Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» STAL - Polonia Warszawa 1 : 0 (1:0)

STAL - Polonia Warszawa  1 : 0 (1:0)

Bramka:

47 min - Przemysław Pałkus

W trzecim meczu tego sezonu Stalówka odnosi drugie zwycięstwo na własnym boisku i tym samym zdobywa 7 pkt.
Zwycięstwo tym razem nie przyszło łatwo, gdyż przez większą część I połowy meczu na boisku istniała praktycznie jedna drużyna. Polonia w tej części meczu nie wykorzystała wielu bardzo dobrych sytuacji.
To się zemściło na nich gdyż w 2 minucie II połowy meczu po piękniej akcji i strzałe Przemysława Pałkusa z około 7 metrów Stalówka objęła zwycięstwo. Kilka minut później nasi zawdonicy mogli strzelić kolejną bramkę ale niestety piłka przeleciała kilka centymetrów obok słupka.

Dalsza część meczu to nieudane próby Polonii i kilka akcji z naszej strony - niestety też niezakończonych strzeleniem bramki.

Ważne jest jedno - kolejne zwycięstwo Stalówki i to z tak wymagającym przeciwnikiem jak drużyna Polonii Warszawa.

 

W galerii zdjęć można zobaczyć kilka fotek z tego meczu (niestety robione pod słońce). 

Komentarze (112)

~pawcio kibic | 2006-08-12 19:47

brawo stalowka. wprawdzie meczu nie ogladałem ale jestem pod wrazeniem :) STALÓWKA GÓRĄ

~Gallus | 2006-08-12 19:47

Oby wiecej takich meczy. Gratuluje.

~kibic stali | 2006-08-12 19:49

Jazda Jazda Jazda :):)): Stalowko jestes najlepsza

~fan | 2006-08-12 19:57

dobry meczyk w wykonaniu naszych Piłkarzy. Mietek jest nie do zajechania!! Maciorowski jakaś kontuzja nie? bo zeszedł z boiska po 30 min gry?

~chudy | 2006-08-12 20:01

zobaczcie kto strzelil bramki dla zydkow :/

~ssw | 2006-08-12 20:02

Fabin x 2 i Jabol no i co z tego ? Brzezinski trenerem samatalowka tam gra ;] mamy swoj klub oni nas nie interesuja, Stalowka oby tak dalej ! a utrzymanie bedzie pewne! :)

~Hermes | 2006-08-12 20:10

brawo!!!:]

~Oo | 2006-08-12 20:14

na forum też jest kilka fotek zego co widziałem.

~guciek | 2006-08-12 20:29

Byłem widziałem wygrałem - niech żałują ci którzy nie byli dzisiaj w Gorzycach - bardzo emocjonujący mecz w wykonaniu obu drużyn - wynik 1:0 dla Stalówki to wynik dzięki bardzo znanemu powiedzeniu: JAK SIę NIE WYKORZYSTUJE 100 % AKCJI NIE STRZELA Z KILKU METRóW TO ZAWSZE TRACI SIE BRAMKę- NIEWYKORZYSTNE SYTUACJE ZAWSZę SIę MSZCZą\" I TAK BYłO W DZISIEJSZYM SPOTKANIU GRATULACJE DLA DRUżYNY , DLA SłAWKA ADAMUSA I CZEKAMY NA PIERWSZY MECZ STALóWKI W sTALOWEJ WOLI

~mieciu | 2006-08-12 21:17

brawo dla Miecia!! 40 lat minelo jak 1 dzien a on dalej w formie pociagnal dzis druzyne ojcowsko zakrecil wasęm i druzyna juz grala jak w zegarku :D

~kibic | 2006-08-12 21:26

Stalowka nie wyglupiajcie sie bo w przyszlaym sezonie na mecze bedziemy musieli jezdzic do ostrowca:) bo blizej pierwszoligowego stadionu nie ma

~asd | 2006-08-12 21:32

prawda jest taka ze do przerwy to grali straszna kiche [byli wystraszeni czy co] ale po przerwie bylo juz dobrze i tak ma byc zawsze....trzeba tez przyznac ze szczescie nam sprzyja i bardzo dobrze -oby tak dalej...szkoda tylko ze na tych blachach naprzeciwko gdzie widac stodoly i chalupy nie wisza transparenty i flagi stalowki ......TEN PROTEST SZALIKOWCOW TO JUZ ZENADA.....

~mlody kibic | 2006-08-12 22:00

i tak dalej ma byc asz wkoncu extraklasa

~Kuba | 2006-08-12 22:10

wspaniale tak trzymac... akcję po ktorej padla bramka mozna nazwac \"stadiony świata\" pozdro dla tych co byli na meczu !

~stal | 2006-08-12 22:11

ogladalem pare meczow drugioligowcow w telewizji i z tego ci widzialem po ich grze to utrzymanie mamy pewne tak ja mysle

~KIBIC | 2006-08-12 22:16

jakby bysmy frali w talowej to by wiecej ludzi bylo moze prawie 5 tys. teraz czekamy az wyremontuja stadion w stalowce wtedy sie bedzie lepiej gralo naszym pilkarzom na wlasnym terenie i kibicom ktorzy beda dopingowac na miare II ligi a moze pierwszej nastepny mecz w opolu z tamtejszym opolem trzeba grac oby stalowka wygrala go mecz bedzie ciezki dla naszej stalowki ale po tym ciezkim meczu bedzie w stalowej radosc bedzie ciezko w opolu pozdrawiam kibicow stalowej woli

~ssw | 2006-08-12 22:37

do kibic ;
tylko nie wiadomo jak dlugo beda to robic z tego co wiem to nic narazie nie robia i sie na to nie zanosi
grajmy w Gorzycach, przynajmniej tam wygrywamy nie wiadomo jakby to bylo u Nas ;)

~dziki | 2006-08-12 23:05

dziki wiecznie zywy !

~... | 2006-08-12 23:09

Pałkus dla mnie zawodnik najlepszy do tej pory 3 mecze 3 bramki brawo ;p

~ktos | 2006-08-12 23:16

www.90minut.pl Legia W. to szmata żeby tak dac ciała w pale sie nie miesci a tak wogole nigdy ich nie lubiałem cała Polska się smieje

~do dziki | 2006-08-12 23:51

przeciez to pierwsza bramka pałkusa pomylilo ci sie z Łuczykirm

~johnny_uk | 2006-08-13 01:58

CHLOPAKI bez jaj !!!!! jestem w anglii ale apeluje do was za to co zrobila stalowka od dzis doping na kazdym meczu!!!!ile jeszcze trzeba meczy!!!????dopingujmy pilkarzy nie tego zaqfajdanego prezesa!!i zaloze sie ze jutro ws\\zyscy beda zaskod=czeni na canal plus liga

~pakistan | 2006-08-13 02:38

z przebiegu gry 3 pkt należały się polonii ale wiadomo nie styl tylko wynik przechodzi do historii

~ziomek | 2006-08-13 06:00

co ci szalikowcy chca pokazac..komu robia na zlosc..dopinguje sie druzyne a nie k....a (umyslowych) kiedys mielismy lepszych kibicow..teraz to wszyscy na hurrra..a malolaci to juz przesadzaja..wipija blaszaka i mysla , ze urosli!!!niech ktos siegnie pamiecia ..jak stalowka wchodzila do 1 ligi za pierwszym razem ..co sie dzialo..teraz to jest pikus!!

~fan | 2006-08-13 08:43

jakby nie patrzeć stadion w Gorzycach jest jak narazie dla nas szczęśliwy. ale i tak mecze powinny być rozgrywane w Stalowej, w końcu to jest NASZA drużyna...

~?Karol? | 2006-08-13 09:05

Mietek Ożóg...on jest nie do zabiegania...jest niesamowity!!! Biega tak szybko a może i szybciej niż Iwanicki:D(jak włączy\"piąty bieg\"
Stalówko oby tak dalej:))
DOPING MUSI BYĆ!!!

~stw | 2006-08-13 09:22

no to kurwa zróbcie ten doping a nie pierdolicie na necie uszyjta se flagi zrubta młyn i juz nie pierdolcie !! kumaci nie beda kibicowac na obcym terenie i juz !! a wy rubcie co chcecie!! będąmecze na hutniczej bedzie doping organicowany jestesmy z HUTNCZEJ a nie Z GORZYC pamiętajcie o tym!!
i tak chłopaki sobie niezle radzą bez dopingu:P:P:)

POZDRO dla Fanów STALÓWKI!!

~sasa | 2006-08-13 10:12

i co wam to da ze nie kibicujecie przez wasza dume czy honor niema dopingu takiego jaki powinien byc nie rozumiem was

~jarząbek | 2006-08-13 10:48

Forza Stal Stalowa Wola!!:)))
Az serce rosci
kiedy stalowka gosci
u samego szczytu tabeli,
kolejni pokonani jekneli
a nastepni rywale drza juz
bo przegrana przed nimi tuz tuz
i choc nie maja na czym grac nasze nieboraki, ale to przeciwnicy ze wstydu uciekaja tylem do szatni jak...raki!(?):)(chyba raki tylem chodza nie?:)
lubudubu lubu dubu nioech zyje nam ... STAaaloooweeeeczka!!!!

~boss | 2006-08-13 10:49

dzis o 14:35 na TVP3 leci na zywo mecz Kmita Zabierzow-Polonia bytom, Serdecznie zapraszam do ogladania i pozdrawiam..

~mlynarek | 2006-08-13 10:58

No dopingu szkoda ale pod koniec meczu, jak sierzega dostal zolta kartke to fajnie brzmialo jak caly stadion krzyczal ZKS !! ZKS !! :)

~***** | 2006-08-13 12:04

jeden z panow wyzej napisal ze kumaci nie beda prowadzic dopingu na obcym terenie wiec wytlumacz mi szanowny panie co to znaczy byc dla ciebie \"kumatym\"

~***** | 2006-08-13 12:06

i niech ten szanowny pan wytłumaczy jeszcze nam dlaczego tak naprawde nie ma dopingu w gorzycach tylko jak masz pisac ze tak zostalo ustalone to lepiej tego niepisz nic

~do ***** | 2006-08-13 12:25

to dlaczego nie prowadzisz dopingu przeciez nikt ci nie zabroni my nie bedziemy prowadzic i nie ma co gadac bo i tak nie zrozumiesz pozdro

~bolo | 2006-08-13 12:27

Dupaci - nie kumaci. Wezcie nie zapodajcie takich tekstow bo mnie smiech szarpie - \'kumaci\' hehehe. Z druzyna powinno sie byc na dobre i na zle... skoro nie dopingujecie na obcym terenie, to po co organizujecie wyjazd do Opola? Komu robicie na zlosc - Slezakowi? - jego to wali... tylko STALOWKA!

~;) | 2006-08-13 12:30

I ten pan niech się jeszcze polskiego podszkoli... ;) Bo chyba wagarował juz w podstawówce... ;)

~M. | 2006-08-13 12:33

Kurwa nie mozecie tego zrozumiec ze nie bedziemy dopingowac naszych kopaczy w Gorzycach?!
Bedzie stadion w Stalowce bedzie doping!
A na meczach wyjazdownych prowadzony bedzie doping normalnie!

~do M. | 2006-08-13 12:42

a ty kurwa niepotrafisz uzasadnic dlaczego nei bedzie dopingu w gorzycach ? pierdole ten system pierdole opole i inne wyjazdy banda idiotow mysla ze sa bogami po odejsciu starej gwardii a tak naprawde jestescie napinacze pozerzy i tyle oczywiscie nie wszyscy ale 90%

~chwdKS | 2006-08-13 12:45

jak bedzie trzeba to wielu z was wyciagnie sie brudy i kariera napinacza bedzie skonczona szybciej niz zostala zaczeta w tej ekipie tak zwanej \"chuligance\" jest tylu frajerow ze sie w pale nie miesci no no ale takie rzeczy to tylko w stalowce

~... | 2006-08-13 12:48

nasi mlodzi kibole sa beznadziejni. niestety stare dobre czasy juz nie wroca. najlepsi kibice byli w latach 80 i 90

~.... | 2006-08-13 12:54

KUrwa dalnie co ci pilkaze zawinili?! krecie Oni graja staraja sie cos pokazac a my na nich olewka
i bardzo dobrze ze jak wolaliscie chodzice do nas w gorzycach na poloni ze niepodesli bo powinni miec was tak samo w huju jak wy ich kurwa masa baranow

~:// | 2006-08-13 13:00

czytam te komentarze niektóre to normalnie szok. K.RWA MAC kto chce niech prowadzi doping a kto nie to nie !! i k.rwa po huj sie pytacie czego nie prowadzimy dopingu!! zorganizujcie sobie młyn i spiewajcie zobaczymy co z tego wyjdzie. wiekszosc tych co pisze czego nie jest prowadzony doping to by pewnie bało sie wstac i nagłos krzyknąc STALÓWKA bo by sie bał ze sie bedą na niego patrzec wszyscy na gorzyckich trybunach !!

~:// | 2006-08-13 13:01

wezcie megafon i dziadków i dopingujcie!! jak trzeba bylo to w stalowej nie miał kto dopinmgowac spiewalismy cała kryta odpowiada i co !! 1/3 i to ludze zgadanic z młynem odpowiadali a resza !! opierdalała chłopaków takze chcecie organizujcie doping w gorzycach wolny kraj i zkonczcie temat!!!!!

POZDRO DLA wszystkich Fanów STALÓWKI

~andr. | 2006-08-13 13:23

mam nadzieje ze wam wpierdol spuszcza ze 5 razy w drodze do opola i 7 razy w drodze powrotnej bo takiej bandy zenujacych burakow to jeszcze nie widzialem

~qwert | 2006-08-13 13:33

popieram poprzednika mialem jechac do opola ale stwierdzilem ze nie bede jezdzil z napinaczami pozerami bujańcami i frajerami w huju mam taki system wole siedziec od tej pory na krzeselkach

~:) | 2006-08-13 13:36

jezeli juz tak wyzywacie kazdego od baranow to sie przedstawcie a nie kurwa sie napinacie ze stado baranow

~:) | 2006-08-13 13:38

i jeszcze jedno stado baranow to tu sie wpisuje

~dżej dżej | 2006-08-13 13:56

i dobra nie dopingujcie na wyjazdach tez was huja zawsze jest! pojedziecie raz na 10 meczy i wielka napina na necie typu \"nas na wyjezdzie 600,po drodze wjebalismy koronie ,kszo i cracovi po pierwszej polowie zwinely nas psy bo rozjebaliśmy sektor w pył \"tak ze nie jezdzijcie na mecze i nie pierdolcie glupot , !!! krzyczycie stal to my a nie wy to teraz sie pytam kto jest kim bo sie troche pogubilem

~Freek | 2006-08-13 14:11

Ekhm... Znów się zaczęło. W takim tonie, jak jeden drugiego przezywa od k... i baranów to się raczej szybko nie dogadacie. :) Wrzućcie na luz... takie pożyteczne powiedzenie.

~andr. | 2006-08-13 14:13

przedstawilem sie, co jeszcze chcesz? imie ojca?
pesel? wiesz co to jest pesel?

~sf | 2006-08-13 14:44

na onecie przed meczami 3 kolejki napisali, ze polonie czeka trudny wyjazd do stalowej, ktora ma ombicje awansu do ekstraklasy :) onet ma niezle przeczucie :) oby tak dalej ;)

~kumaty? | 2006-08-13 14:55

Cala ta chuliganka jest smiechu warta...

~... | 2006-08-13 15:54

zgadzam sie z przedmowca

~... | 2006-08-13 16:45

zakonczcie temat nie wyzywajcie nikogo i dajcie sobie spokuj jakby przyszło ci sie spotkac z tą chuliganką to bys nie wiedział gdzie spierdalac i po co sie napinac. koniec i tyle ....punkt 10 bez napinki!!!!! i to jeszcze co do swoich ziomali.

Setki serc jedno bicie!!! STALÓWKA PONAD ZYCIE!!

~kisiel | 2006-08-13 17:47

popieram przedmowce, dajcie na luz przecierz wszyscy tutaj sa ze stalowki... Patrzymy na gore jak sie prezes scina ze Szlezakiem i nas szlak trafia a sami jestesmy nie lepsi. Chcemy miec dobry klub to musimy zaczac od siebie - bez napinek.

~aa | 2006-08-13 18:56

kumaci to po co jechaliscie dopingowac stal jak grala z tlokami w tamtym zezonie ,najbardziej smiac mi sie chce ze jeden baran cos wymyslil a reszta baranow idzie za nim

~qwert | 2006-08-13 19:04

w chuligance stalowki sa naprawde w porzadku chlopacy i ktorzy maja pojecie oco tak naprawde sie rozchodzi i potrafia tez sie bic ale spojrzcie i realnie ocencie 90% to sama napinka 20% z nich powinno siedziec w radiowozach i pilnowac pozradku z mundurowymi kolegami

~OKS 1945 | 2006-08-13 19:28

www.oleska51.com/ zapraszam!!!!!!!

~do admina | 2006-08-13 19:29

moje zdanie jest takie ze powinny byc tylko fotki kibicow na stronce a nie pilkarzy

~Pawel | 2006-08-13 19:46

Na stronie beda zarowno fotki kibicow jak i pilkarzy.

A tak po za tym jakby nie fotki pilkarzy to byloby znacznie mniej galerii - bo na wielu meczach nie ma mlynu.

~?Karol? | 2006-08-13 19:51

do popopopoprzednika...
Chłopacy:PP
Słowniczek:DD:D nie no sam pewnie popełniam błedy ale nie az takie:D
Pzdr...;)

~do wyzej | 2006-08-13 19:56

faktycznie byka jak XXX zrobilem

~do kumatych | 2006-08-13 21:18

KUMATE BARANY i to by bylo na tyle.

~aaaa | 2006-08-14 00:39

na koncu jak caly stadion ryczal ZKS to mielismy w mlynie 2000 osob :))))) efekt przez te kilkanascie sekund byl przytlaczajacy

~ki | 2006-08-14 09:10

vvvvvvvv

~johnny_uk | 2006-08-14 09:23

no wlasnie jesli\'\'kumaci protestuja\'\' to reszta niech chociaz dopinguje druzyne zwyklym \'\'ZKS,ZKS,ZKS....\'\'przeciez nie trzeba byc jakims wirtuozem by w ten sposob dopingowac. ps.a na marginesie dzwonie w sobote 1 godzine po meczu do jednego mlodego kumatego(bral udzial w bojkach miedzy kibicami-to chyba kumaty???) ,pytam jak zajebiscie stalowka dzis zagrala ,a ten pyta: a jaki byl wynik? zjebe dostal i tyle,bo ja siedze na wyspach, a jemu w stalowej musze mowic jaki wynik.

~burek@wp.pl | 2006-08-14 10:56

16.09 pierwszy mecz na naszym boisku!!!!!!

~sasa | 2006-08-14 11:54

kto ci tak powiedzial ze 16.09 jest pierwszy mecz u nas???

~burek@wp.pl | 2006-08-14 12:10

-zrobie wszystko ze swojej strony ,by drugoligowi pilkarze STALI rozegrali swoj pierwszy mecz w tym sezonie na wlasnym stadionie juz 16 wrzesnia, z Piastem Gliwice- deklaruje Tadeusz Duszynski.Wlasnie zostal roztrzygniety przetarg na montaz krzeselek w obiekcie, gdzie ma grac STALOWKA.

~burek@wp.pl | 2006-08-14 12:10

Jak wiadomo, pilkarze STALI musza narazie wystepowac na stadionie w Gorzycach, bo ich wlasny nalezacy do miasta i administrowany przez MOSIR nie nadaje sie do gry w II lidze.Potrzebny jest miedzy innymi montaz 1100 krzeselek, by uzyskac warunkowo od pzpn zgode na rozgrywanie spotkan i by podopieczni Slawomira Adamusa mogli nareszcie powrocic na swoj obiekt.

~burek@wp.pl | 2006-08-14 12:15

Na razie rozstrzygniety zostal przetarg na montaz krzeselek, a wygrala je firma z Warszawy, Perfect Sport
-Startowal jeszcze Stalprzem ze Stalowej Woli, ale oferta Perfect Sport byla korzystniejsza cenowo-wyjasnia Duszynski.-Firma z Warszawy zajmie sie wszystkim, czyli dostarczy krzeselka, zamontuje je i wykona inne niezbedne prace.Koszt to 230 tys zlotych brutt, a termin wykonania uplywa 20 wrzesnia

~do wyzej | 2006-08-14 12:18

mozesz podac linka do tego ?

~burek | 2006-08-14 12:20

Mam jednak nadzieje, ze nasi pilkarze beda mogli wrocic juz na wlasny stadion na spotkanie z Piastem Gliwice 16 wrzesnia.
Pieniadze na montaz krzeselek wylozy miasto.Aby spelnic jednak wszystkie warunki pzpn nalezy jeszcze zapewnic na stadionie monitoring, specjalny rekaw,poszerzyc boksy dla trenerow i pilkarzy rezerwowych oraz przysstosowac do drugoligowych standardow pokoj sedziowski.Tym wszystkim ma zajac sie z kolei klub STAL

~burek | 2006-08-14 12:26

-Musimy znalezc na to pieniadze, nie mamy wyjscia.Wyniesie nas to kilkadziesiat tysiecy zlotych - mowi Bronislaw Zak.Jestesmy juz po rozmowie ze Stella dotyczaca ruchomych kamer, ktore beda niezbedne przy monitoringu.Chcemy pokazac,ze chociaz obiekty sportowe naleza do miasta i to ono jest zobowiazane o nie dbac, to my potrafimy wykazac sie dobra wola.

~burek | 2006-08-14 12:27

W ciagu tygodnia zostanie podpisana oficjalnie umowa na montaz krzeselek pomiedzy miastem a firma Perfect Sport i prace na stadionie mosir powinny ruszyc juz pelna para
źrodlo: Echo Dnia

~burek | 2006-08-14 12:28

nie ma do tego linka , przepisalem to z dzisiejszego Echa Dnia, sorki za bledy jezeli sa

~lolek | 2006-08-14 12:52

Racja w dzisiejszym Echu Dnia tak było. Jeszcze po meczu wypowiedź Edwarda Chmury mnie zaciekawiła: \"... Czy kibicom nie przewróci się w głowie od tych dobrych meczów naszego zespołu? Chyba nie, bo oni nawet flag nie wywieszają na stadionie w Gorzycach...\" Pozdrawiam

~... | 2006-08-14 13:26

no prosze Ziomki z RAKOWA liderem w swojej grupie oby tak dalej a w przyszłym sezonie wielki mecz przyjaźni w 2 lidze!!!!!

STALÓWKA ZKS!! RAKOVIA RKS!! NASZA ZGODA NAJLEPSZA W POLSCE JEST!!

pozdro dla kibiców RAKOWA I STALÓWKI!!

~abc | 2006-08-14 15:06

Wiśniewski zwolniony, Libich też


Andrzej Wiśniewski nie jest już trenerem piłkarzy Polonii. Za \\\"słabe wyniki drugiego zespołu\\\" został zdymisjonowany także jego asystent Michał Libich. Szkoleniowcem \\\"Czarnych Koszul\\\" może zostać Krzysztof Chrobak, który prowadził dziś rozmowy z działaczami klubu z Konwiktorskiej.

~abc | 2006-08-14 15:09

Jerzy Engel jr został nowym trenerem piłkarzy drugoligowej Polonii Warszawa. Zastąpił zwolnionego w poniedziałek przez zarząd klubu Andrzeja Wiśniewskiego - poinformował przewodniczący rady nadzorczej Polonii Tadeusz Rafałko.Ostatnio Jerzy Engel jr, syn byłego selekcjonera reprezentacji, pracował w drugoligowym ŁKS Łomża, ale pod koniec lipca odszedł z tego klubu.

~abc | 2006-08-14 15:10

Wiśniewski został trenerem Polonii pod koniec kwietnia tego roku, ale nie uchronił zespołu przed spadkiem z Ekstraklasy. W drugiej lidze warszawski zespół spisuje się nie najlepiej - wygrał jeden mecz i poniósł dwie porażki.

~do admina | 2006-08-14 15:48

gdzie jest tentemat na forum ktory zalozyl mlodyniak o tych koszulkach

~.,.,., | 2006-08-14 16:28

wyginam śmiało śmiało.... a co?? mało !!! to było dobre jak się darli na meczu kolesie he he he :) :) :)

~... | 2006-08-14 18:10

szkoda ze juz nie ma gotowego stadionu, po tych 3 kolejkach zapewne na nasz stadion zagoscilo by duzo ludzi, moze ponad 5 tys.

~do powyżej | 2006-08-14 19:50

no 5 to może nie ale z 3-3,5 tys. by przyszło.a w Rzeszowie na Stali z Wisłą II 400!!!OSÓB.ale wstyd.

~kalu | 2006-08-14 21:31

90minut.pl/liga.php?id=2585

zobaczcie te liczby..
taka widownia w 3 lidze.. nawe ponad 4 tys.. niezle

~;,;, | 2006-08-14 22:04

nic dziwnego, przecież zostali zdegradowani i teraz z sezonu na sezon wchodza i będą wchodzić ligi do ligi, więc ludzie przychodzą na zwycięstwa ( których będzie pewnie ponad 90 % w sezonie ) ;) podro

~GieKaeS | 2006-08-14 22:12

moim pewniakiem w przyszlym sezonie na drugoligowca jest gks katowice

~do admina | 2006-08-14 22:15

a czy przypadkiem polonia wawa niedostala minus 6 pkt (za cos tam) ? bo w naszej tabeli pisze ze maja 3 pkt

~Stal Gorzyce | 2006-08-14 23:41

Gratuluje!!!Fajnie Ze Wygrywacie Mecze Na Naszym STadionie!!!Powodzenia!!!

~ja stall | 2006-08-14 23:43

Sory że nie w temacie ale mam pytanie. Jak stoimy kibicowsko z Lechią Gdańsk??

~Ad wyzej | 2006-08-14 23:46

ja proponoje mały układzik xD co wy na to?? mają niezłą ekipe :]

~chwdp | 2006-08-15 01:24

bo cala policja to jedna rodzina modszy czy starszy ,

~chwdp | 2006-08-15 01:25

bo cala policja to jedna rodzina, mloszy czy starszy to kawal sku...rwysyna

~z trybuny | 2006-08-15 02:34

Niewiem czy to sprawka Adamusa ale widziałem dwa mecze Stalówki i nie poznaje tej drużyny. Zapieprzają aż miło, walczą jak nigdy - wielkie brawa . Ożóg , Kusiak, Kasiak ,Wietecha - super az miło popatrzec na ich gre, Maciorowski , Drabik - bardzo solidni i pewni , Jaro - tez niespodziewanie gra pewniaka no chyba ze go przestrasza przed meczem i zemdleje ,

~cd | 2006-08-15 02:34

Iwanicki - ten gość jest niesamowity , kiedys jego gra mnie wkurzała dzis nie wyobrazam sobie pomocy bez niego , zdecydowany lider , Łuczyk - bardzo trafny transfer , Pałkus - narazie mu sie chce i gra dobrze, .

~cd | 2006-08-15 02:34

Gęśla - kolejny chłopak ,ktorego gra zachwyca , brawo Kamil , Kowalczy ...... jak narazie jedyne za co mozna mu dac plusa to czerwona w pierwszym meczu a dalej przemilcze no i Tadek - fajnie ,że wchodzi ......
A poza tym liga bez przekrętów pokazuje ze umiejętności tez sie liczą i punkcików przybywa

~news | 2006-08-15 13:06

zostalem poinformowany ze na mecz w opolu wpuszczone beda tylko osoby ktore ukonczyly 18 rok zycia

~xyz. | 2006-08-15 13:23

nie mieszaj.

~hajfi | 2006-08-15 15:33

zostana wpuszczeni wszyscy ktorzy wpisza sie na liste w klubie. i mobilizujcie sie bo narazie za duzo nazwisk nie ma!

~KIBIC TLOKOW | 2006-08-15 21:20

do KIBOLI STALI MYSLICIE ZE NIE PROWADZAC DOPINGU ZDZIALACIE COS U WLADZ GOWNO PRAWDA TYLKO KRZYWDZICIE WLASNA DROZYNE IM SIE NALEZY DOPING A WLADZA LUDZIE ODPOWIEDZIALIZA WSZYSTKO I TAK MAJA TO W DUPIE CZY WY STAJKUJECIE W TEN SPOSOB POMYSLCIE O TYM I ZROBCIE IM DOPING BO ZASLUGUJA NASZA UKOCHANA DROZYNE DOPROWADZILI DO UPADKU TO SA .......!

~?Karol? | 2006-08-15 22:46

Do...Do Admina...
ej ziom jak coś to pisz do mnie na gg (1356411)ja sie zajmuje tymi koszulkami:))
Pzdr

~?Karol? | 2006-08-15 22:49

Z lechią mamy chyba kose :PPale mniejsza o to:PP
Do chłopaków z Godzyc...
Spoko...dziekuje(przynejmniej we własnym imieniu)że jestescie za nami (niktórzy)kibicujecie nam w 2 lidze...
naprawde spoko chłopaki:))
narazie;)
Pozdroo

~mx310 | 2006-08-15 23:05

~stal | 2006-08-15 23:43

moze to dziwaczne co teraz napisze ale w przyszlosci np w przerwie miedzy sezonami mozna by zorganizowac czata z pilkarzami stali, to glownie do admina podsuwam pomysl,z pewnoscia by sie pojawilo duzo ludzi gdy na czata wszedl by mietek ozog czy tomek wietecha, nieiwem czy tam admini maja znajomosci z pilkarzami ale jak maja to czemu nie.

~kjl | 2006-08-16 09:20

GłOsUjCiE!!!!!!OCZYWSCIE NA STALÓWKE!!!
www.2liga.pl/

~chudy | 2006-08-16 14:58

dzisiaj 19 urodziny obchodzi napastnik Stali Stalowa Wola - Łukasz Stręciwilk.
Zyczymy mu Zdrowiai aby strzelal dla naszej Stalowki Jak najwiecej bramek.

~LEGIA | 2006-08-17 17:27

Gratulacje ze pojechaliscie małą czarną;) antyksp

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

ŁKS Łagów - Stal Stalowa Wola

ŁKS Łagów             Stal Stalowa Wola
2020-11-29, godz. 12:00
Bilans gier

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Puławy 20 15-3-2 48
2 Sokół Sieniawa 20 12-7-1 43
3 Stal Stalowa Wola 20 12-2-6 38
4 Wisła Sandomierz 20 10-7-3 37
5 Avia Świdnik 20 10-6-4 36
6 Wólczanka W. Pełkińska 20 11-3-6 36
7 KSZO Ostrowiec Św 20 10-3-7 33
8 Siarka Tarnobrzeg 20 9-4-7 31
9 Podhale Nowy Targ 20 9-4-7 31
10 Chełmianka Chełm 20 8-4-8 28
11 ŁKS Łagów 20 8-4-8 28
12 Lewart Lubartów 20 6-8-6 26
13 Wisłoka Dębica 20 6-8-6 26
14 Korona II Kielce 20 7-2-11 23
15 Stal Kraśnik 20 6-4-10 22
16 Orlęta Radzyń Podlaski 20 5-4-11 19
17 Cracovia II 19 5-3-11 18
18 Podlasie Biała Podlaska 20 5-3-12 18
19 KS Wiązownica 19 4-4-11 16
20 Jutrzenka Giebułtów 20 4-4-12 16
21 Hetman Zamość 20 1-5-14 8

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 0 km 5
KSZO Ostrowiec Św 0 km 150
Jutrzenka Giebułtów 0 km 0
Hetman Zamość 0 km 230
Wisłoka Dębica 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
KS Wiązownica 0 km 0
ŁKS Łagów 0 km 0
Sokół Sieniawa 0 km 0
Cracovia II 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (2020) » 1938fc (1328)
» Edek38 (1260) » Vielitz44 (1138)
» Filip kacper k. (1052) » Rafix (768)
» Fanatyk38 (752) » Kamil (649)
» Kamilosss (540) » Acer (481)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
Stal Stalowa Wola - Wisła Sandomierz
» Polecamy






Losowe galerie

Garbarnia Kraków - STAL (2:1)
2012-10-27
Ilość zdjęć: 13
Wyświetleń: 16 376 razy
STAL - Dyskobolia Grodzisk W (1:3)
2007-10-30
Ilość zdjęć: 9
Wyświetleń: 15 113 razy
ŁKS Łomża - STAL (2:0)
2007-05-09
Ilość zdjęć: 4
Wyświetleń: 6 475 razy
STAL - Siarka Tarnobrzeg (2:2)
2012-10-20
Ilość zdjęć: 31
Wyświetleń: 125 476 razy
Osób Online: 18 / Czas gen. strony: 0.02229