Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Hutnik Kraków - STAL 1 : 1 (1:1)

Hutnik Kraków - STAL   1 : 1 (1:1)
Zdjęcia z meczu: http://forum.stalowka.pl/viewtopic.php?p=12181#12181

Stalówka wywozi z Krakowa 1 pkt. Jest to pierwszy punkt w 3 meczu rundy wiosennej. Miejmy nadzieję, że teraz z meczu na mecz będzie coraz lepiej i piłkarze w każdy mecz bedą wkladać całe swoje serce i siły - tak jak nam to było obiecane podczas spotkania z Zarządem klubu.

Komentarze (138)

~pierwsszy | 2006-04-12 16:24

jestem pierwszy

~~~ | 2006-04-12 16:26

no to zajebiscie ;/

~eee | 2006-04-12 16:26

jest jakas relacja z meczu motoru???

~san st wol | 2006-04-12 16:27

Lepiej być nie moze teraz tylko sie modlić
TOMEK WIETECHA

~ufff | 2006-04-12 16:27

1:1

~ | 2006-04-12 16:28

1:1 lee

~Kiszot | 2006-04-12 16:28

Stalowka Remisuje Po Szczale Murzynka :)

~~~ | 2006-04-12 16:28

wkoncu murzyn sie na cos zdal ;]

~ | 2006-04-12 16:28

Brawo Oli !!!!!!!!!!!!!!

~jordache | 2006-04-12 16:29

zenada

~Qba | 2006-04-12 16:29

zna ktoś stronke www z relacja live?

~ | 2006-04-12 16:32

Motor prowadzi 2:0

~ | 2006-04-12 16:33

Narazie nie jest źle .
3majmy kciuki

~zks | 2006-04-12 16:33

uuu cos cienko w tej rundzie wam idzie. koniec walki o 2 lige ... pozdro

~polac | 2006-04-12 16:33

wkońcu pierwsza bramka na wiosnę

~~~ | 2006-04-12 16:34

"Na stadion wprowadzani sa kibice Stali"

~stash | 2006-04-12 16:38

gdzie jest wynik motoru i inne?

~jvsd | 2006-04-12 16:38

STALOWKA GOL!!!!!!NANANANOOOOO

~ | 2006-04-12 16:40

wejdz sobie na chat Motoru

~vgy | 2006-04-12 16:40

gdzie mozna sledzic wynik motoru?

~ | 2006-04-12 16:41

na chatcie Motoru !!!!!!!

~! | 2006-04-12 16:41

dajcie link na czat motoru

~ | 2006-04-12 16:41

tam podają na bieżąco wynik Motoru i podali , że Motor prowadzi 2:0

~ | 2006-04-12 16:43

Motor prowadzi 2:1 !!!

~Serv | 2006-04-12 16:45

******************************
Niech kazdy kto teraz jest na stronce kilknie przynajmnijej kilka razy w bannery reklamowe i niech poczeka az zaladuje sie strona z reklama - po czy niech znow wroci na te strone.

Dzieki temu admin bedzie mial pieniadze na serwer na ktorym znajduje sie strona.
*********************************

~ | 2006-04-12 16:50

Kurwaa.. sciągnoł Oliego a wstawil tego kurwaa leszcza Sierżęge. ;/

Co on kurwaa robi ? ;/

~ | 2006-04-12 16:53

własnie , też się zastanawiam co on to zrobił , przecierz Oli strzelił gola

~ | 2006-04-12 16:55

jak avia??

~ | 2006-04-12 16:55

1:0 dla Avi do przerwy , licze , że będzie 1:1

~Fuck | 2006-04-12 16:56

Kurwa widze ze Admasu zaczyna robic znow numery.
I kurwa moze to jakies spotkanie z Zarzadem to byla tylko sciema zeby zamyslic wszytkim oczyc.

Nie zdziwilbym sie jakby juz zaczeli handlowac meczami - bo w sumie hutnikowi mogli by pchnac mecz , gdyz widze ze Hutnik bedize walczyl o druga l;ige.

Chuj by to wszytko strzelil.

~ | 2006-04-12 16:56

Jak narazie 6 bramek straconych..
W tamtym sezonie mielismy 7 przez cala runde. :/

~stash | 2006-04-12 16:57

wlasnie zna ktos wynik avii

~ | 2006-04-12 16:58

Ja nie czaje tego Adamusa.
Zaczyna coś kombinować.
Kurwa Oli jebna brame a ten wstawil za nigo tego leszcze Sierzege czy jak mu tam..

Cos mi tu sie nie podoba.

Niech nie dzwoni po wrozkach tylko zacznie cos myslec .
Nara.

~ | 2006-04-12 16:58

Avia 1:0 do przerwy
www.aks.9p.pl

~stash7 | 2006-04-12 16:58

gdzie jest wynik avii

~old fan | 2006-04-12 16:59

Mugina ściągnoł bo może doznał kontuzji..nie pomyslałeś ????

~ | 2006-04-12 17:02

Co do Telki to nie jestem przekonany.

~. | 2006-04-12 17:04

macie jakies info o kmicie??

~ | 2006-04-12 17:04

wyniki do przerwy :
Stalowka 1:1 z Hutnikiem
Motor 2:1 z Kolejarzem
Stal Sanok 0:0 z Sandencją
Avia 1:0 z AKS Busko Zdrój

~ | 2006-04-12 17:05

niewiem tylko jak Kmita i Pogoń L.

~ | 2006-04-12 17:05

ej a jakies info na temat tlokow z kmita?

~old fan | 2006-04-12 17:07

Tłoki ponoc do przerwy przegrywaja 3 - 0

~ | 2006-04-12 17:08

Leżajsk prowadzi 1:0

~ | 2006-04-12 17:14

Tłoki - Kmita 0:3 , ale nie potwierdzone

~ | 2006-04-12 17:20

Potwierdzone do przerwy 3:0 dla Kmity ... dlaej nie wiem

~stash | 2006-04-12 17:24

motor w doope 3:2 potwierdzone strona motoru

~polac | 2006-04-12 17:25

motor przegrywa 3:2!!!!!!!!!!

~kolo | 2006-04-12 17:25

Trwa II połowa Motor przegrywa 3:2,

~ | 2006-04-12 17:27

potwierdzone , Motor przegrywa 3:2

~ | 2006-04-12 17:28

Kurde jak zremisujemy to spadniemy na 3 miejsce.
Bo Kmita raczej wygra z Tłokami.

Stalowa 3maj sie.

~bartek | 2006-04-12 17:29

hej kurwa cos nie tak jest z naszymi kopaczami bo co chwile fauluja juz maja ze dwie czy trzy zulte kartki

~ | 2006-04-12 17:29

Ma ktoś może link gdzie można zobaczyć relacje z meczu Motoru ?

~ | 2006-04-12 17:31

wejdz na czat Motoru

~ | 2006-04-12 17:33

Dzieki za link.

~ | 2006-04-12 17:36

skad macie info o kmicie? dajcie link

~ | 2006-04-12 17:40

z wykopalisk

~ | 2006-04-12 17:50

hutnik - stalówka 1 -2

~ | 2006-04-12 17:51

srac w majty z takimi wynikami zakalce

~KiboleK | 2006-04-12 17:52

Koniec meczu: remis 1-1

~Kon | 2006-04-12 17:53

Pewny wynik Stalówka 1 : 1 Hutnik

~ | 2006-04-12 17:54

1 punkt w tej rundzie!!! a dzieki komu?? nie slysze?! glosniej! tak Lee ;)

~ | 2006-04-12 17:55

Remis ! -:- 1

~polac | 2006-04-12 17:55

3 mecz a dopiero 1 bramka i pierwszy punkt, no ale cieszmy se przynajmniej z tego..

~STALOWKA | 2006-04-12 18:03

Kolejarz Staróże-3:2-Motor Lublin

~ | 2006-04-12 18:05

no i zajebiscie jestesmy juz na 3 miejscu :/

~STALOWKA | 2006-04-12 18:05

Kolejarz Strórze-3:2-Motor Lublin

~og | 2006-04-12 18:07

1. Avia Świdnik 18 38pkt
2. Kmita Zabierzów 18 34pkt
3. Stal Stalowa Wola 18 33pkt
4. Stal Rzeszów 18 29pkt

ale kurwa wystartowalismy
moze byc juz tylko lepiej;/

~dsg | 2006-04-12 18:07

tłoki - kmita 0-3 info z radio leliwa

~STALOWKA | 2006-04-12 18:44

Czego Adamus wpuścił Sierżęge za Lee w końcówce pierwszej połowy? Czyżby jakaś kontuzja Quaye:( Z góry dzięki za info. Stal Stalowa Wola Władcy Podkarpacia!

~ZKS | 2006-04-12 18:48

Rakow remisuje z Jastrzebiem

~Conquistadore | 2006-04-12 18:50

5 punktow do Avii nie za dobrze to wyglada

~Hutnik KrakowHej | 2006-04-12 18:54

Witam
Dziwie sie ze przegraliscie z Wieliczka i z wsia kmita choc oni maja mocny sklad
Stal rozegrala bardzo dobry mecz w drugiej polowie miala nawet przewage ciezko nam byloc dojsc do pola karnego.Wynik zasluzony jak najbardziej ogolnie macie mocna pilkarsko ekipe

~Bylem widzialem | 2006-04-12 18:58

Co do pytania dlaczego Adamus zdjal Lee to dlatego ze ten prawdopodobnie doznal kontuzji pachwiny i nie byl w stanie kontynuowac meczu aczkolwiek spisywal sie swietnie i gdyby nie kontuzja napewno jeszcze by cos ustrzelil

~Bylem widzialem | 2006-04-12 19:06

A co do meczu to musze sie przyznac ze byl to moj drugi zaraz po Kmicie mecz w tym sezonie i niewiedzialem ze jest tak slaby poziom. Mecz to powiazanie przypadku ze szczesciem. chyba o technicwe i taktyce wszyscy juz tam dawno zapomnieli. Stalowka podczas wykonywania stalych fragmetow zachowywala sie jak stado barankow i nie mieli oni kompletnego pomyslu na wykonczenie akcji. Trzeba tez zaznaczyc akcje sam na sam Krawce w 90min ktory praktycznie podal pilke bramkarzowi a Stalowowolscy kibice zakrzyczeli z usmiechem TADEK KRAWIEC łOWCA BRAMEK

~Merlek | 2006-04-12 19:35

Motor dosta od Kolejarza Stróze 3-2

~jełop | 2006-04-12 20:01

ej , podobno stalówka wygrała nie?? to prawda , ?? własnie wróciem z meczu w krakowie z hutnikiem ale nie pamietam jaki był wynik . prosze napiszcie.

~ | 2006-04-12 20:03

jak na środek tygodnia i pogode ;-/ uważam że ilośc głów wporządku na Suchych Stawach

~zks | 2006-04-12 20:19

wiecie co ja sobie mysle ze oni tak graja ze nie chc wejsc do 2 ligi bo jakby weszli to by musieli ustapic lepszym miejsca i tak specjelnie graja tak mi sie zdaje

~Bigos | 2006-04-12 20:24

Juz duzo kiboli Stalowki wie, zie to specjalnie.

~Hutniczek | 2006-04-12 20:30

HKS HKS HKS ! 3 liga Nasza !

~jude88 | 2006-04-12 20:30

a jednak. Byłem poprostu pewny ze stalowka nie wywiezie z krakowa zadnego punktu, ale jak sie okazało stac ich bylo na remis. Niestety wygrana zabierzowian zepchała nas na 3 lokatę. Mam nadzieje (pewnie jak każdy), że to tylko chwilowy spadek formy. 3mam kciuki

~SWW | 2006-04-12 20:51

To potwierdzone ze Quaye ma kontuzje pachwiny. Dlatego tez nie grał w sobote.

~stal | 2006-04-12 21:15

Oli dostał bananem jak strzelił bramke...autentycznie ktoś z HkS-u przewidził,że sttrzeli on bramke,stalóka słaba przez ostatnie 40 minut bo tylko tyle zdołałem obejrzeć.Można powiedzieć tylko jedno : H W D P !

~Bigos | 2006-04-12 22:01

Do Stal. Czlowieku opanij sie i nie pisz na takich stronach bo widac, ze nie wiesz co to jest Pilka nożna!!!!!! Stalówka Hooligans

~Frezby | 2006-04-12 22:31

w naszym autobusie bylo 63 osoby a w starszych troche wiecej bo resovia jeszcze byla !!! POZDRO !!

~kibic1 | 2006-04-12 22:34

jak jest zle to wina trenera ,a jak dobrze to zasluga pilkarzy;/ smieszni jestescie...

~kibic1 | 2006-04-12 22:37

tak wogole co do spotkania z prezesem jak nie wiesz jeden z drugim nic o tej sprawie to sie nie wypowiadaj bo spotkanie bylo... ale to juz tylko dla tych ktorych interesuja fakry a nie jakies wypowiedzi "kibicow"

~BZC_PRB | 2006-04-12 23:14

Nas na na Hutniku ok.130 w tym 26ziomali z Resovii.Jak na mecz ktory odbyl sie w srodku tygodnia to mysle,ze nawet dobrze.Pozdro dal ziomkow z Resovii ze na wspomogli.
......Podkarmacka-Ośmiornica......

~Tomasz Wietecha | 2006-04-12 23:28

Sluchajcie nie obrazajcie nas bo, napewno lepiej nie gracie. Staramy się jak możemy lecz, poprostu coś w nas takiego siedzi. Nie krytykujcie trenera Adamusa, bo tak naprawde to My pilkarze jestesmy temu winni.Gramy tylko i wylocznie dla Was a wy moglibyscie to docenic. Pozdrawiam Wszystkich kibicow Stalówki i jeszcze raz powtarzam niepoddawac sie i walczyc do konca. Badzcie z Nami caly czas!!
Tomasz Wietecha
Kapitan Stali Stalowa Wola

~k | 2006-04-13 00:19

no własnie , piłkarze starają , się jak mogą , a wy wieszacie psy na piłkarzy , jedynie z Wieliczką była tragedia , ale to już nie ma co wspominać , ale w Zabierzowie byłem , i wiem co się działo , nasi piłkarze się starali , ale przygrali tylko dlatego bo Kmita jest bardzo silna , szczególnie u siebie , z Hutnikiem zdobylismy 1 punkt , i teraz powinno być coraz lepiej , i teraz będziemy grać z cieniasami typu : Kolejarz , Wisła II , Busko , Wierna , Hetman , Sanok , Sandencja , Pogoń , a Avia będzie musiała grać , z takimi rywalami jak : Stal Rzeszów , Kmita , Motor , Wieliczka , z takimi rywalami jak Busko , czy Sandencja , to by każdy wygrał , ale my gralismy z trudnymi zespołami , dlatego potracilismy dużo punktów , a teraz my będziemy wygrywać , a Avia zacznie tracić punkty .

~zebo | 2006-04-13 00:27

bylem na meczu, widzialem i jeżeli to jest lider to ja jestem rydzyk. stalowa prezentuje poziom kandydata do spadku i wywalcie sobie z tych małych muzgow awans. oni mogą grać w 3 lidze ale dla sprawnych inaczej

~Freek | 2006-04-13 00:53

Dobrze, że nie kolejna porażka, ale Avia wygrywa.. No i z tego, co tu niektórzy piszą, mecz nie stał na wysokim poziomie, a to nie jest dobrze. Mimo tego wierzymy, że się przełamią i nast. mecz wygramy.

~Roman | 2006-04-13 01:10

Gratuluje remisu naszej drużynie. Oby nastepne mecze były zwycieskie, żeycze to Wam i całej mojej Duzynie :)

~Ktos | 2006-04-13 01:21

do zebo
spoko ojca rydzyka któregop jest fanem Stalówki już mamy...

~BoBo_Śródmieście | 2006-04-13 08:24

Siemka ej kiedy ten mecz z Niskiem?:> bo na 90minut.pl nie pisze:/ jak ktos wie niech napisze... z gory dzieki! Pozdro Dla Staloweczki:D BZC!

~ | 2006-04-13 09:06

Nie będę kozaczył bo szczerze mówiąc to byłem tylko na jednym meczy z Wieliczką z ego co słyszałem to w Zabierzowie też nie było za dobrze ale już w Krakowie chłopaki starali się jak mogli więc nie ma co już odpuszczać na razie mamy 6-7 teoretycznie łatwiejszych meczy wygrajmy z nich 5 i każdy będzie zadowolony . A i jeszcze jedno Adamus powinien powiedzieć chłopakom żeby myśleli tylko o najbliższym meczu a nie jak to będzie jak będzie 2 liga czy baraże na razie niech grają a potem się zobaczy na którym są miejscu

~kibic stali | 2006-04-13 09:52

no panowie w sobote o 12 mecz na naszym stadione z kolejazem stroze
druzyna miala lekki kryzys trzeba im pokazac ze jestesmy z nimi teraz powinny byc same zwyciestwa pozdrio do zobaczenia w sobote na meczu

~GST | 2006-04-13 10:25

A Co to kurwa ma byc ze wczasie meczu na stronie jest od chuja osob !! Kurwa ciezko co niektorym wziasc cos kasy i pojechac ?? Tylko czekacie az ktos poda wynik i pierdolicie glupoty !!

P.S. Nie chodzi mi o osoby ktore pracuja :D

~do Tomasz Wietecha | 2006-04-13 10:57

ładnie ładnie tylko niepotrzebie sie podszywasz za balona ,pozdro:)

~PP. podokręgu Stalowa Wol | 2006-04-13 13:10

Sokół Nisko - Stalówka 9 MAJ

~ | 2006-04-13 14:07

No panowie w sobote gramy z " pogromcami " lubelskiego motoru czyli Kolejarzem Stróże.
Musimy pokazać piłkarzom że jesteśmy z nimi pomimo wszystko.

Pozdrowienia dla prawdziwych kibiców Stali.

~zeman | 2006-04-13 14:11

hehe pogromcy motoru, a od soboty również stalowej

~qwe | 2006-04-13 15:03

remis w krakowie jest dla nas korzystnym wynikiem spojrzcie na to realnie hutnik nie nalezy do slabych zespolow i trzeba ten jeden punkt uznac za nasz sukces chociaz wiadomo ze kazdy chcialby 3 pozdro

~blod | 2006-04-13 16:34

jeżeli remis z hutnikiem to świetny sukces to jest cień szansy żeby nie spaść do 4 ligi

~HKS | 2006-04-13 16:54

Dlaczego nie było dopingu ze strony stalowki dla swojej drużyny?tylko kilka okrzyków, jedan ładan flaga i tyle jak na stal to kiepsko!!

~do HKS | 2006-04-13 17:11

przeciez to norma!!
jak sa mecze w stalowej to najglosniejsza ekipa jest ekipa starych dziadkow z krytej heheh

~zorientowany | 2006-04-13 17:18

sluchjcie nie macie co sie smucic ale musicie sie zloscic jestem kibice i to co widzialem na meczu kolejarz -motor to juz przesada z 0-2 zrobilo sie 3-2 dzieki sedziemu 2 karne i po zawodach, trudno sedziowie biora i beda brac ale nie kazdy klub stac, sedzial gral dla rzeszowa, pozdro.

~ | 2006-04-13 17:56

yyy jak nie było dopingu?
kilka- kilkanascie razy głosno krzyknelismy takze nie przesadzaj.

A jak juz tak sie pytamy to po co robicie taki przypał samym sobie jak po meczu z nami wczoraj ?

~Kibic Stalówki | 2006-04-13 18:24

Na mecz Hutnik Kraków – Stal Stalowa Wola wyruszamy 2 autokarami. Resovia dołancza do nas na zbiórce w Stalowej Woli z liczbie 25 osób. Wielkie dzięki chłopaki za przybycie i za wspomaganie nas na tym meczu. Razem Nas z Resovią jest ok. 120 osób. Jak na środek tygodnia myśle że jest to dobry wynik. Na mecz tradycyjnie się spóźniamy, przyjechaliśmy na Suche Stawy do Krakowa w 20 minucie meczu. Wszyscy weszliśmy na sektor dla przyjezdnych dopiero w drugiej połowie a to ze względu na ceny biletów 12 zł!! co nas troche podkurwiło i doszło do małej szarpaniny z ochroną. Na drugą połowe weszliśmy za 6 zł. Młyn Hutnika oceniam na około 150 głów. Wywieszają 7 flag (3 duże: czarną z białym napisem Nowa Huta 1950 z herbem, angielke i pasiaka w barwach z czerwonym napisem Hutnik, a także 4 mniejsze flagi).Hutnik wywiesza także transparent o treści: Mittal i Hutnik = 2 liga. Troche ultrasują zarówno w pierwszej jak i w drugiej połowie, machaja 8 flagami na kijach. Prowadzą średni doping w pewnych momentach dobry ciągły doping, raz zabluzgali na Wisłe Kraków. My wywieszamy jedną flagę Oś. Hutnik. Po zakończeniu meczu Hutnik rzuca w naszym kierunku pare kamieni i szarpią za ogrodzenie, My w tym czasie staramy się wyłamać bramę, ale zostajemy gazowani. Po jakiś 5-ciu minutach wszystko się uspokaja. Droga do Krakowa jak i powrotna przebiegała nam spokojnie bez żadnych atrakcji. Szkoda że piłkarze w kolejnym meczu gubią punkty, bo naprawde mieli szanse na wygraną. Awans do 2 ligi niestety nam się oddala. Miejmy nadzieję że z meczu na mecz będzie coraz lepiej i szybko powrócimy na fotel lidera ...
Kibic Stalówki
Pozdrowienia dla Resovi i Racova

~Do kibic Stalówki | 2006-04-13 18:51

Obyś mial racje!!

~Elton John | 2006-04-13 19:07

Czego mnie wykasowale gosciu prowadzacy te stronke!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

~Wielki Kibic Stali | 2006-04-13 20:03

Avia pany, od lizania ściany!!!

~Bigos | 2006-04-13 20:09

mam lepsze!!!
Do póki na Wawelu,golebie beda srac, tak do tej pory Wisle/hutnik/Cracovie bedziemy w morde lac! Niech zyje rumun czarny, niech zyje wodka nasza .... itp.

~Do Elton John | 2006-04-13 20:19

Nie gas sie koles!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

~pejot | 2006-04-13 20:34

na tej stronie to chyba sa same dauny obrzempaly i kmioty. cwele tez.'''''''''''

~Wiru | 2006-04-13 21:08

Wszystkie pedaly wyjazd z tej strony znajdzcie sobie inne miejsce na takie pierdoly!! To jest strona dla kibiców Najlepszej druzyny na Podkarpaciu a nie czaty dla downow. to tak dla przypomnienia!!

~szatan | 2006-04-13 22:23

bigos wwyjdz przed kasy wisly albo cracovii i to zaspiewaj...powodzenia

~kkk | 2006-04-13 22:32

Elo
mam pytanie co to za szalik wisi w bramce obok szalika Stalówki ? (chodzi mi o ten niebieski, takie puzzle)

pzdr

~19 Zks Stal 38 | 2006-04-13 22:42

do poprzednika
był to szalik Hutnika Kraków... trudno się domyślić ??!!

pozdrawiam

~HKS | 2006-04-13 22:56

Stalowka ogolnie mnie roczrowaliscie!!pod kazdym wzgledem sportowym i kibicowskim. Czekalem na ten mecz cala zime!z taka gra to tylko III liga nic wiecej i mowie to bez zlosliwosci.Jesli ktos od was uwaza, ze byl doping z waszej strony to sa jaja, kilka razy krzykneliscie i tyle.Mlyn HKS z pewnoscia liczyl z 200 głów. Co do "akcji" po meczu to straszny przypal ze strony gowniarzy od nas

~ktos | 2006-04-14 10:15

Komornik w PZPN, związek straci miliony?

Prawie trzy miliony złotych ściągnął komornik z konta PZPN, bo związek samowolnie dysponował pieniędzmi przyznanymi przez sąd wierzycielom GKS Katowice


R E K L A M A czytaj dalej








- Na szczęście strata nie zachwiała finansami PZPN, który normalnie funkcjonuje. Ale absolutnie nie można tej sytuacji bagatelizować - mówi mecenas Eugeniusz Stanek, członek zarządu PZPN oddelegowany do tej sprawy.

Komornik zajął pieniądze już kilka tygodni temu, ale szefowie związku trzymają to w tajemnicy. Na razie cała suma zdeponowana jest w katowickim urzędzie skarbowym, gdyż PZPN kolejny raz się odwołuje.

Do ściągnięcia pieniędzy doprowadzili wierzyciele GKS Katowice. Klub nie miał z czego spłacać długów ZUS, urzędowi skarbowemu, firmom, piłkarzom, trenerom etc. Sąd wyznaczył komornika, aby ten przejął pieniądze, jakie miały trafić z Canal+ za prawa do transmisji pierwszoligowego wówczas GKS. Miały trafić za pośrednictwem PZPN.

- PZPN nie przekazywał pieniędzy komornikowi, lecz osobom i firmom powiązanym ze związkiem - tłumaczy Witold Przybyła, członek zarządu firmy Indos obracającej wierzytelnościami. - Wiceprezes Eugeniusz Kolator przesyłał je tam, gdzie chciał.

PZPN od początku odwoływał się od decyzji urzędu skarbowego. Wszystkie wnioski oddalono. Teraz prezesi PZPN złożyli skargę kasacyjną do Naczelnego Sądu Administracyjnego. Jeżeli sąd odrzuci wniosek, miliony PZPN bezpowrotnie przejmą wierzyciele GKS.

- Na razie nikt nie rozpoczął postępowania karnoskarbowego przeciwko prezesowi Kolatorowi. Przecież tych pieniędzy nikt z nas nie wziął sobie do ręki - zapewnia Stanek.

~ktos | 2006-04-14 10:16

prezent w profesjonalu kurs na Stal Rz. 2.20

~banan | 2006-04-14 10:51

Do HKS i innych Hutnikowców: Ilu Was było w Stalowej na jesieni i dlaczego tak głośno darliście ryja?

~Stalowiec | 2006-04-14 12:31

Admin a co ty spisz? Dlaczego jeszcze nie jest skasowany post nijakiego Bigosa.Przez takich idiotow inne kluby wlasnie maja taka opinie o nas.Pozdro dla normalnych kibicow Stali.

~Do stalowiec | 2006-04-14 12:58

Co chcesz do mojego postu !!!! Jakie inne kluby maja niby o Naszym takie opinie wez sie koles nie gas!!!!!! Napewno masz jakies 14 lat i myslisz, ze ci wszstko wolno!!!!! Juz nie jeden gowniarz czy pedal na tej stronie pisal wiecwon stad.

~Stalowiec | 2006-04-14 14:19

Posluchaj gosciu, ja chodzilem na mecze Stali kiedy cie zapewne jeszcze na swiecie nie bylo, i bede pisal co mi sie podoba, Idz i lej morde Wislakowi albo Cracoviakowi jak jestes taki madry.I ty jeszcze smiesz nazywac mnie gowniarzem jak sam sie zachowujesz jak rozdarty gowniarz, ewidentnie podkreslajac ta powyzsza rymowanka.

~10 | 2006-04-14 16:30

Dziwni niektorzy z was - po trzech kolejkach piszecie, ze awans sie oddala?!? Poczatek slaby, ale remis na hutniku jest spoko. Powinna byc wygrana u siebie i remis w zabierzowie i byloby ok. Do ADMINA - dzieki za filmik z jagielonii - byl to moj pierwszy mecz stalowki. Czy beda jeszcze inne filmiki? Np. z czasow 1 ligi??

~Stal | 2006-04-14 21:34

Umieszczenie innych filmów z I i II Ligi to kwestia takich osób jak wspomniany wcześniej Dariusz Sajdak, który posiada ogromne archiwa tych meczy i np. przydałoby się je gdzieś przegrać na komputer bądź na płyty i następnie umieścić na naszej stronie lug gdzieś indziej w internecie. Czy wie ktoś z was jak przegrać filmy z kaset VHS na komputer?

~ | 2006-05-25 10:25

i4.tinypic.com/10nxrw9.jpg

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Wisła Puławy

Stal Stalowa Wola             Wisła Puławy
2020-10-31, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Stal Kraśnik

Stal Stalowa Wola             Stal Kraśnik

2 : 0

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Puławy 16 13-2-1 41
2 Sokół Sieniawa 15 8-7-0 31
3 Wólczanka W. Pełkińska 15 9-2-4 29
4 Wisła Sandomierz 14 8-5-1 29
5 Stal Stalowa Wola 14 8-2-4 26
6 Avia Świdnik 15 7-4-4 25
7 ŁKS Łagów 15 7-4-4 25
8 Siarka Tarnobrzeg 15 6-4-5 22
9 Podhale Nowy Targ 14 6-3-5 21
10 KSZO Ostrowiec Św 15 6-2-7 20
11 Wisłoka Dębica 15 5-4-6 19
12 Lewart Lubartów 15 4-6-5 18
13 Chełmianka Chełm 14 5-3-6 18
14 Cracovia II 15 4-3-8 15
15 Stal Kraśnik 15 4-3-8 15
16 Orlęta Radzyń Podlaski 15 4-3-8 15
17 Podlasie Biała Podlaska 13 4-2-7 14
18 Korona II Kielce 13 4-1-8 13
19 Jutrzenka Giebułtów 14 3-3-8 12
20 KS Wiązownica 14 2-3-9 9
21 Hetman Zamość 15 1-4-10 7

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 0 km 5
KSZO Ostrowiec Św 0 km 150
Jutrzenka Giebułtów 0 km 0
Hetman Zamość 0 km 230
Wisłoka Dębica 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
KS Wiązownica 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2020-10-24 ŁKS Łagów - STAL
2020-10-31 STAL - Wisła Puławy
2020-11-07 Sokół Sieniawa - STAL
2020-11-11 STAL - Orlęta Radzyń P..
2020-11-14 Cracovia II - STAL
2020-11-21 STAL - Podhale Nowy Targ
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (1883) » Edek38 (1260)
» 1938fc (1187) » Vielitz44 (1114)
» Filip kacper k. (1000) » Rafix (768)
» Fanatyk38 (752) » Kamil (629)
» Kamilosss (534) » Acer (480)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
Stal Stalowa Wola - Wisła Sandomierz
» Polecamy






Losowe galerie

GKS Tychy - STAL (2:0)
2016-04-02
Ilość zdjęć: 8
Wyświetleń: 6 279 razy
Znicz Pruszków - STAL (1:1)
2008-03-30
Ilość zdjęć: 9
Wyświetleń: 15 270 razy
STAL - Okocimski Brzesko (0:2)
2011-04-30
Ilość zdjęć: 35
Wyświetleń: 54 530 razy
STAL - Wisła Kraków (:)
1999-00-00
Ilość zdjęć: 1
Wyświetleń: 100 razy
Osób Online: 12 / Czas gen. strony: 0.01893