Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Stalówka - Podbeskidzie Bielsko-Biała

Stalówka - Podbeskidzie Bielsko-Biała

W niedzielę o godz 17:00 Stalówka gra pierwszy mecz II ligi. W Gorzycach koło Stalowej Woli przeciwnikiem Stali bedzie Podbeskidzie Bielsko-Biała.
Do Gorzyc jedziemy we własnym zakresie, czyli samochodami, busami itp.
Jeżeli na zapowiedziach się nie skończy i stadion zostanie zmodernizowany, to wówczas zagramy na stadionie przy ulicy Hutniczej. Ma to nastąpić we wrześniu, gdyż w planach jest zakończenie prac w sierpniu (ale jak będzie czas pokaże). Do tego czasu swoje mecze będziemy rozgrywać w pobliskich Gorzycach.

Komentarze (46)

~Starutki | 2006-07-27 17:58

trudno! jeździłem ( jak byłem młodszy) do Poznania, czy Wrocławia, to i do Gorzyc pojadę.
Swoją drogą to szkoda, że nie mogli się ( wiadomo kto) dogadać wcześniej. Wówczas nie byłoby Gorzyc, tylko Stalówka

~pej | 2006-07-27 17:59

na rowery i wio do gorzyc..........wyobrazcie sobie czy to by nie bylo pieknie-setki rowerow,obstawa psow,ruch samochodowy praktycznie zamkniety,z flagami na kierownicach a i postoj w turbi na browara w taki upal wskazany

~kibic stali | 2006-07-27 18:11

wszyscy w niedziele do Horzyc i jedziemy panowie z dopingiem

~xenon | 2006-07-27 18:47

tak jest wszyscy na rowery bo jak przyjechał Szurkowski to jeździć umieli a teraz to tylko kurwa narzekania. nie takie przeszkody pokonywaliśmy . będzie 40 stopni i tak kurwa pojadę

~Modern | 2006-07-27 18:57

A moze rzeczywisce jak nie an ten to na nastepny mecz do Gorzyc wszytcy bysmy pojechali rowerami.

To bylby zaraz taki protest przeciwko temu ze nia gramy u siebie, ale i reklama na cala Polske.
Zainteresowala bys sie tym i TV i prasa - moze wreszcie przez to dotarloby do tych baranow co rzadza jak wazna role odgrywa w naszym kraju pilka nozna.

Co wy na to ?

~stalowka | 2006-07-27 19:12

ile wy macie lat rowerami i jeszcze z flagami na kierownicach gasicie sie myslicie ze starsi beda sie gasic na rowerach a wyobrazcie sobie taka pielgrzymke gnoji jak spierdalaja jak biegna za nimi wiesniaki z widlami

~ | 2006-07-27 19:13

hahaah wiesniaki by was pogonili..

~... | 2006-07-27 20:02

hnie z flagami ale na samych rowerach czego masz sie gasic na rowerze jechac na rowerze to przypal?
to poc spiewac miasto rowerow wezcie sie niegascie na forum wielcy krytycy ;] sie znalezli
i Jak w tym Miescie ma byc pozadek?!

~ | 2006-07-27 20:44

a co niby starsi niejechali by rowerami bo niby co ? czy wy faktycznie starszych uważacie za bogów ? kurde panowie w ten sposób to zawsze będzie tak że będą starsi i "żołnierze" no ale widocznie wy wolicie tak a nie inaczej

~ xzczxczxc | 2006-07-27 21:10

stalowka ma racje przecierz to by poszlo na cala polske ze kibice stalowki pojechali na mecz rowerami przypal i tyle

~Tbg | 2006-07-27 21:14

Widze ze Stalówka wraca do korzeni czyli "miasto rowerów" ...
Pozdrawiam!!

~do xzczxczxc | 2006-07-27 21:25

ty jestes przypal byl;es i bedziesz

~xxx | 2006-07-27 21:27

Weżcie dzieci nie piszcie czegoś takiego ze nie zrobicie tak bo starsi by tak nie zrobili... Starsi to starsi tamto...Miejcie swoje zdanie nawet jak jesteście młodzi! ;) przecież to nie "starsi"będą wami zawsze kierowali...

~zul | 2006-07-27 22:08

a ja uwazam ze z tymi rowerami to swietny pomysl.BOMBA. to by dopiero byla promocja .barwny kolorowy korowod do gorzyc.....gazety i telewizja by to podlapali......policja by miala ciekawsze zajecie,bo musialaby chyba eskortowac.......I NIEC ZADNE CIOTY NIE PIERDOLA ZE TO PRZYPAL I WSTYD

~do xxx | 2006-07-27 22:25

tylko pomysl sobie jak by jechala grupa 30 osoboiwa na rowerach ludzi od 15 do 19 lat i jak by tak ktos sie ustawil na nich

~ | 2006-07-27 22:51

proponuje wyjazd ok 15:30 spod ronda obok mostostalu godzine puzniej bysmy zajmowali mjejsca jedzie ktos zemna ? ;d

~he | 2006-07-27 22:53

Stadion wam nic nieda tak jak mowie nie macie sklady i drzuyny i nawet stadionu na II lige jestescie jednym wielkim dnem !! wiec nawet stadionu nuie oplaca sie robic !! a za kase na stdion wolał bym kupic zawodników i grac dalej w tych Gorzyach !! bo po co taki klub ktory bedize przegrywal wszytko !! na huj na juz ten stadion !!hehe !! Tłoki gdy weszli do II ligi byly takie trnsfery na I lige !! a co 10 mijesce a my 3 trasery huja dzialmy !!

~OKUL... | 2006-07-27 23:07

Beda kurwa jakies autobusy do gorzyc czy co?

~ | 2006-07-27 23:20

jestesmy zawsze tam gdzie nasz zks gra!!!

~t. | 2006-07-27 23:37

widze ze kurwa niektorzy tutaj to sa jebane ÓSEMY ! kurwa masz pogrubione i na czerwono napisane w newsie ze jedziemy na wlasna reke to po huj sie pytasz czy bedzie autobus ? kurwa ludzie otrzasnijcie sie

~ | 2006-07-27 23:59

kurwa nie napinajcie sie juz bo i tak wszyscy kurwa wiedza ze i tak gowno z tego wyniknie tak samo jak sie napinaliscie przed tym niby "protestem" pod MDK-iem i co z tego wynikło? chuj. wiec skonczcie juz to pierdolenie i wezcie sie do roboty
pozdro dla normalnych

~ | 2006-07-28 00:23

Stal inauguruje sezon II ligi

W niedzielę inauguracja piłkarskiej drugiej ligi. Stal Stalowa Wola podejmuje w Gorzycach Podbeskidzie Bielsko-Biała
Na to piłkarscy kibice w Stalowej Woli czekali trzy lata! Już w niedzielę o godzinie 17 drugoligowi piłkarze Stali zainaugurują sezon w drugiej lidze jako beniaminek, a ich rywalem będzie zespół Podbeskidzia Bielsko-Biała. Szkoda, że fani „Stalówki” zmuszeni są oglądać spotkania swoich pupili na stadionie w Gorzycach, ale i to ma się wkrótce zmienić...
Nasza drużyna trenuje w pocie czoła, a trener Sławomir Adamus nadal testuje nowych piłkarzy. Na treningu pojawił się właśnie napastnik z ukraińskich Karpat Lwów, Wiktor Poliwanow, decyzja o jego przydatności zapadnie w ciągu dwóch tygodni. Wcześniej rozstrzygnie się sprawa Jakuba Ławeckiego, testowanego pomocnika ze Szczakowianki Jaworzno, do Stalowej Woli ma trafić też nowy, dwudziestoletni bramkarz, który może zastąpić innego sprawdzanego golkipera, Karola Herdę z Lublinianki Lublin. Wiadomo, że w akcji zobaczymy już pozyskanych: napastnika Pawła Kowalczyka i pomocnika Przemysława Pałkusa, zabraknie obrońcy Grzegorza Łuczyka, który jest kontuzjowany. Uraz leczy też inny defensor, Andrzej Kasiak i jego występ stoi pod znakiem zapytania, za kartki pauzują Marcin Drabik i Łukasz Stręciwilk. Ale są i dobre wiadomości. Na stadionie w Stalowej Woli ruszają prace modernizacyjne i zakończyć się mają do końca sierpnia. We wrześniu kibice mogliby więc pojawić się ponownie na stadionie w swoim mieście.
- Na razie gramy w Gorzycach i mam nadzieję, że nasi kibice, którzy przyjadą na mecz ze Stalowej Woli, stworzą fajną atmosferę, pomogą nam swoim dopingiem - mówi Sławomir Adamus. - Dobrze, że trafiliśmy na początek na przeciwnika, z którym jesteśmy w stanie powalczyć, to nie ten poziom, co Polonia Warszawa, Jagiellonia Białystok czy Śląsk Wrocław. Dobrze byłoby zacząć sezon od zwycięstwa, to by pozwoliło naszych piłkarzom uwierzyć w swoje możliwości.

Z ujemnymi punktami
Podbeskidze Bielsko-Biała to zespół „po przejściach”. W ubiegłym sezonie zajął 14. miejsce w tabeli i musiał ratować drugoligowy byt w barażach z trzecioligowym Pelikanem Łowicz, wygrywając rywalizację. Ale teraz zacznie rozgrywki z... pięcioma ujemnymi punktami. To kara Polskiego Związku Piłki Nożnej za nie wywiązanie się z obowiązków płatniczych wobec kilku byłych piłkarzy drużyny. Podbeskidzie, niegdyś sponsorowane przez hurtownię płytek ceramicznych Ceramed, przeżywa teraz poważne kłopoty finansowe. Jest zadłużone na ponad milion złotych i do rozgrywek przystępuje głównie dzięki pomocy finansowej miasta. PZPN na szczęście dla bielszczan cofnął zakaz transferów i trener Krzysztof Tochel mógł poszukać nowych piłkarzy. Przyszli pomocnik Artur Monasterski i obrońca Paweł Odrzywolski, a także defensor z Nigerii Miki Mouzie. Najbardziej znanym piłkarzem Podbeskidzia jest jednak Grzegorz Pater, były pomocnik Wisły Kraków, w Górniku Zabrze grał obrońca Łukasz Gorszkow. W Bielsku-Białej występuje także reprezentant Polski do lat 19, pomocnik Mariusza Sachę, który bardzo dobrze prezentował się w mistrzostwach Europy w tej kategorii wiekowej, rozgrywanych w Polsce.

Zna Sierżęgę i Ożoga
- Mecz ze Stalą zapowiada się ciekawie - przyznaje Krzysztof Tochel, trener Podbeskidzia. - Uczulam swoich zawodników, żeby nie traktowali zespołu ze Stalowej Woli jako beniaminka. Stal jest na 4. miejscu w klasyfikacji wszechczasów, jeżeli chodzi o występy w drugiej lidze, a Podbeskidzie na 88. pozycji. Kto tu jest więc beniaminkiem (śmiech). Z piłkarzy „Stalówki” znam Mietka Ożoga, który grał już, gdy ja kończyłem karierę. A także Bogdana Sierżęgę, który był niegdyś moim zawodnikiem, gdy prowadziłem Zagłębie Sosnowiec.
Szkoleniowiec twardo deklaruje, że w meczu przeciwko Stali interesują go trzy punkty.
- W sumie oba zespoły będą grać na neutralnym terenie, bo nie spotkamy się w Stalowej Woli, ale na stadionie w Gorzycach - mówi Krzysztof Tochel. - W moim zespole mam zawodników, którzy walczą do ostatniej minuty, a liderami są Pater i Gorszkow. Czy zobaczymy w podstawowej jedenastce Mariusza Sachę? Nie popełnię tego błędu, co Dariusz Wdowczyk, trener Legii Warszawa. On wstawił do składu Dawida Jańczyka, innego reprezentanta Polski, który grał w mistrzostwach Europy do lat 19 i widać było po tym zawodniku zmęczenie. Ja Mariuszowi dałem odpocząć. Najważniejsze, że w moim zespole nikt nie pauzuje za kartki i z powodu kontuzji.
wstawka

Przypuszczalne składy
Stal: Wietecha - Kasiak (Pająk), Wieprzęć, Maciorowski, Sałek - Iwanicki, Kusiak, Ożóg, Pałkus - Kowalczyk, Gęśla.
Podbeskidzie: Merda - Monasterski, Mouzie, Odrzywolski, Górkiewicz - Koman, Pater, Butryn, Gorszkow - Bajera, Chrapek.

Bilety w przedsprzedaży
Mecz w Gorzycach budzi duże zainteresowanie, dlatego Stal zdecydowała się na przedsprzedaż biletów. Dzisiaj w godzinach 10-16 będzie ona prowadzona w siedzibie klubu, ulica Hutnicza 15, telefon 015-842-02-21. Ceny biletów wynoszą: 10 złotych na trybunę krytą, 8 złotych na trybunę odkrytą i 6 złotych - na miejsca za bramkami. Spotkanie rozegrane zostanie na stadionie Tłoków, ulica Piłsudskiego 30, stadion będzie otwarty na godzinę przed meczem. Zmotoryzowani kibice będą mogli zaparkować na parkingu przy zakładzie Federal Mogul, obok stadionu.
Organizatorem drugoligowych spotkań w Gorzycach jest Stal. Zarząd klubu przypomina, że w myśl regulaminu Polskiego Związku Piłki Nożnej, za wszelkie próby okazywania przejawów nietolerancji, zakłócania porządku, używania materiałów pirotechnicznych i niebezpiecznych klub podlega surowym karom. Dlatego zwraca się z apelem o kulturalny doping.

~ | 2006-07-28 00:27

to jak jedziemy tymi rowrami na mecz ?? jaki kurwa pszypal jestesmy miastem roweruw i tyke bendziemy dopiero miastem rowrow jak pojedziemy na ten mecz rowerami kto sie nato łapie to niech pisze :D

~!!! | 2006-07-28 00:35

do kolsia wyzej najpierw idz do szkoly naucz sie polskiego a potem sie wpisuj

~barczysty | 2006-07-28 01:24

Wie ktoś może czy jest organizowany jakis wyjazd do Gorzyc? Z góry dziękuje za odpowiedź. POZDRO dla kumatych!!!

~SIARKOHOLIK | 2006-07-28 01:36

buuhahahaha już widze ten peleton z kibicami Stalówki na rowerach .I pod stadionem w Gorzycach okrzyk "to my to my rowery hehehehe

~atletico de madrid | 2006-07-28 01:52

chcecie zrobic protest? i zeby to widziala cala polska ?to trzeba zalatwic media i w niedziele o 17 zaczac i prowadzic doping przez cale 90 nminut krecic mlyn .to jest protest ,a nie jakies glupie rowery .a tak na marginesie to te przyspiewki typu miasto rowerow , to my to my rowery to juz jest zajebisty obciach i dlatego nikt w calej polsce (kibicowskiej )nawet o nas nie wspomina ,tylko sie smieja, z pajacady wiesniaczkow

~atletico de madrid | 2006-07-28 01:54

OCZYWISCIE NA HUTNICZEJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

~ | 2006-07-28 06:51

28 lipca 2006, 0:29:36 - prof
Heko wycofane z III ligi

Wczoraj Heko Czermno ostatecznie wycofało się z III ligi.

Na zebraniu Małopolskiego Związku Piłki Nożnej, który w nowym sezonie będzie prowadził rozgrywki III ligi, grupy IV, działacze zadecydowali, że drużynę Heko zastąpią rezerwy Wisły. Odpowiedni faks został wysłany do PZPN, a ten podejmie ostateczną decyzję w poniedziałek. Jeżeli, czego zresztą należy oczekiwać, będzie ona pomyślna dla krakowian, to nastąpią zmiany na niższych szczeblach rozgrywek. Rezerwy Wisły w IV lidze zastąpi najprawdopodobniej myślenicki Dalin, zaś myśleniczan w lidze piątej, przegrana w barażu z Wróblowianką - Janina Libiąż.

źródło: Gazeta Krakowska

~ | 2006-07-28 07:00


27 lipca 2006, 22:10:08 - xjr
ŁKS Łomża będzie grał w Mławie

Sympatycy ŁKS być może nie zobaczą w rundzie jesiennej swych ulubieńców w II-ligowych rozgrywkach. Chyba że wybiorą się do Mławy, tam bowiem piłkarze będą rozgrywać swe mecze w roli gospodarza. Polski Związek Piłki Nożnej nie dopuścił stadionu w Łomży do rozgrywek.

- Żebyśmy mogli grać w Łomży, musi najpierw zostać przeprowadzona modernizacja stadionu, taka jest decyzja związku - tłumaczy Marcin Trojanowski, rzecznik ŁKS-u. - Jak długo to potrwa, ciężko powiedzieć, ponieważ zależy to od przebiegu prac.

Przypomnijmy, że remont miejskiego obiektu miał się rozpocząć już w czerwcu. Jednak oba przetargi na wykonanie robót zostały unieważnione, ponieważ złożone oferty zawierały błędy. Teraz władze miasta mogą skorzystać z zasady tzw. wolnej ręki przy wyłonieniu wykonawcy.

- Mamy już firmę, która wykona pracę. Jest to Zielona Architektura z Warszawy - powiedział nam Marcin Sroczyński, wiceprezydent Łomży. - Myślę, że w przyszłym tygodniu powinny rozpocząć się roboty.

Problem ze stadionem to jednak nie koniec kłopotów beniaminka II ligi z Łomży. Ciągle klub nie może zdobyć środków na finansowanie drużyny. Po zmianie zarządu ŁKS-u, która miała doprowadzić do zmiany sytuacji finansowej, nie widać poprawy. A zgodnie z terminarzem łomżanie pierwszy mecz w II lidze powinni rozegrać już jutro. Na szczęście spotkanie z Polonią Bytom zostało przełożone; rozgrywki zainaugurują tydzień później meczem wyjazdowym ze Śląskiem Wrocław.

Sytuacja w klubie jest nieustabilizowana. Co prawda ŁKS pozyskał czterech nowych zawodników: bramkarza Grzegorza Sobiecha, pomocnika Piotra Petasza oraz dwóch obrońców: Piotra Gawlika i Krzysztofa Janickiego, ale w dalszym ciągu nie ma odpowiednich warunków do treningu.

- Myśleliśmy, że jak wrócimy z obozu z Dębicy, to wszystko będzie już w porządku, ale, niestety, tak nie jest - mówi Jerzy Engel junior, trener łomżan. - Kadrę mamy niepełną, ja jestem jedynym trenerem, nie mamy gdzie ćwiczyć, ponieważ nasze boisko do tego się nie nadaje. Ćwiczymy w warunkach, jakie mają zespoły z IV i niższych lig, ale na pewno nie w II.

To wszystko tak zdenerwowało szkoleniowca, że postanowił złożyć rezygnację.

- Jeżeli nic się nie zmieni, będę pracować tylko do końca lipca, a potem odchodzę - grozi trener. - W podobnych warunkach musiałem pracować w Stargardzie Szczecińskim i nie chcę jeszcze raz czegoś podobnego przeżywać [zespół ze Stargardu tylko przez rundę jesienną występował w II lidze, potem wycofał się z rozgrywek z powodu braku funduszy - red.].

Być może trener nie będzie musiał jednak odchodzić z Łomży, działacze chcą go zatrzymać i deklarują, że znajdą pieniądze na występy w II lidze.

- Nie bierzemy nawet pod uwagę takiej sytuacji, że szkoleniowiec miałby odejść - zapewnia Trojanowski. - W tym momencie dopinamy wszystkie formalności niezbędne do gry w II lidze, rejestrujemy piłkarzy. Na pewno początek rozgrywek będzie ciężki pod względem finansowym, ale mamy deklaracje firm, które mogłyby nas wesprzeć.

Chodzi przede wszystkim o Zakład Przetwórstwa Mięsnego JBB w Łysych. Poza tym władze klubu mają zapewnione pieniądze z urzędu miasta. Zobowiązał się on pokryć koszty wyjazdów zawodników (około 60 tys. zł) oraz przekaże zespołowi około 30 tys. zł jako rekompensatę za bilety, których klub nie sprzeda, rozgrywając swe mecze w Mławie.

Do klubowej kasy wpłyną też pieniądze za transfer do GKS-u Bełchatów Marcina Truszkowskiego. Wcześniej piłkarz ten przymierzany był do gry w Zagłębiu Lubin, ale działacze nie doszli do porozumienia. Wczoraj nie było z tym kłopotów, więc napastnik zwiąże się z GKS-em na trzy lata. O miejsce w ataku w nowym klubie będzie rywalizował z innym byłym piłkarzem ŁKS-u Rafałem Boguskim, który został wypożyczony do Bełchatowa z Wisły Kraków.

- Przechodzę do dobrego, stabilnego finansowo klubu i cieszę się z tego - stwierdza Truszkowski. - Na pewno miło będzie też ponownie zagrać z Rafałem w jednej drużynie.

Te wszystkie środki finansowe mają przynajmniej na razie pozwolić na występy zespołu w II lidze. Jednak piłkarze nie mają złudzeń.

- Wystarczy to pewnie na jakieś dwa miesiące, a potem nie wiemy, co z nami będzie - mówią.

Na razie zawodnicy mają wolne, mimo że wcześniej zaplanowany był na sobotę sparing. Na zajęciach zespół spotka się w poniedziałek.

źródło: Gazeta.pl

~Flak | 2006-07-28 07:06

Widzę, że dawniej kibice Stalówki byli znacznie bardziej rozwinięci umysłowo od większości tych udzielających się na tym forum, a i Stal grała znacznie lepiej - w I lidze !

~ | 2006-07-28 07:31

fajny serwis dla kibicow: sport.onet.pl/74325,1248759,glowna.html

~ | 2006-07-28 08:03

flak racuchu wypier***** z tad, to nie jest miejsce dla takich pajacykow jak ty. nie mowie ze nie ma analfabetow wsrod kibicow, bo sam czasem widzuje rozne sytuacje, ale flaczku sam jestes troche idiota. taki przeszczep z ciebie. wiec cioto nie udzielaj sie, POZDRO

~ | 2006-07-28 08:07

Na sektorze głośny śpiew
każdy kibic bawi się(FLAK bawi sie przed komputerkiem)
ciężka walka, twarda gra
wszystkich nas uszczęśliwia
już zwycięstwo pewne jest
sędzia skończył ważny mecz
oficjalny słychac śpiew(flak sie zaczyna napinac na necie tak jak gula-gula)
STALO moja kocham cie X5
dziś sobotni piękny dzień
nasza STAL gra znowu mecz
na hutniczą bracie idź(flak wchodzi na stronke www.stalowka.pl) /> za brameczki brawa bij
spiker wzmocni cichy głos
by na meczu głośny był
dopingując naszą STAL
zieleń z czernią krzycz co sił X5 !!!!

hahaha pozdro dla flaka wielkiego polonisty, znajacego sie na jezyku, wirtuoza... flaku ty byku, madry czlowieku.. bubuuahaha

~ | 2006-07-28 08:11

Flak- kibic internetowy, czesto napinajacy sie, malo rozwiniety, czasmi( prawie zawsze) zachowuje sie jak debil, minimalnie chory umyslowo, czeka go wielka kariera zawodowa wsrod niepelnosprytnych, pozatym racuch taki z niego.. co tu dodac.. lubi chlopcow i mysli ze jest kibicem, glowne cele jego odwiedzania tej stronki to napinka.. wiek 14 lat, uczeszcza do skoly nr. 13( dla 88888888, bo sam jest osemaaa...lhahaha)



do flaczka, jak jestes taki odwazny podpisz sie nazwiskiem...

~Toplek | 2006-07-28 08:40

jednak rzeczywiście stalówka ma najwięcej internetowych kibiców zwanych napinaczami żal mi was

~Flak | 2006-07-28 08:45

Oj chłopaki, chłopaki – mam nadzieję, że wyrośniecie. Niestety obawiam się, że macie rację „nie mowie ze nie ma analfabetów wśród kibiców” („z tąd” he he he - a może powinno być „stąd”). A kolegę „poetę” serdecznie pozdrawiam – chyba na meczach nie śpiewasz swoich utworów bo jakoś nie słyszałem ;-)

~mscofield | 2006-07-28 09:31

no wlasnie, ja popieram flaka bo koles mowi prawde, no niestety teraz tak jest i mamy takich kibicow jakich mamy.. pozdro dla flaka

~asdf | 2006-07-28 09:45

przestancie sie napinać na tym necei

~kibic | 2006-07-28 10:15

szkoda ze drabik nie zagra bo to bardzo dobry obrońca i potrzebny naszej drużynie

~marek | 2006-07-28 11:17

mam pytanie do kibicow siedzacych w "mlynie" czy jak to sie tam nazywa.
w jakim celu w pewnym momencie meczu zaczynacie nagle biegac w gore w dol w lewo w prawo i obijac sie z reszta szalikowcow? ze niby sie bijecie czy cos? a potem spiewacie " tak sie bawi stalowka"
przeciez to jest totalna porazka, obciach, kompromitacja, wiesniackie zachwowanie.
widzieliscie zeby kibice w powaznych klubach juz nie mowie ze europejskich ale nawet polskich cos takiego robili??

~Marco | 2006-07-28 12:40

do poprzednika : Każdy robi to co lubi :D Pozdro :]

~ktos | 2006-07-28 13:38

do marek: ale jestes pajac pfff

~elmorte | 2006-07-28 17:08

Panie i Panowie po ile bilety??? pozdro

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Podhale Nowy Targ - Stal Stalowa Wola

Podhale Nowy Targ             Stal Stalowa Wola
2021-06-20, godz. 17:30
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Cracovia II

Stal Stalowa Wola             Cracovia II

2 : 2

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Puławy 38 28-6-4 90
2 Stal Stalowa Wola 39 22-6-11 72
3 Sokół Sieniawa 38 21-9-8 72
4 Avia Świdnik 38 20-9-9 69
5 Chełmianka Chełm 38 20-7-11 67
6 Podhale Nowy Targ 38 18-10-10 64
7 Wisłoka Dębica 38 17-11-10 62
8 KSZO Ostrowiec Św 38 19-4-15 61
9 Wólczanka W. Pełkińska 38 16-8-14 56
10 Siarka Tarnobrzeg 38 16-8-14 56
11 Cracovia II 40 15-9-16 54
12 ŁKS Łagów 38 14-9-15 51
13 Wisła Sandomierz 38 14-9-15 51
14 Lewart Lubartów 38 11-13-14 46
15 Podlasie Biała Podlaska 38 13-6-19 45
16 Orlęta Radzyń Podlaski 39 13-5-21 44
17 Stal Kraśnik 38 9-12-17 39
18 Korona II Kielce 38 11-6-21 39
19 KS Wiązownica 38 10-8-20 38
20 Jutrzenka Giebułtów 38 7-7-24 28
21 Hetman Zamość 38 3-6-29 15

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 0 km 5
KSZO Ostrowiec Św 0 km 150
Jutrzenka Giebułtów 0 km 0
Hetman Zamość 0 km 230
Wisłoka Dębica 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
KS Wiązownica 0 km 0
ŁKS Łagów 0 km 0
Sokół Sieniawa 0 km 0
Cracovia II 0 km 0
Podlasie Biała Podlaska 0 km 0
Wólczanka W. Pełkińska 0 km 0
Korona II Kielce 0 km 0
Chełmianka Chełm 0 km 0
Lewart Lubartów 0 km 0
Wisła Sandomierz 0 km 0
Stal Kraśnik 0 km 0
Wisła Puławy 0 km 0
Orlęta Radzyń Podlaski 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2021-06-20 Podhale Nowy Targ - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (2552) » 1938fc (1516)
» Edek38 (1262) » Vielitz44 (1252)
» Filip kacper k. (1166) » Kamil (832)
» Fanatyk38 (803) » Rafix (768)
» Kamilosss (559) » Misio (508)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
Stal Stalowa Wola - Wisła Sandomierz
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Arka Gdynia (0:1)
2007-09-08
Ilość zdjęć: 16
Wyświetleń: 28 950 razy
STAL - KSZO Ostrowiec Św (1:1)
2009-08-15
Ilość zdjęć: 41
Wyświetleń: 131 077 razy
STAL - Okocimski Brzesko (3:0)
2014-11-08
Ilość zdjęć: 17
Wyświetleń: 19 741 razy
Olimpia Zambrów - STAL (1:0)
2013-09-14
Ilość zdjęć: 6
Wyświetleń: 9 524 razy
Osób Online: 32 / Czas gen. strony: 0.01668