Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» STAL - Wierna Małogoszcz 2 : 0

STAL - Wierna Małogoszcz  2 : 0

W kolejny meczu piłkarze Stalówki pokonali na własnym boisku drużynę z Małgoszczy 2:0. Cały pojedynek toczył się pod dyktando Stali. Praktycznie przez cały mecz goście byli zamknięci na własnej połowie, sporadycznie wyprowadzająć kontrę. Stalówka po istnej nawałnicy prowadziła w 30 minucie 2 do 0, lecz pomimo wielu sytuacji więcej goli nie padło.

Komentarze (161)

~heyah | 2006-04-29 17:39

hey hey heyyyy hey hey heyyyy
wierna do domu :P

~californijczyk | 2006-04-29 18:10

a wilsa z avia 1-1 jeszcze wisla gra z kmita a my dobrze ze mamy to za soba i wygralismy z wisla a wisla jeszcze zaskoczy niejedna druzyne. Cieszy zwyciestwo naszej stalowki 2-0 i gramy dalej o druga lige!!!! Forever Stalowka!!!

~tomeks | 2006-04-29 18:12

Stal Stalowa Wola 2-0 Wierna Małogoszcz
21' [1 - 0] Gęśla
30' [1 - 0] Jabłoński

w 36 minucie czerwona kartka dla gracza Wiernej.

1 połowa mogła się podobać co chwile sytuacje Stalówki, lecz w 2 połowie kompletnie gra siadła a raczej wyniku bronił Wierna oczywiscie żeby nie przegrać wyżej. Kolejne 3 pkt u siebie, następny mecz u siebie z Sanokiem.

~californijczyk | 2006-04-29 18:17

nastepna kolejka bedzie ciekawa kmita gra z zydkami i jakby tu byl remis a my wygrywamy z hetmanem to by bylo zajebiscie!!!!!!

~adam z gazowni | 2006-04-29 18:26

podro dla admina za uiszczenie newsa z wynikiem unikajacym tym samym idiotycznych komentow "jaki wynik"

~adam z gazowni | 2006-04-29 18:26

podro dla admina za uiszczenie newsa z wynikiem unikajacym tym samym idiotycznych komentow "jaki wynik"

~miloszks | 2006-04-29 18:43

KOLEJNA WYGRANA CIESZY!!!
STYL NIE ZACIEKAWY, ALE JEST GIT!!
PZDR

~t. | 2006-04-29 18:44

styl nie byl najgorszy przynajmniej w I polowie ale brakowalo skutecznosci

~e(L)ka Wawa | 2006-04-29 18:52

Znacie może wynik z Nowego Sącza ? Narazie nie mogę się doszukać .
POzdrawiam Wszystkich Fanów =S=t=a=l=ó=w=ki =

~e(L)ka Wawa | 2006-04-29 19:03

www.pilka.stal.rzeszow.pl/wyniki.php
Oki juz podali , KMITA TEZ 2 DO PRZODU, WALCZYMY DALEJ ... POZDRO

~ | 2006-04-29 19:06

Kmita wygrała 2:0 z Sandencją

~pyrlik | 2006-04-29 19:11

MASAKRA wioska na 1 miejscu ;/ Bez komentarza :p:p

~król | 2006-04-29 19:25

pyrlik to ty jesteś wiocha

~PIŁKA NOŻNA DLA KIBICÓW | 2006-04-29 19:28

dzis kopacze stalowki pokazali ze jednak potrafia grac w pilke moim zdaniem dzis gra wygladala na 7 (skala 1-10) oczywiscie brakuje w stalowce doswiadczonego napastnika jesli chodzi o mlodych to widac ze naprawde sie staraja i z czasem bedzie to wygladalo lepiej dzis np. waldek wszedl na boisko poraz drugi i mial sytuacje ale zabraklo mu doswiadczenia mysle ze z meczu na mecz bedzie coraz lepiej jesli chodzi o awans stalowki to widac ze pilkarzom zalezy wystarczy spojrzec po wygranym meczu jak sie pilkarze zachowują jesli "zarzad" wraz z pseudodzialaczami postanowi stanąć na przeszkodzie w awansie to mysle ze pilkarze zrobią na przekor wszystkim bo wiadomo kazdy pilkarz chce grac w jak najwyzszej lidze pozdrawiam

~zbyszek | 2006-04-29 19:29

kiedy, gdzie i z kim gramy następną kolejkę??? Stal tak dalejjjjjjjjjj

~pyrlik | 2006-04-29 19:31

Król, a źle kurwa mówie? Ludzie!! Jaka Kmita i Heko będą grać w II lidze. Boże do czego polska piłka zmieża!! Jestem sfrustrowany, bo teraz liczy się tylko kasa! Niestety

~k | 2006-04-29 19:59

www.live.stalrzeszow.pl/
Stal Rzeszów - Hutnik 0:0 - po 30 minutach

~stal | 2006-04-29 20:11

ale przeciez jak kmita awasuje do niedostana licenci za stadion wiec trzeba walczyć

~kr | 2006-04-29 20:17

to może niech awansuje SSW za to że ma prawa miejskie i sfrustrowanych kibiców

~tsw. | 2006-04-29 20:23

do przerwy wygrywa Stal Rzeszow wygrywa 1-0

~xd | 2006-04-29 20:53

stal-hutnik 2-0 60 min.

~Kibic | 2006-04-29 22:27

Gratulacje od Rakowa ! My też dzisiaj 4 : 0 we Wrocławiu do przodu :)

~zks1944 | 2006-04-29 22:43

cieszycie sie i krzyczycie 2 liga po zwyciestwach z gigantami 3 ligi typu stroze i malogoszcz
zobaczymy co dalej

~krystek | 2006-04-29 23:16

NAJLEPSZY DZIŚ BYŁ NA BOISKU ANDRZEJ KASIAK. KTÓRY POWINIEN GRAĆ RACZEJ W OKRĘGÓWCE A NIE W 3 LIDZE. A ADAMUS TO NIECH LEPIEJ PROWADZI JUNIORÓW , BO NIE MA ON NIC CIEKAWEGO DO PRZEKAZANIA PIŁKARZOM 3 LIGOWYM.

~Stalówka 7 p.m | 2006-04-30 00:32

....tak dalej Stalóweczko .....to wszystko dzięki Mundkowi najlepszemu kibicowi ze stalówki .......ktory jest na kazdym meczu ...ktory jest całym sercem za staloweczka jak ja.....pozdro Newbridge:)

~do 2 ligi wracamy ;)))) | 2006-04-30 09:38

Gwarantuje wejscie stalowki do 2 ligi ! zobaczycie pany jak sie chłopy teraz wezma bo twardzi przeciwnicy zaniedługo :)) watpie w to zeby sie kmicie chciało wchodzic ;/ moze stal zydowska dzieki pieknemu systemowi korupcyjnemu ale tto moze!! avia ??;/ ciul wiii ale S T A L O W E C Z K A napewno ;p;)

~haha | 2006-04-30 10:37

najlepszy był Pazdzioch

~mario_stw | 2006-04-30 11:23

Wierna Małogoszcz to nie Avia czy Kmita,i zwycięstwo z takim przeciwnikiem grającym na dodatek w osłabieniu mnie osobiście nie napawa zbyt wielkim zachwytem.O ile w I polowie stalówka pokazywała się z ze swej dobrej strony to po przerwie styl i zaangażowanie wielu stalowaców pozostawiało wiele do życzenia Cieszy zwycięstwo i kolejne punkty,ale czegoś w grze naszej jedenastki ewidentnie brakuje,szczególenie zauważalny jest brak typowego egzekutora.Nie mamy zawodnika który potrafił by pewnie wykożystywać sytuacje bramkowe.wiele bramek które do tej pory oglądalismy na Hutniczej było dziełem przypadku lub owocem błedów obrońców ekip przyjezdnych.Wiem że ważne są piłki pakowane do siatki ale od dawna nie widzielismy bramki strzelonej z dystansu
lub szybkiej i ładnej kontry!!!Jest nad czym pracować i pan Sławomir A.powinien się bajdzier skupić nad wprowadzeniem zmian w grze naszego napadu ,bo obrona raczej nie zapewni nam awansu do II ligi!!!
FORZA ZETKAESIE!!!!!
II LIGA!!!!....................?

~interwenient | 2006-04-30 12:44

Sławomir Adamus (Stal)
– W przerwie powiedziłam chłopakom, żeby grali piłką, żeby oszczędzali siły na mecz środowy. Ze nic się nie stanie, jeżeli nie zdobędziemy kolejnych bramke. Zdaję sobie sprawę, że przez to straciło widowsko, ale czeka nas trudny mecz w Zamościu.

p.s.
trzeba jebnac hetmanowi w srode w zamosciu,w niedziele rozjechac sanok i bedzie fotel lidera nasz! kmita ma zydkow u siebie i wyjazd do lublina a avia wieliczke u siebie i wyjazd do strozy takze punkty oboje pogubia na bank!zwlaszcza ze rezerwy wisly nie graly z avia w takim zestawieniu jak z pogonia lezajsk,nikt z kadry pierwszego zespolu nie gral...jak dawidowski,paulista,piotr brozek,golos...i avia zgubila punkty...takze luzik panowie i robic swoje;)
ale quaye do tej pory jakby gral to juz mialby z 5 brameczek na pewno na swoim koncie!bo festiwal nieskutecznosci jest zatrwazajacy w tej rundzie...ale moze w koncu sie to zmieni!

~bolek | 2006-04-30 13:45

Może i wejdziemy do 2 ale co dalej?
Przynajmniej 7-8 zawodników z pierwszego do wymiany. A nasi napastnicy to już całkiem A klasa Ten Gęsla jest cienki oj cienki . Jedna bramka na jakies 20 setek !! W kazdym meczu pieprzy przynajmniej 2-3

~zet | 2006-04-30 13:53

tu sie zgodze z wieloma wypowiedziami popatrzcie na niektorych zawodnikow kopiacych w stali niczym wiekszym niezachwycaja niz niektorzy chlopcy mieszkajacy w stalowej i grajacy po roznych wioskach jednym slowem ten sam poziom on prezentuja chociaz wyzszy jest w tej 3 lidze pozdro dla kumatych......

~gwidon | 2006-04-30 13:54

jak wejdą do 2 ligi to na jeden sezon bo kasy jak na lekarstwo

~ktos | 2006-04-30 14:14

to Pająk powinien grac a nie Sałek(lama) gdzie kurwa Adamus ma oczy(o ile je ma)

~stal | 2006-04-30 14:15

jak by chcieli to i kasa tez by napewno sie znalazła

~por | 2006-04-30 14:20

wez idz w pizdu z tym Sałkiem!!!! na pekiel do dupy sie nadaje !!! Jak widze jak on gra to mine normalnie krew zalewa!!! jak tacy jak on będą grali to nie ma szns na żaden awans

~atka | 2006-04-30 15:55

Co Ty Kurwa chcesz od Sałka ty chyba masz oczy w dupie mimo bledow paru to dobre mial wrzutki . Najlepiej to krytykowac sam idz zapierdalaj na boisku .

~kibol | 2006-04-30 15:57

EJ NIEMOGE JUZ POPROSTU TEGO CZYTAC JAKIE WY BZDURY PLECIECIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
MAM PROSBE CHCECIE ZOBACZYC JAK SIE GRA TO WEJDZCIE NA BOISKO I ZAGRAJCIE Z KIBICAMI ZPRZECIWNEJ DRUZYNY!!!!!!!!!!!5 MIN. I LEZYCIE A BRAMKI JAKO NAPASTNICY NAWET BYSCIE KARNEGO NA PUSTA BRAMKE NIESTRZELILI JAK TO ZROBIL WE WCZORAJSZYM MECZU COTO CHOCIAZ BRAMKARZ OBRONIL A WY BYSCIE NA PUSTA NIE STRZELILI BO TYLKO CHLACIE TA WUDE I NARZEKACIE NA PILKARZY!!!!!!!!GESLA STRZELIL 1 JABLON 2 I JEST DOBRZE!!!!!!!!GESLA MA DOPIERO 19 LAT!!!!A POROWNAJ SOBIE OZOGA KTORY MA PONAD 40!!!CHLOPIE 20 LAT ROZNIECY I ONI MAJA DOSWIADCZENIE!!!A NIE TACY MLODZI POWCHODZA I ONI GRAJA BARDZO DOBRZE CO POKAZALI W OSTATNIM MECZU!!!!!!!!!!A WY TO BYSCIE CHCIELI JAK BY BYLO OK 8:0 TO JEST DLA WAS DOBRY WYNIK A JAK BY BYLO 0:0 TO TRZEBA BY SIE CIESZYC BO CHOCIAZ 1 PUNKT!!!!!!!!!7,8 GOLI TO STRZELAJA W A i

~KIBOL cd. | 2006-04-30 16:01

B KLASIE,ALBO MALUCHY CO MAJA PO 10 LAT!!!!!BO NIE UMIEJA GRAC!!!PRAWDZIWY MECZ JAK JEST TO WYNIK SIEGA NAJWYZEJ DO 3:0 A JAK JEST REMIS TO SIE KAZDY CIESZY TAK JAK TO BYLO JAK GRALA
Legia 2:2 Kolpolter!!!
DLATEGO ODPIERDOLCIE SIE OD GESLI JABLONSKIEGO SALKA I WSZYSTKIECH INNYCH!!!ZAPRASZAM NA BOISKO I POKAZECIE NA CO WAS STAC!!!

~hooligan's!!!!!!AAA | 2006-04-30 16:05

Avia teraz bedzie sprzedawala ecze !!!Bo niemaja kasy zeby siedziec w 2 lidze!!!wiec moze akurat damy rade do 2 ligii a pozniej troche kasy wiecej bedie i nowych kupimy z 1 ligi!!!Tylko poszukujemy sonsorow!!!

~do hooligans'a | 2006-04-30 16:28

zastanow sie co piszesz stalowka ma kase, hahaha...

~MOTOR W STALOWEJ!! | 2006-04-30 16:55

a po stalowej buja sie chyba motor lublin jakies 30 mintemu widizlem jak gonili kolesia kolo pks 2 smaochody lanos i uno i krzyczeli motor bujajac sie z akolesiem a kolo ladnie spieprzal samochodem bylo by go ciezko zlpac

~teść | 2006-04-30 17:14

pierdol pierdol jest już wiosna będzie lepiej trawa rosła....
Dawno dostali oklep

~ktos | 2006-04-30 18:46

te chuju myslisz ze taki vodex wystarczy??!! puknij sie

~kybyc | 2006-04-30 20:07

nie wiem czy to prawda ale chodza sluchy ze Zlomrex w razie awansy Stalowki ma sie stac strategicznym sponsorem !! Ile jest w tym prawdy to nie wiem

~hahah | 2006-04-30 20:41

a wy dalej o tej 2 lidze. przeciez wiadomo ze teraz sie liczy juz tylko rzeszow i zabierzow. Jestescie przerazajaco slabi i dostaniecie baty w rzeszowie.A sezon skonczycie za wieliczka!

~Wisłoka | 2006-04-30 20:53

Jak wy teraz nie wejdziecie to na jesieni spotkamy sie w lidze. Chyba tak będzie! Hej hej WISŁOKA!

~klexks | 2006-04-30 22:26

Hehe ty słyszałeś że motor jest w stalowej. Ja przed chwila za oknem widzialem auto a wnim ktos ze stalówki bo się darli w niebogłosy. Pozdrawiam

~........... | 2006-04-30 22:53

"ODPIERDOLCIE SIE OD GESLI JABLONSKIEGO SALKA I WSZYSTKIECH INNYCH!!!ZAPRASZAM NA BOISKO I POKAZECIE NA CO WAS STAC!!! "

"kibol" najleprzy text na tej stronce w całości popieram ... zapraszamy na boisko wszystkich frajerów którzy tylko narzekać potrafią ... POZDRO DLA " kibola"

~CIEKAWSKI | 2006-04-30 23:09

Kiedy jest nastepny mecz Stali i o której??

~CIEKAWSKI | 2006-04-30 23:28

Kiedy i o której jest następny mecz Stali (chodzi mi o mecz u siebie) ??

~ | 2006-04-30 23:41

ze Stalą Sanok w niedziele o 17:00

~wierny stali | 2006-04-30 23:44

Nastepny mecz jest w srode o 16:30 z hetmanem zamosc!!!I niegra:Gesla,Jablonski i sierzega jesli dobrze pamietam ale moge sie myslic!!!Ale mecz jest pewien pozatym wejdzcie na www.90minut.pl i tam jest wszystko

~Zagłębie Lublin | 2006-05-1 00:39

To nie był Motor tylko Zagłębie.

W Lublinie tylko Zagłębie !

~aron | 2006-05-1 08:17

Gęśla, jabłoński i sałek to nadają się do 5 ligi razem z krawcem. Kto takie cioty sprowadził do zespolu?!

~ | 2006-05-1 08:57

Kurwa czemu ich bronicie i co z tego ze oni mają po 19-20 lat jak gra w pierwszym zespole to ma grac jak każdy inny i nie ważne czy ma 40 lat czy 18 jak jest za młody to niech gra w juniorach kurwa Messi ma 18 lat i jak gra w Barcelonie to nie ma wymówki ze jak cos zjebie to on ma 18 lat piłkarz na zachodzie mając 20 lat nie jest juz młody tylko a perspektywiczny w Dortmundzie gra 16-to latek i on może i jest młody w Polsce są takie poryte steerotypt te jak koleś ma 25 lat to jest młody . Wiem że zaraz ktoś napisze ze Gęsla to nie Messi ale koło dupy mi to lata pozdro dla tych którzy mnie rozumieją

~do aron | 2006-05-1 10:46

Aron co Ty kurwa chcesz od 5 ligi ? Ty to bys sie kurwa nawet na klase C nie nadawał leszczu :] ... jak Ci cos nie pasuje to nie chodz na mecze proste :]

~kibol | 2006-05-1 12:27

Dzisiaj Kamil Gesla obchodzi swoje 20 urodziny!!!Wszystkiego najlepszego Kamil!!!I dalszych sukcesow i strzelania bramek!!!:)
Mysle ze strzelisz w niedziele!!!

A nastepny mecz jest w srode z hetmanem zamosc o 16:30!!!Nara

~.......... | 2006-05-1 12:42

niektorych na tej stronce to równo popierdoliło ... cały czas sie przypierdalają do mlodych jak wam nie pasi to wypierdalac ze stadionu !! ... a jakie porownania tu padają "Messi, Dartmund" ja pierdole ... wystopujcie trochee napierdalac tylko umiecie a nie zwracacie uwage ze np. Sałek mial nos złamany i Qrwa w masce teraz musi grac ... Do dortmundu jeszcze naszej kochanej STALÓWECZCE brakujee ... wiec wyluzujcie troche ... pozdro dla normalnych

~kibic | 2006-05-1 12:46

ciota to cię urodziła jabłoński jest zajebisty tylko po kontuzj nie moze się znaleść na bojsku kto szczelił bramke w sobote z czyjego podańa z gęśli, geśla gra dobze tylko jeszcze troche techniki mu brak za dwa lata to bedzie pierwsza liga zobaczycie

~urodziny | 2006-05-1 13:09

Wszystkiego "NAJ" Kamil i bramek z 20 w tym sezonie hehheheh!!!Zycze wszystkiego co najlepsze

~### | 2006-05-1 13:15

powiem tak mlodszy brat salka gra lepiej od straszego pomimo roznicy wieku

~......... | 2006-05-1 13:29

dołanczam sie do życzen dla Kamila ... wszystkiego naj naj ... pozdro ;)

~ktos | 2006-05-1 15:40

~ZKS D.P | 2006-05-1 18:33



Melodia z piosenki "Płonie ognsiko"
Przerobiona na jedną z piosenek Stałówki

Boją sie nasz kibice rzeszowscy........
Boja sie nas zkibice angilescy........
Boi sie nasz cała III ligia ..........
Boi sie na siara tarnobrzeska.........

~k | 2006-05-1 19:07

Najlepszego Kamil i duzo bramek z okazji 1 maja hehe i obys jak najwiecej chodzil na solarke niech sie wkurwiaja wszyscy ale to nie ich popierdolona sprawa!!!Pozdro

~BZC | 2006-05-1 23:41

Weźcie się barany już nie wpisujcie bo to nie był Motor, tylko chłopaki ze Stalowej Woli, byli jednym wózkiem na Lubelskich blachach a to z tego powodu że typ kupił auto w Lublinie. Nikogo nie bili ani gonili, tylko zawołali gościa na rozmowe który się osrał i sam zaczął robić panike !

BZC Na zawsze dobra marka !

Jebać Zagłębie Lublin !

~Freek | 2006-05-2 00:51

Jak czytam niektóre powyższe wpisy, powątpiewam, czy to są kibice, czy po prostu ludzie szukający okazji do sprawdzenia swoich bokserskich umiejętności. Oo

Oby w środę zwycięstwo w Zamościu.

~californijczyk | 2006-05-2 03:32

DO BZC wyprostowanie nie ma zagłębia Lublin, jest Zagłębie Lubin i to jest roznica bo to sa rozne dwa wojewodztwa! pozdrowienia

~do BZC | 2006-05-2 04:29

gdzie ty widziales zaglebie lublin ? buahahhaa zalosny jestes a chciales sie pokazac na necie

~Kolo | 2006-05-2 07:28

Zamiast marudzić, że ten lepszy, a inny gorszy, zacznijcie interesować się naprawdę sportem, a nie oklepywaniem tych, co mają inne poględy. Wszystkim naszym chłopakom należy się szacunek, bo noszą na piersiach herb Stalówki, a to że nie grają jak Vav Basten..? Trudno, grają w polskiej III lidze, ale każdy zostawia zdrowie na murawie.
Pozdro dla kibiców - tych prawdziwych i rozumnych!

~aniołes.pl | 2006-05-2 08:41

oto jak stal postrzegana jest przez pismaków z rzeszowa "Stal Stalowa Wola ciągle trzyma się czołówki, ale na wiosnę nie zachwyca. Punkty zdobywa z jeszcze większym trudem niż jesienią. Szczególnie zaś blado podopieczni Sławomira Adamusa, wypadają na wyjazdach. A teraz przed nimi wyprawa do Zamościa. Tamtejszy Hetman, gra o wiele lepiej niż w poprzedniej rundzie" super nowości- rzeszowskie

~kon | 2006-05-2 09:01

jak by stalowa wyszła do 2 ligi to napewno , jakaś drużyna chciała by kupić gęśle - gostek ma pojęcie o grze .
Stalówce trzeba kasy bez kasy nic się nie da zrobić w 2 lidze

~BZC | 2006-05-2 10:57

Wiem barany zajebane przecież że nie ma Zagłębia Lublin. Nabijam przecież.
I się nie unoś bo ciekawe czy byś prosto w twarz do mnie się tak uniósł. Pozdro

~kibic | 2006-05-2 12:42

Kolejka 16 - 19 kwietnia

Stal Stalowa Wola 1-0 Wisła II Kraków 19 kwietnia, 16:30 (1.200)
Maciorowski 86

Motor Lublin 1-1 Górnik Wieliczka 19 kwietnia, 16:30 (800)
(K.Drej 25 - Oneykachi 48)

Stal Rzeszów 2-0 Kolejarz Stróże 19 kwietnia, 16:30 (650)
(K.Wójcik 5, 17)

Sandecja Nowy Sącz 0-0 Wierna Małogoszcz 19 kwietnia, 16:30 (650)

Hetman Zamość 1-0 Stal Sanok 19 kwietnia, 16:30 (400)
(Reyer 18)

AKS Busko Zdrój 2-1 Pogoń Leżajsk 19 kwietnia, 16:30 (1.000)
(Gil 72, Fatyga 76 - Pacuła 90)

Kmita Zabierzów 0-0 Avia Świdnik 19 kwietnia, 16:30 (700)

Hutnik Kraków 4-0 Tłoki Gorzyce 19 kwietnia, 16:30 (500)
(Madejski 33, 79, Jarosz 37, Stanula 50)


Kolejka 17 - 12 kwietnia

Hutnik Kraków 1-1 Stal Stalowa Wola 12 kwietnia, 16:00 (1.000)
(Stolarz 10 - Quaye 23)

Tłoki Gorzyce 0-3 Kmita Zabierzów 12 kwietnia, 16:00 (200)
(Bagnicki 11, 18, Chlipała 21)

Avia Świdnik 1-0 AKS Busko Zdrój 12 kwietnia, 16:00 (500)
(Czępiński 42)

Pogoń Leżajsk 1-3 Hetman Zamość 12 kwietnia, 16:00 (200)
(Pacuła 33 - Jacek Iwanicki 65, Reyer 71, Kita 90)

Stal Sanok 0-0 Sandecja Nowy Sącz 12 kwietnia, 15:00 (600)

Wierna Małogoszcz 2-2 Stal Rzeszów 5 kwietnia, 16:00 (200)
(M.Kleszcz 21, R.Grzyb 90 - Kloc 48, K.Wójcik 79)

Kolejarz Stróże 3-2 Motor Lublin 12 kwietnia, 16:00 (400)
(Kucz 41 (k), Mielec 56 (k), Frankiewicz 58 - Zajączkowski 2 (k), K.Nowak 19)

Górnik Wieliczka - Wisła II Kraków 16 maja, 17:00
zmiana terminu w związku z wyjazdem sześciu zawodników Wisły z reprezentacją Małopolski juniorów do Włoch na Turniej im. Jana Pawła II


Kolejka 18 - 1-2 kwietnia

Stal Stalowa Wola 0-3 Górnik Wieliczka 1 kwietnia, 14:00 (1.500)
(Suchan 37, Księżyc 70 (k), Kozieł 88)

Wisła II Kraków - Kolejarz Stróże 26 kwietnia, 16:30
(zmiana terminu w związku z wyjazdem sześciu zawodników Wisły z reprezentacją Małopolski juniorów do Włoch na Turniej im. Jana Pawła II)

Motor Lublin - Wierna Małogoszcz 17 maja, 17:00
(przełożony z powodu złego stanu boiska)

Stal Rzeszów 1-1 Stal Sanok 1 kwietnia, 16:00 (1.500)
(Fabianowski 88 - Tabisz 84)

Sandecja Nowy Sącz 1-0 Pogoń Leżajsk 1 kwietnia, 16:00 (900)
(Damasiewicz 4)

Hetman Zamość 0-0 Avia Świdnik 2 kwietnia, 13:00 (1.800)

AKS Busko Zdrój - Tłoki Gorzyce 10 maja, 17:00
(przełożony z powodu złego stanu boiska)

Kmita Zabierzów 2-1 Hutnik Kraków 2 kwietnia, 16:00 (1.000)
(Kaliciak 26, Bagnicki 36 - Madejski 66)


Kolejka 19 - 8-9 kwietnia

Kmita Zabierzów 2-0 Stal Stalowa Wola 9 kwietnia, 16:00 (600)
Bagnicki 8, D.Zawadzki 90 (k)

Hutnik Kraków 4-1 AKS Busko Zdrój 8 kwietnia, 16:00 (1.000)
Lipecki 29 (k), 46 (k), Jarosz 79, Stolarz 80 - Jagodziński 60

Tłoki Gorzyce 1-1 Hetman Zamość 9 kwietnia, 16:00 (300)
Rogowski 37 - Lipiec 41

Avia Świdnik 1-0 Sandecja Nowy Sącz 9 kwietnia, 16:00 (1.000)
Gutek 19

Pogoń Leżajsk 0-1 Stal Rzeszów 9 kwietnia, 16:00 (400)
Fabianowski 67

Stal Sanok 0-0 Motor Lublin 8 kwietnia, 16:00 (1.200)

Wierna Małogoszcz - Wisła II Kraków 10 maja, 17:00
zmiana terminu w związku z wyjazdem sześciu zawodników Wisły z reprezentacją Małopolski juniorów do Włoch na Turniej im. Jana Pawła II

Kolejarz Stróże 2-1 Górnik Wieliczka 8 kwietnia, 16:00 (400)
Kogut 34, T.Ciastoń 39 - Cebula 58


Kolejka 20 - 14-15 kwietnia

Stal Stalowa Wola 2-0 Kolejarz Stróże 15 kwietnia, 12:30 (1.000)
Janusz Iwanicki 35, 74

Górnik Wieliczka 1-0 Wierna Małogoszcz 14 kwietnia, 16:00 (300)
Musiał 24

Wisła II Kraków - Stal Sanok 31 maja, 16:00
zmiana terminu w związku z wyjazdem sześciu zawodników Wisły z reprezentacją Małopolski juniorów do Włoch na Turniej im. Jana Pawła II

Motor Lublin 4-0 Pogoń Leżajsk 15 kwietnia, 11:00 (1.500)
Prędota 18, Popławski 60, Zajączkowski 70 (k), Sawa 83

Stal Rzeszów 2-0 Avia Świdnik 15 kwietnia, 11:00 (1.100)
K.Wójcik 38, Fabianowski 67

Sandecja Nowy Sącz 2-0 Tłoki Gorzyce 15 kwietnia, 16:00 (800)
Kubiela 46, Świerad 74

Hetman Zamość 2-0 Hutnik Kraków 15 kwietnia, 15:00
Wachowicz 45 (k), Sadowski 69
mecz bez udziału publiczności

AKS Busko Zdrój 1-2 Kmita Zabierzów 15 kwietnia, 15:00 (800)
Gryz 35 - Bagnicki 5, Szwajdych 50


Kolejka 21 - 22-23 kwietnia

AKS Busko Zdrój - Stal Stalowa Wola 23 kwietnia, 16:00

Kmita Zabierzów - Hetman Zamość 22 kwietnia, 17:00
lub 23 kwietnia, 17:00
H
utnik Kraków - Sandecja Nowy Sącz 22 kwietnia, 17:00
lub 23 kwietnia, 17:00

Tłoki Gorzyce - Stal Rzeszów 23 kwietnia, 16:00

Avia Świdnik - Motor Lublin 23 kwietnia, 16:00
bez udziału publiczności

Pogoń Leżajsk - Wisła II Kraków 23 kwietnia, 17:00

Stal Sanok - Górnik Wieliczka 22 kwietnia, 16:00

Wierna Małogoszcz - Kolejarz Stróże 23 kwietnia, 16:00


Kolejka 22 - 28-29 kwietnia

Stal Stalowa Wola - Wierna Małogoszcz 29 kwietnia, 16:00

Kolejarz Stróże - Stal Sanok 29 kwietnia, 17:00

Górnik Wieliczka - Pogoń Leżajsk 28 kwietnia, 16:00

Wisła II Kraków - Avia Świdnik 29 kwietnia, 15:00

Motor Lublin - Tłoki Gorzyce 28 kwietnia, 17:00

Stal Rzeszów - Hutnik Kraków 29 kwietnia, 19:30
lub 19:00

Sandecja Nowy Sącz - Kmita Zabierzów 29 kwietnia, 17:00

Hetman Zamość - AKS Busko Zdrój 29 kwietnia, 16:00


Kolejka 23 - 3 maja

Hetman Zamość - Stal Stalowa Wola 3 maja, 16:30
lub 16:00

AKS Busko Zdrój - Sandecja Nowy Sącz 3 maja, 17:00

Kmita Zabierzów - Stal Rzeszów 3 maja, 17:00

Hutnik Kraków - Motor Lublin 3 maja, 11:00

Tłoki Gorzyce - Wisła II Kraków 3 maja, 16:00

Avia Świdnik - Górnik Wieliczka 3 maja, 17:00

Pogoń Leżajsk - Kolejarz Stróże 3 maja, 17:00

Stal Sanok - Wierna Małogoszcz 3 maja, 17:00

Kolejka 24 - 6-7 maja

Stal Stalowa Wola - Stal Sanok 7 maja, 17:00

Wierna Małogoszcz - Pogoń Leżajsk 7 maja, 17:00

Kolejarz Stróże - Avia Świdnik 6 maja, 17:00
lub 7 maja, 17:00

Górnik Wieliczka - Tłoki Gorzyce 7 maja, 17:00

Wisła II Kraków - Hutnik Kraków 6 maja, 16:00

Motor Lublin - Kmita Zabierzów 6 maja, 17:00
lub 7 maja, 17:00

Stal Rzeszów - AKS Busko Zdrój 6 maja, 17:00

Sandecja Nowy Sącz - Hetman Zamość 6 maja, 17:00
lub 7 maja, 17:00


Kolejka 25 - 13-14 maja


Sandecja Nowy Sącz - Stal Stalowa Wola 13 maja, 17:00

Hetman Zamość - Stal Rzeszów 13 maja, 16:30

AKS Busko Zdrój - Motor Lublin 14 maja, 17:00

Kmita Zabierzów - Wisła II Kraków 13 maja, 17:00

Hutnik Kraków - Górnik Wieliczka 13 maja, 17:00

Tłoki Gorzyce - Kolejarz Stróże 14 maja, 16:00

Avia Świdnik - Wierna Małogoszcz 14 maja, 17:00

Pogoń Leżajsk - Stal Sanok 14 maja, 17:00


Kolejka 26 - 19-21 maja


Stal Stalowa Wola - Pogoń Leżajsk 20 maja, 17:00

Stal Sanok - Avia Świdnik 20 maja, 17:00

Wierna Małogoszcz - Tłoki Gorzyce 21 maja, 17:00

Kolejarz Stróże - Hutnik Kraków 21 maja, 17:00

Górnik Wieliczka - Kmita Zabierzów 19 maja, 17:00

Wisła II Kraków - AKS Busko Zdrój 20 maja, 16:00

Motor Lublin - Hetman Zamość 20 maja, 17:00

Stal Rzeszów - Sandecja Nowy Sącz 20 maja, 18:00


Kolejka 27 - 24 maja


Stal Rzeszów - Stal Stalowa Wola 24 maja, 20:00

Sandecja Nowy Sącz - Motor Lublin 24 maja, 17:00

Hetman Zamość - Wisła II Kraków 24 maja, 17:00

AKS Busko Zdrój - Górnik Wieliczka 24 maja, 17:00

Kmita Zabierzów - Kolejarz Stróże 24 maja, 17:00

Hutnik Kraków - Wierna Małogoszcz 24 maja, 17:00

Tłoki Gorzyce - Stal Sanok 24 maja, 17:00

Avia Świdnik - Pogoń Leżajsk 24 maja, 17:00


Kolejka 28 - 27-28 maja

Stal Stalowa Wola - Avia Świdnik 27 maja, 17:00

Pogoń Leżajsk - Tłoki Gorzyce 28 maja, 17:00

Stal Sanok - Hutnik Kraków 27 maja, 17:00

Wierna Małogoszcz - Kmita Zabierzów 28 maja, 17:00

Kolejarz Stróże - AKS Busko Zdrój 28 maja, 17:00

Górnik Wieliczka - Hetman Zamość 27 maja, 17:00

Wisła II Kraków - Sandecja Nowy Sącz 27 maja, 16:00
lub 17:00

Motor Lublin - Stal Rzeszów 27 maja, 17:00


Kolejka 29 - 3 czerwca


Motor Lublin - Stal Stalowa Wola 3 czerwca, 17:00

Stal Rzeszów - Wisła II Kraków 3 czerwca, 17:00

Sandecja Nowy Sącz - Górnik Wieliczka 3 czerwca, 17:00

Hetman Zamość - Kolejarz Stróże 3 czerwca, 17:00

AKS Busko Zdrój - Wierna Małogoszcz 3 czerwca, 17:00

Kmita Zabierzów - Stal Sanok 3 czerwca, 17:00

Hutnik Kraków - Pogoń Leżajsk 3 czerwca, 17:00

Tłoki Gorzyce - Avia Świdnik 3 czerwca, 17:00


Kolejka 30 - 11 czerwca


Stal Stalowa Wola - Tłoki Gorzyce 11 czerwca, 17:00

Avia Świdnik - Hutnik Kraków 11 czerwca, 17:00

Pogoń Leżajsk - Kmita Zabierzów 11 czerwca, 17:00

Stal Sanok - AKS Busko Zdrój 11 czerwca, 17:00

Wierna Małogoszcz - Hetman Zamość 11 czerwca, 17:00

Kolejarz Stróże - Sandecja Nowy Sącz 11 czerwca, 17:00

Górnik Wieliczka - Stal Rzeszów 11 czerwca, 17:00

Wisła II Kraków - Motor Lublin 11 czerwca,17:00

~Freek | 2006-05-2 12:52

Hm.. Niestety zgadzam się z pismakami z Rzeszowa. Na wyjeździe jak dotąd remisy, porażka w ważnym meczu z Kmitą.. No ale może wreszcie pokażą na co ich stać w środę.

~kibic stali | 2006-05-2 13:19

Admin uaktywnij stronke wez sie troche do roboty bo sie rozleniwiles ostatnio

~k | 2006-05-2 13:40

~ | 2006-05-2 14:08

Oj chłopaki co się z wami porobiło.?
W tamtej rundzie fotel ildera.. najlepsza obrona w trzeciej lidze.. a teraz ?

Żal mi jest patrzec na tą Stalówke która męczy się w meczach ligowych z przeciętniakami.

Jesień była cudowna.. dawno już Stal nie grała tak dobrze.. a teraz ?

Kocham swoją drużyne i zawsze będa za nią.. ale szkoda mi chłopaków.. widze że się starają.. ale dlaczego nie wychodzi to tak jak w tamtej rundzie. :(

Pozdrowienia.

~jastkowiak | 2006-05-2 14:21

Gęśle i Krawca zresztą Tadzia to może wezmie Bukowa Jastkowice jak się trochę podciągną i kondycję znacząco poprawią

~ttt | 2006-05-2 14:43

Stalówka nie gra narazie rewelacyjnie.największym blamażem było podejście do meczu z Wieliczką,po prostu lekceważące.my jesteśmy liderem i nikt nam nie podskoczy.tymczasem bez Kusiaka i Mietka(mimo wszystko Mietka,który gra słabiej)nie możemy sobie za bardzo poradzić w środku i stworzyć sytuację.ale jak w meczu z Hutnikiem Tadek wykorzystałby w ostatniej minucie Setkę,w Busku w 2 połówce tez mogliśmy wygrać mecz i jakbyśmy mieli te 2-3 punkty więcej i fotel lidera to wyobrażam sobie teksty ''wiernych '' kibiców.pzdr.

~aj waj | 2006-05-2 15:53

Hm Zaglebie Lublin?? Ja pier.... co za glab...Ile masz lat chlopczyku???

~kibol | 2006-05-2 16:38

do jastkowiaka
!!!Pierdolcu ze wsi,niewiem czego szukasz na tej stronie too po 1 po 2 nie jestes kurwa trenerem ani prezesem zeby decydowac kto ma isc do waszej popierdolonej wsi!!!po 3 napewno nikt by niechcial pojsc do jastkowic grac!!!A napewno ie tak dobrzy pilkarze jak np.Gesla!!!A po 4 to jest to ze trener stalowki niedal by ichzeby sie marnowali w takiej dziurze i nawet niemaial by z wami o czym gadac!!!To tyle
NARA

~Mc_G | 2006-05-2 16:44

To zaglebie mnie skroiło czy Motor. W sumie dziwne bo ja bylem w Lublinie to vlepki szale grafy tylko Motora. Zaglebia mniej w Lublinie

~Freek | 2006-05-2 16:53

Wow, ale napinka. :D Trochę respektu dla żyjących na wsi. :P

~kibol | 2006-05-2 17:05

Zalezy dla kogo!!!Dla gowniarzy ktorzy sie wypowiadaja zle na temat kopaczy czy dla pilkarzy zyjacych na wsi!!!Jesli dobrze wiem to Gesla mieszka na wsi ale napewnio nie jest wiesniakiem bo niepisze takich glupot!!!A tego jastkowiaka gowno w dupoie sciska ze niemoze grac tak jak on!!!I inni ze ZKS STAL Stalowa Wola

~DO KIBOLA i gostka z jast | 2006-05-2 18:18

Zgadzam sie z kibolem nie bedzie jakis wiesniak ze wsi mowil co ma robic trener czy prezes albo bedzie wybieral sobie hujowy skurwiel zawodnikow do swojej zjebanej wsi!!!Niech sie odpierdoli od TAdka Krawca,Kamilm Gesli i Mietka!!!Gowniarz jakis bedzie tutaj psal takie glupoty!!!
Pozdro dla kibola!!!

WOGOLE ODPIERDOLCIE SIE OD WSZYSTKIECH KOPACZY CO WY OD NIECH HCECIE ZE ZDOBYWAJA DLA WAS GOLE I WYGRYWAJA MECZE!!!

~Freek- | 2006-05-2 18:31

Co do jastkowiaka - to była ironia prosto w twarz. Śmiem twierdzić nawet, że chodzi (czasami) na mecze Stali. A odnośnie oceniania zawodników - każdy kibic ma do tego prawo i jeśli ktoś zagra słabo można to powiedzieć. Granicą jest wyzywanie zawodników i uporczywe naśmiewanie.

~K | 2006-05-2 19:24

teraz im troche nie wychodzi bo jest duza presja na awans!!!!! na jesieni tego nie bylo a teraz jest i to widac!!! i kazdy chce wejsc pilkarze zarzad (bo edzie sponsoer w 2 lidze) i oczywiscie my kibice!!!niestety pismaki trocche tez swoje zrobili bo bebnili jaka to swietna druzyna i naciskali co mecz o tym awansie!!!

~lol | 2006-05-2 19:52

Mc_g nie wypowiadaj sie bo zal mi Ciebie ... Freek mial racje no ale od razu sie tak rzucac napinac ze pierdolona wies itd :| daj se siana czlowieku i idz sie wyluzuj ..

~kibic zks | 2006-05-3 10:52

wy jestescie wszyscy pojebani kurwa napinaja sie o kurwa niewiadomo co debile zajmijcie sie tym co trzeba dzisiaj mecz a wy kurwa jakies glupie napinki prowadzicie Hetman - STALOWKA godz. 16.30 pozdro

~HoOliGan-kAA | 2006-05-3 12:24

Powdzena zycze pilkarzom dzisiaj zeby zdobyli 3 pkt!!

CzY wygrywasz czy nie ja i tak kocham CIE!!!
pzdr dla prawdziwych kibicow Stali i dla Sovii i Rakowa!!***

~Born to die | 2006-05-3 12:35

72 minuta Hutnik 1:4 Motor. Motoru jakies 250 osob specjalem, Hutnika w mlynie jakies 300 typa, dobry glosny doping. relacja z okna jednego z nowohuckich okien :P Pozdro STal !

~ | 2006-05-3 13:13

Kurwa człowieku co Ty pierdolisz.. mówisz że nie widziałeś Vlepek Zagłebia w Lublinie.. widac jak się interesujesz piłką nożną... Zagłebie to LUBIN a nie Lublin.. Zagłebie LUBIN człowieku.

~interwenient | 2006-05-3 13:33

bedzie jakas relacja live z meczu z hetmanem ?? prosze o info na ten temat;pozdrooo :)

~stalowka | 2006-05-3 15:35

www.stalowka.bloog.pl -moze znajdzie sie tam cos o meczu i ogole live

~interwenient | 2006-05-3 16:11

no znajdzie sie w pici polo chyba :P ale dno...z meczow hutnika krakow wszystko na jakims poziomie a tu o zadnej relacji swego ukochanego zespolu nie moze byc mowy...dno

~mlody *86 | 2006-05-3 16:34

0:0 po 5 min
pewnie info z Zamoscia

~mlody *86 | 2006-05-3 16:35

zapraszam wszystkich na chata jak sie cos zmieni dam znac
posdro

~kibic | 2006-05-3 16:35

jest gdzies relacja live?

~ja | 2006-05-3 16:42

no gdzie mozna zobaczyc relacje prosze napiszcie

~kibic | 2006-05-3 16:57

jaki wynik wiektoś

~lol | 2006-05-3 17:12

ponoc wygrywaja 1:0

~mim | 2006-05-3 17:14

jjjjjjjjjjjeeeeeeeeee 1 do 0 krawiec

~ | 2006-05-3 17:15

info pewne 1:0

~19 Zks Stal 38 | 2006-05-3 17:17

Kmita prowadzi z żydkami 1:0 po golu Ankowskiego w 7 minucie meczu.

~kol | 2006-05-3 17:22

kmita z judesami musi być remis

~rstw | 2006-05-3 17:25

Dostali klapsa w Zabierzowie.

~kibic | 2006-05-3 17:26

to jaki wynik co 1-0 dla kogo dla nas

~kibic | 2006-05-3 17:34

okturej zaczeli grac o 1`6 czy o 16 30 co niechktos napisze

~lol | 2006-05-3 17:36

o 16 30

~ | 2006-05-3 17:38

jaki wynik avii

~ | 2006-05-3 17:39

jaki sklad stalowki??

~ | 2006-05-3 17:48

ludzie spokojnie. to wszystko nie potwierdzone info. Ludzie wyjatkowo lubią robić sobie jaja na tej stronce. Jak pojawi się wynik na 90 MINUT, to będziemy wiedzieć.

~kibic | 2006-05-3 17:48

byłem na stronce hetmana stal wygrywa 1-0 teraz przerwa jest znaczy jusz bede grać

~kibic | 2006-05-3 17:54

sierzega szczelił stalówka przeważa na serio

~ | 2006-05-3 17:56

sierzega strzela bram i stal prowadzi 1:0 info 100 %

~ | 2006-05-3 17:58

podaj link

~eh | 2006-05-3 18:02

to sierzega czy krawiec w koncu??? niech ktos poda pewne info

~WBA | 2006-05-3 18:04

KONIEC MECZU 1:1 ;/

~buuu | 2006-05-3 18:06

to o ktorej byl mecz o 16? 1:1 zartujecie

~arek | 2006-05-3 18:07

wiadomosci z radia rzeszow 1-1

~aaa | 2006-05-3 18:12

potwierdzam Żydzi 1-1

~ | 2006-05-3 18:16

BZDURY WBA, mecz trwa - 90 minuta

~ | 2006-05-3 18:17

Tłoki Gorzyce 3-3 Wisła II Kraków

~yhh | 2006-05-3 18:17

no to ile jest w koncu ludzie!

~ | 2006-05-3 18:23

??

~ | 2006-05-3 18:25

na hetmanie wiekszosc mowi ze 1:1 sie skonczylo :/

~kibol | 2006-05-3 18:26

1:1 mecz zaczal sie o 16:30 bramki la stali strzelil Sierzega w 27 min.!!!

~ | 2006-05-3 18:26

To jak w koncu ??

~ | 2006-05-3 18:27

jakby nie patrzec 1:1 to troche lipa

~ | 2006-05-3 18:27

to stalowka juz z nikim nie wygra na wyjezdzie

~jeronimo | 2006-05-3 18:29

Jak faktycznie skończyło się 1-1 to cieniutka Kmita remisuje ze Stalą rz. 1;1 i może byłby lider a tak chyba do końca zostanie nam 3 miejsce chyba że nas jeszcze żydki pchną

~ | 2006-05-3 18:29

Tloki - wisla 3:3 pewne za www.90minut.pl />

~ | 2006-05-3 18:31

PEWNE INFO - 90 MINUT
REMIS 1:1

~aaa | 2006-05-3 18:31

1-1 info z 90 minut

~ | 2006-05-3 18:34

No to Stalowka moze sie pozegnac z druga liga.. ;/ Kmita wejdzie.. Avia baraze.. a my znow III ;/

~do kibol | 2006-05-3 18:37

co ty gadasz juz po meczu !! hah

~do kibol | 2006-05-3 18:39

wes sie koles pierdolnij i takie sciemy to idz sobie na stronie siary powypisuj ;/ 1:1 INFO PEWNE

~ | 2006-05-3 18:39

Jak Avia ?

~g | 2006-05-3 18:40

rzeszow w plecy - to było do przewidzenia jadnak mecz nadal trwa

~r | 2006-05-3 18:43

Kmita : Stal Rz 2:1 70 min

~M. | 2006-05-3 18:44

HETMAN - STAL 1:1 (0:1)
Tylko remis w Zamościu... „Tylko”, bo z przebiegu gry, a przede wszystkim ze stworzonych sytuacji podbramkowych trzy punkty należały się Stali. Tylko bramkarz Hetmana wie w jaki sposób obronił „główkę” Kusiaka oraz „sam na sam” z Ożogiem.
Prowadzenie dla Stali zdobył w pierwszej połowie Bogusław Sierżęga, wyrównanie padło dziesięć minut po przerwie.

~ttt | 2006-05-3 18:49

no szkoda,tym bardziej ze sytuacje były.no coś narazie nie słyszę tych pniaków o tym że to koniec i w ogóle.ja wierzę że będzie dobrze.

~ | 2006-05-3 18:50

Rzeszow przejebal z Kmita 3 - 1 :D

~e(L)ka Wawa | 2006-05-3 18:54

Avia Świdnik 1:1 do 63 minuty wg forum www.aviaswidnik.com/ Jesli wiecie cos wiecej piszcie :)
Nasz remis jeszcze niczego nie przesądza.
Walczymy dalej, jeszcze 21 pkt do zdobycia!!!
Pozdrawiam

~STALOWKA | 2006-05-3 18:59

Kmita Zabierzów-4:1-Stal Rzeszów

~Marekk | 2006-05-3 19:05

niewierze ze jeszcze podniecacie sie wirtualnym awansem :):) piłkarze juz graja sobie dla jaj a wy sie jaracie

~ | 2006-05-3 19:06

avia 1-1 czyli strat prawie nie ma poza kmitom ale oni nie są w naszym zasiengu

~ | 2006-05-3 19:10

pomyslcie po co zarzad dogadywał sie z kibicami ? juz wtedy wiedzieli ze lige sprzedadza a robiac ugode , zamydlą nam oczy i beda mieli spokoj na stadione. Ale jarajcie sie dalej :):) II liga - ha ha ha

~e(L)ka Wawa | 2006-05-3 19:11

Ok , Avia na remis 1:1 a Kmita 4:1 z Rzeszowem, czyli wiele się nie zmieniło, sądze że Naszyh młodych chłopaków stać na niespodziankę , i tak robią wiele, napewno za góra 3 kolejki "wszystko będzie jasne".

~ | 2006-05-3 19:12

Kto strzelil dla Tlokow ?

~Maniek | 2006-05-3 19:50

Szkoda punktów.
No ale coż trudno.. trzeba grac dalej.

Tylko teraz już nie wiem czy oni sobie grają o tak.. czy rzeczywiście liczą na tą drugą lige.. a może dalej wolą grac w trzeciej.. tylko po co było to zebranie z kibicami.. mówienie że Stalowa ma szanse w końcu się wybic wyżej ?

Może to była tylko jakaś podpucha ze strony zarządu.. sam już nie wiem co o tym myślec.

A może za bardzo się podjaraliśmy w przerwie między jesienią a wiosną.. ?

Wiem jedno że jeżeli Stalowa ma wejśc do II ligi i dostawac od wszystkich baty to wole żeby grała dalej w czołowej trójce trzeciej ligi.

Pozdrawiam.

~xxxxxxx | 2006-05-3 20:07

jak w tym sezonie niebedzie 2 ligi to w nastepnym wszystko runie i niebedzie nic z tego zobaczycie teraz jest ostatnia szansa i nadal sa szanse tylko trzeba grać

~ | 2006-05-3 20:15

No własnie trzeba grac.. ale jak sie nie wykorzystuje 100 % sytuacji to trudno o dobry wynik.

~Młody sedzia | 2006-05-3 20:20


Moze was zadziwe ale czy wy wiecie jak te meczew III lidze sa kupowane muj tato jest sedzia w okregówce ale ma znajomych sedziów którzy naprawde bira w łape ale im nikt tego nie udowodni bo to jest tak ze gospodarz oraz goscie i sedzią sa zgadani bo nie chca afer!!!!
to tyle z mojej strony
Zycze ci stalówke zeby ci jednak sie udało bo wiara czyni cuda
Moze was zadziwe ale czy wy wiecie jak te meczew III lidze sa kupowane muj tato jest sedzia w okregówce ale ma znajomych sedziów którzy naprawde bira w łape ale im nikt tego nie udowodni bo to jest tak ze gospodarz oraz goscie i sedzią sa zgadani bo nie chca afer!!!!
to tyle z mojej strony
Zycze ci stalówke zeby ci jednak sie udało bo wiara czyni cuda

~ | 2006-05-3 22:50

pierdolona strona na której kompletnie nic nie ma. Masakra.

~ktos | 2006-05-3 23:26

niech jakis ogarniety kibic sie udzieli o meczu HETMAN - STALOWKA

~californijczyk | 2006-05-4 05:42

Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1. Kmita Zabierzów 23 47 15 2 6 44-24 9 2 1 27-10 6 0 5 17-14
2. Avia Świdnik 23 44 12 8 3 32-18 9 3 0 23-8 3 5 3 9-10 1 3 1 0 0 1-0
3. Stal Stalowa Wola 23 44 12 8 3 24-14 7 3 1 15-7 5 5 2 9-7 1 0 0 0 1 0-1
4. Stal Rzeszów 23 41 11 8 4 35-24 8 2 1 22-5 3 6 3 13-19
5. Górnik Wieliczka 22 37 9 10 3 31-20 5 5 0 18-10 4 5 3 13-10
6. Motor Lublin 22 34 9 7 6 36-18 6 3 1 23-7 3 4 5 13-11
7. Hutnik Kraków 23 33 9 6 8 31-32 7 3 2 17-10 2 3 6 14-22
8. Hetman Zamość 23 30 7 9 7 23-21 4 6 2 12-8 3 3 5 11-13
9. Sandecja Nowy Sącz 23 29 8 5 10 24-26 7 2 2 18-8 1 3 8 6-18
10. Stal Sanok 22 25 5 10 7 28-28 3 6 3 17-15 2 4 4 11-13
11. Kolejarz Stróże 23 23 6 5 12 27-39 5 2 4 19-13 1 3 8 8-26
12. AKS Busko Zdrój 22 22 5 7 10 20-32 3 4 4 13-13 2 3 6 7-19
13. Tłoki Gorzyce 22 21 6 3 13 21-43 4 3 5 15-16 2 0 8 6-27 1 3 1 0 0 2-1
14. Pogoń Leżajsk 23 21 4 9 10 17-35 4 4 4 8-11 0 5 6 9-24 1 0 0 0 1 1-2
15. Wierna Małogoszcz 21 16 3 7 11 22-33 2 2 6 13-16 1 5 5 9-17
16. Wisła II Kraków 20 14 2 8 10 19-27 1 6 3 7-10 1 2 7 12-17
Wisła II Kraków rozgrywa mecze w roli gospodarza na stadionie WKS Wawel Kraków.

~californijczyk | 2006-05-4 05:47

tak naprawde to nie jest jeszcze tak zle zydzi nie maja latwych meczy i jeszcze graja z wieliczka na wyjezdzie gdzie wieliczka teraz tez dobrze gra avia juz pomalu odpuszcza tak ze moze bedzie dobrze zreszta mowi suie zeby nie patrzec na innych tylko graj i wygrywac a co do wejscia to mowicie ze nie ma pilkarzy ale klub powiedzial z teraz sa pieniadze i ze moga wejsc czyli jak prezesi tak mowia to cos musi byc takiego takze ja wierze w awans naszej STALOWKI!!! Pozdrowienia

~party poker | 2006-08-22 20:47

Ironically party poker codes earn www.ambersells.com baccarat!

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

ŁKS Łagów - Stal Stalowa Wola

ŁKS Łagów             Stal Stalowa Wola
2020-11-29, godz. 12:00
Bilans gier

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Puławy 20 15-3-2 48
2 Sokół Sieniawa 20 12-7-1 43
3 Stal Stalowa Wola 20 12-2-6 38
4 Wisła Sandomierz 20 10-7-3 37
5 Avia Świdnik 20 10-6-4 36
6 Wólczanka W. Pełkińska 20 11-3-6 36
7 KSZO Ostrowiec Św 20 10-3-7 33
8 Siarka Tarnobrzeg 20 9-4-7 31
9 Podhale Nowy Targ 20 9-4-7 31
10 Chełmianka Chełm 20 8-4-8 28
11 ŁKS Łagów 20 8-4-8 28
12 Lewart Lubartów 20 6-8-6 26
13 Wisłoka Dębica 20 6-8-6 26
14 Korona II Kielce 20 7-2-11 23
15 Stal Kraśnik 20 6-4-10 22
16 Orlęta Radzyń Podlaski 20 5-4-11 19
17 Cracovia II 19 5-3-11 18
18 KS Wiązownica 18 4-4-10 16
19 Jutrzenka Giebułtów 20 4-4-12 16
20 Podlasie Biała Podlaska 19 4-3-12 15
21 Hetman Zamość 20 1-5-14 8

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 0 km 5
KSZO Ostrowiec Św 0 km 150
Jutrzenka Giebułtów 0 km 0
Hetman Zamość 0 km 230
Wisłoka Dębica 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
KS Wiązownica 0 km 0
ŁKS Łagów 0 km 0
Sokół Sieniawa 0 km 0
Cracovia II 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (1953) » 1938fc (1277)
» Edek38 (1260) » Vielitz44 (1135)
» Filip kacper k. (1044) » Rafix (768)
» Fanatyk38 (752) » Kamil (646)
» Kamilosss (540) » Acer (480)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
Stal Stalowa Wola - Wisła Sandomierz
» Polecamy






Losowe galerie

Lechia Gdańsk - STAL (3:0)
2006-11-18
Ilość zdjęć: 7
Wyświetleń: 17 071 razy
Garbarnia Kraków - STAL (2:1)
2012-10-27
Ilość zdjęć: 13
Wyświetleń: 15 635 razy
STAL - Resovia Rzeszów (1:0)
2004-05-08
Ilość zdjęć: 17
Wyświetleń: 31 761 razy
Siarka Tarnobrzeg - STAL (1:2)
2013-05-18
Ilość zdjęć: 78
Wyświetleń: 243 962 razy
Osób Online: 28 / Czas gen. strony: 0.01849