Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Z MOTOREM BEZ PUBLICZNOŚCI !!!

Z MOTOREM BEZ PUBLICZNOŚCI !!!

 Na stronie: http://forum.stalowka.pl/viewtopic.php?t=104&start=75 są już nowe filmiki Stalówki ze Stalą Rzeszów i pomeczowych zajść. 

Najbliższy mecz Stalówki na własnym stadionie z Motorem Lublin (5 listopada) odbędzie się bez udziału publicznośći. Tak zadecydował na wczorajszym posiedzeniu Wydział Gier i Dyscypliny Świętokrzyskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej w Kielcach. To efekt ostatnich ekscesow na stadionie Stali, do których doszło po meczu ze Stalą Rzeszów. Dodatkowo kary finansowe otrzymali: Tadeusz Duszyński, dyrektor ZKS Stal - za pisemne krytykowanie pracy sędziego oraz trener Sławomir Adamus - za wulgarne odzywanie się do sędziego. Trener Stali będzie musiał także jeden mecz poprowadzić swój zespół z... trybun.
Nie było natomiast kary finansowej dla naszego klubu.

Źródło: www.stalstwa.pl/pilka

Komentarze (131)

~MC WARSAW/ ONLY STW | 2005-10-28 14:08

Brawo.Jeden Kutas Kreci lody i z pozycji okienka w kantorze steruje liga, reszta jeszcze dopierdala nam ile moze. Ale jeszcze zobaczycie na koniec sezonu. 2 ga liga wroci do Stalowki.
"Co Nas Nie Zabije To Nas Wzmocni"
Zawsze Stalowka !!!! Pozdro Dla Resovii i Rakowa !!!

~Karpik | 2005-10-28 14:15

Kurwa mac niestety w tym roku trafilismy na Swiętokszyski ZPN :(((
Jebać kurwy, i uwazajcie jebani działacze ŚZPN bo czasami przez takie decyzje mozecie przyjsc rano do pracy a tu kurwa tylko dym się unosi nad gruzem. Ale sie zbulwersowałem :|

~Lisek | 2005-10-28 14:18

Oto sprawiedliwość w polskiej piłce!!! Myślałem że mamy demokrację i można mówić swoje zdanie, ale widzę że nie! Panowie Adamus i Duszyński dostali po portfelu za mówienie prawdy. Mam nadzieję,że chłopaki w meczu z Avią wygrają i zamkną mordy tym pajacom, którym na sercu leży dobro Rzeszowa, Motoru, a na pewno nie Stalówki. Można poprowadzić doping sprzed bramy stadionu, jak na Legii!!! Pozdrowienia dla Kibiców i piłkarzy Stalówki!

~bulu | 2005-10-28 14:20

KURWA! POJEBANY SWIETOKRZYSKI ZPN!JEBAC SWIETOKRZYSKI ZPN

~... | 2005-10-28 14:24

Qurwa To $e Poszłam Na Mecz..;/

~... | 2005-10-28 14:24

Nas i tak nic nie powstrzyma !

~lukasz | 2005-10-28 14:26

a co nam zrobia jak sie na sile wbijemy??
wygonia nas:)??

~tomek | 2005-10-28 14:26

kurwa nie ma czegos tajkiego jak tekst kilka wpisow wyzej
kazdy idzie na hutnicza staje pod brama albo wokol ogrodzenia i wspiera STAL w trudnym meczu !

~MC WARSAW/ ONLY STW | 2005-10-28 14:27

Mozna zrobic jak na Legii ale na Lazienkowskiej ale czy to cos da? Lepiej pojechac za Avie w maks liczbie ( zmobilizowac sie na maxa ). Ja osobiscie z Wawy bede jechal na ten mecz. Wsiadam w samochod i bede na 100%. Pokazmy ze Jestesmy
=S=T=A=L=O=W=K=A=

~GRUBY | 2005-10-28 14:29

kurwaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
jebany pzpn ale sie wkurwilem ja no masakra te kurwy specjalnie takl zrobili ja pierdole....:[

JEBAC JEBAC pZPN

~stal forever | 2005-10-28 14:35

widać ze komus przeszkadza to ze Stalowa jest na 1 miejscu!! to jest jakas paranoja qrestwo złodzieje!! ludzi kupili karnet i co teraz maja zrobic a co maja tez zrobic kibice z lublina ktorzy zamowili pociag!!
ŚZPN TO BANDA ZŁODZIEJI KRETACZY mozna ich wyklinac w nie skonczonosc albo sie odwolac od decyzji wszyscy przeciez wiedza jakie to jest spotkanie najwazniejsze w tej lidze pod wzdleem pilkarskim jak i kibicowskim tulu ludzi sie napalilo przyjsc na to spotkanie a tu jeden z takim decyduja o zamknieciu stadionu i za co my kibice tutaj mamy cierpiec za to ze ktos powiedzial prawde o PZPN?!?! hmmm
moze by jakis transparent zrobic na PZPN czy ŚZPN?????????

~.,.. | 2005-10-28 14:37

na meczu kady pod stadion i drzemy mordy dla naszej stalowki !

~..,. | 2005-10-28 14:38

zamiast "kady" powinno byc KAŻDY

~lukasz | 2005-10-28 14:46

jak to komu przeszkadza. "sponsorowi" zydow z rzeszowa. to przez niego taka decyzja bo w stalowce byly wieksze rozroby po ktorych byly nieznaczne kary. i widac ze kazdego da sie przekupic w naszym pieknym kraju a w szczegolnosci tych koruptorow z PZPN

~Łuk@sz-STALÓWKA | 2005-10-28 15:01

Za co te kurwy zamkneli ten stadion??Wcześniej były większe Avanti i niezamykali , a teraz kurwy chcą nas ukarać. Pojebać to , wszyscy idziemy na mecz i sie wpierdalamy na stadion przez ogrodzenie!! pozatym sadze ze jak motoru niewypuszczą specjałęm zLublina to przyjaą wózkami..!! Pozdro dla KUMATYCH jebać PZPN i POLICJE....

~jazda | 2005-10-28 15:04

jazda na stadion i wbijamy przez bramy

~daro | 2005-10-28 15:44

nie no nie ma bata wbijamy na stadion za friko :) i klub straci na tym naprawde duzo pieneidzy bo na motor w dogodnym terminie jakim jest sobota przyszlo by kolo 3000 widzow. na samych biletach klub traci jakies 17000 zl

~kolo | 2005-10-28 15:51

nie no kurwa to juz jest przesada!!! przeciez ostatnio nic się takiego nie stało - poleciało pare cegieł i to wszystko!
na polskich stadionach to normalka, a od czego jest kurwa ta zasrana ochrona?! klub im zapłacił i wywiązał się ze swojego obowiązku, a że to nie dało rady to juz inna sprawa. nie raz przecież jak ktoś juz wyżej wspomniał były większe zadymy i jakoś nie robili z tego większej sprawy. widocznie komuś (może T.K) to przeszkadza... ja pierdole chcą na siłę wjebać zydów do tej II ligi i im żal dupe ściska, że nie mają lidera. z motorem można się spodziewać sędziowania na naszą niekorzyść, w końcu bez udziału publiczności będzie. chociaż z drugiej strony... to jeden chuj w zasadzie czy jest publiczność czy nie. jeśli mają okraść to okradną nas chociażby przyszło na mecz z 5000 ludzi.
przykład: ostatni mecz.

~PSEUDO | 2005-10-28 15:59

WSZYSCY NA MOTOR IDZIEMY A O PRZEKRĘCIE DOWIECIE SIE NA MIEJSCU !

~damian | 2005-10-28 16:02

idziemy na ten mecz za wszelka cene!!!

~ | 2005-10-28 17:46

WSZYSCY przed meczem spotykamy sie pod bram a STADIONU i jedziemy z KURWAMI

PZPN PZPN JEBAC JEBAC PZPN!!!!!!!

~jarek23 | 2005-10-28 18:13

ja bede na bank, nie odposzcze tego meczu

~lukasz | 2005-10-28 18:15

hehe a te paly na czele ze sponsorem zydow mysleli ze nam stadion zamkna:)

~Łuk@sz-STALÓWKA | 2005-10-28 18:15

Wszyscy na MOTOR!! Spotkanie pod stadionem , wejdziemy na EStadio zeby huj na huju stanoł!!Jak nas będą chcieli powstrzymać , to wtedy zobaczą co to znaczy AWANTURA !! POzdor dla kumatych..

~lukasz | 2005-10-28 18:15

chuj im w kakao

~om | 2005-10-28 18:24

Jesteście zupełnie pojebani chcecie żeby następne mecze były 200km od Stalowej Ja się na to nie pisze i chociaż trochę myślący chyba też nie.

~jaro | 2005-10-28 18:38

koniec z pisaniem o akcji na forum i w komentarzach bo psiarnia to czyta

~funfel | 2005-10-28 18:47

No i co kozaki? Doigralisie sie. Tak "kochacie" Stalowke, ze az nam stadion zamknęli. Barany i matoły!! Az mi brak epitetow na was!!!!
Jezeli chcecie pomoc jakoś Stalowce to wezcie postaracje sie o doping caly mecz. To najlepiej pomaga zawodnikom.
A lubicie Balona? Pewnie tak, bo Wietecha to jeden z najlepszych zawodnikow Stalowej. Duzo mu zawdzieczamy. Ale co? Jak sie ta hołota na tunel rzucila i balon was prosil o spokuj to go olaliscie!! Tak mu sie odwdzieczacie?
Bark mi slow do was. Przez to, ze rzucicie kogos ceglą, nie pomozecie klubowi. A przez wasze wybryki Stal jest stratna ok.20k zł! Ale to co, w koncu chodze na mecz zeby zablysac przed kumplami, a nie robic dla klubu jak najlepiej - prawda? :/

~lukasz | 2005-10-28 19:20

to najlepiej siedziec i nic nie robic. patrzec jak kazdy zeruje na tobie a ty nic. jak tak zawsze bedzie sie cicho siedziec to nigdy sie nie skonczy korupcja na stadionach w polsce

~ | 2005-10-28 19:22

JEBAC PZPN !!

~lukasz | 2005-10-28 19:22

a jakbys chcial cos zdzialac dyplomatycznie to zobacz co dalo pismo duszynskiego

~funfel | 2005-10-28 19:31

A zobacz co dal wjazd na tunel...

~Lisek | 2005-10-28 19:33

ale z drugiej strony totalna rozpierducha spowoduje zamknięcie stadionu nie na mecz, lecz na runde ( bo już tak bywało) a wtedy to z II ligi lipa, a my sobie na mecze będziemy fruwać huj wie gdzie.

~VIRUS | 2005-10-28 19:34

już się zaczyna -,, komuś "najwyrażniej nie pasuje że stalówka jest na pierwszym miejscu z bardzo realną szansą wejścia do II ligi i robi wszystko aby tak sie nie stało, pokazują to takie sytuacje jak mecz ze stalą rzeszów( decyzje arbitra ) i decyzja o zamknięciu stadionu .
Ale i tak to nie zaszkodzi naszej STALÓWCE bo my jesteśmy poprostu - NIE DO WYJEBANIA !!!!!!!

~do funfela | 2005-10-28 19:43

Qrwa nie znasz sie to sie Qrwa nie odzywaj balasie pierdolony:\pozdro for All:)


Ps:ale nie pozdrawiam tych typu Gula-Pizdula i Tych innych hujów///

~do funfela | 2005-10-28 19:44

Chociarz w kilq zdaniach miał racje ...

~ | 2005-10-28 19:45

Na mecz z Motorem i tak każdy przyjdzie pod bramy dopingować Stalówke.

~VIRUS | 2005-10-28 19:45

Proponuje aby każdy kto czuje się kibicem STALÓWKI przyszedł na mecz z motorem i nieważne że nas nie wpuszczą na stadion to powinniśmy prowadzić doping za ogrodzenia aby pokazać naszym grajką że jesteśmy z nimi i ich wspieramy podczas tego trudnego meczu . Pokażmy że dla kibiców STALÓWKI nie ma rzeczy niemożliwych i żadne odgórne głupawe zakazy nie mają dla nas znaczenia .

~lukasz | 2005-10-28 19:47

jeden wjazd nic nie dal ale jakby tak w kazdym miescie, kazdy kibic ktoremu zalezy na czystosci w grze zaprotestowal to uwierz mi ze by dalo (zobacz obalenie komunizmu- w grupie sila wszystkich nie ukaraja). wiem ze wypisuje kosmiczne rzeczy bo do takiego czegos nie dojdzie bo nie ma kto tego pokierowac i dlatego oni sie czuja bezkarnie

~kibol | 2005-10-28 19:59

wbijamy na stadion ? czy stoimy obok i dżemy sie ? bo ja bym sie wbił ! ale słyszalem ze ludzi nie bedzie ale psów ma być w huj ! odpisz ktoryś

~ | 2005-10-28 20:05

hej jest sprawa ze jak wjedziemy z brama to mecz zostanie przerwany i zakonczy sie walkowerem dla motrou trzeba to wziac pod uwage pozdro HWDP I HWDPZPN

~BarWnIk | 2005-10-28 20:07

Ej wescie juz przestancie pierdolic o tym meczu z Motorem ! Przed nami jeszcze wazny mecz w Avii ! I na nim sie skupcie a nie ...

~om | 2005-10-28 20:08

do kibola ty wbij ale do kibla ty jesteś kibicem ty czyms gorszym niż chuj i pizda razem wzięte

~1938 | 2005-10-28 20:22

a mnie to pierdoli ja na 100000% przyjde pod stadion i jebie mnie czy bedzie tam kilka psów czy cala banda
JA JESTEM WSZEDZIE TAM GDZIE NASZA STAL GRA i huj

~1938 | 2005-10-28 20:24

i tak kurwa bedziemy dopingować naszych chłopców a te kurwy z lublina niech sprubuja wyjechac my im pokazemy!!!!
II liga II liga zks

~mario_stw | 2005-10-28 20:25

No to ładnie qrwa!!!!Ja w tym tygodniu wracam z niemiec,i myślami już byłem na meczu z Motorem a tu lipa panowie i panie!:(NIe to że bym miał coś do tych co posłali te kila cegieł na tego huja w czarnych rajstopach!:)Ale apeluje do rozumu kumatych i innych wiernych aby dać sobie siana i odpuścić jakiekolwiek zadymy.Wyżej kilka osób trafnie napisało że po następnych wybrykach bedziemy się bujać po 200 kilosów na mecze stalówki!!!A lidera i tak zachowamy bo pojedziemy z Motorkiem nawet na boisku w Przędzelu jak trzeba będzie:D FORZA ZETKAESIE !!!!

~lukasz | 2005-10-28 20:35

z zydami tez mielismy pojechac a ta "czarna kurwa" mecz sprzedala. skad wiadomo czy na meczu z motorem( czy tez z avia) tez cos sponsor stali zyd rzeszow nie kupi sedziego. on zrobi wszystko zeby zydy byly "lepsze" od stalowki. bo jest pojebany na tym punkcie

~OMI | 2005-10-28 20:43

Kurna mać to juz jest przesada żeby nam stadion zamykać za to że mówimy prawde o tych debilach z ŚZPN-u. Panowie idziemy pod brame i bedziemy dopingować naszych piłkaży!!! albo wbijamy na stadion!!! nie ma ze sie boje i nie ide kazdy ma iść!!! Doping panowie doping ma być dla naszych piłkarzy nie jest ważne czy bedziemy ich dopingować ze stadionu czy z za bramy(moze jakaś jest). Jedziemy z zydami jedziemy!!!

ZKS ZKS ZKS. Ole stalo kocham cie tobie dałem serce swe serce swoje jedyne dałem swojej druzynie!!!!!!!!!!!!!!!!

~do Virus | 2005-10-28 20:44

a cos ty za jeden ze sie podemnie podszywasz ??? :/ zmien nicka

~******** | 2005-10-28 20:52

tak pierdolicie a polowa z was t onawet na mlynie nei siedzi i nei spiewa wiec ne ipierdolcie se bedziedzie dopingowac przed brama

~kajko i kokosz | 2005-10-28 20:55

kurwa wracam se ze studiow wchodze na stronke a tu taki zonk.kumpel z Motoru tez wkurwiony.ehh.jebac PZPN i caly izrael.idziemy na mecza i chuj.

~stalowka_1938 | 2005-10-28 21:18

jebac pzpn i ozpn a z motorm i tak sie spotkamy pozdro dla kumatych

~kibic jedyny w rodzaju | 2005-10-28 21:40

chciałem sobie zauwazyc ze te kurwy z motoru kurwa mialy ostatnio dym z avia i zamkneli im stadion o ile mi wiadomo to nie!!!!!!!!!!!!!!!! kurwa widac na pierwsze oko ze nie chca zeby stalowa była liderem skurwysyny !!!!! to niech motor tez ukaza.u nich byla zadyma xxl i nie zawiesili boiska a u nas kurwy z pzpnu
stalowa miasto lidera!!!!!!!!!

~prawdziwy kibic | 2005-10-28 21:48

teraz sie dopiero okaze kto jest prawdziwym fanem stalowki zobaczymy ile osób przyjdzie pomagac dopingowo naszym chlopcom
jestem wszedzie tam gdzie nasza stal gra!!!!!

~Brygadzista | 2005-10-28 22:16

Plakat na mecz z Motorem ---> img316.imageshack.us/my.php?image=plakatspopr4zn0se.jpg

~ | 2005-10-28 23:05

poprwa ten plakat bo sie nie da wyesc pozdro

~amator | 2005-10-28 23:09

ja wiem, ze to nic nie da, ze przyjdzie 50 gosci i tych kilku dziadkow, co zawsze stoja pod brama..., ale gdyby tak ruszylo sie troche ludzi, zeby rzeczywiscie bylo solidarnie i prowadzilo doping pod stadionem - byloby milo; mozna by tak kweste zrobic na naszych grajkow po pare zlotych od lebka na premie za wygrany mecz, w koncu nie bedzie kupowanie biletow a chlopaki mieliby wieksza motywacje

~ | 2005-10-28 23:39

plakat dobry ale zdania sa zle zlozone gramatycznie i to na tyle ze strasznie razi, przeczytajcie na spokojnie i poprawcie to

~zibol | 2005-10-29 00:29

sprawa jest nastepująca: pzpn zaplanował wejscie motoru lub rzeszowa do 2 ligi a stalowa robi im jaja dlatego mecz z rzeszowem się drukuje a z lublinem też. kaczynski wale zacznij od piłki

~Brygadzista | 2005-10-29 06:26

No wiec pozmienialem w plakacie img491.imageshack.us/my.php?image=plakatspopr4zn1kr.jpg

~ | 2005-10-29 09:44

moze byc elegandzki teraz tylko wydrukowac i rozwiesic

~Karpik | 2005-10-29 10:06

PRAWDZIWEGO FANA POZNAJE SIE W BIEDZIE!!!!! A co do propozycji amatora to dobry pomysł. Jakby każdy przyniósł 5 zeta i dał to by sie jakoś podzieliło na grajków i na oprawy na meczach. I wtedy wszystkie kurwy które mówią na kibiców że są tacy i tacy zobaczyły by że nam zalezy....... Aaa jeszcze chciałem zauwazyc ze to tez są w pewnym, stopniu derby. Rowery vs Motory. 3-1

~ | 2005-10-29 11:15

mam pytanie co z tymi ludzmi co juz zaplacili za mecz czyli mają karnety ????????

~Lisek_mort | 2005-10-29 11:15

Ja przyjde na 100%, mam do wyboru albo szkole albo ZKS :). Moze kazdy by przyniosł cegiełke, i zbudowalibysmy mur na szczycie ktorego usiedlibyśmy i kibicowali (qrde, jakiez to chore mysli przychodza mi do głowy, wstalem 10 min temu ;/) Z wbiciem przez brame nie byloby razej problemu, z żydami wbilo niewiele ponad 100 osób (chyba) a tu ajk dobrze pojdzie to nawet kolo 5 stowek moze byc. No cóz ja wierze ze moze sie cos jeszcze zmieni, a jak nie to drzyjcie dzialacze, bo nie znacie dnia ni godziny.
Pozdro STAL

~rufi | 2005-10-29 11:21

rozpierdalamy brame i wbijamy a jak nie to mała borutka z psami

~ | 2005-10-29 11:30

Wszyscy pod stadion bijemy się z psami wchodzimy na stadion wbiegamy na murawę bijemy sędziego,bo nim jest, zawodników Motora też.Później zamykają nam stadion na 3 mecze za co przecież my tylko jesteśmy chuliganami i bandytami nam wolno.

Oto wydźwięk waszych komentarzy, aha zapomniałem o tym ,że wszyscy to żydzi których trzeba zagazować.

Podsumowanie:

Kibic ze Stalowej Woli to bandyta

~ | 2005-10-29 11:31

i debil

~ | 2005-10-29 11:55

a ty z góry to jestes kibicem ?
chyba nie stalowki??

~erkaes | 2005-10-29 11:58

Ktoś tu napisał, że nam"kurwom z Motoru" po dymie z Avią nawet nie zamkneli stadionu-otóż chłoptasiu mylisz się-MOTOR przez ponad miesiąć nie mógł grać w Lublinie-dwa mecze u siebie musieliśmy grać w...Radzyniu Podlaskim.

~erkaes | 2005-10-29 12:01

W Radzyniu Podlaskim i to bez publiczności!

~ | 2005-10-29 12:44

widze ze co raz więcej ludzi chce zeby nam stadion na cała runde zamkneli ale cuz... o to wlasnie chodzi tym panom z swietokrzyskiego zpn

~ | 2005-10-29 12:55

a wy możecie to przyspieszyć

~kibic stali | 2005-10-29 13:14

niema sensu wbijac sie na stadion poniewaz moga byc po tym zajsciu gorsze konsekwencje ale jeszcze moze zarzad sie zdazy odwolac do pzpn i wszystko bedzie ok pozdro dla fanow stalowki

~Sajgon | 2005-10-29 14:15

Niektórym to sie chyba w głowach poprzewracało. Jeżeli uważacie,że wywołując kolejną burdę pomożecie klubowi(piłkarzom) to sie grubo mylicie. Może jeszcze po wtargnięciu na siłe na stadion bedziemy oczekiwać przeprosin za karę za Stal Rzeszów??? Ludzie pomyślcie trochę - chcecie,żeby Wiosna Piłkarska ominęła Stalową Wolę, a piłkarze stracili motywację do walki ( bo bez kasy i kibiców nie warto grać w piłke). Pozdrawiam

~Lisek | 2005-10-29 14:33

Nie dajmy się sprowokować! Przecież jak sie wpierdolimy na siłe na stadion, to nam przywalą tak, że długo meczu nie zobaczymy.Udowodnijmy klasę prowadząc doping sprzed stadionu, jak w Warszawie. Przecieś tym dupkom z PZPN ( świetokrzyski) oto chodzi, żeby nam dowalić, tylko czekają na następny krok...Pozdro

~Karpik | 2005-10-29 15:02

Pozdro dla Liska :D OMGJG :D :D

~psycho fans | 2005-10-29 15:56

chuj im w dupe lisek dobrze pisze tzeba im pokazac ze stalowka sie nie poddaje nawet w tak krytycznych momentach jak teraz POZDRO DLA DANAJA NAPINACZA

~waldus | 2005-10-29 16:05

Hutnik wygrał z Sanokiem 2-1 i ma juz tylko 3 pkt straty do Stalowki

~POE | 2005-10-29 16:10

Lisek ma racje w 100% popieram

~ | 2005-10-29 16:12

waldus jakie 3 pkt ? :| Zobacz tabele :/
Stalowka ma 5pkt przewagi nad Hutnikiem !

Hutnik Kraków 2-1 Stal Sanok
Pasionek 57 (k), Madejski 77 - Damian Niemczyk 34

Sandecja Nowy Sącz 2-0 Wisła II Kraków
Mężyk 90, Florian 90

~ | 2005-10-29 16:13

sory nie 5 a 6 pkt !!

~rob | 2005-10-29 16:17

nie wiecie jaki wynik stalowka ?

~waldus | 2005-10-29 17:39

mala pomylka, mialem na mysli 6, a napisalem 3, ale to i tak oznacza ze reszta nie spi i trzeba jutro wywiezc 3 pkt ze Swidnika!!!!

~!!!!!!! | 2005-10-29 18:54

ktos wie jaki wynik w rzeszowie do przerwy??

~tomek | 2005-10-29 18:55

0:0 :)

~!!!!!!!! | 2005-10-29 18:58

dzieki:) jesli bedziesz wiedzial o zmianie to napisz jak bedziesz mogl

~stalowka | 2005-10-29 19:40

0-1

~ptasznik | 2005-10-29 19:43

No i zajebiscie hehehe

~ptasznik | 2005-10-29 19:54

KONIEC MECZU

STAL RZ. - MOTOR 0:1

~lukasz | 2005-10-29 19:56

pieknie kurwa pieknie:)

~xxx | 2005-10-29 20:13

kopiować i rozlepiać na masę plakaty na mecz z motorem !!!!!!!niech nas będzie jak najwięcej!!!!

~Lisek | 2005-10-29 20:17

No i gdzie jest ta Wielka Stal Rzeszów?????? Kolejny raz byli lepsi, tylko zabrakło szczęścia? Kolejny raz nieszczęśliwie stracili punkty, a może sędzia im przeszkodził??? A moze po prostu kurwa tacy słabi jesteście, bez pomocy "dwunastego sprawiedliwego"??? Tym bardziej mnie cholera bierze, że straciliśmy z nimi punkty! Pozdro Panowie!

~... | 2005-10-29 20:17

jutro wyjazd do świdnika , tylko wkalkulować zmiane czasu dzisiaj w nocy i dobrze ustawić sikory

~łysy | 2005-10-29 20:32

Z tego, co nam w tej chwili wiadomo na mecz Stali z Motorem będzie mogło wejść około 50 osób. W tym gronie mogą być zasłużeni i obecni działacze (piłkarze?) oraz kierownictwa obu klubów. Zakaz wstępu na mecz nie będzie obowiązywał również przedstawicieli mediów.
Więcej na ten temat w poniedziałek.




zianie bedzie jesli wsrod tych 50 bedzie Tadeusz Kwiecinski


Pozdro :] ! Nie ma wbijania sie na stadion !

~ | 2005-10-29 20:39

jebac pzpn na mecz idziuemy i dopingujemy z przed bramy

~..;D | 2005-10-29 20:47

Chyba Tesh Pujde pod $tadion A Jak Qurwa Nikt Nie Przyjdzie To Przypał Zgarne..;[

~1938 | 2005-10-29 21:10

SLYUCHAJCIE!NIE WBIJAJMY SIE NA STADION!ZA TO GROZA WIEKSZE KARY !POMYSLCIE TROCHE I ODPUSCIE!ODPUSCMY SOBIE IO KIKBICUJMY RAZ ZZA BRAMY. WYTRZYMAJMY TO ,A POZNIEJ 2 LIGA . PZDR.JAK NIE TO BEDA KARY I TO SPORE .ZROZUMCIE TO!

~Sajgon | 2005-10-29 21:16

kibicujemy zza bramy - też bedzie fajnie, bo tego jeszcze nie było. NIE DZIAŁAJMY PRZECIWKO SAMYM SOBIE!!!!!!!!!!!!!

~prawdziwy kibic | 2005-10-29 22:35

moim zdanie nie jest wazne czy na młynie czy zza bramy dla mnie jest to najwazniejsze zeby chłopcy z boiska nas słyszeli i wiedzieli jakich maja oddanych kibiców ja przychodze i tak i tak jebie mnie to ze nikt nie przyjdzie ale ja bede
JESTEM TAM GDZIE NASZA STAL GRA!!!!!

~Karpik | 2005-10-29 23:26

Ja będę na 100 % pod główną bramą. I nie piszcie tekstów typu "ja przyjde i sie pewnie zgasze bo nikogo nie bedzie". Ja wierze że będzie duuużoooo osób. I ci co będą w czasie meczu pod bramą mogą się nazwac prawdziwymi kibicami.
O STALÓWECZKO O ZKS JESTEŚMY Z TOBĄ WYGRAMY MECZ :P

~amator | 2005-10-29 23:33

...a gdyby tak klub sie zmobilizowal i zorganizowal telebim i bezposrednia transmisje, gdzies tam w okolicach bramy stadionu? nie wiem na ile jest to mozliwe z przyczyn technicznych czy prawno-organizacyjnych, ale moze moznaby o tym pomyslec

~w | 2005-10-29 23:53

moze puszcza mecz w club dvd jak wejdzie telewizja

~jarek23 | 2005-10-30 00:34

koszt zamontowania i transmisji na telebimie to koszto okolo 50 tys zlotych, takze zapomnijcie

~ | 2005-10-30 00:48

a moze Stella ? pokazuja kosza, to czemu mieliby nie pokazac pilki ?!

~jakiśtam kibic | 2005-10-30 01:21

A ZAUWAZCIE JAK UKARANO SEDZIEGO. O tym nic nie ma najpiej jest karac kluby, kibicow itd. a moze by zaczac od sedziow bo to nikt nie moze powiedziec ze on tu nie mial swojego udzialu. Sedzia teraz sobie siedzi w Katowicach i z nas smieje ze sobie nie ogladniemu meczu i pewnie planuje wycieczke za ta kase :/. A tak pozatym po poki bedzie ten PZN w Polsce to nic sie nie zmnieni bo juz tyle razy sie mialo zmienic i nic, a na tym traca drużyny i kibice. JEBAC PZPN

~XxX | 2005-10-30 06:27

ja bym tego kwiecinskiego na mecz nie wpuscil

~Pancur | 2005-10-30 06:34

Punks not death!!!!!!!!Ja też będe!!!!!!!!

~ | 2005-10-30 07:12

Jebac PZPN JEbac PZPN jebac jebac PZPN

~mnieciek | 2005-10-30 07:48

tak Tomaszewski miał zmienić w pzpn-ie i co jak bylo tak jest, gejusy z pzpn-a

~werbel | 2005-10-30 08:00

smalcerz sędzią meczu z lublinem

~ | 2005-10-30 08:30

Do wpisu powyzej ! CCOOOO ???? nie :|

~zmiana czasu | 2005-10-30 08:59

sytuacja w tabeli spowodowala ze jest bardzo ciekawie przed meczem z Avia w przypadku zwyciestwa Stali mamy 9 pkt przewagi nad Avia 10 nad motorem i 11 nad Rzeszowem... tak wiec oby wygrali a w najgorszym razie remis pozdro dla Stalówki

~don king | 2005-10-30 09:37

mam info,że z Avią może niezagrać Mietek,oprócz tego niezagra Kasiak i Kusiak będzie ciężko

~bulek | 2005-10-30 09:49

W przypadku zwycięstwa STALÓWKA MISTRZEM JESIENI! na 100%, w przypadku remisu na 90%

~..;D | 2005-10-30 09:50

..Ej Kibice Koło Boiska Jest Blok Może Tam $ię Wbijemy I Będziemy Widziec..? Tylko Te Głupie Drzewa..;/
Ale Zawsze Cos Zobaczymy..!

~kibic | 2005-10-30 10:39

wczoraj Stal Rzeszów - Motor Lublin 0:1
wypowiedź trenera Motoru po meczu:
"Trener Motoru Lublin Roman Dębiński: Przede wszystkim współczuję mojemu koledze po fachu, bo znaleźliśmy się w tej samej sytuacji. Stal i Motor musiały ten mecz wygrać. Te dwa kluby powinny być zdecydowanie w górze tabeli, ale piłka ma to do siebie, że jest przeciwnik, który przeszkadza...Moim zdaniem finał będzie taki, że te dwa zespoły i tak zajmą dwa czołowe miejsca...Myślę, że Stal Stalowa Wola nie ma szans na awans pomimo tego, że ma 10 punktów przewagi. Jeżeli zdobyła te punkty, to je straci. Wygrywają na farcie, mają bardzo doświadczony zespół, potrafią się ustawić, ale to kiedyś się skończy"
No to nam się szykuje wiosna cudów :(

~zz | 2005-10-30 10:47

ale zjeb z tego trenera z lublina ...cwaniak jak niewiem ...zobaczymy co bedzie mowil po meczu stalowki z mptorem jak stalowka wygra pewnie powie ze wygrala fartem...jebak z tego trenera

~aaa | 2005-10-30 12:30

ile autokarow pojechalo

~szatan | 2005-10-30 12:33

bedzie jakas relacja?

~do aaa | 2005-10-30 12:36

4

~Lisek_Mort | 2005-10-30 13:19

Hehehe.. Zapomnialem o jednym waznym szczególe, mamy przeciez drzewa wokół stadionu. Cala Stal rozpoczyna budowe domków drzewnych !!
Jak dobrze pojdzie to na domki wkreci sie kolo 80-120 luda (zalezy jak sciasnieci). Szkoda tylko ze wycieli nam drzewa z tego placyku. Dopiero teraz zauwazylem ze to byl spisek PZPN (niech zdychaja) Wycieli nam drzewa, i teraz mniej ludzi bedzie ogladac nasza druzyne. A na serio to pokazmy charakter i obstawmy całe ogrodzenie. Kiedys ludzie siedzieli na okolicznych dachach, drzewach, to co mamy byc gorsi ??
Pozdrofka
FORZA STAL

~..;D | 2005-10-30 21:11

..Zgadzam Sie..! Pozdro Dla Zioma Powyżej..;]

~kibic stali | 2005-10-31 08:34

proponuje powiesic na ogrodzeniu jakis transparent obrazajacy pzpn

~?Karlol? | 2005-10-31 20:16

A więc tak...Pokażemy tym z P.Z.P.N'u(Pizdo*******,Związku,Pierdol*****,Nudziarzy)
Kto Tu żądzi:DYeahh

~stalowka | 2005-11-1 20:48

panowie przynosimy wszystkie flagi zawiesimy je na stadionie naszym napewno bedzie grac sie lepiej

~rks | 2006-03-14 23:08

jestescie-cioty,frajerzy i spermojady.
zawsze byliscie i bedziecie wiesniakami,a do 2 ligi glupie kurwy nigdy nie wejdziecie, a jak sie stykniemy to bedziecie nam łykac dzide jak zawsze.
2 liga w tej wsi-smiechu warte!!!!!!!!!!!!!!!

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

ŁKS Łagów - Stal Stalowa Wola

ŁKS Łagów             Stal Stalowa Wola
2020-10-24, godz. 14:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Stal Kraśnik

Stal Stalowa Wola             Stal Kraśnik

2 : 0

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Puławy 15 12-2-1 38
2 Sokół Sieniawa 15 8-7-0 31
3 Wólczanka W. Pełkińska 14 9-2-3 29
4 Wisła Sandomierz 14 8-5-1 29
5 Stal Stalowa Wola 14 8-2-4 26
6 ŁKS Łagów 15 7-4-4 25
7 Avia Świdnik 14 7-3-4 24
8 Siarka Tarnobrzeg 14 6-3-5 21
9 Podhale Nowy Targ 13 6-3-4 21
10 KSZO Ostrowiec Św 14 6-1-7 19
11 Chełmianka Chełm 14 5-3-6 18
12 Wisłoka Dębica 14 4-4-6 16
13 Lewart Lubartów 14 3-6-5 15
14 Cracovia II 14 4-3-7 15
15 Stal Kraśnik 15 4-3-8 15
16 Orlęta Radzyń Podlaski 15 4-3-8 15
17 Podlasie Biała Podlaska 13 4-2-7 14
18 Korona II Kielce 13 4-1-8 13
19 Jutrzenka Giebułtów 13 3-3-7 12
20 KS Wiązownica 13 2-2-9 8
21 Hetman Zamość 14 0-4-10 4

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 0 km 5
KSZO Ostrowiec Św 0 km 150
Jutrzenka Giebułtów 0 km 0
Hetman Zamość 0 km 230
Wisłoka Dębica 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
KS Wiązownica 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2020-10-24 ŁKS Łagów - STAL
2020-10-31 STAL - Wisła Puławy
2020-11-07 Sokół Sieniawa - STAL
2020-11-11 STAL - Orlęta Radzyń P..
2020-11-14 Cracovia II - STAL
2020-11-21 STAL - Podhale Nowy Targ
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (1876) » Edek38 (1260)
» 1938fc (1178) » Vielitz44 (1111)
» Filip kacper k. (984) » Rafix (768)
» Fanatyk38 (747) » Kamil (626)
» Kamilosss (534) » Acer (480)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
Stal Stalowa Wola - Wisła Sandomierz
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Stal Mielec (2:1)
2013-08-21
Ilość zdjęć: 14
Wyświetleń: 25 241 razy
STAL - Kolejarz Stróże (4:0)
2007-06-27
Ilość zdjęć: 29
Wyświetleń: 49 263 razy
Stomil Olsztyn - STAL (2:2)
2002-11-04
Ilość zdjęć: 3
Wyświetleń: 8 465 razy
STAL - Siarka Tarnobrzeg (2:2)
2012-10-20
Ilość zdjęć: 31
Wyświetleń: 123 159 razy
Osób Online: 5 / Czas gen. strony: 0.02533