Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» STAL - Motor Lublin 0 : 0

STAL - Motor Lublin 0 : 0

STAL: Wietecha - Wieprzęć, Drabik, Maciorowski, Sałek - Krawiec, Ożóg, Iwanicki, Kusiak - Jabłoński, Telka  (67 Gęśla).
MOTOR: Rachowski - Kubiak, Ryczek, Maciejewski, Żmuda (81 Sadowski), Stachyra (68 Lenart) , Chmura, Ptaszyński, Popławski - Bugała, Prędota (79 Syroka).
Sędziował: Marcin Roguskioraz Andrzej Kołodziejski i Rafał Roguski (Warszawa).
Zółte kartki: Drabik, Ożóg, Krawiec, Iwanicki, Sałek - Ryczek, Bugała.
Widzów ok.50.
„Piłkarskie szachy” - tak w zgodnej opini tych wszystkich, którzy mogli zobaczyć ten mecz, a była ich garstka, oceniono pojedynek Stali z Motorem.
W pierwszej połowie odważniejsza w atakach była Stal. Co prawda już w 5. minucie strzelał z dystansu Paweł Bugała, ale Wietecha nie miał problemów z obroną. Potem już do przerwy nasz bramkarz praktycznie nie miał nic do roboty... Co innego Rachowski. W 17. minucie Stal wykonywała rzut wolny z około 25 metrów. Piłka po uderzeniu Ożoga odniła się od muru, dopadł do niej Tomasz Telka, ale Rachowski skrócił kąk i zdążyą po uderzeniu naszego napastnika wybić futbolówkę na róg. Kilka minut później znów było gorąco pod bramką Motoru. Tym razem za sprawą... Syroki, który zmusił swojego bramkarza do interweniowania daleko od swojej bramki. W 35. minucie Janusz Iwanicki zakręcił po lewej stronie pola karnego pod linią końcową dwoma obrońcami Motoru i próbował oszukać Rachowskiego strzałem z „czuba” na „krótki słupek”, ale lubelski bramkarz wyczuł intencje strzelca i złapał piłkę przy słupku. W 39. minucie stalowcy ponownie rozgrzali Rachowskiego. Po centrze Ożoga, najwyżej wyskoczył Wieprzęć i już miał piłkę na głowie, gdy zdjął mu ją golkiper gości.
Po zmianie stron groźniej wyglądały akcje Motoru, ale ani goście ani Stal nie stworzyły sobie w ciągu trzech kwadransów gry żadnej klarownej sytuacji. W 60. i 75. minucie poza swoje pola karne wybiegał Wietecha i tak naprawdę jedynie po tych sytuacjach robiło się głośniej na... pustych trybunach.
Mecz oglądali jedynie: kierownictwa obu klubów, zaproszeni gości oraz dziennikarze. Mecz transmitowany był „na żywo” przez TVK Stella, a o godz. 17.15 będzie można go zobaczyć w TVK Diana, a o godz. 19 w TVP 3 Lublin (komentatorem tego meczu był ex-piłkarz Motoru i Stali Stalowa Wola, a obecnie dziennikarz TVP, Tomasz Jasina).

Zdaniem trenerów:
Roman Dębiński (Motor)
– Uważam, że remis w ytm wyrównanym meczu nie krzywdzi żadnej z drużyn. Założyliśmy sobie zwycięstwo, ale nie udało się, bo Stal zdawała sobie sprawę, że jeżeli przegra, to jej sytuacja w tabeli nie będzie już tak klarowna. Cieszyło nasz zwycięstwo odniesione w Rzeszowie, dziś cieszymy się z remisu uzyskanego w Stalowej Woli. Powiedziałem komuś przed meczem, że nie ma przypadkowych liderów i Stal potwierdziła to dziś swoją grą. To drużyna dobrze zorganizowana, walcząca, a to już na III ligę bardzo dużo.
Sławomir Adamus (Stal)
– Nie było to porywające widowisko, bowiem za dużo było u jednych i drugich wyrafinowania. Nam brakowało środów w ofensywie. Takiego jednego napastnika, który sam potrafiłby odwrócić losy spotkania. A jak nie ma się kim ukłuć, to należy skupić się na tym, żeby nie stracić. I tak wyglądał dzisiejszy mecz, w którym klarownych sytuacji podbramkowych nie stworzyliśmy. Przed nami ostatnie spotkanie w tej rundzie w Gorzycach, chemy go wygrać i na spokojnie już w zimie będziemy zastanawiać się, co dalej...

Zdjęcia z meczu: http://www.stalstw.pl/pilka/?go=galeria&op=foto&dzial=pilka&kat=42

Puste trybuny na... imieniny

Po raz pierwszy ligowy mecz w Stalowej Woli odbył się bez udziału publiczności. Widok pustych trybun był niezwykle smutny. Ci, którzy mieli możliwość uczestniczenia w tym meczu mieli na ten temat jednakowe zdanie: NIGDY WIECEJ PIŁKARSKICH MECZóW BEZ PUBLICZNOSCI!!! Swoje opinie na temat grania przy pustych trybunach wyrazli po meczu szkoleniowcy obu drużyn:
– Pierwszy raz grałem bez widownii mecz o ligowe punkty i powiem, że to przykry obrazek. Ale grać trzeba było... Mnie może łatwiej było przystosować się do pustych ławek, bo skoncentrowałem się na wydrzeniach na boisku. I na pewno te puaste trybuny też miała jakiś wpływa na postawę poszczególnych piłkarzy. Przecież w trakcie normalnych spotkań, to słyszą z boku dobre i złe rzeczy, a dzisiaj tylko podpowiedzi kolegów, albo jaką uwagę trenera - powiedział obchodzący dzisiaj imieniny szkoleniowiec Stali, Sławomir Adamus.
(panie trenerze
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!!!)
W nieco innej sytuacji od Adamusa był opiekun Motoru, Roman Dębiński. Kilka tygodni temu, po meczu Motor - Avia stadion MOSiR w Lublinie został zamknięty, a „motorek” dwa mecze musiał rozgrywać na wyjeździe (w Radzyniu Podlaskim oddalonym o 80 km od Lublina). Wtedy, gdy doszło w Lublinie do stadionowej zadymy, Roman Dębiński nie był jeszcze trenerem Motoru, lecz dyrektorem... MOSiR-u.
– Dla nas nie było to jajkby nowości, ale tak nie może być. Brak widowni w znaczący sposób wypływa na grę, na poziom spotkania. Piłkarskie mecze są dla ludzi. Każdy doping jest dobry dla piłkarzy. Nawet ten niepozytywny. On też mobilizuje do jeszcze lepszej gry. Moim zdaniem zamykanie stadionów to najprostszy sposób i najgłupszy z możliwych., który do niczuego nie prowadzi. To nie jest metoda na wyleczenie polskiej piłki. Gra bez publiczności, mecze bez widownii, to jest tylko wykręt Policji, która nie spotkała się jeszcze z prawdziwymi problemami. Takie jak np. mają dziś policjanci w Paryżu. Tam są problemy, a nie z kibicami piłkarskimi!

Komentarze (89)

~wojo | 2005-11-5 09:48

Nie śledzić relacji tylko na mecż!!!!!!!!!!!
Doping przyda sie naszym zawodnikom!!!!Stalówka do boju!!!!!

~ | 2005-11-5 09:51

mam info ze niema zadnej relacji bo ktos zablokowal cos tam takze trzeba isc pod stadion !!!!

~ | 2005-11-5 09:54

hahaha jasne jasne !!! ale kity wciskasz

~ | 2005-11-5 09:56

róbcie tez fotki kiboli :D

~NA MECZ !!!! | 2005-11-5 09:57

Nie ma zadnych kurwa relacji sasranych tylko ruszyc te tyłki z przed kompa i pod bramy estadio !!!!!! Bo co ? bo daleko macie to nie bedzie wam sie chcialo isc ?! :| RUSZAC DUPY I POMOC NA SZYM GRAJKA !!!!!!!!!!!!!!!

~zorro | 2005-11-5 10:10

chłopaki djcie cos z siebie i chodzcie pod brame !!! na kompie to posiedzicie pózniej . chyba nie zbawi was te 2 godz. na polku bycia

~ | 2005-11-5 10:57

Za pomocą programu KAMERZYSTAna ONECIE zamieszcze sygnał tel.kablowej stella!!!Wystarczy zalogować sie na czacie Onetu w dowolnym pokoju,Pobrać program Kamerzysta i z listy kamer wybrać mario_stw!!!!ps.obraz bedzie nadawany poklatkowo!!!

~mario_stw | 2005-11-5 10:59

sygnał już idzie na Kamerzyście!!!!

~mario_stw | 2005-11-5 10:59

sygnał już idzie na Kamerzyście!!!!

~mario_stw | 2005-11-5 10:59

sygnał już idzie na Kamerzyście!!!!

~XYZ | 2005-11-5 11:05

JAKI WYNIK ?? BO CHCE WIEDZIEC A SIEDZE PRZED KOMPEM SPIJAM SOKA I WPIERDALAM SLEDZIA.

~maurycy | 2005-11-5 11:16

jest 5:5 wszystkie bramki autorstwa tadzia krawca ,tadzio wymiata zarowno na jednym jak i drugim polu karnym prawdopodobnie zostanie wybrany MVP tego spotkania info z pewnego zrodla pozdro

~misiu | 2005-11-5 11:22

macie fotki z meczu???

~ | 2005-11-5 11:31

mario nie ma zadnje kamerki

~Patryk | 2005-11-5 11:39

jest kamerka, ja oglądam, chociaż właściwie nie da sie tego robić:( Podajcie proszę wynik po przerwie, jak skończy się pierwsza połowa.

~Patryk | 2005-11-5 11:40

teraz jest 0:0

~kibic | 2005-11-5 11:43

co się dzieje pod bramą.przyszlo sporo kibiców są jakies dymy z policją?

~do kibic | 2005-11-5 11:59

trzeba bylo kurwa isc a nie siedziec i sie pytac

~BIANCO | 2005-11-5 12:29

przeciesz i tak niewiejdziecie a w przyszłym sezonie zagracie na najładniejszym stadionie na podkarpaciu czyli na stadionie WISŁOKI DĘBICA

~SvaneViT | 2005-11-5 12:38

ale z was buraki jak jusz sie tu wpisujecie to podalibyscie ten wynik i jusz :/ wielka sprawa ja sie qrwa staralam ale w szkole zajebanej musialam siedziec inaczej siedzialabym pod ta brama narazka

~SaneViT | 2005-11-5 12:41

lublin i ten wasz zajebany motor to same qrwy!!!!!! Zawsze i wszędzie Stalówka najlepsza będzie!!!!!!!

~green devils | 2005-11-5 12:42

Szkola nie zając nieucieknie... ja musialem kiedys uciekac ze szkoly zeby isc na STALÓWKE... teraz niestety jestem poza granicami polski ale wy ? POD BRAME I JECHAĆ Z KURWAMI !!!

MOTOR Z LUBLINA TO KAWAŁ JEST SKURWYSYNA

~wojo | 2005-11-5 12:48

Rekord pobity!!!az szkoda gadac gdyby tych 233 os poszło by pod brame!!!To było by coś!!!

~do wojo | 2005-11-5 12:50

to kurwa daj przyklad i ic pod brame a nie krytykujesz

~GIBI | 2005-11-5 12:52

0:0 I GDZIE TEN WIELKI MOTOR ??? NO NIC STALOWKA NIPOTRZEBNA WPADKA W SWIDNIKU ALE OGOLNIE JEST SUPER !!!!

~zz | 2005-11-5 12:53

i po meczyu....0:0 wedlug mnie wynik nienajgorszy ....bylem pod brama pierwsze 15 minut a ile pozniej ludzi doszlo pod brame...???

~SvaneVit | 2005-11-5 12:54

a ty qrwa co krytykujesz a sam w domu dupe grzejesz wiec come on o co ci chodzi??

~Filek | 2005-11-5 13:00

Wynik nie jest zły! W koncu to nie na nas spoczywa presja wygrywania i awansu - niech sie oni martwią. Teraz w Gorzycach 3pkt. i spokojnie budować zespół na wiosnę...

~Pierwan | 2005-11-5 13:11

Nie mów Chop zanim nie przeskoczysz :)

~BZC | 2005-11-5 13:12

Zamknac pyski!!Po chuj pierdolicie na Motor??KKurwa teraz jestescie cwani pierdoleni napinacze internetowi,a jak by przyszlo do walki to ciekawe czy jeden z drugim by sie bil.
Szacunek dla Motoru,nie bierzcie na powarznie co nie ktorych wypowiedzi!!
Pozdro dla Normalnych

BZC-Na Zawsze Dobra Marka!!

~Stal | 2005-11-5 13:35

napinacze internetowi wypierdalac. powiedz jeden z drugim ile macie wyjazdow na Stalowke, na necie kazdy jest cwany wyzywac Motor ciekawe czy ktorys z was powiedzial by im to na zywo pajace.

~Laszlo | 2005-11-5 13:36

tak naprawde to każdy z zespołów z czuba tabeli gra tak, jak na to wskazuje poziom rozgrywek - przeciętnie i każdy może z każdym wygrać. Taka jest III liga, ale Stalówka i tak będzie mistrzem jesieni

~MaciekRKS | 2005-11-5 13:37

II liga II liga RKS,szkoda tylko,że konkretne załogi z dobrymi załogam jak Motor,Stalówka,Tychy graj w nizszych ligach

~Kyniu | 2005-11-5 13:59

Do Maciek RKS:
powiem ci tak ze w tej chwili z 3 ligii z naszej grupy nie ma druzyny godnej 2 ligi. Niestety ale dziaij Stalowka zagrala kiepsko (w ataku), aleMotor jeszcze gorzej gral.
Chcialbym 2 ligii ale narazie nie mamy druzyn na 2 lige.

~stal st. wola | 2005-11-5 14:01

to pokazaliście sie z zajebistej strony doping był poprostu tak głośny że ojojoj wiec poco robicie tyle internetowych napinek ? pozdro dla tych co przyszli pod stadion

~do Kyniu | 2005-11-5 14:02

Masz rację - wszyscy tylko głoszą do okoła jacy to oni silni i ,że II liga dla nich, a potem oikazuje sie że mecze między drużynami z pierwszych miejsc okazują sie kichą i wieje nudą. Ale może taka jest dziś piłka.Zresztą jacy sędziowie, tacy piłkarze.

~kolo | 2005-11-5 14:27

szkoda, że nie udało się Stalówce wygrać... a ten trener lublina powinien zamknąć pysk. jak on może mówić, że Stalowka jest słaba?! skąd oni go kurwa wzieli? jak nasz zespół jest taki "słaby" to dlaczego padł remis, zresztą jak się wydaje z relacji ze wskazaniem na Stalówkę.
PS: wg. mnie nie powinno być kary zamykania stadionów. przecież to jest żałosne. po co w ogóle rozgrywać mecz? przecież piłkarze nie grają dla siebie tylko dla kibiców. jeszcze ta zasrana psiarnia dookoła stadionu. na bramę nawet nie pozwalali wejść - to już kurwa przesada.

~ | 2005-11-5 14:42

bedzie jakis wyjazd organizowany na tloki?

~do Stal | 2005-11-5 14:49

Ja jestem dupku na kazdym meczu w domu i na wyjezdzie wiec to ty zamknij ryj i przestan sie napinac.

~Terpik | 2005-11-5 15:05

Ja także pozdrawiam normalnych, w szczególności tych, którzy tutaj potępili wrzuty na Motor. Szacunek dla Was. Po co się napinać? Jak coś macie do Motoru to porozmawiajcie sobie z nami na realu, a nie na necie kozakujecie.. Pewnie nigdy w Lublinie nie byliście, na żadnym wyjeździe, a najwięcej macie do powiedzenia..

Jeszcze raz pozdrawiam normalnych.

Ave Motor!

~ | 2005-11-5 15:17

a huj nas to obchodzi zajmij sie lepiej swoim klubem !

~Łuk@sz-STALÓWKA | 2005-11-5 15:34

Wy jesteście pojebani!!Szacunekdla MOTOR-u , bo kurwa wiem jaką mają chłopaki sytuacje , i wcale sie imniedziiwie. Jak by u nasto było, to by było tak samo , a wy liście kurwa macie najwięcejdopowiedzenia , byliście raz na meczu i jushkozaczycie. Pozdro dla Kumatych i Normalnych.---->

~jarek | 2005-11-5 15:53

psow jak mrowkow, w miedyczasie mala akcja na osiedlu:D pozdro dla tych co byli

~ | 2005-11-5 17:00

do jarek : co sie dzialo na osiedlu przeciez kazdy kurwa stal przy bramie ?:|

~... | 2005-11-5 17:48

Na Dianie się właśnie relacja zaczęła...

~21 kompania remontotowa | 2005-11-5 20:19

stalowka & rakow & resovia

~mario_stw | 2005-11-5 20:47

Do wszystkich którzy są fanatykami FUTBOLU i kibicują swoim drużynom!!!!Oto dzisiaj w Stalowej Woli mieliśmy swoisty przykład ABSURDALNYCH decyzji naszego PZPNU!!!Wszyscy byliśmy świadkami czym staje się widowisko sportowe bez udziału PUBLICZNOŚCI,i zaczynając od samego początku to KLUB uzyskuje środki na swoją działalność nie tylko z dotacji lub od sponsorów ale też ze sprzedanych bilecikow,klub też odprowadza składki do PZPN i z tych pieniążków (żyją panowie obejmujący tam takie czy inne stanowiska). I teraz w czym tkwi ABSURD?To oni istnieją dla nas?Czy my dla nich?Tak dalej nie może być w polskiej LIDZE nawet 3-ciej!!!Bo tam w PZPN kończy się czas zatwardziałych KOMUCHÓW,to tam siedzą sobie spokojnie na swoich stołkach wydając zastraszające decyzje!!!Pytanie komu ONI zrobili krzydwe?Napwno nie sobie!!Straciło na wartości sportowej dzisiejsze widowisko w Stalowej Woli ,stracił klub i nasza regionalna społeczność!!Czas podjąć działania NIE przeciw PSOM(POLICJI)bo tym karmi się PZPN nakładając ŻEKOME KARY na KLUBY!!!Czas na zintegrowanie naszych sił!!!Przykładem może być walka kibiców LECHA z wiadomo jakim sponsorem!Wystarczy sie zebrać razem ,dogadać zjednoczyć siły,ktoś powinien dać przykład!!!Musimy pokazać co tak naprawde dzieje sie w niższych ligach w Polsce!!!!Na tym JEDNYM wpisie nie skończe!!!Walka potrwa!!!!FORZA ZETKAESIE!!!

~kibic 1938 | 2005-11-5 20:53

mario stw Zgadzam Sie Z tobą !! Trzeba Zjednoczyć Siły I Pokazać !! To Co Lech

~..;D | 2005-11-5 20:54

Tak To Wszyscy Pod Stadion Pod Stadion! A Tak To Tylu Nas Było Że Ja Pierdole! Pozdro Dla Tych Co Byli! Dobrze Że Remis A Nie Przegrana;]

~Mario_stw | 2005-11-5 21:06

Do wiosny jeszcze pare miechów!!Spokojnie,sam zasponsoruje odpowiednią Flage albo inne inicjatywy!!!!

~ | 2005-11-5 21:10

Od disiaj kto sie zgadza robić wpisy .........CHWD..PZPN!!!!

~do Mario_stw | 2005-11-6 05:57

ja nie jestem kibicem czynnym ( jakos nigdy nie mialem zajawki do napierdalania sie z kibicami albo z psami chociaz ich bardzo nie lubie) ale bardzo czesto jestem na tej stronie sprawdzam jak tam nasza staloweczka sobie radzi, jak tam chlopaki walcza i znam tez wielu z tych walczacych. jesli interesuje kogos z was opinia mam nadzieje bezstronna to chcialbym sie tylko przychylic do wielu wypowiedzi pod katem internetowych wybujancow co z za monitorkow klikaja komu by tu nie najebali i jak to by sie nie napierdalali. Tyle ze ci co wam tak jada maja jak najbardziej racje. Ja, jak wspomnialem na poczatku nie jestem kibicem, ale tak samo jak wy internetowe cieice moglbym sobie tu poszalec z kurwami i pobluzgac to Motor to Avie albo jakis inny klubik , ale nic z tego nie wynika. Moze i jestescie kibicami (bo na pewno jakis odsetek z tych ludzi naprawde jest ale wazne sprawy nie pozwolily im byc pod stadionem) ale rownoczesnie mozecie byc tez zwyklymi leszczami z brylami -10 dioptri z gora kompleksow. internet jednak nie ma twarzy i mozecie zrobic z siebie kogo chcecie wy robicie wojownikow, napierdalaczy, i hojrakow, przypinajac sobie wymyslne ksywki.Tymczasem prawdziwi kibice, zajarani klubem i zwiazani z klubem na dobre i na zle czatowali pod brama zeby wesprzec swoj zespol kiedy ten walczyl o zwyciestwo. A co wy wtedy robiliscie? moze siedzieliscie z nozkami wjebanymi w miseczke z ciepla woda, a mamusia wam obiadzik podawala do biureczka z kochanym komputerkiem. widzicie? bardzo latwo jest kogos zbluzgac przez intenet, nawet treraz jak to pisze to nie wiecie czy jestem takim samym leszczem jak wy, czy wpierdolibym wam po kolei, no bo niby skad. zastanmowcie sie nad tym. bo takich kibicow jak wy, takich internetowych cwaniaczkow jest na peczki, ale prawdziwych Kibicow przez duze "K" jest tylko czesc wybrancow, a jak oni wygladaja to sie mogliscie przekonac pod brama klubu. I nawet taki 50 - 60 letni dziadunio ktory przyszedl pod ta brame jest wiekszym kibicem od was. wyziewam was, i nie roznicie sie niczym ode mnie, tylko ze ja nie udaje ze jestem kibicem i a co najwazniejsze nie UDAJE ze nim jestem. Pozdro dla wszystkich PRAWDZIWYCH KIBICOW STALOWKI.
p.s.Mario_stw jesli byl bys zainteresowany moglbym pomoc w wykonaniu takiej flagi. znam sie troche na liternictwie i moglbym cos takiego dla prawdziwych kibicow zrobic. pozdro

~ja | 2005-11-6 06:00

a jeszcze tak chcialem wtracic bo nie zauwazylem w polu autor nie mialo byc do Mario_stw tylko po prostu Ja. Sorki za ta pomylke bo podejrzewam po wypowiedziach Mario_stw ze nalezy bardziej tych prawdziwych kibicow, a nie chcialbym nikogo niepotrzebnie obrazic. pozdro

~1938 | 2005-11-6 10:06

policja zamówiła sobie nawet pizze
ale to są debile

~ | 2005-11-6 10:18

qrwa ale wy chałe odpierdlalacie
psiarni wiecej bylo od prawdziwych kibicow pod brama :/
tak dalej kIBICE

~nie wazne | 2005-11-6 10:43

bylem pod brama Stalowki i dopingowallem ich w trdncyh chwilach,ale takze ogladalem mecz na telewizji diana i nic ciekawego nie pokazali...wydaje mi sie ze Stalowka z meczu na mecz coraz gorzej zaczyna grac...Jebac PZPN

~ | 2005-11-6 13:44

sprzedam szalik Resovi (pasiak) !!!
kontakt gg 1117247

~ | 2005-11-6 21:17

DWA ZWYCIESTWA W JASLE


Juniorzy
MOSiR Jasło - STAL Stalowa Wola 2:3 (1:2)
Bramki dla Stali: Myszka (20, 35), Sienkiewicz (90)
STAL: Góreczny - Kosak, Pławiak, Kowalik, Fijarczyk (88 Dobrzyński) - Ziemiański, Nowak, Olko, Wojtas (80 Sienkiewicz) - Stręciwilk (60 Tomaszewski), Myszka.

Bramka na wagę trzech punktów padła w ostatniej akcji mecz. Po rzucie rożnym Robert Sienkiewicz wpakował piłkę do jasielskiej bramki, zapewniając naszej drużynie 3 punkty. Gole numer 1 i numer 2 zdobył Myszka. Pierwszego po prostopadłym podaniu Nowaka, drugiego uderzeniem z głowy po wrzutce Pławiaka.

Juniorzy młodsi
MOSiR Jasło - STAL Stalowa Wola 0:2 (0:0)
Bramki: Gałka (70), Swiąder (74)
STAL: Teterycz - Golik, Piotr Kuliński, Paweł Kuliński (65 Klijewicz), Sałek - Krasoń (75 Wiatrowicz), Paterek (76 Kata), Kudelski (50 Sitarski), Niedbała (50 Swiąder) - Jakubowicz (50 Gałka), Tabaka.

Stal miałla cały mecz przewagę, ale do przerwy żadnemu z naszych graczy nie udało się pokonać bramkarza MOSiR-u. Obie bramki padły po zmianie stron, i zdobyli je zawodnicy, którzy na plac gry weszli z ławki rezerwowych. Gałka wykorzystał sytuacje sam na sam z bramkarzem gospodarzy, natomiast Swiąder zdobył gola uderzeniem z głowy.

~ | 2005-11-6 21:52

"pod stadion wszyscy musimy dopingowac nasza stalowke" kazdy sie tak deklarowal ze pojdzie a tu chuja nie dosc ze malo nas bylo to jeszcze zadnego dopingu... myslalem ze chociaz troche pospiewamy

~do wpisu wyzej | 2005-11-6 22:02

kurwa ziomek napisz do brawo. gadales kims na osiedlu?, mowil ktos o jakims dopingu ? bo ja o tym nie slyszalem, to ze internetowi hools jak zawsze nawolywali do glosnego dopingu nie znaczylo ze on bedzie, ba nie bylo nawet zamyslu ze strony starszych zeby prowadzic doping.

~?Karlol? | 2005-11-6 22:16

Właśnie każdy pisał o jakimś dopingu którego nie było ani troszkę...poza flagą nic nie było ...miało być dużo ludzi;/''no coment''

~ | 2005-11-6 22:25

po prostu jestescie Z DUPY WYSRANI internetowi kibic hahahahahahhahah jedynie co potraficie to PIEPRZYC FARMAZONY jakie kozaki to nie jestescie. ZAL mi was

~nie wazne | 2005-11-6 23:19

wszyscy dekalrowali sie na doping stalowki za siatki,a polowa siedziala na dupie w domu i ogladala mecz na zywo trzba bylo przyjsc i zaczac spiewac a nie teraz pierdolic farmazony...Jebac PZPN...CHWDP...Pozdro Stalowka,Resovia i Rakow

~?Karlol? | 2005-11-7 14:05

Qra sam jestes internetowy kibic ja na mecze chodze i nie ważne czy to jest Kmita,czy motor ;/

~nie wazne...do wpisu wyze | 2005-11-7 15:03

mi chodzi o tych co sie deklarowali na mecz a nie przyszli czaisz!!

~kibic stali | 2005-11-7 16:42

dobra skaczcie gadac juz o meczu z motorem kto mial byc pod brama to byl to juz jest historia

teraz przednami mecz ze starazakiem przyszow tj jutro i wyjazd do GORZYC trzeba sie tam stwaic w jak najliczniejszej grupie trzeba podziekowac chlopaka za ta wspaniala runde

WŁADCY PODKARPACIA STAL STALOWA WOLA

~ | 2005-11-7 18:28

a ze strazakiem przyszow bedzie grac I druzyna stali czy II ?

~nie wazne...do wpisu wyze | 2005-11-7 18:58

gra I druzyna bo to sa eliminacje do pucharu Polski:d

~ | 2005-11-7 19:07

ale w poprzednim meczu pucharu okregowego grala II druzyna ! :(

~lukasz | 2005-11-7 19:25

wielki kibicu w stali nie ma juz II druzyny

~nie wazne...do wpisu wyze | 2005-11-7 19:27

ale teraz gra napewno I druzyna:D

~ | 2005-11-7 19:30

chodzilo mi o to czy beda grac gracze rezerwowi

~?Karlol? | 2005-11-7 19:31

Do nie ważne... no i spoko :))

~nie wazne | 2005-11-7 19:36

K...A gra pierwszy sklad...Pozdro Dla Śródmieścia,Zatorza i Żwirek!!

~gula-gula | 2005-11-8 09:33

mam pewne info ze strazak przyszow szykuje sie na ustawke z nami gadalem z najwiekszym hoolsem z przyszowa i mowil ze w gre wchodzi opcja po 15 tudziez 20 chlopa.termin ustawki:w kazdej chwili,miejsce:za stodola soltysa w przyszowie strazak walczy w barazach o wejscie do 7 ligi hoolsow i uwazaja chlopaki ze starcie z takim potentatem jak hoolsi ze stalowej woli to bylby niezly sparing przed decydujacymi meczami z hoolsami FC Zdziary. pozdro dla kumatych

~Zulu Gula przwedawkowal | 2005-11-8 10:01

info gulu guli robi jest warte sprawdzenia jak wygramy na wroga terenie Nie bedzie Problemu juz z wladcami Podkarpacia W koncu milec uzna nasza wyszosc stalowka stalowka :)

~ | 2005-11-8 13:30

faktycznie gulu gula przegiol hahaha

~ | 2005-11-8 13:57

ej bedzie jakas relacja z tego meczu :> ??

~ptasznik | 2005-11-8 14:09

Niezła dziecinada sie tu robi

az szkoda tu pisac :|

~?Karlol? | 2005-11-8 14:32

Do Gula-pedała...ej ty chłopie nie masz mózgu??Bo pieprzysz jak ciężko potłuczony...nie no aż szkoda pisać;/

Ps
Przcierz by sie nie odważyli nawet tak nawiasem:/

~... | 2005-11-8 15:47

Wescie nie gadajcie tu od gadania to jest gadu-gadu a nie zbedne komentarze.;/

~****** | 2005-11-8 16:23

mam do sprzedania 3 tmk nr 12 grudzien 04 pazzdziernik nr10 04 i eropejscy fani nr 2 pisac na gg 8591566

~flex | 2005-11-8 16:25

Stażak Przyszów 0 - 2 STALÓWKA

bramki Sałek i chyba Drabik ;-)

ze Stalowej na oko kilkanaście osób...

~danaj napnij sie | 2005-11-8 16:43

stalowka do 2 ligi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

~ | 2005-11-8 17:02

a z kad wiesz ? byles na meczu ?

~kibic | 2005-11-8 17:09

przyszow-stal 0:2.bramki sałek i drabik

~zz | 2005-11-8 17:25

podajcie sklad...gral gęśla??

~cycu | 2005-11-8 18:42

grał Gesla w drugiej połowie. Ogolnie mecz taki sobie bym powiedział ze nudny Nasi grali troche niemrawo ale wazne ze wygrali
Ze Stalowej trudno powiedziec ile ale napewno kilkanascie osob mzoe wiecej

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

ŁKS Łagów - Stal Stalowa Wola

ŁKS Łagów             Stal Stalowa Wola
2020-11-29, godz. 12:00
Bilans gier

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Puławy 20 15-3-2 48
2 Sokół Sieniawa 20 12-7-1 43
3 Stal Stalowa Wola 20 12-2-6 38
4 Wisła Sandomierz 20 10-7-3 37
5 Avia Świdnik 20 10-6-4 36
6 Wólczanka W. Pełkińska 20 11-3-6 36
7 KSZO Ostrowiec Św 20 10-3-7 33
8 Siarka Tarnobrzeg 20 9-4-7 31
9 Podhale Nowy Targ 20 9-4-7 31
10 Chełmianka Chełm 20 8-4-8 28
11 ŁKS Łagów 20 8-4-8 28
12 Lewart Lubartów 20 6-8-6 26
13 Wisłoka Dębica 20 6-8-6 26
14 Korona II Kielce 20 7-2-11 23
15 Stal Kraśnik 20 6-4-10 22
16 Orlęta Radzyń Podlaski 20 5-4-11 19
17 Cracovia II 19 5-3-11 18
18 Podlasie Biała Podlaska 20 5-3-12 18
19 KS Wiązownica 19 4-4-11 16
20 Jutrzenka Giebułtów 20 4-4-12 16
21 Hetman Zamość 20 1-5-14 8

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 0 km 5
KSZO Ostrowiec Św 0 km 150
Jutrzenka Giebułtów 0 km 0
Hetman Zamość 0 km 230
Wisłoka Dębica 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
KS Wiązownica 0 km 0
ŁKS Łagów 0 km 0
Sokół Sieniawa 0 km 0
Cracovia II 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (2034) » 1938fc (1340)
» Edek38 (1260) » Vielitz44 (1138)
» Filip kacper k. (1056) » Rafix (768)
» Fanatyk38 (752) » Kamil (652)
» Kamilosss (540) » Acer (481)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
Stal Stalowa Wola - Wisła Sandomierz
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Siarka Tarnobrzeg (0:1)
2013-10-12
Ilość zdjęć: 20
Wyświetleń: 31 154 razy
STAL - Pogoń Leżajsk (2:0)
2006-05-20
Ilość zdjęć: 6
Wyświetleń: 13 619 razy
Świt Nowy Dwór M. - STAL (0:2)
2014-06-01
Ilość zdjęć: 19
Wyświetleń: 22 881 razy
STAL - GKS Katowice (1:0)
2008-03-22
Ilość zdjęć: 95
Wyświetleń: 149 741 razy
Osób Online: 20 / Czas gen. strony: 0.01616