Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» ZBIÓRKA PIENIEDZY NA SEZON 2006/2007 !!!!

ZBIÓRKA PIENIEDZY NA SEZON 2006/2007 !!!!
Sluchajcie, mamy II lige i wszyscy sie cieszymy ale to tez duzo wieksze wymagania od nas pod wzgledem kibicowskim. A wiadomo ze koszty opraw, wyjazdow, nowych flag i gosciny to calkiem niemale sumy. Dlatego wzorem wielu innych ekip z Polski organizujemy internetowa zbiorke pieniedzy. Mam nadzieje ze pomoze wiele osob kochajacych Stalowke zarowno ze Stalowej Woli jak i tych na emigracji z zagranicy.

Juz na poczatku chce zaznaczyc ze akcja bedzie w 100 proc. uczciwa. Kazda wplata, jaka trafi na konto z podpiszem "Na Stal" bedzie opisana na tej stronie ( suma i nick ). Ani grosz nie trafi do prywatnej kieszeni, cala uzbierana suma zostanie przekazana odpowiednim osobom zwiazanym ze Stalowka na oprawy, wyjazdy itd.

Konto jest prowadzone przez bank PKO BP. ( Inteligo )
Pieniadze nalezy wplacac na nastepujacy numer konta:
50102055581111158779900005
Imie i nazwisko odbiorcy : Nowicki Mateusz
Adres odbiorcy: ul.Bukowa 27, Jastkowice
Tytuł przelewu: Na Stal + Nick ( Nick jaki bedzie widnial w tym temacie obok wysokosci wplaty )

Mysle ze ze wzgledu na wszelkie prowizje, nie ma sensu wysylac sum mniejszych niz 10 zl. Jako pierwszy wplacam na konto 20zl. Niestety nie moge skontaktowac sie z Pawlem. Jak ktos ma z nim kontakt to niech poprosi o przyklejenie tematu na jakis czas w dziale kibice i link na stronie stalowka.pl odsylajacy do tego tematu. Jak macie jakies sugestie, lub dokonaliscie wplaty to pochwalcie sie w temacie:) jezeli nie bedzie wplat, akcja zostanie przerwana.

Komentarze (68)

~ | 2006-07-12 18:01

dopoki mecze nie beda rozgrywane na naszym stadionie to nie mamy II ligi

~Blejk | 2006-07-12 18:32

JEBAĆ PZPN JEBAĆ JEBAĆ PZPN :D ja niechce drugiej ligi w Gorzycach wole trzecią w Stalówce :((

~^_^ | 2006-07-12 18:56

Jak sie nie ma to co sie Lubi, to sie Lubi to co sie ma ...

~polac | 2006-07-12 19:59

ja tzw. piknik już wpłaciłem A TY KIBICU?

~Kris-LBN | 2006-07-12 21:12

fajnie ze ktos o czyms takim pomyslal, jak bede mial roche pieniedzy na zbytku to na pewno wysle!

~resovia | 2006-07-12 21:17

+ za akcje.

~fuck picnicks | 2006-07-12 21:41

pikniki mozecie sie wreszcie wykazac. bo my KIBICE pieniadze wydajemy na zbiorki i na wyjazdy, wy teraz tez mozecie pomoc.

~polac | 2006-07-12 22:18

Do poprzednika: Nie bądź taki cwany bo w tym sezonie zapowiadają się same wyjazdy!! więc wpłać kase a nie filozofujesz...

~borek | 2006-07-12 22:22

****Wczoraj odszedl od nas byly napastnik Stali Ryszard Szewc. Mial 68 lat i byl najszybszym zawodnikiem w naszej druzynie. Jrgo pogrzeb odbedzie sie 14 lipca o godzinie 13.30. Bardzo chcial ogladnac Stal w II lidze,ale zycie sprawilo inaczej. Niechaj wspoczywa w pokoju teraz zawsze i nie wieki wieków AMEN.****

~krystal38 | 2006-07-12 22:25

[*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*]

~anim | 2006-07-12 22:38

wpłacę kasę ale jaką mam gwarancję że jakieś cwaniaczki nie wezmą kasy na browary bo to też oprawa, co kolo

~BZC | 2006-07-12 23:16

W tym sezonie bedzie bardzo ciezko z finansami dlatego nie bedzie zmarnowana ani zlotowka. Wszystkie pieniadze zostana przekazane na sprawy zwiazane z wyjazdami, oprawami, itd. masz na to moje slowo. Dlaczego w calej polsce w kazdym klubie kibice dorzucaja sie na takie akcje bez pytania a w STalowej jest od razu : A czy ktos nie kupi sobie za te pieniadze piwa ? Chcesz taniej jezdzic na wyjazdy, raz na jakis czas ogladac ladna opraw to cos zrob, wplac jakies pieniadze, to wszystko kosztuje. Dla Twojej informacji na sama oprawe meczu z Tlokami poszlo ponad 1000zl. Myslisz ze z czyjej kieszeni ? I nikt jakos za ten 1000 nie kupil piwa tylko zorganizowal wspaniala atmosfere na stadionie. Pomozcie, a nie szukajcie dziury w calym !

~t. | 2006-07-12 23:39

moze nie tylko konto by bylo dobre ale np zbieranie kasy przed meczem pod brama zrobic jakas puszke napisac na niej ze na oprawy i moze dziadki by zaczely cos rzucac

~al | 2006-07-12 23:42

do poprzednika. Na kazdym meczu sa zbierane pieniadze na oprawy i konczy sie na tym ze ludzie wrzucaja po 20 gr.

~sipaj | 2006-07-12 23:45

Przydaloby sie jeszce na oficjalnej stronie zamiescic ogloszenie. pozdro dla organizatorow, dobrze ze sa chetni zeby sie czyms zajac, bo ostatnio byly z tym u nas problemy.

~t. | 2006-07-12 23:53

no ale nie chodzi mi o lazenie po sektorze i zbieranie bo tam wiadomo ze ludzie z kasy tak latwo nie wyskakuja ;]

~bulek | 2006-07-13 00:59

Chodzi o to, żeby puszka była na kibiców, na oprawę, bo np. JA nie dałem grosza na wyjazd do Rzeszowa, a chcę dać!!! Ale kurwa ja mnam 30 lat i nie chcę się nikogo prosić żeby wziął kasę! Zróbcie jakieś "ZInny", programy itp. a ja dam!!! I takich jak ja jest więcej

~rzeszowiak | 2006-07-13 01:00

na konto inteligo wplacajac w banku PKO BP czyli takim jak na przeciwko bloku Wojska Polskiego 3 lub kolo bialych domow nie ma prowizji

~bulek | 2006-07-13 01:18

Proponuje założyć konto w banku i zrobić link na tej stronie, żeby KAŻDY, mógł wpłać dowolne kwoty na oprawę!!! Np JA mam wyrzuty, że byłem za Free w Rzezowie, ale chętnie wpłacę np 50zł na nowy sezon! I traki np "Kazik" będąc z wodą, to ON też. I się kurwa pare zł nazb iera...

~ | 2006-07-13 09:48

www.stalgorzyce.prv.pl/ --> zobaczcie foty stadionu, nie jest tak strasznie...

~tdf | 2006-07-13 10:12

i co jeszcze , popatrzcie na sronke Stali Gorzyc , nie sądzicie że jes ona lepsza niż nasza ? Przydało bysie aby ktoś kumay zajął sie zrobieniem lepszej stronki naszego kochanego klubu :) Nie ma w Stalowej żadnego dobrego webmasera ?

Pzdr

~--:-- | 2006-07-13 10:56

Stronka wypasiona tylko nie odswezana STADION zajbisty a poptrzcie sobie wescie GLAERIA i sezon gdzie byl mecz z radomiakiem co atmosfera byla a CooL !! U nas ma byc tak co mecz atmo bedzie lespze niz u nas !! STALOWA I Liga hehehe ! Fajna stronka bo galeria sa zaje !! i wszytko fajne !!

~Stal Gorzyce | 2006-07-13 10:57

Nie mówcie o stroanch tylko zbierajcie pienadze !! Jestem z Wami !! STS-a bede pyuszaczla ze Stalowa bedzie wygrywala ehhe stawki beda wypaisone !! STAL GORZYCE CAŁE ŻYCIE !!

~do bulek | 2006-07-13 11:08

bulek numer konta podany jest w newsie wiec mozesz wplacic pieniadze. czytajcie uwaznie i calosc!

~Heniek Apiritiquana | 2006-07-13 11:31

Właśnie oglądnołem fotki stadionu w Gorzycach i normalnie k...a nie wyobrażam sobie abyśmy nie siedzieli na trybunie dostawionej za bramką ....I nie ma pierdolenia że ktoś tam nam zabroni czy będzie przeszkadzał .... Wkońcu jak nasz klub wynajmuje na swoje mecze ten stadion to normalne jest że nie za darmo. Nie wiem ile takie wynajęcie kosztuje ale nie wyobrażam sobie abyśmy byli ustawiani i aby się okazało że na naszych meczach nie jesteśmy tam gospodarzami !!!!!!!!!

~nowy | 2006-07-13 12:05

do rana nie wplynely zadne przelewy. Panowie, za Stal , za ZKS ! Pojdziemy az po zycia kres ! A wy sobie zalujecie paru zlotych na ukochany klub ?

~ | 2006-07-13 12:25

to wplac to wowczas ci wplynie i przestan pisac o tym jest napisane w newsie to kto bedzie chcial to wplaci

~bulek | 2006-07-13 12:26

już wpłaciłem

~nowy | 2006-07-13 12:29

Doszly pierwsze wplaty od Bulka i Polaca. THX. Opisane sa na stronie forum:
forum.stalowka.pl/stalowa_wola_1028.html

~mlody kibic | 2006-07-13 13:00

ej te pieniondze morzemy wzionsci na odnowienie stadionu

~aaa | 2006-07-13 13:13

Trener piłkarzy beniaminka drugiej ligi Sławomir Adamus zrezygnował z pierwszych piłkarzy, którzy byli testowani w dwóch grach kontrolnych.
26-letni Andrzej Drachal z Radomiaka Radom zagrał w dwóch sparingach - z Hetmanem Zamość, który stalowowolanie przegrali 0:2 oraz we wtorkowym meczu z Piastem Gliwice, który zakończył się klęską naszego zespołu 1:6. 24-letni bramkarz Mazowsza Grójec Dominik Pusek zagrał tylko w pierwszej połowie meczu z Piastem, puścił trzy gole i został zmieniony. W „Stalówce”, przynajmniej na razie, nie zagra.
- Nie może być tak, że przyjeżdżają na testy zawodnicy, których po prostu trzeba uczyć grać. Ja nie mam teraz na to czasu, dlatego zrezygnowałem z obu - denerwował się trener Adamus.
Inni nowi gracze dostaną jeszcze jedną lub dwie szanse, jeśli się nie sprawdzą, podzielą los Drachala i Puska. W piątek Stal rozegra w Straszęcinie sparing z pierwszoligową Cracovią Kraków, w przyszłym tygodniu rywalami naszego zespołu będą drużyny Radomiaka Radom i Avii Świdnik, a ostatnim sparingpartnerem przed inauguracją rozgrywek drugoligowych będzie Janowianka Janów Lubelski. Czasu do inauguracyjnego meczu z Podbeskidziem Bielsko-Biała (29 lipca) jest coraz mniej, a wzmocnienie zespołu wydaje się być koniecznością.
- Druga liga to już nie przelewki i musimy dysponować silną kadrą. Nasze działania zmierzają teraz w kierunku pozyskania dwóch lub trzech zawodników. Nie takich jednak do testowania, ale już sprawdzonych, takich, którzy wyjdą do gry i nie będą bali się wziąć na swoje barki ciężaru odpowiedzialności - mówi trener Adamus.
Rozmowy przedstawicieli „Stalówki” z takimi piłkarzami już trwają, jednak ich nazwiska owiane są mgiełką tajemnicy. Piłkarze ci muszą bowiem uregulować swoje sprawy w dotychczasowych klubach. Czy wśród nich będzie były gracz Tłoków Gorzyce, a ostatnio HEKO Czermno Przemysław Pałkus? To się dopiero okaże.

~do wyzej | 2006-07-13 13:13

nie bo tych pieniedzy bedzie tyle ze miasto sie nie zgodzi aby powstal tak duzy i nowoczesny stadion

~aaa | 2006-07-13 13:15

Kurwa mialo byc 1500 krzeselek z poarciami a z tego co sobie przypominam to oparc nie ma w Gorzycach

~ | 2006-07-13 13:22

stadion w gorzycach tez nie spelnial wszystkich wymogów, ale i tak był zdecydowanie lepszy niz nasz dlatego WARUNKOWO dostalismy liencje na gorzyce !

~do wyzej | 2006-07-13 13:30

oco ci chodzi ? gramy w gorzycach i niewiem po co sie dalej krzywic itd. dziwię się dlaczego mówią że niema pieniędzy przecież z unii europejskiej można dostać ALE TRZEBA CHCICEĆ

~aurura | 2006-07-13 13:36

Panowie nie rozmywac tematu tylko wplacac pieniazki :)

~-- | 2006-07-13 14:15

Dobrze, ze dotslismy licencje ! A opracie sa na 2 sketorach i takze dla vipów a tak to bez na krytej i na sektorze za bramka chyba F tez nie ma oparc !! NASZ SEKTRO STALOWKI DLA KIBICA bedzie misicul 1000 pomieszcznia ! TAKI MYLN NA DRUGOLIGE BEDZIE WYPAS !!

~ | 2006-07-13 15:47

ja wam zrobie strona tylko dajcie jakiś kontak =

~GRAMY U SIEBIE !!! | 2006-07-13 16:35

DZISIAJ ZOSTAŁA PODPISANA UMOWA, NA GRE NA HUTNICZEJ WARUNKOWO NA 2 LATA !! STALOWKA GRAMY U SIEBIE !!!!!!!!!!!! JEST !!!!!!!!!!!!!

~GRAMY U SIEBIE !!! | 2006-07-13 16:36

DZISIAJ ZOSTAŁA PODPISANA UMOWA, NA GRE NA HUTNICZEJ WARUNKOWO NA 2 LATA !! STALOWKA GRAMY U SIEBIE !!!!!!!!!!!! JEST !!!!!!!!!!!!!

~polac | 2006-07-13 16:49

uwierze jak bedzie to oficjalne info...

~ss | 2006-07-13 16:52

!! NIE SLUCHAM GLUPKA !!

~t. | 2006-07-13 17:14

do tego gramy u siebie

podaj zrodlo to moze ktos uwierzy ;]

~:) | 2006-07-13 17:15

Jak nie chcecie wierzyc to nie. Dowiedzialem sie od pewnej osoby zwiazanej z klubem, nie bede mowil od jakiej. Dzsiaj zostala spisana umowa dlatego jeszcze nie ma zadnego newsa ale to jzu tylko kwestia czasu.

~:) | 2006-07-13 17:17

tak wogole to nie naleze do tych osob, ktore ni lubia wprowadzac ludzi w blad. Sam nie widzialem oficjalnego info ale naprawde info mam od pewnej osoby zwiazanej z klubem.

~polac | 2006-07-13 18:06

A takie jedno pytanko to ta umowa z kim została podpisana? Bo wiesz można podpisać umowę że, np. sokół nisko będzie grał u nas my w tłokach a tłoki w nisku

~X | 2006-07-13 18:45

Jak można podpisac umowe z własnym klubem o granie na własnym stadionie :|

~ | 2006-07-13 19:01

Koleś kręci i to równo :p

~do tego co pisal gramy u | 2006-07-13 20:33

niezle info dzienki sam cie zjebalem sorki nie wierzylem ale te cuda sie tylko w Polsce mogom zdarzyc

~Blejk | 2006-07-13 20:55

A MOżE U NAS...?


Lepiej późno, niż wcale... Jak udało nam się dowiedzieć dzisiaj, dyrekcja MOSiR planuje rozpoczęcie prac modernizacyjnych na stadionie przy ul. Hutniczej w Stalowej Woli już teraz! W ramach tych prac mają być zrobione: szatnie z bezpośrednim dojściem pod natryski dla drużyny przyjezdnej, pokój antydopingowy, dwie nowe ławki dla obu drużyn (maja stanąć na bieżni dwa poliwęglanowe boksy, a miejsca, gdzie są obecnie ławki dla rezerwowych, będa zalane betonem i tamten plac zostanie przystosowany dla osób niepełnosprawnych), o monitoring ma zadbać TVK Stella, zostanie wykonany także nowy tunel łącący pawilon z płytą boiska, no i oczywiście zakupione zostaną plastikowe siedziska (ich montaż odbędzie się w późniejszym terminie).
To najpilniejsze prace, które trzeba wykonać n naszym stadionie, żeby ten uzyskał licencje PZPN na rozgrywanie meczów II ligi.
Czy prace remontowe zostaną wykonane przted inauguracyjną kolejką? O tym się przekonamy...

~boss | 2006-07-13 22:00

to ladnie ze sie cos zaczelo... pozdro

~ | 2006-07-13 22:11

a moze zaczniemy zbierac kase na dofinansowanie remontu??

~ | 2006-07-14 09:45

Do poprzednika............ Ty lepiej zbieraj kasę na oprawy i sprawy związane z kibicami ....Stadion to sprawa rady miasta i prezydenta .Przestańcie pierdolić głupoty o jakimś dofinansowywaniu remontu stadionu ze zbiórek bo tylko się ośmieszacie .... Ledwo jest pare groszy na koncie kibiców , a co niektórym się w głowach przewraca ...aha i jeszcze jedno : Co to kurwa ma znaczyć : "Może byśmy"........a kurwa inaczej ........" Może bym"!!!!!!!

~kibic | 2006-07-14 13:04

hahahhahah. oj judaszu to zablysnales teraz :) az z krzesla spadlem jak to przeczytalem :)

~zks | 2006-07-14 14:35

po huj ta stalowa pcha się do tej 2 ligi.ani to kasy przy dupie nie mają,ani stadionu z prawdziwego zdarzenia!będzie pośmiewisko na całą polskę!

~ | 2006-07-15 21:50

a chuj Ci do tego. zajmij sie sprawami swojej siareczki lepiej

~tom | 2006-07-17 23:14

życze szypkiego ukończenia remontu pozdrowienia od PODBESKIDZIA

~Robin | 2006-07-18 17:39

A żeby was głupki wszystkie sczyściło jak kota po budyniu !

Napiszcie może belzebuby ile wpłaciliście nao prawy he ? Tumany skończone !

~artur | 2006-07-18 19:31

Kurwa, nie wierze ze tylko 3 kibicow stalkowki ma ppieniadze zeby je wyslac na oprawy. to jest smieszne, pozerzy, zamiast na jedna impreze wplaccie 20 zl na wyjazdy, przynajmniej bedzie z was jakis porzytek. Kurwa mac, pozerzy wplacac hajs.

~nowy | 2006-07-18 21:41

doszla kolejna wplata od undercover_82. Ludzie, jak chcecie tansze wyjazdy, i oprawy na meczach to wplacajcie pieniadze, te 20, 30 zl nikogo nie zbawi, to jest jedna impreza mniej. Pozdro i dzieki undercover. Wplaty sa opisane na stronie :
forum.stalowka.pl/stalowa_wola_1028.html />
Wplacac hajs! :)

~SW | 2006-07-20 13:17

Możnaby zrobić zbiórkę pieniędzy na modernizację stadionu, aprzynajmniej spróbować

~cracoviak | 2006-07-25 23:45

hahha jaka impreza za 20 zł chyba w parze mlecznym )))kurwa 20 zł co to jest !!!!!!!hahah)))mama nie da bo na> zeszyty >kredki< do szkoły woli dac juz! bo do szkoły za 6 tyg trzeba isc))_)))))))))))a wiec panowie kibice jak mama nie da wam to kto >>mis gogoooooooo))))hahha parodja jestescie jak na sektorze tak i po za)))

~SAGEM2003.03 | 2006-07-30 14:05

Jestem kibicem stali od 12 lat jestem na kazdym meczu mojej kochanej stali u siebie niedawno wrocilem za granicy i uwazam ze ta akcja jest zajebista popieram ja w 100% i zamierzam wplacic na wasze konto pewna sume prosil byb o sobisty nr pomyslodawcy. Z gory wielkie dzieki Hej Stal

~ireland | 2007-01-1 18:01

jałmużna. wzialbys sie do roboty jeden z drugim a nie za żebry sie bierzesz.

~gruby | 2007-08-3 21:46

wiem rze nie to pisze ale niemamy na stronie folderu sprzedam kupie spoko mam do phnencia karnet na sezon jesienny na 30 zeta ale kupie zato flaryry na mecz muj numer 662628967

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

ŁKS Łagów - Stal Stalowa Wola

ŁKS Łagów             Stal Stalowa Wola
2020-11-29, godz. 12:30
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Podhale Nowy Targ

Stal Stalowa Wola             Podhale Nowy Targ

2 : 1

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Puławy 20 15-3-2 48
2 Sokół Sieniawa 20 12-7-1 43
3 Wisła Sandomierz 20 10-7-3 37
4 Avia Świdnik 20 10-6-4 36
5 Wólczanka W. Pełkińska 20 11-3-6 36
6 Stal Stalowa Wola 19 11-2-6 35
7 KSZO Ostrowiec Św 20 10-3-7 33
8 Siarka Tarnobrzeg 20 9-4-7 31
9 Podhale Nowy Targ 20 9-4-7 31
10 Chełmianka Chełm 19 8-4-7 28
11 ŁKS Łagów 19 8-4-7 28
12 Lewart Lubartów 20 6-8-6 26
13 Wisłoka Dębica 20 6-8-6 26
14 Korona II Kielce 19 6-2-11 20
15 Stal Kraśnik 19 5-4-10 19
16 Orlęta Radzyń Podlaski 20 5-4-11 19
17 Cracovia II 19 5-3-11 18
18 KS Wiązownica 18 4-4-10 16
19 Jutrzenka Giebułtów 20 4-4-12 16
20 Podlasie Biała Podlaska 18 4-3-11 15
21 Hetman Zamość 20 1-5-14 8

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 0 km 5
KSZO Ostrowiec Św 0 km 150
Jutrzenka Giebułtów 0 km 0
Hetman Zamość 0 km 230
Wisłoka Dębica 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
KS Wiązownica 0 km 0
Sokół Sieniawa 0 km 0
Cracovia II 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2020-11-29 ŁKS Łagów - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (1941) » 1938fc (1266)
» Edek38 (1260) » Vielitz44 (1132)
» Filip kacper k. (1035) » Rafix (768)
» Fanatyk38 (752) » Kamil (645)
» Kamilosss (538) » Acer (480)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
Stal Stalowa Wola - Wisła Sandomierz
» Polecamy






Losowe galerie

Garbarnia Kraków - STAL (2:1)
2012-10-27
Ilość zdjęć: 13
Wyświetleń: 15 488 razy
STAL - ŁKS Łódź (2:0)
2002-08-03
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 6 779 razy
STAL - Motor Lublin (3:2)
2014-03-08
Ilość zdjęć: 20
Wyświetleń: 26 734 razy
STAL - Motor Lublin (0:0)
2005-11-05
Ilość zdjęć: 7
Wyświetleń: 16 831 razy
Osób Online: 11 / Czas gen. strony: 0.01808