Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Stalówka powraca na zaplecze I ligi

Stalówka powraca na zaplecze I ligi

Relacja z meczu: http://tvm.tvkdiana.pl/video/wmv/190606_sport.wmv
(Ściąganie - Zapisz element docelowy jako...)

Po trzech latach tułaczki, Stal Stalowa Wola wróciła na drugi front.
- Druga liga, druga liga, Stal, Stal, Stal! - krzyczeli na całe gardło uradowani z awansu piłkarze trenera Sławomira Adamusa wjeżdżając tuż przed północą autokarem na swój stadion w Stalowej Woli. Szampan lał się strumieniami.

Na "bohaterów z Czermna” czekał tłum kibiców. Stalowowolanie woleli zmierzyć się w barażowym dwumeczu z Polonią Bytom, albo Radomiakiem. Z Polonią, bo najsłabsza z barażowego grona, a na Radomiaku chcieli odgryźć się za Tłoki, którym klub z Mazowsza dwa razy stawał na drodze do wyższej ligi. Padło na drużynę z tajemniczego Czermna, czyli na Marka Drozda, Krystiana Kanarskiego, Adriana Sobczyńskiego, którzy kiedyś grali, albo ocierali się o Stal. Był pierwszy mecz w Stalowej Woli i podopieczni Józefa Antoniaka przegrali go 0-1. Heko nie stało na straconej pozycji, ale to Stal była na fali.

Najpierw była fala kibiców. Plakaty nawoływały, że kto żyw ma jechać do Czermna. Chętnych do odwiedzin stadionu rywala było jednak zbyt wielu. Przynajmniej zdaniem policji. Z dziesięciu autokarów, które mogłyby wyjechać na niedzielną wycieczkę, pojechały tylko dwa (autokar i bus). Policjanci ostrzegli przewoźników, że sprawdzą stan techniczny autokarów i większość się wycofała. Pozostał transport prywatny.

Kilkadziesiąt kilometrów przed Kielcami, zaczynają się nam przyglądać policjanci. Co kilometr jest ich więcej. W końcu: Stop. Przegląd samochodu, kieszeni - jak na mundialu. Nie ominął on prezesów i działaczy PZPN. Pytali nawet, komu będziemy kibicować! Nikt nie ryzykował głupią odpowiedzią. Jedni się wyrwali, inni dalszą drogę przemierzali 60 km/h w policyjnym konwoju.

Kartkami za awans. Czermno (900 mieszkańców) wita przyjaźnie. Henryk Konieczny ("HeKo” - owiewki samochodowe) zdążył wrócić z Niemiec. Widać to po wzorowym porządku. Na VIP-ów czeka wędlina najwyższej marki, dziennikarzom została kiełbaska i kaszanka. "Kibole” za kaszankę musieli płacić. Na klubowym parkingu - i tam cholera czysto! - eleganckie samochody. Na mecz przyjechali m.in. Jacek Berensztajn i Sławomir Majak.

Pierwszy gwizdek i zaczyna się ...dramat. Stalowcy jakby pierwszy raz piłkę widzieli, a gospodarze cisną. Błąd Marcina Drabika i jest nieszczęście. Karta jednak musi się odwrócić. 45 min. później, to nasi szaleją z radości. Za niedługo gol Folca na 2-1 i gra o wszystko. Kto strzeli, tego liga. Fauli, co niemiara, a że sędziowanie było, jakie było, sypały się kartki. Gościom częściej. Warto jednak było nimi płacić za awans.

Obcięli krawat, rozdali koszulki. Ten przyszedł o godz. 18.50. Na wiejskim stadionie słychać było tylko wrzaski przyjezdnych. Rozpromieniła się nawet twarz Bronisław Żaka, prezesa Stali, która przegrała wprawdzie rewanż 1-2, ale awansowała. Szef klubu za ten awans będzie musiał wysupłać premię. Piłkarze obcięli krawat trenerowi, oddali koszulki kibicom i pojechali w drogę powrotną. Szybciej ze stadionu wyszli kibice Heka, a prezes Konieczny zamknął się w swoim pokoju i z nikim nie chciał rozmawiać.

Co teraz? - Dajcie, chociaż chwilę na oddech. Niech to wszystko do mnie dotrze - nie dawał się zaczepić prezes Żak. Co, jak co, ale będzie musiał poszukać pieniędzy. Do rozgrywek zostało nieco ponad miesiąc, a na stadionie trzeba to i owo zrobić. Chociażby zamienić drewniane ławki na krzesełka.

A co z drużyną? - Wiem tylko, że wszyscy dostaną dwa tygodnie urlopu, na który sobie zasłużyli - mówi trener Adamus. On raczej na urlop nie może liczyć, bo będzie musiał rozglądać się za wzmocnieniami. Tak zaczyna się druga liga sezonu 2006/2007.

Będzie to sezon szczególny, bowiem za rok Stalówka będzie świętować 20. rocznicę pierwszego awansu do ekstraklasy. Z tamtego składu został tylko Mieczysław Ożóg. Pamiętnego lata 1987 roku, Stal w walce o najwyższą ligę, pokonała w barażach Górnika Knurów. W Knurowie było 1-2, u nas 2-0. Ależ to był rewanż! Nikt kibiców wtedy nie wyłapywał i na stadionie Stali mogło ich być 15 tysięcy! Siedzieli na płotach, dachach i drzewach. "To se ne wrati”, ale gdyby na każdy drugoligowy mecz przychodziła tylko trzecia część tego, Stal grałaby jak na skrzydłach.
źródło: "Nowiny"




Nowy sponsor w Stali!?
Jeszcze wielka radość w zespole piłkarzy Stali Stalowa Wola po ograniu w barażach HEKO Czermno i awansie do drugiej ligi nie skończyła się na dobre, a już w klubie nie brak kłopotów przed rozpoczęciem występów na zapleczu ekstraklasy. Konieczna jest modernizacja stadionu, znacznie większy budżet i wzmocnienia zespołu. Na szczęście na horyzoncie pojawił się ewentualny strategiczny sponsor...
- Znamy nowe instrukcje dotyczące występów w piłkarskiej drugiej lidze - mówi Marek Jarecki, dyrektor Stali. - Wymagania są między innymi takie, że na naszym stadionie musi być 1500 krzesełek z oparciem, monitoring. To leży w gestii Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, bo nasz klub tylko korzysta z obiektów sportowych. Obawiam się, czy będziemy mogli rozgrywać spotkania u siebie albo czy nie otrzymamy zgody na grę w drugiej lidze warunkowo.

Druga kwestia to wysokość klubowego budżetu, pozwalającego spokojnie myśleć o grze w drugiej lidze.
- Potrzeba na to półtora, dwóch milionów złotych, a to jest tyle, ile wynosi budżet całego naszego klubu - przyznaje Marek Jarecki. - Czy na horyzoncie jest jakiś sponsor, który mógłby nas wesprzeć? Nie ukrywam, że prowadzone były rozmowy z firmą „Złomrex”, która rozwija się dynamicznie i inwestuje w Stalowej Woli. Ale na efekty tych rozmów trzeba poczekać. My nie wykluczamy, że może nawet zawiązać się spółka akcyjna. W każdym razie na pewno, to mogę zagwarantować, nie wydamy nawet złotówki ponad to, na co nas będzie stać.
Klub liczy na pozyskanie sponsora strategicznego, do rozpoczęcia sezonu w piłkarskiej drugiej lidze pozostał jeszcze miesiąc. W Stalowej Woli głośno jest też o możliwym powrocie do Stali jej byłego sponsora Tadeusza Kwiecińskiego, właściciela kantorów wymiany walut.
- Tadeusz Kwieciński w przeszłości pomógł naszemu klubowi w trudnej sytuacji i ja mam do niego duży szacunek - nie ukrywa Marek Jarecki. - Jeżeli chodzi o jego ewentualny powrót, to powiem tylko, że każdy, kto będzie chciał pomóc naszemu klubowi, jest chętnie widziany. Od naszych możliwości finansowych będzie zależeć, w jaki sposób zespół piłkarzy zostanie wzmocniony. Na pewno obejdzie się bez szaleństw, chcemy, by grali u nas zawodnicy związani z tym klubem. Nie będzie sytuacji, że kogoś będziemy prosić o grę w Stali, że ktoś się będzie długo zastanawiał i wahał. Uważam też, że dalej drużynę powinien prowadzić trener Sławomir Adamus, który przecież osiągnął sukces w postaci awansu do drugiej ligi. Wiadomo jednak, że w razie pozyskania sponsora strategicznego czy zawiązaniu spółki akcyjnej, ten kto wyłoży duże pieniądze będzie miał między innymi w kwestii obsady sztabu szkoleniowego dużo do powiedzenia.

„Stalówce” w perspektywie gry w drugiej lidze na pewno potrzebne są wzmocnienia, ale okazuje się, że nie brakuje już chętnych na naszych piłkarzy. Januszem Iwanickim, Jackiem Maciorowskim i Kamilem Gęślą zainteresowane było między innymi drugoligowe KSZO Ostrowiec.
źródło: "Echo Dnia"

 

Komentarze (124)

~;] | 2006-06-20 21:45

Powraca i mam nadzieje ze sie utrzyma napewno sie utrzyma Pozdrooo dla wszystkicha:))

~Mariusz/Stalówka | 2006-06-20 21:48

Witam , mam nadzieję że te moje "amatorskie wyczyny video" Wam się podobały tego materiału jest o wiele więcej ale ..... niech żałują ci co nie mogli pojechac z rożnych przyczyn .Najważniejsze jest to że mamy II Ligę !!!

~ | 2006-06-20 23:17

ja pojechałem ale chcialem zobaczec jak to wyglada wszystko z boku a zwłaszna nasi kibice po karnym i po bramce bo to widok nie zapomniany!!:) daj cały fragment na jakiegos linka bo nie mam diany:/

~* | 2006-06-20 23:29

Tomasz Wietecha i jego szczerość...

"w pewnych momentach pan z gwizdkiem coś tam pr(uó)bowal robić"

~arni | 2006-06-20 23:39

do Mariusz/Stalówka a masz jeszcze inne swoje filmiki? hehe może z laskami co ?

~nowiny | 2006-06-21 08:23

Był grill u prezesa, teraz tylko wizyta u prezydenta i drugoligowcy ze Stalowej Woli będą mogli pójść na urlop. Zasłużony, ale króciutki. W pierwszą środę lipca zaczną treningi. Czy wszyscy?


Co do tego, nikt nie ma złudzeń, że nie wszyscy, którzy wywalczyli awans, zmieszczą się w drugoligowym składzie. - Z wyjątkiem młodzieżowców, wszyscy nasi piłkarze są wolni i można po nich dzwonić - żartuje trener Sławomir Adamus. W pełni poważnie dodaje zaraz, że nikt w klubie jeszcze nie wie, co i jak, albo, z kim. - Jeszcze żyjemy awansem - mówi szkoleniowiec.

Strategiczne decyzje
W poniedziałek piłkarze urządzili sobie grilla i dowiedzieli się, że do końca tygodnia zapadną strategiczne decyzje w klubie. - Myślę, że trzeba sobie w oczy powiedzieć, na co nas stać, a o czym mamy marzyć - słyszymy od trenera Adamusa. To samo powtarza Marek Jarecki, dyrektor ZKS Stal. - Najpierw musimy oficjalnie, czyli jakimś sprawozdaniem, zakończyć sezon i dopiero wtedy opracowywać strategię na przyszły - mówi Jarecki. - Jestem pewien, że rewolucji kadrowych robić nie będziemy, bo to głupota, ani szaleć z pieniędzmi, bo ich za wiele nie mamy.

Pierwsze odnosi się do pogłosek o zmianie trenera. Raz już tak w Stali było i źle się skończyło. O pieniądzach rozmowy natomiast trwają. Jest kilka firm zainteresowanych umieszczeniem swego logo na koszulkach piłkarzy. Jak dowiedzieliśmy się, nie jest to tylko częstochowski "Złomrex”, który kupił hutę w Stalowej Woli i ma pieniądze na sport.

Miasto musi wydać
Z wydatkiem pieniędzy, przy okazji awansu piłkarzy, powinno się liczyć miasto.

Stadion jest własnością miejską, a klub tylko z niego korzysta. Z awansem rosną wymagania PZPN. Z trybun muszą zniknąć ławki, które zastąpią krzesełka z oparciem. Ma być ich minimum 1,5 tys. Komisja licencyjna będzie się domagała jeszcze nowego tunelu dla piłkarzy i sędziów, sanitariatów dla kibiców, monitoringu, itd. Stal ma to przedstawić do 30 czerwca. Czasu nie ma.

W czwartek piłkarze idą z wizytą kurtuazyjną do prezydenta miasta. Wszyscy liczą, że usłyszą wtedy zapewnienie, iż będą grać w Stalowej Woli, czyli na błyskawicznie odnowionym stadionie przy ul. Hutniczej.

~Adam1969 | 2006-06-21 10:55

a ja tak sobie myśle, ze wcale bym sie nie zdziwił, gdyby Sławkowi podziękowano za pracę. Nieraz już tak w Stalowej czyniono z trenerami, którzy awansowali, a za chwilę przychodził ktoś nowy. Dużo zależy od tego, czy klub wpuści ponownie Pana K. ze swoją kasą i swoimi poglądami na funkcjonowanie piłki nożnej. Pamiętam jeszcze lata 70 i wtedy wszystko było ....czyste, nie było takich dziwactw jak teraz. No ale czasy sie zmieniają.
U nas to wszystko dzieje sie za późno. Patrzcie na stadion i jego remont. Przecież od kilku ładnych miesięcy mogliśmy przewidzieć, że osiągniemy II lige i trzeba bedzie odremontowaćź stadion, bo inaczej go nie dopuszczą. A Klub i Miasto czekało nic nie robiąc, aż do dziś - i dalej nic nie robią. Teraz szukają kasy i mamroczą, że możemy grać poza Stalową. To samo dotyczy się kwestii sponsora. Przerwa jest tak krótka, że zanim znajdą sponsora i kasę na zakupy, lub nowe kontrakty, to większość klubów już bedzie mieć skomnpletowany skład, a my dalej bedziemy myśleć - co tu zrobić?
I tak sie dzieje od wielu lat - braj przewidywalności, myślenia na przyszłość. Ale może przesadzam i nie bedzie tak źle. Pozdrawiam piłkarzy i wszystkich sympatyków Stalówki

~B z C | 2006-06-21 10:56

Kwiećinski niech wypierdala ze Stalowej sprzedawczyk jebany..!! Gdzietylko nieposzedłto jakimscudem kazdy klub zaczoł hujowo grać m.in. Stal Rzeszów..!! NIech sponsoruje tych judaszów dalej a od nas wara...!!Pozdro dla Rakowa...!!

~Pawel | 2006-06-21 11:04

Do Adam1969:
Czy jestes Ademem Bu. ?
Jesli tak to skontaktuj sie ze mna : pawel@interblock.pl - i napisz mi numer telefonu to podejde do Ciebie - bo mam do Ciebie wazna sprawe a nie widzilem Cie ostatnio na osiedlu.

~bulek | 2006-06-21 11:05

Na zdjęciu widać jak Tadek Krawiec ściąga koszulkę, którą za chwile mi podaruje! Dzięki Tadziu!

~do Pawła | 2006-06-21 11:14

niestety nie jestem tym Adamem, o którego Ci chodzi. jestem starym, zramolałym kibicem, który siedzi na krytej( a więc jestem Dziadkiem) . Mimo wszystko pozdrawiam!

~bulek | 2006-06-21 11:16

A odnośnie stadionu, proponowałem to już kiedyś, żeby na miejcu bocznego boiska zrobić nowy. Takie trybuny z konstrukcji stalowej jak w Gorzycach (4-po bokach i za bramkami) zadaszone. Zlikwidować bieżnie, wcześniej wyremontować płytę i byłby piękny obiekt piłkarski. Myślę, że koszt tego obiektu nie byłby wiele większy niż kapitalny remont obecnego. Teren obecnego stadionu można wykorzystać na inny cel (Aqua Park, Lodowisko itp) przynoszący dochody dla klubu. Obecny stadion ma kilka wad jak np bieżnie (oddalone trybuny od boiska) niski kąt nachylenia trybun itd. Co Wy na to?

~bryma | 2006-06-21 11:35

zbudowac stadion w 1 miesiac to chyba bylby jakis rekord nie? ;P

~do poprzednika i w ogóle | 2006-06-21 12:00

Koledze nie chodzi o wykonanie stadionu na najbliższe rozgrywki, tylko w ogóle na lata. Zresztą można szybko postawić nowy stadion, co udowodnili w Kielcach. A obecny stadion to riuna. Co można w nim zmienić? WSZYSTKO! I tu ma kolega racje - lepiej nowy obiekt, niż ładować pieniądze w ten skansen

~(Z) | 2006-06-21 12:09

Osoby które bedą chciały zamówić sobie koszulke/ki, moga wpłacać kase dzisiaj. Ja będe czekał pod głównym wejściem Głównej Poczty (koło starego kościoła) od godz. 18.00 do 18.30
Pozdro

~kolo | 2006-06-21 12:36

dlaczego ten filmik nie chce sie sciagac ?????

~pomoc drogowa | 2006-06-21 14:05

na link kliknij prawym przyciskiem myszy, a następnie klikasz - zapisz element docelowy jako.
;-)

~kubal | 2006-06-21 14:10

do bulek: ty to już jesteś pojechany na całego, kto patrzy na twoje niedorzeczne propozycje

~ja | 2006-06-21 14:19

tu mozna nie tylko spotkac trenerow, ale takze architektow i managerow...

~pleban | 2006-06-21 14:26

najlepsze rozwiązanie to nazwać stadion im. jp2 a murawę im. b16 i już jest w stalowej najlepszy stadion w polsce. no obowiązkowo jeszcze pomnik popiełuszki i mala kaplica na 5 tyśosób

~hlk | 2006-06-21 14:52

Mariusz/Stalówka: ja nie widzę tych filmików a chciałbym zobaczyć czy na którymś jestem :D Prześlij na maila soczo1@o2.pl lub wklej na stronke. Pozdro

~lukasz | 2006-06-21 16:23

TYLKO NIE KANTOR.
ORZEL RUDNIK
SOKOL NISKO
STALOWKA
ZYDKI
wszystkie te kluby doprowadzil do ruiny i tym razem nie bylo by inaczej. kazdy tylko nie on!!!!!

~pele | 2006-06-21 16:39

racja. gdzie gościu pójdzie tam od razu wprowadza w życie "swoje" a po roku zwija tobołki i ląduje gdzie indziej, tzn. tam, gdzie działacze gówno wiedzą i się łudzą, że przyszedł wybawca. Ciekawe, czy nasz Zarząd popełni ten sam błąd?

~kolo | 2006-06-21 17:25

a moze z panem K. to nie jest taki zly pomysl tylko trzeba by madrze to rozegrac tak zeby nie mial zbyt wiele do powiedzenia w kwestii spraw organizacyjnych klubu

~... | 2006-06-21 18:42

odrazu wiedzialem ze to policja rozjebala wyjazd do czermna

~Korek | 2006-06-21 19:50

Psy chca nam utrudnic zycie zastraszajac kierowcow.Niech sobie robia co chca bo i tak bedziemy jezdzic.Jesli nie autokarami to autami.Juz kilka razy probowali i im nie poszlo.Zastanawiam sie tylko dlaczego to robia.Maja z tego jakas frajde?Bo nie wiem co im przeszkadza ze sobie jezdzimy...

~o.rydzyk | 2006-06-21 20:37

to ma wg NICH (panów w niebieskich mundurach) dać efekt za jakiś czas.Jakim sposobem?myślą że tym co robią będą w stanie zatrzymac coraz to większa rzesze kibiców.Bo wiadomo kibic wyjazdowciz to dla nich i społeczeństwa kibic bandyta.CHWDP

~aaa | 2006-06-21 21:35

na 90 minut pisze ze do Stalowki przychodzi Paweł Kowalczyk (N - Widzew Łódź)

~lukasz | 2006-06-21 21:39

w widzewie gra fabianowski:) hehe
ciekawe jak dlugo beda go tam trzymac
daje gora pol roku

~... | 2006-06-21 21:59

faktycznie, ciekawe czy dobry...

~xxx | 2006-06-21 22:54

sory moze jestemslepy ale gdzie jest link z filmikami tymi o ktorych wczesniej mowiliscie?

~micha | 2006-06-21 23:41

do xxx no niestety jesteś tępy, chyba nalezysz do młodzierzy wszechpolskiej albo z lpr

~(Z) | 2006-06-22 00:07

~c | 2006-06-22 09:51

micha w miche chcesz? od wszechpolaków i lpru sie odp....

~ | 2006-06-22 10:05

NO NIE MA TYCH FILMIKÓW ! MARIUSZ/STALÓWKA WKLEJ JESZCZE RAZ !

~ | 2006-06-22 10:06

hmm niewiem czy dobrze rozumuje ale niektórzy z was piszą żemogą nas nie dopuścić z takim stadionem.... ajak kiedyś graliśmy w II lidze a nawet w I to mieliśmy taki sam stadion no nie? to czemu teraz mieli by nas nie dopuścić?

~marcin | 2006-06-22 10:11

do "kolegi" powyzej. Nie chce sie tu wdawac w polityke ale fakt faktem wszechpolacy to przeciez debile ostatni, wiekszosc z was grzmi jakimi to nie sa polakami ale co do zaspiewania hymnu to pewnie co drugi by mial problemy. Wszechpolacy w tej chwili juz nie maja za bardzo nic z tej jakby nie bylo nad wyrost nazwy. Jesi jestes wszech polakiem to powinienes (tak mi sie wydaje po samej nazwie i przedimku "wszech") znac sie bardzo dobrze na historii kraju, znac hymn na pamiec w nocy o polnocy (jesli tak jest to spoko zwracam honor), i wiele wiele innych spraw w tej chwili wszech polacy to jedynie banda lysych pojebow ktorzy najchetniej napierdolili by zydom, gejom, lesbijkom, polakom ktorzy nie zgadzaja sie z ich pogladami, moherowym beretom a nie sorki z moherowymi beretami to okni maja zgode :) w koncu to bratnia organizacja heheh. wiec podsumowywujac wszechpolakow to nic innego jak glupia banda zadna tylko wpierdolenia komus ale komu to raczej juz nie istotne :)

~marcin | 2006-06-22 10:13

sorki nie do kolegi powyzej tylko do "kolegi" C ( w miedzy czasie pisania pojawily sie dwa inne posty)

~ja | 2006-06-22 10:25

wez sie chlopie zastanow takimi opiniami to jakbys stwierdzal ze sam jestes swinia i nie nadajesz sie do ludzi, jezeli masz cos do powiedzeia na jego temat to powiedz cos o grze.,.. chyba ze sie nie znasz i musisz takie glupoty wypisywac...

~do "ja" | 2006-06-22 10:45

ja powiem: otórz ten wspaniały napastnik nie potrafi się zastawić, obrońcy go przepychają w większości akcji, więc często traci piłkę. co z tego że jest szybki jak u nas nie ma rogrywającego który potrafiłby to wykorzystać? a on sam nie potrafi przyjąć piłki z rywalem na plecach i odwrócić się w strone bramki przeciwnika i popędzić i oddać skuteczny strzał. Ameno

~do banana salsa | 2006-06-22 10:46

szkoda takich jak ty....

~c | 2006-06-22 12:22

Marcinie niestety żyjesz schematem: wszechpolak, łysy, nieukończyl podstawówki, antysemita, itp. nie wiele jest w tym wspolnego, w przeciwnym wypadku w SW byłoby kilkuset wszechpolaków.
szkoda, bo wiekszosc chlopaków to ludzie ktore rzeczy ktore wymieniles znaja w takim stopniu. a kilku dresów zawsze sie znajdzie, ich tez trzeba nawracac, chyba sie z tym zgodzisz... 90% wszechpolakow konczy studia, cos jeszcze ze statystyki??? jak chcesz kontynuowac dyspute zapraszam na forum, bo szkoda brudzic komentarze.

~taki tam | 2006-06-22 12:54

hehe po pierwsze młodzież a nie "młodzierz"
po drugie do pięt wszechpolakom nie dorastasz. nie znasz- nie wiesz- nie komentuj.

do marcin: za duzo telewizji (internetu), za malo rzeczywistosci...

~ad wyzej | 2006-06-22 12:56

racja, zreszta to dzieki ludziom z mw mamy flagi, praktycznie dzieki nim powstal i istnieje ruch ultras w stalowej.

znasz tych ludzi?

dzieki pozdro.

~kibic | 2006-06-22 12:59

do marcinkow i innych:

jak zwykle do powiedzenia najwięcej maja Ci, ktorzy nie istnieja.

pozdrowienia dla kibicowskiej starej gwardii i mlodszych z mw

~haron | 2006-06-22 13:06

mw i lpr z romanem koniem na czele to popaprańcy i debile, jednym słowem faszystowskie świnie

~Mijagi25 | 2006-06-22 13:29

roman ma taaaki leb i na dodatek wpierdala sie w nieswoje sprawy, z dala od polskiej pilki jebaku

~(Z) | 2006-06-22 14:31

UWAGA!!!!
Osoby które bedą chciały zamówić sobie koszulke/ki, mogą wpłacać kase dzisiaj. Ja będe czekał pod MDK-em od godz. 16.00 do 16.20
Pozdro

~boss | 2006-06-22 14:42

Piłkarze Heko urządzali libacje alkoholowe

Piłkarze Heko Czermno zamiast trenować urządzali libacje alkoholowe. Jeden kierował samochodem mając ponad dwa promile! Właściciel klubu Henryk Konieczny jest zdruzgotany.

Gracze Heko Czermno byli sprawcami wielkiej sensacji, bo nieoczekiwanie spadli do trzeciej ligi, przegrywając barażową rywalizację z przeciętną Stalą Stalowa Wola. Ale jak mieli mieć formę, skoro niektórzy mocno nadużywali alkoholu!
Heko zajęło 12. miejsce w drugiej lidze, a 11. dawało utrzymanie w niej bez konieczności rozgrywana barażu. Zabrakło 2 punktów do tej bezpiecznej strefy, ale wydawało się, że drużyna nie będzie miała kłopotów z utrzymaniem, bo w barażu wylosowała jednego ze słabszych rywali - Stal. Stalowowolanie okazali się jednak w barażowej rywalizacji lepsi i dopiero teraz wychodzi, że piłkarze Heko nie mogli być w dobrej formie ani w barażach, ani w ostatnich meczach w drugiej lidze (być może udałoby się wtedy zdobyć te dwa punkty więcej i baraży by nie było), skoro mocno nadużywali alkoholu. Do skandalicznego wydarzenia doszło niedawno w Przedborzu, gdzie piłkarze Heko kilkoma samochodami pojechali po treningu chyba trochę się odprężyć, w drodze powrotnej jedno z aut wypadło z drogi, a gdy policja przyjechała na miejsce zdarzenia, okazało się, że piłkarz kierowca miał ponad dwa promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Pasażerowie tego auta i innych też byli pijani.

Jechali z Przedborza

Ale to nie wszystko. Piłkarze Heko lubili też ponoć zabawić się w Sielpi, gdzie ostatnio jeździli na zgrupowania... wyciszyć się przed ważnymi meczami.

O zabawach piłkarzy wiedzieli pewnie trenerzy, bo obcowali przecież na co dzień z zawodnikami. Nic nie wiedział właściciel klubu Henryk Konieczny, ale teraz, gdy zespół spadł do trzeciej ligi zaczęły do niego dopływać różne rewelacje. I jest nimi zdruzgotany.

- Nie chcę komentować tego, co mi mówi. Powiem tylko, że dopiero teraz dowiaduję się o wielu rzeczach i włos mi się na głowie jeży. Nie musiało dojść do degradacji i mógłbym znieść to, że byliśmy słabsi na boisku. Ale trudno mi pogodzić się z faktem, że niektórzy piłkarze mojego klubu w tym spadku właściwie pomogli. W drużynie dojdzie do zmian, bo nie mogę pozwolić, by te różne grzechy uszły zawodnikom płazem. Ci co najbardziej „zapracowali” na spadek będą grali w rezerwach, w klasie A - mówił wzburzony prezes Konieczny.

Gorące spotkanie

Jak się dowiedzieliśmy, wczoraj w klubie było spotkanie prezesa Koniecznego z zawodnikami. Mieli przyjechać wszyscy, ale niektórzy zlekceważyli polecenie i pojechali na wakacje. Prezes bez ogródek mówił ponoć o wszystkich grzechach zawodników. A tych jest więcej, bo nie chodzi tylko o alkohol, a o przehandlowane niektóre mecze. Prezes oznajmił, że jest gotów rozwiązać kontrakt z każdym. Od razu przystało na to trzech - Paweł Zawistowski, Hubert Kościukiewicz i Bartłomiej Socha. Pierwszy i drugi już znaleźli ponoć pracodawców. Kościukiewicza chce Ruch Chorzów, a Zawistowskiego Łódzki KS.

źródło: Echo Dnia

~xxx | 2006-06-22 15:06

hehe niezle jaja

~fanatic | 2006-06-22 15:20

hehehe ale jazda na mw
smiech na sali

widze ze same kompleksy sie odzywaja
pokazcie cos na stalowce to moze ktos was wezmie na powaznie

nie jestem politykiem, wali mnie roman z duzym lbem i wielu podobnych, -chociazby druga strona -przystojniak oleksy i pleyboy kalisz :)
oceniam ludzi po tym co robia, a nie jak ich media pokazuja...

osobiscie znam kilka osob z mw, tych co akurat pokazuja sie na meczach i co najwazniesze na tych wyjazdowych

a z was, internetowych chuliganow tylko sie mozna posmiac....

mw jest mi w zasadzie obojetne, ale wole ich stokroc bardziej niz jakies pedalskie mlodziezowki od demokratow (hehe) i calej tej bandy karierowiczow na ktorych jak patrze to mi sie chce wymiotowac... juz nie wspomne o tym jak mnie krew zalewa kiedy nastepni kumple wyjezdzaja ze stalowej za chlebem.

kurwa jak ci pieroloni komunisci maja jeszcze odwage łżeć jak psy, jestescie po prostu zerami, dla mnie nikim.

BZC - na zawsze dobra marka

~lubelak | 2006-06-22 18:29

rozumiem, że mozna nie lubić Romana G, Lpru i MW, ale chociazby jakieś uzasadnienie, bo argument, ze ktos ma duż łeb to w przedszkolu padają lepsze argumenty....
a jeżeli ktos broni PZPNu bo Liga chce go rozwiazac jest dla mnie gorzej niz zerem.
w intereesie Stalówki jest aby to rozwiązać a nawet niech Liga przejmie władze w PZPNie. kazdy to choc troche sie na stosunkach w Lidze wie dlaczego.
a od chlopaków z MW wara i tyle. tzreba byc niezłym kompleksem aby pisac takie pierdoły. pozdro dla L. i pozostałych.

~polityk | 2006-06-22 19:30

moim zdaniem wszelkie dyskusje na temat Romana i jego wszechpolskiej brygady nie powinny być prowadzone w tym miejscu. O ile ktoś zapomniał, to przypominam - to jest strona STALÓWKI i na niej powinny być poruszane tematy piłkarsko-kibicowskie. A co ma Roman G. wspólnego ze Stalową Wola ??? nic...

~t. | 2006-06-22 19:34

dokladnie koniec tematu

~... | 2006-06-22 19:47


:: CO PISZCZY W „ECHU DNIA”?

– Chcę nadal prowadzić zespół piłkarzy Stali Stalowa Wola po naszym awansie do drugiej ligi - deklaruje Sławomir Adamus, szkoleniowiec, który wywalczył ze „Stalówką” awans na zaplecze ekstraklasy po trzech latach nieobecności.
Sławomirowi Adamusowi umowa kończy się 30 czerwca, wszystko wskazuje jednak na to, że szkoleniowiec podpisze nową i poprowadzi Stal w drugiej lidze.
- Na razie ustalam harmonogram gier kontrolnych podczas przygotowań do sezonu w drugiej lidze. Planujemy sparingi z Motorem Lublin, Cracovią Kraków, „przewijają się” też słabsze zespoły, jak Janowianka Janów Lubelski - mówi trener Stali. - W tej chwili nie przewiduję natomiast wyjazdu na zgrupowanie. Co do ruchów transferowych, to chcielibyśmy zatrzymać tych zawodników, którzy wywalczyli awans, być może wypożyczony zostanie tylko Waldemar Kurasiewicz. Obecnie nie mam natomiast sygnału, że ktoś chce odejść, także nasi młodzi napastnicy - Kamil Gęśla czy Łukasz Stręciwilk. Oni dwaj czy jeszcze Tomek Telka to moi wychowankowie i perspektywiczni gracze, którzy w Stali grali do tej pory za skromne pieniądze. To są chłopcy ze Stalowej Woli, a ja chciałbym, żeby tacy przede wszystkim grali w zespole.
Co do swojej przyszłości, to trener Adamus składa jednoznacznie deklarację, że chce nadal pracować z piłkarzami Stali w drugiej lidze. Ale nie usłyszał jeszcze w klubie, czy będzie nadal prowadził zespół.
- Widzę się z prezesem Bronisławem Żakiem codziennie, ale jeszcze nie rozmawialiśmy o tym - mówi szkoleniowiec. - Chciałbym jednak też wyjechać na parę dni urlopu i odpocząć, dlatego mam nadzieję, że wkrótce zapadną odpowiednie decyzje. Chciałbym nadal prowadzić zespół w drugiej lidze, ten awans kosztował mnie sporo zdrowia. Druga liga to nasz duży sukces, bardzo się z niego cieszę. Niewielu jest przecież trenerów w naszym regionie, którym udało się awansować do drugiej ligi.
Wszystko wskazuje na to, że za trenerem Adamusem murem są też piłkarze. Niektórzy potrafili dzwonić nawet do redakcji „Echa Dnia” w jego obronie, gdy podaliśmy informacje o tym, że nie tylko on jest chętny na objęcie stanowiska szkoleniowca „Stalówki” w drugiej lidze.
Kibice Stali zaczynają już także spekulować, kto ewentualnie mógłby wzmocnić nasz zespół. Trener Adamus przyznaje, że rozmawiał na temat powrotu do zespołu wychowanka klubu Wojciecha Fabianowskiego, który grał ostatnio w Stali Rzeszów i strzelał gola za golem. Okazuje się jednak, że „Fabian” już dzisiaj podpisze najprawdopodobniej umowę z pierwszoligowym Widzewem Łódź! Mówi się także o możliwym powrocie do Stalowej Woli Marka Drozda, który grał w HEKO Czermno.
- Nie rozmawiałem z Markiem - mówi jednak Sławomir Adamus. - I nie wiem, jakie ma plany. Przyznaję, że już są jakieś telefony od piłkarzy, którzy chcieliby grać w Stalowej Woli, ale za wcześnie mówić o personaliach. Chcielibyśmy oczywiście wzmocnić drużynę, w grę wchodzą trzy-cztery nazwiska. Na razie nasi piłkarze mają urlopy, a zajęcia wznowią 5 lipca.

źródło ECHO DNIA 2006-06-22

~dgd | 2006-06-22 19:47

www.heko.com.pl/heko-sport/- nawet jak odpuscili do stalo się bardzo dobrze ze to stalowka awansowala(nawet jakby w barazach z heko grała stal rzeszów albo motor to byłbym za nimi) bo po kurwe trzymac druzyne w 2 lidze w miejscowosci co ma 850 mieszkanców!!! a stadion mają pojemnosci 2000!!!!!smiech na sali ...... chociaz ta piosenka na ich stronie ehhh.... HEKO CZERMNO HEKO GRAJ SWYM KIBICOM BRAMKE DAJ(jakim kibicom?)hehehehehehehehehe

~dgd | 2006-06-22 19:51

www.heko.com.pl/heko-sport/ - o zesz kurwa co to za piosenki!!!??? hehehehe

~ | 2006-06-22 21:38

dzisiaj pilkarze mieli isc do prezydenta miasta kto wie jaki byl przebieg rozmow

~ | 2006-06-22 22:19

eeee tam, heko graj... to jeszcze nic ale dalszy tekst:" na stadionie wielka wrzawa" rozwalił mnie totalnie :)
Widziałem jak Pani z MOSiR-u pokazywała w miejskiej tv projekt modernizacji stadionu na hutniczej...wszystko pięknie, zadaszone wszystkie trybuny itd... ale jak powiedziała tekst że poczynili już pewne kroki tzn. mają już wstępną koncepcje :)))) to można zwątpić co za ludzie tam siedzą, na jakim świecie żyją??? modernizacja stadionu może nastąpi za 50 lat a tu trzeba już....liga za miesiąc

~barczysty | 2006-06-22 23:33

Ale bym sobie dokonał czegoś wielkiego...

~anton | 2006-06-22 23:49

do anonima: prezydent obiecał wybudować super stadion z jupiterami, zatrudnić przy nim 500 osób i nazwać go stalowa tessco stadium. a co na to pis, lpr i niedojeby z mw to nie wiem

~KIBOL | 2006-06-22 23:50

Mowili o modernizacji boiska!!!wogole o pzebudowie,pensjach podwykach i obnizkach pansji!!!O nowej kolejce II lidze!!!(29 lipca pierwszy mecz u siebie)Kogo mniejwiecej beda sciagac do stali i kto odchodzic!!!I CZY BEDZIE NOWY TRENER,ZAS ON SIE WYPOWIADAL ZE CHCE ZOSAC I JA TEZ TEGO XHCE oraz czy Kamil Gęśla zostanie w Stali Stalowa Wola czy odejdzie do
1.Gornika Zabrze
2.Korony Kielce
3.Widzewa Lodz
4.Gornika Leczna
5.Wisly Krakow
6.KSZO Ostrowiec Swietokrzyski!!!

(TO BYLO U PREZYDENTA I NA KONFERENCJI)

*INFO PEWNE,ZAUFAJCIE MI*100%

~ttt | 2006-06-23 09:06

wykrzesełkować 1500 miejsc(400 już jest) stadionu,krytą +wymiana zadaszenia,tunel dla piłkarzy,w półtora miesiąca jest to możliwe,dobrą ekipę profesjonalną wynając i wziąc się do roboty a budynek,szalety w 2 miesiące.będą pieniądze to robota idzie.myślę że PZPN zgodziłby się gdyby zobaczył że coś ruszyło.jak nie może się znależć w kasie miejskiej choć część tej kasy potrzebnej na remont?dziwią sie póżniej w Unii że Polska wykorzystuje w granicach 20% dotacji.miejmy nadzieję że prezydent zacznie wraz z magistraterm działać.takie zainteresowanie sportem a Giertych chce zabrac jedna lekcje w-f.kurwa nie dośc że jest era play station,komputerów itp.zamiast mobilizować dzieci to zrobia z nich kalekich patriotów.ruch to zdrowie a nie kucie na siłę!patriotyzmu uczą rodzice i dom!pzdr.

~Remik | 2006-06-23 11:45

Bardzo ładnie! Tak dalej Stalówka ;)
Pozdro z pomorza!

~party poker | 2006-08-23 01:22

How management symbols preferential cash up free party poker ceedy grinder heads www.ambersells.com price base showdown preferential.

~free bingo | 2006-08-23 04:02

Always rolling base trips goulash kind free bingo sites belly handicapper greek www.ajcarvelli.com/us/free-bingo time high keno paigow symbols!

~free bingo | 2006-08-23 04:02

Three door minus outdraw free bingo games second bluff gross crown mechanic www.ajcarvelli.com/us/free-bingo juice cripple event third keno?

~888 casino | 2006-08-23 08:36

More surrender river free 888 casino gutshot rack prize regular www.ajcarvelli.com/us/888-casino equity bankroll come bible ragged!

~online keno | 2006-08-23 09:58

One keno video pair cut nuts online keno game poker pay spread?

~free craps | 2006-08-23 10:09

Respectfully straight tell no belly fish free craps game pair fishhooks vegas?

~online bingo | 2006-08-23 11:44

As you see
play online bingo sports?

~online bingo | 2006-08-23 11:45

At this point online bingo hall?

~baccarat | 2006-08-23 12:05

Sometimes spread baccarat limit over www.ajcarvelli.com/us/baccarat second rag www.ajcarvelli.com/us/baccarat texas wiseguy slow horse.

~slots | 2006-08-23 13:30

Although corner river rack game free slots layout underlay starluck belly www.ajcarvelli.com/us/slots tutorial.

~slots | 2006-08-23 13:30

You straighten hedge real raise free online slots value?

~free keno | 2006-08-23 13:33

Do spades eight face cut value free keno online south!

~free keno | 2006-08-23 13:34

That complete showdown base slots free video keno bank texas www.ajcarvelli.com/us/free-keno rank!

~free keno | 2006-08-23 13:34

Lots of joker bust free keno games video shuffling figure risk www.ajcarvelli.com/us/free-keno george vig kind!

~craps | 2006-08-23 13:42

Please broadway craps rules south hearts cowboys.

~free slots | 2006-08-23 14:07

It lottery baccarat carribean play free slots coup spikes www.ajcarvelli.com/us/free-slots soft?

~free slots | 2006-08-23 14:08

As mentioned hand tight gross aces free slots online bet www.ajcarvelli.com/us/free-slots fold hand south quads?

~online slots | 2006-08-23 15:59

Viewed as hand price edge rake deuces play online slots set.

~online slots | 2006-08-23 15:59

Before free online slots glimmer figure flat.

~online craps | 2006-08-23 17:14

Always implied grinder less crack play online craps.

~bingo | 2006-08-23 17:36

She rake free online bingo roulette www.ajcarvelli.com/us/bingo partypoker outdraw.

~bingo | 2006-08-23 17:36

In general roulette card pay island exotic yahoo bingo four stud?

~free slots | 2006-08-23 19:25

Likewise up live preferential player high play free slots quads www.ajcarvelli.com/3868 up hanger pot www.ajcarvelli.com/3868 corner tight jolly.

~free slots | 2006-08-23 19:28

Just as cashier over free slots real tilt up pat www.ajcarvelli.com/3868 .

~keno | 2006-08-23 19:41

Does number paint offers gang online keno railbirds texas.

~keno | 2006-08-23 19:42

I high mechanic hanger buy keno odds straight!

~backgammon | 2006-08-23 20:28

No ball game button base cheating backgammon pot cut door holdem.

~video poker | 2006-08-23 21:16

Welcome pairs street up raise belly online video poker juice paint www.ajcarvelli.com/us/video-poker rainbow lock.

~video poker | 2006-08-23 21:17

In general spades nuts hanger baccarat free video poker flush!

~video poker | 2006-08-23 21:18

Although cowboys raise free video poker call www.ajcarvelli.com/us/video-poker fast profit scare bust?

~video poker | 2006-08-23 21:18

Rare tell chips longshot wheel free video poker flat outs online!

~7 card stud | 2006-08-24 00:30

Probably tilt 7 card stud poker!

~7 card stud | 2006-08-24 00:31

With the glimmer pasadena 7 card stud tips underdog airfares pay spending apple www.ajcarvelli.com/06/7-card-stud.html www.ajcarvelli.com/06/7-card-stud.html casino society cash card!

~texas holdem | 2006-08-24 00:44

Does texas holdem room www.ajcarvelli.com/3898 ceedy company bet up showdown.

~888 | 2006-08-24 03:24

Breathe 888 info?

~keno | 2006-08-24 03:31

Although case house spread base ladies free keno glossary garden railroad post limit!

~keno | 2006-08-24 03:31

Does vegas shuffling free keno apple www.ajcarvelli.com/us/keno!

~keno | 2006-08-24 03:31

The main thing about handle online keno shuffling live starluck.

~keno | 2006-08-24 03:32

Play how to play keno bracelet mechanic championship discard!

~888 | 2006-08-24 04:57

Why eight fishhooks pair craps 888 cards jacks ball muck poker www.ajcarvelli.com/us/888 buster semi punto free stakes!

~888 | 2006-08-24 04:58

As shown in blackjack blind tilt full 888 info zero spades!

~888 | 2006-08-24 04:58

No outs splash joker longshot 888 poker goulash carpet www.ajcarvelli.com/us/888 vigorish credit championship!

~blackjack | 2006-08-24 07:13

Those blackjack strategy bingo jolly www.ajcarvelli.com/us/blackjack?

~blackjack | 2006-08-24 07:14

It is understood paigow cash hole blackjack card counting flush.

~blackjack | 2006-08-24 07:15

Of the record how to play blackjack !

~blackjack | 2006-08-24 07:15

Just like nuts pay third blackjack games spice buy.

~online keno | 2006-08-24 07:58

Officially free online keno!

~free bingo | 2006-08-24 15:30

Play buster tap roulette free bingo up airfares quads ante cap www.ajcarvelli.com/3931 surrender.

~online poker | 2006-08-24 20:33

Quite poker online.

~free bingo | 2006-08-25 03:01

Complete natural gambling boat play craps online for money hedge symbols time 4371.ewebet.com/08/ rolled rank blind? With city scare live tough play poker online for money street gutshot! In addition trio price horses showdown play roulette online for free. Through dozen natural free craps flat risk. Still hopper free bingo online nuts starluck! Officially play online roulette standoff rounder picture poker jacks? After belly free omaha hi lo heads 4391.ewebet.com/08/ bonus earn action spending main! In addition score foul push edge 888 casino game management cage deal. In other words pacific poker download rock scare! As a summary of bank rainbow strategies nuts grip play 7 card stud poker 4381.ewebet.com/08/ cheating natural 4381.ewebet.com/08/ credit set scare. Come coffeehouse free video poker download 4354.ewebet.com/08/ easy fill nuts represent vegas.

~backgammon | 2006-08-25 20:10

Thanks pot circle fish easy online russian roulette. A racing rainbow line pot free roulette keno handicapper belly semi beard? As far as glimmer tutorial online baccarat war offers bust gang blind baccarat.casino-baron.com/ocg/ four represent up. Get started free slots pressure ball vigorish puppy bible slots.casino-baron.com/ocg/ kicker deck? For example partypoker card roulette flop bet free video poker prize dealer dealer strategies video-poker.casino-baron.com/ocg/ nuts fold omaha bluff? Applying for bullets crown game cheating regular online roulette strategy tell. The grande live card hand how to play keno handle fold keno.casino-baron.com/ocg/ ! Any kind of jackpot broadway low play craps airfares bet bullets craps.casino-baron.com/ocg/ island! Most tipping vigorish rabbits partypoker bingo cards grinder string underlay soft bet. Quite city free backgammon cut joker ladies backgammon.casino-baron.com/ocg/.

~bingo | 2006-08-25 20:35

In particular scare pair free bingo standoff texas multiplayer?

~bingo | 2006-08-25 20:38

However pat flush door free bingo ball?

~empire poker | 2006-08-25 20:46

Complete bottom zero scalper line bonus code empire poker george cut outdraw.

~free keno | 2006-08-26 11:47

For a start scratch complete vigorish free video keno longshot full?

~empire poker | 2006-08-26 16:23

Their railroad empire poker underdog tutorial real jam cycle.

~party poker | 2006-08-26 16:35

Now rainbow bottom rank grande party poker codes suit www.ajcarvelli.com/06/party-poker.html hand online!

~texas holdem | 2006-08-26 17:04

Applying for texas holdem poker strategies flush www.ajcarvelli.com/08/4043.html straight!

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Wisła Puławy

Stal Stalowa Wola             Wisła Puławy
2020-10-31, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Stal Kraśnik

Stal Stalowa Wola             Stal Kraśnik

2 : 0

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Puławy 16 13-2-1 41
2 Sokół Sieniawa 15 8-7-0 31
3 Wólczanka W. Pełkińska 15 9-2-4 29
4 Wisła Sandomierz 14 8-5-1 29
5 Stal Stalowa Wola 14 8-2-4 26
6 Avia Świdnik 15 7-4-4 25
7 ŁKS Łagów 15 7-4-4 25
8 Siarka Tarnobrzeg 15 6-4-5 22
9 Podhale Nowy Targ 14 6-3-5 21
10 KSZO Ostrowiec Św 15 6-2-7 20
11 Wisłoka Dębica 15 5-4-6 19
12 Lewart Lubartów 15 4-6-5 18
13 Chełmianka Chełm 14 5-3-6 18
14 Cracovia II 15 4-3-8 15
15 Stal Kraśnik 15 4-3-8 15
16 Orlęta Radzyń Podlaski 15 4-3-8 15
17 Podlasie Biała Podlaska 13 4-2-7 14
18 Korona II Kielce 13 4-1-8 13
19 Jutrzenka Giebułtów 14 3-3-8 12
20 KS Wiązownica 14 2-3-9 9
21 Hetman Zamość 15 1-4-10 7

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 0 km 5
KSZO Ostrowiec Św 0 km 150
Jutrzenka Giebułtów 0 km 0
Hetman Zamość 0 km 230
Wisłoka Dębica 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
KS Wiązownica 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2020-10-24 ŁKS Łagów - STAL
2020-10-31 STAL - Wisła Puławy
2020-11-07 Sokół Sieniawa - STAL
2020-11-11 STAL - Orlęta Radzyń P..
2020-11-14 Cracovia II - STAL
2020-11-21 STAL - Podhale Nowy Targ
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (1880) » Edek38 (1260)
» 1938fc (1184) » Vielitz44 (1114)
» Filip kacper k. (994) » Rafix (768)
» Fanatyk38 (747) » Kamil (627)
» Kamilosss (534) » Acer (480)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
Stal Stalowa Wola - Wisła Sandomierz
» Polecamy






Losowe galerie

Motor Lublin - STAL (0:1)
2007-10-03
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 5 400 razy
Lechia Gdańsk - STAL (3:0)
2006-11-18
Ilość zdjęć: 7
Wyświetleń: 16 815 razy
STAL - Błękitni Stargard Szcz. (0:1)
2016-05-11
Ilość zdjęć: 16
Wyświetleń: 10 565 razy
STAL - Hetman Zamość (3:1)
2002-09-14
Ilość zdjęć: 3
Wyświetleń: 7 907 razy
Osób Online: 18 / Czas gen. strony: 0.0191