Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Stalówka - Motor Lublin 1:0

Stalówka - Motor Lublin 1:0

We wczorajszym sparingowym meczu w Łęcznej, nasza Stalówka pokonała jednego ze swoich najgroźniejszych rywali w walce o II ligę, Motor Lublin 1:0. Jedyną bramkę w tym meczu zdobył już w 2. minucie Łukasz Stręciwilk. Dla Motoru była to pierwsza porażka w okresie przygotowawczym. Mecz został rozegrany na sztucznej trawie.



Natomiast w środowym sparingu Stal przegrła w Tarnobrzegu z Siarką 1:2. Jedynego gola dla Stali zdobył Kamil Gęśla, dla Siarki bramki strzelili: Szymański i Bednarz.
źródło: stalstw.pl

Komentarze (56)

~Blejk | 2006-02-18 12:34

Brawo Stalówka tak dalej a Siare pojebać :)

~kologan | 2006-02-18 13:11

niestety przebudowy stadionu nie będzie bo ma ruszyć budowa kościola, trudno ale co zrobić są ważniejsze sprawy

~majdan | 2006-02-18 13:37

brawo stalowka !!!!
gralismy na trawie a wiecc nie byla to bieganina w sniegu po kolana, a to bardzo dobrze rokuje w przyszlosc, chociaz to tylko sparing wygrana z motorem podbuduje nasz zespol . Zycze sobie aby taki wynik padl w sezonie.

~sss | 2006-02-18 16:43

głupio było robić news o przegranej z siarką nie? ;)

~ | 2006-02-18 16:57

jara cię to ?

~Karpik | 2006-02-18 17:40

do sss: A czy Wy robilibyście newsa na swojej stronce o sparingu z jakąś Wólką lub Cosmosem Józefów??? Taki sam stosunek mamy do Was haha totalna olewa, że nie ma co newsa robić, szkoda czasu :D

~!!!!!! | 2006-02-18 19:08

karpik miales byc na zbiorce i dac 10zl???

~Karpik | 2006-02-18 22:08

do !!! Masz racje, miałem być, ale nie byłem...:(. Ale obiecuje że obiecaną kase dam. Moi koledzy też. Wiesz co???
Jeśli ty zbierasz kase to daj nr gg to sie umówimy gdzieś na miescie i damy kase, a jak nie to na następną zbiórkę postaramy się przybyć! Pozdro

~jordache | 2006-02-19 08:35

Zaki najchetniej to bym tobie rozpierdolil tego niewyparzonego parcha!

~Pan Henio and gula bula | 2006-02-19 08:39

A moje faworyty a moje faworyty a moje faworyty to JA. A Tadzio Krawiec znow zagrał zabardzo defensywnie i przegrał o 0,1 sekundy za Kamilem Stochem??

~Maniek | 2006-02-19 11:15

Ty jesteś pierdolnięty człowieku wiesz ?
Chętnie okopał bym Ci ryj.

Pozdro dla normalych.

~pyrlik | 2006-02-19 11:18

Patrzcie jak Avia wymiata :pp Lepiej dla nas :):) 4 mecze z rzędu przegrali


18 Feb 2006 - Avia - Orlęta Radzyń 0:1.
17 Feb 2006 - Z radzyńskimi Orlętami w Świdniku.
16 Feb 2006 - Gra lepsza niż wynik.
15 Feb 2006 - Motor - Avia 2:0.
14 Feb 2006 - Wracają do Łęcznej na derby z Motorem.
13 Feb 2006 - Znamy dokładny terminarz ligowy.
13 Feb 2006 - Hetman - Avia: relacja.
11 Feb 2006 - Hetman - Avia 1:0.
09 Feb 2006 - Sparing z Hetmanem w Zamościu.
09 Feb 2006 - Są powody do zadowolenia.
08 Feb 2006 - Festiwal strzelecki.
07 Feb 2006 - W Łęcznej z Kozienicami.
05 Feb 2006 - Minął pierwszy miesiąc przygotowań.
04 Feb 2006 - Dobra gra w idealnych warunkach.
03 Feb 2006 - Radomiak - Avia 2:1.

~K | 2006-02-19 11:36

A jak tam Sovia??:D

~tubiś | 2006-02-19 12:05

Chodzą słuchy że siarka ma się połączyć z LZS Szypółki Dolne ( A klasa Tarnów) i stworzyć zajebiście silny team, zdolny wygrywać rywalizacje z wszystkimi w 4 bądź 5 lidze.

~ | 2006-02-19 14:47

DOMINATORZY !

~0m | 2006-02-19 18:20

Zbliża się liga i najwyższy czas zacząć panować nad tą stroną żeby nie pojawiały się kometarze obra zliwe i bzdurne chociażby jak m.in. półgłowka gulu czy inaczej go zwał przecież to normalnie człowiek bez przerwy na prochach bo jak da się t0 w inny sposób wytłumaczyć

~oggy | 2006-02-19 21:40

Większość obraźliwych i głupich tekstów pochodzi od "kibiców" innych drużyn, którzy często też podszywają się pod kibiców stalówki. Powinna być jakaś rejestracja, jeden nick i wtedy spokój będzie. Szkoda blokować przez to komentarze jak to ma miejsce na oficjalnej stronie stali. Cierpią na tym prawdziwi kibice stalówki, którzy w większości wypowiadaja się ciekawie. Bardzo podobały mi się komentarze kolegi "interwenienta" na temat motoru i jego polemika z fanem motoru ( zgasileś kolesia jak świeczke na urodzinowym torcie) Tak trzymać.Pozdro

~oggy | 2006-02-19 21:46

oczywiscie miałem na myśli "interwenienta" oraz "Marco"

~interwenient | 2006-02-19 23:53

pozdroo dla oggye'go i marco!:)
a swoja droga to fakt,trzeba pewne konieczne modernizacje przeprowadzic na tej stronce od tej chociazby rejestracji przy komentarzach,po zmiane tej ikonki ze nastepny mecz z tlokami gorzyce...to troche irytujace...ale generalnie zacna to stronka!:)
a z tym blokowaniem na klubowej to rzeczywiscie lekka przesada,mozna bylo inne srodki zastosowac,jak np. ta rejestracja...czy to takie trudne dla admina?nie kumam...
pozdroooo dla wszystkich kiboli "stalowki"!!

~kibic | 2006-02-20 09:23

A w srode jest ten mecz z Heko?? I o ktorej??

~lubelak | 2006-02-20 09:47

Stalowa Wola: Kielarski - Gaca, Wieprzęć, Maciorowski, Sałek - Telka, Sierżęga, Krawiec, Iwanicki - Stręciwilk, Jabłoński oraz Ożóg, Gęśla, Quaye, Drabik.

Defensywa Motoru dała się zaskoczyć już w 2 min, kiedy Łukasz Stręciwilk pokonał Jakuba Studzińskiego. Zdobyty gol ustawił całe spotkanie, ponieważ rywale umiejętnie bronili dostępu do swojej bramki, a kiedy mieli okazję, wyprowadzali kontrataki. Jeden z nich omal nie zakończył się kolejnym golem, ale Stręciwilk, będący sam na sam z lubelskim golkiperem, trafił w poprzeczkę.
- Stalowa Wola właśnie tak gra. Jak uzyska prowadzenie, to później trzeba się mocno napracować, aby odrobić stratę. Wszyscy to wiedzą, ale moi zawodnicy najwyraźniej o tym zapomnieli - komentował boiskowe wydarzenia Ryszard Kuźma, trener Motoru. - Za gapiostwo trzeba płacić i mam nadzieję, że ten mecz będzie dobrą nauczką.
W drugiej połowie szkoleniowiec lublinian desygnował do gry drugą "jedenastkę”, w której po raz pierwszy znalazł się Bernard Ocholeche. Trzeba przyznać, że Nigeryjczyk zaprezentował się dobrze. Wywiązywał się z defensywnych zadań, a kiedy drużyna przechodziła do ataku, poprawnie współpracował z kolegami z zespołu. W środku pola lublinianie dotrzymywali kroku rywalom, ale nadal było trudno przedrzeć się pod pole karne Stali. Jedną z nielicznych okazji do zdobycia gola miał Rafał Samolej, jednak uderzył obok bramki.
- W takich spotkaniach o wyniku często decyduje jedna akcja - dodał trener Kuźma. - Musimy być na to przygotowani, ponieważ podobne mecze mogą nas czekać w lidze. Przeciwnik nie może nas zaskoczyć. To my musimy dyktować warunki gry.
W szerokiej kadrze Motoru ponownie zabrakło kontuzjowanego Piotra Predoty. Odpoczywał także Daniel Koczon, odczuwający trudny poprzedniego sparingu.
W najbliższy poniedziałek lublinianie wyjadą na drugie zgrupowanie, tym razem nad morze, gdzie rozegrają cztery mecze kontrolne. Będzie to kolejny etap przygotowań do wiosennej rundy.
(art)

~groinchurn | 2006-02-20 10:52

Nikt mnie nie zgasil (kolego ogyy normalnie spadlem z krzesla na ten txt:]), po prostu wychodze z zalozenia, ze nie ma sensu z kimkolwiek tutaj dyskutowac, skoro jeden ocenia ludzi jak ksiazke po okladce, a nastepny walkuje jedne i te same, farmazony wyssane z palca. Jakos nie zauwazylem, zeby ludize z Lublina plakali po tym meczu jak to niektorzy z was opisuja.

~fan motoru | 2006-02-20 11:21

Panowie kibice "stalówki" musze powiedzieć że dobrze się stało że stal pokonała motor. Teraz wiem że motor to nadal cieniasy i dalej będą pier.... wszystko w lidze. Czas zacząć kibicować innej drużynie bo z tej juz nic nie będzie. Moje typy: 1. Stal SW
2. Kmita Pozdro dla kibiców Stali

~oggy | 2006-02-20 11:32

Tak, nikt nie płakał ale gdyby motor wygrał to by na cały Lublin to trąbili jak to załatwili lidera i jacy to oni są silni. Tytuły - "lider na kolanach" , "motor Wielki" czy " koniec lidera?" to tytuły które wtedy by się ukazały w lubelskiej prasie, a tak morda w kubeł i cisza...wielka cisza... A druga sprawa to jak można inaczej ocenić człowieka który rzuca gałkami w piłkarzy. Mówi się że o człowieku świadczą jego czyny....pozostawiam to bez komentarza.

~oggy | 2006-02-20 11:38

Poza tym można dyskutować. Ja jestem na to otwarty, nie przywykłem do obrażania kibiców innej drużyny z tego tylko powodu że to kibic innej drużyny ale zauważ że niektórzy ( jak ostatnio kibice siarki ) zaczynają od lżenia wszystkich no to jak z takim dyskutować???

~groinchurn | 2006-02-20 11:40

Interwenient piszesz o porzadku na stronie, a za moment podszywasz sie glupim txt za kibica Motoru, gdzie tu logika ? Sami sracie wokol siebie, ze az smiac sie odechciewa.

a admin ma wszystko gdzies:]


~groinchurn | 2006-02-20 11:54

Oggy troszke za bardzo to wszystko wyolbrzymiasz. Chyba normalne jest, ze pismaki i niewazne, czy z kuriera lubelskiego, czy z wyborczej szukaja jakiejs sensacji. Po piatkowym meczu kurier opisal ten mecz jak nalezy wiec po cholere gdybac, co by bylo jakby babcia miala wąsy hm?
Inna sprawa z rzucaniem sniezkami, a czy zrobilo im to jakas krzywde, oj raczej watpie ?
Odnosnie dyskusji z kibicami innych klubow, badz konsekwetny w tym co piszesz, bo jak narazie nikogo z was nie obrazilem.

~oggy | 2006-02-20 11:59

Ale ja nie pisałem o Tobie akurat. Wiem że nikogo nie obrazileś. A co do admina to mam apel i to ogromny: Zróbcie coś z tą stroną - aktualny skład, następny mecz itd bo to chyba zbyt wiele poświęcenia nie kosztuje. Tu bardzo dużo rzeczy jest nieaktualnych!

~grzesiek | 2006-02-20 12:45

chcial bym sie dowiedziec z kim teraz gra Stalówka wydaje mi sie ze w srode ale nei wiem o ktorej godzinie a to mnie najbardziej interesuje ?? ps. z gory dzieki za odp tylko pewne info

~aaa | 2006-02-20 14:55

z tego co się orientuje to jutro gramy z AKS Busko Zdrój tylko nie wiem godziny i tu prosba do tych co wiedzą zeby sie tą wiedzą podizelili :D

~Bartosz 29 lat | 2006-02-20 15:32

Ja wiem z kim jutro gramy!!! Jutro gramy z LZS Trwamówka a trenerem tej druzyny jest Ojciec Rydzyk!! A godzina rozpoczęcia to 25:00 a w składzie Trwamówki zagraja Giertych Lepper Rywin Tusk ktorego kapie kaczor Donald i Gula-Gula!!

~ | 2006-02-20 15:44

ale joke, o stary azes dojebal, normalnie nie wytrzymam

~ | 2006-02-20 16:40

o 12 sparing jutro

~czubeek | 2006-02-20 16:46

to dobrze ze Stalowka wygrala bo nie czesto udaje sie jej wygrywac mecze !

~Ziomal | 2006-02-20 17:28

Po co ta polemizacja ? Ludzie skaczcie już temat meczu sparingowego z Motorem.Wygralismy i juz.Po co sie jeszcze jarac ?Najwazniejsze jest aby w sezonie wynik był podobny, teraz jakies niepotrzebne sprzeczki.Kazda druzyna która Nas by pokonała w sparingach to bedzie niby sensacja, bo pisamki tylko na to czekaja.To sie przyjmuje i ludzie czytaja brednie ze koniec lidera czy cos tam.Nie warto sie tym przejmowac tylko wierzyc w to ze w sezonie bedzie inaczej ( w przypadku porazki ) lub tak samo ( w przypadku zwyciestw) ... nie rozumiem po co kłócicie sie z gosciem z Lublina.Wygralismy sparing... on cos napisal.Niech pisze.Kogo to obchodzi ? jesli kogos tak to nie powinno, kazdy ma prawo do komentarza na kazdy temat i moze napisac to co chce tzw. wolnosc słowa. To chyba na tyle... mam nadzieje że zrozumiecie :] pzdr

~Ziomal | 2006-02-20 17:33

Aha i olejce wpisy tych małolatów którzy sami nie wiedza co pisze (np. Czubek) żał mi chlopaka no ale po co bede go wyzywał czy cos tam sie kłócił?Ja wiem jak jest, mam swoje zdanie na ten temat i nie obchodza mnie wpisy tych dzieciaków którzy wyzywaja Stalówke, smieja sie z Niej, wazne jakie My mamy zdanie na ten temat, to nie oni jeżdza na wyjazdy dopingujac Stalówkem, to nie oni sa na kazdym meczu Stalówki... tylko MY ... wiec olejcie te wpisy bo to kilkunastoletnie dzieci w wieku od 13-16 lat które nie maja nic do powiedzenia i musza sie jakos wykazac, wypowiedziec... mamusia internet załozyla i oorazu szaleja :) ...
Popieram tam kogos kto napisal zeby zrobic rejestracje nicków itd. ... no ale to juz zalezy od admina ... pzdr. i mam nadzieje nikogo nie urazilem :]

~on | 2006-02-20 22:26

oggy Ty tak bardzo głupi jesteś czy udajesz? skończ pierdolić o jakimś wielkim halo gdyby Motor wygrał ze Stalówką (piszesz że cały Lublin by trąbił o zwycięstwie - zastanów się 3razy zanim coś napiszesz). nie byłeś na meczu to sie nie podniecaj, masz wynik lepszy od gry, jakoś u nas podniety nie było po wygranej z avią czy kozienicami, i tak liga wszystko zweryfikuje,
pozdrowienia dla normalnych bez kompleksów
AVE MOTOR !!!

~yeti | 2006-02-20 23:26

do ziomal. tak kolo masz zupełną rację i popieram

~Bartosz 29 lat | 2006-02-21 09:51

Dupa.

~oggy | 2006-02-21 11:25

do On: kompleksy to Ty masz koleś albowiem podejrzewam że pochodzisz z najbiedniejszego regionu w Polsce ( lubelszczyzna) Sam tam mieszkałem i dzięki Bogu już tam nie mieszkam. Pozdrowienia dla normalnych kibiców motoru ( "On" niestety do nich nie należy, pewnie jakiś łysy dresiarz co ma zamiast mózgu błoto)

~Adi25 | 2006-02-21 14:23

No i przejebali z Buskiem, ale kurwa były takie warunki mokry sliski snieg ze nawet najlepsze korki nie pomogą!!

~zks | 2006-02-21 14:25

A kto sie tam bił na boisku?? Jabol czy Maciorowski??

~lol | 2006-02-21 14:36

jak wygrywacie to nic wam nieprzeszkadza a gdy przychodzi czas na porazke to wina spada na śnieg :-)

~t. | 2006-02-21 14:49

a czy ktos napisal ze przez snieg przegralismy? pisze ze trudne warunki i ze porazka i tyle naucz sie czytac ze zrozumieniem.a tak poza tym to lepiej zeby przegrywali w sparingach a w lidze zeby byly same zwyciestwa;]

~stalo | 2006-02-21 15:06

kto bramke strzelił?

~Stalowiec | 2006-02-21 15:07

Podobno byla jakas bojka na boisku, kto sie tam bił??

~pp | 2006-02-21 15:59

bylem na sparingu!!.i ten sparing nie powinien sie odbyc!!!bo kurwa wody bylo powyzej kostek!!!.sama woda.wchuj przypadku!!!.trudno przegralismy ale nie przywiazujmy wagi do wyniku na takim terenie!!!.a lali sie macior z gosciem i pozniej jabol dolaczyl!!.a pozniej by sie wszyscy lali!!hehe.dobre!!!

~STALÓWKA | 2006-02-21 16:25

Skończcie się podniecać tymi sparingami, to że raz wygrają, raz przegrają o niczym nie świadczy. Wiosna i tak będzie nasza.

~Maniek | 2006-02-21 17:59


Może mi ktoś powiedzieć ile przegraliśmy z Aks-em bo nie wiem . !

Z góry dziękuje za info.

~Adi25 | 2006-02-21 18:49

Lol z ciebie rzeczywiscie lolek i to kurwa do kwadratu.Pewnie jakis siarkowiec zajebany.

~/\/\/\ | 2006-02-21 21:32

jest jutro planowany sparing z Heko ?? jak tak to wie ktoś o której ?

~k | 2006-02-21 23:03

t. to ty naucz sie czytac ze zrozumieniem, gdyby napisal np. "przegralismy, [przecinek] byly chujowe warunki" ale on napisal ale byly trudne warunkie, co to jest jak nie zrzucanie winy na warunki?

zrobcie sobie lepiej komentarze dla zarejestrowanych uzytkownikow :)

~pozdrowienia | 2006-02-22 06:19

pozdrowienia dla wszystkich kibicow stali&resovi&rakowa z californi. Zawsze i wszedzie stalowka kochana bedzie!!! 2liga 2liga ZKS

~oggy | 2006-02-22 09:18

Dzięki za pozdrowienia! Stalówka gra jutro (czwartek)z janowianką i co najciekawsze mecz odbędzie się w Łęcznej.Przynajmniej będą mieli warunki do gry. Stalówka wczoraj przegrała z AKS Busko 1:3 (1:1)a bramke strzelił Jabłoński który później otrzymał czerwoną kartke.

~Maniek | 2006-02-22 11:03

Dzięki Oggy za info.

Pozdrawiam

~interwenient | 2006-02-25 00:10

do groinchuma czy jak mu tam:pod zadnego fana motorynki o zgroza sie nie podszywalem!!!zawsze pisze pod tym nickiem powyzszym,wiec nie insynuuj jakis zakompleksionych gierek z mej strony:P co za dno:P

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

ŁKS Łagów - Stal Stalowa Wola

ŁKS Łagów             Stal Stalowa Wola
2020-11-29, godz. 12:00
Bilans gier

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Puławy 20 15-3-2 48
2 Sokół Sieniawa 20 12-7-1 43
3 Stal Stalowa Wola 20 12-2-6 38
4 Wisła Sandomierz 20 10-7-3 37
5 Avia Świdnik 20 10-6-4 36
6 Wólczanka W. Pełkińska 20 11-3-6 36
7 KSZO Ostrowiec Św 20 10-3-7 33
8 Siarka Tarnobrzeg 20 9-4-7 31
9 Podhale Nowy Targ 20 9-4-7 31
10 Chełmianka Chełm 20 8-4-8 28
11 ŁKS Łagów 20 8-4-8 28
12 Lewart Lubartów 20 6-8-6 26
13 Wisłoka Dębica 20 6-8-6 26
14 Korona II Kielce 20 7-2-11 23
15 Stal Kraśnik 20 6-4-10 22
16 Orlęta Radzyń Podlaski 20 5-4-11 19
17 Cracovia II 19 5-3-11 18
18 Podlasie Biała Podlaska 20 5-3-12 18
19 KS Wiązownica 19 4-4-11 16
20 Jutrzenka Giebułtów 20 4-4-12 16
21 Hetman Zamość 20 1-5-14 8

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 0 km 5
KSZO Ostrowiec Św 0 km 150
Jutrzenka Giebułtów 0 km 0
Hetman Zamość 0 km 230
Wisłoka Dębica 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
KS Wiązownica 0 km 0
ŁKS Łagów 0 km 0
Sokół Sieniawa 0 km 0
Cracovia II 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (2020) » 1938fc (1327)
» Edek38 (1260) » Vielitz44 (1138)
» Filip kacper k. (1051) » Rafix (768)
» Fanatyk38 (752) » Kamil (649)
» Kamilosss (540) » Acer (481)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
Stal Stalowa Wola - Wisła Sandomierz
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Sandecja Nowy Sącz (2:0)
2009-09-16
Ilość zdjęć: 24
Wyświetleń: 52 736 razy
Stal Rzeszów - STAL (2:1)
2005-06-04
Ilość zdjęć: 13
Wyświetleń: 27 900 razy
STAL - Concordia Elbląg (1:0)
2013-03-09
Ilość zdjęć: 18
Wyświetleń: 35 595 razy
STAL - Arka Gdynia (0:0)
2002-09-28
Ilość zdjęć: 12
Wyświetleń: 26 091 razy
Osób Online: 16 / Czas gen. strony: 0.02322