Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» STAL - Podbeskidzie B. B. 3:1 (2:1)

STAL - Podbeskidzie B. B.  3:1 (2:1)
Stalówka w meczu inauguracyjnym 2 ligii odnosi zwycięstwo 3:1 z drużyną Pobeskidzia B.B.
Niestety w wynkiu nie dopuszczenia naszego stadionu przez PZPN do gry w drugiej lidze, mecz odbył sie na stadionie w Gorzycach.
0:1 - Kołodziej 22'
1:1 - Gesla 26'
2:1 - Luczyk 44'
3:1 - Maciorowski(k.) 58'

Kibiców w Gorzycach: 1500.

Komentarze (119)

~lol | 2006-07-30 19:48

Stal....Stal

~djfhdsjk | 2006-07-30 19:50

wciągu pierwszych 15minut powinno byc przynajmniej 4;0 dla nas ;)

~Arni | 2006-07-30 19:50

###############################
Prosze bardzo klikac w reklamy na stronie i poczekac az strona z reklama sie zaladuje.

Dzieki temu jest kasa na utrzymanie strony - i moze admin szybciej skonczy nowa wersje strony - bo podobno nowa wersja bedzie dzialala juz w czwartek.

~Tomilidzons | 2006-07-30 19:51

szukam osoby ktora bylaby chetna byc korespondentem ze Stalowejwoli chodzi o pisanie artykulow, wywiady,zapowiedzi i ogolne informacje dotyczace Stalowki chetne osoby prosze o kontakt pod nr gg 5486776

~maly | 2006-07-30 19:52

Bałem sie ale nasi staneli na wysokosci zadania. tak trzymać chlopaki!

~kibic | 2006-07-30 19:53

u mnie za blokiem jest wiecej miejsca niz na stadionie w gorzycach:):/
nie mam pojecia czemu stalowka musi tam grac. moze stadion estetyczniej wyglada ale i tak lepszym stadionem wydaje mi sie stadion w stalowce

~GORZYCE | 2006-07-30 19:58

PRZECIEZ nie musicie u nas grac stadion mamy sliczny miejsc jest na 2 300 zostal wybudowany dla naszej STALI w GORZYCACG JEST okolo 8tys ludzi wiec chyba proprcjnalnie jest ok
Awy musicie niestety byc wdzieczni bo przeciez gdzie byscie grali wiadomo na miasto 80tys to malo
WINIC TYLKO URZEDASOW ZE STALOWJ IDZIALACZY BO PRZECIEZ BYLO WIADOMO ZE STALOWKA W 2 LIDZE

~Koza z nosa | 2006-07-30 20:00

a dasz rade wynieść z domu 1500 krzeseł z domu?, to może byśmy zgłosili miejscówkę za twoim blokiem do rozgrywania meczy

~stalowka | 2006-07-30 20:02

RACJA jest ok bylo dobrze bylem tam i jestem zadowolony
A my tylko powinismy winic URZEDASOW ciekawe co zrobia dalej czekamy???

~ | 2006-07-30 20:07

AVE STALOWKA, AVE STALOWKA AVE STALOWKA!!!
JESTESMY NAJLEPSI;d!

~gorzyce | 2006-07-30 20:14

do 'kibic'
...piszesz, że stadion mały, to i tak na was to za wiele... bo do komplety brakowało i to duuuuuuuuuzo :]

~mala | 2006-07-30 20:15

nie ma to ja nasza Staloweczka :P damy rade i wszytkim pokazemy na co naszych pilkarzy stac pokazli dzisiaj ladny mecz i mam tylko nadzieje ze nie bedziemy sie prosic Gorzyc o stadion tylko wkoncu nasi urzednicy przestana tyle gadac i wezma sie do pracy i bedziemy mogli od wrzesnia grac naszym stadionie

~jestem kibicem salowki | 2006-07-30 20:17

bylem na meczu i to prawda z ebyly wone miejsca ale to nie o to chodzi gralismy wygralismy i to sieliczy ja uwazam ze podziekowania naleza sie tym ktorzy zezwolili stalowce grac w gorzycach bo inaczej to co by bylo WSTYD DLA DZIALACZY ZE STALOWKI CO WY NA TO ZROBCIE COS W KONCU

~kibice | 2006-07-30 20:20

ale o co chodzi nik nie musi sie prosic wszystko uzgodnione jest ok gramy wygrywamy i mam nadzieje ze juz niedlugo w stalowce

~GORZYCE | 2006-07-30 20:23

zaloze sie ze jeszcze u nas bedziecie goscic znajac urzedasow ale my na tym nie cierpimy mamy dalej 2 lige w gorzycach

~!!! | 2006-07-30 20:25

KURWA MECZ OKEJ...ale hujowy doping!!!!

TO TYLKO 20 kilometrów!!!
NASTĘPNYM RAZEM GARDŁA MAJĄ BYĆ POZDZIERANE!!!

ZKS!!! ZKS!!! ZKS!!!

~d.M | 2006-07-30 20:27

Rozjebalismy ich i proste Stal Stalowa Wola !!

~svi... | 2006-07-30 20:34

1 liga , 1 liga ? ZKS ;0

~ | 2006-07-30 20:42

liczy sie wygrana

~z Gorzyc | 2006-07-30 20:49

hmm.. Fajnie że Stalówka gra w Gorzycach... zarówno dal Was jak i dal nas bo.. gdyby nie w Gorzycach to podejrzewam, że najbliżej mecze musiałby by być rozgrywane : w Krakowie, Ostrowcu, Radomiu czy Warszawie - bo nie wiem gdzie bliżej są stadiony spełniające wymogi. POZDRO

~biela | 2006-07-30 20:51

a nie pierdolcie ze dobrze grali bo w drugiej polowie to byl chodzony a nie biegany mecz .. ale fakt najwazniejsze jest zwyciestwo i 2 miejsce w lidze :]
STAL STAL STAL !!!

~lukasz | 2006-07-30 20:51

bujcie sie hamy do ekstraklasy wracamy:) hehe
vice lidera mamy vice lidera:)
stadion nie na druga ale na pierwsza szykowac:) hehe

~BzC | 2006-07-30 20:57

Tylko Stal ZKS..!!Oby tak dalej..!!Pozdrowienia z Emigracji..!!Pozdro dla Rakowa & Resovi..!!

~MK | 2006-07-30 21:00

Stal wygrywa , kibice jeżdżą do Gorzyc a Slęzak wpier... jagody .

~Zenio | 2006-07-30 21:02

OLE !! STALO KOCHAM CIE !! ...

oby tak dalej a wladza ruszcie dupy i dajcie nam kase na stadion !

~ | 2006-07-30 21:09

Wy o jakims meczu z Podbeskidziem a tu jest napsane ze nastepny mecz jest z Heko juz 18 czerwca 2006

~jude88 | 2006-07-30 21:13

wycieczka rowerowa mnie wykonczyla i moim zdaniem sie nie oplacało tak meczyc mecz byl na słabym poziomie a wygralismy dzieki bramkarzowi rywali taka jest prawda nie wiem jak by to wygladnalo jesliby grali w komplecie. my kibice tez nie poakzalismy ie z dobrej strony brak dopingu.

~Racuch | 2006-07-30 21:19

Liczylem na 2:2,ale sie przeliczylem i bardzo dobrze.Pozdrawiam i ciesze sie ze tak wyszlo.

~sokol | 2006-07-30 21:21

dobry mecz stalowej woli najlepsi na boisku to: OZOG, GEŚLA, IWANICKI, MACIOROWSKI, ŁUCZYK

~polac | 2006-07-30 21:30

Stalówka!!!!!!!!!!!!! Byłem widziałem i powiem, że grali nawet nawet. Napadziorów mamy szybkich (kowalczyk musi uwierzyć, że jak wyskoczy do piłki to nic mu się nie stanie), pomaoc to tylko uchylić czoła dla miecia, ale i tak Kusiak był dla mnie lepszy może mniej widoczny ale nikt przez niego się nie przedarł, obrona to łuczyk początek miał kiepski ale po bramce się rozkręci, no i Jaro troszke się gubił a Wietecha to dla mnie powinien grać w ekstraklasie, więc ciszmy się że jest u nas!!!! Hej!!
Ps. No i najlepsza scena to pan od "wyginam śmiało ciało" :D

~kibic stal&sokół | 2006-07-30 21:41

Jebać urzędasów, naważniejsze są zwycięstwa i nie liczy sie to gdzie gramy chociaż z Niska miałbym bliżej do Stalowe jak do Gorzyc. Pozdro dla wszystkich kibiców STALÓWKI i SOKOŁA NISKO. PS: pierwszy mecz SOKÓŁ gra na wyjezdzie z RESOVIĄ.

~s | 2006-07-30 21:54

mecz taki sredni zwlaszcza w drugiej polowie gdzie byla widoczna gra na czas po tej 3-ciej bramce, Tadzio skutecznie wstrzymywal akcje i czas sobie lecial,najlepsi na boisku to Iwanicki Kusiak i Gesla, najslabsi to Kowalczyk ktory ruszal sie jak mucha w smole, Palkus ktory psul kazda akcje i popychadlo Telka ktoremu po tym spotkaniu grozi gleboka lawa,Streciwilk jesst jednak o klase lepszy

~ | 2006-07-30 22:06

Heniek dawał rade xD a jego brat też był niezły ;)

Pdzr

~ | 2006-07-30 22:11

Dobra Robota Chłopaki ... Licze Że Wyjdziemy Z 2 Ligi :PP

~greg | 2006-07-30 22:17

Jak już napisalem przed tym meczem, zwycięstwo nasi piłlkarze powinni zadedykować prezydentowi Stalowej Woi, A.Szlezakowi i dyrektorowi MOSiR, T.Duszyńskiemu. To dzięki tej dwojce napuszonych moznowladcow którym sie wydaje ze Stalowa Wola jest ich wlasnoscia, musimy zaiwaniac do Gorzyc, zeby ogladac nasza Stal w akacji!!
OLE STALO KOCHAM CIE!!1

~fan | 2006-07-30 22:27

Masz racje popieram cie , kasa jest wsadzana w jakieś dziadostwa w naszym mieście , zamiast doprowadzić stadion do ładu i składu, wtedy napewno doping byłby większy bo odległość zniechęca.
AVE STALÓWKA

~88 | 2006-07-30 22:28

Raspberry Noses On Tour - Stara Gwardia Nie Rdzewnieje - Pozdro dla kumatych 88 ! "...Nadszedl pieknych dni i zwyciestw czas..."

~kamil | 2006-07-30 22:32

I GDZIE SE TERAZ TE WSZYSTKIE KURWY BURACZANE CO PIERDOLILI ZE W DUPE DOSTANIEMY POZIOM MOZE NIE NAJLEPSZY ALE LICZA SIE 3 PKT W LIDZE I TRZEBA ZBIERAC PUNKCIC PO PUKCIKU A NIE POZNIEJ W KONCOWCE TELEPAC JAJAMI I NIECH TE KUTASY URZEDASY NIE LEZA CHUJEM DO GORY TYLKO NIECH ROBIA STADIONA ZEBYM NA HUTNICZA MOGL CHODZIC POZDRO DLA STALOWKI I TYCH CO BYLI W GORZYCACH

~afganistańczyk | 2006-07-30 23:13

zobaczymy czy będzie takie zainteresowanie wyjazdami >śląsk zagłebie lechia jagiellonia ... < ciekawy jestem czy wtedy też będziecie się tak napinać na necie przypomnijcie sobie ile osób było ostatnim razem we wrocławiu do którego nie dojechaliśmy

~.... | 2006-07-30 23:18

Porazka poprostu jestescie zajebisci zero dopingu zero flag ... poprostu wyjebiscie Tak mamy wspierac naszych pilkazy :/ to widze ze niebedzie zaciekawie ... czesc

~:D | 2006-07-30 23:54

a mi to sie jajbardziej podobal jak heniek wyjebal koszulka temu gówniarzowi jego majty tez były niezle ale nie apetyczne

~biern | 2006-07-31 00:01

no to prezydentunio stalowej ma 2 tyś wyborców w plecy, to koniec kolo

~Stalówka | 2006-07-31 00:14

Niech Stalówka zgłosi do rozgrywek drużynę rezerw. Pora na Stal II Stalowa Wola.

~ | 2006-07-31 00:41

wszystkiego najlepszego dla Przemka Pałkusa z okzazji 26 urodzin oby strzelil jak najwiecej bramek dla STALOWKI

~xxx | 2006-07-31 00:59

mecz na dobrym poziomie, duzo emocji, brawo chlopaki (kowal odwies sie ;p), jedyna zenujaca rzecz jest taka ze podstalowowolska wies ma stadion spelniajacy 2ligowe wymogi, ludzi sporo chociaz u nas byloby 3x tyle, z nadziejami czekamy na posuniecia urzedasow, forza stal

~MK | 2006-07-31 05:52

Wietecha - 7
Kasiak - 8
Wieprzęć - 5
Maciorowski - 5
Łuczyk - 6
Iwanicki - 8
Kusiak - 9
Ożóg - 8
Pałkus - 6
Kowalczyk - 4
Gęśla - 7
(Sierżęga -4 , Telka -4, Krawiec -2)

~jude88 | 2006-07-31 06:02

panowie nie przesadzajcie to byloby nie na miejscu te komentarze :"wejdziemy do ekstraklasy" itp nie ma sie co zachwycac to bylo dopiero pierwsze spotkanie. a co jesli zawita u nas porządna kapela a nie ta co musiala walczyc o utrzymanie. pozdro

~Fan | 2006-07-31 07:43

Sa fotki z meczu?

~zks | 2006-07-31 08:22

co się podniecacie zwycięstwem z drużyną,która w poprzednim sezonie walczyła o utrzymanie!!!a stalówka to nie ma kibiców tylko pikników!zero flag,zero dopingu.wieś przyjechała do wsi!w dupie mam takie mecze!

~ | 2006-07-31 08:50

ej trwaja jakies prace na hutniczej?/ przydaly by sie mecze u nas.. w stalowce.. odp.

~ | 2006-07-31 08:52

smialiscie sie z KMITY ze co za wiesniaki, tam malo kibicow jest itd. a na inauguracje przyszlo o wiele wiecej kibicow niz na meczu stalowki.. no i teraz moga sie wiesniaki smaic z was, fakt faktem ze oni rozgrywali mecz w krakowie ale to co, 0 dopingu itd..

~1938 | 2006-07-31 08:52

kibice Stali beda w Stalowej a nie w Gorzycach. no i oczywiscie na meczach wyjazdowych
a jak Ci nie pasuje to siedz w domu i napinaj sie na necie

~ | 2006-07-31 08:52

Kolejka 1 - 29-30 lipca

KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 0-2 Jagiellonia Białystok 30 lipca, 14:40
Remigiusz Sobociński 83, Ernest Konon 90
Piast Gliwice 4-0 Zagłębie Sosnowiec 28 lipca, 20:00 (4.500)
Jarosław Kaszowski 13, Paweł Gamla 36, Tomasz Podgórski 41, Adam Kompała 81
Miedź Legnica 0-2 Śląsk Wrocław 29 lipca, 17:00 (4.500)
ŁKS Łomża - Polonia Bytom 11 października, 15:30
przełożony ze względu na remont stadionu w Łomży
Zawisza Bydgoszcz (2) 1-0 Odra Opole 28 lipca, 20:00 (3.500)
Kmita Zabierzów 0-1 Polonia Warszawa 30 lipca, 17:00 (2.000)
Branko Hucika 56
w Krakowie - stadion Wawelu
Stal Stalowa Wola 3-1 Podbeskidzie Bielsko-Biała 30 lipca, 17:00
w Gorzycach
Unia Janikowo 2-2 Lechia Gdańsk 29 lipca, 17:00
Górnik Polkowice 1-1 Ruch Chorzów 30 lipca, 19:00

~ | 2006-07-31 08:54

Kmita Zabierzów 0-1 Polonia Warszawa 30 lipca, 17:00 (2.000)
Branko Hucika 56
Kmita Zabierzów 0-1 Polonia Warszawa 30 lipca, 17:00 (2.000)
Branko Hucika 56
Kmita Zabierzów 0-1 Polonia Warszawa 30 lipca, 17:00 (2.000)
Branko Hucika 56
Kmita Zabierzów 0-1 Polonia Warszawa 30 lipca, 17:00 (2.000)
Branko Hucika 56
Kmita Zabierzów 0-1 Polonia Warszawa 30 lipca, 17:00 (2.000)
Branko Hucika 56
Kmita Zabierzów 0-1 Polonia Warszawa 30 lipca, 17:00 (2.000)
Branko Hucika 56

~Gruby Joe | 2006-07-31 08:57

bardzo mnie ciekawi czy mecz z polonia warszawa zagramy na swoim stadionie.. fajnie by bylo, publicznosci by tez nie zabraklo, wydaje mi sie ze bylo by ok. 5 tys. a do gorzyc to nikomu sie nie chce jezdzic, albo nie ma jak itd. szkdoa ze tak jest, mzoe stadion zmodernizuja do terminu meczu z POLONIA>> pozdro

~do zks | 2006-07-31 08:57

o co ci chodzi?że drużyna walczyła o utrzymanie w 3 lidze?że doszło 2-3 zawodników,zgrał się zespół i awansował po barażach w których nikt nie dawał im szans,że Heko nie wykorzystało kilka setek?sam trener Heko powiedział że olali pierwszy mecz,a czy to nasza wina.w piłce gra sie na bramki a nie na ''setki''.ile Stalówka nie wykorzystała sytuacji w całym sezonie.to było nasza pięta achillesową.cały czas chłopaki staraja się udowodnić że warto w nich wierzyć a tu takie teksty.a kibice?ja sam siedząc na trybunach w Gorzycach i oglądając stodoły,chałupy i buraków na ogrodzeniu to mi sie niedobrze robiło.poczekaj jak zrobia nasz stadion.trener Podbeskidzia sam powiedział że meczu nie można wygrac na stojąco.powiedz ile sytuacji miało Bielsko w 2 połowie?a Stalówka jak grała?nie stanęła przy stanie 3-1 tylko cisnęła dalej i o to chodzi.kurwa weszlibysmy do 1 ligi zajelibysmy miejsce w srodku tabeli i dalej by kurwy szły na naszych.wy niektórzy jesteście tacy puści.grajki mają grać a jak będą grali tak jak wczoraj to będzie dobrze.maja właś nie zdrowie i serce zostawiać na boisku a nie jak Podbeskidzie grac na stojaka.jak nie pasuje to nie przychodż!

~ttt | 2006-07-31 09:02

tak jest kibice Stali sa w Stalowej a nie w Gorzycach,zobaczymy we wrzesniu na HUTNICZEJ.na 2000 widzów na Wawelu 3/4 z Krakowa.

~---- | 2006-07-31 09:15

Nie pierdolcie bo ten mecz jak by był na obiekcie w STALOWEJ to inaczej by sie potoczył i pewnie do przody PODBESKIEDZIE !!gdyby nie ta czeriwen było by inaczej !! jest proste i logocze stadionu nie macie czkejacie ok roku !! gdy dzialcze zaczna mysliec !! STAL GORZYCE jest z Wami !! II Liga @@

~ | 2006-07-31 09:17

szalikowcy stali - zenada !!!!!!!!!!!!!!!!
pijacki belkot ktory slyszalem z trybuny za bramka byl kompromitujacy, i nie piszcie tekstow w stylu " kibice stali sa w stalowej a nie w gorzycach" i ze w stalowej bedzie doping a w gorzycach na znak protestu nie bedzie bo sie jeszcze bardziej kompromitujecie, kibice stali powinni byc tam gdzie gra ich druzyna i ja dopingowac bo druzynie potrzebny byl doping tym bardziej ze grala nie na swoim stadionie, prostestowac to mozecie nie oddajac glosu na prezydenta w wyborach.
A co do meczow w Stalowj Woli to niejednokrotnie bylem swiadkiem jak zaczynaliscie spiewac dopiero jak pojawili sie kibice gosci, czasem byla to dopiero np. koncowka pierwszej polowy.
Jestescie zenujacy, totalna kompromitacja !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

~prawie_jak_slezak | 2006-07-31 09:27

tak naprawde okazalo sie ilu mamy prawdziwych kibicow.ja jakos dojezdzalem kilka lat temu na kazdy mecz stalowki ze wsi za niskiem (czyli mialem tyle na stadio co wy teraz do gorzyc).a gdybym byl tym slezakiem czy jak mu tam,to tym bardziej bym was teraz olal-bo pokazaliscie kibice ze wcale nam jest stadion wiekszy nie potrzebny na te chwile,to po co sie spieszyc.co innego byloby gdyby bylo was tak wielu ,ze wyniklby protest przed brama w gorzycach ze stadion za maly,a duzo chetnych.byla ogolnopolska tv,mozna bylo pokazac,zaprotestowac.widzialem skroty z meczu na tvp3 -zalosnie,atmosfera jak na a-klasie w pobliskich wsiach.

~do poprzednika | 2006-07-31 09:58

ok,nie mamy kibiców,stadionu,piszcie petycje i jak Heko gramy w okręgówce.frustracja,poprzez brak własnego stadionu doprowadza wszystkich mnie też do kurwicy!wczoraj byłem po meczu na stadionie Stali i dalej nie chcę mi sie wierzyc że opierwszy raz w historii gramy 2- ligowe spotkania poza swoim obiektem,wszystkie na ''wyjeżdzie''.i po raz setny:nie pasuje,nie przychodż.jaka ma byc atmosfera na pszenno-buraczanym stadioniku?trybuny pseudo-dobudówki,pniaki wiszące na ogrodzeniu,koguty piejące zza płotu.nasz obiekt przynajmniej kształtem przypomina stadion i mysle że po wykrzesełkowaniu i jakims ogólnym remoncie będzie ładniejszy.

~ | 2006-07-31 09:58

Gratulacje za zajebisty doping, ale dno-ZAKLIKOWSCY MOTOROWCY

~t. | 2006-07-31 10:08

skleić pizdy wiochmeny z gorzyc.jak chcecie możemy zrobić dobrą nabojke za dwa tyg na Poloni W-wa? a raczej tego nie chcecie.
Pozdro dla normalnych z Gorzyc

~madrid | 2006-07-31 10:12

MIAŁ BYĆ NAJAZD KIBICÓW... A BYŁA WIELKA KUPA! GDZIE BYŁY FLAGI, GDZIE KIBICE. PANIENKI.. WOLELI KUPIĆ SOBIE PRYTE NIŻ BILET AUTOBUSOWY DO GORZYC!

~ąsdf | 2006-07-31 10:20

było mowione ze nie bedie dopingu !

~ | 2006-07-31 10:45

Goń się wieśniaku z Zaklikowa.

Wali Ci z pyska gnojem.
Nara szmato.

~ | 2006-07-31 11:11

a gdzie byl ten wasz slynny mlyn???
chyba urzniety tania pryta pod plotem lezal, bo ja jedyny mlyn jaki w niedziele widzialem i to dwukrotnie to wtedy jak przez turbie przejezdzalem!!!!!
burako-wiesniaki mieniacy sie szalikowcami

~ | 2006-07-31 11:46

unia janikowo - lechia gdansk WIDZOW ok 2500!!!!!!! na 9000 mieszkancow i nie pierdolcie ze to dlatego ze oni grali na swoim stadionie a my w gorzycach bo to mialo niewielki wplyw na frekwenje.

~DO t | 2006-07-31 11:50

nie jestem z gorzyc a ze stalowej ale skleic dupe to mozesz ty parczesniaku zajebany,cwelu krosciaty...........a nabojke to se mozesz zrobic sam albo moze kilku takich debili jeszcze znajdziesz----a gdzie byles mongole pierdolony w gorzycach....popaprancu sledziowy pokaz doping a nie podniecasz sie zadymami[wez se kolo i pierdolnij sie w czolo]

~afganistańczyk | 2006-07-31 11:59

ta stronka jest jak media markt więc przestańcie się żalić chciałeś doping to dlaczemu nie dopingowałeś tylko liczyłeś na innych trzeba było sobie wziąć 15 kolegów i napewno bylibyście słyszani na tym stadionie ale wy wolicie czekać na gotowe a jeśli dalej będziecie chcieli tylko czekać to zajebiście to wróży na przyszłość niepozdrawiam kumatych bo takich jest niewielu pozdrawiam tych którzy się angażują w historię stalówki

podjarany jeden z drugim że był na meczu "wyjazdowym" w gorzycach pokaż się na meczu z ekipami z gónych półek to wtedy będziemy mogli wymienić poglądy

~s | 2006-07-31 12:19

ty z zaklikowa ty sie lepiej martw zeby Wojtek Nieradka stary sprzedawczyk nie sposcil twojej druzynki do a klasy

~tesco | 2006-07-31 12:24

dlaczego gramy w Gorzycach ? bo te mniej atrakcyjne drużyny przyjmujemy na boisku trenigowym.
do miejscowych - za dwa tygodnie przyjezdza druzyna ze stolicy - pozamykajcie wszystkie krowy w oborach - nie róbcie wiochy

~ttt | 2006-07-31 12:29

do piknikowców i dziadków:kto wam kurwa zabronił spiewać i dopingować,tylu was było na krytej i tylko po bramce jakies echa po spikerze!zwalajcie cały czas na szalikowców którzy na złość min. Szlęzakowi i innym olali temat!powtarzam poczekajmy na mecze na Hutniczej.

~ | 2006-07-31 12:41

olaliscie nie tamat tylko swoich pilkarzy, na zlosc szlezakowi?? no teraz to mu napewno glupio ze hohoho

~zzz | 2006-07-31 12:48

byl ktos dzis na stadionie i czy sie cos tam dzieje czy nie???chodzi mi o to czy są prowadzone jakieś prace modernizacyjne

~do godz. 12:41 | 2006-07-31 12:51

a ty jestes kibic? to czegoś nie darł parcha?nie patrz na innych,patrz na siebie...

~!!!!!! | 2006-07-31 13:01

siema mam pytanie odnosnie niedzielnego meczu w gorzycach!! CZY TYLKO MOJ SAMOCHOD ZOSTAL PORYSOWANY JAKIMS GWOZDZIEM CZY TEZ INNYM NARZEDZIEM PRZEZ JAKIEGOS WIESNIAKA A GORZYC.... TO JUZ JEST KURWA PRESADA ZEBY KURWA NISZCZYC KOMUS AUTA!!!!!!! ;/

~--- | 2006-07-31 13:09

Juz nie zganial winy na kogos ! Wiensiak ja ci dam wiesniaka wlasnie widzlem jak ze Stalowej do nas zajechalo duzo osób roverami tob yli ku.... wiensiaki !! i nie mow ze wisniak sam ejstes !! w stalowej jest weicej wiesniakow niz u nas !! ale zganaic mmozesz na kogos !! u nas jeszcze niket nie jest taki zryrty zeby komus n9sczyc auto !!

~asdic | 2006-07-31 13:15

kurwa skandal! jednemu kolesiowi ktos porysowal samochod gwozdziem, a ja rowerem przyjechalem i ktos mi spuscil powietrze z przedniego kola i zajebal pompke! co za hujostwo!!!

~owidfh | 2006-07-31 13:47

zamiast nawzajem się wspierać, brać kolegów czy znajomych na mecze, robić atmosferę to auta sobie niszczycie. Żałosne to jest!! Mamy drugą ligę!!!! Obudźcie się wreszcie heh

~:/ | 2006-07-31 14:18

nawet siadelka do rowerow kradna :/ i Stalowa miasto rowerow tak ??? kurwa pompki, siadelka, moze niedlugo zaczna PEDALY (czesc rowerowa) krasc DLA TOWARZYSTWA, beda jak wsrod swoich. Kurwa ludzie pracuja na samochody i na rowery a ktos to ukradnie. Tak pozatym gadacie ze malo ludzi przyjechalo do Gorzyc. Na huj przyjezdzac jak niszcza i kradna srodek lokomocji. Jedyne wyjscie to przyjsc na nogach albo nie bo kurwa buty ci jeszcze zniszcza albo ukradna :D

~---- | 2006-07-31 15:01

Kibiców nie samje stałowki !! 1000 napewno ale ok. 400 z gorzyc na stadionie takze poza stadionem 100 z GORZYC ! pajkai itp . eheh !! I LIGA moze byc bede mial blisko bede ejdził 1
! nie udalo wam sie ale zawsze liczy sie szczescie !!

~stal | 2006-07-31 15:42

może pan Adamus by namieszał w tej 2 lidze może jakie baraże o 1 ligę

~ | 2006-07-31 17:16

ludzie to dopiero pierwszy mecz a wy juz jakies bzdury wypisujecie dotyczace 1 ligi czy barazy hehe o tych co pisza ze brak dopingu flag i co najlepsze wyzywaja nas od takich i takich a no i ze pijemy "pryty" itp :D pozostawiam bez komentarza szkoda klawiatury na takiego jednego z drugim. poczekajmy chociaz do konca rudny jesiennej wtedy bedzie mozna pisac ze Stalowka 1 liga itp
Pozdrawiam

~aSDF | 2006-07-31 17:55

nie czaje w stalowej wszystkie bilety zostały sprzedane oraz w gorzycach i czemu pisze 1500

~wiesniak z Gorzyc | 2006-07-31 18:37

Kurwa Stalowa wielka metropolia blokowisko na bagnach prawa miejskie 1945 nawet rynku nie ma jak Gorzyce tylko troche więcej bloków i zbieranina buraków z okolicznych wioch co dostali pracę w hucie . Ciekawe gdzie większość z was ma dziadków pewnie w Krakowie? mieszczuchy
PS. jestem ze wsi i sie tego nie wstydzę a wy popatrzcie na siebie

~dfg | 2006-07-31 18:41

wiesniak z gorzyc koles nie napinaj sie tak

~stalowiec | 2006-07-31 19:21

ty huju z gorzyc mamy przynajmnies sklepy banki a nie jak u was u was sa krowie gowna n ulicach zniwa sa wiesniaku do roboty a nie dobrales sie do komputera

~ | 2006-07-31 19:24

i po co jeden z drugim reaguje na zaczepki? nie odzywac sie i tyle olac ten wpis

~zakoo | 2006-07-31 19:31

Gratulacje Stalówka!!

Jebać wiejskich napinaczy netowych!!

RACOVIA RKS-STALÓWKA ZKS NASZA ZGODA NAJLEPSZA W POLSCE JEST!!!

~Heniek Apiritiquana | 2006-07-31 20:07

Raz na zawsze odpierdolcie się od Gorzyc ...buraki bo nie powinniście się odzywać !!!
Zobaczymy kto pojedzie do Polkowic . I jeszcze raz te swoje wielkomiejskie pierdolenie zostawcie w domach !!!!
Ps. Do Gości z Gorzyc : Ignorujcie wpisy na wasz temat bo prowokują was małolaty albo debile z innych miejscowości

~kibol | 2006-07-31 20:12

Ale sie wszyscy napinacie, a z tego nic nie macie. co to za poziom?.Lepiej dajcie se siana, bo po nastepnym meczu wszyscy piewcy zachwytu, bedą narzekać

~ | 2006-07-31 21:18

tak bo polowie komentarzy widac jak sie napinacie... straszne to jest, ale co zrobic jak tacy jestescie

~xXx | 2006-07-31 21:43

Ale napinaczekto chce jezdzi na mecze a kto nie chce nie musi nikt mu nie kaze...slyszlem ze po 4 kolejkach mamy wrocic na stadion:D tylko nie wiem czy po 4 kolejkach razem czy 4 kolejkach w gorzycach:/

~S_G | 2006-07-31 22:04

Do Kibiców Stali Gorzyce zajmnijmy sie swoimi sprawami a nie co robi Stalówka bo to jest ich sprawa. Jak napisal ktos ze Stalówki nie przejmujcie sie wpisami typu Wiesniaki itp bo i tak niema sensu wymiana zdan przez klawiature. Pozdro

~konik | 2006-07-31 22:25

stalówka odjazd!

~Nr 100! | 2006-08-1 01:25

100

~tajson | 2006-08-1 01:25

Chciałem się zapytać gdzie można kupić koszulke Stali?

~ | 2006-08-1 02:10

w sex shopie ;)

~ | 2006-08-1 02:11

wibrator z herbem gratis ;)

~ | 2006-08-1 05:54

OMG ale napinka, CHLOPIE POMYSL 2RAZY ZA NIM COS NAPISZESZ

~Dr Frodo | 2006-08-1 13:22

Siema panowie. Wybieram się na meczyk do Polkowic, tylko że ja będę startował z Wrocka. Jeśli jedzie ktoś prywatnie ze Stalówki, lub jakiś wyjazd jest zorganizowany to chętnie bym się przyłączył. Proszę o info.

~q,tas | 2006-08-1 14:11

na chuj wam ciecie jakies koszulki [zeby se te obsmarkane malinowe nosy wycierac]----bo w gorzycach nie widzialem ani jednego cwoka w barwach klubowych.

~do tajson | 2006-08-1 14:13

ja mam pasiaka XL jak chcesz to gg 8594630

~kibic | 2006-08-1 14:24

bedzie jakiś wyjazd do polkowic co bo napewno by ktoś pojechał

~kibic | 2006-08-1 14:40

wszystkiego najlepszego dla KRYSTIANA LEBIODY żle zrobił że odszed odnas ale niech zrobi dobrą karierę piłkarską

~lubelak | 2006-08-1 15:13

do admina
Może by tak Frodo przekazywał info o wyniku???
może to zorganizować? frodo albo odezwij się do mnie to ja bede podawal wyniki.

~t. | 2006-08-1 15:22

przeciez na sportowefakty.pl jest relacja

~Dr Frodo | 2006-08-1 16:26

Spox ;-) gg 1848181 jestem po 17 zawsze.

~dykta | 2006-08-1 16:51

Dlaczego na pierwszym wyjeździe w II lidze w Polkowicach kibice Stali zaliczą ZERO wyjazdowe ?

~ | 2006-08-1 18:00

Zero to jestes ty dykta

~KSZO Os. Św. | 2006-08-1 18:21

HUjnia poprostu hujnia zero dopingu na pierwszym meczu w II lidze to sie zwie D-E-B-I-L-S-T-W-O
P.s niezycze wam zle ale zjebaliscie akcje i tyle ..

~--- | 2006-08-1 18:21

Jestes wydygany wiecej nie jedz !! KURWA lasjke robisz komuś @@!! na mecz z POLONIA musi byc komlet panowie mowic kazdemu by jechal do Gorzyc niic nie straci ja sproboje zagdac o 1 autobus za FRIKO !!! kompletu raczej nie bedzie zabraklo nam 1000 do kompletu --- skad tylku wziasc trzeba jeszcze poczwiczyc nad dopingiem !! Bo dziadki robili mlyn na krytej wpiedalaja czekoladki hehehhee !! spoko bylo lepeij niz u nas na stadionie tylko jeezcze dobry doping i bedzie spoko !!

~kibic | 2006-08-1 19:03

Stalowka wygrala 9:0 z druzyna z Soli, z pod Biłgoraja (V liga) ... w druzynie gospodarzy byli testowani nowi zawodnicy

~Nash | 2006-08-1 20:03

Ożóg i Gęśla w 11 kolejki II ligi wg tygodnika "Piłka nożna"

~KrYzCh | 2006-08-3 10:56

I TAK ZAWSZE FORZA PODBESKIDZIE,GÓRALE DO BOJU JESZCZE AWANSUJA

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

ŁKS Łagów - Stal Stalowa Wola

ŁKS Łagów             Stal Stalowa Wola
2020-11-29, godz. 12:00
Bilans gier

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Puławy 20 15-3-2 48
2 Sokół Sieniawa 20 12-7-1 43
3 Stal Stalowa Wola 20 12-2-6 38
4 Wisła Sandomierz 20 10-7-3 37
5 Avia Świdnik 20 10-6-4 36
6 Wólczanka W. Pełkińska 20 11-3-6 36
7 KSZO Ostrowiec Św 20 10-3-7 33
8 Siarka Tarnobrzeg 20 9-4-7 31
9 Podhale Nowy Targ 20 9-4-7 31
10 Chełmianka Chełm 20 8-4-8 28
11 ŁKS Łagów 20 8-4-8 28
12 Lewart Lubartów 20 6-8-6 26
13 Wisłoka Dębica 20 6-8-6 26
14 Korona II Kielce 20 7-2-11 23
15 Stal Kraśnik 20 6-4-10 22
16 Orlęta Radzyń Podlaski 20 5-4-11 19
17 Cracovia II 19 5-3-11 18
18 KS Wiązownica 18 4-4-10 16
19 Jutrzenka Giebułtów 20 4-4-12 16
20 Podlasie Biała Podlaska 19 4-3-12 15
21 Hetman Zamość 20 1-5-14 8

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 0 km 5
KSZO Ostrowiec Św 0 km 150
Jutrzenka Giebułtów 0 km 0
Hetman Zamość 0 km 230
Wisłoka Dębica 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
KS Wiązownica 0 km 0
ŁKS Łagów 0 km 0
Sokół Sieniawa 0 km 0
Cracovia II 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (1954) » 1938fc (1279)
» Edek38 (1260) » Vielitz44 (1135)
» Filip kacper k. (1044) » Rafix (768)
» Fanatyk38 (752) » Kamil (646)
» Kamilosss (540) » Acer (480)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
Stal Stalowa Wola - Wisła Sandomierz
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Kotwica Kołobrzeg (3:0)
2015-11-07
Ilość zdjęć: 12
Wyświetleń: 9 590 razy
STAL - GKS Jastrzębie (3:0)
2007-09-30
Ilość zdjęć: 28
Wyświetleń: 41 517 razy
Star Starachowice - STAL (0:3)
2002-05-04
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 5 482 razy
STAL - Legionovia Legionowo (2:1)
2015-05-23
Ilość zdjęć: 55
Wyświetleń: 40 630 razy
Osób Online: 21 / Czas gen. strony: 0.01924