Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» STAL - Górnik Wieliczka 0 : 3 (0:1)

STAL - Górnik Wieliczka  0 : 3 (0:1)

Nieuadana inauguracja sezonu w wykonaniu naszych piłkarzy. Miejmy nadzieję, że w następnych meczach odniesiemy zwycięstwo.
Fotki z meczu: http://forum.stalowka.pl/viewtopic.php?p=12012#12012

Komentarze (88)

~BZC | 2006-04-1 20:41

Nic się nie stało, będzie dobrze...

Doping w miare dobry, będzie jeszcze lepiej...

BZC Na zawsze dobra marka

~bartek | 2006-04-1 20:51

Huj z pierwszym meczem na reszte jak wroci mieciu i kusiak to juz wszystko bedzie grac

~kybyc | 2006-04-1 20:59

Nom doping dobry. Kiedy beda fotki z meczu ?? Bo widzialem, ze pelno osob robilo zdjecia.

NIC SIE NIE STAŁO STALOWA NIC SIE NIE STALO !!!! NA ZAWSZE Z TOBA !!!!!

~Avia Świdnik | 2006-04-1 21:30

Gratulacje pięknego rozpoczęcia rundy wiosennej iii coś mi sie wydaje ze jutro avia ma szanse na lidera:) a pisaliscie na forum że to benjaminek i juz sobie pograł:) widze ze wy tez sobie pograliscie

~ | 2006-04-1 21:34

No to MY doping a oni serca do gry ?? jakos niezauwazyłem zeby nasi kopacze sie przyłozyli...ale frekwecja była niezła ;o) oby My tak dalej a kopacze niech sie przyłozo to spanie chyba doping jak beda takie kolejne mecze !

~zks zks zks zks | 2006-04-1 21:40

no nic nie pokazali ale to nic nie trzeba krytykowac tylko wmawiac im ze sa i beda najlepsi i tak 2 liga 2 liga zks

~ | 2006-04-1 22:00

Do Avia Swidnik.

Zamknij pysk wiesniaku i wypierdalaj z tad.

~kibic stali | 2006-04-1 22:08

Jaromir Wieprzec to sie dzis malo nie poplatal o wlasne nogi a Tadzio Krawiec po raz kolejny pokazal klase swietnie zagrywajac do tylu, po co ten czlowiek gral dzis w srodku pomocy? Juz trzeba bylo Maciorowskiego do pomocy rpzesunac wiekszy bylby pozytek, obroncow w Stali w koncu nie brakuje, a tak to gra bez ladu skladu na stojaco.Tadzio to zawodnik na 20 minut nie na caly mecz,cale szczescie ze na Kmite wracaja Kusiak i Ozog bo po tej wpadce trzeba sie podniesc i nie robic kaszany jak w dzisiejszym meczu.

~Freek | 2006-04-1 22:12

Na temat meczu wypowiedziałem się w temacie niżej, ale... po co takie najechanie na kibica Avii? Po co taką atmosferę budować?

~t. | 2006-04-1 22:12

kiedy te fotosy beda bo juz sie nie moge doczekac ;D

~fan | 2006-04-1 22:36

może się tak powoli rozkręcają. pierwszy mecz na Hutniczej w tym sezonie zakończył się remisem 1:1 po bardzo przeciętnym meczu z HKSem. nie usprawiedliwia to jednak stylu w jakim przegrali. każdy może przegrać - to normalna akcja w sporcie, ale żeby lider na własnym boisku przegrywał z osłabionym rywalem 0:3 po żenującym, stojącym na bardzo niskim poziomie meczu, nie mając ani jednej dobrej okazji do zdobycia bramki, kompletnie nie angażując się w grę (piłkarze stali jak kołki, w przeciwieństwie do grajków z wieliczki, którzy uganiali sie po całym boisku - może za wyjątkiem Quaye, Drabika i Wietechy [Tomek nie miał nic do powiedzenia przy bramkach] Sierżęga cos tam próbował, ale to jego pierwszy mecz i na dodatek musiał walczyć sam, bo na Tadziu raczej nie mógł za wiele polegać...) pozostaje tylko nadzieja, że będzie lepiej. szkoda punktów, bo przed Stalówką jeszcze wiele ciężkich meczy i tę stratę mozemy odczuć pod koniec sezonu.

~szkoda słów | 2006-04-1 22:53

skoro byles na meczu to czego tam taki madry nie byles, podziwiam cie za twoje akcje internetowe, jestes wielki, twoi ludzie beda z ciebie dumni:D

~xXx | 2006-04-1 23:11

Do Kibica Gornik Wieliczka
Kurwa Taki Jestes Cwany To Czego Kurwa Byles Na Meczu To Czego Nie Byles Taki Kozak Kurwa Na Necie To Masz Pewnie Morde Nie Wyparzona Bo Kazdy Jest Twardy Na Czacie... Kurwa Twoii Kumple Pewnie Beda Z Ciebie Dumni... Na Meczu Nie Bylo Was Widac Ani 1 A Slychac Bylo Tylko NAS! ZKS STAL! Elo Bardzo Sie Teraz Popisales...

~HoOlIgAn-KA | 2006-04-2 01:44

oj nie pokazali gry dzisiaj nasi nie pokazali...ale doping byl zajebisty tak trzymac chlopaki!! jestescie najlepsi!!!...zajebsicie dopingowali..wypaass..zeby tak na kazdym meczu bylo to wypass by byl!!!

Ole STALO KOCHAM CIE!!!TOBIE DALEM SERCE SWE !!SERCE SWOJE JEDYNE DALEM SWOJEJ DRUZYNIE!!!

NIC SIE NIE STALO STALOWKO NI SIE NI STALO!!!!=***

~zaporożec | 2006-04-2 01:53

za stal krew mozna oddać ale za tych kopaczy to moczu mi się nie chce oddać

~WIESNIAK | 2006-04-2 02:19

CO NIEKTÓRZY W TEJ LIDZE TO OGA NAM NASKOCZYĆ POD WZGLĘDAMI HOOL`S WIEC WIDZCIE ŻE MAMY WAS GŁĘBOKO W DUPIUE- WAS I WASZE KOMENTARZE.
PSYCHOL`99

~WodniK | 2006-04-2 03:23

Trudno....Gramy dalej.

~mm ZKS | 2006-04-2 03:31

sadze jednak, ze komentarz fana avii, wiele wnosi do dyskusji, o ile sie taka odbedzie:) tzn.sluszna sugestia, avia ma jutro realne szanse na wygrana w zamosciu, i jesli tak, to zostanie liderem, czego jako prawdziwy kibic jej sredecznie zycze, oby zmobilizowalo to naszych pilkarzy, ahh no i tak na marginesie, ufam, ze komentarzy typu avia wypierdalaj stad(analfabeto) sa odosobninym przypadkiem, pozdrowienia dla prawdziwych kibicow stalowki

~hkhjkh | 2006-04-2 07:52

a nie myśleliscie zeby zrobic audycje live ? Chodzi mi o to zeby w radiu leciało *radiu internetowym Jeżeli byście chcieli piszcie e-mail

~hkhjkh | 2006-04-2 07:53

JA wam moge udostępnić serwer

~Stal zks | 2006-04-2 09:07

Kurwa chłopaki sie nie postarały mieli ze 4 akcje na brameke doping był zajebisty ale nic sie nie stało stalowa nic sie nie stało bendzie dobrze:D

~Maniek | 2006-04-2 09:28

Nie ma co sie przejmować. To dopiero 1-wszy mecz. Gramy dalej i walczymy.

Pozdro.

~kolon | 2006-04-2 09:38

niema się co przejmować to pierwszy mecz bo w drugim dostaną te barany 5:0. jak zostali gwiazdorzy przygotowani do ligi? gdzie trener? zmowu u wrózki, oby mu wpierdol nie wywruzyła

~kibic1 | 2006-04-2 09:49

ej kolon jak wierzysz we wszystko co pisza w gazetach to ci serdecznie wspolczuje !! a wogole spusc mu wpierdol i ciekawe czy znajdziesz chetnego na posade trebera w tej pipidowie!!phi;/

~Marek | 2006-04-2 10:04

szok i wstyd !!! jak można oddac mecz bez walki . Macie szczeście ,że Mietek wczoraj nie grał bo by was wszystkich piłkarzyków wykurwował za wszystkie czasy. Można przegrać ale w takim stylu to niedopuszczalne.
My cały czas wierzymy , nie zróbcie z siebie pośmiewiska jak koszykarze. Albo bawimy sie w awans i walczymy albo od razu zadeklarujcie ,że to nie na wasze siły.

~kibic stali | 2006-04-2 10:31


wedlug mnie wczorajszy mecz to smiech w bialy dzien czy wy ludzi nie widzieliscie co oni wyprawiali w obronie ?? przeciesz mielismy najlepsza obrone w lidze a przyszlo co do czego to kurwa nic zero za to co wieprzec wyprawial to bym wolal juz zeby pajak gral albo niewiem moze salek jakos go przesunac i poukladac a nie kurwa ten cienki bolo wieprzec w pomocy wiadomo brak ozoga i kusiaka robi swoje musza wrocic jak najszybciej bo inaczej bedzie cienko pozatym nie podniecajcie sie tak tym olim bo wedlug mnie to cienki jest jak kurwa mac a wy tak wierzycie w niego i huja z tego bedzie wedlug mnie gesla i jablonski powinni grac w kazdym meczu tylko pod warunkiem ze mieto bedzie z kusiakiem aha jeszcze jedno bardzo dobry doping oby tak dalej !! pozdro

~gula-gula | 2006-04-2 10:42

mysle ze smialo moge zaryzykowac wybierajac tadzia krawca MVP tego meczu

~karpik | 2006-04-2 10:43

A ja po tym meczu zauwazyłem jedno: Jabłoński MUSI grać na lewej pomocy, a Quaye do ataku. A obrona taka: Kasiak, Macior, Drabik, Sałek. Przynajmniej na najbliższe mecze, bo po tym co pokazał Jaro w tym meczu musi troche odpocząc psychicznie, by w nastepnych sie tez nie spalic. Jednak w tym meczu za najsłabszą formację uznaje pomoc, a szzególnie środek. Tadek z Sierżęgą grali tak jakby byli defensywnymi pomocnikami. Brakowało mi tego co robił zawsze Mietek z Kusiakiem-czyli gdy rywal rozgrywał piłkę w obronie - oni z napadziorami agresywnie ich atakowali.....
Ale w sumie z drugiej strony to sie ciesze że przegrali ten mecz. Teraz w każdym będą się starali by zmazać tę plamę. Mieczyslavo Ożogo i Marko Kusiako wracajcie :D Pozdro :D

~optymista | 2006-04-2 10:45

hej w naszej Stalowej jest taka drużyna która dalej w trzeciej lidze będzie grać ...

~Zawisza Czarny | 2006-04-2 10:45

pozdro dla Bractwa Zawiszy Czarnego tylko BZC

~mario_stw | 2006-04-2 10:59

Refleksja!!!Jedyne co moge powiedzieć o sobotnim meczu to to że nasówa mi sie na myśl taka oto refleksja;.....Nasi kopacze oszołomieni niesamowitym dopingiem miejscowej żylety,kompletnie osłupieli.Tak ich zawascynowała postawa szalikowców że stwierdzili iż z takim dopingiem to oni mają zadanie całkiem proste i po co zapierdalać cały mecz???Skutkiem takiego rozmumowania był wszystko mówiący wynik otwarcia wiosny ale przymykający szanse na II lige!!!Miejmy tylko nadzieje że wróci PROFESOR MIECIU i wszystko poukłada po staremu!!!A tak poza tym to NIC SIĘ NIE STAŁO.Forza ZETKAESIE!!!!!

~kibic | 2006-04-2 10:59

Rozumie 1 kolejka moja prawo mniec dokonca jeszcze klocow niepoukaladanych ale bez przesady kolesie uwazaja sie za gwiazdorow chocby taki kurasiewicz chodzil ja paw po boisku a o innych (szczególnie koles co gral w 1 i 2 lidze) (jaro) koles wogole niewiedzial co sie dzieje strecik szybszy od poliki byl jabol i geśla po zderzeniu biegali jak zakreceni a oli powinien zmienic sport i grac w kosza

~luki | 2006-04-2 11:04

Obrona wczoraj byla cienka jak barszcz.Nawet Macior kiksowal nie wspomnajac o Jaromirze.Co sie stalo z Jablonskim? W kazdym meczu walczyl gryzl trawe i gral ambitnie a wczoraj to nie dosc ze sie pozbywal pilek to skutecznie partaczyl kazda akcje.Mam nadzieje ze to tylko chwilowa dekoncentracja.

~t. | 2006-04-2 11:05

przestancie najezdzac na pilkarzy jak grali bez porazki przez chyba 13 meczy to byli zajebisci a teraz co ? to byl pierwszy mecz w tym sezonie ktory im nie wyszedl !! ludzie opanujcie sie to nie sa maszyny (tak jak ta ochrona :D) im tez zdarzaja sie bledy slabsze dni jak kazdemu z nas ! do konca seznonu jes jeszcze 14 mecz a szansa na awans caly czas taka sama bo jak narazie to tylko zydki odrobily 1 pkt !

~karpik | 2006-04-2 11:07

A i jescze jedno: Ci co kurwa mać piszą , że sprzedali mecz lub że nie chcą awansować albo że odpuścili to nie kibice. Przyjdzie jeden z drugim raz na rok na mecz, albo to ich pierwszy mecz w życiu i sra.

~karpik | 2006-04-2 11:10

A co do przyszłości to mam takie przeczucie ,że w sobote za tydzień na stronce będzie taki tytuł newsa: Plama zmazana- Kmita 1-2 Stal.

~kybyc | 2006-04-2 11:19

Do tego co napisal ze Oli powinien sie na kosza przezocic: Koles chyba bylismy na innum meczu. Oli nie gral dlugo ale sie pookazal !!!! Biagal staral sie. Jako jedyny wpadl w pole karne ( nie liczac Telki, ktory podal do bramkarza) ( mogl strzelac) ale podal. No i jeszcze bylo widac , ze Sierzega i Drabik sie starali. Za tydzien pojedziemy z Kmita i druga liga, druga liga ZKS !!!! NA ZAWSZE Z TOBA !

~kibic stali | 2006-04-2 11:34

i ponownie pisze do admina
chlopie blokuj stronke na czas trwania meczu bo te komentarze (niektore) sa smieszne
duzo osob tego pomysly niee popiera mowia co z inymi co niemoga isc na mecz
wiec im odp poco maja czytac ci ludzie takie glupoty np wynik meczu byl 0-2 a ktos pisze ze stalowka wygrywa 3-2 i poco takie cos zastanowcie sie wszyscy

~Nash | 2006-04-2 11:35

Spokojnie spokojnie, pisalem przed meczem ze bedzie ciezko o zwyciestwo ale co do stalowowolskich kibicow to sa oni bardzo specyficzni w ciagu 2 godzin potrafia zmienic zdanie i odrazu pisac badz mowic ze "nie bedzie awansu" to byl taki typowy mecz ktory "nie wyszedl" i trzeba poczekac z takimi opiniami do kolejnych meczy choc moim zdaniem istnieja uzasadnione obawy co do tego ze moze przyjsc naprawde powazny kryzys no a w naszej sytuacji 3 slabsze wystepy i dziendobry dowidzenia - po awansie. Co do samego meczu Tadeusz Krawiec powinien szukac sobie nowego pracodawcy (nie tylko za ten mecz) poprostu jest za slaby, a bierze pewnie niezle pieniadze jak na nasze warunki, taki "pilkarski emeryt". Brak Kusiaka i Ożoga nie tlumaczy porazki Stali... mysle ze nie poradzili sobie z rola "wielkiego faworyta" + troche lipna murawa na ktorej lepiej sie broni niz atakuje... moze za dlugi okres bez meczu "o stawke" i popadli w taki marazm, + dobra taktyka Wieliczki i stalo sie ale wszyscy gubia punkty wiec nie ma co robic strasznej tragedii z tej porazki bo mamy przewage punktowa nad reszta ale trzeba wyciagnac wnioski i szukac punktow w nastepnych meczach w Zabierzowie i Krakowie - powinno sie grac latwiej z tymi rywalami gdyz zagraja bardziej ofensywnie a u nas miejmy nadzieje zagra juz Kusiak bo Ożóg na cale 90 min to juz chyba zdrowia nie ma i raczej widze go na wejscie kolo 60 minuty meczu

~ | 2006-04-2 12:01

Czego jak czego ale serca do walki to im nie brakuje ! Oni poprostu są kurwa słabi ! Jeżeli koles dobija z 20 metra 45 metrow nad bramka, to to juz jest sztuka i w footballu amerykanskim by sie przydal taki zawodnik, cioty i tyle.
STAL TO MY ! W ŚRODE DO KRAKOWA !

~ | 2006-04-2 12:31

dupa to dupa.stal to jest stal mocna drużyna.

~karpik | 2006-04-2 12:45

Zapamiętajcie moje słowa: To był wypadek przy pracy. W nastepnych meczach rozkurwią wszystkich. 1 ofiara- Kmita!

~bulek | 2006-04-2 12:46

Mam podobne odczucia jak Nash. Wieliczka też nie zagrała jakiegoś super meczu, a wygrała 3-0. Praktycznie pierwsze ich dojście do pola karnego zakończyło się golem (błąd Balona- nie potrzebnie wyszedł z bramki), to nawet trudno nazwać dobrą sytuacją bramkową. Bramki na 2 i 3-0 były konsekwencją tego, że Stal musiała się odkryć i odważniej zaatakować. Przez to nadziała się na kontry i skończyło się tak jak się skończyło. Z piłkarzy indywidualnie, moim zdaniem nie zawiedli jedynie Macior i Drabik. Kasiak popełnił kilka błędów, ale one wynikły z tego, że poszedł do przodu i nie zawsze zdążył wrócić. Jaro W. to nawet szkoda klawiatury, każdy widział. Boczni pomocnicy nie zagrali nic. Iwan i Tadek przedreptali 90min. Sierżęga walczył, starał się rozgrywać, ale jak inni stali, to poprostu nie miał do kogo grać. Jabola takiego słabego jeszcze nie widziałem, a Kamil zagrał "bez jaj", za mało agresywnie. Ogólnie jako drużyna Stal wypadła fatalnie, ale Górnik wcale nie był dużo lepszy. Uważam, że do straty pierwszej bramki wcale gra Stali nie wyglądała żle. Wydawało się, że kwestią minut jest gol dla Stali, mieli dużą przewagę w polu. Jednak Górnik strzelił dość fartowną bramkę i Stalówka straciła koncepcję gry. Myślę, że gdyby nadal grali tak jakby było 0-0, to byłoby lepiej.

~gula-gula | 2006-04-2 13:33

do krakowa znowu pojedziecie mocna ekipa???heheh 7 osob wtym moj faworyt dzegers z zatorza i puzon hehehe

~serb | 2006-04-2 13:37

wieprzek był najlepszy kiedyś to chyba był zajebiscie niski poziom jak on grał 1 lidze szkoda słów

~ | 2006-04-2 14:09

Jak narazie świdnicka Avia remisuje w Zamościu z Hetmanem 0:0. Trwa druga połowa. żródło z www.aviaswidnik.com

~nieznany | 2006-04-2 14:37

mecz byl w miare ale niepokazali chlopaki tego co chcieli zobaczyc wszyscy tzn dobrej gry.wiadomo to byl 1 mecz i mieli na sobie wielkie presje bo wiedzieli ze musza grac o wysoka stawke ale niestety niewyszlo.doping byl dobry.

~ | 2006-04-2 14:57

Świdnicka Avia zremisowała w Zamościu z Hetmanem 0:0. :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(

~AVIA | 2006-04-2 15:01

Zmiana lidera :))

~lol | 2006-04-2 15:03

Macie tyle samo pkt więc jest podwójny lider :D

~aaa | 2006-04-2 15:12

a wienc zmiana lidera bo Avia z nami wygrala i w meczach bezposrednich oni prowadzą

~Avia Świdnik | 2006-04-2 15:30

No to zmiana lidera:) ale to o niczym nie przesądza i będzie walka do ostatniego spotkania:) Tylko Avia!!! i szacun kibice ze Stalówki!!:)

~Kuba Tofil | 2006-04-2 15:35

Nic się nie stało!!!!!!!!!!!!!! Natępny mecz my wygramy. Jest dobrze a będzie jeszcze lepiej. Avia Świdnik to cioty co nie umią grać w piłkę. STALÓWKA NIC SIĘ NIE STAŁO!!!!!!!!!!

~ | 2006-04-2 15:37

BUJCIE SIE CHAMY Z PIERWSZEGO MIEJSCA SPADAMY !!

~joahim | 2006-04-2 15:43

no coz trudno nieudalo sie ale niezawsze sie udaje doping byl ale siadl w 2 polowie

~ROKI | 2006-04-2 15:48

Adamus cos ty stworzył ja rozumie przegrac ale cos grac a nie kurwa przestac cały mecz jakies okazje stwarzac a tu kurwa nic jak sie mysli o awansie to trzeba takie mecze u siebie wygrywac a nie przepierdalac po 3:0 !!

~............. | 2006-04-2 16:19

kibice dopingowali za to im chwała.A le nie powinni spiewac II lige mamy tylko V miejsce mamy.
Ludzie jak tak bedziemy grac to gowno z awansu.Na avie nie ma mocnych.Tylko gornik zrobil z nimi co zrobil.
Miejmy nadzieje ze w nastepnych meczach bedzie lepiej.a za tydzien zniow dopstaniemy baty w dupe zobaczycie nie wygramy z Kmita

~Nash | 2006-04-2 16:21

od 13. min Hutnik gra w 10

~ | 2006-04-2 16:29

a nie powinni spiewac 2 liga nie pierdol 2 liga 2 liga ZKS ;o) jak macie tak pisac to lepiej nie piscie bo kurwa jeden mecz przegrany i za tydzen 3:0 ale dla nas ;o)

~............... | 2006-04-2 16:32

hahahahhahahhahahha.,
porypalo cie z kmita hahhahahahahhahah
przegramy 3 :0 albo wiecej

~Nash | 2006-04-2 16:34

kurwa to jest strona kibiców Stali Stalowa Wola a 3/4 wpisow to anty-kibice ;/ a Kmita prowadzi 1:0 z Hutnikiem

~do Nash | 2006-04-2 16:35

jest gdzies jakas relacja?

~............... | 2006-04-2 16:44

od 2 lat kibicuje stalowce
i jestem jej fanem
lecz nie miej do mnie pretensji ze w nia nie wieze
ja jestem pesymista
czasami moze troche nadzoiei mialem ze wygramy

nie siedzielem na moim szczesliwym miejscu bo trzeba vbilet normalny na kryta jak tam siedzielem to jeszcze niem przegralismy u siebie

~llllllllll | 2006-04-2 16:46

kmita juz 2-0prowadzi.a do wczorajszego meczu to lipa ze wszystkim!!!.ale po 1meczu nie wolno ich odrazu zalamywac!!!przeciez jeszcze 14meczy!!!i tez moga przegrac nie jeden raz i wygrac wszystko!!!taka liga ze kazdy z kazdym moze wygrac!!!.wiec niespodzianki sa wkalkulowane w sporcie!!!!3majcie sie chlopaki!!!!!!!!.zks stal

~ | 2006-04-2 16:51

Ma Ktos juz zdjecia z Inauguracji rundy wiosennej ??? jak tak to prosilbym o wrzucnie na stronke do dzialu Foto albo podac linki

~krystal38 | 2006-04-2 16:56

Kmita wygrywa 2:0!! LIPA:(( Bedzie ciezko w Zabierzowie!! Zrodlo:www.hutnik-krakow.pl/show.php?live=1&id_mcz=3&PHPSESSID=204f8351c3985f9285738994fc0711ca

~ | 2006-04-2 18:11

Kmita - Hutnik 2:1 (2:0)

~kapłon | 2006-04-2 18:35

w zabierzowie będzie wielkie lanie jakieś 6-8 do zera

~ | 2006-04-2 18:39

gula-gula ty kurwo, wypierdalaj stąd

~karpik | 2006-04-2 18:56

prosze o nie wpisywanie się takich ludzi jak kapłon. Nie dobrze mi jak czytam wasze wpisy. Chodzicie na mecze tylko jak jest dobrze, a jak źle to najeżdzacie na piłkarzy i nie chodzicie na mecze. A ja wam to mówie, że w Zabierzowie nie zremisujemy tylko wygramy!

~ | 2006-04-2 18:59

co to za obserwator/////obsrany siarkowiec zafajdany

~Freek | 2006-04-2 19:07

On stawia taki wynik, ty taki i nie widzę powodów do osądzania, że nie kibicuje drużynie jak przegrywa. Mimo, że podał wynik nieco absurdalny.

~Do tych co krytykuja Jabo | 2006-04-2 19:36

Tutaj juz sie pokazuja prawdziwe charaktery popird... galonow! Jeden mecz komus nie wyjdzie to go trzeba od razu zjechac na czym swiat stoi. Najpierw zadalbys sobie pytanie czy wszystko z nim jest ok?! Chlopak mial naprawde bolesna kontuzje pare dni temu i w dodatku trener nie dal mu dobrze odpoczac! Jablonski jeszcze pokaze na co go stac a Wy wtedy bedziecie klaskac i mowic, ze zawsze w niego wierzyliscie! Jolopy galicyjskie!

~banda debili | 2006-04-2 19:41

opamietajcie sie jakie glupoty wypisujecie coniektorzy, przed meczem z wieliczka bylo ohohoho 2:0 bedzie ohoh!!! teraz w zabierzowie bedzie lanie 3:0 5:0 ktos napisal 7-8 do 0... moze macie pojecie o internecie jak wejsc na strone i dodac komentarz ale o pilce noznej to NIC NIE WIECIE pzdr dla normalnych

~Marek | 2006-04-2 21:03

posumowując:
1.Porażka Stali u siebie z 4-tą drużyną ligi - za te zwycięstwa w I rundzie możemy sobie na taką pozwolic.

2.sprawdziło sie, że najgroźniejszym dla naszej Stali w walce o awans bedzie Kmita (wygrała z w miarę mocnym Hutnikiem)
3. Avia - remis z jakimś słabym Hetmanem (10 miejsce). Tez sie sprawdzi ,że bedzie to Janosik ligi.
4 -Stal Rz - szcześliwy remis u siebie ze słabym Sanokiem (9 miejsce). Niech sie napatrzą na swoją drużynke do czerwca bo poznej zniknie z piłkarskiej mapy.
5. Motor Lublin - dlaczego ukraińska drużyna gra w polskiej lidze ???
6. Rasiak pozdrawia Tadka Krawca.

a tak na poważnie - szkoda tego meczu ale ... nic sie nie stało - WALCZYMY dalej.

~sab | 2006-04-2 21:37

no i zapomniałeś dodać
7. Po tej kolejce okazało sie ze Wieprzeć nie potrafi grac w piłkę !!!!

~ | 2006-04-2 21:50

taaaaaaa i znowu sypnie jak kozie z dupy

~k3s | 2006-04-2 21:53

8. II liga to dla Stali SW za wysokie progi.

~kibic1 | 2006-04-2 22:13

proponuje paru oszolomom cos na wstrzymanie jeden mecz nie przekresla nieczego, a do ROKIego stworz cos lepszego to pogadamy:)

~obserwater | 2006-04-2 22:32

najlepszym pilkarzem Stali w tym meczu był oczywiście Tadzio!! Tadzio z Jaromirem zasłużyli na najwyzszą note w tym meczu.Wymiatali aż sie kurzyło.

~kibic1 | 2006-04-2 22:38

o tak racja;]

~tadek-fans | 2006-04-2 23:59

zabierzów odpuszczamy ale resztę bedziemy remisować, w 3 lidze też są niezłe ekipy

~cris | 2006-04-3 07:58

KLUCZ DO SUKCESU!!!!!

Pomijam sprawe szkolenia, apanazy finansowych ect.Sprawa tkwi gdzie indziej, na co nikt nie zwraca uwagi, a dotyczy ODZYWIANIA sportowcow.
TU i TYLKO tutaj nalezy szukac sukcesów.
"ORLY" Górskiego szokowali świat pilkarski m. in. dzieki własciwemu odzywianiu/zywienie optymalne/.Dzisiejszym takim przykladem jest ARSENAL.
Na czym wiec "wic"polega?
Otoz podam tak w skrocie:-paliwem dla organizmu ludzkiego jest tłuszcz oraz moze byc weglowodan.Ten pierwszy jest wlasciwy, bo posiada prawie 40% wodoru, a do zuzycia wodoru potrzeba mało tlenu.Weglowodany natomiast posiadają 10-krotnie mniej tego PALIWA i daja tylko 3,71 kcal a do spalenia potzrebuja ogromna ilosc tlenu/dlatego sportowcom brak "dechu" w koncowce meczu/.
Pierwsze paliwo/tłuszcz/ mozna porownac do benzyny oktan 98, a drugie /weglowodany/do mokrych trocin wrzuconych do pieca, lub inaczej parowozu na wegiel, gdzie jest duzo ciepla a mało energi.To tak w skrocie.
Ach, jeszcze sprawa magnezu/skorcze lydek,zaslabniecia a nawet smierc/, ktory u sportowcow "wyplukiwany " jest nadmiernie.Zapotrzebowanie dzienne to ok. 400 mg.I nie tabletki, suplementy tu są rozwiazaniem-tylko:pestki dyni, slonecznika, mak, kakao, orzechy.
Niektorzy zawodnicy Stalowki juz wiedza o co chodzi i wiedzą gdzie szukac tego sposobu.Polecam i pozdrawiam-moze z tego forum cos uda sie przekazac naszym zawodnikom-czego szczerze zycze.

~1938 | 2006-04-3 08:54

co do suplementow Orlow Pana Gorskiego.podczas jednego ze zgrupowan,gdzies nad morzem, na porannym treningu wszyscy by sie potopili bo byli tak napruci,i to nie tymi weglowodankami czy magnezikami.Kaziu Deyna,zreszta wg mnie najlepszy gracz srodka w latach 70-tych,byl specjakista od takich ''uzywek'',i kazdy o tym wiedzial.a co powiesz o Mieciu,chociaz juz wydolnosc ,zwrotnosc i wytrzymalosc juz nie ta(40 LAT!!!) TO MOZE SWIECIC PRZYKLADEM DLA MLODYCH BO JEST JEDNA ZASADA:ZOSTAWIC KU..A SERCE I W CHUJ ZDROWIA NA BOISKU,GRYZC TRAWE.A TO CO WIDZIALEM W SOBOTE.NIECH MI NIKT NIE MOWI ZE MIETEK SIE DRZE,BO GO ZABRAKLO I NIKT NIE IWEDZIAL CO Z PILKA ZROBIC GDZIE BIEC KOMU ZAGRAC.NIE POWIEM,SIERZEGA COS SZARPAL ALE NP. KRAWIEC,TAKI ZAWODNIK NIE MOZE GRAC W 3LIDZE,NIE WIEM JAK BEDZIE DALEJ Z JARKIEM WIEPRZECIEM,ALE W SOBOTE JAKBY NIE MIAL SILY,SAM WKRECAL SIE W ZIEMIE.A QUAYE WG MNIE POWINIEN WEJSC JUZ W 1 POLOWCE BO NIKT NIE SZARPAL W ATAKU.POWODZENIA W DALSZYCH MECZACH I NIE DZIWCIE SIE KRYTYCE LUDZI PO TAKICH MECZACH JAK W SOBOTE.PZDR.

~cris | 2006-04-3 10:22

Napisałem--ZADNYCH suplementow, witaminek itd. to daje wiecej szkód niż korzyści.
Jaja,smietana,masło boczek,golonka,salceson, wszystkie rodzaje serow,słonina, podroby/ATP/,galaretki miesne,tłuste rosoly-to są produkty dające wszystko co najlepsze dla czlowieka-zdrowie, siłe, energie i kondycje na dwa mecze na raz.
Pozdro.

~interwenient | 2006-04-5 00:03

smieszni jestescie wszyscy oredownicy opierdalania tadzia czy wieprzecia o zgrozooooo:PPPPP jebane z Was jednostki mieniacy sie kibicami stalowki...juz wielu pilkarzy stad odchodzilo ze wzgledu na Wasza specyfike:"mozna grac wiele dobrych meczow,nie wyjdzie raz drugi i juz sie qrwi ile wlezie i wysmiewa..."...gdyby nie jaro miedzy innymi to nie bylo robienia rzez stalowke jesieni sredniowiecza papierowym kandydatom do awansu do II ligii...i ze mu jeden mecz nie wyszedl jak i calemu zespolowi to tylko krytyka i zapominanie o dokonaniach w tym sezonie...a co do tadzia to tadzio ma grac na skrzydle i pomysl ze nagle tadziu zbawi nasz zespol w srodku pola przy absencji miecia i kusiaka mogl nie wypalic i nie wypalil ale nie ma co tak biadolic,bo to juz zenujace jest!!moze sie tak zrzucicie wszyscy madrzy i znajdziecie grajka na jego miejsce,na 3 lige,zeby choc jego poziom trzymal i bedzie go oplacac... a takie gadanie to sobie mozecie wsadzic w dupe:P;
wiele z tych wpisow to swiadczy tylko o tym ze jakis wielki rozbrat z rzeczywistoscia ich autorzy wzieli...albo maja po 15 lat gora i jeszcze na niewielu meczach mieli okazje byc...nie ma co psioczyc,tylko podniesc gore,3mac kciuki i wierzyc i liczyc a przede wszystkim kibicowac!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!a nie tylko wieszac psy...troche honoru i trzezwosci w ocenie:P inne zespoly potracily punkty zgodnie z moimi przewidywaniami,wiec nie ma co sie lamac po jednej dotkliwej porazce(bo jakby byl chocby jeden z dwojki mieciu,kusiak to by do niej nie doszlo...)i grac tak jak jesienia, a awans murowany!!
jeszcze raz brawo za oprawe!!i pozdroo dla prawdziwych kiboli staloweczki!FORZA STAL;)

~<<stal>>>>> | 2006-04-9 14:22

kiedy bendom jakies fotki z tego meczu ?? a czy woglule bendom??

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

ŁKS Łagów - Stal Stalowa Wola

ŁKS Łagów             Stal Stalowa Wola
2020-10-24, godz. 14:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Stal Kraśnik

Stal Stalowa Wola             Stal Kraśnik

2 : 0

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Puławy 15 12-2-1 38
2 Sokół Sieniawa 15 8-7-0 31
3 Wólczanka W. Pełkińska 14 9-2-3 29
4 Wisła Sandomierz 14 8-5-1 29
5 Stal Stalowa Wola 14 8-2-4 26
6 ŁKS Łagów 15 7-4-4 25
7 Avia Świdnik 14 7-3-4 24
8 Siarka Tarnobrzeg 14 6-3-5 21
9 Podhale Nowy Targ 13 6-3-4 21
10 KSZO Ostrowiec Św 14 6-1-7 19
11 Chełmianka Chełm 14 5-3-6 18
12 Wisłoka Dębica 14 4-4-6 16
13 Lewart Lubartów 14 3-6-5 15
14 Cracovia II 14 4-3-7 15
15 Stal Kraśnik 15 4-3-8 15
16 Orlęta Radzyń Podlaski 15 4-3-8 15
17 Podlasie Biała Podlaska 13 4-2-7 14
18 Korona II Kielce 13 4-1-8 13
19 Jutrzenka Giebułtów 13 3-3-7 12
20 KS Wiązownica 13 2-2-9 8
21 Hetman Zamość 14 0-4-10 4

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 0 km 5
KSZO Ostrowiec Św 0 km 150
Jutrzenka Giebułtów 0 km 0
Hetman Zamość 0 km 230
Wisłoka Dębica 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
KS Wiązownica 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2020-10-24 ŁKS Łagów - STAL
2020-10-31 STAL - Wisła Puławy
2020-11-07 Sokół Sieniawa - STAL
2020-11-11 STAL - Orlęta Radzyń P..
2020-11-14 Cracovia II - STAL
2020-11-21 STAL - Podhale Nowy Targ
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (1876) » Edek38 (1260)
» 1938fc (1178) » Vielitz44 (1111)
» Filip kacper k. (984) » Rafix (768)
» Fanatyk38 (747) » Kamil (626)
» Kamilosss (534) » Acer (480)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
Stal Stalowa Wola - Wisła Sandomierz
» Polecamy






Losowe galerie

Ceramika Opoczno - STAL (:)
1998-00-00
Ilość zdjęć: 1
Wyświetleń: 102 razy
STAL - Limanovia Limanova (1:1)
2014-11-22
Ilość zdjęć: 21
Wyświetleń: 16 840 razy
Siarka Tarnobrzeg - STAL (1:2)
2013-05-18
Ilość zdjęć: 78
Wyświetleń: 242 298 razy
STAL - Kolejarz Stróże (4:0)
2007-06-27
Ilość zdjęć: 29
Wyświetleń: 49 263 razy
Osób Online: 6 / Czas gen. strony: 0.02383