Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» STAL - Pogoń Leżajsk 2:0 (1:0)

STAL - Pogoń Leżajsk  2:0 (1:0)

Na meczu z Pogonią Leżajsk tworzymy ok. 150-cio osobowy młyn. W tym dniu kibiców gości zawitało na stadion Stalówki 58 (wg nich) z dwoma flagami. Doping prowadziliśmy również z kibicami z trybuny krytej co wyszło bardzo dobrze. Takie mecze w wykonaniu naszej drużyny chcielibyśmy oglądać zawsze. Stalówka grała szybko, składnie i co chwilę stwarzała sobie okazje pod bramką Pogoni. Stal rozegrała świetny mecz, wygrywając 2:0 po golach Kamila Gęśli, którego trzecia nieuznana  bramka padła ze spalonego. Stalówka 2 razy trafiła w słupek i raz w poprzeczkę, przy jednym strzale w słupek przez drużynę z Leżajska. Oby więcej takich meczy.

Komentarze (65)

~ | 2006-05-20 19:45

Dziękujemy Dziękujemy !!!

~fan tadka | 2006-05-20 19:47

tadek! tadek! łowca bramek ! :D:D:D

~ja | 2006-05-20 19:54

UWAGA !!!!!!!


KTO MA DOSTĘP DO DARMOWEGO KSERA, ODZYWAĆ SIE DO MNIE NA GG, LUB KOMORKE ! TRZEBA SKSEROWAĆ PLAKATY NA ŚRODE ! PAPIER JA DAM, TYLKO KSERO POTRZEBNE !!!

gg- 8514650
kom- 696-687-229

~niedziadek z odkrytej | 2006-05-20 19:58

Zdecydowanie najlepszy mecz Stali w tym sezonie.W koncu Adamus ruszyl glowa i wystawil Tadzia na 15 minut, bo na tyle on ma zawsze sil.Gesla najlepszy na boisku, bardzo dobry mecz Kusiaka mimo tej czerwieni, Streciwilka i Sierzegi, slabszy Maciorowskiego, a to co pokazali Salek i Jablonski to jedno wielkie dno.Pogon nie grala zle i mysle ze spokojnie sie utrzymaja w lidze.Ale nie ma co narzekac, sa 3 punkty, wraca Lee Quaye wiec ofensywe sie wzmocni, szkoda tylko ze Kusiak nie zagra z Rzeszowem to bedzie spore oslabienie ale ocywiscie jedziemy tam po zwyciestwo.

~KIBOL | 2006-05-20 19:59

DO JA!!!
PA PODRUKOWALEM OK.50 PLAKATOW I POROZWIESZSZAM PO STALOWCEI NIETYLKO!!!NARA!!!!!!!!!!!!

BRAVO GESLA BRAVO!!!NAJLEPSZY ZAWODNIK DZISIAJSZEGO SPOTKANIA Z POGONIA LEZAJSK!!!SZKODA KUSIAKA ZE PAUZUJE W RZESZOWIE!!!

PZDR!!!STALOWKO DO BOJU DO BOJU

~do nie dziadek z odkrytej | 2006-05-20 20:01

Co ty kurwa chcesz od sałka zagrał poprawnie ze 100x lepiej od mietka

~MATEUSZ | 2006-05-20 20:10

czesc wam ile było sokól nisko podajcie

~mariano | 2006-05-20 20:29

Gosciu dobrze mowi Salek zagral ale jeszcze gorzej niz dno.Gdyby nie to ze dwoch mlodziezowcow musi grac i kontuzje WIeprzecia to by nie gral choc kto wie co Adamus wymysli.On jest na rowni z Tadziem i Jablonskim najslabszym punktem Stali na wiosne.Pisze na wiosne nie ogolnie bo zaraz przyczepia sie wielcy kibice i beda jechac ze w poprzednim seoznie zdobyl wazne bramki.Ano zdobyl ale teraz jest cieniem samego siebie.

~... | 2006-05-20 20:29

Kusiak prawdopodobnie zagra w Meczu z Żydami.Wątpie aby wniosek wpłynoł tak szybko do PZPN.Tak wiec jesli wniosek o ukaranie go pauzą meczu moze wpłynac prtzed mecze, lecz rozpatrzenie tego moze zajac kilka dni.Dlatego jest nadzieje ze Kusiak zagra.

II LIGA !! II LIGA !! ZKS !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

~interwenient | 2006-05-20 20:37

MACIOROWSKI I KUSIAK W SRODE NIE ZAGRAJA !MACIOR 4 ZOLTA,KUSIAK GLUPOTA I BEZPOSREDNIE CZERWO CZYLI MINIMUM JEDEN MECZ PAUZY...A WIEPRZEC NIE KONTUZJA,TYLKO DZISIAJ PAUZOWAL ZA KARTKI WIEC DO OBRONY NA ZYDKOW WRACA DO SKLADU;
a salek poza dwoma zagraniami,wielce poprawne wrzutki i dobry mecz,jak calej stalowki !w koncu bylo ofensywnie!
POWROT QUAYE TO WIELKI POZYTYW PRZED CZEKAJACYM NAS W SRODE MECZEM SEZONU !Z TAKIM GESLA NA GAZIE BEDZIE DOBRZE !
NO I SLOWA UZNANIA DLA BALONAAAA,KILKA FENOMELNYCH INTERWENCJI !JEDNYM SLOWEM WIELE EMOCJI,BRAWO PANOWIE !!!

~ttt | 2006-05-20 20:37

Sałek słabiej w tyłach ale te jego wrzutki w 1 połówce zajebiste.dobry lewonożny zawsze sie przyda.22 lata i robi postepy,dobrze jest.Iwanicki szarpał ale to co zrobił sam na sam to nie widziałem w życiu.Pogoń miała sytuacje ale jakby Stal chociaz połowę wykorzystała to wynik sprawiedliwy powinien brzmiec z 7-2 dla Stali.poza tym fajny klimat na meczu dzieki kibicom obu drużyn.pzdr.

~ | 2006-05-20 20:47

plakaty to przyszykuj ale na wyjazd do lublina na motor, bo to jest wyjazd najwazniejszy w tym sezonie, i pojada tylo prawdziwi.

~jude88 | 2006-05-20 20:51

mecz był ladny do oglądania, sporo okazji bramkowych lecz tylko ddwa gole ale to nic nie szkodzi byle strzelic 1 bramkę wiecej niz przeciwnik. W koncy bardzo dobry doping z krytej - brawo dla tych panów (głośniejsi niz Cik z młyna) ale prawdziwe brawa nalezą sie nie tylko Gęśli ale dla Tomka Wietechy - to był bohater meczu. pozdro

~stalo! | 2006-05-20 21:07

Balon i Mietek z Kusiakiem dzis opierdalali Salka zdrowo na boisku, z jednej strony dobrze a z drugiej to sie stresuje i popelnia kiksy choc Mietek tez dzis kiksowal pare razy, WIetecha rzeczywiscie bronil znakomicie wybronil chyba 3 sety w ciagu 10 sekund, ale obrona do tego pozwalala stali jak te kolki w polu karnym i patrzyli gdzie leci pilka, rzeczywiscie gorszy mecz Maciora i Kasiaka.Teraz kierunek Rzeszow i 3 punkty!! I jeszcze jedno Salek nie ma 22 lat tylko niespelna 21.

~Tomasz_Krk | 2006-05-20 21:12

duzo ludzi na meczu ??? ... byl ktos z lezajska ???

~stalowka | 2006-05-20 21:30

było moze z 50. TYLKO STALOWKA ZKS !!!!!!!.

ma ktos link do piosenki bzc ??

~lukasz | 2006-05-20 21:33

ale by sie teraz przydalo zwyciestwo nad zydami. nawet remis bedzie dobry

~TTT | 2006-05-20 21:44

robi sie nieciekawie ,mam na mysli Motor.ma 44 pkt 3 do Rzeszowa i 6 do nas.gra zajebiscie i ma jeszcze mecz z nami i z Rzeszowem.czysto teoretycznie ma duże szanse na awans do barazy w przypadku remisu naszych w rzeszowie,wygraniu swojego meczu i nastepnych miedzy innymi z nami i Rzeszowem.to takie czyste spekulacje.rownie dobrze moga pasc same remisy miedzy tymi zespolami.robi sie ZAJEBISCIE ale to ZAJEBISCIE ciekawie.ciekawe czy sponsor Stali Rzeszow zaczal juz dzialac?

~yyyyy | 2006-05-20 21:48

Swietny dopin nie tylko młyn ale także kryta. Dobry mecz w wykonaniu piłkarzy jedyne zastrzeżenie to kiedy wszedł nasz czarnoskury napastnik. NIe wiem co od neigo chciecie strzela bramki stara sie chłopak . Pozdro ZKS

~stal zks | 2006-05-20 21:54

Szkoda tylko, że było nas tak mało w młynie......, ale to już staje się powoli normą. Hej, hej ZKS

~Chicago | 2006-05-20 22:14

Może ktoś opisac co się działo na meczu.. nie tylko na boisku. !

Z góry dziękuje

pozdrowienia z Chicago.

Wierny kibic na emigrze

~sharks | 2006-05-20 22:37

Ja mam nadzieje że to Kmita awansuje do II ligi. Nie chce być złośliwy ale dla nas przydałoby się żebyście zgubili punkty w Rzeszowie. Mimo wszystko życze wam awansu w barażach.

~www.stalowka.pl | 2006-05-20 22:48

Stalówka - Pogoń Leżajsk
Kolejny mecz Stalówka gra na stadionie przy ulicy Hutniczej w sobotę o godz. 17:00. Przeciwnikiem Stali będzie Pogoń Leżajsk.

~Freek | 2006-05-20 23:01

No wreszcie w jesiennej rundzie mecz, który naprawdę mógł się podobać. Świetne spotkanie (niemalże hat-trick, ale jeden gol ze spalonego) Gęśli i Wietechy, który, jak już ktoś wspomniał kilka razy bronił strzały, z których powinny być gole w ciągu kilkunastu sekund, no i pewne interwencje mimo piaskownicy przed bramką (po koźle piłka czasem rozrabia). Słabszy mecz Ożoga, głupia kartka Kusiaka. Reszta przyzwoicie. Nie było, jak bardzo często to się zdarzało, zbyt wielu głupich strat. Cieszy powrót Lee, myślę, że aż tak bardzo nie wypadł z formy, był ciężki do upilnowania przez obronę Pogonii, a grął tylko ok. 10-15 minut. Na tę chwilę stawiałbym na atak Gęśla-Oli. Dobry doping i pomysł nań. Jeśli tak zagrają w Rzeszowie, może zycięstwo?

~Do interwenient | 2006-05-21 00:11

Nie wiadomo czy Kusiak bedzie pauzował akurat w meczu z żydkami.Jesli do srody wydział gier nie rozpatrzy tej czerwonej kartki to Kusiak zagra w meczu z Zydkami a bedzie pauzował w nastepnej kolejce po meczu z Nimi.Wiec nie pisz ze na 100 % nie zagra.Trcohe schodzi z rozpatrzeniem takiego wniosku.

~ | 2006-05-21 00:28

pauzuje sie za zolte. bezposrednia czerwona nie eliminuje z gry w nastepnym meczu

~interwenient | 2006-05-21 00:33

co Ty bredzisz ze nie wiadomo czy nie bedzie gral?? czy zdaza rozpatrzyc wniosek czy nie...?co to ma za znaczenie?macior dostal 4 zolta pauzuje!wiec dlaczego kusiak ktory nie dostal drugiej zoltej, tylko od razu czerwona (za ktora jest pauza jednego spotkania minimum) mialby nie pauzowac?niby mieliby mu anulowac ta kartke?przeciez musi teraz pauzowac,a oni w swietokrzyskim maja rozpatrzyc tylko czy wiecej nie bedzie musial pauzowac...to moze sie tez zastanowia nad zolta maciora?;P i moze zagra w meczu z zydkami,avia i motorem a pauzowal bedzie z tlokami...:P jest czerwo i pauzuje,a to rozpatrzenie moze tylko gorsze konsekwencje zwiastowac...znajac swietokrzyski ZPN,tak jak na jesieni nam stadion na motor zamkneli,tak i teraz kusiakowi jebna kare na 2-3 mecze...mam nadzieje ze jednak nie ;)
pozdrawiam poprzednika !

~interwenient | 2006-05-21 00:37

czerwona za drugie zoltko nie powoduje absencji w nastepnym meczu,ale bezposrednia juz tak !
poza tym adamus w wypowiedzi dla radia rzeszow jasno powiedzial,ze kusiak i macior sa wyeliminowani na zydkow !wiec nie ma co sie ludzic ze zmienia sie zasady nagle i glupota kusiaka bedzie bez konsekwencji...

~ZKS® | 2006-05-21 01:59

UWAGA!!
Uwaga! dziadki, babki, matki, ojcowie, kumaci, niekumaci, małolaci, prawiczki, dziewice!! WSZYSCY w środe do Rzeszowa!! Każdy w barwach!! (koszulka czarna/zielona, podkoszulka;), czapka zimowa, rybaczka, kaszkiet, szalik, itd.).
pozdro600

~jarhead | 2006-05-21 02:56

Tadek Kwieciński !!! Tadek Kwieciński!!!
On nie dopuści stalowki do 2 ligi !!! Kibice nbie dajcie sie nabrać na 2 lige !! Po pierwsze nie ma kasy w klubie (jestem blisko zarządu) a po drugie zawiązała się spółdzielnia (żydy, motor, kmita, avia) pozdro

~Balder14 | 2006-05-21 03:33

Gratulacje z NY szkoda ze mnie nie ma w Stalowce i ze nie bede mogl pojechac na mecz do Rzeszowa by wspomoc naszych pilkarzy w walce o 2 lige ale moze na drugi rok spotkamy sie na boiskach 2 ligowych oby a wtedy napewno wybierzemy sie na jakis wyjazd razem. Pozdro dla "starej ekipy" z lat 90 i dla wszystkich z "mlodego pokolenia". Stara ekipa i dziewczyny kibicki piszcie do mnie na maila.

~Maniek | 2006-05-21 09:07

Obyśmy wygrali z Rzeszowem. :)

W środe wszyscy na zbiórke.

Pozdro Stal.

~ | 2006-05-21 09:22

Mam pytanie ?

Czy Oli wraca do gry.. bo podobno mial nie grac do konca sezonu. ?

Z gory dzieki za info.

~Działacz | 2006-05-21 09:25

Wielkie brawa po tym meczu należą się szczególnie MARKOWI KUSIAKOWI, który celowo pod koniec meczu dostał czerwoną kartkę. Takich zawodników powinno się wyrzucać z klubu. Jeśli kolo nie chciałeś grać w środę w Reszowie to trzeba było wogóle nie przychodzić do Stalowej Woli, a nie robić z siebie błazna. Co ty myślisz że kibice tego nie widzą?????????????????????

~do Działacz | 2006-05-21 09:40

Co ty pierdolisz :|:|:| WON z takimi jak ty!!!!

~ja | 2006-05-21 09:58

UWAGA !!!!!!!


KTO MA DOSTĘP DO DARMOWEGO KSERA, ODZYWAĆ SIE DO MNIE NA GG, LUB KOMORKE ! TRZEBA SKSEROWAĆ PLAKATY NA ŚRODE ! PAPIER JA DAM, TYLKO KSERO POTRZEBNE !!!

gg- 8514650
kom- 696-687-229

~ja | 2006-05-21 09:59

UWAGA !!!!!!!


KTO MA DOSTĘP DO DARMOWEGO KSERA, ODZYWAĆ SIE DO MNIE NA GG, LUB KOMORKE ! TRZEBA SKSEROWAĆ PLAKATY NA ŚRODE ! PAPIER JA DAM, TYLKO KSERO POTRZEBNE !!!

gg- 8514650
kom- 696-687-229

~ja | 2006-05-21 10:00

UWAGA !!!!!!!


KTO MA DOSTĘP DO DARMOWEGO KSERA, ODZYWAĆ SIE DO MNIE NA GG, LUB KOMORKE ! TRZEBA SKSEROWAĆ PLAKATY NA ŚRODE ! PAPIER JA DAM, TYLKO KSERO POTRZEBNE !!!

gg- 8514650
kom- 696-687-229

~ | 2006-05-21 10:01

Stal w finale mistrzostw Polski juniorek!!!. W dzisiejszym występie nasza drużyna rozgromiła gospodynie turnieju, Orła Polkowice 81:51 (24:12, 16:14, 26:7, 15:18). Punkty dla naszej drużyny zdobyły: Bąk 28, Parus 16, Kaczmarska 13, Niemiec 11, Wydra 5, Gołąbek 4, Czopor 4, Rosochacka, Borówka, Czenczek, Szostak po 0.
Jutro Stal zmierzy się o pierwsze miejsce z Huraganem Wołomin, który pokonał dzisiaj wysoko Gracza Starachowice.


Prze cipki są :D:D gratulacje dziewki ze Stalowej!! Udowdnijcie dzisiaj kto jest najlepszy w Polsce!!!!! Powodzenia :)

~ttt | 2006-05-21 10:09

Kusiak,zawodnik zajebisty ale pod koniec meczu najpierw fauluje na żółta a pare minut póżniej w ŚRODKU!! boiska bezmyślny faul!naprawdę mówę to z szacunkiem dla pana Marka ale co to miało znaczyć?a jeszcze co do sytuacji Iwana wygladało to tak że on nie że się zamotał tylko że nie chciał strzelić.tak to wygladało ale słyszałem parę podtekstów z dobrych żródeł i żeby to nie była prawda.co do Kusiaka to każdy chyba na stadionie sie wkurwił.pzdr.

~działacz | 2006-05-21 10:37

Iwanicki i Sierżęga wyrażnie odpuścili wczorajszy mecz. won z takimi ze Stalowej woli!!!!

~koń | 2006-05-21 11:41

Kusiak nie dostał drugiej żółtej , dostał od razu czerwona tak jak razem z Maciorowskim to ustalili przed meczem z panem $. Sprzedali sie za marne dolarki. Niestety tak miało byc. Dziekujemy wam piłkarzyki

~Leon Zawodowiec | 2006-05-21 11:43

Kusiak zrobił wszystko to co było potrzebne aby dostać czerwoną kartkę - każdy obiektywnie patrzący na to, co zrobił tak stwierdzi!!!! Mam do Kusiaka żal, że zrobił sobie jaja z kibiców. Żałosne i głupie

~Laszlo 73 | 2006-05-21 11:45

Jak nie można puścić meczu grą ( bo kibice widzą), to trzeba inaczej sprawę załatwić - karteczkami. Dziwie się, co oni myślą, że kibice to półinteligenci i nic nie zobaczą?

~lukasz | 2006-05-21 12:32

co wy pierdolicie:/

~kibic | 2006-05-21 12:40

siedzialem na krytej i nie naleze do dziadkow ale wczoraj mialem przyklad zgnojenia zawodnika przez panow adamusa i ozoga..pamietajcie ze jablonski jescze dwa lata temu gral w okregowce..ma chlopak talent ale ten talent nie bedzie sie rozwijal jesli bedzie szlyszal kurwy i hujowanie pod swoim adresem ...a taki wychowawca jak pan adamus to o dupe rozbic...a co do samego meczu slepy by nie zauwazyl pewnych rzeczy ktore sie wydarzyly we wczorajszym meczu...pozdrawiam

~mario_stw | 2006-05-21 13:01

TEORIA SPISKU!!!.......?
Kto wie czym kierował się wczoraj Pan M.Kusiak faulując bezmyślnie w środku boiska przy stanie na 2:0 gdy kibice zaczeli opuszczać stadion???Może to mściwy faul w kierunku rywala,a może coś więcej i bardziej strategicznego!!!?
Co kolwiek by to nie było to zawodnik z takim doświadczeniem powinien wiedzieć jakie będą represje wywołane tym faulem,i trzeba być idiotą żeby stwierdzić że pan Kusiak o tym nie wiedział:)no a jeżeli naprawde nie wiedział to samym idiotą jest właśnie pan Kusiak!!!!!
Wszystkie inne podteksty są do przyjęcia jeżeli tylko będą miały racjonalne podłoże,a jeśli ja sam jestem w błedzie to prosze aby mnie ktoś sprowadził na ziemie i ludzkimi słowami powiedział oco w tym wszystkim chodziło!!!!
FORZA ZETKAESIE!!!!

~dziadek z krytej | 2006-05-21 13:07

trener adamus do trzepania workow po cemencie.....jak by tak cos ugrali u ;zydkow; to na nastepnym meczu dziadki robia takiego mlyna ze sie w pale nie miesci.

~... | 2006-05-21 13:16

Brawo dla baranów na młynie, którzy gwizdali na Oliego :) (nie wspomnę o "dziewczynach"). Pocieszony takim pokazem, oczekuję, że wyjebiecie z autobusu wszystkich palących. Dobrze myślę ?

~flex | 2006-05-21 13:16

nie ma co teraz gadać... pojedziemy do Rzeszowa w środe zobaczymy jak to będzie wyglądało...
2 liga Stalówka !!

~flex | 2006-05-21 13:18

ps. chodziło mi o tą teorię spisku ;)
pozdro.

~stalowiec | 2006-05-21 13:24

Nie maja sie na kogo wydzierac wyszlo na Jablonskiego i Salka, choc ci grali fatalnie zwlaszcza Jablonski.Jak by wrocil Pajak to dopiero by sie zaczelo opierdalanie.Tez slyszalem jak Mietek z Kusiakiem opierdalaja Salka nawzajem.Mozna zwrocic uwage ale nie od razu klnac na nich jak szewc bo sie stresuja co bylo widac wczoraj ewidentnie po grze Jablonskiego.A wracajac do Kusiaka to co wam chodzi z tym zalatwieniem sobie czerwnieni to niewiem.Wkurwil sie poprostu bo go gosciu sprowokowal i mu oddal a to ze tak brutalnie to pooscily mu nerwy.A juz czepianie sie Maciorowskeigo mimo ze wczoraj nie zagral najlepiej tez nie na miejscu.Sedzia tez kartkowal jak z nut.

~jep | 2006-05-21 13:47

jude zeszuf ...sposob na fabiana zdzielic go z glana az mu pusci smietana albo wykrecic mu wora az zobaczy swego sponsora

~Freek | 2006-05-21 14:07

Głupia kartka, ale żeby jakaś teoria spisku? Ludzie... Co do opierniczania Jabola - niech Mieciu sam zobaczy jak gra i niech wtedy pomyśli, czy po każdym nieudanym zagraniu powinien bluzgać na Jabłońskiego.

Ps. A lud na młynie gwizdał na Oliego? Jak tak, to żałosne, jest to zawodnik Stalówki, wcześniej czegoś takiego nie było...

~interwenient | 2006-05-21 15:51

co wy tu qrwa jakies teorie spiskowe glosicie;ze niby jakies gwizdanie na olego???? dostal brawa jak wchodzil;
nie ma zadnej sprawy !a kusiak zachowal sie debilnie,ale to przeciez nie jego pierwsza kartka czerwona w karierze...koles ewidentnie go prowokowal i mu oddal noga...a potem sie polozyl,ludzac sie ze sedzia poblazy mu to zachowanie...a ten komentarz ze niby macior specjalnie zlapal 4 zoltko to juz zenada!
szkoda mi tylko jabola...w sumie jebnal w poprzeczke z glowki w 1 minucie...i sciaganie go po 35 minutach to wielce kontrowersyjna decyzja...dla mnie adamus to taki pierdolony janas w niektorych decyzjach...no a mieciu nam siada,choc wczoraj nie bylo najgorzej !pare ladnych pilek rzucil...i co jak co salek gra poprawnie i nie ma co go qrwic az tak jest to czynione i przez miecia i przez co po niektorych na necie...
trzeba wierzyc ze gesla na takim gazie i quaye cos ustrzela przy hetmanskiej...!
avia ponoc w sanoki grala na stojaco...;)takze juz oddawanie meczy;)a motor gra niezle ale zobaczymy z lepszymi rywalami jak sobie poradzi...hetman gra calego huja w tej rundzie,a wczoraj gral od stanu 1:2 w "10" wiec 4:1 nie dziwi...zreszta ja tam motoru bym sie nie obawial!kmita my i zydki sie licza w walce o awans...a moze po srodzie tylko kmita i my!-->na to licze;)
pozdrawiam wszystkich kiboli stalowki !

~polac | 2006-05-21 16:01

Co wy chcecie od Maciorowskiego?! Dostał żółtko bo musiał faulować (Jabol nie cofną się do asekuracji) bo gdyby go gość miną to byłby sam na sam! Co do Kusiaka to faul głupi jak żaden, tym bardziej, że nie jest to nowicjusz na boiskach i nie pwienien dac się sprowokować. I na koniec coś do tych co gwizdali na "Olego": jesteście zwykłymi zaściankowymi dzieciakami którym kolega zabrał łopatkę w piaskownicy i musicie to gdzieś odreagować... a może dzać wam lizaczka i jakoś to będzie?

~... | 2006-05-21 17:21

kiedy gral Jabol a kiedy kartke dostal Macior?? wydaje mi sie polpac ze Jabola wtedy nie bylo ale nie jestem tego pewien

~SKORPION | 2006-05-21 18:10

ZAPRASZAMY NA WYCIECZKĘ ROWEROWĄ DO RZESZOWA. STAL RZESZÓW POKARZE WAM, KTO NA PODKARPACIU W PIŁKĘ GRA. JEŻELI DOSTANIECIE MNIEJ BRAMEK NIŻ 3 W DUPE TO BĘDZIE WASZ WIELKI SUKCES. JEBAĆ STAL RZESZÓW.

~do laszlo73 | 2006-05-21 18:32

takiej debilnej wypowiedzi juz dawno nie widzialem ja pierdole to trzeba byc gejem jebanym i cwelem z mozgiem jak tic-tac zeby takie bzdury pisac ale do kogo ja pisze do laszlo 73 sam nick mowi sam za siebie wiesz co laszlo ,dymaj sie pedale w dupe walony co dzien!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

~kibic | 2006-05-21 19:53

popierdoleni wszyscy rasiści jebani co chcecie od oliego grał zajebiscie tylko wszedł pod koniec meczu ta bramka w hutniku oczymś światczy oli jesteśmy z tobą wieże że w rzeszowie szczelisz bramkę lub nawet dwie oli oli łowca goli

~kibic | 2006-05-21 19:57

jesteście kibicami stalówki pokarzmy to dajmy mu troche szacunku oliemu moze akurat mu to pomoze moze zacznie szczelać bramki anie zaraz gwizdy oli oli oli łowca goli

~sisieq | 2006-05-21 20:49

Moim zdaniem sedzia pokazywal kartki na zasadzie ktory zawodnik glosniej krzyknie to bedzie kartka dla zawodnika faulujacego. Przyklad ze ten facet z lezajska z 3 najpierw sie zwijal z bolu po faulu a zaraz potem juz normalnie biegal i stwarzal zagrozenie pod bramka Tomka

~polac | 2006-05-21 22:54

Jabol zszedł zaraz po tym jak nie pokrył środka pola, tak więc jakoś minutę po żółtku Maciora.

~info | 2006-05-22 00:31

Pogoni 58 (w tym 13 0rzeł).

~SWW | 2006-05-23 00:22

Słyszałem, że Oli wszedł tylko na te pare minut aby sie sprawdzic czy da rade po kontuzji (do konca nie wyleczonej) zagrac w środe z jude(żydkami). Chłopak zawsze miał na nich haczyk i miejmy nadzieje ze i tym razem tak bedzie. Pozdrawiam i do srody

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

ŁKS Łagów - Stal Stalowa Wola

ŁKS Łagów             Stal Stalowa Wola
2020-10-24, godz. 14:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Stal Kraśnik

Stal Stalowa Wola             Stal Kraśnik

2 : 0

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Puławy 15 12-2-1 38
2 Sokół Sieniawa 15 8-7-0 31
3 Wólczanka W. Pełkińska 14 9-2-3 29
4 Wisła Sandomierz 14 8-5-1 29
5 Stal Stalowa Wola 14 8-2-4 26
6 ŁKS Łagów 15 7-4-4 25
7 Avia Świdnik 14 7-3-4 24
8 Siarka Tarnobrzeg 14 6-3-5 21
9 Podhale Nowy Targ 13 6-3-4 21
10 KSZO Ostrowiec Św 14 6-1-7 19
11 Chełmianka Chełm 14 5-3-6 18
12 Wisłoka Dębica 14 4-4-6 16
13 Lewart Lubartów 14 3-6-5 15
14 Cracovia II 14 4-3-7 15
15 Stal Kraśnik 15 4-3-8 15
16 Orlęta Radzyń Podlaski 15 4-3-8 15
17 Podlasie Biała Podlaska 13 4-2-7 14
18 Korona II Kielce 13 4-1-8 13
19 Jutrzenka Giebułtów 13 3-3-7 12
20 KS Wiązownica 13 2-2-9 8
21 Hetman Zamość 14 0-4-10 4

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 0 km 5
KSZO Ostrowiec Św 0 km 150
Jutrzenka Giebułtów 0 km 0
Hetman Zamość 0 km 230
Wisłoka Dębica 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
KS Wiązownica 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2020-10-24 ŁKS Łagów - STAL
2020-10-31 STAL - Wisła Puławy
2020-11-07 Sokół Sieniawa - STAL
2020-11-11 STAL - Orlęta Radzyń P..
2020-11-14 Cracovia II - STAL
2020-11-21 STAL - Podhale Nowy Targ
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (1876) » Edek38 (1260)
» 1938fc (1178) » Vielitz44 (1111)
» Filip kacper k. (984) » Rafix (768)
» Fanatyk38 (747) » Kamil (626)
» Kamilosss (534) » Acer (480)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
Stal Stalowa Wola - Wisła Sandomierz
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Odra Opole (1:0)
2007-10-13
Ilość zdjęć: 4
Wyświetleń: 6 677 razy
STAL - Tłoki Gorzyce (5:0)
2005-06-11
Ilość zdjęć: 51
Wyświetleń: 84 793 razy
STAL - Flota Świnoujście (1:0)
2009-04-04
Ilość zdjęć: 20
Wyświetleń: 49 984 razy
Hutnik Kraków - STAL (1:1)
2006-04-12
Ilość zdjęć: 4
Wyświetleń: 10 032 razy
Osób Online: 10 / Czas gen. strony: 0.01712