Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» II liga na stałe w TVP3?

II liga na stałe w TVP3?

W minioną niedzielę TVP3 pokazała mecz II ligi piłkarzy między KSZO Ostrowiec i Jagiellonią Białystok. Okazuje się, że nie był to jednorazowy epizod. Dziś zostanie podpisana umowa Polskiej Ligi Piłkarskiej z Telewizją Regionalną na mocy której w następną niedzielę zobaczymy transmisję ze spotkania Polonii Warszawa z Ruchem Chorzów

Janusz Uznański, szef sportu w TVP3 był wczoraj bardzo tajemniczy i nie chciał potwierdzić tej informacji. Dał jednak do zrozumienia, że można liczyć na dłuższą współpracę z PLP reprezentującą kluby II ligi.

- Transmisja meczu KSZO z Jagiellonią może oznaczać miłe zapoczątkowanie relacji drugoligowych na naszej antenie. Możliwe, że w środę będzie już coś więcej wiadomo - powiedział Uznański.

O wiele bardziej rozmowny był prezes PLP Mirosław Wróblewski z ŁKS-u, który na odchodne ze swej funkcji (łodzianie są już w I lidze) chce zapewnić drugoligowcom dobrą umowę z TVP3 i sponsorami.

- Miałem już telefon z telewizji, w środę zostanie podpisana umowa na mecz Polonii z Ruchem - informuje Wróblewski. - Spotkanie KSZO z Jagiellonią miało bardzo dobrą oglądalność i to pewnie przekonało TVP. Oni spodziewali się oglądalności na poziomie co najwyżej 400 tysięcy telewidzów. Było ponad 500 tysięcy, a przecież mecz był pokazywany w niedzielę o godzinie 14.40. Wiele osób nawet nie wiedziało o tej transmisji.

Wróblewski zapowiada, że do dwóch miesięcy zostanie podpisana stała umowa między PLP a TVP na transmisje spotkań piłkarskich w II lidze. Zgodę na nią wydało prezydium zarządu PZPN.

- Polska Liga Piłkarska jest tylko stowarzyszeniem klubów, natomiast PZPN organizuje rozgrywki. Dokumenty są już praktycznie przygotowane. Po podpisaniu umowy z telewizją pójdziemy do sponsora, który jest zainteresowany w wejście do II ligi, ale pod warunkiem stałych transmisji telewizyjnych. Mam nadzieję, że wszystko będzie gotowe dla nowych władz PLP. Na razie czekam na deklaracje nowych klubów drugoligowych, chcących dołączyć do PLP. Potem ogłoszę termin nadzwyczajnego zebrania, na którym zajdą zmiany we władzach - dodaje Wróblewski.

Nieoficjalnie wiadomo, że stała umowa na transmisje meczów w TVP3 ma zostać podpisana na trzy lata. Zanim wejdzie w życie, kolejne spotkania mają być traktowane indywidualnie osobnymi umowami (tak jak w przypadku KSZO z "Jagą" i Polonii z Ruchem). Nie będzie sztywnego planu meczów, a ich wybór zostanie uzależniony od atrakcyjności. Co ciekawe, wczoraj w Warszawie i Chorzowie jeszcze nic nie wiedziano o zmianie terminu spotkania Polonii z Ruchem. Wszystko wskazuje jednak, że "niebiescy" zagrają w stolicy nie w sobotę o 17.00, tylko w niedzielę o 14.50.


Źródło: "Dziennik Zachodni"

Na TVP3 o godz. 23:00 nadawany jest program "Sportowa niedziela" wraz ze skrótami wybranych drugoligowych meczy.


Komentarze (12)

~polac | 2006-08-2 15:06

Oby tylko nie pokazali żadnego meczu naszej stalówki, w roli gospodarza bo na trybunach będą totalne pustki, no ale już wyjazdowe moga być wszystkie :)

~;] | 2006-08-2 15:06

pozdroo dla calej stalowkiii i :))

~;] | 2006-08-2 15:07

pozdroooop....:))

~ | 2006-08-2 16:16

polac z jednej strony ma racje ale z drugiej nie bardzo, a to dlatego ze nie pomyslales o kibicach ktorzy nie moga byc na meczu z bardzo waznego powodu- m.in praca itd...

tak pozatym to keidy nowa wersja strony??

~mat | 2006-08-2 16:34

jak ktos jest w pracy to jak ma ogladac mecz w tv?? nie rozumiem chyba ze ktos spzata w sklepie rtv

~ | 2006-08-2 17:01

mecze beda pokazywane tylko atrakcyjne pilkarsko wiec niema co sie nastawiac ze pokaza stalowke w tv hehe

~dring 77 | 2006-08-2 19:48

Wy jestescie kibice?Szmaciarze!!!!Czego nie ma dopingu w Gorzycach?Bo za daleko?Wstyd i chanba!!Teraz gdy trzeba pomóc naszym piłkarzom to Wy robicie sobie wolne?Mam nadzieje że np.taka Jaga wam dokopie porzadnie po tyłkach.Jak ja jezdziłem za Stalówka w pierwszej lidze to nie patrzyło sie na nic tylko sie jechało szmaciarze!!!Jade do Wrocławia sa chetni?Niestety nie mamy kibiców,sa tylko dzieci

~:) | 2006-08-2 20:02

obrazasz ich bardzo ostrymi slowami, piszesz ze nie ma dopingu ze sa tacy czy tacy, a widzisz tak sie sklada ze ci "szmaciarze" jak ich nazwales nie przyjechali na mecz do Gorzyc w ramach protestu i atmosfera juz siadla nikt nie spiewa, na stadionie jest cisza jak w kosciele.heh niby tacy sa do dupy a jednak bez nich ani rusz:)przemysl to co napisalem:)

~do dring77 czy jakos tam | 2006-08-2 20:07

Hańba pisze sie przez samo "H" a wstyd to jest to ze tak bardzo sie pomylili i cie wypuscili z wariatkowa. Wracaj na smietnik , gdzie twoje miejsce jeżdżacy kibicu. Wrocław to ty widziałes chyba na mapie. A o szmaciarzach pogadaj z ojcem, no chyba ze go wtedy pies na schodach wyprzedził to sobie możesz jedynie poszczekac.

~sucha krakowska | 2006-08-2 21:23

niepotrzebne bluzgi ale racja jest z tym ze chujowe zachowanie ze strony kibicow poniewaz nieprowadza dopingu w gorzycach czy uwazacie ze w ten sposob zaprotestujecie przeciwko tym którzy nie zadbali oto aby byl stadion gotowy na czas przeciez w ten sposob tylko olewacie pilkarzy ktorzy ten awans wywalczyli dla NAS bo rownie dobrze mogli dalej kopac w 3 lidze moim zdaniem to glupota z tym brakiem dopingu w gorzycach zreszta na forum jest taki temat wiec prosze sie tam wypowiadac a tutaj nie zasmiecajmy stronki zbędnymi napinkami

~ | 2006-08-3 00:36

T. Wietecha i M. Ożóg tych dwóch zawodników w wielkiej mierze przyczyniło się do awansu Stalówki na drugo-ligowe boiska. (Oczywiście awans to zasługa wszystkich piłkarzy.) Spójrzcie na Mietka 40 na karku i dalej biega za piłką, przecież równie dobrze mógłby być tylko asystentem i też brać kasę w kieszeń. Jeśli chodzi o Tomka to nieoszukujmy się śmiało można powiedzieć, że mógłby występować w pierwszej lidze. I teraz zadajcie sobie pytanie... Czy to wina piłkarzy, że niemamy stadionu spełniającego wymogi drugiej ligi ? Czy dlatego piłkarze zostali "olani" poprzez brak dopingu ? Przecież oni grają dla nas więc powinniśmy pokazać, że jesteśmy z nimi. Kolejne pytanie adekwatne do tej całej sytuacji to... Przeciw komu w ten sposób zaprotestujemy ? Jeszcze raz podkreślam moim zdaniem powinien być doping w Gorzycach, ponieważ dopingujemy piłkarzy, a nie prezydenta miasta. Pozdrawiam.

forum.stalowka.pl/stalowa_wola_1048.html

~hgfhfghgf | 2006-08-4 17:36

ghghggf hfg hg hgf hgf hgf hgf hg hfgh fgh fgh ggf

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - KS Wiązownica

Stal Stalowa Wola             KS Wiązownica
2021-05-15, godz. 17:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Wisła Sandomierz - Stal Stalowa Wola

Wisła Sandomierz             Stal Stalowa Wola

0 : 3

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Puławy 32 24-6-2 78
2 Sokół Sieniawa 33 19-8-6 65
3 Stal Stalowa Wola 32 19-3-10 60
4 Podhale Nowy Targ 32 17-8-7 59
5 Avia Świdnik 32 15-9-8 54
6 Chełmianka Chełm 32 16-6-10 54
7 Wisłoka Dębica 32 13-10-9 49
8 KSZO Ostrowiec Św 31 15-3-13 48
9 Siarka Tarnobrzeg 31 13-8-10 47
10 ŁKS Łagów 33 13-8-12 47
11 Wisła Sandomierz 33 13-8-12 47
12 Wólczanka W. Pełkińska 31 13-6-12 45
13 Cracovia II 33 11-8-14 41
14 Podlasie Biała Podlaska 32 12-5-15 41
15 Lewart Lubartów 32 9-12-11 39
16 Orlęta Radzyń Podlaski 33 11-4-18 37
17 Stal Kraśnik 32 8-10-14 34
18 Korona II Kielce 31 9-3-19 30
19 KS Wiązownica 32 8-6-18 30
20 Jutrzenka Giebułtów 31 5-7-19 22
21 Hetman Zamość 32 1-6-25 9

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 0 km 5
KSZO Ostrowiec Św 0 km 150
Jutrzenka Giebułtów 0 km 0
Hetman Zamość 0 km 230
Wisłoka Dębica 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
KS Wiązownica 0 km 0
ŁKS Łagów 0 km 0
Sokół Sieniawa 0 km 0
Cracovia II 0 km 0
Podlasie Biała Podlaska 0 km 0
Wólczanka W. Pełkińska 0 km 0
Korona II Kielce 0 km 0
Chełmianka Chełm 0 km 0
Lewart Lubartów 0 km 0
Wisła Sandomierz 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2021-05-15 STAL - KS Wiązownica
2021-05-19 Stal Kraśnik - STAL
2021-05-22 STAL - ŁKS Łagów
2021-05-29 Wisła Puławy - STAL
2021-06-03 STAL - Sokół Sieniawa
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (2469) » 1938fc (1499)
» Edek38 (1260) » Vielitz44 (1244)
» Filip kacper k. (1142) » Kamil (832)
» Fanatyk38 (799) » Rafix (768)
» Kamilosss (558) » Misio (506)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
Stal Stalowa Wola - Wisła Sandomierz
» Polecamy






Losowe galerie

Górnik Wałbrzych - STAL (1:3)
2015-04-11
Ilość zdjęć: 1
Wyświetleń: 1 259 razy
Radomiak Radom - STAL (1:1)
2013-11-16
Ilość zdjęć: 15
Wyświetleń: 20 236 razy
GKS Katowice - STAL (2:0)
2007-08-18
Ilość zdjęć: 16
Wyświetleń: 32 126 razy
STAL - GKS Bełchatów (0:0)
2017-04-15
Ilość zdjęć: 27
Wyświetleń: 22 525 razy
Osób Online: 28 / Czas gen. strony: 0.0147