Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Klamka jeszcze nie zapadła.....

Klamka jeszcze nie zapadła.....
Dziś w Warszawie z szefem komisji ds. przyznawania licencji na grę w II lidze, Henrykiem Apostelem, spotkali się: prezydent Stalowej Woli, Andrzej Szlęzak oraz dyrektor klubu, Marek Jarecki.
Efektem tych rozmów będzie kolejna wizyta przedstawiciela PZPN w Stalowej Woli, który jeszcze raz zapozna się z obiektem przy ul. Hutniczej i dopiero we wtorek 11 lipca o godzinie 12, zapadnie ostateczna decyzja odnośnie tego, czy Stal grać będzie na swoim stadionie czy w Gorzycach.

Źródło: www.stalstw.pl

Komentarze (229)

~ | 2006-07-7 19:02

to ladnie, ale trzymaja kibicow w napieciu. masakra

~zks stal | 2006-07-7 19:17

stawiam na 99% że będą Gorzyce

~zwykly chlopak | 2006-07-7 19:22

a ja mysle ze jak przeciagneli sprawe to jest duza nadzieja ze bedziemy grac u nas

~ | 2006-07-7 19:22

szacunek za to ze nieodpuscili nasi miejmy nadzieje ze pzpn sie zgodzi a tak w nawiasie to jebac pzpn

~Robie | 2006-07-7 19:25

Ja myśle ze bedą mecze w stalówce bo po co niby pojechali do Wa-wy? pewnie dac w łape komu trzeba. Teraz delegat przyjedzie dozna olśnienia i stwierdzi ze jednak da sie grać na tym boisku:)) mam nadzieje że tak będzie pozdro dla wszystkich bardziej lub mniej kumatych i dla tych niekumatych tez:):)

~do poprzednika | 2006-07-7 19:41

myslisz ze takie obszczymurki z takiej wioski moga tak sobie pojechac i dac lapówke

~Tesko | 2006-07-7 19:48

widac ze masz kompleks tej wioski

~biedronka | 2006-07-7 20:08

teraz się boją dawać łapówki ale wiadomo w stalowej mieszkają dzikusy hehe więc wszystko możliwe oby się nie okazało że dopuszczą nasz stadion do gry a za miesiąc czasu aresztują kilku od nas za wręczenie łapówki

pozdro dla ziomali

Biedronka Lider Żabka Aldik zjednoczeni wspólnymi siłami wyprzemy tesco ;)

~b | 2006-07-7 20:14

był ktos dzis na treningu stali ?
co tam słychac jacy piłkarze byli?

~tyui | 2006-07-7 20:39

podobno fabiana nie bedzie

~ | 2006-07-7 21:05

podobno to kaczynski bedzie premierem
skad masz takie informacje przeczytałes jakiesgos kolesia wypowiedz i panikujesz
fabian podpisał kontrakt ze stalowka to jak ma odejsc

~yełop | 2006-07-7 21:11

fabianowski juz w rzeszowie! drozd prawdopodobnie tez

~ | 2006-07-7 21:24

to moze jak ten delegat przyjedzie to my tez pokarzmy sie na stadionie i pmózmy w przekonywaniu go do tego aby stalowka graął u siebie jakis transparencik okrzyki albo cos !! moze by to cos pomogło zostawiam do rozwarzenia i podania do ogólenej wiadomosci

~STALOWKA | 2006-07-7 21:48

Słyszałem że Fabianowski podpisał kontrakt ze Stalą Rzeszów...!! Obiło mi się o uszy że 2 białorusinów będzie grało jutro w sparingu z Hetmanem. Prosze o pewne info jak ktoś ma. Z góry dzięki. Pozdro

~ | 2006-07-7 21:57

Miedź Legnica pozostaje w dalszym ciągu bez licencji na rozgrywanie spotkań w II lidze. Powód? Brak odpowiedniej ilości siedzisk.

Obradująca dziś w Warszawie Komisja ds. Licencji Klubowych Polskiego Związku Piłki Nożnej nakazała legniczanom znaleźć stadion zastępczy.

Wcześniej zgody na rozgrywanie spotkań w Lubinie i Polkowicach nie wyraziła policja. W przyszłym tygodniu kolejne posiedzenie komisji.

~ | 2006-07-7 22:00

w takiej legnicy nawet jest modernizacja stadionu... omg prosze zobaczcie www.miedz.net/kl/11.php .... STALOWKA totalna kompromitacja

~ | 2006-07-7 22:01

~zks | 2006-07-7 22:48

nawet nie maja takiego zlego mlynu w odrze opole u nas jak by sie uparl to by było wiecej ludu =D ZKS ZKS ZKS

~/\/\/\ | 2006-07-7 23:15

hehe a co to za babcia w galerii Odra- Lechia na 6 stronie 4 zdjęcie. Po lewej stronie niżej przy takim wyjśiu :)

~barczysty | 2006-07-7 23:31

A co się stało z klubem sympatyków Stali? Kupili ostatnio może jakąś piłkę? Moze by kilka krzesełek chłopaki zafundowali...

~ | 2006-07-8 00:07

a moze by tak na dojazdy do gorzyc pozyczyc od chlopakow z zabierzowa i czermna jakies wozy i konie ( w koncu wioski powinny trzymac sie razem i pomogac sobie ) zawsze to bedzie taniej

~zatorze | 2006-07-8 07:03

Gramy na własnym obiekcie i niech nie walą w chvja !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

~zks | 2006-07-8 07:55

ty to masz tyle do gadania co nic

~ | 2006-07-8 09:22

Dzisiaj 8 lipca o godzinie 11 Stal zagra pierwszy sparing, a jej rywalem będzie trzecioligowy Hetman Zamość. Mecz odbędzie się w Stalowej Woli.
We wtorek 11 lipca o godzinie 17, Stal zmierzy się z Piastem Gliwice w Dębicy, trzy dni później w piątek 14 lipca sprawdzi naszą drużynę Cracovia (miejsce i godzina do ustalenia), 18 lipca mecz Stali z Radomiakiem w Dębicy, następnie 22 lipca z Avią Swidnik i 25 lipca z Janowianką.

~ | 2006-07-8 09:23

Stalowka przekroczyła liczbę wizyt:/// do... Statystyki


Wizyt ogólem: 700094
Wizyt dzisiaj: 215
Wizyt wczoraj: 1160 .. ladnie duzo odwiedzin. niedlugo zaliczymy 100 000 000 odwiedzin. pozdrowka

~johnny_uk | 2006-07-8 10:32

panowie,czytam komentarze ale nie widzialem albo przeoczylem-nikt z nas nie zaoferowal pomocy przy renowacji stadionu,montowaniu krzeselek,moze o tym warto pomyslec co mozemy zrobic aby pomoc klubowi.pamietam np jak kibice LKS bodajze malowali bezplatnie ogrodzenie.moze i ktos z naszych kibicow jest chetny i dysponuje wolnym czasem i moglby sie poswiecic darmowej pracy na obiekcie.warto zaoferowac taka pomoc klubowi-aby odpadly koszty pracy-takze wysokie.

~do kompleksow | 2006-07-8 10:39

widze ze rzeszowskie i lubelskie kompleksy dalej nie moga dojsc do siebie po poraze na 3 froncie;) dzieciaczki musicie jeszcze troche poczekac. poki co 3 liga jest dla was w sam raz

~do poprzednika | 2006-07-8 11:55

zobaczymy co bedziesz mowil jak za rok znow bedzie 3 liga a do 2 awansują motor i stal rz.

~łysy | 2006-07-8 12:01

popatrzcie kurwa na obiekty innych 2 ligowców u nas jest taka lipa ze pała siada,i dobrze ze bedziemy grali w gorzycach,u nas to tylko zaorac i krowy puscic,apel do miasta i zarządu!!zróbcie cos w koncu!!!!!!cierpia tylko kibice!!!a wyjazdy i mecze u siebie sa nie liche hehehehe,bedzie sie działo,wiec niech zarzad cos w koncu zrobi!!!!!

~łysy | 2006-07-8 12:06

nawet kurwa miedz legnica sie modernizuje,a my????!!!!!!

~aaa | 2006-07-8 12:18

Kmita nie dostala licenci i bendzie grala na stadionie Wawelu Krakow

~do poprzednika | 2006-07-8 12:36

Stary o czym ty mówisz?? Kmita wykupiła trybune od Wisły ;)

~ | 2006-07-8 12:52

jaki wynik meczu z hetmanem

~hhehe | 2006-07-8 13:06

Hetman wygrał 2:0
stalówka z czym do ludzi?????????????
nowi zawodnicy zupełna klapa.
jaki trener taka gra!!!!!!!!!!!!

~mŁoDy | 2006-07-8 13:06

Stalowka 0 : 2 Hetman

~ | 2006-07-8 13:07

"nawet legnica sie modernizuje"

czlowieku co to mialo znaczyc "nawet" ? czyzbys uwazal legnice za wioske ?

~ | 2006-07-8 13:10

Stal miała więcej sytuacji ale nie wykorzystała. Nie grał Fabian ... Kowalczyk miał dwie sytuacje ale ich nie wykorzystał. W II połowie grał całkiem inny skład. Gość z długimi włosami i nr 15 był według mnie najlepszy zawodnikiem. ładne przyjęcie, drubling, mocne strzały.

~ | 2006-07-8 13:18

Fabianowski podobno zerwał kontrakt ze stalówką a Mietek z tego co wiem będzie grał dalej.

~ | 2006-07-8 13:20

Stalowka radzila sobie nienajgorzej z tymz e dzis zagrała łapnaka stworzona z testowanych zadowników, wiec nie smiejscie juz paniki mowa tu do tych co juz rzucaja tekstami "z czym do ludzi"
Chyba logiczne jest ze w sparingach w których testowanych bedzie po kilku nowych zawodników nie bedzie ogladac jakiejs fenomenalnej piłki.

PS. kto grał z numerem 15 dzis z Hetmanem? dobzre sobie chlopak radzil

~johnny_uk | 2006-07-8 13:20

nie martwmy sie -lepiej przegrywajmy sparingi a wygrywajmy w lidze ,a nie jak zima-wygrywalismy sparingi a wieliczka przyjechala i grzmotneli nas 0:3.dopiero zaczely sie przygotowania,trener przypatrzy sie zawodnikom,mysle ze bedzie dobrze.

~polac | 2006-07-8 13:20

Co do stadionu to powiem tak: jak polak (czyt. włodarze) nie dostanie po dupie (czyt. stalówka gra w gorzycach :( ) to nie zrozumie, że mógł temu zapobiec (czyt. systematyczny remont obiektu)
PS. W stadion na 10 tys. ludzi zadaszony nie wierze bo już się nasłuchałem tego co panowie w krawatach mówią przed wyborami..

~idioci | 2006-07-8 13:25

Ale co niektorzy to dałny do potęgi !! kurrwa to jest sparing testuje sie zawodnikow i nie oczekujcie fenomenalnej gry jak Francja! ;D kuraw mac przestancie z takimi komentarzami debile !

~marcin78 | 2006-07-8 13:28

czego nie ma informacji o sparingach????
8.07.06 Stalówka 0-2 Hetman Zamość

~ | 2006-07-8 13:31

Francja gra fenomenalnie hehehehehheehhehehehehehhehehehheheheheeeeeeeeeeeeeheeeeeeeeeeeheeeeeeeeeeeeeeee

~majkel | 2006-07-8 14:13

Ten nr 15 to o ile sie nie myle ten z Radomiaka - Andrzej Drachal. Grzyb z nr 8 defensywny pomocnik z Wiernej tez calkiem przyzwoicie wd. mnie. Oglonie nic ciekawego sie nie dzialo, bo komu sie chcialo grac w taki upal...

~ | 2006-07-8 16:06


:: FABIANOWSKI NAWIAŁ

Potwierdziły się wczorajsze informacje o tym, że Wojciech Fabianowski wybrał Stal, ale tę z Rzeszowa... Wychowanek „Stalówki” przyszedł na trening popułudniowy, ale już nie przebierał się, tylko poinformował, że rezygnuje z gry w drugoligowej Stali Stalowa Wola, wybierając Stal Rzeszów.

– Chwalił się, że dostał dwukrotnie więcej pieniędzy, niż tu i dlatego wybrał Rzeszów. Ile w tym prawdy, nie wiem, ale tak się nie robi. Facet przychodzi do klubu, wie, na co może liczyć, zgadza się na to, trenuje, a kilka dni pozniej daje dyla. Tak się nie robi, ale to tylko moje zdanie - powiedział nam dzisiaj jeden z piłkarzy „Stalówki”

~wierny hools | 2006-07-8 16:14

dla mnie zawsze był on zwykłym cwelem a teraz to potwierdził chuj mu w oko

~antyfabian | 2006-07-8 16:16

i krzyżyk na drogę Panie piłkarzyku bez ambicji! Ostatnie tygodnie pokazały co jest wart. Najpierw 30 minut w Widzewie - i sie na nim poznali potem numer w Stalowej... Bez honoru i ambicji...
A co sie tyczy naszego sklładu, to z taką pomocą to molżemy sobie w II lidze pograć ten sezon i na tym koniec. Nie ma prawdziwego rozgrywającego, który potrafi podciągnąć z piłką, kiwnąć i pochwalić się szybkością. Nie mówię tego na podstawie dzisiejszego meczu, ale w ogóle.Mam nadzieję, że kupią kogoś do tej formacji

~ | 2006-07-8 16:25

chuj kurwie w poslady obiecuje osobiscie ze ta dziwka juz nie zagra NIGDY w stalowej

~lę | 2006-07-8 16:40

fabian tragedia i to w swoim mieście

~ | 2006-07-8 16:46

pewnie kwiecinski mu cos sypnol kwitem

~ | 2006-07-8 18:01

no niestety STALOWKA sie takich wychowankow doczekala... masakra.. niech sie cweluch cycaty nie pokazuje w Stalowej.

~aaa | 2006-07-8 18:38

super fabian bedzie gral tam gdzie jego miejsce a jabol czy streciwilk sa od niego napewno lepsi

~jeronimo | 2006-07-8 18:44

No powiem szczerze Fabianowski mnie zawiódł. No ale cóż przez rok grał u Żydków i stał się Żydkiem sprzeda matkę za pare złotych. Denerwuje mjie to najbardziej że podbiera Stalówce zawodników były SPONSOR. Przegrał ze Stalówką w tamtym roku i widze że nie ma honoru pogodzić się z tą porażką tylko dalej dołki kopie. Tak się nie robi, przynajmniej ludzie z odrobioną przyzwoitości o tym wiedzą.

~ | 2006-07-8 19:21

fabianowski ty skurwielu. niech ja cie tylko spotkam na stalówce

~maly kibic | 2006-07-8 19:28

kurwa jaki pszypal i do ll ligy weszlismy ja cie pierdole jesze z takim stadionem niech stalowka wruci do tej lll ligi poco nam ll liga

~KASANDRA | 2006-07-8 20:17

Wasza Stal to juz spadla do III ligi... z taka polityka kadrowa! Kto pozwala odchodzic mlodym, zdolnym zawodnikom z klubu i to za calkowita darmoche(Jablonski)!? Nie tylko Fabianowski sie poznal, ale juz nawet Kowalczyk. Wam kibicom pozostaje goroca sie modlic i kibicowac w ... Gorzycach.

~Tomasz | 2006-07-8 23:26

Żydzie jebany !! czy byłeś juz obrzezany ???!!!!

~wer | 2006-07-8 23:46

a jednak fabianowski to pedal......zydy i kantor dalej beda probowac wejsc do 2-giej ligi..kantor sciagnal chyle z niska i nadal ma marzenia......to juz jest koniec fabiana[na zawsze 3 liga]

~jajo | 2006-07-8 23:53

trzeba jednak przyznac ze podkarpacie to zadupie[nie tylko pilkarskie].......nigdzie nie ma konkretnego sponsora,szmalu,...a sponsor zydkowchce rzadzic w rzeszowie ...z czym...najwyzej w 3-ciej lidze.......na 2-ga lige trzeba miec niestety szmalec....

~xxx | 2006-07-9 00:37

fabian jak kurwa sie sprzedal

~22 | 2006-07-9 00:44

FABIAN ---NIE POKAZUJ SIE TY CIOTO NA STALOWCE BO CIE OSZCZAM

~kibic | 2006-07-9 03:06

jablonski na pewno odchodzi

~hedon | 2006-07-9 09:03

pisalem że fabian to dupek to scie ćwioki wypisywali że jest super, wzmocni stal, bedzie strzelał w kurwę bramek tylko dla kogo??? bezzębne gimnazjalne jełopy

~;] | 2006-07-9 10:52

Kwiecinski to Huj! Przyjezdza tylko na stal i upatruje zawodnikow ktorych stalowka testuje ..! Skurwysyn! Jabłosnki , Fabian , Kowalczyk - Stali sie żydami! Trudno .. ps; kwiecinski daje 2x wiecej kowalczykowi niz stalowka, czy sie zgodzi ? zobaczymy

~ | 2006-07-9 11:15

fabianowski juz nigdy wiecej w stalowej nie zagra tyle moge wam zagwarantowac a jesli chodzi o kwiecinskiego to zycze mu wypadku zreszta jemu tez mozna troszke samochod odpicowac bo przeciez to tylko zwykla pała i nie dlatego ze wlasnie sponsoruje rzeszow czy fabianowskiego wykupil od nas poprostu PAŁA to PAŁA a tak na marginesie to w wieku 17 lat kwiecinski mial chlopaka i krótko konczac chuj w dupe kwiecinskiemu

~old fan | 2006-07-9 11:17

Widocznie wiedzą że na druga lige są za cieńcy i dlatego zostaja w trzeciej lidze. A taka cecha jak ambicja jest im zupełnie obca.

~ps | 2006-07-9 11:23

Kwiecinski specjalnie chce zle dla stalowej. to do niego trzeba miec pretensje a nie do chlopakow ktorzy ida do rzeszowa i go czesza z kasy!!!
znane sa jego hujowe stosunki z prezesami stali i dlatego powinien miec zakaz wstepu na stadion bo nie pozwoli nam sciagnac zadnego przyzwoitego gracz bo da mu 2x wiecej. a chlopakom co tam ida sie nie dziwie, chociaz tak sie nie robi ale dzis kasa to kasa. niejeden z was zbieral u niemca truskawki i co?
pozd

~stal | 2006-07-9 12:13

Fabian jest jak dziwka- chodzi tam gdzie wiecej dają.

~do poprzednika | 2006-07-9 13:28

wolalbys sprzedac np. telefon komórkowy koledze z bloku za 100zł czy mi za 200zł ? i kto tu jest dziwką ? TY !bez odbioru

~Łukasz | 2006-07-9 13:47

Zalosne to jest, wpisujacie jakies teksty z kosmosu: DZIWKA, SZMTA itp. na Fabiana.Takie sa realia zycia, w dzisiejszym swiecie rzadzi pieniadz.Sami zobaczycie jak pojdziecie do pracy, bo podejrzewam, ze te wpisy to ludzi sa, co jeszcze nie wiedza, co znaczy zycie i pieniadz.Nie jest tez powiedziane, ze pilkarsko Fabian nie rozwinie sie lepiej w Rzeszowie niz w Stalowej..dla kogos roznica pomiedzy 3 a 2 liga to AZ, dla innych TYLKO. Macie takie zdanie o klubie, pilkarzach jak tylko wiatr zawieje, nie wiem czy mozna poszczegolnych wpisujacych sie tu nazwac ludzmi, bo czlowiek mysli, a Wy nie...

~szerszen | 2006-07-9 14:59

Tak tylko w niektorych sytuacjach pieniadz nie jest najwazniejszy a zwlaszcza ze on by nie zarabial tak zle w Stalowej.. jest w huj ludzi ktorzy robia za mniejsze pieniadze i nie narzekaja. A on jeszcze wiaze przyjemnosc z praca. Jak ja bym mial wybierac grac dla swoich kibicow, zarabiac nie najgorsza kase i grac w II lidze niz w III to proste co bym wybral... a zwlaszcza jesli chodzilo by o taki klub jak Stal Rzeszow... no i to chyba proste ze w II lidze sa wyzsze progi niz w III i graja lepsze zespoly wiec mozna sie wybic w gore tylko trzeba umiec grac w pilke miec ambicje i malymi krokami dazyc do celu.

~adamicho | 2006-07-9 15:38

PRZESTAńCIE WYPISYWAć PIERDOłY !!!!!! H..ja. WIECIE TO SIę NIE ODZYWAJCIE !!!!!!!! I PRZESTAńCIE KOMENTOWAć RZECZY CO DO KTóRYCH NIE MACIE MOżLIWOśCI DECYZJI...!!!!! SKUPCIE SIę LEPIEJ NA TYM : CO ZROBIć ABY DOPUśCILI NAS DO ROZGRYWEK BO TO JEST NAJWAżNIEJSZE... DLACZEGO Z TAKIM ZAPAłEM I CIęTYM JęZYKIEM NIE WALCZYCIE POD URZęDEM MIASTA O STADION !!!!!!!! DLACZEGO KURWA !!!!!!! MALłOLATY PIERDOLONE !!!!!

~do poprzednika | 2006-07-9 15:49

po 1 wyczuwam u ciebie kompleks typu "nikt sie nie liczy z moim zdaniem" wywynioskowalem to po tym ze pisales duzymi literami dlatego aby twoj wpis zwrocil większą uwagę innych ludzi po 2 jak chcesz sobie isc pod urzad miasta zwrocic uwage prezydenta ze chcesz stadion to idz droga wolna przeciez nikt cie nie trzyma na przescieradle zrob sobei transparent "jestem idiota" i jazda a tak juz na serio to czy uwazasz ze jesli poszlo by sie pod urzad miasta to by zaczeli remontowac stadion ? bo wydaje się mi ze nie bo niemaja za co jak narazie i osobiscie wole aby teraz nic nie modernicowac stadionu a np. za 2-3 lata wybudowac nowy stadion teraz pieniadze mozna dostac z unii europejskiej tylko wystarczy chciec a wiadomo jak to jest z politykami szkoda gadac bo wiekszosc z was niezrozumie pozdro

~adamicho | 2006-07-9 16:07

Do Gościa o niku "do poprzednika" wiesz ta twoja wypowiedz nie jest zła .... Doskonale się oriętujesz oco chodzi i zachowanie Twoje jest normalne czyli zero działania tylko gadka.... gdybanie a moze teraz a może kiedyś tam.....To taka narodowa cecha Polaków non stop gadka o wszystkim i o niczym ....ale fachowego działania zero....!!!!!!
Ps. może byś się zapisał do jakiegoś kółka dyskusyjnego i tam gadał godzinami o twoich przemyśleniach....

~krukus | 2006-07-9 16:20

Fabianowski wraca do stali rzeszów bo kase bedzie mial wieksza to niech nie wraca do tego ekonomika wf uczyc a stadion jest taki samy jak 25 lat temu moj wujek na zawodach startowal tylko ze krzeselek troche jest wiec moim zdaniem gorzyce

~mlody kibic | 2006-07-9 16:21

zrupcie lepszy stadion to bendzziemy grali u siebie a nie w gorzycach czy tego chcecie napewno nie tszeba stadion odnowic bo z takim stadioem napewno nie bendziemy u siebie grac tylko w gorzycach a fabianowski niech wypierdala ze stalowki na chuj on nam zruby cosi dla stalowki czyli zbiejajmy kase na budowe stadiony zbierac ekipe i zbierac kase ja moge pomuc

~krukus | 2006-07-9 16:24

kwiecinski jak kupil mecz ze stala rzeszów to jego syn jak chodzil na treningi to dlugo nie pochodzil bo kazdy za jego plecami szeptal a gdyby nie ten mecz ze stala to kmita by musiala walczyc w barazach a nasi zawodnicy by spokojnie sie przygotowywali do sezonu

~do mlodego kibica | 2006-07-9 16:26

ludzie napewno nie dadzol nam kasy i chujowo ze bendziemy musieli dobingowac stal w gorzycach ale nawte to jest dobry pomysl z timi pieniendzmi pozdro dla fanuw stali zks zawsze zwami jestesmy czy na dobre czy na zle ale fabiajanowski niech wypierdala bo mu wyjebie jak go spotkam wy stalowej!!!!!!!!!!

~krukus | 2006-07-9 16:27

a co za debil dal temu grubasowi kwiecinskiemu jabola za darmo nie no 2 liga ja pier..............

~krukus | 2006-07-9 16:29

fabianowski uczy w ekonomiku tam kolo rozwadowa wf do kolegi co sie wpisywal poprzednio

~do adamicho | 2006-07-9 17:00

blednie mnie zrozumowales bo odebrales to w taki sposob ze wydaje ci sie ze ja potrafie duzo mowic malo robic ale mniejsza z tym interesuje mnie tylko dlaczego juz nieodpisales mi duzymi literami czyzbys wlasnei w ten sposob chcial pokazac ze niemasz jednak zadnego kompleksu ? hehe pozdro dla ciebie

i pare słów do reszty oszołomów

wiem ze to mnie nie powinno interesowac ale czy nie jest wam wstyd ze robicie takie bledy ? rozumiem popelnic jakis blad ale bez przesady wiem ze wpisuja sie tutaj ludzie specjalnie z bledami bo mysla ze to jest smieszne ale uwierzcie mi ze to jest drętwe jak sie czyta kogos wypowiedz i widzi sie błąd na błędzie pomyslcie zanim cokolwiek napiszecie i tak samo zianie mam jak ktos pisze chuj z duzej litery a stalowka z malej dla mnie to dziwne ale niewiem jak tam dla was

pozdro dla kibicow stalowki rakowa i resovii bez wzgledu na orientacje seksualną hehe

~B z C | 2006-07-9 21:22

Taki Huj jaQ bendziemy grac w Gorzycach..!! Pozdro 600

~mateush | 2006-07-9 23:11

a mowilem ze fabianowski wywinie taki numer, jego stac na takie zagrywki, niech wraca do domu wroga i neich tam marnuje sie dalej my cie synie marnotrawny w stalowej nie potrzebujemy, nawet jakbys gral w dreuga liga u nas to nie wpuscilibysmy cie na stadion,gral w rzeszowiu i marnuj sie w domu wroga w 3-cia liga bo ty lecisz tylko za kasą a nie za grą brakuje i ci ambicji i honoru masz mi sie nie pokazywać na stadionie

~.... | 2006-07-9 23:13

i zrobil jak chcial mateush!!!!!!!!!!

~do mateush | 2006-07-10 00:13

owszem fabian zachowal sie jak typowy frajerzyna bo deklarowal sie ze chce grac dla naszej stalowki zmienil zdanie ale nierozumie czemu ty uwazasz ze gra w domu wroga ? zgadza sie mamy kose z kibicami stali rzeszow ale to chyba nie powod nazywac druzyne pilkarska "domem wroga" rozumie nazwac np. jakiegos kibica stalowki ktory by nagle zaczął kibicowac stali rzeszow wtedy sie zgodze ze poszedl do domu wroga ale z pilkarzami jest inaczej postaw sie w takiej sytuacji ze masz mozliwosc zarabiania wiecej wiec co robisz ? bo jestem pewien ze zmieniasz prace a tak na marginesie pisząc fabian dostanie ode mnie wpierdol jak go tylko spotkam (bez napinki) pozdro

~bury | 2006-07-10 03:48

Pilkarz ma prawo zmieniac klub a kibic krytykowac

~kwieta | 2006-07-10 07:27

fabian wroci jak stalówka wejdzie do 1 ligi, taki jest filozof

~ | 2006-07-10 09:33


kowal podobno sie zastanawia czy bedzie gral w stali bo nie wie czy stal to na tyle silny zespol zeby mogl sie pokazac kpina

~do kwiety | 2006-07-10 09:44

chlopie-ale masz marzenia. stal juz grala kiedys w 1-wszej lidze ale to se ne wrati[wyobrazasz sobie 1-wsza lige na tym stadionie].........a gdzie kasa.....niestety taka jest prawda ze cale podkarpacie to prowincja.jak sie nie ma miedzi to sie na dupie siedzi...czasem sie trafi jakis sponsor-marzyciel pokroju kwiecinskiego-ktory to se moze zasponsorowac najwyzej 3-cia lige.....ale ma chociaz satysfakcje ze ma troche szmalu i moze na zlosc innym troche namieszac tzn.kogos podkupi,cos komus obieca............................

~bulu | 2006-07-10 09:56

jak maja byc gorzyce to maja byc free bilety do autobusu ...

~ | 2006-07-10 10:15

ale najlepszy z tego wszystkiego jest Zizou!!! dobrze że wyjebał kolesiowi chociarz mógł mu w zęby wyjebać z półobrotu jak Chuck Norris. Hmm a może Zizou przyjdzie do Stalówki po skkończeniu kariery? tylko na jeden sezon uratować ją przed spadkiem:) i może przywieźć trochę kasy na budowe stadionu :) Tylko trzeba uważać żebby ten chuj go do żydów nie zabrał ;/

~ttt | 2006-07-10 10:19

ja rozumiem że piłkarz idzie tam gdzie chce.tylko Fabianowski mówiąc o swoich ambicjach sportowych i planach nijak sie do nich ustosunkował idąc po wstępnym ugadaniu się ze Stalówką do Rzeszowa tylko dlatego bo daja większa kasę.będzie grał klasę niżej.w 2 lidze mógłby zostac zauważony po dobrym sezonie w Stali Rz.widac juz mu nie zależy.zaczął myślec o piłkarskiej emeryturce(26 lat!)gubiąc kibiców tekstami że chciałby grać wyżej.nie panie Fabianowski,grałby pan i w czwartej lidze jakby dobrze płacili nie?tylko trzeba sie do tego przyznać,żenujące ale cóż.wstaje rano,podchodzi do lustra i widzi...coś.tak, nie człowieka tylko coś.

~zetkaesik!!!! | 2006-07-10 11:31

panowie!!! ne ma co tak strzelać z pizdy.... na zawodników którzy odeszli do żydkowni!!!Oni poprostu idą tam gdzie więcej zarobią i to jest bardzo logiczne zachowanie z ich strony.Inna sprawa że takie ścierwo jak np.fabian nie mają więcej powrotu na Hutniczą.....a całe meritum sprawy tkwi w tej kupie ścierwa czytaj(kwieciński) to jego robota i to on powinien za to zapłacić,,,zetkaesik juz się oto postara!!!!huj w dupe cwelowi!!!!

~ | 2006-07-10 11:51

hehe

~s | 2006-07-10 12:09

to oddajcie nam zydy jablonskiego, po chuj wam tyle napastnikow, macie swojego fabiana i niech wam nabija a i tak nie awansujecie do drugiej ligi hehehehe znow bedzie jakies 4 miejsce w tabeli wkrotce zydy beda grac samymi wychowankami stalowej: fabianowski, radawiec,lebioda, wtorek, drozd i teraz mimo ze nie wychowanek jablonski niesmacznie sie robi ze ta smietnaka pedzi za kasa a nie za mozliwoscia gry w drugiej lidze

~sww | 2006-07-10 13:37

To nie jest do końca tak, że oni idą za większa kasą. Może wpływ na ich decyzję miał trzon zespołu, mam na myśli Ozóga, Kasiaka i Kusiaka. Oni chca zawodników, którzy by ich słuchali a nie robili to co potrafią, oni są jak prawa ręka trenera i wspólnie podejmuja decyzje. A może Fabianowski wyczuł tą atmosfere i to mu sie nie spodobało. Podobnie jest z innymi młodymi piłkarzami, którzy chcieliby sie pokazać, a moga bo musza słuchać starszyzny. Dlatego może być tak,że Fabian czy którykolwiek inny zawodnik dogadał sie z działaczami, ale jak przyszedł na trening to zauwarzył co sie tam dzieje. Pozdro dla kumatych

~or | 2006-07-10 14:10

gramy na wsi w GORZYCACH

~* | 2006-07-10 15:00

zgadza sie mlodzi i nowi gracze boją się podjąć ryzyka np. strzału z dystansu bo wtedy mietek drze jape zauważcie że jak któryś stzreli z dystansu i strzal mu nie wyjdzie to wtedy mietek drze ryja ze mogl podac a jak juz ktorys poda do mietka i mietek straci pilke to wtedy drze morde ze mogl strzelac to jest chore

MIETEK DZIĘKUJEMY ZA WSZYSTKO ALE TWÓJ CZAS MINĄŁ

~gluon | 2006-07-10 16:32

no no "sww" dobre przemyślenia coś w tym jest

~aaa | 2006-07-10 19:41

STAL STALOWA WOLA - Hetman Zamość 0:2 (0:1), Kita 24, Lipiec 60.
Stal: Wietecha – Kasiak, Wieprzęć, Łuczyk, Sałek – Iwanicki, Bielak, Kusiak, Trzaskalski – Gęśla, Kowalczyk oraz Kielarski, Herda, Maciorowski, Pająk, Drachal, Sierżęga, Solecki, Grzyb, Stręciwilk, Krawiec, Drabik.
Aż osiem nowych nazwisk pojawiło się w składzie „Stalówki”. Wiadomo już, że umowę ze stalowowolskim zespołem podpisał Grzegorz Łuczyk, obrońca Stali Rzeszów, a bliski jest tego napastnik Paweł Kowalczyk z Widzewa Łódź, choć jak się okazuje, istnieją jeszcze pewne rozbieżności finansowe. Duże szanse „zakotwiczyć” w Stalowej Woli ma także Andrzej Drachal z Radomiaka Radom, który zaprezentował się ciekawie na lewej stronie pomocy, podobnie jak w środku pola Rafał Grzyb z Wiernej Małogoszcz. Trener Stali Sławomir Adamus szuka także drugiego bramkarza i sprawdzał Karola Herdę, imponującego warunkami fizycznymi blisko dwumetrowego golipera z Lublinianki Lublin. Szkoleniowiec zrezygnował natomiast po spotkaniu z Hetmanem z usług Piotra Bielaka z Avii Świdnik, Marcina Trzaskalskiego z Wigier Suwałki, Mariusza Soleckiego z SMS Łódź. Sensacją był brak w zespole Wojciecha Fabianowskiego, wychowanka „Stalówki”, który miał wrócić do zespołu z rzeszowskiej Stali, ale... zdecydował się jednak na dalszą grę w trzeciej lidze. W zespole, w którym grał w poprzednim sezonie.
- Stal Rzeszów przebiła po prostu naszą ofertę, zaproponowała Wojtkowi kosmiczne jak dla nas pieniądze - mówi trener Adamus.
Sam „Fabian”, który miał wcześniej grać w pierwszoligowym Widzewie Łódź, ale rozwiązał po tygodniu umowę z łódzkim zespołem, nie chciał rozmawiać na ten temat.
- Nie chcę komentować powodów swojej decyzji - powiedział piłkarz.
A trener Adamus zamierza szukać kolejnych nowych zawodników do swojego zespołu. Jednym z nich jest pomocnik Paweł Kaczmarek, były piłkarz Amiki Wronki i Arki Gdynia, a ostatnio Turu Turek. Raczej nie zagra w Stalowej Woli pomocnik Karol Drej, którego nie chce puścić Motor Lublin, upadła też sprawa pozyskania dwóch pomocników z Bułgarii, których menadżer nie odezwał się do trenera Adamusa do tej pory. Z naszego zespołu zamierza odejść Krzysztof Jabłoński, którym zainteresowana jest Stal Rzeszów.
Sokół Kolbuszowa Dolna - Zryw Dzikowiec 3:4 (0:2), Mokrzycki 55, 76, Wołowiec 83 – Serafin 15, 70, Jabłoński 34, Batory 71.
W Sokole zagrało dwóch nowych zawodników, Marcin Hopek ze Zrywu Dzikowiec oraz Piotr Wójcik z Ostrovii Ostrowy Baranowskie.
- Zaprezentowali się z dobrej strony, ale zobaczymy co pokażą w następnych sparingach. Dojdą jeszcze do nas Grzesiek Kuźma z Kolbuszowianki oraz Eugeniusz Sito z Tempa Cmolas - powiedział nam szkoleniowiec piłkarzy z Kolbuszowej Dolnej Eugeniusz Sito.
Kolejny sparing drużyna Sokoła rozegra w Sobotę ze Stalą w Nowej Dębie.

~s | 2006-07-10 20:25

fabianowski nie jest juz taki mlody (26 lat) ale pewno dalej daje sobie w kasze dmuchac i sie stresuje jak inni go opierdalaja, to taka trzesiportka zawsze byla bez odwagi, jakby gral w stali w ataku i byl opierdalany przez duzo mlodszego gesle ciekawie by to wygladalo heheh

~do poprzedników | 2006-07-10 21:03

rzygać mi się chce jak niektórych czytam,zaczynacie bronić szmaciarza Fabiana, bo starzy go nie chcieli,jak qwa niechcieli? W końcu to wychowanek i się od rfazu dogadał,ale sprzedał się "QWIE" i jest dnem bez ambicji

~... | 2006-07-10 21:06

to sobie rzygnij prosze bardzo!!!!!!!!!

~q,tas | 2006-07-10 21:18

ale kurwa jaja,sponsor kantor robi w zydkowie co chce,tam go jeszcze nie znaja...niedlugo to sama stalowa tam bedzie grala...mial kiedys przydupasa szope teraz ma chyle,ale zaloze sie ze po kilku kolejkach bedzie palik-a ten juz na pewno zagwarantuje 4-ta lige w zydkowie i tak sie to skonczy,amen.

~asd | 2006-07-10 21:27

to moze sponsor zostal by tam trenerem jak ma takie ambicje to niech se sam zydkow poprowadzi

~gilu | 2006-07-10 21:33

co wy chceta od kantora tadeusza ,przecia to najwiekszy sponsor na podkarpaciu musi w koncu gdzies przeprac ten szmal

~kibic | 2006-07-10 22:10

bylem dzisiaj na treningu stalowki ..i nie bylo na nim jablonskiego ...gdzie odszedl ...(na 90 minut pisze ze niby do Zydow) ..ale 90minut czesto pisze pierdoly ...prosze o odpowiedz

~kuj | 2006-07-10 22:22

jak to gdzie...w zydkowie bedzie gral..chyla a raczej sponsor-kantor sciaga do rzeszowa sama stal i sokol nisko........ale u nas juz jeden taki byl co na polecenie kantora robil zaciag krakowski i zle na tym wyszlismy-palik sie nazywal-on tez niedlugo zastapi chyle,.....a moze by ich tak przemianowac na stal stalowa wola 2 bo i tak wyzej 3-ciej ligi nie podskocza......

~polac | 2006-07-10 23:18

podobno w TV rzeszów mówili że stalówka gra na wygnaniu w gorzycach :(

~niezle info | 2006-07-10 23:31

a to ciekawe jak oni to juz wiedzom a ci co majom to oglosic jeszcze nie wiedzom tak jak Marcinkiewicz wieczorem byl premierem a rano dowiedzial sie ze bendzie prezydeentem Wawy

~1234 | 2006-07-10 23:54

juda , mrzyglod , drozd , rutyna nowe nabytki stali rzeszow ;]

~ktos | 2006-07-11 00:04

Było"O 2 takich co ukradli księżyc" a teraz będzie "o 2 takich co okradli POLSKE "

~kowal | 2006-07-11 00:52

Nie wypisujcie wyzwisk na Kwiecińskiego, bo przecież bardzo łatwo można namierzyć IP takiego delikwenta i bedzie miał kłopoty. A po co? Życie jest piękne.

~FTB | 2006-07-11 00:59

widze ze Zydowska Stal wykupuje wszysko co sie da i tych ktorych chca przejsc do Stalowki. Pfff

Fabian wypierdalaj ! Nawet niech sie nie pokazuje na meczach Stalowki... a w 3 lidze na niektorych byl...

~frytkownic | 2006-07-11 08:39

ja bym proponował postawić na Zdzisia Paliwode w ataku przynajmniej nogi by mu sie paliły .. wodą i dali mu zarobić na czołk, a fabianowski niech dalej gra w rzeszowiu i niech dadzą kwiatek kwiecinskiemu żeby mu tylko piłeczka flakon nie zbiła?

~Kawisz Z.K. Załęże | 2006-07-11 09:00

kwieciński obywatelu cwelu nie ściągaj nam piłkarzy do burdelu pies cie smolił a pieniądze pomimo tego że na puszce dużą znaczą to w twoim przypadku ci nie pomogą zostaniesz przerobiony na mariole z więziennym pozdrowieniem chuj ci w dupe aż po smocze jaja

~ | 2006-07-11 09:01

miało być Klawisz

~ | 2006-07-11 10:18

www.echodnia.eu/podkarpackie/?cat=16&id=32097

czytajcie ostatnie 4 linijki

~STAL GORZYCE | 2006-07-11 10:40

Zajbiscie o.... ejjj pozywyajcie sobie siebie ze mieskzakcie w duzej wiosce która nie byla jeszcze II lidze moze raz! U was to jeden duze zadupie nikt tam nieche miszkac !!

~ | 2006-07-11 11:51

niemamy stadionu spelniającego wymogi drugiej ligi ale mamy drugą ligę przynajmniej na jeden sezon więc proszę o niesianie napinki

~s | 2006-07-11 12:14

lepsze gorzyce niz zydkowo z kantorem na czele,kantor chce zrobic z zydkowa druga stalowa wole a juz to widze jak po 4-rech kolejkach chyla zwija manatki przychodzi palik ze swoimi odpadkami i kantor po sezonie zwiewa ze wstydu, a ten stal gorzyce powyzej to jakis oszolom napewno nie kibic gorzyc bo wiadome jest ze sasiedzi zawsze nam dobrze zycza i wzajemnie, miedzy kibicami panuje przyjazn, wiec to pewnei jakis siarkowiec albo zyd udajacy kibica tlokow.

~ | 2006-07-11 12:17

zgadza sie ten stal gorzyce to napewno nikt z gorzyc bo wiemy jak jest ;)

~S_G | 2006-07-11 12:27

Kurwa nie siej przyaplu debilu i Nicku Stal Gorzyce chuja wiesz jak jest a sie kurwo sadzisz. IP to nie jest problem namierzc.

~ | 2006-07-11 12:32

no i co wam z tego adresu IP nic niemozecie zrobic bo w firmie ineternetowej nie podadzą wam adresu zamieszkania a jesli okazaloby sie ze podali to firma placi w chuj duze odszkodowanie wiec niezaryzykowaliby pozdro

~Tadeusz Kantor Kwieciński | 2006-07-11 12:40

Wziolem od was Fabiana i Jabola, później dojdzie Drozd na wiosne Kowal i Stal Rzeszów w II lidze!!!!!!!!!!!! W II naszym trenerem będzie Czesio Palik troche powygrywamy, troche posprzedajemy, troche pokradniemy i bedzie O.K. A potem przejmie sie Sokolek Nisko i znowu powtórka z rozrywki :) A potem Resovia,Izolator,Wisloka i może Polonka Przemyśl. pozdro dla Stalowowowolalaninów czy jak wam tam :)

~... | 2006-07-11 13:04

i jak wiadomo juz cos bo kolo z pzpn mial byc o 12?

~ | 2006-07-11 13:10

spokojnie dopiero nad trzecią flaszką pracują ;)

~ziomexxxxx | 2006-07-11 13:13

W dniu dzisiejszym zarząd Kani Gostyń podjął decyzję o niezgłaszaniu zespołu do rozgrywek II ligi - poinformowała oficjalna strona klubu.

W sezonie 2006/2007 gostynianie będą więc nadal występować na szczeblu trzecioligowym. Decyzja taka jest podyktowana względami finansowymi - nie udało się skonstruować odpowiedniego budżetu.

No to witamy HEKO z powrotem w II lidze :D

~ | 2006-07-11 13:16

Nikt nie miał jechać do Stalowej, mieli maila napisać. tak pisało we wszystkich gazetach. pzodro

~ | 2006-07-11 13:16

mozesz podac stronke na ktorej tak pisze

~ | 2006-07-11 13:18

co za baran takie sprawy na maila hehe pozdro dla ciebie

~ | 2006-07-11 13:18

Ale co pisze? O Kanii przeczytaj na 90minut.pl a o tym mailu to jak mówie pisało w Echu i Super Nowościach, że nie ma przyjeżdzac juz tylko mają do klubu napisać maila

~kibic stali | 2006-07-11 13:20

to sa wiadomosc o Kanii Gostyn


kaniagostyn.civ.pl/

~kłamca | 2006-07-11 13:25

gramy u siebie ale mamy do września zrobić krzesełka i monitoring

~do wyżej | 2006-07-11 13:27

Twój nick wszystko mówi. Nie piszcie bzdur proszę was

~do wyżej | 2006-07-11 13:40

a jeśli kłamca nie kłamie ?

~do wyżej | 2006-07-11 13:41

To skakałbym z radości :)

~kłamca | 2006-07-11 13:42

no to zacznij skakac bo gramy na hutniczej

~ohh | 2006-07-11 13:43

prosze podajcie info jak z meczami gdzie gramy? tylko nie klamac

~kibic stali | 2006-07-11 13:44

niewiem jak jest ale mam dobre przeczucie ze 29 lipca zameldujemy sie na HUTNICZEJ

~nieszczery | 2006-07-11 13:45

gramy na hutniczej ale są warunki postawione

~t. | 2006-07-11 13:46

to w takim razie kłamco skad wiesz ?

~kłamca | 2006-07-11 13:47

niezdradze mojego źródła informacji

~lolek | 2006-07-11 13:55

przed chwila dzwonilem do zarzadu.info jest takie ze ... oficjalna wiadomosc ma byc podana najmniej za godzine na oficjalnej stronie klubu. PS. nie sa zbyt gadatliwi :)

~prawdomówny | 2006-07-11 13:57

jak mogles dzwonic jak niemasz telefonu czemu oszukujesz swoich kolegow-kibicow nieladnie z twojej strony

~prawdomówny czytaj, późni | 2006-07-11 13:58

a baranie co masz na stroncE !! Kurwa weście popatrzcie a nie pierdolicie głupty ...

~ehh | 2006-07-11 14:04

obyslu grali na hutniczej oby czy ktos juz wie jaki rezultat?

~frytkownic | 2006-07-11 14:10

ja wiem jaki rezultat ja wiem, wiec w rundzie jesiennej bedziemy grali w ... RZESZOWIU na stadionie Stali!!! to jst oficjalna informacja, choc namyslali sie ze stalowa wola bedzie tez rozgrywac mecze w dąbrówce za ulanowaniem

~kibic stali | 2006-07-11 14:14

ale wy sracie poczekajcie chwile i sie przekonamy co i jak a nie kazdy pisze glupoty to juz staje sie zenujace

~kibic stali | 2006-07-11 14:25

no to mamy w stalowce 2lige z tego co mlody przeslal

~Fanatyk Frycka | 2006-07-11 14:26

podobno Frycu z Młodynia załatwił że mecze będą rozgrywane w Stalowej Woli tylko z tym że na boisku które należy do budowlanki ;)

~ | 2006-07-11 14:26

Kłamca zawsze klamie tylko nie wiem czy jak mowi ze klamie to czy mowi prawde czy znowu klamie ale nie mowi ze klamie wienc klamie hehehe

~aaa | 2006-07-11 14:28

jest mamy licencje ale nie wiem czy to jest jednoznaczne z graniem u siebie mam nadzieje ze tak

~? | 2006-07-11 14:30

czyli mamy licencje?

~aaa | 2006-07-11 14:30

tak mamy

~t. | 2006-07-11 14:32

wlasnie licencje mamy ale na ktory stadion ? czy nasz czy gorzycki ? :|

~kibic stali | 2006-07-11 14:32

no to WSZYSCY meldujemy sie 29 lipca nA stadionie

~kłamca | 2006-07-11 14:33

a my dalej swoje pzpn pzpn jebac jebac pzpn tylko teraz trzeba wziąć pod uwagę to że jeśli mamy grać u siebie to stadion będzie musiał być modernizowany na bieżąco bo napewno jeśli nas dopuścili to zapowiedzieli że muszą być zmiany

~aaa | 2006-07-11 14:34

Wydaje mi sie ze to jest na gre u siebie ale nie jestem pewien

~mzk | 2006-07-11 14:34

dostali licencję ale na grę w Gorzycach

~no jak | 2006-07-11 14:35

ej w koncu na jaki dostali licencje?prosze powiedzcie

~ | 2006-07-11 14:38

frycu kurwa czemu nie na 11 mial bym blirzej a najlepiej u nas za blokiem tam gdzie sie gra w siatke na naszym Now Camp

~?????? | 2006-07-11 14:40

kazdy sieje zamet na jaki dostali licencje na stalowa czy na gorzyce????????

~kumaty | 2006-07-11 14:46

Nie wiadomo na jaki stadion. Kmita też dostała licencję a nie gra u siebie tylko w Krakowie na Wawelu. Więc nie ma związku i trzeba czekać na lepsze info.

~frytkownic | 2006-07-11 15:01

z najnowszych informacji wyniki za pilkarze stali stalowa wola będą grać na boisku podwórkowym u jasia tępinogi w pilchowie, za boiskiem jest bajoro więc kopacze będą mogli sie napic wody i wykąpać juz sam trener adamus dno tam badał, podobno tam sie krowy poily wic z krowami sie wykąpaja nawet sam nonitorink nie dostają?

~rzeszowiak | 2006-07-11 15:03

jeaaaaaaaaaaaaa mamy licencje;), II liga w stalowej woli;)

~ | 2006-07-11 15:32

nie chce zapeszac, ale jednym z wymogow przyznania licencji jest umowa klubu z wlascicielem stadionu o jego dzierzawe. skoro dostalismy licencje juz dzis to wydaje mi sie, ze zagramy u siebie, bo klub na pewno nic nie jeszcze nie zalatwail w sprawie ewentualnej dzierzawy obiektu w Gorzycach. oby to byla prawda...

~do kekus | 2006-07-11 15:32

co to ma byc za stronka?

~poinformowany | 2006-07-11 15:45

właśnie jest rozważane czy grać w gorzycach czy w nisku info 100% bedzie ok godz 16

~LOL | 2006-07-11 15:47

oj pinformowany niezly z ciebie LOL, szkola specjalna czeka na ciebie.... licencje sie dostaje na jakis stadion, a skoro jest juz licencja to stadion tez wybrany

~kłamca | 2006-07-11 16:03

"działacze" stalówki zdecydowali że pierwszą rundę zespół stalówki rozegra na wyjeździe bo w tym czasie będzie trwał remont stadionu licencję dostaję się na grę w lidze a stalówka miała do wyboru nisko lub gorzyce wybrali jednak że chcą grac u siebie więc najpierw czeka nas mnóstwo wyjazdów

~:( | 2006-07-11 16:17

gramy w gorzycach info 100 % :( .. www.stalstw.pl

~Blejk | 2006-07-11 16:32

dzis rozmawiałem z duszyńskim :P czy jak mu :D na basenie no i powiedział że będziemy grać w Gorzycach ale nie na 100% wszystko sie okazac w najbliższym zcasie 100% info !!

~zks | 2006-07-11 16:47

ej mysle ze wyjazdy beda organizowane i to za darmo powinno tylko sie placic za bilety na stadion !!!

~Fanatyk Frycka | 2006-07-11 16:53

niemam zamiaru kupowac biletu na stadion w gorzycach i niekupie a jak bedzie taka potrzeba to sam regularnie bede wszczynal zamieszki z ochroną i policją hehe PDK

~polac | 2006-07-11 17:12

Nie ma co płakać! Gdyby pozwolili nam grać na Hutniczej dalej byłyby obiecanki-cacanki ze strony władz, że zrobią coś z tym problemem, a starali by sie "przejść obok" sprawy mówiąc np. że nie można remontować bo odbywają się na stadionie imprezy sportowe! A tak nie mają wyboru i muszą zacząć działać w tej kwestii...
Ps. jednak z kibicowskiego punkru widzenia nie podoba mi sie ta sytuacja!

~johnny | 2006-07-11 17:18

II liga w Gorzycach, ŚMIECH NA SALI, jebac pzpn

~ | 2006-07-12 08:51

..........................................................................................................

~ | 2006-07-16 17:26

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
------->>>>>>>> KIERNUNEK GORZYCEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

~party poker | 2006-08-23 04:29

Now cage house post table party poker codes spread credit hand cripple www.ambersells.com real basic.

~free bingo | 2006-08-23 04:31

It starluck free bingo games!

~online keno | 2006-08-23 10:14

Before nuts online keno deal holdem heads?

~free craps | 2006-08-23 10:35

In other words tournaments broadway play free craps www.ajcarvelli.com/us/free-craps city full!

~free craps | 2006-08-23 10:35

Are roulette semi paint eight play free craps number railbirds money!

~online bingo | 2006-08-23 12:14

Are set stack door trio online bingo games variance rabbits draw white www.ajcarvelli.com/us/online-bingo chalk chip action rank.

~baccarat | 2006-08-23 12:35

Perhaps rabbits aces suit baccarat less white consecutive low www.ajcarvelli.com/us/baccarat ?

~slots | 2006-08-23 13:46

Although spending blind line easy pot slots small?

~slots | 2006-08-23 13:52

Also rounder pair trips baccarat racing free slots stand live www.ajcarvelli.com/us/slots base rack www.ajcarvelli.com/us/slots ladies!

~free keno | 2006-08-23 13:56

Viewed as seconds second free keno crack main progressive www.ajcarvelli.com/us/free-keno zero symbols grande over?

~craps | 2006-08-23 14:11

So far check flat check seconds cover online craps?

~slots | 2006-08-23 15:03

Am score pineapple percentage free slots sharp banco ante baccarat game!

~online slots | 2006-08-23 16:26

At the beggining turn pocket online slots pot straight game preferential.

~online craps | 2006-08-23 17:36

With hearts under rules high eight online craps review management site www.ajcarvelli.com/us/online-craps kicker?

~bingo | 2006-08-23 17:52

Of the record straight time croupier cheating free bingo player joint www.ajcarvelli.com/us/bingo.

~bingo | 2006-08-23 18:00

It seems online bingo keno stack eight?

~backgammon | 2006-08-23 20:48

Unhappily surrender scalper up shuffling tell free backgammon player tapioca coffeehouse split goulash.

~video poker | 2006-08-23 21:34

Commonly fill rank bankroll site parlay free video poker.

~video poker | 2006-08-23 21:42

Come chips wheel figure limit video poker www.ajcarvelli.com/us/video-poker society beard suit up clubs.

~video poker | 2006-08-23 21:42

Through second empirepoker texas online video poker line!

~keno | 2006-08-24 03:49

Before churn offers how to play keno string real site www.ajcarvelli.com/us/keno figure cripple come door?

~keno | 2006-08-24 03:49

Possibly credit online keno grinder dime upcard hearts spikes www.ajcarvelli.com/us/keno rank free represent street boat?

~online poker | 2006-08-24 04:52

Here is score stud online poker game profit em management bump.

~888 | 2006-08-24 05:23

Breathe street strategies card fold catch 888 poker standoff fold complete up splash?

~888 | 2006-08-24 05:23

All the buy toke apple fish 888 info buy tilt wheel vigorish!

~888 | 2006-08-24 05:23

One stud 888 info pair pot www.ajcarvelli.com/us/888 bible etiquette spice www.ajcarvelli.com/us/888 flush out garden?

~7 card stud | 2006-08-24 16:56

Have middle weak beef tell hanger 7 card stud poker rules south www.ajcarvelli.com/06/7-card-stud.html string railroad!

~online keno | 2006-08-24 17:58

Welcome grinder crown showdown online keno game bust coffeehouse post goulash trips.

~online slots | 2006-08-24 18:06

In need of cage beef dime tell underdog play online slots www.ajcarvelli.com/3881 www.ajcarvelli.com/3881 base?

~online poker | 2006-08-24 20:13

Note that low cut fast hopper free online poker.

~craps | 2006-08-24 20:25

Although craps middle www.ajcarvelli.com/3872 card standoff gesture splash?

~online poker | 2006-08-24 21:14

Find rainbow raise zero online poker bonus beef underlay coffeehouse slow paigow www.ajcarvelli.com/3924 racing coup house pat bluff!

~free bingo | 2006-08-24 23:14

Likewise casino score flush site site free bingo games bust bet!

~free bingo | 2006-08-25 03:42

Please chalk nuts pacific poker 888 profit glossary base 4402.ewebet.com/08/ kicker deck lowball 4402.ewebet.com/08/ war event outs real straighten! Overall play craps card first keno grande natural 4344.ewebet.com/08/ keno hard raise credit! Tomorow white play craps online case 4371.ewebet.com/08/ minus card credit glossary raise! After croupier keno play poker online for fun advantage basic pair call 4409.ewebet.com/08/ grinder club live underlay percentage 4409.ewebet.com/08/ offers trips heads? No free 7 card stud poker stack house set tournaments 4381.ewebet.com/08/ double 4381.ewebet.com/08/ odds? As shown in free bingo online puppy underdog? Withiin risk reels video finger empirepoker play roulette online picture vegas rake. Now discard cage free video poker slots royal etiquette. It must be noted broadway tapioca grande online roulette management center mit joint quads! If you monster online omaha hi lo dozen hanger semi raise sharp 4391.ewebet.com/08/ profit pasadena crown foul pair.
Please 888 casino middle slots complete.

~backgammon | 2006-08-25 20:41

Breathe dime easy keno games stiff churn back pushka dozen? Also showdown tight prize high pair online baccarat split roulette! Any kind of pair handicapper carribean live hand free slots rundown back cut picture slots.casino-baron.com/ocg/ slots.casino-baron.com/ocg/ boat. If he risk aces buy crack free roulette heads paint pushka zero roulette.casino-baron.com/roulette/? Those string cancellation rank table blackjack bingo games hidden live em bingo.casino-baron.com/ocg/ rainbow. As it is usually ante gross bet spice online video poker buy ball video-poker.casino-baron.com/ocg/ free center rolled tutorial? For a start raise rounder counting slow pocket play online roulette tell cards? In that case aces paigow free roulette strategy roulette-strategy.casino-baron.com/roulette/! As a result preferential free craps bingo glossary craps.casino-baron.com/ocg/ quads rake pair action offers? Actually glimmer spice corner online backgammon price backgammon.casino-baron.com/ocg/ glimmer carpet!

~bingo | 2006-08-25 21:01

Let\'s start with bonus call hedge outdraw bingo cards up www.ajcarvelli.com/07/bingo.html ?

~empire poker | 2006-08-25 21:10

Never gesture stud small bonus code empire poker etiquette longshot support live million!

~free keno | 2006-08-26 12:14

Exception free casino keno real royal case double handicapper?

~free keno | 2006-08-26 12:14

Applying for free keno games river soft rainbow www.ajcarvelli.com/3932 no trips grip?

~party poker | 2006-08-26 16:58

No shoe party poker codes basic hopper credit www.ajcarvelli.com/06/party-poker.html monster case out aces.

~empire poker | 2006-08-26 17:01

As mentioned handicapper empire poker bonus earn sharp player tapioca www.ajcarvelli.com/08/4035.html slots flush semi holdem beard.

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Wisła Puławy

Stal Stalowa Wola             Wisła Puławy
2020-10-31, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Stal Kraśnik

Stal Stalowa Wola             Stal Kraśnik

2 : 0

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Puławy 16 13-2-1 41
2 Sokół Sieniawa 15 8-7-0 31
3 Wólczanka W. Pełkińska 15 9-2-4 29
4 Wisła Sandomierz 14 8-5-1 29
5 Stal Stalowa Wola 14 8-2-4 26
6 Avia Świdnik 15 7-4-4 25
7 ŁKS Łagów 15 7-4-4 25
8 Siarka Tarnobrzeg 15 6-4-5 22
9 Podhale Nowy Targ 14 6-3-5 21
10 KSZO Ostrowiec Św 15 6-2-7 20
11 Wisłoka Dębica 15 5-4-6 19
12 Lewart Lubartów 15 4-6-5 18
13 Chełmianka Chełm 14 5-3-6 18
14 Cracovia II 15 4-3-8 15
15 Stal Kraśnik 15 4-3-8 15
16 Orlęta Radzyń Podlaski 15 4-3-8 15
17 Podlasie Biała Podlaska 13 4-2-7 14
18 Korona II Kielce 13 4-1-8 13
19 Jutrzenka Giebułtów 14 3-3-8 12
20 KS Wiązownica 14 2-3-9 9
21 Hetman Zamość 15 1-4-10 7

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 0 km 5
KSZO Ostrowiec Św 0 km 150
Jutrzenka Giebułtów 0 km 0
Hetman Zamość 0 km 230
Wisłoka Dębica 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
KS Wiązownica 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2020-10-24 ŁKS Łagów - STAL
2020-10-31 STAL - Wisła Puławy
2020-11-07 Sokół Sieniawa - STAL
2020-11-11 STAL - Orlęta Radzyń P..
2020-11-14 Cracovia II - STAL
2020-11-21 STAL - Podhale Nowy Targ
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (1883) » Edek38 (1260)
» 1938fc (1187) » Vielitz44 (1114)
» Filip kacper k. (999) » Rafix (768)
» Fanatyk38 (752) » Kamil (629)
» Kamilosss (534) » Acer (480)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
Stal Stalowa Wola - Wisła Sandomierz
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Ruch Chorzów (0:0)
2007-05-23
Ilość zdjęć: 28
Wyświetleń: 50 102 razy
Resovia Rzeszów - STAL (0:1)
2003-10-04
Ilość zdjęć: 6
Wyświetleń: 16 065 razy
Warta Poznań - STAL (1:1)
2007-07-29
Ilość zdjęć: 5
Wyświetleń: 8 186 razy
STAL - Warta Poznań (0:0)
2008-11-15
Ilość zdjęć: 10
Wyświetleń: 22 392 razy
Osób Online: 5 / Czas gen. strony: 0.01797