Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» AKS Busko Zdrój - STAL 0 : 0

AKS Busko Zdrój - STAL  0 : 0

W kolejnym meczu Stalówka remisuje z drużyną AKS B. Zdrój 0 : 0.
Niestety kolejne wygrane drużyn: Stali Rzeszów, oraz Avii Świdnik.

Komentarze (47)

~ | 2006-04-23 18:28

Chujowo się stało...2 liga jednak nie w tym roku...

~1 | 2006-04-23 18:28

jakwy kurwa niemozecie wygrac z takim przeciwnikiem to po huju bedzie II liga !

~.... | 2006-04-23 18:39

pewnie znów zrobili pół akcji ......

~heniek apiritiquana | 2006-04-23 18:41

Drugiej ligii nie bedzie !!!! to jest fakt który znają niektórzy już od kilku sezonów a nawet lat... Jakiekolwiek zapewnienia ze strony kogokolwiek z klubu to bajki... Niebawem cała prawda wyjdzie na jaw w artykule na FORUM pt:"Dlaczego Stalówka Nie Awansuje" ale odrobina cierpliwości.

~.... | 2006-04-23 18:50

w zimie działacze oszukali nas z awansem koszykarzy teraz zrobili to samo z piłką. Dziekujemy.

~kibic stali | 2006-04-23 19:00

co wy korde za glupoty gadacie
do konca sezonu jest jeszcze kilka meczy
STALOWKA nic sie nie stalo

~Ziomek | 2006-04-23 19:13

Kmita 4:1 Hetman

~Nash | 2006-04-23 19:14

21 bramek strzelonych w 21 meczach to mowi samo za siebie mimo tego ze tez malo tracimy

~.... | 2006-04-23 20:01

wygrywajac 5 meczy u siebie musza dodatkowo przywiezc 3 pkt z jakiegos wyjazdu i ... powinno starczyc ale.....

~kibic | 2006-04-23 20:13

z czym do 2 ligi kopacze chyba ze okupywac ostatnie miejsce jak na razie to sie nadajecie tylko na 3 lige i tak trzymac!!!!!dla stalowej 3 liga to przez najblizsze sezony to dobre miejsce nie oszukujmy sie no chyba ze Mietka sklonujecie 11 razy

~Cycu | 2006-04-23 20:14

skutecznosc naszych piłkrazy woła o pomste do nieba ktos tu pisał 21 goli w 21 jeden meczach ;] póki co to lidera ma Avia a Kmita pewnie niedługo przejmie przewodnictwo w tabeli
A co do Nas to Nasze gwiazdy musza sie pzrebudzic bo to co jest teraz zaczyna juz byc nudne i co raz mniej ciekawe

PS. awnasu w kosz anikt nie obiecywał masz kolego jakies lipne info;]

~pejot | 2006-04-23 20:18

miedzy bajki mozna sobie wsadzic 2 lige wychodzi cale sieroctwo zastanowmy sie z kim tak naprawde przekonujaco wygralismy [nie tylko w tej rundzie] podpalili sie kibole,dzialacze ale prawde mowiac z czym do ludzi//dzialaczom to na reke [nie chcieli kosza to i nie bedzie pilki] co to za wzmocnienia=a co to by bylo w 2 lidze=smiech .niestety jak sie nie ma miedzi to sie na dupie siedzi alleluja i do tylu

~pyrlik | 2006-04-23 20:24

Przykro mi to mówić, ale jeżeli ledwo wygrywamy z rezerwami Wisły, remisujemy z outsiderem naszej ligi AKS-em, no to boje się co będzie z Avią, Żydkami itp.:(:(
Co nie zmienia faktu, że gramy do końca i muszą się kurwa wziąść za siebie bo jak tak dalej pójdzie no to cienko cienko. ahhh Taka okazja była i znów nam Avia odskoczyła, Stal Rz. zaraz za nami. SŁABIUTKO
Ale i tak wierze, że wezmą się za siebie i wejdziemy do upragnionej II ligi.
HEY STAL!!

~kunta | 2006-04-23 20:27

dzwonila krystyna z gazowni [powiedziala ze awans pewny]

~por | 2006-04-23 20:36

Rezerwy Wisły wygrywają w Leżajsku z pogonia 5:0 !!!!!!!!!! Więc chyba nie sa takie słabe te rezerwy mistrzów polski~!!!

~MTM | 2006-04-23 20:38

Błogosławieni, którzy na wagary zwiewaja albowiem oni swieżego powietrza wdychaja.Jak podstawą drzew sa konary tak podstawą szkół były, są i będą wagary. Prześlij To
wszystkim osobom,którym życzysz aby zdali do następnej KLASY ......... ! Jeśli prześlesz to 1 osobie-niezdasz 3osobom -zdasz z pałą 5 osobom dasz radę. A jeżeli wszystkim, których masz na gg zdasz na samych pozytywnych dla Ciebie ocenach. heheheheNieodsyłaj! Kazdy niech sie podpisujedyloo Puzelmyka Olka PestkalotarSobolMadziaKaśka,SaraSandragringoAguś(L)AgUsIa P.(L)Dz!eVVu(L)Mańtusia ^.~JacaKasiaxDSAndrUśKA DeathscythearkusSuchajustiKamilWiolaAniaziom AlutkaBieDrOoNaPaStABARTEKJuStYnKakarolaEdziakasiaadziaMarta (Terminatorrrr) Łukasz

~t. | 2006-04-23 20:50

Stal Stalowa Wola:
Wietecha;
Rasiak, Ożóg, Jabłoński, Sierżęga, Stręciwilk, Iwanicki, Sałek, Maciorowski, Gęśla, Pająk.

ciekawy ten sklad naszej stalówki ze strony buska :) najbardziej zainteresowal mnie na prawej stronie obrony Rasiak :D

~t. | 2006-04-23 21:00

no wisla dala popis w Lezajsku ale popatrzcie na to :

Znakomicie w dzisiejszym meczu grali Konrad Gołoś oraz Jean Paulista, z którymi wyraźnie nie radzili sobie defensorzy miejscowych. Bramki w meczu zdobywali w pierwszej połowie Adam Kokoszka oraz Rafał Boguski zaś w drugiej połowie dwa razy naszego bramkarza pokonał Jean Francisco Rodrigues "Paulista" oraz raz Tomasz Dawidowski.

wiec da sie zauwazyc ze to nie byla ta sama wisla co z meczu z stw. byl paulista, golos, dawidowski i pewnie ktos jeszcze wiec watpie czy ktos by sobie w naszej grupie poradzil z wisla w takim skladzie ;]

~pyrlik | 2006-04-23 21:04

Raczej nikt :p

~stalowiec | 2006-04-23 21:22

W nastepnej kolejce Wisla II gra z Avia i oby w tym skladzie wystapila co z Pogonia, a w druzynie Stali obecnie nie ma klasowego napastnika.Bo co moze poradzic slaby w tym seoznie Jablonski z ambitnym Streciwilkiem i Gesla ktory w sytuacji sam na sam zazwyczaj strzela w bramkarza..

~Ojjjjj | 2006-04-23 21:28

Kurcze wierze jeszcze w awans do 2 ligii - ale cos mi sie wydaje ze to spotkanie zarzadu z kibicami to bylo tylko zamydlenie wszystkim oczu - i wcale nie hce wejsc do drugiel ligii.
Pilkarze zeby wadali od siebie na boisku tyle co w knajpach i innych lokalach to napewno bysmy mieli teraz pierwsze miejsce.

~bazyl | 2006-04-23 21:33

teraz napierdalacie na nich a jak wygrali z Wisla to malo sie nie posraliscie.strona zapelnila sie od wpisow " II liga II liga ZKS" a teraz co wypisujecie? dam sobie chuja uciac ze jak wygraja nastepny mecz to znowu bedzie pelno komentarzy o II lidze w Stalowej woli. Jak wygrywaja to sa super ale jak zdarzy im sie potkniecie to juz sa do dupy. troche wiecej wyrozumialosci gamonie. jak macie wypisywc takie glupoty to lepiej nic nie piszczcie po co ktos ma czytac takie bzdury

~Kiv | 2006-04-23 21:35

No zgadza sie wygrali 2 mecze u siebie, ale w jakim stylu ? Zgadza sie po tych meczach kazdy ich chwali, ale prawda jest niestety - smutna.
Jak graja ?!?!?!?!?!? To przeciez jest zalamka.

~19(S)57 | 2006-04-23 21:36

Po chuju wejdziecie do 2 ligi :D pozdrawiam

Siara was pojedzie w pucharu podkarpacia!

~ | 2006-04-23 21:41

a ja wam powiem szczerze ze naprawde cały zespół sie stara chociaż czasami podczas meczu wygląda to tak jak wygląda( na tyle najwyrażniej naszym piłkazom pozwalają ich umiejętności ) - przecież nasz zespół stwaza sobie sytuacje bramkowe tylko nie ma kto tych sytuacji wykozystać , poprostu w dalszym ciągu nie ma w naszym zespole dobrego napastnika ( który by strzelił conajmniej 10 bramek w sezonie ) przykre ale prawdziwe

~kunta | 2006-04-23 21:52

do bazyla .przeciez wisla by ich zajebala gdyby grala w tym skladzie co dzisiaj

~normalny | 2006-04-23 21:54

co wy pierdolicie
jak wygramy to 2 liga 2 liga sie jaracie
a jak wtopimy jakis mecz to odrazu jedziecie na pilkarzu
wezcie sie jebnijcie w glowe qrwa a nie...

~jep | 2006-04-23 21:55

zajebiemy wierne wygramy mecz 1wsza lige bedziemy miec

~asdf | 2006-04-23 22:00

bylem na meczu ..kurwa maccccc ;;wiekszej biedy nie widzialem' 4albo 5 liga

~kibic1 | 2006-04-23 22:03

mozna duzo zlego powiedziec o grze naszych pilkarzy, ale napweno nie to ze im nie zalezy na awansie jak tu niektorzy sugeruja, przykro mi jezeli ktorys z nich to czyta...

~pleban | 2006-04-23 22:34

to koniec marzeń o 2 lidze, oni nawet z sokiem sokołem nisko dostaną w dupę i to będzie wszystko w tym sezonie

~koks | 2006-04-23 22:59

byli kibice ZKS na meczu?????

~polac | 2006-04-23 23:36

A ja powiem tak. Chociaż nie podoba mi się to, ale dwa pierwsze miejsca zajma Kmita i Stal ale ta z Rzeszowa... I nawet jeśli się ktoś nie zgadza to niech wie, że w piłce dalej są układy i trzeba mieć kase! A my cieszmy się z tego co mamy, a może za rok za dwa i na nas przyjdzie pora.

~dd | 2006-04-24 00:17

asdf gdzie siedziales debilu bo jakos cie nie widzialem?huja byles na meczu a do admina mam taka sprawe czy tacy goscie jak pleban czy sznowny pan asdf musza sie tak napinac to chyba nie o to chodzi zeby bluzgac w strone kop[aczy zauwaz ze im gorszy wynik tym wiecej zalosnych wpisow i po co to ?komuma to sluzyc?

~tsw. | 2006-04-24 00:21

Remis jest dobrym wynikiem, nie jest źle gramy dalej, nie grało kilku z podstawowego składu. Dobrze niektorzy piszą że po wygranej z Wisła II co 2 komentarz był 'II liga, II liga ZKS!' a teraz zremisowali już piszecie po awnasie. Nawet jeśli nie awnasuja to bedzie duzy sukces piłkarzy Stali. Nie pamietacie już że w poprzednim seoznie walczylismy o utrzymanie ? A teraz odrazu o awans ? Zarzad powiedzial ze mozna powalczyc o 2 lige, ale nie mowil ze 'awansujemy na 100%' itp. Do konca pozostalo jeszcze 9 kolejek. Nie wszystko stracone, jak nie w tym sezonie to moze za rok.

'Czy wygrywasz czy nie ja i tak kocham Cie w moim sercu jest STAL, i NA DOBRE I NA ZŁE' !!!

~tsw. | 2006-04-24 00:23

Dodam tylko że Stal Rzeszów wygrywa tylko dlatego że... sami sie domyslcie dlaczego. To samo bylo z meczu Stalowka - Stzl Rzeszow(1-1), wiec pewnie bedzie Kmita pierwsza a Rzeszow drugi albo na odwrot. Bo Kmita tez ma kase i moze...

~autostop | 2006-04-24 00:28

kopacze stalówki na samochodach niech nakleją znaczki inwalidów

~polac | 2006-04-24 01:23

Troszkę z innej "beczki". Jeśli ktoś się interesuje siatkówką w wykonaniu polskiej reprezentacji mężczyzn to można juz kupować bilety na spodek i do łodzi na ligę światową! www.kupbilet.pl /> Ja już mam :)

~ttt | 2006-04-24 08:05

to ze Stal bedzie walczyc to nie ma watpliwosci,najwiekszym zagrozeniem jest Stal Rzeszów.ale nie chodzi tu o aspekt sportowy,mają sponsora który dużo może,a dlaczego dużo to było to juz retoryczne pytanie.kto chodzi na obiadki do Hutnika to wie,a chyba najwięcej kelnerzy,ktorzy telepią sie przed panem K. jak przed bogiem.tak, nie trzeba gadać z zarządem czy piłkarzami zeby ustawic mecz,wystarczy pogadac z ''fijarczykami''.i nie mówcie mi że czarny nie może przekręcić meczu.pamiętacie mecz w Stalówce na jesieni?interwencję Pomianka,któregoś zawodników z Rzeszowa który zdeptał na środku boiska naszego?faul Lebiody na nogi Stręciwilka kiedy wychodził na czystą pozycję?dziwny spokój do końca meczu sponsora ni końcówka sędzia się nie zamulił i jest karny.mówia o fuzjii Avii z Motorem.czy dziwne staje sie zwyciestwo świdniczan i gol zdobyty w 90 minucie?nie bronie calkiem Stalówki,która musi grać skuteczniej.no ale taki styl prezentujemy,dobry remis a decydujace będą mecze pod koniec rundy.dobrze by było żeby zespoły z czołówki remisowały.chłopaki mówią że będą walczyć.powodzenia.

~yyy | 2006-04-24 08:28

przypominam że stal ma jescze szanse bo avia bedzie grac na naszym terenie teraz

~mario_stw | 2006-04-24 10:29

Jeśli dobrze policzyłem to stalówka ma o jeden mecz więcej u siebie w stosunku do Avi i Kmity.Mamy też Avie u siebie i to wszystko co wynika z terminaża rozgrywek,reszte trzeba wybiegać i wywalczyć na boisku!!!Szkoda że nie mamy OLKA do dyspozycji!!!Przydał by się teraz ktoś z kasą żeby bardziej zmobilizować zawodników ale takiego sponsora jak narazie to nie widać!!!Muismy polegać na naszym szkoleniowcu jego ;;chłopakom,,a wtedy przy odrobinie szczęscia może bedziemy świadkami ciekawej końcówki sezonu ,i walki stalówki o drugoligowy byt lub niebyt!!!Ja osobiscie daje im 65%na to że weją do serie B naszej ligi!!!!
FORZA ZETKAESIE!!!!!

~...... | 2006-04-24 10:31

nie robcie se nawet nadziei ze oni wejda do 2 ligi bo oni maja z góry załozony cel zeby zostac =)

~ttt do stali rz | 2006-04-24 15:55

no jak tam wielki kibicu ktory nazwe swego klubu piszesz z malej litery.co z tego ze masz 15 lat,powinienes to wiedziec.a co do waszego awansu i sposobu w jaki to zrobicie juz sie wypowiedzialem pare komentarzy wyzej.wygrajcie ta lige na boisku a nie w kuluarach na czeskich spotkaniach z sedziami ktorych chcecie przekupic.i to nie sa moje slowa tylko waszego sponsora,sam to slyszalem na wlasne uszy.

~fkk | 2006-04-24 16:41

...przykro to mówić ten klub jest za biedny na 2 ligę, jeżeli nie ma sponsora to po co wchodzić do serii B żeby z niej spaść?????

~do stal rzeszow rządzi | 2006-04-24 17:27

No to żeś się koleś ponapinał... Wiecie co nas łączy?! Stalówka&Resovia ta przyjażń nigdy się nie skończy!!!

~Moonchild | 2006-04-26 15:04

Es is fatale internacionale,

~kuba | 2006-05-3 17:19

bujcie sie hamy do drugiej ligi wracamy!!!

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

ŁKS Łagów - Stal Stalowa Wola

ŁKS Łagów             Stal Stalowa Wola
2020-11-29, godz. 12:00
Bilans gier

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Puławy 20 15-3-2 48
2 Sokół Sieniawa 20 12-7-1 43
3 Stal Stalowa Wola 20 12-2-6 38
4 Wisła Sandomierz 20 10-7-3 37
5 Avia Świdnik 20 10-6-4 36
6 Wólczanka W. Pełkińska 20 11-3-6 36
7 KSZO Ostrowiec Św 20 10-3-7 33
8 Siarka Tarnobrzeg 20 9-4-7 31
9 Podhale Nowy Targ 20 9-4-7 31
10 Chełmianka Chełm 20 8-4-8 28
11 ŁKS Łagów 20 8-4-8 28
12 Lewart Lubartów 20 6-8-6 26
13 Wisłoka Dębica 20 6-8-6 26
14 Korona II Kielce 20 7-2-11 23
15 Stal Kraśnik 20 6-4-10 22
16 Orlęta Radzyń Podlaski 20 5-4-11 19
17 Cracovia II 19 5-3-11 18
18 KS Wiązownica 18 4-4-10 16
19 Jutrzenka Giebułtów 20 4-4-12 16
20 Podlasie Biała Podlaska 19 4-3-12 15
21 Hetman Zamość 20 1-5-14 8

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 0 km 5
KSZO Ostrowiec Św 0 km 150
Jutrzenka Giebułtów 0 km 0
Hetman Zamość 0 km 230
Wisłoka Dębica 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
KS Wiązownica 0 km 0
ŁKS Łagów 0 km 0
Sokół Sieniawa 0 km 0
Cracovia II 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (1951) » 1938fc (1275)
» Edek38 (1260) » Vielitz44 (1135)
» Filip kacper k. (1043) » Rafix (768)
» Fanatyk38 (752) » Kamil (646)
» Kamilosss (540) » Acer (480)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
Stal Stalowa Wola - Wisła Sandomierz
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - MKS Kluczbork (1:0)
2014-09-27
Ilość zdjęć: 35
Wyświetleń: 27 632 razy
STAL - Widzew Łódź (0:0)
2009-04-25
Ilość zdjęć: 37
Wyświetleń: 131 288 razy
STAL - KSZO Ostrowiec Św (1:1)
2009-08-15
Ilość zdjęć: 41
Wyświetleń: 121 275 razy
STAL - Olimpia Zambrów (0:1)
2016-03-24
Ilość zdjęć: 19
Wyświetleń: 12 378 razy
Osób Online: 23 / Czas gen. strony: 0.016