Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Lee Quaye w Stalówce

Lee Quaye w Stalówce

Lee Quaye, piłkarz rodem z Ghany, który trenuje z trzecioligową Stalą Stalowa Wola, podpisze umowę w najbliższą sobotę ze stalowowolskim klubem. To ostatni nowy nabytek zespołu trenera Sławomira Adamusa. Tymczasem w drugim naszym trzecioligowcu coraz mniej piłkarzy.
 
Z piłkarzem, który grał przez ostatnie cztery sezony w czwartoligowej obecnie Polonii Przemyśl, było w ostatnich dniach niemałe zamieszanie. Klub z Przemyśla postanowił go, bowiem... zdyskwalifikować na pół roku.
- Lee Quaye dostał półroczną dyskwalifikację, bo nie stawiał się do pracy, nie było go na treningu w Przemyślu - tłumaczy Adam Lisowiec, wiceprezes Polonii. - Nie uprzedził nas, że jedzie na testy do Stalowej Woli, a w obecności swojej żony i tłumaczki oświadczył wcześniej, że zostaje w Przemyślu. Owszem, wiedzieliśmy, że wyjechał na treningi do Stali, ale nie od zawodnika, tylko od kierownika stalowowolskiego zespołu Jerzego Hnatkiewicza. A jakieś zasady chyba obowiązują. Zgodnie z umową, zawodnikowi, który nieamatorsko uprawia sport nasz klub mógł mu zezwolić na wyjazd, gdyby się o to oficjalnie zwrócił. Klub płaci mu za wynajmem mieszkania, piłkarz pobrał też pewne zaliczki. Gdybyśmy wiedzieli, że chce grać w Stalowej Woli, nie płacilibyśmy mu za grudzień, no i zaczęli poszukiwania jego następcy.
Wiceprezes Polonii podkreśla jednak, że przemyski klub nie chce robić Quaye problemów z odejściem i jeżeli tylko Stal się po niego zgłosi, dyskwalifikacja zostanie cofnięta. Klub ze Stalowej Woli za transfer będzie musiał zapłacić Polonii 20 procent sumy, jaką w ciągu sezonu zarobi w Stalówce.



- Nie są to dla nas pieniądze nie do przeskoczenia, w sobotę powinniśmy podpisać umowę z tym napastnikiem - zdradza Sławomir Adamus. - Dziwi mnie trochę ta sytuacja z Lee Quaye, bo rozmawialiśmy przecież wcześniej z panem Lisowcem. To będzie w każdym razie nasz ostatni transfer w przerwie zimowej.
Tymczasem trwa "rozbiór" trzecioligowej drużyny piłkarskiej Tłoków Gorzyce. Kolejnymi piłkarzami, którzy opuścili ten klub, są bramkarz Stanisław Wierzgacz oraz pomocnik Wiktor Gajda.
Wierzgacz trenuje z trzecioligowym zespołem Stali Rzeszów, do którego wcześniej odeszli Paweł Szafran i Paweł Wtorek. Z kolei Gajda pojawił się na treningu czwartoligowej drużyny tarnobrzeskiej Siarki, w której występował jeszcze w minionym sezonie na zasadzie wypożyczenia.
Dodajmy, że z gorzyckiego zespołu "odeszło" już 14 zawodników (!), ale większość z nich nie podpisała jeszcze umów z działaczami klubów, w których trenują. Najwięcej piłkarzy grających jesienią w Tłokach, aż pięciu, trenuje w Wiśle Sandomierz.
źródło: "Echo Dnia"

Komentarze (73)

~STALOWKA | 2006-01-26 11:19

Mysle ze Lee Quaye udowdodni wszystkim że jest dobrym piłkarzem i nastrzela troche bramek dla Stalowki... powodzenia Lee

~pyrlik | 2006-01-26 11:20

żeby w Stalówce Mu się powodziło i będzie git ;) POWODZENIA Lee

~?? | 2006-01-26 12:21

bendzie sparing z Janowianka w sobote ?

~legion | 2006-01-26 12:23

i znowu zawiśnie moja ulubiona choć dawno nie widziana flaga "White Power" :)

~Sektor "A" | 2006-01-26 12:30

Chyba coś się dzieje z typerem :d:d:d:d

~Mlody 86 | 2006-01-26 13:30

super 2 liga!!!!!!!!!!
Lee trzymaj sie:)

~Gula-Gula | 2006-01-26 13:55

Murzyn w ataku godnie zastapi najlepszego snajpera Stali w ostatnich latach Pietrasiewicza ktory bedzie teraz reprezentowal sie na mieleckiej blaszanej ruinie.O ile przejscie murzyna do klubu jest doskonale tak Tadzio Krawiec bedzie mu placic BECIKOWE.I gwarancje murzyn moze nam zapewnic bo nie bedzie gral zabardzo ofensywnie w odpowiednim obwodzie boiska.

~lukasz | 2006-01-26 14:16

to rzeszow zrobil wzmocnienia:) hehe wtorek i szafran hehe. widac kto tam rzadzi:)

~masło | 2006-01-26 14:34

Good luck Lee! Score a lot of beautiful goals for ZKS!

~Qba | 2006-01-26 16:31

ZKS AFRICA !!
bez jaj ponawie ... tracić jednego wartościowego juniora na rzecz jakiegos ... bez komentarza.

~white | 2006-01-26 16:55

Już nie ma białych, polskich piłkarzy tylko jakiś murzyn :/ no ale panowie dzięki temu będzie ciekawiej :D

~Lee | 2006-01-26 17:23

Sam wypierdalaj palancie!!!

~STALOWKA | 2006-01-26 17:27

Co masz do murzyna??? Jak ma dobrze grać to niech gra!!! Może grać nawet różowy tylko żeby dobrze gral!!! pozdro

~ as | 2006-01-26 17:44

Co macie do niego nie wazne jaka rasa wazne sa jego umiejetnosci Dobrze i ty mogles zostac murzynem... jeszcze mu podziekujecie ze podpisal ze Stala umowe

~kibic | 2006-01-26 18:25

A jak różnica, czarny czy biały, czy żółty. Jeżeli dobrze będzie grał, to chyba o to chodzi. Skoro jest tańszy od polskich pseudo-grajków, to niech pokaże co potrafi, i dopiero wtedy można będzie komentować.

~x | 2006-01-26 19:04

stadiony.net/project.php?p=52 zobaczcie jaki stadion bedą stawaić zydki z rzeszowa

~aaa | 2006-01-26 19:32

pojemnosc 35 000 srednia frekfencja 350 na co im taki stadjon jak tam wszyscy na RESOVIE chodzą??

~przemysl | 2006-01-26 20:01

cieszcie sie ze jest u was bo my bez niego spadniemy do piatej ligi i spotkamy sie na derbach z czuwajwm??!! pozdro dla lee trzymaj sie chlopie!!

~Maniek | 2006-01-26 20:44

Ale się przypierdalacie do tego piłkarza.. jak wy to mówicie " Murzyna " !
Teraz to macie coś do niego a jak zacznie strzelać bramki i pomoże Stalówce.. czego mu życzę to wtedy będziecie mówić że to zajebusty piłkarz i że dobrze że gra w Stali.

Jebać rasistów.

Pozdro dla normalnych.

~Maniek | 2006-01-26 20:54

Motor pozyskał Dreja.

~do Mańka | 2006-01-26 21:33

jak już jebiesz rasistów nie jesteś normalny, ciekawy czy na stadionie też byś tak kozaczył? krzycz tak, życze powodzenia !

pozdro dla kumatych 14!

~ | 2006-01-26 21:49

Nie kazdy na stadionie z kibiców jest rasista :]

~Kibic | 2006-01-26 22:06

Zajebiscie w koncu jakis porzadny napastnik:) TEraz z Jabolem beda strzelac i zajebiscie bedzie:) A to ze jest czarny? Co z tego:) Wazne ze jest dobry i gra dla Stali!! Pozdro Staloweczko 2 liga!!!

~bury | 2006-01-27 04:06

Kto murzyna ma u tego murzyn gra

~mario_stw | 2006-01-27 07:59

NIech gra(kolorowy)!!!!NIech pokaże że należy mu sie miejsce w skaładzie STALÓWKI.A jeśli się mu to uda i bedzie skutecznie przybliżał nasz awans do II Ligi,to POPROSTU NIECH GRA!!!Oceniajmy ludzi za czyny nie za kolor skóry!!!!!!:D
FORZA ZETKAESIE!!!!!

~pyrlik | 2006-01-27 10:50

Do Kibic: Z tego co wiem to on jest chyba pomocnikiem :pp zrestzą moge sie mylić :p

~Antyrasista | 2006-01-27 10:58

Let's kick racism out of football! Wam to by się marzyło żeby Hitler się znowu urodzil, barany jedne.

~aaa | 2006-01-27 13:44

co ze sparingami jutro i we wtroek

~Stalowka | 2006-01-27 14:23

Z tego co wiem to jutro z Janowianka o 11.00 :) moze ktos potwierdzic??

~ | 2006-01-27 14:29

U nas czy u nich ???????

~Karpik | 2006-01-27 16:03

Wujek Karp potwierdza. W dzisiejszym Echu Dnia pisze, że sparing z Janowianką jest jutro (w sobotę) o godz 11 00 w Stalowej Woli.

~aaa | 2006-01-27 18:49

wujek aaa dzienkuje KARPIKOWI

~zKs | 2006-01-27 19:53

bedzie jutro ktos na sparingu ??
ja ide :P

~interwenient | 2006-01-28 02:30

Iwanicki,Kusiak,Ozog,Sierzega,Krawiec-->i kto nam podskoczy z taka druga linia??:))obrona na mur beton, a za nia jeszcze pewny "balon"!w ataku jabol i miejmy nadziej ze Quayie bedzie robil tyle zamieszania co on a to powinno oznaczac tylko druga lige!!
UWAGA NA KMITE!!;Motor to -tradycyjnie-wiele szumu,efektow zero,ale taka to mentalnosc lubelskich ludzi...stal rzeszow odpada,z takim podstarzalym szafranem i niekumatym wtorkiem,ktorego marzeniem jest bycie wf-ista hehe to nic pozytywnego sie nie zlepi:)jak nic wielka szansa na awans,ale wszystko w nogach naszych pilkarzy,NIE ZAWIEDZCIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!
P.S.
Nie robcie ze stalowki drugiego LAZIO!fe

~adi | 2006-01-28 07:08

kurwa widać kim ci cali kibole są, to poprostu banda niedorozwojów i kretynów

~Sektor "A" | 2006-01-28 07:12

do "interwenient"
Dobrze to wszystko ujołeś!! Pozdro

~xxx | 2006-01-28 09:06

Dzisiaj sparing z Janowianką o 11 prosze o przybycie

~ | 2006-01-28 09:12

ja ide ;]

~zzz | 2006-01-28 09:39

ia ide:P

~interwenient | 2006-01-28 11:47

Pozadane informacje z pierwszej reki hehe na temat potyczki z janowianka-->wynik i jak sie prezentowali nasi liderzy:))
A swoją drogą,ktos moze orientuje sie czy działa cos takiego jak sprzedaz ligowych gadzetow??prosze o info na ten temat;
P.S.
pozdro dla sektoru "a":)

~łysy kolo | 2006-01-28 11:51

jestem kibolem ale nic nie mam do "kolorowych" i nie jestem rasiata a nazywajac nas wszystkich debilami itp. to przeginasz jak tak kozaczysz to sie umów z któryms z nas na miescie to inaczej sobie pogadamy!
wypisujac takie rzeczy sam dajesz przyklad kim ty do huja jestes BARANIE
pozdro BZC

~do lysego kola | 2006-01-28 12:22

zgadzam sie z toba nie mozna wszystkich nazywac rasstami ale ty tez nie przeginaj zeby sie spotkac i inaczej pogadac myslisz ze sila wszstko da sie zalatwic sam wychodzisz na barana tylko troche mniejszego

~KmL | 2006-01-28 12:50

murzin grał ;]

~kibic | 2006-01-28 12:58

mam nadzieje ze nasi kopacze nie rozpoczna rundy rewanzowej jak nasi koszykarze

~interwenient | 2006-01-28 13:04

I Quayie strzelil juz brameczke na wprowadzenie,oby tak dalej "OLI"!!!:)-->spodobala mi sie ta ksywka:)

~aaa | 2006-01-28 14:09

2-1 dla STALI gole Jabola o ile sie nie myle i Oliego

~ssssssss | 2006-01-28 14:48

ja tam w niego wierze pokazał co potrafi na sparingu??? Pokazał!!! Strzelił??? strzelił!!! zawodnik jakiego było nam trzeba. on wam jeszcze pokaze w tej rundzie jebani rasiści

~ | 2006-01-28 15:29

Dzisiaj w telewizji miejskiej bedzie krótki wywiad z Olim, przeprowadzony w przerwie meczu.

~Cycu | 2006-01-28 15:47

jak patrze nie ma tu zadnego wpisu rasistowskiego (itp itd) a co chwile jakis małolat wyjezdza z tekstem "jebani rasisci" mam do tych co to wypisuja pytanie: i do kogo to kierujecie ? bo tutaj nie widze zadnych wpisów typu rasistowskiego.
dajcie sobie na wstrzymanie.

~pyrlik | 2006-01-28 16:12

Do Cyca:Autor: legion

Data: 2006-01-26 12:23

i znowu zawiśnie moja ulubiona choć dawno nie widziana flaga "White Power" :)

P.S. Wiem, że to nie jest tak bezpośrednio na niego, ale oznacza, że rasiści zawieszą swoją fla ge :):)

~łysy kolo | 2006-01-28 16:44

nie chodzi mi o sile czy bicie kogos tylko tak cwaniakuja bo wiedza ze nikt im nic nie zrobi a na stadionie nikt nic nie powie ani slowa a na necie wyzywaja kogo popadnie o od czego popadnie gówniarze i na tyle ich stac . pozdro BZC

~pozdro | 2006-01-28 17:06

widze że skinheads zaczynają sypać napinki w strone tego czarnoskórego zawodnika stalowki tylko chcialem nadmienic ze w stalowej jest raptem kilkanastu konkretnych skinow reszta to banda narkomanow ktorzy ćpają a sami tępią tych którzy cpają i tak wogole to mają gowno pojecia oglądneli film romper stomper albo wiezien nienawisci i mysla ze są kumaci buehehehe zalosni sa a nie kumaci pozdro dla prawdziwych skinheads a ja osobiscie to niemam nic do " czarnucha " w stalowce moze sie okazac hitem ! pozdro

~do lysy kolo | 2006-01-28 19:55

kurwa sam cwaniakujesz i nie badz taki madry bo ty sam bys nic nie robil jakby ci sie cos na stadionie nie podobalo a pozaty jestes lysy to myslisz ze silny chyba w grupie jak wiekszosc lysych a jak sam gdzies idziesz to pelne pory hehehehe

~!!!!!! | 2006-01-28 23:58

i co z teg oze jest cwany w grupie ale przynajmiej jak sie bija banda na bande t one idaje duoy i nie spierdala wiec nei mowcie ze ktos ejst zwany w grupie !!!

~!!!!! | 2006-01-29 00:05

i o to chodzi niech wkoncu zawisnie flaga white power!!!!

~Flagowiec | 2006-01-29 11:40

Zawieście flage White Rower.

~holly | 2006-01-29 11:44

łyse pedaly, jak będą rasistowskie sciemy na stadionie to powinni go zmknąć a stalówkę zdegradować do klasy c

~lysy kolo | 2006-01-29 12:32

pierdolcie pierdlocie wy tylko mocnie jestescie na klawiaturce a my jestesmy zwarci i gotowi a jak jestes taki cwany ze tylko w grupie jestesmy mocni to ci daje slowo ze wiekszosl z tych lysych wyskoczy bez problemu na solowki czego ty bys na przyklad nie zrobic "napinaczu internetowy" jebnij sie w klawiature bo w glowie nic nie masz . pozdro BZC

~Marian Moskal | 2006-01-29 14:42

BZC - Bractwo Zawiszy Czarnego

~!!!!!!!!!!! | 2006-01-29 14:58

moskal jestes zalosny

~co wy na to?? | 2006-01-29 15:33

lysy kolo a po co sie bic na stadionie?? kazdy nazeka ze stadion hujowy mamy ale po co krzeselka robic jak pozniej jeden z drugim to bedzie niszczyl (tak ja to bywalo. wiecie co w domu sobie porzucajcie krzeslami) wiec wy lysi sie nie napinajcie wy tylk czekacie na zadyme z kibolami albo najezdzacie na zarzad jak kiepsko jest z druzyna a pozatym nic (czasami zrobicie oprawe bo ktos "fajny" przyjedzie a jak nie przyjedzie to zero nie mowie o oprawi ale o zwyklym kibicowaniu nawet szalika na szyi nie macie :P taka jest prawda)

~pyrlik | 2006-01-29 16:03

Ten gość nade mną ma w sumie racje

~PAN MALE p | 2006-01-29 16:36

widze ze ostatnio duzo tu internetowych hoolsow:]

~aaa | 2006-01-29 17:31

~lukasz | 2006-01-29 22:17

o ile pamietam to walke o awans do 1 ligi przegralismy juz w meczu z wawelem. zremisowalismy go 2:2 a wawle do najmocniejszych nie nalezal. wystarczylo wygrac i 1 liga by byla nasza. nie musielibysmy sie patrzec na to co zrobia kszoki. ale tak to juz w zyciu bywa ze nie kazdy kto zajmuje wysokie stanowisko chcial awansu:/

~nash | 2006-01-29 22:45

pamietam ze spiker powiedzial wtedy cos w stylu "z nieoficjalnych zrodel dowiedzielismy sie ze KSZO zremisowalo z Hetmanem"... ale po chwili rzekl "niestety KSZO pokonalo Hetmana" i ze lzami w oczach opuscilem stadion a to co przezywalem przez 2 tygodnie po zakonczeniu sezonu to tez moje STALÓWKA - CALE ZYCIE

~brum | 2006-01-30 00:47

Z tego co pamietam z Wawelem nie uznano Holcowi prawidlowej bramki na 3:2. A w tym czasie w KSZO gral na stoperze :D Slawomir Adamus :D

~juderaus19 | 2006-02-6 13:31

Ja to osobiscie uwazam tak.Ziemia dla ziemian, Polska dal Polakow a ksiezyc dal ksiezy. CZarny niech jedzie do Ghany, bo tam jego miejsce. W polskiej lidze moim skromnym zdaniem powinni grac polscy pilkaze, bo czrny sprzedajac sie taniej obniza stawki za gre. Nie mowcie ze i tak kase kosza, bo na zachodzie to przecietny obronca bieze wiecej niz u nas dobry napastnik!! Wiec chociaz osobiscie niemam nic do pana Lee czy jakos tam to uwazam ze sprowadzanie czarnych zoltych czy jakichkolwiek innych niz polskich pilkazy do polskiej ligi jest pomylka. Ludzie opamietajcie sie!! WHITE POWER 14/88

~STALOWIEC | 2006-02-10 17:10

na co wam bambus w ekipie stalowki co ?? haha i tak bedzie stal na obronie wiec brakem strzelal nie bedzie

~Full of H8 | 2006-02-17 13:06

Ten murzyn nie ma zycia jak go nie zajebią na stadionie to ja go zajebie w domu wraz z tymi kurwami co są z nimi. Huj już zaniedługo odczuje że nie jest tu potrzebny ,a ci co mu dupe liża to skaczą marnie.Koniec pierdolenia Skinhead był jest i bedzie!!! ."Zawsze idziemy w zwartym szeregu...." Only One Stabili Filing Is Hate pozdro 88!!

~SWW | 2006-03-2 21:42

Do full of H8. Nie znasz goscia a tak po nim jedziesz. A ciekawy jestem czy wiesz co to znaczy (odnosnie tego co napisales). Masz pewnie 16 czy 17 lat wiec wez sie lepiej za ksiazki. A jesli chodzi o tego pilkarza to calkiem niezle sie zapowiada (kilka bramek i duzo asyst). Pozdro dla prawdziwych kibicow

~ABC | 2006-03-2 22:16

JUZ NA PIERWSZYM SPARINGU NA OBOZIE STRZELIL LADNA BRAMECZKE TEZ QUAYE I OBY TAK DALEJ, A WY, TACY JAK TEN PAN WYZEJ (FULL OF COS TAM) DAJCIE SPOKOJ I WYLUZUJCIE, JESZCZE MU BEDZIESZ BRAWO BIL O ILE JESTES PRAWDZIWYM I WIERNYM KIBICEM STALI.

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Wisła Puławy

Stal Stalowa Wola             Wisła Puławy
2020-10-31, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Stal Kraśnik

Stal Stalowa Wola             Stal Kraśnik

2 : 0

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Puławy 16 13-2-1 41
2 Sokół Sieniawa 15 8-7-0 31
3 Wólczanka W. Pełkińska 15 9-2-4 29
4 Wisła Sandomierz 14 8-5-1 29
5 Stal Stalowa Wola 14 8-2-4 26
6 Avia Świdnik 15 7-4-4 25
7 ŁKS Łagów 15 7-4-4 25
8 Siarka Tarnobrzeg 15 6-4-5 22
9 Podhale Nowy Targ 14 6-3-5 21
10 KSZO Ostrowiec Św 15 6-2-7 20
11 Wisłoka Dębica 15 5-4-6 19
12 Lewart Lubartów 15 4-6-5 18
13 Chełmianka Chełm 14 5-3-6 18
14 Cracovia II 15 4-3-8 15
15 Stal Kraśnik 15 4-3-8 15
16 Orlęta Radzyń Podlaski 15 4-3-8 15
17 Podlasie Biała Podlaska 13 4-2-7 14
18 Korona II Kielce 13 4-1-8 13
19 Jutrzenka Giebułtów 14 3-3-8 12
20 KS Wiązownica 14 2-3-9 9
21 Hetman Zamość 15 1-4-10 7

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 0 km 5
KSZO Ostrowiec Św 0 km 150
Jutrzenka Giebułtów 0 km 0
Hetman Zamość 0 km 230
Wisłoka Dębica 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
KS Wiązownica 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2020-10-24 ŁKS Łagów - STAL
2020-10-31 STAL - Wisła Puławy
2020-11-07 Sokół Sieniawa - STAL
2020-11-11 STAL - Orlęta Radzyń P..
2020-11-14 Cracovia II - STAL
2020-11-21 STAL - Podhale Nowy Targ
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (1883) » Edek38 (1260)
» 1938fc (1187) » Vielitz44 (1114)
» Filip kacper k. (1000) » Rafix (768)
» Fanatyk38 (752) » Kamil (629)
» Kamilosss (534) » Acer (480)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
Stal Stalowa Wola - Wisła Sandomierz
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Nadwiślan Góra (0:1)
2015-03-14
Ilość zdjęć: 40
Wyświetleń: 37 040 razy
STAL - Motor Lublin (0:2)
2004-04-03
Ilość zdjęć: 20
Wyświetleń: 33 610 razy
STAL - Olimpia Zambrów (0:1)
2016-03-24
Ilość zdjęć: 19
Wyświetleń: 11 888 razy
Rozwój Katowice - STAL (2:2)
2017-03-25
Ilość zdjęć: 5
Wyświetleń: 3 128 razy
Osób Online: 12 / Czas gen. strony: 0.02322