami na kijach dla kopaczy to dobry pomysl mozna pomyslec pozdro, no i flaga na dachu tez by niezle wygladalaa i tak nie ma miejsca wszystkich rozwiesic. a na mlynie niech kazdy bedzie juz o 14:30 HEJ STAL

~czmielu | 2005-10-20 13:20

bedzie na 3:2 dla nas, mialem sen

~kibic | 2005-10-20 13:51

miasto rowerow stalowka miasto rowerow
to my to my ROWERY!!!!!!!
CHWD guli -guli i temu podobnym

~adas | 2005-10-20 13:58

ja juz tym meczem zyje od ladnych paru dni i jest coraz blizej !!!!:) ale kurwa mialem sen ze przejebalismy ale choj z tym one nigdy sie nie sprawdzaja

~adam z gazowni | 2005-10-20 14:25

jedno jest pewne wreszcie bedzie zajebisty mecz w Stalowej Woli bo wczesniej druzyny przyjezdzaly bronic sie i liczyc na kontre a teraz Rzeszow przyjedzie wygrac wiec bedzie super mecz a co do Stalowki to wielkie brawa za to ze graja do konca wiekszosc decydujacych bramek pada w II polowie od 1 do 90 min realizuja zalozenia taktyczne ta druzyna jest ciekawa a;le jutro bedzie bardzo ciezko rzeszowianie w przypadku porazki bardzo komplikuja sobie sprawe zajecia I miejsca w grupie a nawet traca ja... dozobaczenia na meczu OBY WYGRANYM przez Stalówke ZKS ZKS ZKS ZKS ZKS ZKS ZKS ZKS

~gosc | 2005-10-20 14:44

mam nadzieje ze cos na mlynie sie bedzxie dzialo w piatek??

~do gosc | 2005-10-20 16:03

GOSCIU JESTES ZEREM

~racja | 2005-10-20 16:10

RACJA

~Stal Rzeszow | 2005-10-20 18:09

STALOWKA DO BOJU !!!!!!!!! Jutro zapowiada sie ciekawy mecz na Stal`s Stadium. Obstawiam 2:1 dla kochanej Staloweczki !!!!!!!!!!!!!!!

~kybyc | 2005-10-20 18:12

Korwa Stal Rzeszow ??? i ty sie tutaj wpisujesz !!!!!!!!!!!!!!! Kurwa pojeb!!!!!! Staloweczka jest jedyna. Stal Rzeszow nigdy nie nazywala sie Stalowka !!!!!!! bedzie 3:0 dla kochanej Stalowki !!!!!!!!!!!!!!!!!

~ | 2005-10-20 18:24

STAL JEST TYLKO JEDNA ZIELONO-CZARNA !!!
ooooo STALÓWKA ooooo ZKS

~Ktos | 2005-10-20 18:49

Stalowa jutro do tylu Tadek wylozyl pieniadz ;/ prosze patrzec na gre niektorcyh zawodnikow

~lukasz | 2005-10-20 18:55

tez mi sie zdaje ze sponsor rzeszowa moze tutaj jutro zamieszac. mam nadzieje ze nasi grajkowie nie pojda na kase

~Karol | 2005-10-20 19:23

Wy nie pierdolcie(uszanowanie do Tych którzy nie pierdolą) tylko powiedzcie czy oddaliście kase i komure Ivaniukowi (czy coś takiego:):P

~Karol | 2005-10-20 19:24

Ivanickiemu;]

~kolo | 2005-10-20 19:46

nie wydaje mi się żeby coś tutaj mógł namieszać kwieciński... nawet jest nie fair wobec zawodników snuć takie przypuszczenia, bo mamy bardzo ambitną drużynę i należy się im szacune. są na pewno na tyle ambitni, że będą chcieli coś udowodnić stali rz. i odpłacić im porządnie za poprzednie sezony. wierzę, że to się uda i w najgorszym przypadku będzie nas czekał jutro na Hutniczej remis

~lukasz | 2005-10-20 20:00

do kolo
wlasnie sie tego remisu boje bo sprzedac meczu zeby przegrac to raczej nie wchodzi w gre.
i mam nadzieje ze nasi grajkowie beda chciali za wszelka cene wygrac bo sponsor rzeszowa jest nieprzewidywalny i kazda sume moze wylozyc

~Karpik | 2005-10-20 20:07

Informujemy, że Ci co planują w najbliższych dniach jechać do Rzeszowa, lepiej niech przełożą wyjazd na inny termin. Sprawa na drodze krajowej ze Stalowej Woli do Rzeszowa wygląda tragicznie. Otóż utworzył się 40 km korek, który spowodowany jest ogromnym ruchem na lotnisku w Jesionce nieopodal Rzeszowa. Postanowiliśmy się zapytać co się dzieje jednego z pracowników tego lotniska. Co się dzieje???????. Wisz pan Ameryka się zjeżdza. Takie pany z długimi brodami i w jakiś dziwnych szalach, takich niebieskich z żurawiem. Jak się dowiedzieliśmy są to mieszkancy USA którzy w pośpiechu wracają do Polski by zdążyć na mecz swoich pupili spod znaku żurawia. Żródło -The Sun :D

Apropo naszych najbliższych rywali to Tadek Kwiecinski już działa. Chce ściągnąc do Rzeszowa Palika :)

~do karpik | 2005-10-20 20:20

Karpik dzieki za usmiech :) nieźle , nieżle

~{}{}00J | 2005-10-20 20:28

karpik haha 10/10 ale sie usmialem wielkie thx

~ktoś | 2005-10-20 20:28

w tym sezonie wokół Stalówki nie kręcą sie pseudo-sponsorzy i pseudo trenerzy. Grają bez gróźb i bez żadnej presji i .. są wyniki. Dobrze , że to całe dziadostwo przeniosło sie i przeniesie (Palik) do Rzeszowa. Oby tylko jutro nie grali 11 na 14 stu....

~do Karpika | 2005-10-20 20:42

Żartujesz, czy poważnie z tym Palikiem??? Dzięki za odp. Pozdrawiam

~Karpik | 2005-10-20 20:43

Powaga, odwiedź stronke www.stalstw.pl i tam nawet pisze............

~:) | 2005-10-20 22:12

Wyszyce stawiajcie remis Jak Ni9e odam kazdemu KAse moj numer gg 112345 innfoo pewne 1;1

~info 1001% | 2005-10-20 22:45

wynik : 12-11...

12 bramek Damiana Sałeka.
Widzów: 2124 i pół.
Deszcz zacznie padać w 48 sekundzie gry.

INFO PEWNE... ludzie jesteście już z tym śmieszni... (do kolego powyżej).

~Karol | 2005-10-20 22:58

Co jak co ale napewno bramkę szczeli Jabol...I jak zwykle świetnie zagra w obronie A.Kasiak(pomijając M.Ożóga)2:1 dla Stalówki

~Kibic17 | 2005-10-20 23:02

STAL to MY a nie wy..........STAL STALOWA WOLA..........pozdro dla Resovi i Rakowa.......mam nadzieje ze będzie nas wspierała silna ekipa przyjaciół z Resovi:)))

~Radar | 2005-10-20 23:27

Nie bądżcie głupi i naiwni i nie czytajcie bzdury przez kogoś o pseudonimie "ktoś".Ten idiota nigdy nie był i nie będzie prawdziwym kibicem stalówki! Znam tych chłopaków i wiem że chcą dla tego klubu jak najlepiej i żadnych układów z człowiekiem który sponsoruje klub z innego miasta zamiast pomagac swoim chłopakom powtarzam żadnych nie będzie.A chcąc znależc kogoś kto będzie grał słabszy mecz można znależc zawsze i winić.Dlatego jakiś smród który chce popsuć atmosfere w tej drużynie powinien być namierzony za napisanie tej bzdury.Z drugiej strony nie rozumiem dlaczego mieliby się szmacić mając wypłacane premie za mecze?? Wiem co pisze bo troche czasu na hutniczej spędziłem.Pozdro dla prawdziwych kibiców!

~waco | 2005-10-21 00:08

co sie dzieje z gilu gulą i jego kompanem

~di info 1001% | 2005-10-21 00:20

zobaczysz ze bedzie remis lub porazka laluniu

~ktoś | 2005-10-21 00:24

Radar owsiplacku - czytam ta twoja wypowiedz i swoja i ... niewidze tu zadnego zwiazku. albo ty nie umiesz czytac albo niewyraznie napisałem. Chodzi mi oto ze boje sie aby sponsorzy s.rzeszow nie wjechali w sędziego.
I na drugi raz sie za bardzo nie podniecaj i schowaj swoj radarek

~kibic stal | 2005-10-21 00:24

debile malolaty jeba...ne w dupe kurwa do szkoy na sprawdzian z polskiego a nie na mecz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

~mmmmm | 2005-10-21 02:50

~kibic | 2005-10-21 06:53

Jest godzina 6.52 jeszcze troche czasu i na meczyk idem:P

~bronisław | 2005-10-21 07:06

ile bilet kosztuje?????????

~Marco | 2005-10-21 09:27

Tyle co zawsze :]

~Karol | 2005-10-21 10:06

Do mmmmm... Chłopie to jest stare jak Świat ;]

~eLo | 2005-10-21 10:35

niechciałbym widzieć aby w trakcie meczu pojawiały sie jakieś wpisy na stronce pozdro do zobaczenia na santiago de hutnicza

~mmmmm | 2005-10-21 18:01

do Karol : wiem o tym

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

ŁKS Łagów - Stal Stalowa Wola

ŁKS Łagów             Stal Stalowa Wola
2020-11-29, godz. 12:00
Bilans gier

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Puławy 20 15-3-2 48
2 Sokół Sieniawa 20 12-7-1 43
3 Stal Stalowa Wola 20 12-2-6 38
4 Wisła Sandomierz 20 10-7-3 37
5 Avia Świdnik 20 10-6-4 36
6 Wólczanka W. Pełkińska 20 11-3-6 36
7 KSZO Ostrowiec Św 20 10-3-7 33
8 Siarka Tarnobrzeg 20 9-4-7 31
9 Podhale Nowy Targ 20 9-4-7 31
10 Chełmianka Chełm 20 8-4-8 28
11 ŁKS Łagów 20 8-4-8 28
12 Lewart Lubartów 20 6-8-6 26
13 Wisłoka Dębica 20 6-8-6 26
14 Korona II Kielce 20 7-2-11 23
15 Stal Kraśnik 20 6-4-10 22
16 Orlęta Radzyń Podlaski 20 5-4-11 19
17 Cracovia II 19 5-3-11 18
18 KS Wiązownica 18 4-4-10 16
19 Jutrzenka Giebułtów 20 4-4-12 16
20 Podlasie Biała Podlaska 19 4-3-12 15
21 Hetman Zamość 20 1-5-14 8

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 0 km 5
KSZO Ostrowiec Św 0 km 150
Jutrzenka Giebułtów 0 km 0
Hetman Zamość 0 km 230
Wisłoka Dębica 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
KS Wiązownica 0 km 0
ŁKS Łagów 0 km 0
Sokół Sieniawa 0 km 0
Cracovia II 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (1951) » 1938fc (1275)
» Edek38 (1260) » Vielitz44 (1135)
» Filip kacper k. (1043) » Rafix (768)
» Fanatyk38 (752) » Kamil (646)
» Kamilosss (540) » Acer (480)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
Stal Stalowa Wola - Wisła Sandomierz
» Polecamy






Losowe galerie

Piast Gliwice - STAL (4:1)
2007-04-27
Ilość zdjęć: 13
Wyświetleń: 27 007 razy
STAL - GKS Katowice (0:0)
2009-05-23
Ilość zdjęć: 17
Wyświetleń: 43 495 razy
STAL - Pogoń Leżajsk (2:0)
2006-05-20
Ilość zdjęć: 6
Wyświetleń: 13 226 razy
STAL - Legionovia Legionowo (2:1)
2015-05-23
Ilość zdjęć: 55
Wyświetleń: 40 381 razy
Osób Online: 21 / Czas gen. strony: 0.01698