Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» STAL - Stal Rzeszów 1 : 1 (1:0)

STAL - Stal Rzeszów  1 : 1 (1:0)

1-0 Kusiak (40)
1-1 Kloc (89 z karnego)

STAL
: Wietecha - Kasiak (44 Wieprzęć), Drabik, Maciorowski, Sałek - Krawiec, Ożóg, Kusiak, Iwanicki - Jabłoński (60 Pietrasiewicz), Telka (60 Stręciwilk).
STAL RZ.: Pomianek - Lebioda, Łuczyk, Popiela, Woźniak (73 Ogar),  - Kędzior (76 Sierżęga), Wójcik, Kloc, Kobos -Zajdel, Dragan
Niestety znów widowisko popsuli sędziowie.


Drukarze - precz z naszych boisk !!!

Sędziowali:
 Albert Smalcarz oraz Bartłomiej Gędłek i Mirosław Roczkalski (wszyscy SPZN Katowice).
Żółte kartki: Drabik, Kusiak, Stręciwilk - Lebioda, Kędziora
Widzów: 2200

I POŁOWA
W 40. minucie Stal wykonywała rzut rożny. Najwyżej do dośrodkowania Ożoga wyskoczył Marek Kusiak i strzałem z głowy z kilku metrów wpakował piłkę do rzeszowskiej bramki.
Wcześniej nasza Stal miała dwie dobre sytuacje golowe. W 13. minucie z lewej strony boiska Krawiec posłał mocno piłkę na piąty metr do pędzącego Jabłońskiego, ale szybszy o ułamki sekund był Łuczyk. Skończyło się tylko rzutem rożnym. Później za długo z oddaniem strzału zwlekał Krawiec i Woźniak wyjaśnił sytuację.
Wracając do gry, to trzeba też oddać Stali Rzeszów, że i ona miała kilka szans na pokonanie Wietechy. W 14. minucie, po błędzie Ożoga, wpadł z piłką w „16” Kloc, strzelił po ziemii w krótki róg, ale „Balon” wybił piłkę na róg. W 32. minucie idealnej sytuacji nie wykorzystał Łuczyk, który nie atakowany przez nikogo przestrzelił z 5 metrów, posyłając piłkę „główką” dwa metry nad naszą bramką. W 40. minucie, po zagraniu Lebiody, huknął zza 16 Kobos, a Wietecha końcem palców przeniósł piłkę nad swoją bramką.

II POŁOWA
W 51. minucie sędzia odesłał na trybuny trenera Stali Stalowa Wola, Sławomira Adamusa. Jeden z piłkarzy rzeszowskich sfaulował na środku boiska Kusiaka, stając mu nogą na... szyi... Trener Adamus wyskoczył z ławki, podbiegł do linii bocznej i krzyknął: „Grać to ty umiesz, ale kawał z ciebie....” Dlaczego sędzia uznał, że szkoleniowiec „Stalówki” krzyczał do niego????. Na nic zdały się tłumaczenia Adamusa, że krzyczał do gracza z Rzeszowa, który w tak brutalny sposób potraktował Kusiaka i chcąc nie chcąc musiał udać się na trybuny.
w 56. minucie kolejny raz wielką klasę pokazał Wietecha. Kloc z Zajdlem rozklepali naszą obronę, ten drugi wyszedł na czystą pozycję, strzelił mocno z 10 metrów, ale tam, gdzie być powinien, był Tomasz Wietecha.
W 63. minucie brutalnie sfaulował Stręciwilka, Krystian Lebioda, ale sędzia znów był łaskawy dla gości, karząc ich zawodnika jedynie żółtym kartonikiem. W ostatnim kwadransie rzeszowianie nie mając nic do stracenia zaatakowali większą ilością zawodników. Pozwoliło to naszej Stali wyprowadzić kilka ciekawych kontr. Niestety, żadna nie została zamieniona na gola. W 77. minucie Pomianek wyprzedził Iwanickiego, w 79. minucie obronił uderzenie Pietrasiewicza z 20 metrów, a w 85. minucie „sam na sam” z bramkarzem z Rzeszowa był Łukasz Stręciwilk. Młody napastnik „Stalówki” wystraszył się chyba odpowiedzialności i ni to strzelił, ni... podał Pomiankowi z 18 metrów, zamiast wbiec w pole karne i szukać innego rozwiązania. Chwilę potem drużyna trenera Kuźmy wyprowadziła kontrę zakończoną mocnym strzałem zza linii pola karnego. Piłka po atomowym strzale jednego z graczy Stali Rzeszów trafiła w rękę Ożoga. Sędzia stał chwilę jak wryty, po czym pognał w kierunku „wapna”. Kloc zmylił Wietechę i zrobiło się 1:1. Chwilę potem powróciliśmy z dalekiej podróży, gdy sytuacji „sam na sam” nie wykorzystał Dragan. Po raz kolejny przeszkodą nie do pokonania okazał się kapitalnie dzisiaj broniący Tomasz Wietecha.

 Ryszard Kuźma (Stal Rzeszów)
– Uważam, że na derby było to niezłe spotaknie, gra z jednej i drugiej strony dość żywa, widać było po prostu,pe grają drużyny z czołówki tabeli. Myślę, że po ostatnim słabszym meczu dzisiaj swoją postawą wywarliśmy lepsze wrażenie,. Szkoda tylko tych niewykorzystanych sytuacji, a najbardziej Kyby Dragana tej przy stanie 1:1. Gdyby trafił, mógłbym mówić o pełni szczęścia. Generalnie: solidny mecz, w którym pokazaliśmy się z dobrej strony.
Sławomir Adamus (Stal Stalowa Wola)
– Ja chciałem powiedzieć jedno: z bandytyzmem nie będę walczył. Dziękuję, do widzenia.



Po meczu spora grupa pseudokibiców zatakowała ochronny tunel, którym udawali się do szatni sędziowi meczu. Doszło do starć ze służbami ochraniającymi obiekt. Pewnie do żadnych burd nie doszłoby, gdyby nie kontrowersyjna sytuacja z 87. minuty, kiedy to sędzia podyktował rzut karny dla Stali Rzeszów.
– Facet posłał bombę, a ja nawet nie drgnąłem. Dostałem piłką w rękę, ale to była tak zwana ręka nastrzelona. Stałem jak słup i trafił mnie. Takiego czegoś się nie gwiżdze! Sędzia, żeby dodać sobie chyba animuszu, mówi mi, że miałem rozłożone ręce przy tym strzale . Totalna bzdura! Gdyby nie „czarny” to Stal Rzeszów nie wywiozłaby stąd punktu - mówił wściekły po meczu Mieczysław Ożóg.
Rzeszowianie mieli inne zdanie na ten termat. Trener Ryszad Kuźma skwitował całe zdarzenie:
– Była ręka na pewno, a to, czy sędzia powiniem gwizdnąć w tej sytuacji rzut karny czy nie, to kwestia interpretacji.
Już w pierwszej połowie sędzia musiał ratować się... interpretacją przepisów. I także w tym przypadku - czy zbiegiem okoliczności ? - zdarzenie zinterpretował na korzyść Stali Rzeszów...

W 22. minucie prawą stroną boiska popędził Iwanicki, a z bramki wybiegł Pomianek. Bramkarz okazał się szybszy od naszego pomocnika, ale sęk w tym, że złapał piłkę poza polem karnym! Sędzia widział to zdarzenie i prawidłowo zatrzymał grę, dyktując dla „Stalówki” rzut wolny pośredni i... tyle! (patrz fotka).

(Bramkarz zatrzymał się z piłką tuż za linią pola karnego)

Normalnie w takich sytuacjach sędzia oprócz rzutu wolnego pokazuje winowajcy - w tym przypadku bramkarzowi - czerwoną kartkę... Sędzia tego meczu inaczej interpretował całe zajście. Po meczu tłumaczył się ponoć, że pokazałby czerwoną kartkę Pomiankowi, gdyby zdarzenie miało miejsce na wprost bramki, a nie z boku pola karnego.
Swoje zdanie na temat sędziowania wyraził także były gracz naszej Stali, obecnie obrońca drugoligowego HEKO Czermno, Marek Drozd:
– Identyczną sytuację przerabiałem na meczu we Wrocławiu. Gospodarze za takie samo zagranie domagali się od sędziego podyktowania rzutu karnego, a ten powiedział im, żeby zapomnieli, że po takich nastrzelonych rękach nie gwiżdze się jedenastek. Dlatego moim zdaniem nie należał się Stali Rzeszów karny. Szkoda mi chłopaków, bo walczyli i byli bliscy zwycięstwa.
Nic to! Lider nadal jest w Stalowej Woli! Nasza Stal nie przegrała 12 meczu z rzędu!!!
źródło:
www.stalstw.pl

1  STAL ST.W.      12 28 16-6
2  Avia Świdnik        12 22 21-13
3  Stal Rzeszów       12 20 19-13  
4  Hutnik Kraków      12 19 17-17  
5  Górnik Wieliczka    11 18 12-8  
6  Kmita Zabierzów   12 18 18-17  
7  Motor Lublin          12 18 16-11  
8  Stal Sanok             12  17 4  17-13  
9  Pogoń Leżajsk       12 16 9-10
10 Tłoki Gorzyce       12 16 14-17      
11 Sandecja N.Sącz  12 14 14-19
12 AKS Busko Zdrój   11 13 9-12     
13 Kolejarz Stróże     12 12 17-21         
14 Hetman Zamość    11 10 9-11  
15 Wisła II Kraków     11 6  7-16  
16 Wierna Mał.          12 6  8-19

Komentarze (127)

~ | 2005-10-21 17:54

złodzieje złodzieje złodzieje i tyle mozna napisac na temat derbowego meczu obu STALI, nie mogli kupic nikogo z kopaczy STALÓWKI to kupili sedziego pozdro dla ziomali z RESOVII I RACOVII
ps. PODKARPACKA OŚMIORNICA
nie pokonana moja STALÓWKA kochana
hej

~zatorzak | 2005-10-21 17:54

pier****ny sędzia chvj mu w dup*

~jaro | 2005-10-21 17:55

pop-isy sedziego pozostawie bez komentarza, wspaniala postawa pilkarzy ktorzy walczyli o kazda pilke i kibicow, ktorzy zrobili z zydkow niezle posmiewisko:D

~tomeks | 2005-10-21 17:56

Widocznie komus przeszkadza ze to Stalowka jest lierem a nie np. Motor czy Stzl Rz. :/

Nic sie nie stało, STALÓWKA, nic sie nie stało !!

Miasto lidera !!

~ | 2005-10-21 17:57

Gratuluje chlopakom remisu, a wiec DWUNASTEGO meczu bez porazki!!! Nie bede sie wypowiadal o sedziowaniu, bo takie rzeczy sa chyba karalne...

Ale to i tak nic w porownaniu z jajami w Malogoszczy:
Wierna Małogoszcz 2-3 Hutnik Kraków
R.Grzyb 49, Pawłowski 53 - Pasionek 85 (k), Jarosz 88, Dutka 90

~Stalowiec | 2005-10-21 17:57

dobrze napisałes Pawel wypierdalać z naszego boiska i to kurwa już !!!!!!!!!!!!! Sędzia sprzedał karnego dla Stal Rzeszów!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ile pieniędzy Stal Rzeszów dała sędziemu za karnego , to niewiem , ale wiem , że kupili karnego , oczywiscie nie za darmo , ale takiego czegos się nie powinno robić !!!!!!! Trzeba grać uczciwie , a nie kupywać karnego , i to w dodatku w konćówce!!!!!!!! Jebać sędziego i Stal Rzeszów

~Qba | 2005-10-21 17:57

jak to krzyczeli ... żydzi! co? REMIS!

wygrany mecz znów zremisowany. :/

Kibice dali rade :]
piłkarze ... prawie dobrze.

~OMI | 2005-10-21 17:58

Sędzia chuj pedał zajebany!!! brawo dla pana stręciwilka ktory nie wykorzystał sytuacji sam na sam z bramkarzem!! Co pan chciał w tedy zrobić lobować podać mu czy moze mocno strzelić?? bo to wyglądało jak podanie!! Sęfdzia to juz pszeszedł samego siebie ciekawe ile mu kwieciński zapłacił. Do sędziego: wtedy nie bylło karnego!! ale trudno jest to ocenic panu bo pan stał tyłem do całej akcji on odpił piłke klatą a nie ręką. A poza tym gwizdałeś baranie takie faule których nawet nie było!! Sędzia załóż lepiej strone www.jestem.idiota.nieumiesedziowac.pl Bo to co pan dziś gwizdał to sedzia nawet na okręgówce takiego czegoś nie gwiżdże!! Sędzia cieniesia zapommnij o ekstraklasie.!! brawo dla wszystkich ludi co bykli na młynie i spiewali!! brawo chłopaki atmosfera była bardzo bardzo dobra ale niestety pan Stręciwilk chyba nie umi tego wyko0rzystać i pofdaje piłke bramkarzowi. Mewia bała znak pedała!!

~ | 2005-10-21 18:00

Bylo pewne ze Pan K. zadziala kurwa nie moze tam byc po takiej aferze dlaje dzieje sie to samo> Skandal a tv pokaza zachowanie kibicow a nie "sedziego". Ludzie starsi co byli na meczu nawet sami mowili ze nuie dziwia sie im bo placi sie za mecz a taki huj psuje cale widowskio to nie porzez zadymy czy chuyliganow ludzie nie chodza na mecze nie chodza bo polska pilka jest pelna korupcji

~Ł. | 2005-10-21 18:01

Jaki pan Łukasz jestem !!

~ | 2005-10-21 18:01

avia tez remis, szesc punktow przewagi wciaz mamy.

~tomeks | 2005-10-21 18:03

co do sedziowania to juz 2 taki mecz (z Sandecja tez gwizdal faule ktorych nie bylo).

~stal mistrz | 2005-10-21 18:03

sedzia jest jebana kurwa i zawsze ja zostanie.....to co dzisiaj sie zdarzylo to nie jedyna taka sytuacja bardzo dobrze ze sedzia dostal ceglówka i dojechac tego co strzelil karnego bo fuck you nam pokazalstalowka

~olo | 2005-10-21 18:04

korupcja rządzi

~dolar euro | 2005-10-21 18:05

NIE IDZIEMY DO KANTORU!!!!!!!!

~Indyk | 2005-10-21 18:05

co to miało być sedzia kupiny burdy na stadionie a właściwie po za nim a piłkarze grali słabo nie ma co sie oklamywac

~ | 2005-10-21 18:06

po pierwsze była reka ale nie powinno byc karnego bo została nastrzelona po drugie zostawcie stręciwilka bo poprostu mu nie wyszło a jak jestes taki dobry to czemu ty nie grasz w stali ? po trzecie było kilka niepotrzebnych okrzyków zwiazanych z chuliganami po czwarte nasza stalówka w drugiej połowie wyszła z nastawieniem aby utrzymać wynik po piate i tak mysle że dobrze sie to dla nas skończyło bo stalowa w koncowce tylko sie rozpaczliwie broniła

~jaro | 2005-10-21 18:06

buehehehehe sedzia dostal ceglowka ?? i zajebiscie w tym momencie mogliby odebrac nam punktow i i tak bym tego nie zalowal. jak naprawde mu ktos zajebal to genialnie niech wie ze w takich miastach sprzedawanie meczow jest niebezpieczne...

~ | 2005-10-21 18:07

to bylo pewne że kwiecinski wylozy hajs sedziemy kurwa

~Indyk | 2005-10-21 18:08

ktos dobrze napisal nie idzcie do kantorów

~ | 2005-10-21 18:08

JEBAĆ SĘDZIEGO I CAŁĄ RODZINE JEGO !!!

~Młody | 2005-10-21 18:08

a tam pierdolicie ten kurwa pietrasiewic pedal jebany chuj ze streciwilkiem niech kurwa do huty idą na kuznie zapierdlac a nie bo to co oni garaja\ to jest parodia kurwa zaden z nich sie nie nadaje na 3 lige nawet do rezerw :-/ a sedziuemu wielki chuj w dupe tej kurwie nic nie zaszkodzi

~jato | 2005-10-21 18:12

dobrze ze sa te ogrodzenia bo ja bym nie wytrzymal i zajebal sedziemu, a to by byl od razu koniec meczu , pierdolony choj, dobrze z e zarobil ceglowka

~co ?? | 2005-10-21 18:12

co krzyczeli kibicie bo niewiem
żydzi co ?? rewir ?? bo niewiem i niewiem kogo chcieli bic kibice sedziego czy pilkarzy stali rzeszow po meczu jak polecili wszyscy pod budynek klubu napiszcze ja wiecie

~rekin | 2005-10-21 18:14

Byłem pierwsz raz od bardzo dawna na meczu Stali i teraz wiem, że będę chodził na każdy!! A co do sędziego to szkoda gadać, nie wiem skąd oni ich biorą!! Brawa dla kibiców!!

~jebac pozerow | 2005-10-21 18:15

pozdro dla pozerow, jak nie wiecie co krzyczeli kibice to wielki choj wam w duoe, widac jak sie interesujecie stalowka i hooliganka. Remis krzyczelui barany ale nie bede juz wam tlumaczyl o co chodzi bo kiepy jestescie, w kazdym bodz razie nei chodzi o wynik...

~prawdziwy | 2005-10-21 18:16

a ja powiem tylko tyle huj w dupe wszystkim ktorzy bluzgaja na pilkarzy Stalówki OLE STALO KOCHAM CIE

~ | 2005-10-21 18:17

Kantor koło Arkadii jest wporzo :D

~janek | 2005-10-21 18:18

sedzia zyje ??:D

~ | 2005-10-21 18:19

oni spiewali żydzi co rower

~korupter | 2005-10-21 18:19

Najbardziej boli,że sędzia kupiony za NASZE pieniądze! Ze stalowowolskiego KANTORU! Bojkot! Wymieniać waluty w bankach albo w innym mieście!

~ | 2005-10-21 18:22

zkad wy kurwa macie takie info ze mecz zostal kupiny byles przy transakcji czy moze osobiscie wplacales pieniadze od kwiecinskiego kurwa skonczcie pierdolic o tych kantorach bo to jest smiechu warte kurwa sedzia zrobil to co zrobil i wzial za to pieniadze jestem pewien ze kazdy z was jakby dostal lewą gotówke w kieszen za korzystny wynik to co wtedy by bylo ? kurwa nie bronie sedziego bo to chuj jebany za to zrobil i kurwa tak samo nie klnijcie na naszych kopaczy wiadome zrobili co byli w stanie

~jusko | 2005-10-21 18:23

powiem krotko to co dzis pokazala stalowka to jest kompromitacja!!!wogole jak oni sa liderem 3 ligii?do ''B''klasy z nimii!!!!!!

~konkurs | 2005-10-21 18:24

zapomijcie o tym i weźcie udział w głosowaniu na najbardziej śmieszny okrzyk ja stawiam na "ptasia grypa" która wynikła z inicjatywy chłopaków z resovii

~polac | 2005-10-21 18:27

Obiektywnie mówiąc Stalówka nie zagrała wielkiego meczu, a rzeszów to z taka gra powinien bać się o utrzymanie. Jakby Stręciwilk strzelił na 2:0 było by po meczu. Karny było podyktowany słusznie bo była ręka, że nabita to nic nie zmienia. Brawo Wietecha bo wybronił na 2:1 dla rzeszowa w końcówce!! A podsumowując wypowiedź dodam sędzia chuj!!

~do konkurs | 2005-10-21 18:27

jak dla mnie to ty jestes najsmieszniejszy :]

~Stalowiec | 2005-10-21 18:28

prawdziwy ma rację nie można bluzgać naszych piłkarzy bo oni robią jak najlepiej , tylko ci sędziowie ostatnio lubią zarobić na sprzedaniu bramki lub karnego tak jak to było w meczu ze Stalą Rzeszów jak Kwieciński się dogadał pewnie z sędzią w sprawie karnego i to w ostatniej kupić karnego, żeby dodatkowo wprowadzić w nerwice kibiców Stalówki , dogadali się pewnie w sprawie ceny karnego i sędzia podyktował rzut karny w ostatnich minutach , no i mecz zakończył się wynikiem 1:1. Szkoda gadać!

~/\/\/\ | 2005-10-21 18:29

Dobrze że dostał cegłą sprzedawczyk jebany za takie coś sie dostaje kare od kibiców..... powinni zabic chuja !!!! ale najlepszy test to PTASIA GRYPA to było zajebiste hahaha

~Lerek | 2005-10-21 18:32

Taa niby kiedy dostał ta cegłówką? Przeciez zanim zaczeliście rzucać to on już dawno w swoim pokoiku siedział w budynku...

~Use | 2005-10-21 18:33

Wg na wielkie slowa pochwaly zaslozyli dzisiaj Maciorowski, Drabik oraz Wieprzec.Naprawde grali switnie.No i tradycyjnie na koniec: sedzia chuj.POzdrawaim

~prorocy | 2005-10-21 18:36

przeczytajcie to! Chłopaki wiedzieli przed meczem,że będzie karny w końcówce! www.stalrzeszow.itl.pl/forum/viewtopic.php?t=1635

~ | 2005-10-21 18:37

no no ptasia grypa byla niezla. Policja dała dupy bo nie mogli zapobiec temu co sie pozniej stało:-(

~hóligan | 2005-10-21 18:39

mecz tragiczny, jezeli jestesmy liderem grupy z taka gra, to wspolczuje tylko kibicom, co do okrzykow i calego ogranicznego towarzystwa myslicieli renesansowych, to nie warte jest to komentarza...

~kiero | 2005-10-21 18:40

Buraki ze Stalowej,cieszcie się że był remis poza tym jeżeli piłka trafi w rękę chodź jest nastrzelona i zmieni lot piłki to jest karny,kumacie głąby.
Po pierwszej rundzie będziecie na pierwszym miejscu a póżniej wasi wyjadacze Kasiak,Ożóg,Kusiak,Wietecha będą sprzedawali mecze i skończycie w środku tabeli.A teraz na rowery i do Huty Pa

~ | 2005-10-21 18:40

sedzia wcale nie dostal bo widzialem ze spierdolil ale dostalo kilku gosci ze skaremu

~polonez | 2005-10-21 18:40

A ja widzialem goscia co zatrzymal sie przed autobusem stali wylazl i wrzeszczal ze skurwysyny i zydzi heheh komicznie to wygladalo, oni z okien wszyscy fuckersy, i ze go dojada :D pieknosci:D

~jj | 2005-10-21 18:42

dobrze z ezajebali sedziego

~kolo | 2005-10-21 18:42

dobra gra szkoda straconych 2 puktow, sedzie choj stal to zydzi

~ | 2005-10-21 18:47

kiero ty lamusie, sam jesteś burakiem.

~OMI | 2005-10-21 18:53

Przepraszam pana stręciwilka za to co w czesniej napisAŁEM ALE MNIE PONIOSŁO. pozdro dla was
Nie należy źle mówić na naszych piłkarzy!! oni sie starają pozdr

~38 | 2005-10-21 18:54

BRAWA DLA TOMKA WIETECHY URATOWAŁ REMIS W KONCÓWCE
RESZTA WIADOMA PL SEDZIoWIE TO>>>>>>>>>>>>

~kibic | 2005-10-21 18:54

zajebisty mecz szczególnie pod względem kibicowskim spoko czy ktos ma jakies foty albo filmiki z meczu jak tam to napiszcie

~Adam | 2005-10-21 19:03

Stalowa nie grala zle ale co poradzic na drukowanie sedziego? Co pilkarz Stali przy pilce to gwizdek bo faul, w koncowke Stalowcy nie mogli wyjsc na polowe przeciwnika bo co podanie to gwizdek i musialo sie skonczyc podyktowaniem z kapelusza karnego.A Streciwilkowi za ambicje i podejscie do dzisiejszego meczu dziekujemy (Telka tez nie byl lepszy) a glownym rezyserem dzisiejszego spektaklu byl niestety sedzia..

~** | 2005-10-21 19:03

PROSTE POLSCY SEDZIOWIE TO KURY I SPRZEDAWCZYKOWIE!! !! !!

~Adam | 2005-10-21 19:06

I jeszcze jedno zostawcie Pietrasiewicza w spokoju.Gosciu naprawde sie stara i chcce dobrze ale nie moze sie przelamac psychicznie.

~rafada | 2005-10-21 19:10

my nie my nie my nie my nie.............................

~ja | 2005-10-21 19:14

ej jak ktos bedzie miał jakies foty to dajcie linka na stronke ok?

~ktoś | 2005-10-21 19:17

a mnie dziwi dlaczego niektórzy ze Stalówki nie chcieli wygrac. No niewiem czy kantor wypłaci za strzelenie bramki w pierwszej połowie. Panie Iwanicki - sprzedawac meczyki to sobie mozesz w Lezajsku. Za to co zrobiłes sekunde przed karnym Mietek powinien ci wyjebac w ryj na boisku.

~Use | 2005-10-21 19:24

A co zrobil?Bo nie zauwazylem....

~kibic | 2005-10-21 19:33

KWIECINSKI ty korwo ile im dałeś

~obiektywny | 2005-10-21 19:39

Panowie, spokojnie. Co chcecie od Iwanickiego? Facet chodzi po skrzydle prez 90 minut i ambicją mógłby sie podzielić z niektórymi - tyle jej ma, więc niech ktoś głupot nie pisze, że sprzedał. Remis i od razu sprzedali , sprzedał...Bez przesady. Jakby mieli pchnąć mecz, to by się Tomek Wietecha w końcówce np. poślizgnął...A Pietras jest facetem, któremu nie wychodzi, ale się stara i nie można mu zarzucić, że się nie przykłada. To są moje rację, ale każdy ma prawo widzieć to po swojemu. Pozdro dla kiboli, Pozdro dla piłkarzy za walkę!!

~kibic | 2005-10-21 19:40

niep wejdziemy do 2 ligi a wiecie d laczego' po 1-nasz stadion nie zostanie dopuszczony do rozgrywek (a na budowe nie ma pieniedzy)po2 -tym składem nie mamy co szukac w 2 lidze .

~fan | 2005-10-21 19:45

widziałem ekipe Stali rz same gnaty jednostrzałowcy dzieci nie dziwie sie ze regularnie dostaja wpierdol od naszych i Sovi

~ | 2005-10-21 19:46

do kiero :
Rozbawiłeś mnie dziecko. Jeżeli po pierwszej rundzie będziemy liderem to już tak zostanie. Zresztą zobaczysz po 30 kolejkach tabele. Widać że zazdroszczą nam tego że Stalówka jest liderem, i komuś to nie pasuje... ale cóż...

Co do meczu :
Wiadomo że Stalówka co mecz nie bedzie grała rewelacyjnie, bo cieżko utrzymac forme na cała runde. I tak nie jest źle bo mogliśmy nawet to przegrać. Wiadomo że szkoda 2pkt ale cóz gramy dalej. Teraz wygrać z Avią (ostatnio słabo grają) i Motor u siebie. Zostaną tylko Gorzyce... tu myśle że będa 3pkt :). I bedziemy mistrzem jesieni.

~Lodzio | 2005-10-21 19:48

A kto by przedsezonem przypuszczał, że będziemy liderem z tyloma punktami po koniec rundy????? Niech się inni martwią. Teraz do Rzeszowa przyjdzie Czesio Palik i rozłoży ich na całego na kolana.

~kibic | 2005-10-21 19:56

Co wy chcecie od Iwanickiego? Gosciu wlasnie sie staral i wnosil najwiecej do gry a popatrzcie jak grali Telka i Streciwilk, bez ambicji i bez wiary, jednemu pilka odskakiwala drugi sobie chodzil po boisku, wielce utalentowani juniorzy.

~Nash | 2005-10-21 20:06

NIKT ZADNEGO MECZU NIE SPRZEDAL ci co tak twierdza to albo nie byli na meczu albo huja sie znaja na pilce a co do wyniku moim zdanie sprawiedliwy remis rzeszow tez mial kilka bardzo dogodnych sytuacji do strzelenia bramek ale karny w 85. min - to boli. Cieszmy sie tym co jest 6 pkt przewagi nad II zespolem w tabeli. Ode mnie wielkie podziekowania dla pilkarzy za serce wlozone w mecz!!! ps. co to za kibic co wyklina swoich pilkarzy? pizda a nie kibic

~1938 | 2005-10-21 20:08

tak jest tyle zdrowia co IWANICKI zostawil na boisku to niektorzy w kilku.swietnie uskrzydlal akcje(przypomina Bastera) poza tym to sympatyczny skromny czlowiek.Janusz nie przejmuj sie!brawa dla calej druzyny!

~Karol | 2005-10-21 20:11

yyy i takie pytanko sędzia przeżył??:DPozdro dla PRAWDZIWYCH kibiców...

~IwanFan | 2005-10-21 20:17

J. Iwanicki jest najlepszym zakupem od wielu, wielu lat ( sory Jabol...) i jeżeli ktoś uważa,że sprzedał mecz, to niech zacznie chodzić na warcaby, bo na piłce to sie niestety nie zna.

~tomeks | 2005-10-21 20:18

Remis nie jest ąz tak zły, chociaz wiadomo ze mało brakło. Kolc wcisnal od slupka :/ a juz myslalem ze przejdzie tuz obok.

teraz wygrać z Avia ! bedziemy miec wtedy 9pkt przewagi nad nimi. Stal Rzeszów zgubi pkt z Motorem i bedzie OK ;)

~ktoś | 2005-10-21 20:23

zgadzam sie dobry zakup ale dlaczego własnie w tym meczu nie potrafił ani razu dobrze zagrac piłki ? dlaczego nie krył? dlaczego odpuscił gosciowi przed strzałem na karnego, ktory stał za nim ? ale moze mi sie wydaje........ ach te pieniazki ..... źle sie dzieje jak nas kręcą na naszym stadionie

~1938 | 2005-10-21 20:28

podobala mi sie atmosfera na stadionie,podobna do tych z dawnych 1 i 2 ligowych czasow.co jak co ale na podkarpaciu robimy to najlepiej.to jest specyfika tego stadionu.nie robimy jak napisal tutaj kiedys kumaty kolezka ''szopy'' jak w rzeszowie przy blasku jupiterow mecz obserwuje 400 widzow.my nie mamy swiatelek ale zespol ktory nie bedac w gronie faworytow grz rewelacyjnie i kibicow.nie mamy bogatego sponsora(to ze pan Kwiecinski sponsoruje rz-ow to jego sprawa,nie znamy szczegolow czemu wybral rz-ow,ale mam wieksza przyjemnosc ogladac mecze naszych graczy,ktorzy nie maja nie wiadomo jakich sponsorow i graja wysmienicie0.a ten co mowi ze jak Stalowka gra i jakim cudem jest liderem to powiem tak:takim samym jak np. Wisla w 1 lidze czyli zrobila sobie ta pozycje zostawiwjac zdrowie,doswiadczenie,serce i umiejetnosci na boisku a jak komus nie pasuje to po prostu niech nie chodzi na mecze.pzdr DLA PRAWDZIWYCH KIBICOW,NA DOBRE I NA ZLE STAL STALOWA WOLA!

~ | 2005-10-21 20:36

nic dodać, nic ująć...

~ | 2005-10-21 20:37

Bede zdjecia z meczu??

~xx | 2005-10-21 20:40

a więc jedziemy wszyscy do świdnika , a że mecz wypada w niedziele to musi być rewelacyjna frekfęcja!!!!!!

~kajko i kokosz | 2005-10-21 20:46

oj napinacze ze Stali Rz. tu cwaniakujecie a jak przyszlo sie z nami spotkac prosto w oczy to paliliscie wrotki.

~zks | 2005-10-21 20:48

Wy ze stali to lepiej mewe zamknijcie HAHA PTASIA GRYPA!!

~Skorpioniku | 2005-10-21 20:58

Poczekaj jeszcze troszkę...My też mieliśmy na koszulkach ''Kantor'' i prawie nam to bokiem wyszło. Już niedługo, zresztą wy już spadacie w dół...

~ktoś | 2005-10-21 20:58

ty lepiej zagladnij na koniec sezonu do kantoru , i zapytaj gdzie sie podziala twoja zasrana żydówka :):):) a sio, ptasia grypo

~Stalowiec | 2005-10-21 21:05

żydy z Rzeszowa własnie nam zazdroszczą , dlatego tak się podniecają , bo nie mogą tego zniesć , że zamiast Stal Rzeszów jest liderem , liderem jest Stalówka. I tak buraki z Rzeszowa mogą mówić o szczęsćiu , bo gdyby Kwieciński nie kupił karnego to by było 1:0 , a tak mecz zakończył się wynikiem 1:1. Jebać Stal Rzeszów i sędziego. Pozdro dla Fabiana i Lebiody

~... | 2005-10-21 21:07

wie ktos co sie w lodzi dzieje na ŁKS - ŚLĄSK ??

~Stalowiec | 2005-10-21 21:11

podobno 2:0 dla ŁKS , ale to jest niepotwierdzone info

~... | 2005-10-21 21:13

ale cos tam bylo ze mecz przerwany byl
moze jakis dym?
wiecie cos?

~Stalowiec | 2005-10-21 21:16

relacja na żywo :
88 zmiana Witkowski wchodzi za Kowala.
85 żółta kartka Żółta kartka dla Szewczyka.
80 zmiana Wan wchodzi za Flejterskiego.
76 żółta kartka Żółta kartka dla Jikiji.
75
75 zmiana Wielgus wchodzi za Dudka.
63 żółta kartka Żółta kartka dla Rosińskiego.
50 żółta kartka Żółta kartka dla Niżnika.
46 zmiana Kościuk wchodzi za Sypniewskiego.
46 Początek drugiej połowy spotkania.
45 przerwa Koniec pierwszej połowy spotkania.
45 Niżnik w sytuacji sam na sam strzelił prosto w bramkarza.
38
38 zmiana Sotirović wchodzi za Barkanichkova.
33 GOL! Po indywidualnej akcji Barkanichkova bramkę zdobywa Piątkowski.
21 GOL! Sypniewski wykorzystał sytuację sam na sam.
15 Po 23 minutach przerwy sędzia wznowił mecz. Kibice Śląska opuścili stadion. Kibice ŁKSu stoją tyłem do boiska.
15 Cały czas trwa przerwa w spotkaniu.
15 Mecz przerwany z powodu wywieszenia przez kibiców Śląska niewłaściwych flag.
10 Gra toczy się głównie w środku pola. Lekką przewagę mają zawodnicy Śląska.
1 Początek spotkania.
0

~Stalowiec | 2005-10-21 21:21

stronka na relacje na żywo : www.sportowefakty.pl/plka.htm

~Stalowiec | 2005-10-21 21:23

Koniec meczu :
ŁKS Łódź 2:0 Śląsk Wrocław
Bramki : 1:0 Sypniewski (21')
2:0 Piątkowski (33')

~gacek | 2005-10-21 21:34

pozdrawiam kibiców stalówki i mam pytanie ilu było kibiców Resovii

~donald tusk | 2005-10-21 21:39

96 Resoviakow w Stalowce!!!

~ | 2005-10-21 21:43

ŁKS Łódź - Śląsk Wrocław 2:0 (2:0)
Bramki: Igor Sypniewski (24 min.), Jarosław Piątkowski (35 min.).
Żółte kartki: Mamia Dżikija, Rafał Niżnik - Dariusz Sztylka, Krzysztof Szewczyk, Robert Rosiński.
Sędzia: Tomasz Witkowski (Warszawa). Widzów 4 500.

~lukasz | 2005-10-21 21:56

nie ma sie co wsciekac
sponsor rzeszowa juz nie jedna druzyne spuscil na dno (w tym stalowke) wiec i spusci takze rzeszow. jeszcze jak palik sie zajmie trenowaniem rzeszowa to juz bedzie tam niezla kicha. i nik stalowce nie moze zagrozic nawet skorumpowana zydowska stal rzeszowska:)
II liga stalowka!!!!

~Marcin | 2005-10-21 22:21

Słyszałem jak jeden z kibiców Rzeszowa krzyczał.. " Sędzia kiedy w końcu ten karny.. ? "
Od początku było wiadomo że będzie remis.!
Ale widocznie P.Kwieciński stwierdził że Stal ze Stalowej jest moocniejsza skoro kupił karnego.!

Brawo dla piłkarze za walke..
Brawo T.Wietecha za poświęcenie..
A największe brawa dla kibiców za młyn... to było coś wspaniałego..
Czekałem na takie coś od dawnaa.! *

P.S. Jebać sędziego.!

~Stalówka~

~Marcin | 2005-10-21 22:23

Ciekawe co zrobią z tą zadymą.?!
Klub zapłaci kare..?
Czy zamkną stadion ?

Jak ktoś wie to prosze info..!
Pozdrawiam ~!

~assf | 2005-10-21 22:25

widzieliscie relacje w aktualnosciach rzeszowskich?
karny się należał rzeszowowi...

~ | 2005-10-21 22:30

kara musi byc nie mozna tego tolerowac wiecej. najwyzszy czas aby mecze byly rozgrywane bez udzialu kibicow.
p.s. podziekujcie sobie nawzajem

~andreju17 | 2005-10-21 22:41

www.pilka.stal.rzeszow.pl patrzcie co pizdy pisza na temat naszej Stalówki huj zydom w dupe!!! kwiecinski wypierdalaj!!! sedzia huj jebany skurwysyn!!! mam pytanie czy wie ktos skad mozna sciagnac ten moment kiedy sedzie pedal odgwizdal karnego??
brawo dla kibicow! sprzedawczykom mowimy NIE i wypierdalac!!! a ludzi to bylo na oko ok 3000

~nie wazne | 2005-10-21 23:45

Kurwa jebany sedzia...wiadomo kto sprzedal mecz...ale i tak podziekowania ze resovia przyjechala...i mlyn sie udal...Pozdro stalowka,resovia i rakow!!1938!!jude raus!!

~Marco | 2005-10-21 23:50

Stalowej gratulujemy obiektywizmu

Wiele kontrowersji wywołała w dzisiejszym meczu sytuacja w której sędzia podyktował rzut karny dla Stali Rzeszów. Reakcja jaką ona wywołała wśród kibiców, działaczy i trenera gospodarzy trudno zaliczyć do cywilizowanych. Nie dość, że przez cały mecz piłkarze i kibice Stali Rzeszów byli wręcz lżeni przez miejscowych to na koniec meczu trzeba było uważać, by nie dostać od nich po głowie. Szanownemu trenerowi "Stalówki" Panu Adamusowi polecamy skrót z dzisiejszego meczu (TV Rzeszów), gdzie widać dlaczego został podyktowany rzut karny dla Stali Rzeszów. Liczymy na opamiętanie się, bo z takimi manierami i hasłami typu "złodzieje i stadionowy bandytyzm" daleko się nie zajdzie. Pozdrawiamy obiektywnych kibiców Stali Stalowa Wola, a stadionowemu szowinizmowi mówimy stanowcze NIE !
Żródło:www.stalrzeszow.itl.pl

~fifek | 2005-10-21 23:53

a mial byc robiony pozadek z ta polska pilka .../ skurwiele zrobili troche szumu i chuj juz przycichlo ... widac pzpn lubi taka sytuacje ... moze qrwa mac dostaja jakas kase od kazdego sprzedanego meczu ... jebana chora sytuacja ... ciekawe ile jeszcze tak bedzie bo to juz nikogo nie smieszy ... i jak tu sie pozniej ludziom dziwic ze qrwa mac robia zadyme czy pokazuja swoje niezadowolnenie jak sa okradani w bialy dzien do chuja wafla bo juz mnie krew zalewa ... bylo troche spokoju i znowu sie zaczyna ........ a na wszystkim traci jak zwykle stalowka >>> i qrwa mac 2 pkt poszly sie jebac przez tych chujow jebanych a o liniowym nie wszpomne ktory brykal od strony krzeselke no co za debil , kto mu papiery wydal na sedziowanie ... to jest chore !! jebac wszystkich arbitrow ... chuj im w ciasne zopy ... wszyscy biora i beda brac .. taki narod

~... | 2005-10-22 00:21

karny był ewidentny z tego co widziałem to chyba Iwanicki został "nabity" co nie zmienia faktu że zagrał dobry mecz a sędzia to chuj!!!

~Stalowiec | 2005-10-22 00:40

Zapraszam do lektury...
Po meczu spora grupa pseudokibiców zatakowała ochronny tunel, którym udawali się do szatni sędziowi meczu. Doszło do starć ze służbami ochraniającymi obiekt. Pewnie do żadnych burd nie doszłoby, gdyby nie kontrowersyjna sytuacja z 87. minuty, kiedy to sędzia podyktował rzut karny dla Stali Rzeszów.
– Facet posłał bombę, a ja nawet nie drgnąłem. Dostałem piłką w rękę, ale to była tak zwana ręka nastrzelona. Stałem jak słup i trafił mnie. Takiego czegoś się nie gwiżdze! Sędzia, żeby dodać sobie chyba animuszu, mówi mi, że miałem rozłożone ręce przy tym strzale . Totalna bzdura! Gdyby nie „czarny” to Stal Rzeszów nie wywiozłaby stąd punktu - mówił wściekły po meczu Mieczysław Ożóg.
Rzeszowianie mieli inne zdanie na ten termat. Trener Ryszad Kuźma skwitował całe zdarzenie:
– Była ręka na pewno, a to, czy sędzia powiniem gwizdnąć w tej sytuacji rzut karny czy nie, to kwestia interpretacji.
Już w pierwszej połowie sędzia musiał ratować się... interpretacją przepisów. I także w tym przypadku - czy zbiegiem okoliczności ? - zdarzenie zinterpretował na korzyść Stali Rzeszów...

W 22. minucie prawą stroną boiska popędził Iwanicki, a z bramki wybiegł Pomianek. Bramkarz okazał się szybszy od naszego pomocnika, ale sęk w tym, że złapał piłkę poza polem karnym! Sędzia widział to zdarzenie i prawidłowo zatrzymał grę, dyktując dla „Stalówki” rzut wolny pośredni i... tyle! (patrz fotka). Normalnie w takich sytuacjach sędzia oprócz rzutu wolnego pokazuje winowajcy - w tym przypadku bramkarzowi - czerwoną kartkę... Sędzia tego meczu inaczej interpretował całe zajście. Po meczu tłumaczył się ponoć, że pokazałby czerwoną kartkę Pomiankowi, gdyby zdarzenie miało miejsce na wprost bramki, a nie z boku pola karnego.
Swoje zdanie na temat sędziowania wyraził także były gracz naszej Stali, obecnie obrońca drugoligowego HEKO Czermno, Marek Drozd:
– Identyczną sytuację przerabiałem na meczu we Wrocławiu. Gospodarze za takie samo zagranie domagali się od sędziego podyktowania rzutu karnego, a ten powiedział im, żeby zapomnieli, że po takich nastrzelonych rękach nie gwiżdze się jedenastek. Dlatego moim zdaniem nie należał się Stali Rzeszów karny. Szkoda mi chłopaków, bo walczyli i byli bliscy zwycięstwa.
Nic to! Lider nadal jest w Stalowej Woli! Nasza Stal nie przegrała 12 meczu z rzędu!!!

zródło : www.stalstw.pl

~on nie on | 2005-10-22 01:09

czy ktos moze wie za co adamus wylecial na trybuny? bo smiech mnie szarpnal jak zobaczylem ze sedzia musi prosic wieteche o interwencje zeby uspokoic adamusa bo sam nie dawal rady

~ktoś | 2005-10-22 01:10

ciekawi mnie jedno dlaczego ci w czarnych mundurkach i białych kaskach nie zatrzymali po meczu czarnego kreta sprzedawczyka za spowodowanie zamieszek po meczu? Przeciez ponad 3000 tys ludzi widziało kto i jakimi decyzjami to zaczął

~tomeks | 2005-10-22 02:49

"Sławomir Adamus (Stal Stalowa Wola)
– Ja chciałem powiedzieć jedno: z bandytyzmem nie będę walczył. Dziękuję, do widzenia."

~OMI | 2005-10-22 08:38

Na stronie www.stalstw.pl/pilka są zdjęcia z meczu :) zapraszam

~dck | 2005-10-22 08:48

1. Stal Stalowa Wola 12 28pkt
2. Avia Świdnik 12 22pkt
3. Stal Rzeszów 12 20pkt

literka Z literka K literka S jak ZZZKKKSSS :)

~bulek | 2005-10-22 09:26

Ciekawe jak ocenił sędziego obserwatorzyna? Pomijając karnego, to widać było od początku,że coś szykuje. Rzuty wolne w jedną stronę odgwizdywane nawet wtedy gdy nie było faulu. Im bliżej było końca tym bliżej 16 ustawiał rzeszowiakom wolne. A wracając do obserwatora, to jak nie podzielił się z nim sędzia kasą to powinien go zdegradować za choćby 2 sytuacje: 1. Brak czerwonej kartki dla Pomianka (nie można się tłumaczyć,że to było z boku pola karnego,bo gdyby nie złapał piłki to byłby GOL) po2. Pokazał Adamusowi żółtą kartkę i wygonił na trybune! Dlaczego? A wogóle to od początku gwizdał dla Rzeszowa i najciekawsze jest to,że kibice Stali Rz. wiedzieli,że tak będzie już przed meczem! Poza tym nasi są sami troche winni bo gdyby wykorzystali choćby jedną kontre i strzelili na 2-0 to Drukarz nic by już nie poradził.

~mundek z dmowskiego | 2005-10-22 09:44

bramkarz żydowskiej stali rzeszów łapie piłkę poz polem karny,pokazuje wolnego i kurwa gdzie kartka!!! kolo przebiegł sie po kusiaku sedzia boczny wzywa głównego cos tam przekazuje i kurwa gdzie kartka!!! nie mówią już o faulach chuj wie jakich!!! STALÓWCE GRATULUJEMY KWIECIŃSKIEGO

~yr | 2005-10-22 10:09

jezeli piłkarze stali atakowali przez cały macz to nie znazy ze nalezał się im ten karny . jak nie mogli wykorzystywac ytuacji to niech nie kupóją karnych

~też z dmowskiego | 2005-10-22 10:13

BRAWO mundek z dmowskiego gratulujemy lochy T Kwiecińskiego!

~ja | 2005-10-22 11:25

jakby ktos miał jakies lepsze zdjecia to niech poda link ok? dzieki

~gripes | 2005-10-22 11:47

"jak oni maga byc liderem [...]
co do stalowej nic wielkiego nie pokazali poprostu nasza obrona byla slaba i sedzia im sprzyjał. [...] " oto fragment wypowiedzi jednego yntelygentnego kolesia na forum stali rzeszow... podobno sprzyjał nam sędzia - hahaha - świetny dowcip! piszą tam też teksty typu, że strzeliliśmy bramkę z niczego (oni za to strzelili po pięknej akcji... sędziego) i w przekroju całego meczu byli zespołem o wiele lepszym, że Stalowka nie stworzyła praktycznie groźnych akcji itp. a później piszą jeszcze żałosne newsy na swojej stronie typu "Stalowej gratulujemy obiektywizmu"... i kto tu jest kurwa nieobiektywny? widać jak nam zazdroszczą nam tego lidera...

~jazda jazda | 2005-10-22 13:20

ale chyba nie checie powiedziec ze stalowa zagrala mecz na poziomie 3 ligi?
4 hmm?
moze jendak okregowka
wcisneliscie 1 bramke a wasze wspaniale kontry przypominaly akcje prezentujacych sie w przerwie mlodzikow z rocznikow 91 i 90

~ziom | 2005-10-22 14:44

ty jazda jazda spierdalaj stąd!

~cycu | 2005-10-22 14:53

kilka razy obroncy z zreszowa nie wiedzli co sie dzieje... jak wyprowadzaolismy akcje... takze nie pierdolcie panowie z rzeszowa ze gralismy jak okregowka... Bo skoro my tak gralismy to na jakim poziomie graliscie wy? (lczyzby liga podrówkowa?) bo jak by nie patrzec to do 87 minuty my prowadzilismy 1-0 a nie wy !
Co do sedziego nie wiem jak byłoz reka jezeli była nabita tzn Ozog nie ruszył reka a został w nia trafiony to tego sie nie gwiżdze no cyba ze polscy sedziowie sa lepsi niz miedzynarodowi którzy takie sytuacje puszczaja...? co do reki bramkarza gosci to wydaje mi sie zze jej nie było ..(pewny nie ejstem dobzre nie widzialem) ale skoro sedzia gwizdał to powqnien wyrzucic brakarza nie ma znaczenia gdzie reka miała miejsce byłą to sytucja w ktrej padła by bramka zapewne dla Stalowki gdy nie bramkarz takze kartka sie nalezała... sedzia od poczatku starał sie sprzyjac rzeszowskiej stali... trudno... teraz czeka nas Avia
A panowie z zreszowa darowali by sobie leczeni kompleksow artykulami na swoich stronach. Co do wyzwisk z naszej strony pod waszym adresem to zgoda były nawet sporo ale wy wcale nie byliscie dłuzni takze nie płaczcie nad tym tak...

~M.ZetkA | 2005-10-22 15:17

"Obrońca Stali Rzeszów Daniel Popiela: Byliśmy dzisiaj zdecydowanie lepsi. Niestety nie udało nam się wygrać, znowu zremisowaliśmy. To chyba jakaś nasza fatalna passa. Mamy nadzieję wygrać te trzy ostatnie mecze, zdobyć te 9 punktów. Na pewno nie zrezygnowaliśmy z walki o awans. Stalowa Wola dzisiaj nas niczym nie zaskoczyła, była o klasę słabszą drużyną. W tej rundzie nie powinni już wygrać żadnego meczu grając z takim stylem. Mamy więc nadzieję dogonić ich w tabeli."

hahahahahahaha to chyba sa jakies jaja ! ! ! ! ! GDZIE MY ZYJEMY ! ! ! ! ! TO WSZTYSTKO JEST JAKIES POPIER****** ! ! ! ! ! ! ! O KLASE SŁABSZA... ;-/// szkoda ze nie powiedział zyd jeden ze sedzia sedziował dla nas...

FORZA JUVE ! ! ! ! FORZA ZKS STAL STALOWA WOLA ! ! ! !

precz ze stala rzeszow, precz z zydami precz z drukarzami ! ! ! ! ;-/////

~kibic | 2005-10-22 16:12

z oficjalnych żródeł wiadomo że T.KWIECINSKI powiedział że zapłaci tyle żeby tylko STALÓWKA nie wygrała.Jebać frajera.

~1938 | 2005-10-22 21:18

te cwele ze stali rz są kurwa takie huje kurwa mówią ze zła passa ze nie moga wygrać z sandencją przejebali kurwa z nami zremisowali i oni chcą kurwa być na pierwszym miejscu w tabeli do dupy tak to se mogą tylko mowić oni do niczego sie nadają!!!!!
o przepraszam do jednego sie nadają do przekupowania sędziow okręgówka a nie 3 liga

~Stalówka | 2005-10-23 00:07

do jazda jazda : Wypierdalaj stąd żydzie jeden , a twoja jebana , żydowska Stal Rzeszów grała na poziomie klasy A , z taką twoją wypowiedzią wiadomo , że nie masz więcej jak 10 lat !!!!!!!!!!!! Więc spierdalaj stąd żydzie , precz z naszej strony !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

~ja | 2005-10-23 03:04

Popiela cwelu dojedziemy cie pod prysznicem

~1938 | 2005-10-23 14:00

a co do kupowania meczy to znam pewnego zydka z rzeszowa ktory mowi ze ''lepiej handlowac niz pracowac''.porozkminiajcie sobie to na rozne sposoby.a strona stali rz-ow jest strasznie oburzona na zachowanie naszych kibicow i obiektywna ocene.prawda jest taka ze remis jest sprawiedliwy,szkoda ze ten niezly mecz co chwile przerywal(albo nie przerywal)SEDZIA.I TO ZE MY JESTESMY LIDEREM WIEM ZE WAM NIE PASUJE,TO WIEMY...BO TO WY MIELISCIE NIM BYC,NIEPRAWDAZ...PRZY BLASKU JUPITEROW NA ESTADIO ''MEWA''VEL''PTASIA GRYPA'' I NIEMALZE POL TYSIACU WIDZOW(POCZEKAJCIE JAK PRZYJDZIE RACHUNEK ZA PRAD).NIESTETY Z GWIAZD TRZEBA UMIEC ZROBIC DRUZYNE,KOLEKTYW...MOZECIE BRAC PRZYKLAD Z NAS,JAK CHCECIE.I TRZEBA MIEC KIBICOW A NIE KMIOTKOW.

~ | 2005-10-23 14:03

jebać tabele stalowa na czele

~kibic stali | 2005-10-23 16:03

sendzia to huj i tyle a kwieciński też poszedł do piłkarzy rzeby sprzedali mecz i sie nie zgodzili to poszedł do sedziego a sędzia sie zgodził trzeba tepić korupstwo stalówka tak dalej a jak bdą grać przy pustyh trybunah to wpadniecie i nie będzie pustyh

~1938 | 2005-10-23 17:07

co do kibicowania bylo super.klasa wrazenie sprawialy flagi wywieszone dookola trybun(nie ujmujac nic fladze stali z rz-owa ktora tez jest fajna)sektorowka''STALOWKA''.no jeszcze jakies kartoniki,wiecej rac i by bylo normalnie git.gratulacje!pzdr.

~STAL | 2005-10-23 17:15

Jesli za tom rozrobe zamkneli by nam stadion to znacze ze zagramy jako gospodarz w gorzycach??

~Stalówka | 2005-10-23 18:49

w jakich Gorzycach , kto ci kurwa mówił , że będzie stadion zamknięty . Ty się nie musisz o to martwić , bo i tak nie zamkną nam stadionu . Mogą kare pienieżną nam nałożyć i to wszystko .

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

ŁKS Łagów - Stal Stalowa Wola

ŁKS Łagów             Stal Stalowa Wola
2020-11-29, godz. 12:00
Bilans gier

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Puławy 20 15-3-2 48
2 Sokół Sieniawa 20 12-7-1 43
3 Stal Stalowa Wola 20 12-2-6 38
4 Wisła Sandomierz 20 10-7-3 37
5 Avia Świdnik 20 10-6-4 36
6 Wólczanka W. Pełkińska 20 11-3-6 36
7 KSZO Ostrowiec Św 20 10-3-7 33
8 Siarka Tarnobrzeg 20 9-4-7 31
9 Podhale Nowy Targ 20 9-4-7 31
10 Chełmianka Chełm 20 8-4-8 28
11 ŁKS Łagów 20 8-4-8 28
12 Lewart Lubartów 20 6-8-6 26
13 Wisłoka Dębica 20 6-8-6 26
14 Korona II Kielce 20 7-2-11 23
15 Stal Kraśnik 20 6-4-10 22
16 Orlęta Radzyń Podlaski 20 5-4-11 19
17 Cracovia II 19 5-3-11 18
18 KS Wiązownica 18 4-4-10 16
19 Jutrzenka Giebułtów 20 4-4-12 16
20 Podlasie Biała Podlaska 19 4-3-12 15
21 Hetman Zamość 20 1-5-14 8

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 0 km 5
KSZO Ostrowiec Św 0 km 150
Jutrzenka Giebułtów 0 km 0
Hetman Zamość 0 km 230
Wisłoka Dębica 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
KS Wiązownica 0 km 0
ŁKS Łagów 0 km 0
Sokół Sieniawa 0 km 0
Cracovia II 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (1951) » 1938fc (1275)
» Edek38 (1260) » Vielitz44 (1135)
» Filip kacper k. (1043) » Rafix (768)
» Fanatyk38 (752) » Kamil (646)
» Kamilosss (540) » Acer (480)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
Stal Stalowa Wola - Wisła Sandomierz
» Polecamy






Losowe galerie

Śląsk Wrocław - STAL (2:0)
2006-10-15
Ilość zdjęć: 6
Wyświetleń: 11 414 razy
STAL - Stal Rzeszów (0:3)
2004-11-06
Ilość zdjęć: 35
Wyświetleń: 53 424 razy
Puszcza Niepołomice - STAL (2:1)
2017-03-11
Ilość zdjęć: 3
Wyświetleń: 2 147 razy
Ceramika Opoczno - STAL (:)
1998-00-00
Ilość zdjęć: 1
Wyświetleń: 132 razy
Osób Online: 24 / Czas gen. strony: 0.02492