Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Stalówka vs. Tłoki Gorzyce - niedziela godz.17.00

Stalówka vs. Tłoki Gorzyce  - niedziela godz.17.00
Cena biletów na ten mecz - jest taka sama ja na wcześniejsze mecze.
Dziennikarz "Echa Dnia" popełnił pomyłke pisząc takie ceny (czyli 10 i 8 zł).
Czyli ceny biletów wynoszą: 5 i 8 zł.

Komentarze (147)

~38 | 2006-06-9 14:47

wszyscy na mecz w niedziele wszyscy!!!!!!!!!!!!!!!!

~;] | 2006-06-9 14:47

witam!


mam pytanie!


kupie komiarkkE ;] pilnie!

~jack | 2006-06-9 14:56

wpis wyzej - ubaw po pachy hehehheheehehhe

~Kibic | 2006-06-9 15:09

to jak spotykamy sie przed meczem na stadionie o 16.30 żeby rozdać zakupione race i sprzedac te co zostaną? łatwiej i szybciej a na meczu spokój :P??

~fgdrg | 2006-06-9 15:27

spoko awans do IIligi piękna rzecz tylko mam pytanie przecierz my nie mamy na czym grac w tej II lidze!!! nasz staion to jest ruina jak kiedys chodzilem na krytą tak teraz za nic tam nie wejde bo to kurestwo w kazdej chwili sie moze zawalic

~t. | 2006-06-9 15:30

do poprzednika :
juz nie narzekaj nasz stadion nie jest taki zly...zobacz z czym Kmita idzie do II ligi ? wiec o stadion sie nie martwmy :)

~yeti | 2006-06-9 15:32

ty kmiocie powyzej ,tutaj tez jestes,,jak ci sie nie podoba kryta to spierdalaj do zabierzowa, tam pod wiata bedziesz bezpieczny,moze krowy cie nie osraja...

~felipe | 2006-06-9 16:40

prawda jest tala ze zabierzow swoje mecze bedzie rozgrywal na stadionie wawelu w krakowie juz jest podpisana wstepna umowa na udostepnienie stadionu chocaz stadion wawelu-pozal sie boze drewniana trybuna kryta strach tam fajki palic:)

~miś Uszatek | 2006-06-9 17:30

tak na uspokojenie , najpierw trzeba awansowac do II ligi a pozniej martwic sie o stadion. poczekajmy do niedzieli .....

~ktos | 2006-06-9 22:40

0 -2 !!! dla ekwadoru : //

~zks | 2006-06-9 22:59

polska sie nadaje buraki kopac nic wiecej predzej przyjada niz pojechali tylko trzeba wierzyc w stalowke bo oni nas nie zawiedza =D do boju ZKS !!!!!!!

~ | 2006-06-9 23:01

Brawo Janas kolejny raz udowadniasz ze jestes bardzo dobrym trenerem !!!! oby tak dalej....................... :/

~ | 2006-06-9 23:01

na POLSKE nie ma co liczyc , Liczmy na STALOWKE ona przyniesie nam duzo radosci!!

niedziela 17 na sektorze spiew i zabawa

~anton | 2006-06-9 23:49

stalowa tak wejdzie do 3 ligi jak janasowe ćwioki do dalszych rozgrywek

~ | 2006-06-10 08:57

do wpisu wyżęj: masz racje do 3 ligi nie wejdziemy :)

~stal | 2006-06-10 08:58

najlepiej jak by wpuscił janas od poczatku brożka i jelenia ponieważ mieli oni wiecej akcj w ciagu tych ostatnich minut niz zurawski

~JOAHIM | 2006-06-10 09:07

nirozmawiajmy na tej stronce o Janasie bo szkoda strony tylko dopingujmy nasz ukochana Stal!!!!

~:D | 2006-06-10 09:17

,,WYOBRAŹ SOBIE PIĘĘKNE GOLE":D.
Kmita też sobie je tylko wyobrazi jutro!!!!

~Piotrek zw.Jankiem | 2006-06-10 09:44

i chuj wazne ze pracuje :)

~ktos | 2006-06-10 10:51

...Płacze Bo Świat Jest Warty Łez...

~do Ktosia powyżej | 2006-06-10 11:05

radzę odłożyć żyletkę...

~ | 2006-06-10 12:29

Proponuję założyć nowy news na stronie. O której jutro zbiórka itp. Żeby było fajnie wszystko zgrane. Wiem że kolega BZC_Prb takie newsy zakłada więc porponuje. Pozdrawiam

~t. | 2006-06-10 12:50

no wlasnie przydalo by sie takie info bo skoro ma byc zajebista oprawa to przydaloby sie zeby wszystko bylo dograne na pierwszy gwizdek

~ktoś | 2006-06-10 13:21

popieram kolegów wyżej :D

co do meczu naszej reprezentaci to no coment! Żenada cała planeta sie kwur88wiła :D i wyszły zadymy pod nią:D pozdro dla kibiców Stalówki dziś jedziemy do Niska!!!!

~ | 2006-06-10 13:45

Zgadzam sie.. powinien byc news o zbiorce. :)

Pozdro.

~ | 2006-06-10 13:55

przyjdzcie o 16.30 na mlyn i juz. tam ktos bedzie ze starszych i sie wszystkiego dowiecie

~ULTRAS | 2006-06-10 16:00

Kurwa jak zapłaciliscie to sie sracie , ale jak nie to kurwa ciezko wam jest wogule przyjsc na młyn !! NIE DLA JEBANYCH INTERNETOWYCH KIBICÓW !!

~do wpisu wyżej | 2006-06-10 16:58

Właściwie o co ci chodzi ? O coś konkretnego ? Czy chcesz pokazać jaki jesteś KUMATY ??

~wyjazdowicz | 2006-06-10 17:22

mysle że jutrzejszym hitem na stadionie przy hutniczej będzie hasło "chuj z polakami stalówko jesteśmy z wami ;-) '

~Ziemia Polska | 2006-06-10 18:07

no to troche się kolego mylisz... miej szacunek dla swej ojczyzny !

~1938 | 2006-06-10 18:08

"chuj z polakami" ...czyli rozumiem chuj z nami ? chyba ze nie czujesz sie polakiem ? ludzie myslcie

~David | 2006-06-10 18:23

Nie wie ktos jak Sokół, dzis z Siarka??

~do wyjazdowicz | 2006-06-10 18:48

chuj qrwa z toba jebany popierdolencu wypierdalaj z tej strony

~ | 2006-06-10 19:10

jak wyjezdzalem to bylo 1-0 dla sokola i siarka nie strzelila karnego. siarki ok 60. w przerwie wracaja do domu

~ | 2006-06-10 19:36

Sokół Nisko zremisował 1:1 z Siarką Tarnobrzeg w meczu 32 kolejki IV ligi podkarpackiej.Bramkę dla niżańskiego zespołu zdobył w 39 minucie Piotr Niemiec,dla którego to było jedenaste trafienie w tym sezonie.Piłkarze Siarki wyrównali w 84 minucie za sprawą M.Stępienia.W 65 minucie Leptacz nie wykorzystał rzutu,którego obronił bramkarz Sokoła Marcin Michalak.

~KSZO 1929 | 2006-06-10 20:29

Hej Stalówka !! kibicujemy wam w Ostrowcu,życzymy wam awansu !! Stalówka nie zasługuje na 3 lige !!
Czekamy na was...bez żadnych tam baraży ;];];]

~lukasz | 2006-06-10 20:47

my wchodzimy w tym sezonie medaliki z Czestochowy w nastepnym i gramy wielki mecz przyjazni za 2 lata:)

~fan hiperów | 2006-06-11 03:49

stalowa w 2 lidze, jajka w tesco po 15 gr

~ | 2006-06-11 09:13

Dzis pokazemy kto rzadzina podkarpaciu :D i kto zasluguja na 2 lige :P

Pozdro

~ZETKAES | 2006-06-11 09:29

2 LIGA 2 LIGA ZEEETKAAES!!!

~jack | 2006-06-11 11:07

mam nadzieje ze dzis bedzie wielka feta choc nie podpalam sie za bardzo bo nie chce byc nie mile rozczarowany i to samo radze innym II LIGA II LIGA STALÓWKA

~... | 2006-06-11 12:42

ja ide na mecz a ty?

~ | 2006-06-11 12:56

tez ide :P

~ | 2006-06-11 13:00

ja też ide ... szal ... i na hutniczą ... dzisiaj święto !!

~Marco | 2006-06-11 13:34

pogonmzks.blog.onet.pl/ tak więc pogoń napewno nie odpuści :D:D Do zobaczenia na Hutniczej :):):) i oby II liga była nasza !!!!

~pyrlik | 2006-06-11 13:59

Te 100 tyś. to jakaś łapówka? :D:D:D

~ | 2006-06-11 14:02

te 100tys to dla pilkazy Stali

~... | 2006-06-11 14:08

Nie mam z kim isc na mecz :(:(
Chyba nie ide :(

~siarkowiec | 2006-06-11 14:09

życzymy awansu

~ | 2006-06-11 14:40

Panowie nie pierdolcie tylko wszyscy na mecz Stalowej .


Czuje ze dzis wielkie swieto w Stalowej Woli

~ | 2006-06-11 15:04

dzisiaj urodziny obchodzi byly pilkarz nasej kochanej stalowki marek baster
wszystkiego najlepszego!!!
90minut.pl/kariera.php?id=84

~hooligan | 2006-06-11 15:56

Stalówka vs. Tłoki Gorzyce - niedziela godz.17.00 STALÓWKA dzis bedzie awansować do 2 ligi to po meczu bedzie picie do samego rana,,,,,,,,,,,,,,

~kasdjklas | 2006-06-11 16:10

hahahaah

~Noname | 2006-06-11 16:24

Wiadomo czy jest gdzieś relacja z meczu pogoni z kmita ?????

~ | 2006-06-11 17:00

jaka jest strona rtelacji na żywo stalówki????

~ | 2006-06-11 17:05

Zna ktoś tę stronę !!!!! ????

~ktos | 2006-06-11 17:05

na jakiej stronie jest relacja stalowka-tloki ?

~.... | 2006-06-11 17:11

chlopaki, podobno na meczu jest wielka publicznosc w liczbie ponad 6 tys. pozdro

~ | 2006-06-11 17:11

Jest 1:0 dla Stali

~ktos | 2006-06-11 17:14

skad macie to info ???????

~ralf | 2006-06-11 17:16

1:1Kusiak 13 sam.

~ | 2006-06-11 17:16

Pogoń- Kmita 0:1

~ | 2006-06-11 17:17

Relacja z meczu Pogoń - Kmita
www.futbol.org.pl/live.php?id=4

~.... | 2006-06-11 17:18

ja jestem na telefonie caly czas prawie albo smsy/. ale widzow ogromnie duzo... pozatym wynik juz 1-1

~ | 2006-06-11 17:18

niestety 1:1

~ktos | 2006-06-11 17:20

:///

~Robert | 2006-06-11 17:22

10 - Kmita przeważa. Najgroźniejszą do tej pory była sytuacja Bębenka, który próbował lobować bramkarza Nalepę. Zawodnik Kmity nie trafił jednak w bramkę, a sędzia odgwizdał faul na bramkarzu.

~ | 2006-06-11 17:24

Ty chuju co podałeś tu 0:1 dla Kmity życzę Ci żeby cie sczyściło dziś jak kota po budyniu !!! Ty obsrajchuju powiatowy !!!

Podawajcie tylko sprawdzone i prawdziwe wyniki .

~ | 2006-06-11 17:25

Stal 1:1
Kmita 0:0
I nie pierdolić głupot

~Tomasz_stw_krk | 2006-06-11 17:27

stalowka 3:0

~ | 2006-06-11 17:27

wlasnie tak.. Ci co nie wiedzia o wyniku to zamknac pyski.

~ | 2006-06-11 17:27

3:0 z skąd takie info ?

~ | 2006-06-11 17:27

Nikt nie podał ze jet 0-1 TY GNOJU!!!!! Tylko, było podane że Kmita miałą sytuacje wynik : GNOJU SPECJALNIE DLA CIEBIE: Pogoń -Kmita 0-0. Ty gnoju

~Tomasz_stw_krk | 2006-06-11 17:29

3:0 sdla stalowki i info ze stadionu !!!

~qwert | 2006-06-11 17:30

Masz kurwa ośle :


Autor:

Data: 2006-06-11 17:16

Pogoń- Kmita 0:1


Do niego pisałem ty gnoju samarkany !!!

~midu | 2006-06-11 17:32

10 - Kmita przeważa. Najgroźniejszą do tej pory była sytuacja Bębenka, który próbował lobować bramkarza Nalepę. Zawodnik Kmity nie trafił jednak w bramkę, a sędzia odgwizdał faul na bramkarzu.

--------------------------------------------------------------------------------
Stal Stalowa Wola prowadzi z Tłokami 3:0

--------------------------------------------------------------------------------
23 - Groźne sytuacje Zawadzkiego i Bagnickiego, ale ich strzały kolejno po rzucie rożnym i wolnym głowami lądują poza bramką.

~ | 2006-06-11 17:37

Jaki jest w końcu wynik???????????????
ZETKAES!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

~ | 2006-06-11 17:39

4:0

~ktos | 2006-06-11 17:39

to w koncu 1:1 czy 3:0 ???

~ | 2006-06-11 17:39

4:0

~ | 2006-06-11 17:40

jest 4:0 po 40 minutach !!!!!

~ | 2006-06-11 17:41

4-0 STALOWKA!!!!!
0-0 POGON!!!!!!!
oby tak dalej

~ | 2006-06-11 17:41

Ile jest widzów ale realnie a nie pińcet tysięcy??

~normalny | 2006-06-11 17:41

nie sluchajcie tego idioty, bo widac ze to nie jest kibic stalowki, tylko jakis wiesniak, probojacy wprowadzic klutnie na forum... pozdro dla normalnych

~ktos | 2006-06-11 17:43

a wiadomo kto strzelil ?

~... | 2006-06-11 17:43

widzow na oko mojego kumpla ponad 6 tys.. moze lekko przesadzil.. ale jest ponad 5 kawalkow..

~ | 2006-06-11 17:44

jaki wynik po pierwszej połowie??W Leżajsku i w Stalowej Woli

~ | 2006-06-11 17:45

Stalowka 4:0
Kmita 0:0

~do leni | 2006-06-11 17:46

lenie jakis zyczliwy kolo podal kilka wpisow wyzej adresy do str. z live , a wy sie tak sracie i pytacie o wynik... ogarnijcie sie.. i nie zachowujcie sie jak 5 latki.. ruszcie glowami pustymi.

~do do lenia | 2006-06-11 17:48

podaj link do relacji ze Stalowej

~ | 2006-06-11 17:49

relacja jest na chatcie , i jest 4:0 , a Kmita 0:0 do przerwy !!

~boss | 2006-06-11 17:52

ZKS STAL
STALOWA WOLA
37-450 Stalowa Wola
ul. Hutnicza 15
tel.(0-15)842-02-21
TUTAJ MACIE NR>> PROSZE DZWONIC OSLY--->>> fast

~boss | 2006-06-11 17:55

~ | 2006-06-11 17:58

Pogon - Kmita 0:1

~ | 2006-06-11 18:08

pogon-kmita0-1do przerwy info radio rzeszow

~ | 2006-06-11 18:20

Pogoń Kmita 0:2
Stal Tłoki 5:0

~ | 2006-06-11 18:32

2 liga dla KMITY !!!

~aRTI | 2006-06-11 18:39

idz jeden z drugim sie wypalowac!!!!!!!!!!!!!!!!ZKS PONAD WSZYSTKO!!!!!!!!!

~boss | 2006-06-11 18:41

stal 5-0 , kmita 4-0 prowadzi.. masakra

~1 8 l | 2006-06-11 18:49

kmita prowadzi 4-1 a stal 5-0

~ | 2006-06-11 18:57

Stal 5:0
Kmita 5:1
Stal w barażach

~ | 2006-06-11 19:01

KMITAAAAAAAAAAAAAAAAA
KMITAAAAAAAAAAAAAAAAA
KMITAAAAAAAAAAAAAAAAA
KMITAAAAAAAAAAAAAAAAA
KMITAAAAAAAAAAAAAAAAA
KMITAAAAAAAAAAAAAAAAA

~ARTI | 2006-06-11 19:09

NO I WIOCHA W 2-LIDZE CYRK NIE TEATR!!!!!!!!!!!!

~lukasz | 2006-06-11 19:12

kmita w II lidze. bujta sie:/
ehhh

~1 | 2006-06-11 19:12

Czy wie ktoś kto strzelił te brameczki?? Dla stalówki oczywiście. pozdrawiam

~bbb | 2006-06-11 19:15

geśla iwanicki drabik sałek maciorowski

~kajko i kokosz | 2006-06-11 19:41

kurwa pajace.po chuj tu wchodzicie.co was kurwa za kibice jak na najwazniejszym meczu u siebie was nie ma!!

~stalowiec | 2006-06-11 19:56

myslalem ze pogon sie bardziej postara a tu kolejna miescina w drugiej lidze.. kolejne heko.. ehhh a dzisiejszy mecz to najnizszy wymiar kary gorzyce byly strasznie slabe bylo widac przepasc, 3 klasy roznicy, my mamy nawet spore szanse na druga lige, bo jak sie wygrywa od niechcenia z badz co badz 3-cioligowymi gorzycami 5:0 to potencjal napewno jest, trzeba walczyc dalej.

~ | 2006-06-11 20:02

mam nadzieje ze trafimy albo na Polonie Bytom albo na Heko.
bo Radomiak i Podbeskidzie jest poza zasiegiem

~jude88 | 2006-06-11 20:09

gratulacje dla kopaczy no i oczywiscie dla kibiców pokazaliscie na co was stac i za to wielkie dzieki. tyle flag co na ogrodzeniu wisialo to na hutniczej na raz nie widzialem nawet w meczu z jebanym rzeszowem

~ | 2006-06-11 20:18

Boje sie ze w barazach nie damy rady :(

~pan xxx | 2006-06-11 20:21

kurwa nastepna wioska w 2 lidze:/
PIŁKA NOŻNA DLA KIBICÓW!!!
ile ludzi bylo na meczu bo niestety nie moglem byc

~ | 2006-06-11 20:28

na moje oko to ludzi na stadionie ok 3 tys moze i wiecej mlyn oceniam na 380 cos kolo tego plus na krytej ok 60 osob. troche kibicow bylo tez na luku i kolo krzeselek

~;] | 2006-06-11 20:29

no bylem na meczq qrwa chlopaki II LIGA KIBICOWSKA SIE NALEZY JAK HUJ!!! a pilkarze zajebiscie widac bylo ze gorzyce to duzooo gorszy zespol pozdrooo dla wszystkich a teraz na festynhahhahaahahdo p-ca lol pozdroo ziomalee!!IIliga II liga zks!!!

~pan xxx | 2006-06-11 20:32

dzieki na info

~stalowiec | 2006-06-11 20:36

ciekawe ilu kibicow bedzie przychodzilo na druga lige w metropolii zabierzow, moj typ to 500 na mecz a moze rekord pobija i 800 bedzie?

~:/ | 2006-06-11 20:39

no przeciez w czermnie przycjhodzi po 200 osob. tak samo jest w nowym dworze i polkowicach

~Chudy | 2006-06-11 20:42

Dzisiaj dalismy rade spoko oprawa :D
Kto nie byl to niech zaluje i dalej niech dalej siedzi w domu i sie pyta jaki wynik meczu :/
teraz czekamy na losowanie barazy :)

Wrzuccie jak najszybciej fotki z meczu :D:D

Pozdro

~szyderca | 2006-06-11 20:56

mecz jednostronny. ładną bramkę strzelił Drabik. mogło być znacznie wyżej, ale albo zabrakło dokładności albo sędzia dopatrywał się spalonego. szkoda, że Leżajsk tak popłynął. liczyłem po cichu na remis. może gdyby nie straciliby tej bramki do szatni to by jakoś to było... a tak to musieli się odkryć bo już nie mieli nic do stracenia. co do kmity to niech się wioska cieszy. będą pewnie mieli teraz dożynki w jakiejś remizie i sołtys na uroczystej mszy św. da na tace i wygłosi orędzie. w tej wiosce nie ma praktycznie zainteresowania piłką. na inaugurację II ligi może tam przyjdzie nawet i z 1000 ludzi ale później standardzik: 300-400. zobaczymy co się stanie jak sponsor ich kopnie w d**e. degradacja do 4 ligi a później gerappaaaaa... po co się pchają na siłe tam gdzie nikt ich nie chce.

~ | 2006-06-11 20:56

chciałbym aby stalówka trafiła na polonie bytom !!! :):):):)

~BZC | 2006-06-11 21:06

ma ktos fotki z meczu jak tak to podajcie linka lub jkais kontakt z wami!!

~polac | 2006-06-11 21:25

meczyk pięknisty ale powinno być minimum 8:0 a bramki sałka i jabola to stadiony świata!! A co do baraży to gramy w czwartek o 17 czy mam złe info??

~oggy | 2006-06-11 21:49

Mam nadzieje że w meczu barażowym będzie jeszcze lepsza atmosfera na stadionie niż dziś! bo doping będzie naszym potrzebny jeszcze bardziej niż dziś. Już się nie moge doczekać. Szczerze to sam nie wiem jaką drużyne chciałbym w barażach. Wydaje się że najłatwiejszy do przejścia jest HEKO, Podbeskidzie to bankrut i może zakończyć żywot (podobnie jak Heko które ma połączyć się z Polonią W-wa) Wychodzi na to że najtrudniej będzie z Polonią Bytom i Radomiakiem ale wszystkie te drużyny grają nierówno i nic nie wiadomo. Wierze jednak że dla drużyny która wylosuje stalówke, sezon 2005/2006 był ostatnim w II lidze, przynajmniej na rok.

~lolo | 2006-06-11 21:49

masz dobre info. Polać mu!

~ | 2006-06-11 22:02

mecz zajebisty, tłoki cienkie :P nawet tadek se ich robił w polu karnym jak chciał :D

~Pawel | 2006-06-11 22:04

szkoda Mi waszych komenatrzy! Kmite wyzywacie od prowincji,wiosek..Sami Zobaczcie na Stalowa Wole.Wiele Osob nawet nie ma poojecia ze takie miastko jest w Polsce a co dopiero pokazac na mapie.Zabierzow,owszem moze i nie jest najwiekszym miastem ale musiamy sie liczyc z tym za zaraz obok jest naprawde duuuze i ladne miasto?Zapomnieliscie? Jest To Krakow :) My niestety w poblizu nie mamy takiego wiekszego miasta...;/Rzeszow? 100 kilkadziesiat tysiecy;/ Zastanowcie sie wiec zanim bedzie pisac takie komantarze ;]

~uuu | 2006-06-11 22:07

Finishparkiet,Szczakowianka,Heko,Polkowice,Swit.i teraz dołaczy Kmita do drużyn i ''miast'' w których futbol jest czyms obojetnym dla mieszkancow.okazuja to swoim zainteresowaniem i obecnoscia na meczach.jak sponsorzy,bo to glownie o nich chodzi moga wybierac takie wichury gdzie w sasiednich miastach(np. w Krakowie Wawel)gdzie są obiekty i cała infrastruktura i przede wszystkim TRADYCJA I KIBICE ktorzy będą przychodzic i dopingowac ich na meczach.a na Kmite przyjdzie paru podchmielonych pszenno-buraczanych i ''łole,łole nie domy sie''.to nie tak zebym uwazal ze Stalowa jest pępkiem Polski,ale ludzie tak na zdrowy rozsądek,wystarczy popatrzec jak ludzie chca dobrej piłki w Stalówce.dzisiaj bylo ze 3-3.5 tysiaca.gwarantuje że na 2 lige 2-2.5 tys. byloby co mecz,a w tych wazniejszych jak dzisiaj,w tym młyn 200-300 osób i profesjonalny doping,w pełnym tego słowa znaczeniu.to nie tak zeby mnie ktos zle zrozumial ze skrobie w czasie przyszlym,bo wierze ze Stal wejdzie,tylko szkoda ze takie dziury graja w wyzszych ligach.wtstarczy spytac o to samych pilkarzy ,takiego Kaliciaka,niech powie ze mu sie lepiej gra w Kmicie niz w Wisle i zeby doping miejscowych dodaje im skrzydel.jaki doping,to soltys rozgania krowy z pastwiska na inwentarze tubylców.ponoc wynajma stadion Wawelu.przyjdzie 150 z Zabierzowa,200 z Krakowa i ''show must go on''.no comment.pzdr.

~oggy | 2006-06-11 22:37

To że kmita będzie grała na stadionie Wawelu Kraków jest raczej pewne bo oni przecież w tym zabierzowie nie dostosują stadionu do wymogów drugoligowych. Tak więc będą grać w Krakowie i w pewnym momencie sponsor tam przeniesie całą drużyne i tak oto będziemy mieli Wawel Kraków znów w II lidze. To już nawet nie jest śmieszne, to jest tragiczne.....

~ | 2006-06-11 22:40

A kibiców Kmity 0. Czyli mecze będą przy pustych trybunach ? Co się dzieje teraz w piłce to szok. Gdzie takie firmy jak Raków, Odra Opole ? Pozdrawiam

~isuone | 2006-06-12 02:32

mam troche fotek z meczu + kilka filmikow jakby ktos byl zainteresowany :), dajcie jakis cynk gdzie to mozna powrzucac to wrzuce kilka fot bo filmiki to pewnie nie wejda. pozdro

~ | 2006-06-12 07:10

wrzuc chociazby na www.wyslijto.pl , filmiki tez przyjmie:)

~do isuone | 2006-06-12 08:17

wyslij mi co masz z meczu chudyrafal@interia.pl

z gory thx

~asz | 2006-06-12 08:30

bylem w lezajsku ,pogon slabiutka choc do przerwy sie trzymala. kmita tez nic specjalnego.--wioski z zabierzowa okolo 45-50 glow[jeden autobus] choc rownie dobrze mogli konmi i wozami przyjechac...

~krol | 2006-06-12 08:50

Ale was boli awans Kmity.Płaczcie cieniasy bo w barażach nic nie załatwicie i to was przekręcą,tak jak wy załatwiliście sobie mecz w Lublinie.

~ttt | 2006-06-12 09:31

do poprzedników:i tym się właśnie różnimy.niechby Stal Rz. lub Motor weszli,spoko.maja tradycję,dobrych kibiców licznie odwiedzajacych stadion.żadna zazdrość wzgledem Kmity tylko dobro polskiej piłki patrząc z punktu widowiska przede wszystkim i jakby to powiedziec:''poczuc piłkarska goraczkę,bezcenne".czy kibice,powiedzmy kibice Kmity maja o tym jakies pojęcie?nawet wy Siarkowcy potraficie zrobic dobry młyn i doping,oczywiście Radomiak też.ja wierzę ze wejdziemy,ale wszystko się może zdarzyć.a gdyby zdarzyło sie inaczej to co ?będę chodził na piwo zamiast na mecze w 3 lidze?owszem na browca pójde ale po meczu.nagrałem kilka scen dopingu Stalowców wczoraj.nawet nie macie pojęcia jak to sie pózniej ogląda.wczoraj było naprawdę git.w Zabierzowie tylko ksiądz bedzie zły że ludzie zamiast do kosciola na tace pojda na mecz i dadza na bilet.ale zaraz sie dowiem ze plebania jest jednym ze sponsorow co?pzdr dla wszystkich KIBICÓW!

~ | 2006-06-12 10:32

gdzie mozna sciongnonc jakies filmiki z wczorajszego meczu bo z księgi gości nie moge nie wiem czemu

~kmita | 2006-06-12 10:43

Nie potraficie pogratulować tylko bluzgacie.Ale wasza prostota jest żałosna.Wasz młyn itp to smiech na całą Polskę!

~kr | 2006-06-12 11:11

W całej Polsce radość wielka w 2 lidze KMITA WIELKA!!!

~Młody do kmita | 2006-06-12 11:12

weż ty się kolego uspokój gdybyś przyjkechał chocaż raz na mecz Stalówki to byś wiedział co to jest prawdziwa oprawa a u was na mecze chodzi 500 kibiców i co tym się chcesz chwalić macie pieniądze i tyle zero tradycji i nie pierdol tu takich głupot dzieciaku 100 lar gracie huja macie!!!tyle do ciebie zabierzowski psie.... pozdrowienia dla Kibiców Stalówki wczoraj było zajebiście przygotowujemy się juz na czwartek o 17.00 ma nas byc 5000 tys a na młynie 8 stów młodzi zbierajcie kolegów znajomych pozdrowienia dla BZC!!!!!!!!!

*II liga II liga ZKS*

~kibic | 2006-06-12 11:13

ale chociaz Stalowka osiagneła to miejsce umiejetnościami a nie kasą. gratuluje kmicie pieniedzy. bo słono musiała wydać

~pan xxx | 2006-06-12 11:30

jak macie jakis foty albo filmy z wczrajszego meczu to wystawcie je gdzies i linka podajcie!
z gory dzieki!!!pozdro

~isuone | 2006-06-12 13:18

ja mam foty i filmiiki ale nie chuj anie wiem gdzie mialbym to wrzucic. Do ziomka co proponowal na wyslijto.pl czy cos takiego to moge tylko zaznaczyc ze to nie jest stronka do wrzucania tylko PRZESYLANIA duzych plikow, ale zeby z niej skorzystac to przydalo by sie wiedziec do kogo sie chce wyslac a nie puszczac w .... no wlasni egdzie?

~pan xxx | 2006-06-13 14:28

tu wrzuc
www.imageshack.ussame foty bo filmy to chuj wie czy sie da:]

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

ŁKS Łagów - Stal Stalowa Wola

ŁKS Łagów             Stal Stalowa Wola
2020-11-29, godz. 12:00
Bilans gier

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Puławy 20 15-3-2 48
2 Sokół Sieniawa 20 12-7-1 43
3 Stal Stalowa Wola 20 12-2-6 38
4 Wisła Sandomierz 20 10-7-3 37
5 Avia Świdnik 20 10-6-4 36
6 Wólczanka W. Pełkińska 20 11-3-6 36
7 KSZO Ostrowiec Św 20 10-3-7 33
8 Siarka Tarnobrzeg 20 9-4-7 31
9 Podhale Nowy Targ 20 9-4-7 31
10 Chełmianka Chełm 20 8-4-8 28
11 ŁKS Łagów 20 8-4-8 28
12 Lewart Lubartów 20 6-8-6 26
13 Wisłoka Dębica 20 6-8-6 26
14 Korona II Kielce 20 7-2-11 23
15 Stal Kraśnik 20 6-4-10 22
16 Orlęta Radzyń Podlaski 20 5-4-11 19
17 Cracovia II 19 5-3-11 18
18 Podlasie Biała Podlaska 20 5-3-12 18
19 KS Wiązownica 19 4-4-11 16
20 Jutrzenka Giebułtów 20 4-4-12 16
21 Hetman Zamość 20 1-5-14 8

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 0 km 5
KSZO Ostrowiec Św 0 km 150
Jutrzenka Giebułtów 0 km 0
Hetman Zamość 0 km 230
Wisłoka Dębica 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
KS Wiązownica 0 km 0
ŁKS Łagów 0 km 0
Sokół Sieniawa 0 km 0
Cracovia II 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (2404) » 1938fc (1497)
» Edek38 (1260) » Vielitz44 (1230)
» Filip kacper k. (1122) » Kamil (785)
» Rafix (768) » Fanatyk38 (762)
» Kamilosss (557) » Acer (486)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
Stal Stalowa Wola - Wisła Sandomierz
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Garbarnia Kraków (2:0)
2013-09-28
Ilość zdjęć: 33
Wyświetleń: 42 385 razy
STAL - Puszcza Niepołomice (2:0)
2014-10-18
Ilość zdjęć: 30
Wyświetleń: 27 244 razy
Wigry Suwałki - STAL (0:2)
2013-10-05
Ilość zdjęć: 6
Wyświetleń: 11 627 razy
STAL - Stal Rzeszów (2:1)
2011-04-16
Ilość zdjęć: 39
Wyświetleń: 92 872 razy
Osób Online: 14 / Czas gen. strony: 0.01607