Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Kmita Zabierzów - Stalówka 2 : 0

Kmita Zabierzów - Stalówka  2 : 0

Drugi mecz rundy wiosennej i niestety druga porażka :(

Na forum zostały umieszczone archiwalne filmiki Stalówki z lat 80-tych i 90-tych (I Liga). Można je pobrać z poniższej strony: http://forum.stalowka.pl/viewtopic.php?p=12140#12140

Komentarze (81)

~Niebosczyk | 2006-04-9 22:30

Dobrze ze mamy tyle punktow, przynajmniej nie spadniemy

~Roman | 2006-04-9 22:30

Nieeeee kiedy jaks wieksza relacja??

~Mlody 86 | 2006-04-9 22:35

oddupczcie sie od Stalowki nie bylidscie na meczu a cwaniakujecie. Ja byle i widzialem walczyli biegali starali sie ale popelnili pare glupich bledow i przegrali
szkoda bo kmita nie jest taka mocna jak o niej mowia i spokojnie mozna bylo zdobyc tu 3 ptk

~roman | 2006-04-9 22:38

Mlody o co Ci chodzi czy napisalem cos na Stalowke??

~zks stal | 2006-04-9 22:44

Oczywiscie Tadziu w 1-szym skladzie a Quaye lawa.Lee mial strzelac bramki i wzmocnic atak a jak to ma niby robic jak w 2-ch spotkaniach zagral jakies 25 min.I co robil w 1-szym skladzie Telka?

~obserwator | 2006-04-9 23:05

Mimo tych porazek i tak jestesmy glownym kandydatem do wejscia. Kimita nic wielkiego nie pokzala i jak na takie nazwiska to zaprezentowala sie calkiem przecietnie. Mecz byl lekko pod dyktando kmity ale Stalowka lepiej rozgrywala pilke w srodku pola szczegolnie o dziwo gdy grala w 10. Bramka dla Kmity padla po aucie. Kaliciak w stylu Hajty wyzucil pilke w pole karne i nieupilnowany Bagnicki strzalil mocno z glowy ( nieduuzo braklo zeby ja Balon wybil bo mial ja na koncach palcow ) no ale strzal byl bardzo silny i padla bramka. Pozniej kmita atakowala ale ale nie miala czystych sytuacji. Pod koniec 1 polowy Gesla mial sytuacje sam na sam ale niestety probowal lobowac i za wysoko poslal pilke. Zmylil go chyba bramkarz kmity bo najpierw wyszedl a potem zaczal sie cofac ( chu..owy ten ich bramkarz) . Na usprawiedliwienie Gesli jest to ze byl tez ostro naciskany przez obronce. W drugiej polowie usuniety zostal Maciorkowski i o dziwo gra naszej druzyny zaczela sie kleic. Ladnie rozgrywali w srodku pola i probowali atakowac ale konczylo sie na obroncach. Bardzo dobrze zaprezentowal sie Streciwilk ktory mial pare akcji po prawej stronie boiska. Bez zastrzezen Drabik oprocz jednego bledu dobrze radzil sobie z wysokimi rywalami. Dziki jak zwykle zostawil serce na boisku w stylu Gattuso. Najlepszy na boisku byl wedlug mnie Wietecha zreszta jak zawsze, ktory w 2 polowie obronil 300setna akcje gospodarzy. Przy karnym nie mial szans. Duzo biegal Iwan troche mieszal, calkiem przyzwoity mecz. Zdobyc punkty na Hutniku i mysle ze bedzie lepiej i wejdziemy. Pozdro dla wszystkich.

~obserwator | 2006-04-9 23:10

a i jeszcze jedno na meczu byl Kasperczak i Czesiu Palik w otoczeniu sarnata, Moskala i Wegrzyna. Czyzby szykowal sie do przejecia nas w 2 lidze i spuszczeniu spowrotem:)))

~ | 2006-04-9 23:55

do zks stal
wlasnie widac jak sie interesujesz...Lee ma kontuzje i nie bylo go nawet na lawce...

~Racuch | 2006-04-10 04:44

Zmiencie Slawka A. na Piotrka B.i bedzie duzo lepiej.Pozdro....

~FANTASTIC | 2006-04-10 07:55

Kurwa maC gdzie jest STALOWKA z tamtej rundy kurwa co oni robiom kurwa dzieci z podwurka by lepiej zagrali niz oni!!MIal BYc kurwa awans do II ligi A yu kurwa moze jeszcze spadek adamus frajerze pierdolnij sie mlotkiem w leb!!I PO HUJA JECHAC DO HUTNIKA JAK TE CWELE ZNOWU W DUPE DOSTANOM!!NARA

~2006 | 2006-04-10 09:14

to dopiero drugi mecz wiec niema co sie zalamywac wiadomo nikt z nas nie wyobrazal sobie takiego startu po wzowieniu rozgrywek mysle ze najbardziej zaskoczeni sa nasi pilkarze ze w dwoch meczach zdobyli zero punktow i oczywiscie martwi fakt ze w dwoch meczach stracilismy 5 bramek i zadnej nie starcilismy mysle ze pilkarze w krakowie pokaza sie z dobrej strony chociaz wiadomo nie bedzie lekko remis wywieziony z krakowa bedzie dla nas bardzo dobrym wynikiem chociaz wiadomo ze niema to jak 3 punkty stalowka ma postawiony cel AWANS i kazdy z rywali stara sie przeszkadzac narazie to sie udalo gornikowi i wiernej miejmy nadzieje ze w meczu z hutnikiem i kolejarzem stroze 6 punktow zasili nasze konto pozdro

~xx | 2006-04-10 10:39

niema co sie za bardzo jarac tymi wybikami to dopiero poczatek rozgrywek, kmita dwa mecze u siebie i w dwóch meczach graja z przewaga zawodników , zobaczymy jak im bedzie szlo na wyjazdach , stal rzeszow i motor tez nic za specjalnego nie pokazuja , avia w miare ciekawe jak bedzie dalej , myslalem ze gornik bedzie blyszczal a tu wtopa ze slabym kolejarzem , widze ze kazdy moze wygrac z kazdym wiec jeszcze nie ma sie co podjarac , jak pilkazyki sie przelamia bedzie dobrze

~ | 2006-04-10 10:43

w srode wyjazd na hutnik a puzniej z kim , kiedy i o ktorej godzinie?????
czyzby w WIELKĄ SOBOTE????????????

~Adam_Stalowka | 2006-04-10 10:48

W sobote o 12 z Kolejarzem Stroze.

~smutna prawda | 2006-04-10 10:51

smutna ale prawdziwa...
działacze wolą koszykówke w ekstraklasie a na mocną piłke i kosz nie ma kasy...
to jest nie wsposób 2 mecze z rzędu przejebać i nawet gola nie strzelić...

~38 | 2006-04-10 10:54

jaka kurwa koszykówke człowieku z choinki sie urwałes ? nie mas zpojecia jakie potrzeba budżet zeby miec kosza w ekstraklasie

~bulek | 2006-04-10 11:35

Nie twierdzę, że jest dobrze, ale nie ma co panikować. Rok temu każdy by chciał takiej sytuacji jaką mamy dziś. A co do straconych 5 goli, to powiem tak: gole stracone w końcówkach meczy z Górnikiem i w Zabierzowie w 90min, dla mnie nie mają znaczenia. Takie bramki traci się dlatego, że drużyna przegrywając mecz 0-1 musi
zaryzykować i odkryć tyły ( albo 1-1 albo 0-2) nadziali się na skuteczne kontry w końcówce i trudno. Lepiej stracić w dwóch meczach 5 goli, a potem wcale niż w każdym meczu tracić po 1 i nie wygrywać. Myśle, że jeszcze będzie dobrze.

~szatan | 2006-04-10 12:17

Z taką grą to raczej możemy zapomnieć o 2 lidze.Sierżęga to wogólke jakiś niewypał transferowy-koleś już po 15 minutach zadyszka a o jego technice można tylko mówić w porównaniu do Tadzia Krawca który wg mnie znów dostaje MVP meczu.Mietek też już niestety nie te lata - zagrywa do młodych tak ze 30 metrów niecelniue a póżniej krzyczy do młodych zapierdalaj!!!Jarek też w tej obronie cuda wianki wyprawia .Tak naprawdę to KAsiak widać żę się stara i gra przyzwoicie.Gęśla czuje się już taką gwiazdą że nawet nie chce mu sie biegać .Mieliśmy 2 setki ale nicx nie wpadło .Dobrze że skończyło się 2 bramkami dzięki Balonowi bo mogło z 5 bramek nam wpaść.Ogólnie widać jakąś poprawę w stosunku do Górnika Zaliczka ale defensywa niestety leży....Zobaczymy co będzie z Hutnikiem bo 3 porażka w rundzie zablokuje naszych kopaczy chyba na dobre.

~tsw. | 2006-04-10 12:20

Piłkarze Stali przegrali "mecz na szczycie"

- Nie wierzę, przegrali 0:2? Co się z tym zespołem dzieje? - w redakcji "Echa Dnia" urywały się telefony kibiców ze Stalowej Woli, ciekawych wyniku w Zabierzowie. Podopieczni trenera Sławomira Adamusa przegrali drugi mecz na wiosnę i na razie są tylko "malowanym" kandydatem do drugiej ligi...

* Kmita Zabierzów - STAL STALOWA WOLA 2:0 (1:0).
1:0 Piotr Bagnicki 8, 2:0 Dariusz Zawadzki 90 z karnego.
Stal: Wietecha 5 - Kasiak 4, Wieprzęć 3 (66 Pająk 1), Drabik 4, Maciorowski 0 - Iwanicki 4, Ożóg 6, Sierżęga 3 (60 Stręciwilk 2), Krawiec 4 - Gęśla 4, Telka 3 (60 Jabłoński 2).
Kmita: Wilczyński - Broź, Kaliciak, Kocis, Gawęcki - Szwajdych, Filipczak, Zawadzki, Bębenek - Bagnicki, Chlipała (85 Wasilewski).
Czerwona kartka: Maciorowski (Stal, 65 min, za drugą żółtą). Żółte kartki: Bagnicki (K), Krawiec, Maciorowski (S). Sędziował: J. Zalewski z Opola. Widzów: 600.

Mecz Kmity ze Stalą elektryzował całą trzecią ligę, bo w Zabierzowie spotkało się w powszechnej opinii dwóch głównych kandydatów do awansu do drugiej ligi. Dla "Stalówki" był to mecz tym ważniejszy, że wiosnę rozpoczęła od zupełnego falstartu, przegrywając na własnym boisku z Górnikiem Wieliczka aż 0:3. Dlatego nasi piłkarze odgrażali się, że tę "plamę" zmażą już w pojedynku z Kmitą i udowodnią "kto tu rządzi". Wiosna na razie jest jednak dla nich zupełnie pozbawiona radości...
Sprawca Kaliciak
Działacze Kmity w przerwie zimowej nie próżnowali i w swoim klubie zakontraktowali zawodników "z nazwiskiem". Wśród nich byłego gracza Wisły Kraków Grzegorza Kaliciaka, który od razu odwdzięczył się już w pierwszym meczu na wiosnę, wygranym przez zespół z Zabierzowa z Hutnikiem Kraków 2:1. Strzelił gola, był wyróżniającą się postacią na boisku. A jak się miało okazać, Kaliciak w każdym spotkaniu chce grać "pierwsze skrzypce". I był jednym ze "sprawców" porażki Stali...
Stal jechała walczyć do Zabierzowa o punkty, ale trudno myśleć o sukcesie, gdy ma się tak koszmarny początek spotkania, jak nasz zespół. Strata gola już w 8 minucie to nic przyjemnego, a ledwo mecz "na szczycie" się rozpoczął, a już miejscowi kibice wyskoczyli w górę z radości. Po sprytnym wyrzuceniu piłki z autu przez Kaliciaka, w polu karnym do główki wyskoczył Piotr Bagnicki i zdobył prowadzenie dla swojego zespołu. Ta "sztuczka" z dalekim wyrzuceniem piłki z autu kompletnie zaskoczyła "stalowców" - w bramce został Tomasz Wietecha, za późno zareagowali obrońcy. Potem, gdy Kaliciak próbował kopiować tę akcję jeszcze czterokrotnie, nasi mieli się już na baczności, ale to była "musztarda po obiedzie". Tym bardziej że po drugiej stronie boiska "stalowcy" nie potrafili stworzyć sobie zbyt wielu okazji do zdobycia gola. Kmita grał uważnie w tyłach i tylko raz udało się Kamilowi Gęśli uwolnić spod "czułej" opieki obrońców. Napastnik Stali wychodził na czystą pozycję, był już "oko w oko" z bramkarzem rywali, jednak strzał nie do końca mu wyszedł i piłka przeszła obok bramki. Za wiele klarownych sytuacji do przerwy nie stworzył też Kmita, bo choć mecz stał na niezłym poziomie, to oba zespoły grały uważnie w defensywie i bramkowych szans mieliśmy jak na lekarstwo. Szanse na podwyższenie rezultatu mieli po stronie gospodarzy jeszcze Maciej Bębenek i Dariusz Zawadzki, ale powstrzymywał ich albo Wietecha, albo zawodziło ich oko...
Tylko w "dziesiątkę"
Po zmianie stron oba zespoły nadal raczej nie rozpieszczały kibiców. Trybuny ożyły dopiero w 55 minucie, gdy rzut wolny wykonywali gospodarze. Ładnie przymierzył Zawadzki i... piłka trafiła w poprzeczkę. A po drugiej stronie boiska efektów nie było, niestety, nawet takich. Trener Sławomir Adamus próbował zmienić coś w grze swoich podopiecznych i do boju wypuścił dwóch napastników: Krzysztofa Jabłońskiego i Łukasza Stręciwilka. Zamiast jednak wyrównującego gola dla gości, mieliśmy dla nich... czerwoną kartkę. Po kolejnym faulu Jacek Maciorowski zobaczył najpierw drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę w 65 minucie i "Stalówka" w i tak trudnej sytuacji musiała sobie radzić już tylko w dziesiątkę...
Granie z przewagę jednego zawodnika wyszło na dobre Kmicie, bo w końcówce gospodarze zdołali podwyższyć rezultat na 2:0. Chociaż wydawało się, że emocji już w ostatnich minutach nie będzie, to "postarał się" najpierw o nie Andrzej Kasiak, który o mały włos nie pokonał... Wietechy, główkując w poprzeczkę własnej bramki. A w 90 minucie po faulu na Bębenku sędzia podyktował rzut karny. Do piłki podszedł niezawodny Zawadzki i z "jedenastki" strzelił pewnie, stawiając kropkę nad i w spotkaniu dwóch kandydatów do awansu do drugiej ligi. Tylko czy po tym meczu kandydat właściwie nie pozostał już tylko jeden?

~POE | 2006-04-10 12:24

Nie ma co się przejmować w SRODE JEDZIEMY DO KRAKOWA!!

~jude88 | 2006-04-10 12:58

w krakowie tez łomot dostaniemy :-(

~xxx | 2006-04-10 13:06

w jesennej rundzie nie mielismy moze znanych zawodników ale za to zgranych za duzo przyszło nowych przez co zespół się jeszcze nie zgrał . zaczyna się poprostu tak robic jak w stali rzeszów cały czas kupuja ale przez to niemoga się zgrac

~ktos | 2006-04-10 13:38

te HANNA a w pizde bys nie chciał??? ;>

~*** | 2006-04-10 14:10

II liga nie dla żyda

~cris | 2006-04-10 14:30

i to maja byc kibice?-bo cos nie wyszlo przez moment-a fe

~Avia Świdnik | 2006-04-10 14:32

To widze że drugi raz baty dostaliscie... cos wam nie idzie.. niech wasi piłkarze wezma sie za gre lepiej bo mozecie miec nie ciekawie:) ja trzymam kciuki za Avie i wierze że wejdą jak tylko znajda sie sponsorzy:)

~old fan | 2006-04-10 14:55

Teraz przed Avia ciężkie potyczki....

~Jakis | 2006-04-10 15:00

Kurwa jak sie nie wezmą za robote to w pizde ciągle bendą dostawać do sezonu chujowienko sie chłopki przygotowały:(Adamus zrub coś z tymi chłopakami =D ale nic sie nie stało STALÓWKA nic sie nie stało:)

~ | 2006-04-10 15:21

Ludzie ( jak to mówi Mietek ) Odjebcie się od Stalówki wypierdalać na strony swoich klubów my wiemy gdzie jesteśmy i nikt nam tego nie musi uświadamiać jeszcze zobaczycie ze Stalówka będzie grała w barażach a wejdzie Kmita

~kibic | 2006-04-10 15:32

zobaczycie jak piłkarze będą grali bez publicznosci kto przyjdzie na mecz jak on przegrywają huj w dupe takim piłkarzą gdzie to serce do gry NAJLEPIEJ NIECH MIECIU SIę WKURWI I NAJEBIE ADAMUSA I JESZCZE JEDNO 2LIGA NIE DLA żYDA

~-=- | 2006-04-10 15:42

Wiecie co wkurwiacie mnie tymi wpisami huj w dupe im itd :/ Wes jeden kurwa z drugim wyjdz na to boisko i biegaj przez 90 min. To nie sa roboty ze maja wygrywac co mecz... a ze taki poczatek tak los chcial. Na Hutniku niewiadomo jak bedzie modlmy sie zeby bylo jaknajlepiej a nie pare baranów sie znajdzie co pierdola "Aaaa na hutniku tez przejebia" tacy z was kibice jak z koziej dupy trąba. Szacunek oczywiscie dla hools ultras i.... pikników bo pomimo ich komentarzy dopingują stalówke i się nią interesują od długiego czasssuu.

Pozdrawiam całą "STALÓWKE" na IMPORCIE i Braci z Rzeszowa (Sovia) i Częstochowy !! Pamietajcie JEDNOŚĆ PRZEZWYCIĘŻY WSZYSTKO !!!

Bez odbioru

~Heniek Apiritiquana | 2006-04-10 16:44

Witam... Niebawem na forum będzie temat: " Dlaczego nie wejdziemy do II-ligi "... Narazie gromadzone są materiały i są to 100% fakty od osoby bardzo blisko związanej z klubem ... Na dzień dzisiejszy można powiedzieć iż rolują Nas jak tylko chcą ....no ale reszta faktów niebawem

~kibic stali | 2006-04-10 17:53

panowie ale wy jestescie zalosni (coniektorzy)

wy sie uwazacie za wiernych kibicow
a gdzie jest to haslo DUMNI PO ZWYCIESTWIE WIERNI PO PORAZCE
niebierzecie tego na powaznie tylko sie na pinacie STALOWKA przegrala trudno trzeba zyc dalej i wiezyc ze nastepne mecze bede zwycieskie skaczcie z tymi napinkami bo to nic nieda

kto sie uwaza za prawdziwego kibica STALOWKI to te slowa zrozumie

~zks | 2006-04-10 18:08

ej panowie mam pytanko fajny stadion jest na hutniku:>niech ktos jakiegos linka napisze albo opisze =)

~ghfhjgjhn | 2006-04-10 20:01

kurwa wasz usmiech urwie sie jak HEJNAŁ niech tylko stalowka zacznie wygrywac to bedziecie ich chwalic a wtedy bedziecie mogli ich pocalowac w PERSKIE OCZKO !!

~do zks | 2006-04-10 21:44

kurwa, pojedziesz to zobaczysz...Czy tak trudno poszukać na www.google.pl ?

Środa, godz. 10 tam gdzie zawsze, 20zł + bilet, obecność obowiązkowa...

BZC Na zawsze dobra marka !

~wietecha | 2006-04-10 21:46

odwalcie sie od nas gramy jak umiemy i jestesmy zmeczeni tym sezonem

~Premier League | 2006-04-10 21:48

MOZE KTOS MI ODPISAC. DLACZEGO MECZ: SUNDERLAND - FULHAM Utd. został przerwany??? plz

~ | 2006-04-10 21:49

slyszlem ze od nowego sezonu ma byc klub energetyk ktory zagra za stalowke ktora sie wycofa z rozgrywek

~nik | 2006-04-10 21:55

bo były opady sniegu i dlatego przerwali!!

~californijczyk | 2006-04-11 04:58

a jeszcze do innych wpisow co krytykuja tak kopaczy! na wiosne to mowiliscie ze adamus to zajebisty trener a ze nasi junirzy beda najlepsi a teraz wyzywacie ich od cweli i wy sie nazywacie kibicami!!! mam nadzieje ze ci prawdziwi kibice to sie do was dobiora bo takich kibicow nam nie potrzeba co sa tylko jak stalowka wygrywa i tak naprawde to wy jestescie cwelami!!! pozdrowienia dla wiernych i oddanych kibicow nie tylko na dobre aale i na zle narka!

~Młody | 2006-04-11 10:09

najezdzacie na stalowke a na meczu pierwszy raz byliscie bo uslyszeliscie ze chce do 2ligi wejsc(nie wszyscy) bez obrazy ale siedzial kolo mnie na stadionie taki buraczyna po 30 i tylko najezdzal a na meczu i gadal zebysmy siarce poszli kibilolic burak byl pierwszy raz wyjazd z takimi kibicami prawdziwi kibice to my zielono-czarni na zawsze tylko STAL

~ | 2006-04-11 10:11

Pozdrowienia dla wiernych kibiców Stali pzdro na dobre i na złe

~Cycu | 2006-04-11 12:38

no mozna by je było sciagnac jak by w koncu ktos usunał ten bład co nie pozwala wejsc mi i paru innym osobom na forum... a filmiki napewno wszyscy chetnie bysmy sciagneli

~++ | 2006-04-11 13:26

panowie jeszcze 12 kolejek ---do zdobycia 36 punktów nie róbcie z siebie idiotów -a dzieciaki niech zapierdalają w książki i uczyć się a nie napierdalają na naszych piłkarzy i trenera pozdro dla wiernbych kibiców naszej Stalówki do zobaczenia w sobote na Estadio Hutniko

~Młody | 2006-04-11 13:36

pozdro dla ++ ma racje jednorazowi kibice won do siarki jak sie nie podoba a my was zalatwimy jutro hutnik legnie po uderzeniach stalowców 3majcie sie

~wqrwiony | 2006-04-11 14:46

szkoda bo nie moge wejśc na forum ...

wyskakuje takie coś:
phpBB : Critical Error

Error doing DB query userdata row fetch

DEBUG MODE

SQL Error : 1146 Table 'stalowka.phpbb_sessions_keys' doesn't exist

SELECT u.* FROM phpbb_users u, phpbb_sessions_keys k WHERE u.user_id = 485 AND u.user_active = 1 AND k.user_id = u.user_id AND k.key_id = 'd22f9c3ddaa3623e16e33e2c4f908c36'

Line : 89
File : sessions.php

~ | 2006-04-11 15:03

pilnie potrzebuje adresu stronki Mirasa ( od flag)

~Maniek | 2006-04-11 15:15

Nie ma co rozgrzebywać porażek Stalówka tylko skupić się na kolejnym meczu.

Pozdro.

~... | 2006-04-11 15:22

~jude88 | 2006-04-11 15:41

panowie ja nie jestem za tym zeby przegrywali oczywiscie bardzo bym chcial aby wszystkie punkty byly nasze i wtedy II liga nasza, ale pomyslcie realnie hutnik nie jest jakąś tam sobie druzyną tylko mocną ekipą i tak łatwo sobie nie da wydrzec punktów

~ttt | 2006-04-11 21:27

co sie napinasz malolat,nie wstyd wobec starszych kolegow.chcesz wylapac od nich liscia?nie,to sklej twarz.

~kibic stali | 2006-04-12 06:41

obiecalas mi napewno ze 3 pkt dzisiaj beda za Stal za ZKS pojdziemy az po zycia kres mielec k.... tak jest

powodzenia chlopaki w dzisiejszym meczu zawsze bylem jestem i bede z wami nawet jak niee wykracie

~wicek | 2006-04-12 08:03

hutnik_ stal znowu 3:0

~HoOliGan-kAA | 2006-04-12 08:21

czy wygrasz czy nie ja i tak kocham cie w moim sercu jest stal i na dobre i na zle!!!ole!!!

stalowka wygra dzis i jestem tego pewna;**!!!

~kibic | 2006-04-12 08:54

na staciach jest tłok w autobusach jest tłok kibice na mecz jusz jadą asz wreście ktoś wstał zaśpiewam jawam piosenkę omej stalowej hej zks do boju nasza stalówka 2bramki JABłOńSKI 2 BRAMKI GęSLA stalowa miszczem ligi DOBOJU NASZA STALOWKO

~k | 2006-04-12 10:13

STALÓWKA do boju ten mecz musicie wygrac!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

~++ | 2006-04-12 11:55

Hutnik przed meczem ze Stalą S.W.
Drużyna z Suchych Stawów, zajmująca piąte miejsce w tabeli, podejmuje wicelidera, a do niedawna jeszcze lidera. Stal wystartowała w rundzie rewanżowej najgorzej jak tylko mogła - przegrała u siebie z Górnikiem Wieliczka 0-3 i w Zabierzowie z Kmitą 0-2. W dwóch meczach straciła aż 5 goli, podczas gdy w 15 spotkaniach rundy jesiennej zaledwie 7!

Hutnicy po porażce w Zabierzowie 1-2 odnieśli najwyższe w tym sezonie zwycięstwo, gromiąc u siebie AKS Busko Zdrój 4-1. I to mimo kłopotów kadrowych. Dziś także je będą mieć, choć w mniejszym zakresie, bowiem kary za kartki odcierpieli już Marcin Kostera i Marcin Pasionek. Znowu natomiast zabraknie Waldemara Sotnickiego (ma duży obrzęk na kostce, wczoraj nie trenował), Pawła Czajki i Piotra Antasa (byli z kadrą Małopolski we Włoszech), a ponadto Daniela Jarosza (pojechał na zgrupowanie kadry U-19 do Ciechanowa).

W Stali formą imponuje grający drugi trener 40-letni Mieczysław Ożóg (rządzi i dzieli w drugiej linii, jest motorem napędowym zespołu), ale drużynie daje się we znaki brak o 8 lat młodszego, innego rozgrywającego Marka Kusiaka (nie grał z powodu kontuzji). Zdaniem trenera hutników Roberta Kasperczyka, bez Kusiaka Stal traci 30 procent wartości...

- Oglądałem mecz Stali w Zabierzowie i mogę powiedzieć, że jej gra nie rzuciła mnie na kolana. Ale tak jest zwykle na początku rozgrywek. Podobno Stal z Kmitą zagrała lepiej niż z Górnikiem. W Stalowej Woli zremisowaliśmy 1-1, ze Stalą zawsze się nam ciężko grało. Jesteśmy jednak podbudowani najwyższym zwycięstwem w tym sezonie. Kolejna nasza wygrana dałaby wiele do myślenia innym drużynom - powiedział Kasperczyk.

~Kibic | 2006-04-12 12:13

MAM PYTANIE ? PONIEWAZ NIEMOGE UCZESTINCZYC W TYM MECZU :( TO CZY BEDZIE GDZIE Z TEGO MECZU JAKAS RELACJA W RADIU ALBO W INTERNECIE ?

~ | 2006-04-12 12:16

Do kibica : nie na staciach tylko na stacjach, nie jusz tylko już, nie asz tylko aż , nie jawam tylko ja wam , nie omej tylko o mej, nie miszczem tylko mistrzem , ile ty masz lat?? ta piosenka to jest na podstawia piosenki Wisły jak się nie myle

~Dariusz Sajdak | 2006-04-12 14:44

Mam nagrane wszystkie mecze Stalówki w I lidze, i nie które z II.
Karwat-Bzdyra,Niemiec,Weselak,Rybak-Jasina,Kopeć,Mulawka Nieradka-Tworek,Ja

~Merlek | 2006-04-12 14:45

Kto uważa, że na prezydenta Stalowej nadawał by sie Mietek Ożóg?!

~mocher | 2006-04-12 14:51

bedzie relacja na stacji drogi krzyzowej wokół stadionu o zmianę postawy zawodników

~bulek | 2006-04-12 15:02

Do Darka Sajdaka- zrób kopie i można by otworzyć przy klubie małą wypożyczalnie wraz ze sklepem z pamiątkami! Swoją drogą, to taki sklep powinien być już dawno. Nie twierdzę, żeby przynosił jakieś wielkie zyski, ale nie byłoby problemu z zakupem koszulek, szalików, czapeczek itp (nawet przez kibiców gości)

~Dariusz Sajdak | 2006-04-12 15:32

Nie głópie!! Tylko,że przes Żak sie nie zgodzi bo to ja zkopiował bym te mecze i to ja chyba mialbym to prowadzic. A co do kandydatury Mietka się zgadzam. :)

~SKLAD STALOWKI | 2006-04-12 15:58

1. Tomasz Wietecha
2. Andrzej Kasiak
3. Marek Kusiak
5. Mieczysław Ożóg
8. Lee Quaye
9. Łukasz Stręciwilk
10. Marcin Drabik
11. Tomasz Telka
13. Janusz Iwanicki
15. Tadeusz Krawiec
19. Tomasz Pająk

77. Artur Kielarski
7. Bogusław Sierżęga
18. Kamil Gęśla
20. Waldemar Kurasiewicz

~xxx | 2006-04-12 16:11

Ile jest???Stalówka musi wygrać i wrócić na fotel lidera!

~ | 2006-04-12 16:14

kurwaaaa przegrywamy

~ | 2006-04-12 16:14

no to tyle...

~ | 2006-04-12 16:15

1:0 w dupe

~kolo | 2006-04-12 16:15

1:0 w plecy

~ | 2006-04-12 16:18

Kolejarz - Motor Lublin 0:1 po 15 minutach

~stalowiec | 2006-04-12 16:21

Kryzys i to powazny trwa dalej.. juz chociaz zremisujcie ten mecz chociaz tyle!!!

~Stal | 2006-04-12 16:23

Stolarz z 30 metrow!! wietecha bez szans!!

~ | 2006-04-12 16:24

Motor prowadzi 2:0

~ | 2006-04-12 16:27

1:1 !!!!!!!!!!!!!!!!! Lee Quaye gol !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Brawo !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Na zwycięstwo czekamy !!!!!!!!!!!!!!!!!!

~1-1 | 2006-04-12 16:27

1-1 quuaye

~kibic | 2006-04-12 16:27

remis

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

ŁKS Łagów - Stal Stalowa Wola

ŁKS Łagów             Stal Stalowa Wola
2020-11-29, godz. 12:00
Bilans gier

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Puławy 20 15-3-2 48
2 Sokół Sieniawa 20 12-7-1 43
3 Stal Stalowa Wola 20 12-2-6 38
4 Wisła Sandomierz 20 10-7-3 37
5 Avia Świdnik 20 10-6-4 36
6 Wólczanka W. Pełkińska 20 11-3-6 36
7 KSZO Ostrowiec Św 20 10-3-7 33
8 Siarka Tarnobrzeg 20 9-4-7 31
9 Podhale Nowy Targ 20 9-4-7 31
10 Chełmianka Chełm 20 8-4-8 28
11 ŁKS Łagów 20 8-4-8 28
12 Lewart Lubartów 20 6-8-6 26
13 Wisłoka Dębica 20 6-8-6 26
14 Korona II Kielce 20 7-2-11 23
15 Stal Kraśnik 20 6-4-10 22
16 Orlęta Radzyń Podlaski 20 5-4-11 19
17 Cracovia II 19 5-3-11 18
18 KS Wiązownica 18 4-4-10 16
19 Jutrzenka Giebułtów 20 4-4-12 16
20 Podlasie Biała Podlaska 19 4-3-12 15
21 Hetman Zamość 20 1-5-14 8

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 0 km 5
KSZO Ostrowiec Św 0 km 150
Jutrzenka Giebułtów 0 km 0
Hetman Zamość 0 km 230
Wisłoka Dębica 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
KS Wiązownica 0 km 0
ŁKS Łagów 0 km 0
Sokół Sieniawa 0 km 0
Cracovia II 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (1948) » 1938fc (1275)
» Edek38 (1260) » Vielitz44 (1135)
» Filip kacper k. (1042) » Rafix (768)
» Fanatyk38 (752) » Kamil (646)
» Kamilosss (540) » Acer (480)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
Stal Stalowa Wola - Wisła Sandomierz
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - MKS Kluczbork (1:0)
2014-09-27
Ilość zdjęć: 35
Wyświetleń: 27 545 razy
Sandecja Nowy Sącz - STAL (1:0)
2001-09-08
Ilość zdjęć: 4
Wyświetleń: 11 117 razy
STAL - Pelikan Łowicz (0:0)
2008-03-08
Ilość zdjęć: 17
Wyświetleń: 22 636 razy
Unia Tarnów - STAL (0:1)
2013-06-01
Ilość zdjęć: 7
Wyświetleń: 7 340 razy
Osób Online: 27 / Czas gen. strony: 0.01538