Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Książka o kibicach Stali

Książka o kibicach Stali
"KSIĄŻKA O KIBICACH STALI STALOWA WOLA"
Książka o fanach o których można by powiedzieć (czyt. napisać) wiele dobrych jak i złych rzeczy. Pomysł na książkę zrodził się już dawno ... tylko zawsze jakoś brakowało czasu.W książce zanalazły by się następujące informacje:
-powstanie ruchu Ultras w Stalowej Woli
-działalność kibiców od momentu powstania po dzien dzisiejszy
-opisy meczy u siebie i na wyjeżdzie
-relacje samych kibiców "Stalówki"
- zdjęcia i artykuły związane z kibicami Stali
WIELKA PROŚBA DO WAS ,pomóżcie zebrac autorowi przyszłej książki jak najwięcej materiałów dotyczących kibiców "Stalówki" by mógł to złożyc jakos do całosci i żeby powstała ciekawa pozycja na rynku księgarskim.Robi to po to by pokazać innym kibicom jacy są kibice "Stalówki" pokazac prawdę o nich samych która nie zawsze jest prawdziwa a zarazem o tym jak można byc prawdziwym kibicem "Stalówki"
Kontakt z autorem: Mariusz nr gg 4317031

Komentarze (41)

~pawel_Sw | 2005-11-11 17:54

No ksiazka o kibicach by sie przydała.... i mam nadzieje ze ja kiedys przeczytam .Jutro 3 pkt w Gorzycach .Elo

~ | 2005-11-11 18:59

koniec meczu
Stal Rzeszów - Górnik Wieliczka 3:2 (2:1)

1:0 16 Kobos
2:0 26 Kobos
2:1 33 Kwiecinski
2:2 90 Suchan
3:2 90 Luczyk

~ | 2005-11-11 19:18

Jutro Wygramy I Lidera Tabeli Mamy

oooo Stalóweczka oooo Zks

~ | 2005-11-11 20:06

Zajebisty pomysl z ta ksiazka ! tak 3mac ...

~bulu | 2005-11-11 20:22

mozna dac plyte z filmikami i galeria zdjeć

~ptasznik | 2005-11-11 20:33

Hutnik Kraków 0-2 Avia Świdnik


3 pkt. a Gorzycach !!!!!!!!!!!!!

innego wyniku nie widze !!!

~1938 | 2005-11-11 20:45

kto kase bedzie jutro zbierał>>???
bo chce jechac ale nic nie wiem niech ktos napisze

~Karpik | 2005-11-11 21:49

Słyszałem ze jak Stalówka zajmie 1 miejsce to Stalschmit będzie sponsorował

~do Karpik | 2005-11-11 22:41

Nom bylo by bardzie fajnie ale czy to prawda??

~amator | 2005-11-11 23:22

Prawdopodobnie dluzej chodzilem na mecze Stalowki niz wiekszosc tu piszacych ma lat /no moze nie do konca:)/ i dlatego tak sobie mysle, ze piszac cos co szumnie ma sie nazywac ksiazka o podmiocie ktory usilujecie nazywac "kibicami" - to ja wam mowie i radze - dajscie sobie siana, bo naprawde nie ma o czym pisac. Tego typu pozycje to mozna tworzyc o Legii, Lechu, Pogonii ale nie o "kibicach" Stalowki? I co chcialbys szanowny autorze zamiescic w tym dziele: ilosc wybitych szyb, spalonych szalikow, wypitych piw?; bo jak rozumiem to o to ma w tym chodzic, bo to tak bardzo podnieca na tej stronie. A ja Ci szczerze radze, zrob taka ksiazke o Stalowce /rozdzial mozesz poswiecic "kibicom", a wtedy moze i ja chetnie kupie. Zdrowia.

~Lisek_Mort | 2005-11-12 00:57

Omg, ksiazka ?? Heh, fajnie by było. Wyobrazam sobie te kolejki przed ksiegarniami, slepami, ataki wscieklych ludzi dla których zabrakło egzemplarzy.
No to karpik wpadne jutro przed/po 10
Pozdro Stal

~hk | 2005-11-12 02:20

czekam w ksiegarni

~ | 2005-11-12 07:06

bialy kruk w księgarniach, napiszcie coś o ustawkach moze wf-isci wprowadzą ich na lekcjach

~1938 | 2005-11-12 09:03

kto kase bedzie zbieral odpowiecie mi ???

~PKS 11 00 | 2005-11-12 09:17

Kolego, nie martw sie, to tez mój pierwszy wyjazd. Przyjdz na zbiórke i sie dowiesz.

~gk | 2005-11-12 09:41

dobry pomysł tylko jeśli chodzi o wyjazdy konkretne to trzeba mieć PEWNE info od konkretnych osób np na lecha arke śląsk lks i inne zeby z tego nie wyszła bajka bo jest o czym pisać tylko90% OSÓB tu piszących niema o tym pojęcia

~ | 2005-11-12 10:54

bedzie relacja z meczu ?

~ | 2005-11-12 10:58

NIE KURWA
JEDZ DO GORZYC BEDZIESZ MIAŁ RELACJE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

~ | 2005-11-12 12:57

chuju podawaj wynik na biezaca, rozumiesz palancie?
nie pojade do gorzyc, kurwa, zamknij sie na przyszlosc!
jebako lesny

~ | 2005-11-12 13:23

0:0 po 20 min

~~misiek | 2005-11-12 13:40

Tłoki - Stal 0:1 po 40 minutach :]
Maciorowski zdobył bramkę z rzutu karnego podyktowanego za faul na Ożogu (faulował Michał Gilearek)

~?Karlol? | 2005-11-12 13:52

Ja nie moge być bo chory jestem...
Jest Goooooooool

~boniek | 2005-11-12 14:14

Napiszcie cos wiecej jaki wynik albo cos!!!!! w NY nic nie moge uzyskac.

~ | 2005-11-12 14:36

Tłoki Stal 0-3

~lukasz | 2005-11-12 14:36

stalowka prowadzi 1:0
10 min do konca

~STALOWKA | 2005-11-12 14:55

NO I MAMY NIESPODZIEWANEGO MISTRZA JESIENI.POWIEDZ NO POWIEDZ GDZIE RZESZOW JEST I MOTOREK.TAK TRZYMAC. A TOLA TO DOJEBAL Z GESLA.PZDR.

~OMI | 2005-11-12 14:57

Koniec meczu 1:0 dla naszej kochanej stalówki!!!
0:1 Maciorowski (k)

Ole, Stalo kocham Cię, tobie dałem serce swe, serce swoje jedyne dałem swojej druzynie.

~POL | 2005-11-12 15:01

MISTRZ JESIENI!!!!!!!!!!!!!!!! STALOWKA , STALOWKA , STALOWKA OOOOLLLLEEEEE.

~last | 2005-11-12 15:02

no to gitara gra

~t. | 2005-11-12 15:29

Maciorowski strzelił w 31 minucie z karnego.
Atmosferka na meczu zajefajna :D
Pierwsza połowa dla stalówki zdecydowanie !
w drugiej Gorzyce zaczely grac, kilka okazji niewykorzystanych, ostatnie 10minut dla Stalowki. Mogli wtedy strzelic z 2 bramki. Ale skonczylo sie 1-0. W 92 minucie czerwona dla zawodnika z Gorzyc za uderzenie bez pilki pilkarza Stalowki Gęsli. Po 2 minutach koles dostaje czernona a "cala" kryta(w wiekszosci kibice Stalowki) skandowali "WYP^*%$aj !!. Przypomne ze Stalowka grala na wyjezdzie ! Na koniec kibice Stali spiewaja "Jesteśmy u siebie" i "MISATO LIDERA" !!!

~do Ł | 2005-11-12 15:43

Poco kopiujesz komentarze z 90 minut

~jack | 2005-11-13 21:47

Bardzo dobry pomysł.Jest sporo informacji nie tylko o wybijaniu szyb.Były bardzo ciekawe wyjazdy jeszcze podczas pierwszego pobytu w I lidze i wcześniej .I proponuję o nie pisanie wypowiedzi tych śledzących życie tylko z gazet.Kto był na pierwszym wyjeździe na ŁKS to pamięta jak pięknie zaczeliśmy doping w 60osób.PZDR dla starej ekipy(naprawde jest co pisać i może stalowowolski narybek z nad klawiatury coś wtedy zatrybi)JACK

~jack do amatora | 2005-11-13 21:55

popytaj starych jak było na pierwszym naszym meczu w Poznaniu na LECH-u,podpowiem była bardzo ciekawa sprawa z kibicami LECH-a a odpowiedź znajdziesz u 6osób.Naprawdę warto by wszyscy wiedzieli co robiliśmy w latach'80-tych
pzdr dla starej ekipy JACK

~Jezus Chrystus | 2005-11-14 02:20

Boga nie ma

Dobry wieczór Państwu ! Otóż boga jako istoty nie ma - jest tylko idea boga. Religia i bóg to sprytnie wymyślona ideologia na potrzeby grupy ludzi, którzy trzymali władzę i straszyli resztę "ciemnego" ludu bogiem, piekłem itp. Niepokornych palono na stosie, oczywiście w imię boga. I tak przez wieki idee te przetrwały do dziś - lekko ewoluując na potrzeby bieżących czasów. Np. kiedyś bogiem było słońce, dziś każde dziecko wie, że to żaden bóg tylko gwiazda. Zatem jak czegoś nie umiemy wytłumaczyć (bo jeszcze nauka tego nie zbadała i nie pojmujemy pewnych zjawisk), najlepiej powiedzieć, że to bóg i problem z głowy. Tak jak z pochodzeniem wszechświata, życiem itp. Na takiej polityce kapitał i władzę zbijają przez wieki kasty klerykałów, omamiając "ciemny" lud. Proste. Ciekawe porównanie: jak ktoś mówi, że np. widział UFO to prawie nikt mu nie wierzy i wyśmiewa go, bo przecież UFO nie ma - bo nikt go nie widział i nie zbadał. Ale jak ktoś mówi, że jest bóg to wierzą w to miliony ludzi - mimo, że też go nikt nie widział i nie zbadał. Bo siła przekonywania zależna jest od autorytetu osoby przkonywującej: jeśli coś mówi ksiądz, znaczy się, że mówi prawdę. Tak samo rodzice. Sprytna manipulacja psychologiczna - od małego wtłaczane są dzieciom pseudo-fakty o bogu itp. przez autorytety (bo rzeczywiście takie osoby są dla dziecka autorytetami). I potem dziecko jest przekonane o prawdziwości tych opowieści. A czym skorupka nasiąknie za młodu .... I tak to się kręci przez wieki. Zresztą nie tylko religia naginana jest do potrzeb pewnych grup ludzi - tak samo jest z historią i innymi dziedzinami życia. Na świecie jest mnóstwo fałszu. Dobranoc Państwu.

~amator | 2005-11-14 02:35

...kiedy mieszkalem juz w Warszawie bylem na meczu Legii ze Stala przegranym /nie pamietam dokladnie/ ale albo 5 albo 3 do 1 /bramka dla nas Zgutczynski/. Nigdy nie bylem szalikowcem, nie utozsamialem sie z tzw. kibolami, ale pamietam doskonale, ze na sektorze dla kibicow przyjezdnych bylo dokladnie troje kibicow w szalikach Stalowki /w tym jedna dziewczyna/, wiec naprawde nie wiem czy jest o czym pisac. Bylem tez z Poznaniu na meczu Lecha ze Stala /nie pamietam ktory rok i wyniku porazki tez nie pamietam/, ale nie bylo tam slownie ani jednego kibola Stalowki. Co z tego, ze na jakis tam mecz z LKS pojechaliscie w 60-ciu? Powiedz mi co takiego epokowego dokonaliscie w taka kope ludzi, ze warto na to marnowac papier, bo szczerze mowiac jestem ciekaw. Pamietam doskonale mecze w Stalowce, na ktorych nie bylo doslownie zadneog dopingu, a wieksza mobilizacja kiboli byla jedynie wynikiem przyjazdu halasliwej, sporej grupy przyjezdnych np. pamietne 3:2 z Wisla Krakow i pozal sie boze wielka bitwa na wokol murku za brama stadionu, ktorej rozstrzygniecie zawazylo doniosle na ukladzie sil w polskiej pilce noznej na nastepne 100 lat conajmniej. Ludzi - mali i ci nieco wieksi. Dajcie sobie siana! Bylismy, jestesmy, bedziemy jedynie malymi kibicami malego klubu z malego miasta i nic tego nie zmieni. Ani to, ze Stalowa bedzie miala 72 tys, czy 78, bo nigdy nie bedzie miala 7 mln i budzetu chicago bulls. Uznajmy swoje miejsce w szeregu, cieszmy sie tym co mamy w 3 lidze, marzac jednoczesnie o 2, bo pierwszej juz nam nikt na zadna rocznice nie podaruje i przestanmy dziecinnie pluc na wszystkich wokolo, bo nigdy niczego tym nie osiagniemy. Jestem z tych, ktorzy cieszyli sie gra Stali Gorzyce w 2 lidze i nie rozumiem tych sztucznie i glupio nadmuchanych animozji.

~do amatora | 2005-11-14 08:25

Najlepiej to sięść i nic nie robić !!! Co kurwa cię to interesuje skoro mówisz że nie jesteś kibicem...ah nie kibicem kibolem.........każdy ma prawo do pisania czego kolwiek i nawet jeśli będzie to tylko mała broszurka o kibicach ze Stalowej Woli to warto bo napewno będzie to jakaś pamiątka i należałoby to uszanować...........Ty nie musisz się w to angażować ale kurwa przynajmniej nie przeszkadzaj innym.A skoro wstydzisz się żę pochodzisz z takiego a nie innego miasta i podnieca cię chwilowa fascynacja innymi ekipami to jesteś niczym innym jak zwykłym "BURAKIEM" prostym WIEŚNIAKIEM ...........nie mylić z mieszkańcami wsi czy rolnikami.

~gk | 2005-11-14 20:35

amator myśmy byli w poznaniu i było hucznie ale ty dowiesz sie z ksiązki

~Kibic | 2005-11-14 21:00

Amator ma sporo racji. Przynajmniej widać u niego kulturę pisania czego nie ma u większości jego tutejszych krytyków.

~amator | 2005-11-15 01:57

Alez kochany, ja sie wcale nie wstydze, ze pochodze ze Stalowki i ze Stal byla moim klubem. Po to jest forum, zeby sie na nim wypowiadac. Niczego - nikomu psuc nie chce. Uwazam jedynie, ze to bedzie marnowanie czasu, papieru i pieniedzy - pisanie o tak nieistotnych rzeczach jak "kibicowanie" Stali i w zamian proponuje /czego pewnie kolego nie zauwazyles/ napisanie ksiazki o Stali /nie tylko o pilce/ bo jest przeciez kosz, byla lekka, siatka, boks... A o kibicach czemu nie, mozna cos tam przy okazji wspomniec. Po taka pozycje sam chetnie siegne. Zdrowia

~ | 2005-11-15 10:36

no to amator .............do roboty !!!
aha i o kibicach nie wspominaj bo po co ...no chyba że o tych z grzecznych chłoptasiach z krzesełek co wstydzą się przyjść na sektor koło bramy i pośpiewać ........no i jeszcze jedno czasy się zmieniły niektórych już nie ma na młynie (Garnek), a wiesz co to oznacza......Ale ty wolisz bagatelizować sprawę właśnie sam tak stwierdzasz .......Dobrze pozostań tam gdzie jesteś i cieniurtkimi brawkami dopinguj .dopinguj kurwa dopinguj.....

~amator | 2005-11-16 02:06

Do bezimiennego - dobrze, dziekuje za rade a z propozycji nie skorzystam, nie ma mnie tam i zajmuje mnie co innego, choc trzeba ci wiedziec, ze glownie pisanie, ale nie ma to nic do rzeczy, wiec juz milcze.

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

ŁKS Łagów - Stal Stalowa Wola

ŁKS Łagów             Stal Stalowa Wola
2020-10-24, godz. 14:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Stal Kraśnik

Stal Stalowa Wola             Stal Kraśnik

2 : 0

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Puławy 15 12-2-1 38
2 Sokół Sieniawa 15 8-7-0 31
3 Wólczanka W. Pełkińska 14 9-2-3 29
4 Wisła Sandomierz 14 8-5-1 29
5 Stal Stalowa Wola 14 8-2-4 26
6 ŁKS Łagów 15 7-4-4 25
7 Avia Świdnik 14 7-3-4 24
8 Siarka Tarnobrzeg 14 6-3-5 21
9 Podhale Nowy Targ 13 6-3-4 21
10 KSZO Ostrowiec Św 14 6-1-7 19
11 Chełmianka Chełm 14 5-3-6 18
12 Wisłoka Dębica 14 4-4-6 16
13 Lewart Lubartów 14 3-6-5 15
14 Cracovia II 14 4-3-7 15
15 Stal Kraśnik 15 4-3-8 15
16 Orlęta Radzyń Podlaski 15 4-3-8 15
17 Podlasie Biała Podlaska 13 4-2-7 14
18 Korona II Kielce 13 4-1-8 13
19 Jutrzenka Giebułtów 13 3-3-7 12
20 KS Wiązownica 13 2-2-9 8
21 Hetman Zamość 14 0-4-10 4

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 0 km 5
KSZO Ostrowiec Św 0 km 150
Jutrzenka Giebułtów 0 km 0
Hetman Zamość 0 km 230
Wisłoka Dębica 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
KS Wiązownica 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2020-10-24 ŁKS Łagów - STAL
2020-10-31 STAL - Wisła Puławy
2020-11-07 Sokół Sieniawa - STAL
2020-11-11 STAL - Orlęta Radzyń P..
2020-11-14 Cracovia II - STAL
2020-11-21 STAL - Podhale Nowy Targ
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (1876) » Edek38 (1260)
» 1938fc (1178) » Vielitz44 (1111)
» Filip kacper k. (984) » Rafix (768)
» Fanatyk38 (747) » Kamil (626)
» Kamilosss (534) » Acer (480)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
Stal Stalowa Wola - Wisła Sandomierz
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Resovia Rzeszów (0:1)
2013-05-11
Ilość zdjęć: 21
Wyświetleń: 30 080 razy
STAL - Garbarnia Kraków (2:0)
2013-05-25
Ilość zdjęć: 24
Wyświetleń: 43 002 razy
Radomiak Radom - STAL (1:1)
2013-11-16
Ilość zdjęć: 15
Wyświetleń: 16 619 razy
STAL - Sokół Sokółka (2:0)
2011-04-06
Ilość zdjęć: 24
Wyświetleń: 39 383 razy
Osób Online: 11 / Czas gen. strony: 0.01949