Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Plac targowy zostaje w klubie

Plac targowy zostaje w klubie
W Stalowej Woli nareszcie zgoda! Prezydent miasta Andrzej Szlęzak zadecydował, że pozostawi administrowanie placem targowym klubowi sportowemu Stal, chociaż wcześniej chciał go odebrać i przekazać pod skrzydła Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.
Wpływy z placu targowego to poważna pozycja w budżecie Stali i jego utrata postawiłaby klub w trudnym położeniu. Do niedawna stosunki włodarzy Stali z prezydentem Szlęzakiem nie układały się najlepiej, obie strony spierały się w sprawie podziału kosztów modernizowanego właśnie stadionu w Stalowej Woli. Klub nie wyrażał na to zgody, twierdząc, że nie do niego należy obiekt, ale do miasta. Z kolei prezydent oczekiwał, że Stal podzieli się kosztami modernizacji i wyłoży 180 tysięcy złotych.



Najbardziej tracili na tym zwykli kibice, bo będą musieli jeździć w najbliższym czasie na mecze drugoligowych piłkarzy „Stalówki” do niedalekich Gorzyc, póki stadion w Stalowej Woli nie zostanie wyremontowany. Na szczęście jest na to szansa w najbliższych miesiącach, bo prezydent wyłożył pieniądze z rezerwy budżetowej i prace modernizacyjne mają ruszyć niebawem.
- Cieszymy się, że dzięki mediacji radnych miejskich nadal będziemy administrować placem targowym – mówi Marek Jarecki, dyrektor Stali. – Doceniamy też to, że prezydent podszedł do całej sprawy w konstruktywny sposób, to zasługuje na uznanie. Umowa dotycząca administrowania placem została nam przedłużona do końca września, w tym czasie postaramy się poprawić pewne sprawy, związane choćby z uwagami Sanepidu.

Klub wyraża też chęć współpracy, jeżeli chodzi o modernizację stadionu.
- Obiekt należy wprawdzie do miasta, ale my deklarujemy chęć wykonania na stadionie robocizny, montażu krzesełek, ogradzania i tak dalej – mówi Marek Jarecki. – Poprzez grupę remontowo-budowlaną z Wodexu, firmy, w której klub ma większość udziałów.
Co na to mówią w urzędzie prezydenta?
- Na razie propozycja klubu nie została oficjalnie przedstawiona prezydentowi, ale można ją ocenić pozytywnie – mówi Bartłomiej Kopyto, rzecznik prezydenta.źródło: "Echo Dnia"

Komentarze (50)

~Racuch | 2006-07-26 03:47

Zgoda buduje,niezgoda rujnuje.Ciekawy jestem jak to wszystko sie zakonczy.Oby tylko z pozytkiem dla klubu i kibicow.Pozdrawiam.

~zks | 2006-07-26 06:19

ej wie ktos czy beda jakies autobusy do gorzyc odpiszcie !!!!

~zks | 2006-07-26 06:25

kupujcie tego czarnego napastnika poki mozna!!!!!

~boss | 2006-07-26 06:29

no nareszcie staje sie tak jak powinno byc cały czas.

~Flak | 2006-07-26 06:53

Mówiłem że Prezydent to równy gość ! No i gdzie jesteście buraki z "młyna przy MDK-u" ;-)

~ | 2006-07-26 07:40

Flak jak mowisz ze prezydent jest taki dobry, to nie zalatwi kilka darmowych autokarow do Gorzyc. Jestem pewien ze kazdy autobus byl by wypelniony po same brzegi, pozatym niech pokaze ta swoja dobroc i zalatwi to. Pozdro flaku .

~ | 2006-07-26 09:07

Flak nacisni czerwony X na prawym górnym rogu te strony

~ | 2006-07-26 09:14

hehee slyszales flak, kolega dobrze Ci powiedzial.. jestes jeszcze za mlody zeby sie wypowiadac, wiec nie pojawiaj sie tu. hahah

~zks stal | 2006-07-26 10:15

A bilety beda sprzedawanwe w Stalowej czy w gorzycach??

~M. | 2006-07-26 10:33

A niby dlaczego mialby sponsorwac nam autokary ? Zal wam pare zloty wydac zeby pojechac na mecz swojej druzyny ?

~banan | 2006-07-26 10:42

bo dzieki naszemu naszemu prezydentowi gramy poki co wszystkie wyjazdowe,wiec autobusy "do siebie" powinny byc zalatwione jak najbardziej !skoro on sprowokowal granie jako gospodarze w gorzycach!
Ale Panowie cos z ta murawa w gorzycach trzeba natychmiast zrobic!!!!!!!!!!tak nierownego boiska juz dawno nie widzialem,nie mozna zagrac z klepki,pilka sama koziolkuje prosto kopnieta,raz to sie odbila na pol metra od ziemi toczac sie po tej pozal sie boze murawie...

~Flak | 2006-07-26 12:14

...kilka darmowych autokarów do Gorzyc... bo dzieki naszemu prezydentowi gramy póki co wszystkie wyjazdowe...
Normalnie Boże daj rozum kibolom. Wszystkie wyjazdowe mecze gramy dlatego, że Dyrektor MOSiR-u oraz Prezes Klubu to są rzadcy goście i tyle. Swoją drogą Stal ma teraz takich kibiców, że im trzeba podstawiać darmowe autobusy, może jeszcze skrzynkę piwa i kiełbasę za frajer. Oj małomiasteczkowe buractwo, buractwo....

~ktos | 2006-07-26 12:23

ja mysle ze w czasie remontu naszego stadionu niech zrobia nasze boisko bo jest tragiczne i niech podlewaja jak najwiecej tylko nie na srodku ale takze po pokach boiska pozdro

~urbi | 2006-07-26 12:51

to jak z tym ałto banem bedzie czy sami namy tam dojechac ???

~ | 2006-07-26 13:06

mogliby podstawic autokary zeby wszyscy kibice jechali razem i np jezeli bilen na mecz kosztuje 10zł to z autokarem powinno byc 15 i to nie taki wielki wydatek a paliwo jest troszke drozsze i zeby dojechac zsamochodem to raczej ludzi nie bawi!! ale to jzu zostawiamy włodazom co oni z tym zrobią i własciwie to bilety po ile i gdzie sie kupuje??........... aha i jeszcze jedno nie mozna było wczesniej sie ugadac tak toby juz moze konczyły sie prace na stadionie a ci politycy i prezesiki musieli sie kłucic:/!! ale lepiej puzno niz wcale

STALÓWKA!!!!!!

~Sprzedawczyk | 2006-07-26 13:29

Sprzedam koszulkę RESOVI New Balance jak ktos chentny to niech napisze swoje gg nr. i Rybaczke Stali

~Kriss | 2006-07-26 13:48

----------------
Oj ludzie przestancie pierdzieli ze prezdyent jest dobry.
To kawal chuja ktroy teraz kombinuje - a czemu no bo zlizaja sie wybor !!!

Czego kurwa nic nie zrobil rpzez prawie 4 lata kadencji ?!?!?!
Jakby tylko lekko sie postaral to gralibysmy u siebie a nie w Gorzycach.

Pierdolony burak liczy teraz na glosy - ode mnei napewno nie dostanie.

Wogole jest tepakiem, i pierdoli o jakis smesznych modernizacjach stadionu za 10 mln zl (ktroych zreszta by i tak nie zrobil - tylko teraz trzeba obiecywac bo wybory wkrotce).

A prawda jest taka ze nowoczesny obiekt mozna wybudowac za 30 mln zl - z czego mozna zalatwic zwrot z Unii Europejskiej wynoszacy 75 % - czyli nowy stadion mozna wybudowac maksymalnie za 7.5 mln zl.
Oczywisce mozna sie starac jeszcze o dofinansowanie naszego Panstwa oraz roznych sponsorow - czyli ten koszt budowy nowego stadionu moze wyniesc jeszcze mniej niz 7.5 mln zl.
Tylko trzeba sie troche tym zaintersowac - no tylko ze trzeba mie dusze sportowca - a Szlezak jej napewno nie ma - wrecz przeciwnie !

~... | 2006-07-26 15:06

tyle w tym racji co i kitu ;]

~ | 2006-07-26 15:19

racji tak ale czy kitu?? mozna sie postarac i tak mozna zbudowac stadion. wcale to nie jest kit. tylko trzeba madrych osob do tego!!

~... | 2006-07-26 15:23

Prawda jest taka ze w cale niedostaje sie az 75% kosztow budowy -.-

~stoper | 2006-07-26 16:15

a ja tam mam żal do Ślęzaka ( inni mogą go schwalać), bo dzięki niemu wielkie święto, jakim miała być inauguracja II ligi zamiast u NAS będzie miała miejsce w Gorzycach! I takiej sytuacji jeszcze nie było w dziejach piłki w Stalowej Woli, więc za co mam mu być wdzięczny, że łaskawie zostawił plac handlowy Klubowi!:? Jeszcze by tego brakowało, żeby go zabrał.

~... | 2006-07-26 16:19

w pelni sie zgadzam teraz mysli ze go bendziemy na rekach nosic jak sobie przypominial w ostatniej chwili bo wiedzial ze jego sytuacja juz niejest zadobra

~boss | 2006-07-26 16:31


:: Oświadczenie ZKS Stal Stalowa Wola

Klub ZKS Stal Stalowa Wola, jako organizator II ligowych meczów piłkarskich podlega regulaminom Polskiego Związku Piłki Nożnej. Za wszelkie próby okazywania przejawów nietolerancji, zakłócania porządku, używania materiałów pirotechnicznych i niebezpiecznych Klub podlega surowym karom finansowym. Długoletnia obecność naszego klubu w rozgrywkach centralnych w Polsce, pozwala nam oczekiwać od Was, jako dojrzałych i wyrobionych kibiców, postawy tolerancji, szacunku dla rywala, docenienia wysiłku naszych zawodników i trenerów oraz wszystkich tych, którzy umożliwiają istnienie profesjonalnej piłki w naszym mieście. W związku z tym zwracamy się z apelem do Was Kibice i Sympatycy ZKS Stal o stworzenie przyjaznej atmosfery na trybunach, wyciąganie tylko pozytywnych emocji z wydarzeń na boisku, o obiektywny i kulturalny doping.

* Miejsce rozgrywania meczów II ligi: stadion w Gorzycach, ul. J.Piłsudskiego 30

* Ceny biletów: 10 zł - trybuna kryta, 8 zł – trybuna odkryta, 6 zł – za bramkami

* Przedsprzedaż biletów w siedzibie ZKS Stal Stalowa Wola, ul. Hutnicza 15, czwartek, piątek w godz. 10-16, tel. (0-15 842 02 21)

* Otwarcie stadionu 1 godzinę przed meczem

* Istnieje możliwość zakupu biletów dla grup zorganizowanych na mecze wyjazdowe. W myśl wymogów PZPN warunkiem zakupienia biletu, oraz wstępu na stadion jest udostępnienie danych osobowych i wpisanie się na wspólną listę uczestników. Zapotrzebowanie na bilety w siedzibie Klubu na dwa tygodnie przed każdym meczem.

~ | 2006-07-26 16:41

Odszedł jeden z Nas
2006-07-22, 10:51, dodał: Mirage, źródło: własne;

Dnia 20 lipca 2006 w wieku 29 lat, zmarł jeden z Nas - Marcin Kaim (dla przyjaciół Heppin). Był zawsze aktywny w bielskim młynie, często jeździł na wyjazdy. Podbeskidzie było jedną z jego największych miłości. Będziemy go pamiętać jako wiernego kibica, który dla swojego ukochanego zespołu potrafił zrobić wszystko. Godnie pożegnajmy go w ostatniej drodze... drodze do Boga.

Pogrzeb odbędzie się w poniedziałek (24 Lipca) o godzinie 15:30 w Kamienicy.

~... | 2006-07-26 18:22

[*]Kazdemu nalezy sie szacunek[*]

~ | 2006-07-26 18:33

[*]no niby tak [*]

~(Z) | 2006-07-26 19:26

SMYCZE STALÓWKI !! gg. 4938792

forum.stalowka.pl/viewtopic.php?p=14096#14096

~Tomasz | 2006-07-26 19:50

dzieki naszemu prezydentowi mozemy sie pochwalic ze jestesmy ze stolicy ... jagodowej ;)

~solny | 2006-07-26 22:50

jedziemy wszyscy na pogrzeg kaima jest podstawionych 5 autokarów

~solny | 2006-07-26 22:51

a jaki powod zgonu ??????????

~zks | 2006-07-26 23:03

i jak beda te wyjazdy na mecze ??????

~(Z) | 2006-07-27 00:34

witam. potrzebuje herbu Stalówki w krzywych (tzn. .cdr albo .ai). prosze pisac na gg 4938792. z gory wielkie dzieki !. pzdr

~Leon | 2006-07-27 02:43

-------------------------------
Jesli chodzi o Szlezaka:
on z wlasnej woli nie zaoferowal kasy na stadion - zostal do tego zmuszony przez jedna z komisji w UM - i dostal jescze pare cieplych slowek - tak zeby wreszcie do niego dotarlo ze to miasto nie jest jego wlasnoscia, a pieniadze sa pieniedzmi wszystkim meiszkancow.

~ | 2006-07-27 07:51

Adamus nie chce Franka
Stal zrezygnowała z dwóch napastników
Sławomir Adamus, trener drugoligowych piłkarzy Stali Stalowa Wola, zrezygnował z dwóch kolejnych testowanych zawodników. W „Stalówce” nie będą grali napastnicy - Nigeryjczyk Frank Egharevba, grający ostatnio w Śląsku Wrocław oraz Piotr Uss z Radomiaka Radom.
Obaj piłkarze zagrali w ostatnim przed drugoligową inauguracją sparingu w Gorzycach z Janowianką Janów Lubelski, wygranym przez „Stalówkę” 4:3. Nigeryjczyk Egharevba, zwany przez kolegów z zespołu „Frankiem”, strzelił nawet dwa gole, natomiast Uss z Radomiaka niczym się nie wyróżnił. Trener Sławomir Adamus zdecydował się zrezygnować z obu, a sprawdzać będzie jeszcze napastnika z ukraińskich Karpat Lwów, który nie zmieścił się w składzie swojego zespołu, beniaminka ekstraklasy. Na grę w Stali szansę mają także pomocnik Jakub Ławecki, ostatnio występujący w Szczakowiance Jaworzno i bramkarz Karol Herda z Lublinianki Lublin.
- Ławecki w sparingu z Janowianką pokazał się ciekawie - przyznaje Sławomir Adamus. - Natomiast co do Herdy, to on w Lublinie zacznie niebawem studia dzienne i nie wiem, czy podoła obowiązkom w naszym zespole. W przypadku obu tych piłkarzy dajemy sobie czas do końca tygodnia. Niestety, w niedzielnym meczu na inaugurację drugiej ligi w Gorzycach przeciwko Podbeskidziu Bielsko-Biała nie zagra w naszej drużynie Grzegorz Łuczyk, który nabawił się kontuzji. Czeka go przynajmniej dwutygodniowa przerwa.
W najbliższą sobotę razem z „Echem Dnia” ukaże się najlepszy w naszym regionie „Skarb Kibica”, a w nim między innymi wszystko o zespole Stali Stalowa Wola. W poniedziałek czytelnicy znajdą w naszej gazecie kolorowy plakat zespołu, a w kolejnych dniach do każdego wydania dodawane będę specjalne pocztówki z piłkarzami „Stalówki”.

/ARKA/

~ | 2006-07-27 09:06

czego adamus jest taki glupi ze nie chce wziasc franka ?? przeciez to on strzelil 2 bramki na ostatnim sparingu ...
jak by gral z gesla w ataku to napad bysmymieli niezly :D
ale skoro adamus wie lepiej to franek jestza slaby na beniaminka 2 ligi ...

~bulek | 2006-07-27 09:16

Niech bierze spowrotem Jabola!!!

~stefanek | 2006-07-27 09:32

Futbolowa korupcja: "Fryzjer" sypie
Super Express/gk /07:16
TVN24
Po piłkarskich sędziach prokuratorzy zabrali się za kierowników drużyn, a nawet... masażystów. Wczoraj zatrzymano 24. i 25. podejrzanego w gigantycznej aferze korupcyjnej.
Wiele wskazuje na to, że na wczorajsze zatrzymania pozwoliły zeznania skruszonego Ryszarda F. (pseudonim Fryzjer). Tym bardziej że Mariusz J., kierownik sekcji piłki nożnej Górnika Polkowice, również kojarzony jest z grupą "Fryzjera".

Zatrzymani w aferze korupcyjnej:
1. Piotr U. (piłkarz) 13.05.2004
2. Janusz B. (piłkarz) 13.05.2004
3. Jacek S. (piłkarz) 13.05.2004
4. Marek G. (piłkarz) 13.05.2004
5. Tomasz R. (piłkarz) 13.05.2004
6. Zbigniew M. (piłkarz) 13.05.2004
7. Antoni Fijarczyk :):):) (sędzia) 20.05.2005
8. Marian D. (były sędzia, obserwator) 20.05.2005
9. Krzysztof Z. (sędzia) 17.06.2005
10. Marcin Ż. (działacz) 1.07.2005
11. Aleksander S. (obserwator) 4.07.2005
12. Zbigniew R. (sędzia) 4.07.2005
13. Hieronim T. (sędzia) 4.07.2005
14. Robert H. (sędzia) 6.07.2005
15. Jan Ć. (obserwator) 13.01.2006
16. Ryszard F. (działacz) 26.06.2006
17. Jerzy F. (działacz) 28.06.2006 r.
18. Grzegorz G. (sędzia) 28.06.2006
19. Andrzej J. (sędzia) 28.06.2006
20. Mariusz Ł. (trener) 28.06.2006
21. Sławomir B. (sędzia) 5.07.2005
22. Tomasz P. (sędzia) 12.07.2006
23. Piotr K. (sędzia) 25.07.2005
24. Mariusz J. (działacz) 26.07.2006
25. Ryszard M. (działacz) 26.07.2006
Więcej w "Super Expressie"

to jest lista bossow.. hahaha

~ | 2006-07-27 09:35

NO WLASNIE JABLOSNKI BY SIE PRZYDAL.. MLODY ALE DOBRY

~ | 2006-07-27 09:35

www.2liga.pl/ FAJNY SERWIS 2 LIGI

~all | 2006-07-27 10:24

Rozmawiałem z Kotulskim Januszem mówi że to skandal i śmiechu wszystko warte. Szlęzak nie rozumie że nie ma lepszej promocji miasta niż sport. Jagody wymyślił:):), bidak nie może znależć 300 tyś na stadion a betonuje kostką całą Stalową Wolę (Ile kosztuje metr chodnika trzeba się go spytać). Ale taki on jest pierw postraszy skonfliktuję srodowisko, a jak zrobi się już zaduża zadyma to mięknie. Nic nie robił przez 3 lata a teraz szaleje przed wyboram i znów naobiecywał że zbuduje stadion:) Już obiecywał Aqwa park, sąd itd....

~kostka chodnikowa | 2006-07-27 11:00

a pan Kotulski co juz naobiecywal?

~ | 2006-07-27 11:56

bo w koncu nie wiem jest ten doping prowadzony czy nie w gorzycach jezdzimy czy nie jezdzimy robimy młyn czy nie niech ktos kumaty powie wszystko albo niech bedzie jakies oswiadczenie na stronce ze bojkotujemy nie prowadzimy dopingu albo cos

STALÓWKA!!!!

~ktos | 2006-07-27 12:11

jeden lepszy od drugiego ...jebani myśla ze sa wybrancami...

~zks | 2006-07-27 12:20

panowie gdzie jest ta siedziba klubu ?

~ | 2006-07-27 12:31

Koszykarze "Stali" nie przejdą pod MOSiR
Kibice pierwszoligowych koszykarzy Stali Stalowa Wola czekali z niecierpliwością na
ten moment. Kadra "Stalówki" na najbliższy sezon została ustalona. I wygląda bardziej niż obiecująco. W Stalowej Woli nareszcie będą grać bowiem centrzy z prawdziwego zdarzenia, liczący ponad dwa metry wzrostu. Nasza drużyna może stać się postrachemrywali w pierwszej lidze. Koszykarze, którzy treningi wznowią na początku sierpnia, nie przejdą na razie pod skrzydła Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Stalowej Woli.

~jagdhsajd | 2006-07-27 13:18

jak kurwa widzicie to jest strona poswiecona pilce noznej a nei kurwa koszykowki to po co piszecie o koszykowce!!

~ | 2006-07-27 13:26

dymaj sie suko

~ | 2006-07-27 13:49

sukinsynie morda w kubel.. (koles 2 wpisy wyzej)

~elo ziom | 2006-07-27 15:58

hej i bedzie ten typper, no i co z tymi biletami czy bedzie mozna kupic je w gorzycach bo slyszalem ze nie pozdro??

~felipe | 2006-07-27 16:26

ja sie ciesze ze nie wzial tego "Franka" uwazam ze moglaby sie powtorzyc sytuacja z Hamletem ktory tylko sie obijal i na kase patrzyl i w dupie mial cala stalowke. lepiej kogos moze z mniejszymi umiejetnosciami ale z sercem bo to czesto duzo bardziej sie oplaca. napastnikow na razie nie mamy to fakt ale lepiej nie miec niz miec gownianych za duze pieniadze a jeszcze moglby za Tadziem z kosa po stalowce latac ten Franek:)moze ten caly Kowalczyk sie przebudzi i Kamil tez bedzie widac pzdr

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

ŁKS Łagów - Stal Stalowa Wola

ŁKS Łagów             Stal Stalowa Wola
2020-10-24, godz. 14:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Stal Kraśnik

Stal Stalowa Wola             Stal Kraśnik

2 : 0

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Puławy 15 12-2-1 38
2 Sokół Sieniawa 15 8-7-0 31
3 Wólczanka W. Pełkińska 14 9-2-3 29
4 Wisła Sandomierz 14 8-5-1 29
5 Stal Stalowa Wola 14 8-2-4 26
6 ŁKS Łagów 15 7-4-4 25
7 Avia Świdnik 14 7-3-4 24
8 Siarka Tarnobrzeg 14 6-3-5 21
9 Podhale Nowy Targ 13 6-3-4 21
10 KSZO Ostrowiec Św 14 6-1-7 19
11 Chełmianka Chełm 14 5-3-6 18
12 Wisłoka Dębica 14 4-4-6 16
13 Lewart Lubartów 14 3-6-5 15
14 Cracovia II 14 4-3-7 15
15 Stal Kraśnik 15 4-3-8 15
16 Orlęta Radzyń Podlaski 15 4-3-8 15
17 Podlasie Biała Podlaska 13 4-2-7 14
18 Korona II Kielce 13 4-1-8 13
19 Jutrzenka Giebułtów 13 3-3-7 12
20 KS Wiązownica 13 2-2-9 8
21 Hetman Zamość 14 0-4-10 4

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 0 km 5
KSZO Ostrowiec Św 0 km 150
Jutrzenka Giebułtów 0 km 0
Hetman Zamość 0 km 230
Wisłoka Dębica 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
KS Wiązownica 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2020-10-24 ŁKS Łagów - STAL
2020-10-31 STAL - Wisła Puławy
2020-11-07 Sokół Sieniawa - STAL
2020-11-11 STAL - Orlęta Radzyń P..
2020-11-14 Cracovia II - STAL
2020-11-21 STAL - Podhale Nowy Targ
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (1876) » Edek38 (1260)
» 1938fc (1178) » Vielitz44 (1111)
» Filip kacper k. (984) » Rafix (768)
» Fanatyk38 (747) » Kamil (626)
» Kamilosss (534) » Acer (480)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
Stal Stalowa Wola - Wisła Sandomierz
» Polecamy






Losowe galerie

Raków Częstochowa - STAL (:)
0000-00-00
Ilość zdjęć: 1
Wyświetleń: 103 razy
STAL - Korona Kielce (1:0)
2002-06-08
Ilość zdjęć: 8
Wyświetleń: 17 714 razy
Sandecja Nowy Sącz - STAL (2:1)
2003-11-08
Ilość zdjęć: 3
Wyświetleń: 5 977 razy
STAL - Motor Lublin (0:2)
2004-04-03
Ilość zdjęć: 20
Wyświetleń: 33 513 razy
Osób Online: 4 / Czas gen. strony: 0.02804