Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Lepiej późno, niż wcale

Lepiej późno, niż wcale
Jak udało nam się dowiedzieć dzisiaj, dyrekcja MOSiR planuje rozpoczęcie prac modernizacyjnych na stadionie przy ul. Hutniczej w Stalowej Woli już teraz! W ramach tych prac mają być zrobione: szatnie z bezpośrednim dojściem pod natryski dla drużyny przyjezdnej, pokój antydopingowy, dwie nowe ławki dla obu drużyn (maja stanąć na bieżni dwa poliwęglanowe boksy, a miejsca, gdzie są obecnie ławki dla rezerwowych, będa zalane betonem i tamten plac zostanie przystosowany dla osób niepełnosprawnych), o monitoring ma zadbać TVK Stella, zostanie wykonany także nowy tunel łączący pawilon z płytą boiska, no i oczywiście zakupione zostaną plastikowe siedziska (ich montaż odbędzie się w późniejszym terminie).
To najpilniejsze prace, które trzeba wykonać n naszym stadionie, żeby ten uzyskał licencje PZPN na rozgrywanie meczów II ligi.
Czy prace remontowe zostaną wykonane przted inauguracyjną kolejką? O tym się przekonamy...
stalstw.pl

Komentarze (240)

~ | 2006-07-13 22:10

wow !! :D

~Bartek | 2006-07-13 22:25

ej do h...ja to gdzie wkoncu bedziemy grac na hutniczej czy w gorzycach bo juz naprawde nie wiem jedni mowia gorzyce drudzy hutnicza ja mam nadzieje ze na hutniczej tak wiec prosze o pewne info gdzie bedzie grala nasza kochana "STALOWKA"

~ | 2006-07-13 22:30

monitoring mogli by zasponsorować Stella lub Skarem za umieszczenie ich reklam na stadionie

~sheet | 2006-07-13 22:30

SMIECH NA SALI

~smiech na sali | 2006-07-13 22:34

Szok.

~xx.. | 2006-07-13 22:51

Co tu duzo mowic...........tytul tego newsa mowi wszystko za siebie.pl

~tdf | 2006-07-13 23:22

Policyjny pies przejechał pieszą samochodem
Policyjny pies, pozostawiony w furgonetce z pracującym silnikiem, uruchomił pojazd i przejechał 41-letnią kobietę w miejscowości Ogden w stanie Utah - poinformowała Associated Press.
Ofiarę, która doznała złamania miednicy i kości ogonowej, przewieziono do szpitala.

Pies - owczarek niemiecki - czekał na swego pana, który poszedł interweniować w sprawie jakiejś rodzinnej awantury. Policjant pozostawił włączony silnik, aby w kabinie furgonetki działała klimatyzacja.

~Destopelamento | 2006-07-13 23:27

Jak w temacie.

~jarek23 | 2006-07-13 23:43

klub nie ma z ta decyzja nic wspolnego, stadion to obiekt mosiru i na inwestycje pieniadze dac musialo miasto. Takze Stalowka nie zubozeje ani o grosz, a byc moze juz 1 kolejke rozegramy u siebie:D Jeeea:D

~ | 2006-07-14 01:18

Spróbują uratować sytuację

Pierwsze mecze „Stalówki” w Gorzycach

Trener i piłkarze „Stalówki” zastanawiają się, na którym stadionie będą grać.
Jutro przyjeżdża do Stalowej Woli delegacja Polskiego Związku Piłki Nożnej. Rozstrzygnie się ostatecznie, gdzie w rundzie jesiennej będą grać jako gospodarze piłkarze „Stalówki”. Szanse na to, że w Stalowej Woli, są jednak nikłe.
Przedstawiciele PZPN obejrzą stalowowolski obiekt, po czym wyjadą go Gorzyc, by przyjrzeć się stadionowi Tłoków. To właśnie na podstawie umowy z Tłokami klub ze Stalowej Woli uzyskał licencję, uprawniającą do gry w drugiej lidze.
- To, że otrzymaliśmy licencję, to dla nas sukces. Przecież aż siedem klubów nie jest jeszcze pewnych gry, oni licencji nie mają. Sprawy finansowe (brak zadłużeń - przyp. pisz) mamy „wyprostowane”, dlatego mogliśmy odetchnąć z ulgą - mówi dyrektor Stali Stalowa Wola Marek Jarecki.

Kibice ze Stalowej Woli są jednak zbulwersowani, że obiekt nie został wcześniej przygotowany do gry w drugiej lidze. Czy jest szansa na to, by w sobotę sprawy odwróciły się do tego stopnia, by stadion Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Stalowej Woli otrzymał chociaż warunkowe zezwolenie na grę w drugiej lidze? O tym, że szanse na to są niewielkie, prawie zerowe, wie dyrektor Jarecki.
- Pierwsze mecze w roli gospodarzy zagramy raczej w Gorzycach, ale liczę, że w tym czasie na naszym stadionie zostaną wykonane takie prace, które pozwolą nam w trakcie trwania rundy jesiennej na grę u siebie. Trzeba jednak wiedzieć, że stadion MOSiR czeka gruntowna modernizacja, nie możemy sobie pozwolić na robienie jakiejś prowizorki. Spróbujemy jednak uratować sytuację i zagrać jesienią w Stalowej Woli - mówi dyrektor.

~... | 2006-07-14 01:22

No to mamy w lidze nowy zespół Unię Janikowo:

Janikowo
miasto
9072 osoby
woj. kujawsko-pomorskie
pow. inowrocławski
gmina Janikowo

~... | 2006-07-14 01:26

~KAlu | 2006-07-14 07:46

13 lipca 2006, 21:15:02 - xjr
Sędziowie Orange Ekstraklasy i II ligi na sezon 2006/07

Prezydium Zarządu PZPN mianowało sędziów Orange Ekstraklasy i II ligi na sezon 2006/07. Do grona sędziów, którzy będą prowadzić rozgrywki w najwyższej klasie rozgrywkowej awansowali: Łukasz Bartosik, Marcin Szulc oraz Tomasz Witkowski. Grupę arbitrów Orange Ekstraklasy opuścili Leszek Gawron oraz Mirosław Ryszka, który w styczniu zakończył karierę arbitra.

Nowymi sędziami w drugiej lidze będą: Włodzimierz Bartos, Leszek Gawron (spadek z Orange Ekstraklasy), Sebastian Jarzębak, Piotr Siedlecki II, Grzegorz Stęchły, Bartosz Środecki, Piotr Wasilewski oraz Mariusz Żak. Grono sędziów drugoligowych opuścili: Grzegorz Bartosik, Grzegorz Dubiel, Dariusz Giejsztorewicz i Andrzej Kusak.

Sędziowie Orange Ekstraklasy w sezonie 2006/07

1. Zdzisław Bakaluk
2. Łukasz Bartosik
3. Marcin Borski
4. Paweł Gil
5. Grzegorz Gilewski
6. Jacek Granat
7. Adam Kajzer
8. Robert Małek
9. Marek Mikołajewski
10. Tomasz Mikulski
11. Mariusz Podgórski
12. Marek Ryżek
13. Piotr Siedlecki
14. Huber Siejewicz
15. Krzysztof Słupik
16. Marcin Szulc
17. Artur Szydłowski
18. Robert Werder
19. Tomasz Witkowski
20. Jarosław Żyro

Sędziowie II ligi w sezonie 2006/2007

1. Piotr Aleksandrowicz
2. Włodzimierz Bartos
3. Tomasz Cwalina
4. Leszek Gawron
5. Mirosław Górecki
6. Mariusz Górski
7. Maciej Heinrich
8. Sebastian Jarzębak
9. Adam Konarski
10. Marek Kowal
11. Robert Kubas
12. Adam Lyczmański
13. Piotr Maurek
14. Włodzimierz Milczarek
15. Piotr Pielak
16. Artur Radziszewski
17. Mariusz Rogalski
18. Robert Setla
19. Piotr Siedlecki II
20. Paweł Skonieczny
21. Grzegorz Stęchły
22. Bartosz Środecki
23. Mariusz Trofimiec
24. Jacek Walczyński
25. Piotr Wasilewski
26. Piotr Wieczerzak
27. Marcin Wróbel
28. Mariusz Żak

źródło: PZPN

~KArolq | 2006-07-14 09:19

jejejee!!;D:PP

~Heniek Apiritiquana | 2006-07-14 09:36

Dobrze że chociaż chcą, bo jak narazie to tylko obiecanki... Jest tego plus i zajebisty minus. Co do plusa to ,no jak się wyrobią to będzie inauguracja na Hutniczej i normalnie koniec tematu "Gorzyce"...Jest tego zajebisty minus : Te zmiany modernizacyjne to tylko zwykła kosmetyka,no ale musza być . Mnie osobiście brakuje takiego prezydenta i rady miasta która będzie myśleć i działać na przyszłość a co się z tym wiąże to choćby taki stadion jak w prezentowanym projekcie. W Polsce są już dobre wzorce do naśladowania np. Kielce . Czy tak dużo trzeba aby powstał taki obiekt ? Myślę że najważniejsza jest atmosfera i zgranie ludzi dla których chęć oglądania spotkań na fajnym stadionie jest czymś więcej niż tylko meczem... Np. Jest taka stacja jak CANAL+ i popatrzcie na realizację meczy...Przecież to tylko nasza ekstraklasa przez właśnie nas uznawana za jedną z najgorszych w Europie...Ale jak C+ ja pokazuje ? Normalne widowiska...i nieważne czy na Legii,Lechu ale nawet w takich Wronkach czy nietak dawno w Polkowicach.... A popatrzcie na realizację w TVP -normalna prowizorka, kicha i ci komentatorzy i Gmoch za eksperta...Wniosek z tego taki Jak jest zgranie poparte znakomita wiedzą i chęć do pozostawienia po sobie czegoś wielkiego ...to można wszystko!!!!! Niebawem na jesień są wybory samorządowe czyli nowa rada i prezydent...Apeluję do wszystkich !!!! Dobrze wybierać !!!

~borek | 2006-07-14 10:47

Weźcie sie również za tranfery bo Ci pilkarze,ktorzy trenuja ze Stala to nic nie wnosza taka jest prawda. Za wszelka cene trzeba sprowadzić Krzysztofa Trela,Karola Dreja, Roberta Grzyba i tego co gral zagranica. Pozdro!!!

~adssadsa | 2006-07-14 13:53

zgadzam sie z Henkiem...i oby zdazyli przed inauguracja:)

~ | 2006-07-14 13:56

Moze powrocic do Roberta Tarapaty i Piotra Gacy? Ci dwaj grali naprawde neizle w sparingach przed rundą wiosenną

~mlody kibic | 2006-07-14 14:08

no to ja jusznic nie wiem gdzie bendziemy grali na hutniczej czy w gorzycach prosze pewne info

~ | 2006-07-14 14:15

i znowu kasa wyrzucona w błoto bo wolałbym abyśmy grali cały sezon w gorzycach bo weźcie pod uwagę to że ta kasa co pojdzie na modernizację stadionu mogłaby zosatć odłożona a w miedzy czasiemogli by szukac sponsora lub zaczerpnąć środki z unii europejskiej i zrobic już naprawdę ładny stadion z tego obecnego ale tak to jest jak sie nie mysli i dajmy na to ze za rok wejda nowe pzrepisy z pzpn ze jeszcze bardziej zaostrzone beda wymogi i co wtedy ? ja sie nie dziwie zepzpn nakazuje modernizowac stadionu bo przeciez polska to takie pilkarskie zadupie i pzpn dąży do tego aby to wszystko jakoś wyglądało no wiadomo że tam jest mnóstwo przekrętów ale jedyna pozytywna rzecz z pzpn-u to jest taka ze chcą aby stadiony jakos wyglądały

~zks | 2006-07-14 14:24

do dupy z takim stadionem!jesteśmy burakami,byliśmy i będziemy!!!

~zenek | 2006-07-14 14:31

co za idiota!!! ty naprawde myslisz ze ten projekt nowego stadnionu ktory kosztuje 15 mln zl wejdzie w zycie?to tylko projekt a stadionu nowego nam ni wybuduja. po co? jak na nasze mecze chodzi 2 tys ludzi

~aaa | 2006-07-14 15:12

Mecz jest o 17

~ | 2006-07-14 15:46

no i co ztego ze chodzi po 2 tysiace ludzi poprostu ludzie boja sie chodzic na mecze ze wzgledu na wczesniejsze zadymy jakiem mialy miejsce zauwaz ze na ostatnie mecze stalowki w trzeciej lidze przychodzilo duzo wiecej wiary oczywiscie wszystko jest uzaleznione od wynikow zespolu mysle ze jesli mielibysmy sie zakotwiczyc na dluzej w drugiej lidze to przychodzilo by okolo 3-4,5 tysiaca ludzi jesli oczywiscie bedzie widac ze naszym kopaczom zalezy na grze spojrzcie na gks katowice jak byli w 1 lidze przychodzilo ok 2 tys ludzi a to tylko dlatego ze kibicom nie odpowiadal sklad ludzi ktorzy tampracowali i pelnili wysokie stanowiska a po odejsciu jednego z nich na 4 lidze przychodzi po kilka tysiecy bo pilkarze chca grac dla kibicow i kibice widza ze w zarzadzie niema juz frajerstwa czyli ludzi ktorzy tylko patrza jak sie dorobic na klubie

~prawdziwy ZKS | 2006-07-14 16:38

mów za siebie buraku jebany sam byłes burakiem jestes i bedziesz !!!!! Był bedzie jest Stalowowolski ZKS

~KIBIC | 2006-07-14 17:27

30 minuta mecz: Cracovia - Stal Stalowa Wola
1:0 7 min. – Marcin Bojarski

~aaa | 2006-07-14 17:29

1-0 – 7 min. – Marcin Bojarski


Skład Cracovii: Cabaj, Radwański, Karwan, Skrzyński, Nowak – Magiera Baran – Giza – Bojarski, Bania, Szwajdych

czyli nawet jak przegramy nie ma co narzekac tylko zeby znowu nie bylo 6-1 Cracovia najsilniejszy sklad

~Kibic | 2006-07-14 17:57

Mam Nadzieje Ze Zobacze Jeszcze Mecz Na Swoim Stadionie ... A nie W gorzycach I po Atmosfeze Ktora zostala Zbudowana na Kazdym Meczu Stalowki ...

~ koniec | 2006-07-14 18:56

Cracovia - Stalówka 1-0

~ | 2006-07-14 19:10

Sparing: Cracovia - Stal Stalowa Wola E-mail
Crac
piątek, 14 lipiec 2006

Image

Cracovia - Stal Stalowa Wola
1:0 (1:0)
Koniec meczu
Straszęcin, 14 lipca 2006, godz. 17.00 Image

1-0 - 7 min. - Marcin Bojarski

Skład Cracovii: Cabaj (46 Olszewski), Radwański, Karwan, Skrzyński (46 Rzucidło), Nowak - Magiera (62 Zimoń), Baran (57 Cebula) - Giza (46 Drumlak) - Bojarski (46 Pawlusiński), Bania (57 Kurowski), Szwajdych (62 Suchan)

Od pierwszych minut zdecydowaną przewagę uzyskali piłkarze Cracovii. Już w 7 minucie meczu Paweł Szwajdych zagrał z lewej strony do ustawionego przed polem karnym Jacka Magiery, którego strzał/podanie przejął na 8 metrze Marcin Bojarski i bez problemów umieścił piłkę w siatce.

Zanosiło się na wysokie zwycięstwo Cracovii jednak była to jedyna bramka jaka padła w tym meczu. Podopieczni stworzyli kilka sytuacji bramkowych jednak żadnej z nich nie wykorzystali.
Był to ostatni sparing podczas dwutygodniowego zgrupowania w Straszęcinie. Jutro po porannym treningu piłkarze wracają do Krakowa. Niedzielę i poniedziałek mają wolne.

~szok | 2006-07-14 19:28

smiech na sali

~z daleka | 2006-07-14 19:51

Proponuje nie smiac sie z Unii Janikowo bo ot fan club ZETY Bdgoszcz. Jest tam ekipa kilku dobrych hools!

~ | 2006-07-14 20:08

pocieszajmy się tym ze z trzecioligowym hetmanem przegralismy dwa albo trzy zero z drugoligowym piastem przegralismy szesc jeden a z pierwszoligowa cracovia przegralismy jeden zero hehehehe

~ | 2006-07-14 20:37

POZDROWIENIA Z USA DLA CALEJ CHULIGANKI ZASYLA KAZIK!CHLOPAKI TRZYMAJCIE SIE NA DRUGOLIGOWYM FRONCIE!!!DO ZOBACZENIA!!!

~ | 2006-07-14 21:44

no i nadal nie ma klasowego napastnika , nieżle - oby tak dalej z tymi transferami

~Marek | 2006-07-14 23:16

wszystko to jest bardzo smutne nie ma stadionu wzomcnień pieniedzy mądrych, normalnych działaczy szkoda tylko kibiców

~mlody kibic | 2006-07-14 23:58

no ja cie pierdole i na co nam ll liga jak gramy caly czas w gorzycach jusz wole lll lige poco nam ll liga ja nie wiem nawet nie mamy kasy na odnwienie stadionu ja niewiem co stym naszym klubem sie dzieje ale zawsze bende kochal stalowke i na dobre i na zle a myslalem ze bendzeie lepiej

~polac | 2006-07-15 00:24

Pnaowie co wy tutaj wygadujecie?
Wolicie III ligę niż drugą? nie kumam. Wolę zapłacić troszkę więcej i zobaczyc jak Nasi biją się o punkty z takimi zespołami jak np. Śląsk, KSZO, Jaga czy chodźby Zagłębie S.!!!
Narzekacie na brak wzmocnień, Ja wolę żeby grali "Nasi" czyli wychowankowie niż by mieli ścięgnąć jakichś komiwojażerów którzy grają dla kasy, a nie zależy im na tym żeby dać z siebie wszystko. Tacy przy ewentualnym spadku spakują manatki i poszukają następnego naiwnego... a "Nasi" jeśli sie nie wypromują to zostaną (ile lat gra już u nas Wietecha!)! I może nie pamiętacie czasów pana kantora i jego trenerów i piłkarzyków? i kto niedawno mówił żeby nie ściągać takich grajków "przelotowców"?
Narzekacie na zarząd klubu, ale nie wiem czy wiecie, ale za prezesa Żaka Stalówka wyszła praktycznie z długów, co umożliwia nam pod tym względem dostanie bez nieczego licencji na grę w drugiej lidzę, popatrzcie na np. Polonię Warszawę - mają stadion, zawodników a nie wiedomo czy dostaną licencję bo mają długi! Następna rzecz; to popieram politykę klubu, gdzie nikt nie daje pieniędzy zawodnikom których nie ma w kasie (grasz za to co Ci damy i na pewno bedziesz miał tą kase, albo niestety nie będziemy robić sobie długówi podziękujemy Ci!)
I najważniejsze!! Stadion nie należy do klubu, więc jedyne co to klub może co najwyżej odmówić wynajęcia go np. ze względu na zły stan! Za stadion odpowiada MIASTO (sama nazwa wskazuje MOSIR - Miejski Ośrodek Sportu i Rekraacji)!

~Mscofield | 2006-07-15 08:10

dobrze "polac" ze wytlumaczyles tym niby kibicom, tym co nie rozumia jeszcze wiele rzeczy a dolaczaja sie do dyskusji... tacy Trolle powinni siedziec w piaskownicy, a nie beda zawierac glos na naszej stronce... pozatym jak ktos nie ma zadnego pojecia o remontowaniu itd.. tez niech sie nie wypowiada bo niczym nie pomoze rozwiazac "tego naszego klopotu" (modernizacja stadionu) wlasnie tacy starsi jak polac itp./. powinni tutaj czasami uspokajac tych co dodaja debilskie komentarze i nie tylko. wiekszasc z was nie rozumie dobrze pojecia "wierny kibic" a chcecie cos pokazac.. a i oprocz tego nie robcie takich bledow, bo jak ktos zobaczy co wy wypisujecie to by chyba padl.. z tego co ja wywnioskowalem to te wpisy z bledami m.in. "bendom" ,"bende" itd. to sa wpisy malych dzieci moze 10 letnich, przykro mi, ale taka jest prawda. No coz takich teraz mamy debili... pozdrowka

~do wyzej | 2006-07-15 08:35

debil to jestes ty a błędy może popełniać każdy i to nie świadczy o jego ilorazie inteligencji ponieważ jest coś takiego jak dyslekcja więc rozpędź się a ściana napewno się znajdzie jeśli natomiast chodzi o stadion to wolałbym osobiście w tym sezonie grać w gorzycach a w następnym wolałbym wrócić na hutniczą panowie przecież do gorzyc mamy przysłowiowy rzut beretem

~Heniek Apiritiquana | 2006-07-15 09:26

" Nigdy nie kłóć się z głubcem...!!! Ludzie mogą nie dostrzec różnicy " .....Pozdrawiam.

~ | 2006-07-15 11:35

Przypominam !! Klikać w reklamy na górze strony :). Klikajcie po kilka razy dziennie. Po kliknięciu w reklame poczekajcie aż strona się załaduje, a potem możecie znów wpisać adres www.stalowka.pl Najlepiej klikajcie powatzram klika razy dziennie !!

Pozdrawiam ;)

~MScofiel | 2006-07-15 13:14


Przypominam !! Klikać w reklamy na górze strony :). Klikajcie po kilka razy dziennie. Po kliknięciu w reklame poczekajcie aż strona się załaduje, a potem możecie znów wpisać adres www.stalowka.pl Najlepiej klikajcie powatzram klika razy dziennie !!


Po przez takie klikniecie dostanie sie bodajze jeden grosz czy cos w tym stylu, ale jak kilkanascie- kilkadziesiat osob kliknie kilka razy cos sie moze uzbierac, napewno takie pieniazki sie przydadza...

Pozdrawiam ;)

~ | 2006-07-15 13:15


Przypominam !! Klikać w reklamy na górze strony :). Klikajcie po kilka razy dziennie. Po kliknięciu w reklame poczekajcie aż strona się załaduje, a potem możecie znów wpisać adres www.stalowka.pl Najlepiej klikajcie powatzram klika razy dziennie !!


Po przez takie klikniecie dostanie sie bodajze jeden grosz czy cos w tym stylu, ale jak kilkanascie- kilkadziesiat osob kliknie kilka razy cos sie moze uzbierac, napewno takie pieniazki sie przydadza...

~CEZARY KALOSZ | 2006-07-15 13:21

klikajac to poprawiamy statystyki czy kase dostaja kibice?? chodzi o to: Statystyki


Wizyt ogólem: 708815
Wizyt dzisiaj: 417
Wizyt wczoraj: 1207 ???? odpowiedzcie

~ | 2006-07-15 13:23

Olisadebe na testach we Francji
Przegląd Sportowy/DB /10:08
AFP
Lorient, beniaminek ligi francuskiej, testuje Emmanuela Olisadebe - informuje "Przegląd Sportowy". Były reprezentant Polski wiosną był piłkarzem angielskiego Portsmouth, ale zagrał w zaledwie dwóch meczach.
Z Lorient odeszło przed sezonem dwóch czołowych napastników. Wcześniej beniaminek Ligue 1 starał się pozyskać Ireneusza Jelenia, ale przegrał walkę o tego piłkarza w AJ Auxerre.

~kolo | 2006-07-15 13:23

Piechna: W Rosji bramki są takie same
Dziennik/DB /09:24
Grzegorz Piechna po przenosinach z Korony Kielce do Torpedo Moskwa jest bardzo zadowolony. W stolicy Rosji zaaklimatyzował się dość szybko. - To fajny kraj, drużyna jest w porządku, a języka uczyłem się w podstawówce - powiedział polski napastnik.
- Bramki są też takie same jak u nas i tak samo łatwo do nich trafić - dodał.

- Nawet tutaj Grzesiek robi szybką karierę. Po tym, jak udzielił wywiadu gazecie "Sport Express", koledzy z klubu zaczęli nazywać go "Kołbasą" - powiedział inny Polak grający w Torpedo Moskwa, Marcin Kuś.

~no ladnie.. wisio | 2006-07-15 13:25

Wielka wyprzedaż w Juve?
Gazeta Wyborcza/DB /08:19
Po decyzjach włoskiego Trybunału Sportowego w zdegradowanym do Serie B Juventusie Turyn szykuje się wielka wyprzedaż. Na listę transferową trafią najprawdopodobniej gwiazdy "Starej Damy". Kolejka chętnych ustawiała się już od dawna.
Piłkarze, którzy najprawdopodobniej odejdą z Juventusu:

Fabio Cannavaro
Włochy, Juventus, Obrońca.
Wiek: 32 l. Mecze/gole w reprezentacji: 100/1. Prawdopodobny następny klub: Real Madyt
Czytaj dalej
REKLAMA
Zlatan Ibrahimovic
Szwecja, Juventus, Napastnik.
24 l. 41/18. Prawdopodobny klub: Inter Mediolan

Mauro Camoranesi
Włochy, Juventus, Skrzydłowy.
29 l. 26/1. Prawdopodobny klub: Valencia albo Liverpool

Emerson
Brazylia, Juventus, Pomocnik.
30 l. 73/6. Prawdopodobny klub: Real

Gianluca Zambrotta
Włochy, Juventus, Obrońca.
29 l. 58/2. Prawdopodobny klub: Real

Patrick Vieira
Francja, Juventus, Pomocnik.
30 l. 94/6. Prawdopodobny klub: Inter

David Trezeguet
Francja, Juventus, Napastnik.
28 l. 66/32. Prawdopodobny klub: Lyon albo Arsenal

Lilian Thuram
Francja, Juventus, Obrońca.
34 l. 121/2. Prawdopodobny klub: Barcelona albo Tottenham

Gianluigi Buffon
Włochy, Juventus, Bramkarz.
28 l. 67/0. Prawdopodobny klub: Milan albo Arsenal.

~ | 2006-07-15 13:26

Więcej... KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 1-2 Concordia Piotrków Trybunalski(sparing)

~ | 2006-07-15 13:32

prosze o odp. bo mnie to etz interesuje.. z tego co widze to rosnie statystyka.. po kliknieciu

~ | 2006-07-15 13:36

###########################################################
W nowej wersji strony naprzemiennie beda sie wysitlane reklamy tekstowe zarowno Adkonteksta jak i Google Adsense.

W tej wersji storny sa reklamy samego Adkonteksta.

Wystarczy kilka razy dziennie kliknac w reklame (tylko poczekac az zaladuje sie strona z reklama) a dzieki beda pieniadze na rozwoj strony oraz na hosting i oplate domeny.

Jak duzo edziecie klikac (tylko bez przesady :)) to i znajda sie pieniadze na oprawy.

Wiele osob wchodzi an storne kilka razy dziennie - i wystarczy ze podczas kazdego wejscia na storne otworzy sie 3-4 reklamy - a dzieki temu anprwade bedzie troche pieniedzy.
Jak widzicie statystyki - pokazuja one ze strona ma ponad 1.000 uniklanych wejsc/dobe.
A srednio dziennie strona ma okolo 80.000 wywolan.

~...... | 2006-07-15 13:54

ja bym kupił canavaro do stalowki =) ale pensje by mial 10 zł na mecz wystarczyło by mu =)

~ | 2006-07-15 13:56


wchodzcie na stronke kibicow STALOWKI tzn stalowka.pl i klikajcie w reklamy...





Przypominam !! Klikać w reklamy na górze strony :). Klikajcie po kilka razy dziennie. Po kliknięciu w reklame poczekajcie aż strona się załaduje, a potem możecie znów wpisać adres www.stalowka.pl Najlepiej klikajcie powatzram klika razy dziennie !!


Po przez takie klikniecie dostanie sie bodajze jeden grosz czy cos w tym stylu, ale jak kilkanascie- kilkadziesiat osob kliknie kilka razy cos sie moze uzbierac, napewno takie pieniazki sie przydadza...


z gory dzieki wszystkim

~ | 2006-07-15 13:58

heheh ja sie nie obraze jak bedzie u nas gral thuram...

~kustyk | 2006-07-15 17:57

kto ma numer do kazka ziarnowskiego?prosze o odpowiedz.pozdrowienia dla wszystkich

~ | 2006-07-15 18:26

www.pilka.stal.rzeszow.pl/pokaz3.php?co=wiecej&id=1113

patrzcie kto strzelil dwie ostatnie bramki

~ | 2006-07-15 19:01

moim skromnym zdaniem Kmita Zabierzow awansuje do Orange Ekstraklasy... to takie moje przeczucie.. w ostatnim sparingu pokonala widzew lodz 3-2, ogolnie gra dobrze, maja sklad, ale nie maja kibicow, a to najwazniejsze. Mimo wszystkio ja czuje ze awansuja.. nie wiem jak wy myslicie... ale nie interesuje mnie to ze mnie wysmiejecie na forum, ale napewno bedziecie powtarzac jeszcze moje slowa... pozdrawiam

~ | 2006-07-15 19:18

a moim skromnym zdaniem to mozesz dostac w pysk frajerze, w koncu kogo ejstes kibicem .. cwelu jak amsz tak sie wypowiadac to nawet nie wchodz na ta strone..

~hvhj | 2006-07-15 19:42

kmita sobie napewno poradzi

~ | 2006-07-15 19:45

jabol strzela dla stali a oni pozbyli sie go za darmo troche to dziwne

~ | 2006-07-15 21:11

wchodzcie na stronke kibicow STALOWKI tzn stalowka.pl i klikajcie w reklamy...





Przypominam !! Klikać w reklamy na górze strony :). Klikajcie po kilka razy dziennie. Po kliknięciu w reklame poczekajcie aż strona się załaduje, a potem możecie znów wpisać adres www.stalowka.pl Najlepiej klikajcie powatzram klika razy dziennie !!


Po przez takie klikniecie dostanie sie bodajze jeden grosz czy cos w tym stylu, ale jak kilkanascie- kilkadziesiat osob kliknie kilka razy cos sie moze uzbierac, napewno takie pieniazki sie przydadza...


z gory dzieki wszystkim

~uh | 2006-07-15 21:54

no i ile jest juz naklikane ?? ze tak spytam z ciekawosci :]

~ | 2006-07-15 22:48

duzo.

~Daniel ;) | 2006-07-16 02:38

no mam nadzieje że zdąża z tymi remontami... nie wyobraża sobie meczy Stalóweczki gdzieś w Gorzycach... tam nie było by tej atmosfery ... jak chociażby z meczu barażowego Stal Stalowa Wola - Heko Czermno. pozdro ;) Staówka 4ever!!!!!!

~bulek | 2006-07-16 10:23

Kiedy i gdzie jest najbliższy sparing Stalówki? Dzięki za odp.

~ | 2006-07-16 11:48

z tego co ja kojaze to na stronie oficjalnej klubu masz spis wszystkich sparingow... wiec obczaj sobie

~ | 2006-07-16 11:58

www.tylko.ty.jagiellonia.patrz.pl/ fajna muzyczka.. wchodzcie i sluchajcie. pozdrowka

~stalówka | 2006-07-16 12:48

fajna zejebista takie coś powinniśmy zrobić

~-=- | 2006-07-16 12:49

Stal Rzeszów pokonała dziś w rozegranym na własnym stadionie meczu sparingowym drużynę Kolbuszowianki aż 7:5 ! (1:3).

Skład naszej drużyny: Petrykowski - Tomasik, Babula, Oskarbski, Grda - Wtorek, Kloc, Kędzior, Juda, Radawiec - Fabianowski.
Ponadto na zmiany wchodzili: Daniel, Borkowski, Banaszkiewicz, Lebioda, Walat, Jabłoński, Szymański, Płonka.

Oto jak padały bramki:
0:1- '9 - z rzutu karnego;
0:2 - '30 - z rzutu karnego;
0:3 - '39 - z rzutu wolnego;
1:3 - '45 - Wojciech Fabianowski - głową;
1:4 - '57;
1:5 - '62;
2:5 - '66 - Tomasz Walat;
3:5 - '68 - Paweł Kloc - z rzutu karnego;
4:5 - '73 - Krzysztof Szymański - lobując bramkarza;
5:5 - '80 - Paweł Kloc - z rzutu karnego;
6:5 - '82 - Krzysztof Jabłoński;
7:5 - '88 - Krzysztof Jabłoński.


Jabłonski sie rozkreca, i dobrze;p

~polac | 2006-07-16 12:57

A kogo obchodzi jakaś stal rzeszów i jej kopacze?

~stiw | 2006-07-16 13:14

mecze w gorzycach albo w Jeżowym - to dla mnietka

~... | 2006-07-16 13:59

to Jabol przeszedł do stali rzeszów???

~STAŁOWKA | 2006-07-16 15:48

zarzad STALÓWKI jak moze to powinien zatrzymać JABŁOŃSKIEGO i nie oddawać go do ŻYDOWA gdyż będzie jeszcze z niego dobry napadzior tylko musi dojść do pełnej sprawności po kontuzji, bo jak narazie to widze że ze skutecznością obecnych napastników Stalówki to nie za specjalnie , a ten Kowalczyk to obym sie mylił - pomyłka

~ | 2006-07-16 15:56

za dwa tygodnie rozpoczęcie sezonu
a w STALÓWCE ani zmodernizowanego stadionu ani porządnych wzmocnień w postaci zawodników - nie ma co -a tyle było głośnych zapowiedzi zarządu , włodarzy klubu , prezydenta miasta - ach a gdzie jest ten nowy sponsor o którym było tak głośno ?????????????????????????????????????????????????????

~ | 2006-07-16 15:59

w sumie jest jeszcze szansa że zarząd podpisze kontrakty z 20-toma piłkarzami
z 4,5,6 ligi przecież z tego co widać to
w grach kontrolnych to są to same asiory - nie ma co - tylko pogratulować

~cover | 2006-07-16 16:01

NO BO WIADOMO NASI IDĄ NA ILOŚĆ WOLĄ ZATRUDNIĆ 20 SZMATŁAWCÓW NIŻ 5 DOBRYCH PIŁKARZY- POWOLI TRACĘ CIERPLIWOŚĆ A ZA 2 TYGODNIE LIGA

~pojebany | 2006-07-16 16:05

debile, a nie przyszlo wam do glowy ze Stalowka nie chce glosno mowic o testowanych zawodnikach bo Żydów by nam ich kupił ?
Kurwa radze używać czasem mózgu

~zajer | 2006-07-16 16:24

stadion też jest modernizowany tajnie zeby była niespodzianka dla kibiców

~t. | 2006-07-16 16:24

ja was nie rozumie. ja tam wole takiego grzyba z wiernej niz tego kowalczyka popatrzcie. przyszla wielka gwiazda z EKSTRAKLASY i co ? huja gra ! a grzyb widac ze walczy chce sie pokazac a kowalczyk mysli ze jego nazwisko jest juz tak znane przez to ze gral w widzewie ze pierwsza 11 ma juz pewna. ja bym sie cieszyl jakby go stal rz wziela bo jak narazie to on jest gorszy do rasiaka. i po co sciagac takich sezonowcow co tylko graja w beniaminkach II ligi pograja sezon spuszcza druzyne z powrotem do III ligi kase za sezon wezma nic nie pokaza i do nowego beniaminka takich nie chcemy chyba ? juz wole takiego co moze jest i slabczy pilkarsko ale nadrabia ambicja i zaangazowaniem i przerasta przez to takiego sezonowca ! i mi wydaje sie ze dobrze Slawek robi ze takich szuka tylko jak narazie dobrze prezentuje sie ten grzyb ale coz to jest polska a nie brazylina i u nas talentow jakos nie widac....


jesli sa jakies bledy to z gory sory

~ | 2006-07-16 17:05

oczywiście ja tak dalej będą szaleć ze stadionem i zawodnikami to co najwyżej potajemnie spadniemy do 3 ligi , a raczej nie potajemnie lecz jawnie

~ | 2006-07-16 17:08

dobrze powiedziane:p pozdro

~xx | 2006-07-16 17:09

potajemnie to działacze ponoć podpisali kontrakt z Fabianowskim a on najbardziej jawnie zrobił ich w bambuko !!!!!!!!!!
co to za pierdolenie o potajemnych kontraktach jak liga startuje za 2 tygodnie
nawet jakby ktoś jeszcze POTAJEMNIE dołączył do zespołu to chyba zawodnicy będą się ze sobą zgrywać całą runde jesienną - nieżleeeeeeeeeeeeeeeee tylko pogratulować trafnych decyzji

~ | 2006-07-16 17:13

a kiedy jest najbliższy sparing , gdzie i z kim??????????????

~ | 2006-07-16 17:18

Barciczanka Barcice 1-6 Górnik Zabrze
Więcej... Zagłębie Sosnowiec 4-1 Energetyk ROW Rybnik
Więcej... Zagłębie Sosnowiec 1-0 Energetyk ROW Rybnik
Więcej... Stade Rennais FC 1-2 Legia Warszawa
Więcej... NK Osijek 0-2 Wisła Płock
Więcej... Polonia Bytom 0-1 Łódzki KS
Więcej... GKS Bełchatów 1-3 Worskła Połtawa
Więcej... SpVgg Greuther Fürth 2-0 Wisła Kraków
Więcej... Unia Janikowo 1-1 Jagiellonia Białystok
Więcej... Lech Poznań 0-1 FC Bihor Oradea
Więcej... SK Slavia Praga B 1-2 Miedź Legnica
Więcej... SK Hradec Králové 1-0 Miedź Legnica
Więcej... Polonia Bytom 2-3 Walka Makoszowy (Zabrze)
Więcej... Śląsk Wrocław 1-0 Chrobry Głogów
Więcej... Warmia Grajewo 0-2 Polonia Warszawa

~ | 2006-07-16 17:21

klikajcie klikajcie w reklamki...

~ | 2006-07-16 17:22

no wlasnie nie zapominajcie klikac w banerki... kazde klikniecie sie liczy... pozdrowka

~ | 2006-07-16 17:25

Sluchajcie, mamy II lige i wszyscy sie cieszymy ale to tez duzo wieksze wymagania od nas pod wzgledem kibicowskim. A wiadomo ze koszty opraw, wyjazdow, nowych flag i gosciny to calkiem niemale sumy. Dlatego wzorem wielu innych ekip z Polski organizujemy internetowa zbiorke pieniedzy. Mam nadzieje ze pomoze wiele osob kochajacych Stalowke zarowno ze Stalowej Woli jak i tych na emigracji z zagranicy.

Juz na poczatku chce zaznaczyc ze akcja bedzie w 100 proc. uczciwa. Kazda wplata, jaka trafi na konto z podpiszem "Na Stal" bedzie opisana na tej stronie ( suma i nick ). Ani grosz nie trafi do prywatnej kieszeni, cala uzbierana suma zostanie przekazana odpowiednim osobom zwiazanym ze Stalowka na oprawy, wyjazdy itd.

Konto jest prowadzone przez bank PKO BP. ( Inteligo )
Pieniadze nalezy wplacac na nastepujacy numer konta:
50102055581111158779900005
Imie i nazwisko odbiorcy : Nowicki Mateusz
Adres odbiorcy: ul.Bukowa 27, Jastkowice
Tytuł przelewu: Na Stal + Nick ( Nick jaki bedzie widnial w tym temacie obok wysokosci wplaty )

Mysle ze ze wzgledu na wszelkie prowizje, nie ma sensu wysylac sum mniejszych niz 10 zl. Jako pierwszy wplacam na konto 20zl. Niestety nie moge skontaktowac sie z Pawlem. Jak ktos ma z nim kontakt to niech poprosi o przyklejenie tematu na jakis czas w dziale kibice i link na stronie stalowka.pl odsylajacy do tego tematu. Jak macie jakies sugestie, lub dokonaliscie wplaty to pochwalcie sie w temacie:) jezeli nie bedzie wplat, akcja zostanie przerwana. Pozdrawiam, Jarek23.

~ | 2006-07-16 17:27

to jak cos sie dzieje w koncu na tym stadiuonie czy nic??/ porsze o odp.

~memphis | 2006-07-16 17:30

mnie tez ciekawi co sie dzieje na stadionie, chyba nic.. bo nikt nic nie pisze/

~matrixsek | 2006-07-16 17:31

Świat PAP, msu /06:27
Zabił, bo ochroniarze zakazali mu parkować
Dwaj ochroniarze moskiewskiego kasyna "Golden Palace" zostali zastrzeleni przez mężczyznę, któremu zwrócili uwagę, że parkuje w niedozwolonym miejscu - powiadomiła policja.
Jak relacjonują świadkowie, pod "Golden Palace" - jedno z największych kasyn w stolicy Rosji - podjechał samochód marki skoda octavia i zaczął parkować. Kiedy ochroniarze lokalu zwrócili kierowcy uwagę, że w tym miejscu parkowanie jest zabronione, ten przestawił samochód. Następnie wysiadł, podszedł do nich i kilkakrotnie wystrzelił im w głowy z pistoletu.

Obydwaj mężczyźni zostali przewiezieni w bardzo ciężkim stanie do szpitala, gdzie zmarli. Morderca zbiegł i nie został dotychczas zatrzymany.

~ | 2006-07-16 17:38

napiszcie wasze typy 2 ligi na:
- awans do OE
-baraze o awans
-baraze o utrzymanie
-spadek

wszystkim z gory dzieki za wytypowanie

~bronek | 2006-07-16 18:18

podobno koncern medialny rydzyka ma sponsorować stalowkę, już zamówiono błękitne stroje z logo rozgłośni, sędziowie też nie podskoczą. 2 liga nasza. pochwalony prawdziwi polacy

~lukasz | 2006-07-16 18:31

do tych co sie pytaja czy cos sie dzieje na stadionie. Odpowiadam:
Jaki macie problem pujsc i zobaczyc?? czy odejscie od komputera az tak bardzo boli??:/

~ | 2006-07-16 18:36

niektorzy nie mieszkaja w Stalowej, lub nawet w Polsce, a sa wiernymi ponad wszystko kibicami i ich interesuje wszystko co sie dzieje...tymbardziej ze gramy teraz w lepszej lidze... wiec nie dziwcie sie jak to kolega sie dziwi..

~old fan | 2006-07-16 18:40

Na stadione kilka dni temu zlikwidowali wszystkie ławki. Najprawdopodobniej końcówke rundy jesiennej zagramy już w Stalowej

~ | 2006-07-16 18:49

nom old fan widac ze jest normalnym wiernym kibicem, a nie jakims burakiem ktory mieszka w stalowej i sie tym podnieca... zbijacie z wiesniakow z zabierzowa itd.. a oni sa bardziej kulturalni niz wy.. zasrancy z miasta. pozdrawiam jesszcze raz m.in takich jak "old fan"

~ | 2006-07-16 18:53

zapraszam wszystkich do gry na kurniku/// www.kurnik.pl/pilka/

~Czesiek-zabierzow | 2006-07-16 18:55

News - Rock wszystkie newsy »
15 lipca 2006 06:00 Inf. wł., KI

Przystanek Woodstock: Program koncertów
XII Przystanek Woodstock odbędzie się w Kostrzynie nad Odrą, w dniach 28-29 lipca. Znany jest już program koncertów.
Na kostrzyńskim polu trwa budowa infrastruktury, stoi już szkielet dużej sceny festiwalu. Organizatorzy podali program występów. Oto on:

Duża Scena:

R E K L A M A czytaj dalej


Piątek, 28 lipca:

15:00 Otwarcie Festiwalu
15:10 Big Cyc
16:00 Voltaire
16:40 Prawda
17:20 Bohema
18:00 Rasta (Białoruś)
18:40 Crosscut (Niemcy)
19:20 Flapjack
20:05 Vavamuffin
20:55 Wolna Grupa Bukowina
21:35 Shannon
22:30 Coma
23:25 Maleo Reggae Rockers
00:20 Lao Che
01:15 Black Summer Crush (USA)
02:15 Carrantuohill + Psiocrew

Sobota, 29 lipca:

15:00 Niebo
15:35 Godsend
16:10 Bitter Sweet
16:45 Koniec Świata
17:30 Virgin Snatch
18:10 Boozed (Niemcy)
18:55 Indios Bravos
19:40 Justice
20:20 2TM2,3
21:30 The Krays (USA)
22:25 Happening - Akademia Sztuk Przepięknych
22:45 Baobab (Senegal)
23:50 Farben Lehre
00:50 Babylon Circus (Francja)
01:50 KSU
02:40 Wielki Finał - Carrantuohill i goście i Pokojowy Patrol i TPChR

Scena Folkowa:

Piątek, 28 lipca:

16.30 Korek
17.15 Psiocrew
18.15 Pressburger Klezmer Band (Słowacja)
19.15 Stage Of Unity
20.15 Banaszak & The Best
21.15 Dżembersi
22.00 Ratatam

Sobota, 29 lipca:

16.30 Atmasfera (Ukraina)
17.30 Nous
18.15 Black Summer Crush (USA)
19.15 Percival Schuttenbach
20.00 Jafia Namuel
21.00 Carrantuohill
22.00 Perkalaba (Ukraina)

W ramach Akademii Sztuk Przepięknych przybędzie na Przystanek Woodstock Kazimiera Szczuka. Wg wstępnego planu, spotkanie odbędzie się w dniu 27 lipca o godzinie 14:00 w największym namiocie Akademii - Wielkiej Jurcie. Kazimiera Szczuka opowie, co czytać, czego nie czytać, opowie także o niezależnych klubach (jak warszawski "LeMadame") i poradzi jak je zakładać, co w nich robić i w ogóle jak żyć, aby się nie dać złamać.

Codziennie o godzinie 11:00 w Wielkiej Jurcie odbywać się będą "Spotkania z religią". 26 lipca, w ramach cyklu, odbędzie się spotkanie "Poznaj prawdziwego katolickiego księdza". Gościem będzie ksiądz Wojtek Drozdowicz, który jako proboszcz chce płacić mandaty za swoich wiernych, wystawia w swojej parafii sztuki teatralne, a kiedyś występował w programie "Ziarno". Na spotkaniu w Wielkiej Jurcie ks. Wojtek Drozdowicz opowie prawdę o życiu kapłańskim, o powołaniu, o wątpliwościach i najtrudniejszych chwilach.

~stal rzeszow-niedowiarek | 2006-07-16 19:02


Wiadomości
Kapitan piłkarskiej reprezentacji Włoch zmienia klub
PAP /18:03
Fabio Cannavaro
Kapitan piłkarskiej reprezentacji Włoch, która 9 lipca wywalczyła tytuł mistrzów świata, obrońca Juventusu Turyn Fabio Cannavaro zdecydował się na następny sezon podpisać roczny kontrakt z rzeszowską Stalą.
32-letni Cannavaro został sprowadzony do polskiego zespołu przez byłego szkoleniowca Stali Stalowa Wola, a obecnie trenera Motoru Lublin.Jak poinformował polski dziennik sportowy, Cannavaro miał także propozycję przejścia do Chelsea Londyn i AC Milan.

W piątek wyrokiem włoskiego Trybunału Sportowego Juventus Turyn został zdegradowany do Serie B za udział w aferze korupcyjnej. Dodatkowo Juventus stracił tytuły mistrzowskie wywalczone w dwóch ostatnich sezonach (2004/2005 i 2005/2006), a tegoroczne rozgrywki w Serie B rozpocznie z 30 ujemnymi punktami.

sport.onet.pl/0,1248704,1356833,wiadomosc.html

~ | 2006-07-16 19:07

samo to??? taka gwiazda w rzeszowie??/ haha ladna sciema

~borsuk | 2006-07-16 19:08

kto nie wierzy niech wejdzie na stronke oficjalna klubu rzeszowskiego : www.stalrzeszow.pl

~ | 2006-07-16 21:21

~ | 2006-07-16 21:22

wchodzcie na te stronki sluchajcie muzy io glosujcie...

~jesion anty klecha | 2006-07-17 00:12

jestem kibicem stalowki od 30 lat mimo że mieszkam w róznych miejscach świata, muze jest zajebista tak trzymać tego trza było. stalowka pany

~Cycu | 2006-07-17 12:26

póki co na stadionie poza kanalizacja nie jest robione nic. z tym ze kanalizacja to inwestycja która nie ma nic wspolnego z remontem stadionu.
informacje pewne bo zarejestrowane dzis przez moje oczy :P

~skocz | 2006-07-17 13:33

potwierdzam info cyca

~Mrs Stefanek | 2006-07-17 14:06

ja rowniez potwierdzam info podane przez cyca.. bylem widzialem.. i jest w 100% tak jak mowil:P

~ | 2006-07-17 14:14

to wstyd.. oni beda robili 1 dzien przed 1 kolejka//. tacy idioci ze szok. tak jak PZPN polowe budzetu na pilke nozna w polsce biora dla sibie. czyli 25 mln zl// na 1000 dzialaczy. szok poprostu

~ | 2006-07-17 14:34

remont na stadionie jaki zostal zrobiony do tej pory to jedynie powycinane lawki obok krzeslek. tyle jak narazie.

~ | 2006-07-17 15:40

a nie zapominacie ze remont tez dotyczy budynku klubowego? tam jest duzo rzeczy do zrobienia. krzeselka maja byc na koncu zamontowane

~Michael Scofield | 2006-07-17 17:45

z zewnetrznej strony budynku nie jest nic robione, nie wiem jak wewnatrz, jedno jest pewne ze naszym wladzam sie nie spieszy zeby zrobic cos co moze cieszyc oko kibicow.. dla mnie to dziwne no, ale niestety, tak to juz jest... zobaczymy moze cos ruszy przed samym koncem, lub zostana te prace wykonane do rundy jesiennej... kto wie moze w srodku tej budy cos robia.. nie mozna tego nazwac budynkikem bo to kilka dech zbitych ze soba+ w srodeczku niby szatnie( stajnie) oraz gowniane natryski// troche obora do tej pory ale moze cos jeszcze zrobia/// jeszcze nie wszystko przesadzone.. poczekajmy spokojnie i sie nie srajmy.. pozdrowka ziomale

~Kszo | 2006-07-17 18:23

my się nie musimy martwić to wy macię oborę to u was jest wieś my mamy zajebisty stadionik a nie jakiś stadion który ma już ze 100 lat i się sypie taka jest prawda przyjedziecie do ostrowca to zobaczycie prawdziwy stadion

~ | 2006-07-17 18:34

dobra malolat z kszo idz sobie poogladaj swoj stadionik a tu sie nie wpisuj jak Ci sie cos nie podoba

~ | 2006-07-17 19:03

wiesniaku z ostrowaca, i co cieszysz miche?? takich napinaczy internetowych jak ty jest wielu, idz lepiej poogladaj wieczorynke, dorosnij, pogadamy innym razem. i nie wpisuj sie tu, jesli co to w ksiedze goaci siersciuchu..

~old fan | 2006-07-17 19:09

albo idz do starszych kolegów niech ci poopowiadaja jak przyjeżdzali na mecze dopingować Stalówke jako f.c.

~jude88 | 2006-07-17 19:12

do tych wszystkich którzy nie pozwalają sie wpisywac ludziom z kszo, legii wisły barcelony czy nawet jerzowego: pierdolcie sie ta strona jest dla wszystkich a nie tylko dla tych niby hooliganow obszczymurów. zaraz jeden czy drugi powie ze napinacz jestem... tez sie pierdol

~do kszo | 2006-07-17 19:16

a czy wiesz za czyje pieniążki został wyremontowany i rozbudowany wasz stadion? no więc kolego za kaskę z Unii,po powodzi pare lat temu i gdyby nie ta powódż nie mieli byście takiego obiektu ale zbliżony do naszego.dziękujcie matce naturze.po drugie szkoda jeśli chodzi o nas że nie mamy takiego obiektu bo w pełni na niego zasługujemy,szczególnie po ostatnim sezonie gdzie pokazaliśmy wszystkim i piłkarze i kibice co to jest walka do końca.wywalczyliu tą druga lige chłopaki gryząc trawę i zaskoczyli tym wszystkich.pzdr.

~old fan | 2006-07-17 19:26

Tak ta strona jest dla wszystkich ale nie dla idiotów

~ | 2006-07-17 20:37

dobrze powiedziane, dla wszystkich ale nie dla idiotow.. wiec kolego wypierdalaj z tad.. pozatym, mam pyatnie do kolegi co wpisywal sie kilka wpisow wyzej.. Jezowe pisze sie przez "rz" poczytaj slowniki, pozniej wejdz na stronke www.stalowka.pl i wtedy cos pisz, bo przypal robisz drogi kolego.. wiesniaku

~poprawka wyzej | 2006-07-17 20:39


dobrze powiedziane, dla wszystkich ale nie dla idiotow.. wiec kolego wypierdalaj z tad.. pozatym, mam pyatnie do kolegi co wpisywal sie kilka wpisow wyzej.. Jezowe pisze sie przez "rz"?? hahaha poczytaj slowniki, pozniej wejdz na stronke www.stalowka.pl i wtedy cos pisz, bo przypal robisz drogi kolego.. wiesniaku

~syn old fana | 2006-07-17 20:43

/S/T/A/L/ /S/T/A/L/O/W/A/ /W/O/L/A/ /P/O/N/A/D/ /W/S/ZY/S/T/K/O/...........
/Z/AW/S/Z/E/ /W/I/E/R/N/I/ /F/A/N/I/
/F/A/N/A/T/Y/C/Z/N/I/E/ /P/R/Z/Y/W/IA/Z/A/N/I/

~ | 2006-07-17 21:40

Na wyjazdy my jeździmy
I śpiewamy ile sił
Aby tylko ZKS
W I lidze znowu był

O Stalowko, o Stalowko
Tyś najlepsza w Polsce jest
ZKS ZKS
W drugiej lidze znowu jest

~aaa | 2006-07-17 22:36

Kurwa Brzezinski zostal trenerem Zydow nastempny kurwa

~olimpiakos | 2006-07-18 00:08

www.90minut.pl/kariera.php?id=7362

Wszystkiego Najlepszego Kamil! Strzelaj , Strzelaj . . . Dla Stalówki!

~ | 2006-07-18 07:27

Wszystkiego Najlepszego Kamil!

~ | 2006-07-18 09:10

Z OKAZJI URODZIN KAMILA ZYCZYMY MU WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO, WIECEJ SUKCESOW I CO TU DOADAC... FAJNEJ DUPY.. CHYBA ZE JUZ MA

~Go Go | 2006-07-18 09:22

Artur Chyła powinien trenować w Stalówce ! To bradzo dobry trener !

~elo ziom | 2006-07-18 10:07

chyła to straszny cieciuch pamietam go jeszcze jak mnie trenował w retmanie ulanów hehe on nie ma pojecia o warsztacie trenerskim a papiery ma bo jego koles tadzio kwiatuszek mu zalatwil!!! pozdro
hej stalówka

~mati | 2006-07-18 10:49

wszystkiego najlepszego kamil zostan krolem strzelcow w 2 lidze powodzenia

~ | 2006-07-18 10:49

zdaje mi sie ze juz z Zagłębiem sosnowiec powinnismy juz zagrac na własnym stadionie mam przynajmniej taką nadzieje !! to była by dobra inauguracja 2 ligi w Stalowej Woli:) oczywiscie mam nadzieje ze będziemy grac od poczatku w Stalowej ale jak sie nie da to zagłębie byłby najlepszym przeciwnikiem. Kto sie z tym zgadza???

~ | 2006-07-18 11:18

proste... dobry pomysl.. dobre mysli.. tez mi sie wydaje.. z takim fajnym przeciwnikiem grac.. spoko .pozdro poprzedniku

~ | 2006-07-18 11:20

ja tez sie zgadzam z kolesiem .. ale jeszcze lepiej bylo by zaczac 1 kolejka u siebie ale to w 99% nie mozliwe.. pff. szkoda

~ | 2006-07-18 11:21

Kamil strzelaj jak najwiecej brameczek..

~ | 2006-07-18 11:24

fajnie fajnie


byl i jest
klub STAL ZkS

~1938 | 2006-07-18 11:25

panowie co wy to mowicie?? kamil gęsla odszedl do gornika zabrze a przynajmiej tak pisze na 90minut.pl

~ | 2006-07-18 12:41

na portalu 90minut.pl jest duzo sciem, duzo przymiarek, i kolego lepiej czytaj tam na stronce masz zaznaczone kto odchodzi na pewno jakims kolorem, chyba ze jestes daltonista i nie rozrozniasz to sorry. ale wiesz Kamil zostaje w STALOWCE, tak przynajmniej mysle. pozdro

~ | 2006-07-18 12:43

Kamil jest madry i napewno zostanie w STALI.. nie pekajcie.. bedzie jeszcze krolem strzelcow.

~B52 | 2006-07-18 12:52

Wiedenskie Sznycle pozdrawiaja Stalowke!

~bryma | 2006-07-18 13:08

z radomiakiem 1;1

~ | 2006-07-18 14:20

potwierdzam info o sparingu linkiem:
90minut.pl/sparing.php?id=4283

~ | 2006-07-18 14:22

SPOKO, dzieki, ale kazdy mogl juz to sam zobaczyc.. bez napinki

~ | 2006-07-18 14:23

no dobra, co z tego, chlopak chcial dodac komentarz to dodal... nie sraj sie !!!!!!!!

~kolego nowego murzynka | 2006-07-18 14:25

Przychodzą: Piotr Bielak (P - Avia Świdnik), Andrzej Drachal (N - Powiślanka Lipsko), Karol Drej (P - Motor Lublin), Marek Drozd (O - Heko Czermno), Frank Egharevba (N - Śląsk Wrocław), Rafał Grzyb (P - Wierna Małogoszcz), Paweł Kaczmarek (P - Tur Turek), Paweł Kowalczyk (N - Widzew Łódź), Krzysztof Lipecki (P - Hutnik Kraków), Grzegorz Łuczyk (O - Stal Rzeszów), Mariusz Solecki (P - Mazowsze Grójec), Krzysztof Trela (P - Heko Czermno), Marcin Trzaskalski (P - Wigry Suwałki), Zbigniew Wachowicz (O - Radomiak Radom), Dominik Pusek (Mazowsze Grójec), Karol Herda (Lublinianka Lublin), Maciej Więckowski (Tłoki Gorzyce)



o prosze stalowka interesuje sie jakims ciemnoskorym zawodnikiem, fajnie by bylo jak bo dalaczyl do STALI, czuje ze ten koles moze byc dobry... fajnie fajnie

~borek | 2006-07-18 14:25

Do póki na Wawelu golęmbie beda srac, tak do tej pory Wisle bedziemy w morde lac!!!!!!!!!!

~ | 2006-07-18 14:28

tak poprzednik mowi prawde wszystko jest napisan na 90minut.pl

~ | 2006-07-18 14:33

Śląsk Wrocław: 8 - Marek Kowal, 5 - Sebastian Dudek, Krzysztof Ulatowski, 4 - Robert Rosiński, 2 - Adrian Budka, Piotr Celeban, Frank Egharevba, Marcin Wielgus, 1 - Artur Bugaj, Tomasz Kosztowniak, Krzysztof Ostrowski, Dariusz Sztylka, Grzegorz Wan, Kamil Witkowski II

ten kolo strzelil 2 bramki dla wroclawia w tamtym sezonie, dobry zawodnik, oby trafil do stalowki

~ktos | 2006-07-18 14:37


no to teraz mamy kolejny temat do rozmow.. spoko. trener cos zaczyna myslec i szukac kogos do skladu..bo jak narazie to cieniutko z takim skladem, tymbardziej ze u nas np. palzuje 2 za kartki, jeden ma kontuzje i skaldu nie ma.. ktos dobry na rezerwe by sie przydal, zeby byla rywalizacja jakas.. ale fajnie ze zaczynaja cos myslec o skladzie..

~KTOŚ | 2006-07-18 15:29

Beda organizowane jakies wyjazdy autobusami czy nie ? Bo pare osob by napewno skorzystalo bo nie ma jak jechac te 20 km do Gorzyc :/ I cienko moze byc z miejscami tam... Tam jest tylko 2500 miejsc i jeszcze jak sie zejda te ludzi z Gorzyc to bedzie lipa :/ Acha i jak bedzie z biletami ... ???

~old fan | 2006-07-18 16:21

Cos mi sie wydaje że stadion w Gorzycach pomisći zdecydowanie mniej ...

~zks stal | 2006-07-18 16:36

nie wie ktos w jakim skladzie grala stalowka przeciw radomiakowi?? prosze o pewne info z gory dziekuje

~jude88 | 2006-07-18 17:26

pisze do tego głąba co mnie poprawia że jeżowe nie pisze sie przez "rz" .mój jeden bład ortograficzny nie zmienia faktu że ta strona jest dla wszystkich którzy chca sie wypowiedzeć na jakiś temat. a jesli chcesz poprawiac błedy to przeczytaj sobie wszystkie wpisy i dopiero zobaczysz jakie ludzie bledy robią wiec fuck you

~ehhh | 2006-07-18 17:57

jesli to co pisza w echu to prawda to ja wysiadam:/ jak mzona wtopic 20 baniek w taki szajs??? ludzie przeciez za ta cene powinni postawic stadion od podstaw a nie pchac sie z jakimis dachami na te waly...

~kiszony | 2006-07-18 18:02

ludzie miasto zabralo klubowi plac targowy (pewne info),z pieniedzy z placu targowego klub mial pieniadze na pensje dla zawodnikow i dzieki temu jakos sie krecilo a teraz?ludzie najpierw numer ze stadionem teraz sie okazuje ze pan prezydent z panem duszynskim zabieraja srodki do funkcjonowania klubu a w telewizji stella nasz pan ślęzok mowi bezczelnie ze nikt z nim nie uzgadnial a awansu (do ogladniecia tutaj ) tvk.stella.net.pl/video/stella_sport/ o co tu chodzi ?nie dosc ze mecze gramy w gorzycach co i tak jest obciachem dla takiego miasta jak stalowa wola to na doddatek komus bardzo nie na reke stalowa wola w 2 lidze,tak ze nie wiem jak sie na to zapatruja prawdziwi kibice stalowki (i nie chodzi mi o zadnych napinaczy ktorzy zaraz napisza "wszyscy pod urzad miasta dokopac ...")tylko prawdziwi kbice!!!

~STAL | 2006-07-18 18:59

www.stalstw.pl/pilka/ wejdzcie i przeczytajcie co zrobił gruby Sżlęzok z piłką w Stalowej Woli skandal skandal skandal - ten gość wydał na siebie wyrok - ale ham!!!!!!!!

~ | 2006-07-18 19:03

Na dzisiejszej konferencji prasowej zorganizownej w pawilonie na stadionie przy ul. Hutniczej w Stalowej Woli, prezydent Stalowej Woli, Andrzej Szlęzak wraz z Tadeuszem Duszyńskim, dyrektorem MOSiR, pochwalili się dziennikarzom opracowaną koncepcją przebudowy generalnej stadionu przy ul. Hutniczej. Nowy stadion ma być oddany do użytku do 2010 roku, a koszt modernizacji ma się zamknąć kwotą... 20 mln zł....
Ponadto prezydent Szlęzak poinformował, że w chwili obecnej nie stać Miasta na zainwestowanie w remont stadionu, po którym Stal miałaby szansę otrzymać licencję PZPN na grę w II lidze. Według obliczeń „mosirowskich” na dziś potrzeba na to ponad 300 tys. zł. Za te pieniądze trzeba byłoby zamontować 1000 siedzisk plastikowych (koszt około 200 tys. zł), wykonać tunel łączący pawilon z płytą boiska (36-38 tys. zł), zakupić dwa boksy poliwęglanowe (20 tys. zł), monitoring (6 tys.), adaptacje pomieszczeć w pawilonie dla potrzeb sanitarnych - szatnie z natryskami dla drużyny przeciwnej (30 tys. zł). Prezydent Szlęzak skłonny byłby rozmawiać o tej inwestycji, gdyby połowę środków wyłożył na nią klub.
Prawdziwe również okazały się informację o tym, że prezydent Stalowej Woli zamierza na najbliższej sesji Rady Miejskiej przegłosować pomysł pozbawienia Stali placu targowego. Nowym administratorem placu ma być MOSiR. Jeżeli dojdzie do zmiany zarządcy, jeżeli Stali zostanie odebrany plac targowy, to niewykluczone, że klub będzie musiał podjąć bardzo radykalne kroki, ograniczające funkcjonowanie w klubie drużyny zawodowych. Włącznie z podjęciem decyzji o wycofaniu jednej a może nawet dwóch drużyn z rozgrywek ligowych ligowych.



MOIM ZDANIEM POWINNIŚMY WYRAZIĆ GŁOŚNO SWOJE ZDANIE CO O TYM MYŚLIMY

~j23 | 2006-07-18 19:36

Szlezak ty pierdolona parowo, chuj ci w dupe. Nie moge po prostu nie moge...

~ja | 2006-07-18 19:55

druzyna wywalczyla samodzielnie awans i nagle stala sie problemem dla miasta, szkoda ze polityka wygrywa nad sportem...

~mati | 2006-07-18 20:24

ten murzyn Frank Egharevba grał w Tomasovii Tomaszów Lubelkski, wywalczył z nimi awans wtedy do 3 ligi i wtedy wypatrzał go śląsk, zawodnik jest dobry, widziałem jego kilka meczy. kolo nieźle zbudowany.... ;)

~bolek | 2006-07-18 20:52

wszystkiego najlepszego kamil 100 lat iiwiele bramek ci życze w twojej karieże

~jasiek | 2006-07-18 21:11

A moze tak zamiast napinac sie na necie, to pokazmy jaka w nas moc. Skoro na Tłokach czy na Heko przyszlo 300-400 ludzi na młyn, to moze tyle samo luda zamanifestowac przed urzedem. Na necie kazdy moze sie napinac tylko ze to nie przynosi zadengo efektu. W koncz czyje to miasto, nasze czy samego trylko Szlezaka??!!

~Prezes | 2006-07-18 22:09

Do Ślęzaka !!!!!!! WYPIERDALAJ !!!!!!!! WON !!!!! No kurwa zróbmy coś bo kurwa nic nie będzie ...Ten palant chce wszystko zniszczyć dlatego zmobilizujmy sie i WYGOńMY go bo po co nam taki prostak.....!!!!

~ | 2006-07-18 22:19

no wlasnie mozna zorganizowac jakas manifestacje.. cos zrobic. z samego pisania na necie nam nic nie przyjdzie, musimy bronic swojego.. z tego co widze to chlopakow naszych nie zobaczymy w stalowej dosyc dlugo przez tego grubego frajera... zorganizujmy jakas manifke... pisac kto by byl chetny.. spoko by bylo jak by sie zebralo duzo osob i jzzda... niech ktos bardziej kumaty napisze... moze cos by sie zorganizowalo..

~ | 2006-07-18 22:29

oczadzial okurwieniec czy jak alkohol mozg zjaral gdyby nie to ze sa wakacje pomyslal bym ze to 1 kwiecien zeby ta gruba kurwa na kaczych lapach pragnienie wielkie mial w wodzie po kolana stala a napic sie nie mogla !!1 co jest do kurwy jebanej o co tutaj chodzi ? a moze to sen ? BOZE CHRON STALOWKE !!!

~zks | 2006-07-18 22:34

ten kraj schodzi na psy (kaczki) a to miasto razem z nim,przeklensto jakies czy cos to sie w glowie nie miesci ! Brak slow mowe mi odjelo

~.. | 2006-07-18 22:37

SZLEZAK TO KONDON ! KONDON ! KONDON ! JEBANA GRUBA SWINIA CHCE ZNISZCZYC PILKE NIE POZWOLMY IM NA TO !!!!!

~jordache | 2006-07-19 08:05

kibice,proponuje zorganizowac manifestacje i sparalizowac dzialanie,urzedu tam gdzie siedzi ta kupa gowna prezydent naszego miasta. Na taczke go nie wsadzimy bo to scierwo za duzo wazy. pozdro dla dziadkow i prawdziwych kiboli stalowki

~ | 2006-07-19 09:38

niech ktos kumaty napisze jakis plakacik ogłoszenie bo tą manifestacje przydałoby sie zrobic alle nie tak za dzien luib 2 tylko np za tydzien zeby jak najwięcej ludzi sie dowiedziało i przyszł!!

~Policjant | 2006-07-19 09:55

Ze swojej strony mogę Wam zagwarantować, że z chłopakami po fachu wspomożemy Was w tym proteście. Oczywiście jeśli dojdzie do skutku. Ja z chłopakami z ul. Popiełuszki 24 podjedziemy samochodami, że w razie czego to wrzucimy Was do samochodówi przewieziemy w odpowiednie miejsce. Też jestem za tym aby była ta manifestacja, ponieważ żona ostatnio przestałą się mi nadstawiać i muszę się rozładować. A więc do zobaczenia na manifestacji.

~frytkownic | 2006-07-19 10:33

następny makumba banana salsa w stalowej? po lee bananaye to co pokazał w grze to nie najlepiej o nim swiadczy, w każdym bądz razie czarny masz strzelać bramki bo inaczej wylecisz ze stalowej w podskokach z bagazami bananów?

~ | 2006-07-19 10:38

kiedy ta manifestacja proszę o pewne info

~stalowiak | 2006-07-19 10:47

tez jestem za tym a by byla ta manifestacja !!!!!!!! pokazalibysmy tem pierdolonemu szlezakowi gdzie jest nasze miejscie / w stalowce a nie w jakichs pierdolonych gorzycach. !!!! Chuju obiecywales chlopakom na spotkaniu z pilkarzami ze zrobisz wszystko ze beda grali w na hutniczej a teraz co? w 2010 :/ odjebalo ci:/ pozdro dla kibicow

~boss | 2006-07-19 12:00

Plany są ambitne, a na remont nie ma
W Stalowej Woli ma powstać stadion, który będzie wizytówką miasta. Na razie nie ma jednak nawet małych pieniędzy na dostosowanie do norm i piłkarze grać mają w Gorzycach.
Andrzej Garstka prezentuje projekt przebudowy stadionu w Stalowej Woli.
Fot. S. Czwal
Andrzej Garstka prezentuje projekt przebudowy stadionu w Stalowej Woli.
Stalowa Wola może za kilka lat szczycić się będzie pięknym, zadaszonym stadionem piłkarskim na osiem tysięcy miejsc. Na razie jednak niezbędnej modernizacji wymaga obecny obiekt. Nie spełnia warunków pozwalających na grę w II lidze i piłkarze Stali muszą grać w Gorzycach.
Prezydent miasta Andrzej Szlęzak zaprezentował ambitny projekt stadionu. Do 2010 roku obiekt miałby zostać przebudowany tak by osiągnął osiem tysięcy miejsc siedzących pod dachem oraz miał oświetlenie.

Ambitne plany
- Głównym materiałem, jeżeli chodzi o zadaszenie, byłby metal oraz stal, co nawiązywałoby do hutniczych tradycji miasta – przekonuje Andrzej Garstka, projektant, który opracował plan przebudowy stadionu. – Da to niesamowity efekt i Stalowa Wola nie będzie miała się czego wstydzić. Jeżeli chodzi o obiekt do 10 tysięcy miejsc siedzących, to będzie on jednym z najciekawszych w Polsce.
Stadion należy do Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, koszty jego utrzymania ponosi miasto. Na przebudowę potrzeba aż 20 milionów złotych. Dlatego pieniądze na ten cel byłyby uwzględnione w kolejnych budżetach miasta do roku 2010, w grę wchodzą także pieniądze z funduszy unijnych na rozwój „Ściany Wschodniej”. Pierwsze prace ruszyłyby wiosną przyszłego roku. Plany są ambitne, ale to już czwarty w ostatnich latach projekt przebudowy stadionu i wcześniejsze trzy pozostały tylko na papierze...
- Ten jest pierwszy, który zostanie zrealizowany – deklaruje Andrzej Szlęzak. – Nowy stadion będzie wizytówką miasta.

A Stal ma grać w Gorzycach
Kibiców piłkarskich plany ucieszą, ale wszyscy zadają sobie pytanie, kiedy piłkarze Stali, którzy awansowali do drugiej ligi, będą mogli grać wreszcie u siebie. Bo na razie stadion w Stalowej Woli nie nadaje się do gry w drugiej lidze. Polski Związek Piłki Nożnej nie udzielił zgody na rozgrywanie w tym miejscu ligowych spotkań i popularna „Stalówka” będzie musiała występować w sąsiednich Gorzycach. A to na pewno powód do chluby dla 70-tysięcznego miasta nie jest...
- Jeżeli dobrze pójdzie, nasi piłkarze będą mogli grać w Stalowej Woli już pod koniec pierwszej rundy, która startuje 29 lipca – uważa Andrzej Szlęzak. – Mamy projekt niezbędnych zmian, by spełnić wymogi. Dlaczego nie zaplanowaliśmy wcześniej odpowiedniej modernizacji stadionu? Nie możemy opierać się na domniemaniach, czy zespół będzie grał w drugiej lidze, czy nie. Zresztą prace były zaplanowane niezależnie od tego, w której lidze będzie grał, ale wcześniej remontowany był basen.

Klubu nie stać na remont
Na razie trzeba zamontować 1500 krzesełek, monitoring, przeszklone boksy dla piłkarzy i trenerów, specjalny „rękaw”, wyprowadzający drużyny ze stadionu do szatni. Obecny pokój trenerów musi być zaadaptowany na pokój dla ligowych sędziów piłkarskich. Łącznie potrzebne jest na to 360 tysięcy złotych.
- Tych pieniędzy w budżecie miasta nie ma i wykluczone, byśmy sami ponieśli koszty modernizacji – jasno stawia sprawę prezydent Stalowej Woli. – Dlatego kierujemy propozycję do klubu, do Stali Stalowa Wola, by poniósł połowę kosztów. Nie może być tak, że miasto wykłada aż 70 procent pieniędzy na sportową działalność, a klub pozostałą część. Inna sprawa, że te 180 tysięcy złotych ze strony miasta można byłoby przeznaczyć na budowę drogi w Specjalnej Strefie Ekonomicznej, co dałoby dodatkowych 200 miejsc pracy. A od awansu piłkarzy na razie nie przybyło ani jedno nowe miejsce pracy...
Prezydent chce dzielić się kosztami modernizacji stadionu z klubem, ale Stali na to nie stać. Przyznał to Marek Jarecki, dyrektor sportowy klubu.
- Nie mogę wypowiadać się za cały zarząd klubu, ale we własnym imieniu – mówi dyrektor. - Na zarządzie na pewno jednak za takimi rozwiązaniami głosować nie będę.

Zakulisowe rozgrywki
Może się więc okazać, że z planów modernizacji stadionu wyjdą przysłowiowe nici, a kibice ze Stalowej Woli będą musieli oglądać swoich pupili przez cały najbliższy sezon w sąsiednich Gorzycach. Tym bardziej, że prezydent Szlęzak nie widzi za bardzo, jak sam przyznał, możliwości współpracy z prezesem Stali Bronisławem Żakiem. Pomiędzy oboma panami trwają mało zrozumiałe zakulisowe rozgrywki, związane prawdopodobnie ze zbliżającymi się wyborami samorządowymi. W sierpniu wygasa umowa, na podstawie której klub administruje placem targowym i czerpie z tego zyski. Nie zostanie ona jednak przez miasto przedłużona, co ogłosił prezydent. Oby w tej przepychance nie stracili ci, którzy powinni być najważniejsi, czyli kibice.

Nasz komentarz
To skandal ,że takie miasto jak Stalowa Wola nie potrafi dostosować swojego stadionu tak by spełniał podstawowe normy. Opowiadanie o podziale kosztów jest co najmniej dziwne – przecież miasto jest właścicielem obiektu i powinno o niego zadbać a nie wysyłać co dwa tygodnie parę tysięcy swoich mieszkańców do Gorzyc.

Arkadiusz KIELAR kielar@echodnia.eu

wydrukuj tę wiadomość

Data wydania: 19-07-2006 , wyświetlenia: 157

~ | 2006-07-19 12:11

Nie przekonał Adamusa
Piłkarze Stali Stalowa Wola zremisowali z Radomiakiem
Piłkarze drugoligowej Stali Stalowa Wola rozgrywają sparing za sparingiem, wczoraj zmierzyli się w Dębicy z trzecioligowym Radomiakiem Radom. Trener Sławomir Adamus zrezygnował z kolejnego testowanego gracza, za to może przybyć mu piłkarz rodem z Nigerii...

Radomiak Radom - STAL STALOWA WOLA 1:1 (1:0), M. Kowalczyk 30 – Łuczyk 80.
Stal: Wietecha - Kasiak, Wieprzęć, Maciorowski, Łuczyk – Kaczmarek, Ożóg, Grzyb, Sierżęga - Iwanicki, Gęśla oraz Drabik, Krawiec, Pająk, Kowalczyk, Stręciwilk, Sałek.

Drugoligowa „Stalówka” zagrała kolejne spotkanie kontrolne z Radomiakiem w Dębicy, gdzie radomianie przebywają na obozie. W naszym zespole zabrakło jeszcze awizowanego Nigeryjczyka Franka Egharevby, napastnika, który najprawdopodobniej zagra w najbliższym sparingu z Avią Świdnik w sobotę w Stalowej Woli o godzinie 11.
- Zrezygnowałem natomiast po spotkaniu z Radomiakiem z Pawła Kaczmarka, byłego gracza Arki Gdynia - mówi Sławomir Adamus, trener Stali. - Powiedzmy, że to nie było to, nie przekonał mnie do siebie. Jeżeli mamy wydawać pieniądze na nowych zawodników, to muszę być pewien do końca, że warto. Dzwoniło do nas w ostatnim czasie może ze dwudziestu piłkarzy, ale chcieli takie pieniądze, których nie zawsze są według mnie warci. Dla mnie najważniejsze, to znaleźć dobrego, lewego pomocnika. I mam takiego już na oku, z drugoligową przeszłością.
Do Stalowej Woli raczej na pewno nie wróci z HEKO Czermno wychowanek Stali Marek Drozd, który trenuje z trzecioligową Stalą Rzeszów. Na treningi Stali ma przyjechać za to bramkarz Lublinianki Lublin Karol Herda.
- Z Radomiakiem zagraliśmy fajny mecz, mieliśmy kilka fajnych sytuacji, a gola zdobył w zamieszaniu podbramkowym Grzesiek Łuczyk - komentuje Sławomir Adamus. - Jestem z niego zadowolony, natomiast co do drugiego naszego nowego piłkarza, Pawła Kowalczyka, to oczekuję od niego więcej. Bo na dziś nie ma miejsce w pierwszej „jedenastce”. Bliski gry jest u nas natomiast Rafał Grzyb z Wiernej Małogoszcz. Do kiedy chciałbym mieć ustaloną kadrę? Czas mamy do 31 sierpnia.

/ARKA/

wydrukuj tę wiadomość

Data wydania: 19-07-2006 , wyświetlenia: 131

~Heniek Apiritiquana | 2006-07-19 13:17

Niebawem będzie okazja ...aby pokazać temu prezydentow co się myśli o jego decyzjach...Mianowicie : 22 lipca na placu Piłsudskiego "grubas z urzędu" niewiadomo z jakiej dupy strony podczas pikniku ma ogłosić StalowA Wole stolicą "Jagodową"...Proponuję zebrać się liczną ekipą i podejść na plac pod MDK i wyrazić swoje niezadowolenia . "grubas" wystąpi o 20-tej. Nie zapomnijcie zabrać gwizdków ....musimy go poprostu solidnie wygwizdać...Tam będzie sporo ludzi i spoko to będzie wyglądało a i szum się zrobi bo będzie TVP

~co jest z tym miastem ? | 2006-07-19 13:30

Popieram poprzednika trzeba okazac swoje niezadowolenie i pokazac ze z kibicami tez sie trzeba liczyc jak rowniez zaprotestowac przed skazaniem stalowowolskiej pilki na porazke

~ | 2006-07-19 13:57

tylko przydalo by sie jakies haslo wymyslec i je wyspiewac !

~ | 2006-07-19 14:16

to jest hasło: MOJAAAAAAAAA jedyna miłosc To STALÓWKA My jestesmy z tobą klubie klubie klubie ty nasz!!!!!!!

Szlęzak wypierdalaj!!22 lipca wszyscy kibice pod MDK i protestujemy!!

~ | 2006-07-19 14:17

dobry pomysl, ja napewno przyjde jutro..

~ | 2006-07-19 14:17

pokazemy grubasowi kto rzadzi w stalowej.. niech sie dowie co to znaczy pilka dla kibica..

~ | 2006-07-19 14:22

22.07.2006- ta date zapamieta na cale zycie gruby cwel.. i sie dowie do czego sa zdolni nasi STALOWOWOLSCY kibice..fajnie to bedzie wygladalo.. oby wypalilo, zrobimy mu szumu troche w wojewodztwie moze i nawet w POLSCE>. kazdy sie dowie jaki z niego cham.

~ | 2006-07-19 14:22

to moze teraz juz zeczywicie trzeba umiescic jakies oficjalne info na stronce ze zbieramy sie 22 lipca o tej i otej porze w konkretnym miejscu i protestujemy ( tylko nie chc przyjdzie nas naprawde duzo a nie napisze ktos na necie spoko spoko a nie przyjdzie ) Trzeba cos z tym zrobic nie bedziemy grac w gorzycach!!!!

STALOWKA!!

~ | 2006-07-19 14:25

STAlowa moim miastem STALÓWKA MOIM ZYCIEM TO jest hasło:D!! pokarzmy ze potrafimy

~ | 2006-07-19 14:33

to niech ktos bardziej kumaty napisze co i jak, zbiezeme sie i bedzie///pozdro

~crius | 2006-07-19 14:45

kumatych ci tu nie za wielu-och, ach

~marcin | 2006-07-19 15:00

ale oni wogole nie mysla, przeciez te 300000 tys. ktore by teraz wydali na tymczasowe remonty by stalowka mogla grac od poczatku na swoim boisku zwrocilo by im sie najpozniej na koniec sezonu, prosty rachunek: sadze ze do gorzyc bedzie jezdzilo okolo 2000 ludzi mniej niz przyszloby na mecz do stalowej woli, 2000 x 8 zł x 17 kolejek = 272000 + koszt wynajecia stadionu w gorzycach 17 razy + inne oplaty = okolo 300000. Wiecej myslenia mniej pierdolenia na przyszlosc zycze !!!

~ | 2006-07-19 15:33

Prawdziwe również okazały się informację o tym, że prezydent Stalowej Woli zamierza na najbliższej sesji Rady Miejskiej przegłosować pomysł pozbawienia Stali placu targowego. Nowym administratorem placu ma być MOSiR. Jeżeli dojdzie do zmiany zarządcy, jeżeli Stali zostanie odebrany plac targowy, to niewykluczone, że klub będzie musiał podjąć bardzo radykalne kroki, ograniczające funkcjonowanie w klubie drużyny zawodowych. Włącznie z podjęciem decyzji o wycofaniu jednej a może nawet dwóch drużyn z rozgrywek ligowych ligowych.

~ | 2006-07-19 16:06

w gorzycach nawet 2000 tys nie wejdzie na ten stadion cos mi sie wydaje. a pozatym watpie zeby ze stw byla nawet ta liczba o ktorej wspomnasz. chuj z Gorzycami licza sie wyjazdy teraz

~gruby cwel | 2006-07-19 16:26

ale ten grubas jest jebniety... on chce nam wybudowac stadion na 20mln zl a teraz nawet nie chce wylozyc 360 tys na modernizcje bo mowi ze miasta nie stac to stac miasto na 20 mln zl nawet jezeli unia da nam polowe tej sumy? no tak w jesieni sa wybory wiec nie ma sie co dziwic jak wymysli jeszcze jakis zajebisty pomysl... smiech na sali

~JEEEEEE | 2006-07-19 16:26

KOTULSKI na prezydenta on da kase na sport

~Kotulski ręce precz | 2006-07-19 16:54

Kotulski niech wypierdala do swoich kolesi z Solidarności w Hucie krórzy ją od lat rozkradają, za darmo kosząc po kilka tysięcy zł. na miesiąc. Złodziejom nie w Stalowej Woli!

~zks stal | 2006-07-19 17:01

22 lipca grubas sie posra ze strachu

~Bartek | 2006-07-19 17:12

szczerze mowiac to ta manifestacja to dobry pomysl moze po niej ta gruba spasiona parowa przemysli wszystko i sypnie cos kasy na modernizacje stadionu .

~ | 2006-07-19 17:17

ja dzisiaj manifestowalem jak bylem w urzedzie miasta wypelnic wniosek o dowod to kurwowalem na caly glos wszystkich i dostalem 300zł mandatu bo podjechali chlopaki z popieluszki 24 hehe pozdro

~mario_stw | 2006-07-19 18:33

jest pomysł na transport do Gorzyc dla wiary ze stalówki!!!!Mianowicie....w związku ze zblizającymi się wyborami samorządowymi jest okazja na wydarcie kasy od kandydatów na stołki,mają teraz pole do popisu i mogą wywalić szmal na autokary dla kibiców z Miasta Stalowa Wola:))Kto da więcej ten lepszy........
i wzrosną mu szanse na stołeczek w nowym rozdaniu państwowych posad!!!!!
Jóż to widze jak np.Pan taki oto XXX daje na 10 autokarów co dwa tygodnie,i my sie cieszymy i on oczek nazbiera.Żyć nie umierać tak będzie pięknie.....FORZA ZETKAESI!!!!!!!!!!!!!!!

~xxx | 2006-07-19 18:45

kto ma numer do kazika ziarnowskiego do stanow.prosze podac

~kibic stali | 2006-07-19 20:52

mario_stw zgadzam się z tobą, ale powinno być tak, że niech organizują autokary na każdy mecz, tzn do gorzyc też i to za free bo to nie jest wina kibiców że nie gramy u siebie. a na pozostałe wyjazdy to się jak najbardziej zgadzam z tobą.

~aaa | 2006-07-19 21:05

niestety Zak ma konflikt z pierdolnietym szlezakiem i sprawa utraty przez klub placu targowego jest juz przesadzona. a co ciekawe, plac na nastepny rok otrzyma Mosir.

~... | 2006-07-19 21:27

gruby huj jak go spotkam to mu ryj rozwale o kraweznik Pozdro dla prawdziwych Kibicow:))

~ | 2006-07-19 22:36

do poprzednika

nic mu nie zrobisz wiec sie nienapinaj

pozdro

~skocz | 2006-07-20 07:19

heh poprzednik ma racje;-)

~PRZECZYTAJCIE | 2006-07-20 08:08

Klub nie może płacić za remont stadionu
- Dlaczego prezydent chce nas „ożenić” z modernizacją stadionu, skoro to należy do obowiązków miasta – dziwi się prezes Stali

To niemożliwe, żebyśmy współfinansowali modernizację naszego stadionu, bo to nie jest nawet prawnie dopuszczalne – grzmi Bronisław Żak, prezes Stali Stalowa Wola. To odpowiedź na propozycję prezydenta miasta, Andrzeja Szlęzaka.
Jak informowaliśmy, prezydent Stalowej Woli wystąpił z propozycją, by kosztami niezbędnej modernizacji stadionu w mieście podzielić się z klubem. Po połowie, czyli po 180 tysięcy złotych. Remont, między innymi, montaż 1500 krzesełek, monitoring i oszklone boksy dla drużyn, jest potrzebny jak najszybciej, bo piłkarze drugoligowej Stali nie mogą grać przez to na własnym boisku. I będą musieli w najbliższym sezonie występować w sąsiednich Gorzycach.
- Cała Polska z nas się przez to śmieje – ubolewa Sławomir Adamus, trener piłkarzy ze Stalowej Woli.

Skąd te szacunki
Stadion należy do Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, więc koszty jego utrzymania ponosi miasto. Andrzej Szlęzak jednak uważa, że skoro grają tu piłkarze Stali, klub powinien współfinansować modernizację. Prezydent wyliczył, że miasto finansuje sport w mieście w 70 procentach.
- Skąd się biorą takie szacunki, że akurat 70 procent, ktoś operuje jakimiś cyframi, ale nie podaje konkretów – dziwi się prezes Żak. – Miasto chce, by klub współfinansował modernizację stadionu, ale my tego nie możemy zrobić nawet z prawnego punktu widzenia. Jak mielibyśmy zaksięgować to, że przeznaczamy pieniądze na montaż krzesełek, skoro stadion nie należy do nas, tylko do miasta?
Prezes dodaje, że zgodnie z umową z Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji, klub ma wykonywać na stadionie tylko drobne prace. - Dlatego nie wiem, dlaczego prezydent chce nas „ożenić” z modernizacją stadionu, skoro to należy do obowiązków miasta – dziwi się Bronisław Żak.

Z dala od polityki
Prezes uważa, że zasady utrzymywania obiektów przez MOSiR były do tej pory czytelne i były ustalone w momencie tworzenia ośrodka w 1995 roku. Klub wystąpił z propozycją spotkania, ale prezydent Szlęzak ją odrzucił.
- Pan Żak nie jest dla mnie już stroną do rozmów. Skierował wobec mnie prostackie zaczepki – uciął temat prezydent.
Szef klubu ma jednak swoje argumenty: - Adwersarzem nie jest dla mnie prezydent, ale dyrektor MOSiR, Tadeusz Duszyński. A spór dotyczy miejsca i roli klubu, jeżeli chodzi o obiekty Ośrodka Sportu. Przecież miasto nie utrzymuje obiektów sportowych dla kilku osób w zarządzie Stali, ale dla mieszkańców Stalowej Woli, którzy przychodzą na mecze i płacą podatki – mówi Bronisław Żak. – Do tej pory udawało się utrzymać trzymać klub z dala od polityki. Mamy zespół piłkarzy w drugiej lidze, koszykarzy w pierwszej lidze, a pieniądze musimy sobie wypracować na to sami. Nie ma już sponsora - Huty Stalowa Wola, nie ma pieniędzy z Canal Plus. Tylko my w klubie wiemy, ile kosztuje nas wyrzeczeń, by to wszystko ogarnąć, ile trzeba było zrobić, by wyprowadzić klub w ciągu trzech lat z „dziadostwa”. I teraz nagle, gdy nasz budżet jest mocno napięty, ktoś chce, byśmy wyłożyli pieniądze na modernizację stadionu...
- Dyrektor MOSiR Tadeusz Duszyński był także dyrektorem w klubie – mówi prezes Żak. – Sam ogłaszał w mediach, że piłkarze Stali walczą o awans do drugiej ligi, mógł więc być przygotowany, że zaistnieje konieczność modernizacji stadionu I można było te prace podjąć, nie musielibyśmy teraz grać w Gorzycach. Owszem, był remont basenu, ale ja chcę zapytać, ile pieniędzy poszło w odnowienie biur w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji. Ponoć jego budżet to 8 milionów złotych, jak to się ma do 180 tysięcy złotych, których domaga się od nas prezydent na modernizację stadionu?

Gest dobrej woli
Argumenty prezesa Żaka bulwersują dyrektora Tadeusza Duszyńskiego.
– Nasz budżet wynosi osiem milionów złotych, ale pięć milionów kosztował remont basenu, któremu groziło zamknięcie przez Sanepid – twierdzi Tadeusz Duszyński. - A przez basen przewija się 20 tysięcy ludzi miesięcznie. Dopiero by było, gdybyśmy nie wykonali niezbędnych prac. Nasz budżet jest ustalany odpowiednio wcześniej i nie było w nim zabezpieczonych pieniędzy na modernizację stadionu. Byłem do niedawna dyrektorem w klubie, ale zrezygnowałem, bo od prezesa Żaka słyszałem tylko, że on ma pieniądze, więc on decyduje. A mi rola administratora nie odpowiadała...
Dyrektor Duszyński twierdzi, że MOSiR też ma napięty budżet. Szuka 12 tysięcy złotych na „odgromówkę” w hali tenisowej.
- A co do przeszkód prawnych, by Stal poniosła część kosztów na modernizację stadionu, skonsultujemy to z prawnikiem – dodaje dyrektor.
Prezydent Szlęzak chce teraz spotkać się z prezesem Żakiem, ale podczas publicznej dyskusji w jednej z lokalnych telewizji w mieście.
- Ja się nie boję dyskusji, ale nie w ten sposób powinniśmy rozstrzygnąć ten problem – komentuje Bronisław Żak.

~ | 2006-07-20 08:10

czy dalej co niektorzy uwazaja ze trzeba zrezygnowac z dopingu w ramach protestu ? dobra koniec tematu
bez odbioru

~K | 2006-07-20 09:30

teraz widac komu byl nie na reke awans!!!!! prezydentowi i duszynskiemu ktory juz stadion obiecywal 4 lata temu buehehehe!!!!!!!

~ | 2006-07-20 10:18

co to ma byc. zeby tak zrobic kibicom.. 22 lipca.. szlezak gruba parowo zapamietasz ta date na zawsze

~Kibic | 2006-07-20 10:48

Niebawem będzie okazja ...aby pokazać temu prezydentow co się myśli o jego decyzjach...Mianowicie : 22 lipca na placu Piłsudskiego "grubas z urzędu" niewiadomo z jakiej dupy strony podczas pikniku ma ogłosić StalowA Wole stolicą "Jagodową"...Proponuję zebrać się liczną ekipą i podejść na plac pod MDK i wyrazić swoje niezadowolenia . "grubas" wystąpi o 20-tej. Nie zapomnijcie zabrać gwizdków ....musimy go poprostu solidnie wygwizdać...Tam będzie sporo ludzi i spoko to będzie wyglądało a i szum się zrobi bo będzie TVP


Popieram to bardzo dobry pomysł!!

~ | 2006-07-20 10:56

nom ale ma isc duzo osob a nie zbierze sie 10-ciu klesi i idziemy, bo tak to przypal.. ale wieksza grupka.. i wykrzyczymy to co myslimy...

~KOMUNIKAT | 2006-07-20 11:12

przekażcie wszystkim znajomym że zbieramy się przed MDK 22 lipca i jedziemy z tematem

niech ktos również zrobi jakies konkretne info i pusci na gg zeby bylo rozeslane

nie pozwólmy żeby jeden "człowiek" robił to na co ma ochotę

~kybyc | 2006-07-20 11:23

Niech admin na czerwono napisze na stronce drukowanymi literami jeszcze na czerwono. Musimy zrobic zajebisty szum !!!!! Admin napisz jako pierwszy i glowny news na stronie o tym !!! Nie wszyscy czytaja komentarze, a i jeszcze mozna na gg do kazdego znajomego wysylac, ktoremu zalezy na sporcie w Stalowej !!!! Zjednoczmy sily !!!!!!! Szlezak wyp......j !!!!!

~zlaczmy sily | 2006-07-20 11:27

kilkaset osob !!!!! Moze jeszcze jakos zawiadomic kibicow Sovi i Rakowa. Moze ktos by wspomogl. Moze to tylko marzenia ale moze sie udac. Kazdy niech wezmie gwizdek albo cos co robi halas. Mozna na maksa wlaczyc dzwonki w komorkach naprzyklad bo wiekszosc osob ma, oprocz tego gwizdac !!!!! Nie dajmy mu dojsc do glosu :). Chcialbym to zobaczyc w wiadomosciach !!!!!!!!!! Trzeba sie pokazac w TV !!!!!!

~wysyłajcie na gg | 2006-07-20 11:44

Dnia 22 lipca o godz. 20:00 na placu Piłsudzkiego (MDK) ma przemówić Nasz aktualny prezydent Stalowej Woli i powiedzieć oficjalnie o tym, że jesteśmy "jagodową stolicą Polski". Doskonale wiemy w jakiej sytuacji się znaleźliśmy My jako Kibice poprzez decyzję prezydenta. W związku z tym pokażmy, że nie jest Nam obojętny los Naszego klubu. Właśnie w tym dniu będzie można nagłośnić sprawę, ponieważ będą media. Musimy się zebrać i pokazać tej marnej prezydencinie, że zrobił błąd (bład który może go wiele kosztować) nie wykładając pieniędzy na modernizację stadionu przy ul. Hutniczej. Pozdrawiam wszystkich sympatyków Stalówki. Przekażcie tą informację znajomym głównie chodzi mi o tych którzy nie mają dostępu do internetu. Pokażmy, że chcemy mieć piłkę nożną w Stalowej Woli.

PIŁKA NOŻNA DLA KIBICÓW

~ | 2006-07-20 12:12

forum.stalowka.pl/stalowa_wola_1028.html

~ | 2006-07-20 12:12

hehehe dobry pomysl, jedziemy z parowa

~SIARKA FANS | 2006-07-20 13:03

Myśle,że guwno wyjdzie wam z tego protestu (obym sie mylił) u nas też jak mieli klub likwidować to w necie aż chuczało ,a jak przyszło co do czego to pojawiło sie kilka osób. Życze wam żeby u was było lepiej ,choć wątpie !

~... | 2006-07-20 15:43

CZAS UTWORZYC SPORTOWA SPOLKE AKCYJNA KLUB ZKS STAL WODEX I ZLOMREX (albo inny inwestor) KTORA MOGLABY WYKORZYSTUJAC SRODKI UNIJNE WYBUDOWAC WLASNY NOWOCZESNY OBIEKT (mozna na nim zarobic wynajmujac go na rozne imprezy). SPOLKA DZIALALABY BEZ UDZIALU MIASTA I MOSIR MOGLBY SOBIE W DUPE WSADZIC SWOJ RELIKT PRZESZLOSCI ZWANY STADIONEM. DZIS WSZYSTKIE LICZACE SIE KLUBY SA SPOLKAMI SPORTOWYMI. CZAS ABY W STALOWCE TEZ POWSTALA SPOLKA. JESLI BEDA PRZEJRZYSTE ZASADY FINANSOWANIA I FUNKCJONOWANIA KLUBU TO I O KOLEJNYCH INWESTOROW DO SPOLKI BEDZIE LATWIEJ. MAMY 2 LIGE - WARTO TO DOBRZE WYKORZYSTAC. PRZY OBECNYCH ZASADACH FUNKCJONOWANIA KLUBU ZADEN SPONSOR NIE WYLOZY NA KLUB KASY. KAZDY KTO INWESTUJE SWOJE PIENIADZE CHCE MIEC NAD NIMI KONTROLE A TO GWARANTUJE TYLKO BYCIE UDZIALOWCEM SPOLKI.

~do SIARKA FANS | 2006-07-20 16:05

wysoki poziom nauczania macie w tym TBG....

~ktos | 2006-07-20 17:05

ZARAZ PRZYPIERDOLE.JESZCE RAZ KTOŚ NAPISZE ŻEBY MOSIR WSADZIŁ SOBIE W DUPE"RELIKT" Z HUTNICZEJ TO PRZYJEBIE.TEN STADION TO DLA NIEKTÓRYCH TAKICH JAK JA NP. MAGICZNE MIEJSCE!!!!!!

~Kuba'93 | 2006-07-20 17:19

ciekawe czy na tej imprezie "Stalowa Wola stolicą jagód" będą gumisie? W końcu Gumijagody tez sa dobre ;]
Wygwizdać Szlęzaka!!! pozdro

~ | 2006-07-20 18:30

no panowie trzeba cos zadzialac ! i akurat idealnie zdarza sie taka okazja !~juz w sobote ! wiec mam apel do ADMINA ABY UMIESCIL NA STRONCE JAKAS INFORMACJE O ZBIORCE W OKRESLONYM MIEJSCU O OKRESLONEJ PORZE i zeby grubas nie myslal ze tak moze sobie rzadzic jak mu sie podoba ! STAL jest dla nas dla KIBICOW ! i trzeba powalczyc aby zostalo tak jak jest i zeby postarali sie o stadion zeby nas dopuscili do tej II ligi !

~ | 2006-07-20 18:31

na zachete do protestu dale linka i niech tytul zacheci wszystkich !


futbol.org.pl/news.php?id=9770

~Nash | 2006-07-20 19:45

kurwa az sie krew we mnie gotuje jak czytam co mowi ten cham... czlowiek poswieca cale zycie temu miastu i klubowi a tu prezydent to chce zniszczyc CZY TO JEST PREZYDENT???? HUJ NIE PREZYDENT--------- NA ZAWSZE ZE STALÓWKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! pozdrwiam wszystkich kibicow Stali i dozobaczenia pod MDK w sobote

~ | 2006-07-20 20:43

Stali grozi wycofanie się z rozgrywek!
Na wtorkowej konferencji prasowej zorganizownej w pawilonie na stadionie przy ul. Hutniczej w Stalowej Woli, prezydent Stalowej Woli, Andrzej Szlęzak wraz z Tadeuszem Duszyńskim, dyrektorem MOSiR, pochwalili się dziennikarzom opracowaną koncepcją przebudowy generalnej stadionu przy ul. Hutniczej. Nowy stadion ma być oddany do użytku do 2010 roku, a koszt modernizacji ma się zamknąć kwotą... 20 mln zł.




Ponadto prezydent Szlęzak poinformował, że w chwili obecnej nie stać Miasta na zainwestowanie w remont stadionu, po którym Stal miałaby szansę otrzymać licencję PZPN na grę w II lidze. Według obliczeń „mosirowskich” na dziś potrzeba na to ponad 300 tys. zł. Za te pieniądze trzeba byłoby zamontować 1000 siedzisk plastikowych (koszt około 200 tys. zł), wykonać tunel łączący pawilon z płytą boiska (36-38 tys. zł), zakupić dwa boksy poliwęglanowe (20 tys. zł), monitoring (6 tys.), adaptacje pomieszczeć w pawilonie dla potrzeb sanitarnych - szatnie z natryskami dla drużyny przeciwnej (30 tys. zł). Prezydent Szlęzak skłonny byłby rozmawiać o tej inwestycji, gdyby połowę środków wyłożył na nią klub.

Prawdziwe również okazały się informację o tym, że prezydent Stalowej Woli zamierza na najbliższej sesji Rady Miejskiej przegłosować pomysł pozbawienia Stali placu targowego. Nowym administratorem placu ma być MOSiR. Jeżeli dojdzie do zmiany zarządcy, jeżeli Stali zostanie odebrany plac targowy, to niewykluczone, że klub będzie musiał podjąć bardzo radykalne kroki, ograniczające funkcjonowanie w klubie drużyny zawodowych. Włącznie z podjęciem decyzji o wycofaniu jednej a może nawet dwóch drużyn z rozgrywek ligowych ligowych.

~ | 2006-07-20 20:47

teraz moze nas uratowac tylko bogaty sponsor... masakra....

~golem89 | 2006-07-20 21:20

zaczęła się powolna agonia chcą zaorać stalowke niestety smutna prawda, granie w gorzycach zajebanie placu targowego z którego była jakas kasa tj banderoza jebana jude kutasuwa ogolna

~DO KTOS | 2006-07-20 22:36

Arsenal tez sie przeprowadzil na nowy stadion i nikt nie placze za starym (buduja tam osiedle apartamentowcow). chcesz przykladu blizszego polskim realiom - kielce. poza tym najwazniejszy jest klub a nie obiekty. stadion moze byc ten albo inny ale stalowka zawsze ta sama. mamy 21 wiek i stadion na hutniczej to RELIKT PRZESZLOSCI - czy ci sie to podoba czy nie. a to czy ktos ma sentyment do tego obiektu to juz inna sprawa. poza tym nikt nie chce burzyc stadionu na hutniczej - niech sobie graja tam juniorzy, a pierwszy zespol powinien grac na nowym stadionie (najlepiej nalezacym do spolki sportowej). PRZEBUDOWA ISTNIEJACEGO STADIONU TO GLUPOTA I KASA WYRZUCONA W BLOTO!!!

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Wisła Puławy

Stal Stalowa Wola             Wisła Puławy
2020-10-31, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Stal Kraśnik

Stal Stalowa Wola             Stal Kraśnik

2 : 0

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Puławy 16 13-2-1 41
2 Sokół Sieniawa 15 8-7-0 31
3 Wólczanka W. Pełkińska 15 9-2-4 29
4 Wisła Sandomierz 14 8-5-1 29
5 Stal Stalowa Wola 14 8-2-4 26
6 ŁKS Łagów 15 7-4-4 25
7 Avia Świdnik 14 7-3-4 24
8 Siarka Tarnobrzeg 15 6-4-5 22
9 Podhale Nowy Targ 14 6-3-5 21
10 KSZO Ostrowiec Św 15 6-2-7 20
11 Wisłoka Dębica 15 5-4-6 19
12 Lewart Lubartów 15 4-6-5 18
13 Chełmianka Chełm 14 5-3-6 18
14 Cracovia II 15 4-3-8 15
15 Stal Kraśnik 15 4-3-8 15
16 Orlęta Radzyń Podlaski 15 4-3-8 15
17 Podlasie Biała Podlaska 13 4-2-7 14
18 Korona II Kielce 13 4-1-8 13
19 Jutrzenka Giebułtów 14 3-3-8 12
20 KS Wiązownica 13 2-2-9 8
21 Hetman Zamość 15 1-4-10 7

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 0 km 5
KSZO Ostrowiec Św 0 km 150
Jutrzenka Giebułtów 0 km 0
Hetman Zamość 0 km 230
Wisłoka Dębica 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
KS Wiązownica 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2020-10-24 ŁKS Łagów - STAL
2020-10-31 STAL - Wisła Puławy
2020-11-07 Sokół Sieniawa - STAL
2020-11-11 STAL - Orlęta Radzyń P..
2020-11-14 Cracovia II - STAL
2020-11-21 STAL - Podhale Nowy Targ
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (1878) » Edek38 (1260)
» 1938fc (1181) » Vielitz44 (1113)
» Filip kacper k. (993) » Rafix (768)
» Fanatyk38 (747) » Kamil (627)
» Kamilosss (534) » Acer (480)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
Stal Stalowa Wola - Wisła Sandomierz
» Polecamy






Losowe galerie

Stal Mielec - STAL (0:1)
2014-03-23
Ilość zdjęć: 54
Wyświetleń: 58 817 razy
STAL - GKS Katowice (0:0)
2009-05-23
Ilość zdjęć: 17
Wyświetleń: 42 922 razy
STAL - Raków Częstochowa (1:1)
2015-10-10
Ilość zdjęć: 30
Wyświetleń: 22 277 razy
Hetman Zamość - STAL (2:0)
2005-04-24
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 5 099 razy
Osób Online: 37 / Czas gen. strony: 0.01984