Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» "Stalówka” mogła nawet wygrać w Polkowicach - Ten punkt cieszy

- Gdybyśmy grali jeszcze z pięć minut, to pewnie udało by się nam strzelić zwycięską bramkę, bo gospodarze stali jak wmurowani, nie wiedzieli co się dzieje - mówił po zwycięskim remisie Paweł Kowalczyk, rezerwowy napastnik Stali Stalowa Wola. Warto zauważyć, że do 80. minuty "Stalówka” przegrywała 0-2.

 
Grypa żołądkowa podstawowego obrońcy Jarosława Wieprzęcia zmusiła trenera Stali do zmian w składzie i przemeblowania ustawienia z 4-4-2 na 4-5-1.

W nowym schemacie gracze Sławomira Adamusa radzili sobie doskonale, a w początkowych minutach mieli dość wyraźną przewagę. Korzystając ze słabszej dyspozycji Przemysława Mądrego goście jechali lewą stroną niczym autostradą i już po 20 minutach mogli prowadzić.

Znakomite sytuacje marnowali Przemysław Pałkus, Mieczysław Ożóg i Kamil Gęśla oraz Janusz Iwanicki, który przegrał pojedynek sam na sam z bramkarzem Górnika.
Zmiana na prawej obronie i głośna reprymenda trenera podziałały na "górników”.

Z czasem to miejscowi przejęli inicjatywę; główka Dariusza Patalana poszybowała tuż nad bramką, a Kamil Witkowski w dogodnej sytuacji trafił w poprzeczkę.

W drugiej połowie trwała wymiana ciosów. Iwanicki strzelił tuz nad bramką, w odpowiedzi Witkowski mocnym strzałem głową uzyskał prowadzenie. Trener gości wprowadził drugiego napastnika, ale nic to nie dawało, bo stalowcy, mimo optycznej przewagi, nie potrafili oddać nawet jednego strzału na bramkę.

Górnicy czaili się na kontry i w 78. minucie wydawało się, że jest już po meczu; Witkowski po podaniu z prawej strony zmylił Tomasza Wietechę i spokojnie umieścił piłkę w siatce. 2-0...

Adamus wpuścił kolejnego napastnika i Łukasz Stręciwilk, już w drugim kontakcie z piłką (wykorzystując mokrą murawę) zdobył kapitalnego gola z 20 m. Jakub Szmatuła był kompletnie zaskoczony.

- Piłkę zobaczyłem dopiero, jak wpadła do bramki - mówił bramkarz Górnika.

Goście zwietrzyli szansę na remis, zaatakowali całym zespołem. W doliczonym czasie gry po rajdzie Iwanickiego piłkę na czystą pozycję dostał Grzegorz Łuczyk, który pokazał umiejętności godne napastnika.

Dwa mecze, 4 punkty i 3. pozycja w tabeli. Teraz do Gorzyc (tam "Stalówka” rozgrywa swoje mecze) przyjeżdża Polonia Warszawa, spadkowicz z ekstraklasy. Mecz w sobotę o godzinie 17.

 

Źródło: Dziennik Nowiny 

Komentarze (53)

~olee | 2006-08-7 09:18

brawo admin o to wlasnie chodzi na tej stronie aby zawsze pojawialy sie aktualne newsy...chwla ci za to i oby tak dalej

~staniolek91 | 2006-08-7 09:30

widze ze admin zaczyna sie rozkrecac, wlasnie tutaj o to chodzi... coraz bardziej mi sie podoba ta stronka. pzdr

~johnny-UK | 2006-08-7 09:38

STALOWKA nie spi ,STALOWKA czuwa,teraz czas na Polonie,i podobne komentarze po meczu!bedzie ciezko ale mysle ze plan minimum to remisik.chociaz kto wie,pilka jest okragla.

~Kuba\'93 | 2006-08-7 10:49

ma ktos jakies krotkie zwiastuny z golami STalówki?

~fdk | 2006-08-7 11:04

Teraz do Gorzyc (tam \"Stalówka” rozgrywa swoje mecze) aż kurwica człowieka bierze Ślęzak DZIĘKI!!!!

~biela | 2006-08-7 11:26

Do boju STAL !!!!! damy rade z Polonią !!!! i wszyscy na mecz !!! z trybun mamy sie wysypywac !!!! :D pozdro Stalowcy

~polac | 2006-08-7 11:39

Stawiam, że z Polonia będzie remisik chociaż serducho chciałoby zwycięstwa!!

~staniolek91 | 2006-08-7 11:46

moim zdaniem wygramy fuksem.. do polowy bedzie remis, albo minimalne prowadzenie gosci// wynik 3-2..
jeszcze wspomniecie moje slowa..

~ktosiek | 2006-08-7 11:52

Ma ktos rozklad jazdy pks Stalowa Wola - Gorzyce i Gorzyce Stalowa Wola ??? Chodzi mi kursy w obie strony :P

~polac | 2006-08-7 11:58

~polac | 2006-08-7 12:03

Ps. chcąc mieć rozkład z gorzyc do stalówki szukaj kursu z sandomierza, bo jak wiadomo z tamtąd jedzie się przez gorzyce! I mała uwaga: pospieszne CHYBA się nie zatrzymuja w gorzycach...

~kuba\'93 | 2006-08-7 12:59

dobrze admin zrobil usuwajac te komentarze.. POPIERAM!

~kybyc | 2006-08-7 14:02

Jade na meczyk i uwazam, ze nasz Staloweczka wygra 4;2 :) 2:1 dla nas do przerwy ;)

~kibic stali | 2006-08-7 15:39

od kiedy bedzie mozna nabyc bilet na mecz

czekam na info pewne

~Jarek | 2006-08-7 16:09

------------------
Bilety mozna nabyc w klubie - codziennie od godz. 9-15 - (nie na stadionie STALI) - tylko w budynku gdzie znajduje sie Hala Sportowa.

~elo ziom | 2006-08-7 16:12

a czy robia cos juz na stadione bo te terminy tylko sie przesuwa z meczami na hutniczej pozdro pozdro

~stw | 2006-08-7 16:25

To niech codziennie kktoś kto był na stadionie odaje info o przebudowie stadionu.

~STALÓWKA | 2006-08-7 18:13

Ja byłem dzisiaj na stadionie i nie jest NIC kompletnie robione... Tylko są jakieś słupki postawione co robili kanalizacje czy jakieś rury wymieniali... Ale słyszałem że najpierw musi być jakiś przetarg czy coś... Ja się w tym nie oriętuje:P Ciekawe czy Polonia przyjedzie ze zgodami (Korona, Cracovia):D Pozdro wiernych dla kibiców Stalówki
P.S. Zróbcie chociaż na meczu z Polonią młyn...

~Jozek | 2006-08-7 18:22

popieram poprzednika, doping w takim meczu napewno by sie przydal!!pozdraiwam wszystkich..

~chudy | 2006-08-7 19:17

Popieram poprzednikow.
w tak waznym dla stalowki meczu mlyn by sie bardzo przydal.
Do \"kumatych\": Zorganizujcie na ten mecz mlyn, przywiezcie flagi,megafon :D i dodajmy skrzydel naszym pilkarzom.

pozdro

~wojtek | 2006-08-7 23:50

bilety nie sa sprzedawane codziennie, tylko w czwartek i w piatek....pozdro

~HUTNIK | 2006-08-8 00:11

mlyna nie bedzie i tyle, nie jarajcie sie i nie pucujcie kolejnych wpisow bo to nic nie da. Jak worcimy do Stalowej to bedziemy dopingowac, we wsi nie. jak chcecie sobie zorganizowac wlasny mlynek, prosze bardzo, my sie za to w gorzycach nie bierzemy. PS: polonia przyjezdrza sama, moze beda wspomagani przez pojedyncze osoby z ich zgod.

~WAZNE>>> | 2006-08-8 09:32

90minut.pl/news.php?id=436892

przeczytajcie uwaznie!!!

~sisieq | 2006-08-8 10:26

Coraz lepiej pojawiaja sie newsy i bardzo dobrze. Nadrabiamy zaleglosci do innych klubow z II i bardzo dobrze. Zaczely sie pojawiac wiadomosci na temat nastepnych meczy i fajnie. Mam pytanie czy beda relacje z meczy rozgrywanych przez nasz zespol ? Fajnie by było. POZDRAWIAM

~?Karol? | 2006-08-8 10:59

Oczywiście jestem pewien podziwu dla naszej Stalówki!...ALE ten mecz grali fatalnie...tego sie nie da ukryć...grali bardzo źle...ale na szczęście są tacy piłkarze...jak...Maciotowski Iwanicki i Łuszczyk który zdobył jakże dla nas ważną bramkę...:)
no nic Mam nadzieje że dalsze mecze pójdą także po naszej myśli:)
POZZZDROO:)

~?Karol? | 2006-08-8 10:59

Maciorowski*

~biela | 2006-08-8 12:24

17:00 Stalowa Wola - Polonia W. 1-2.40 X-2.90 2-2.70 1X-1.31 X2-1.40
a na koncu i tak wygra STAL !! :D

~misiek | 2006-08-8 13:13

Łuczyk a nie Łuszczyk =]

~do HUTNIK | 2006-08-8 13:18

Mam pytanie. Przeciwko komu ten protest ?? Bo z tego co piszesz to przeciwko zawodnikom ?? klubowi ?? Zastanow sie. Co to Szlezaka obchodzi, ze nie bedzie dopingu ?? Jemu to zwisa. Prawdziwych kibicow poznaje sie po tym, ze sa z klubem zawsze i WSZEDZIE !!!! WSZEDZIE !!! Przemyslcie to sobie bo takim protestem nic ale to nic nie zdizalacie, n moze jedynie to, ze zawodnikom bedzie sie gorzej gralo bez dopingu.

~biela | 2006-08-8 13:52

no ja mysle podobnie ... czemu mamy nie kibicowac? ostatnio tez niby mialo nie byc dopingu a byl wiec nie wiem w ogole co macie na celu naklaniajac do zaprzestania kibicowania naszej druzynie ?? tacy z was kibice ??? lepiej nie piszcie takich bzdur tylko pokazcie ze jestescie z klubem zawsze i WSZEDZIE !!!!!!!!

~BZC | 2006-08-8 14:06

Kryta trybuna została pomalowana od wewnątrz (nie potwierdzona informacja).

~stalowka | 2006-08-8 15:05

wlasnie wrocilem ze stadionu i zobaczylem ze prace modernizacyjne juz ruszyly pozdro dla pana Slezaka bede na niego glosowal na wyborach on jest wielki pozdro

~sasa | 2006-08-8 15:09

na stadionie nic sie nie dzieja a na kortach tenisowych na trybunie zainstalowano 300 krzeselek plastikowych ,a kto byl fundatorem nasz prezydent szlezak na stadion nie ma kasy a na korty to maja. zenada

~ZKS | 2006-08-8 15:10

Zrobmy wreszcie doping bo ogladamy te mecze jakbysmy byli na meczu tenisa ziemnego a nie pilki noznej. Nie ma co protestowac to o tak nic nie da przeciez nie zmodernizuja stadionu szybciej tylko dlatego ze nie bedziemy robic dopingu. Wiec nie ma co strzelac fochami tylko doping :) Tylko tyle mozemy zrobic dla naszych pilkarzy i dla naszego klubu. Jesli nie ma dopingu to po co byly te haselka z poprzedniego sezonu???

~sasa | 2006-08-8 15:17

to co niby oni robia na tym stadionie maluja kryta to chyba nie to mnieli zrobic.

~cd | 2006-08-8 15:36

Stadion na miarę drugiej ligi. 180 tys. zł to kwota, jaką Urząd Miasta przekaże na remont stadionu ZKS Stal Stalowa Wola przy ul. Hutniczej. Modernizacja stadionu jest wręcz konieczna, po tym jak stalowowolski klub awansował z trzeciej do drugiej ligi. Jak na razie nasi piłkarze trenują w Gorzycach. Gruntowne prace obejmą m.in. zwiększenie liczby krzesełek do 8 tysięcy, budowę zadaszenia, budynku socjalnego, trybuny dla VIP-ów oraz wymianę oświetlenia.

~cd2 | 2006-08-8 15:36

Zanim do tego dojdzie Klub musi znaleźć środki w wysokości 50 tys. zł. Następnie zostaną przeprowadzone przetargi, które wyłonią wykonawców projektu. Przebudowę stadionu zaplanowano na lata 2007 - 2010.

~sasa | 2006-08-8 15:39

Wszelkie prawa zastrzeżone.
Publikowanie całości tekstów, bądź też ich fragmentów, fotografii, bez zgody Portalu Stalowka.NET zabronione.

~maxi | 2006-08-8 20:52

wielka triada stalowka - siarka - tłoki gorzyce
fanatycy podkapacia

~... | 2006-08-9 00:02

podonbo cos zaczyna sie dziac tzn remont sie zaczal..

~staniolek91 | 2006-08-9 00:19

ile w tym prawdy?? hmm... fajnie by bylo jak bysmy juz za niedlugo grali \"u siebie\" na Hutniczej... spooko by bylo, ale niestety musimy cierpliwie czekac.. pozdro

~Heniek | 2006-08-9 01:02

z tego co wiem ktos mowilz enarazie kryta pomalowali, to gesto.. hhahah

~gien | 2006-08-9 09:18

do sasa ten wasz portal to jest gorzej aktualny niż sztafeta tak że morda

~Wieslaw | 2006-08-9 09:50

czego na stronce nie ma takie czegos jak\" laczna ilosc odwiedzin stronki\" tylko sa \"dzisiaj\", \"wczoraj\"..
na starej stronce stalowki bylo prawie 750 000 odwiedin, fajna liczba ale niestety juz jej nie ma. pozdro

~yety | 2006-08-9 10:05

popieram wypowiedz poprzednika

~do gien | 2006-08-9 12:47

jak to mówią...ja nie mam to innym zazdroszczę.przecież jestes Polakiem.

~M M | 2006-08-9 13:54

Przywrócic łączną liczbę odwiedzin strony!

~1938 | 2006-08-9 23:36

MAM NADZIEJE ZE BEDZIE MLYN NA POLONI!!!!

I powinien byc..pokazmy ze jestesmy prawdziwymi kibicami!!!

~Adam | 2006-08-16 11:36

Nowe Forum Sportowe!! www.forumowisko.bee.pl Jesli bedzie 10 wnioskow od osob zarejestrowanych to Stal na forum uzyska oddzielna kategorie!! Zapraszam!! Poszukujemy rowniez felietonistow i osoby ktore beda pisac relacje z meczow Stali!! Zapraszam do rejestrowania sie!! www.forumowisko.bee.pl

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

ŁKS Łagów - Stal Stalowa Wola

ŁKS Łagów             Stal Stalowa Wola
2020-10-24, godz. 14:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Stal Kraśnik

Stal Stalowa Wola             Stal Kraśnik

2 : 0

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Puławy 15 12-2-1 38
2 Sokół Sieniawa 15 8-7-0 31
3 Wólczanka W. Pełkińska 14 9-2-3 29
4 Wisła Sandomierz 14 8-5-1 29
5 Stal Stalowa Wola 14 8-2-4 26
6 ŁKS Łagów 15 7-4-4 25
7 Avia Świdnik 14 7-3-4 24
8 Siarka Tarnobrzeg 14 6-3-5 21
9 Podhale Nowy Targ 13 6-3-4 21
10 KSZO Ostrowiec Św 14 6-1-7 19
11 Chełmianka Chełm 14 5-3-6 18
12 Wisłoka Dębica 14 4-4-6 16
13 Lewart Lubartów 14 3-6-5 15
14 Cracovia II 14 4-3-7 15
15 Stal Kraśnik 15 4-3-8 15
16 Orlęta Radzyń Podlaski 15 4-3-8 15
17 Podlasie Biała Podlaska 13 4-2-7 14
18 Korona II Kielce 13 4-1-8 13
19 Jutrzenka Giebułtów 13 3-3-7 12
20 KS Wiązownica 13 2-2-9 8
21 Hetman Zamość 14 0-4-10 4

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 0 km 5
KSZO Ostrowiec Św 0 km 150
Jutrzenka Giebułtów 0 km 0
Hetman Zamość 0 km 230
Wisłoka Dębica 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
KS Wiązownica 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2020-10-24 ŁKS Łagów - STAL
2020-10-31 STAL - Wisła Puławy
2020-11-07 Sokół Sieniawa - STAL
2020-11-11 STAL - Orlęta Radzyń P..
2020-11-14 Cracovia II - STAL
2020-11-21 STAL - Podhale Nowy Targ
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (1876) » Edek38 (1260)
» 1938fc (1179) » Vielitz44 (1111)
» Filip kacper k. (984) » Rafix (768)
» Fanatyk38 (747) » Kamil (626)
» Kamilosss (534) » Acer (480)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
Stal Stalowa Wola - Wisła Sandomierz
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Polonia Warszawa (3:0)
2008-05-10
Ilość zdjęć: 15
Wyświetleń: 23 663 razy
Pogoń Leżajsk - STAL (0:1)
2001-08-18
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 7 262 razy
STAL - ŁKS Łódź (2:0)
2002-08-03
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 6 722 razy
STAL - GKS Bełchatów (0:0)
2017-04-15
Ilość zdjęć: 27
Wyświetleń: 16 489 razy
Osób Online: 9 / Czas gen. strony: 0.01772