Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Wyjazd na mecz do Opola

Wyjazd na mecz do Opola

Wszystkie osoby, które planują wybrać sie na mecz do Opola muszą zapisać sie na listę (imię i nazwisko oraz Pesel), którą następnie należy zanieść do kluby.

Najlepiej aby na każdym osiedlu zapisami zajęła sie jedna osoba, która nasptę[pnie musi zawieść liste do klubu do pana Bogdana Niemca.

Listy te należy złożyc w klubie najpóźniej w piątek.

Komentarze (36)

~steryd1938 | 2006-08-16 22:03

a jak ktos sie nie zapisze to bedzie lipa co ? hehe ciekawy jestem czy na odre duzo osob pojedzie pzdr Tylko Stalowka - THe Firm !

~steryd1938 | 2006-08-16 22:06

niemozna sie przed wejscie do autokaru zapisac napiszcie pzdr

~tomek | 2006-08-16 23:09

nie mozna, mozna pojechac ale nie wiadomo czy cie wpuszcza na stadion.

~Kriss | 2006-08-17 00:03

PZPN wymyslil takie cos ze jak na sektor przyjezdnych zostanie wpuszczona osoba, ktroej nazwiska nie ebdzie na liscie przeslanej faxem do klubu (gdzie rozgrywany jest mecz) to nakladana na ten klub jest kara pieniezna.

~elo | 2006-08-17 10:05

kto nie jedzie do Opola ten z policji :)

~mateush | 2006-08-17 10:29

A fabianowski juz strzela w domu wroga, niech sie tam nmarnuje!!! wszystkiego najgorszego w karierze ci zycze fabianowski za to co zrobiles ze stalowce, nie wolno ci przychodzic na mecze stali a nawet jechac do gorzycow bo druga liga to dla ciebie zakaz, zrob lepiej zakaz monitorngu rzeszowiu?

~?Karol? | 2006-08-17 10:30

Bez sensu z tym wejściem...no ale w sumie kiedy pzpn wymyślił coś z sensem...

Pzdr...

~do karola | 2006-08-17 10:39

karol bez sensu to ty jestes . pzpn zrobil dobrze z tymi podpisami jeszcze powini kamerowac kazdego co na mecz jedzie to napewno powstrzyma hooliganow boiskowych pozdro

~HSW | 2006-08-17 10:58

W sumie to jest jeden chuj czy podasz swoje dane wcześniej, bo sami widzieliście jak było w 3 lidze, każdy był i tak spisany. Więc jak teraz się poda listę imienną to może psy nie będą robić wszystkiego żebyśmy się spóźnili na mecz...

~?Karol? | 2006-08-17 12:08

No tak ale bez przesady...kto nie jest zapisany nie jedzie...kurde a jak ktoś nie ma neta na chacie a chce jechac do opola to jak sie dowie że trzeba sie wcześniej zapisać...a po 2 co jest mądre w pzpn...JEDNA WIELKA KORUPCJA NA KTóREJ CZELE STOI LISTKIEWICZ!!!!
a jeszcze coś...mądrym myło to że pzpn kazał nam zdjąć flagi które im sie \"nie podobały\"?
Co im przeszkadza odpalanie rac...taka jest moja opinia...:)
Pzdr

~S T W A | 2006-08-17 13:51

Panowie wiem z dobrego zrudła ze prace remontowe sie zaczeły i stalowka zagra na wlasnym stadionie pierwszy mecz 16 wrzesnia z piastem gliwice bardzo dobry mecz jak na otwarcie stadionu przetarg na montarz wygrała firma z warszawy i juz wzieli sie do roboty pozostaje tylko kwestia jeszcze kupic kołnierz wydłuzyc ławki rezerwowych i wyremontowac pomieszczenie dla sędziów pan Bronisław Żak zapewnia ze 16 wrzesnia stal Zagra U Siebie!!!!!!!!! Trzymajmy za to Kciuki !!!!!!!!!

~om | 2006-08-17 14:33

przykro czytać wypowiedzi z tyloma błędami ortograficznymi admin powinno się coś zrobić żeby to nie wchodziło bo przecież małolaty przez komentarze też porządnego języka polskiego winny się uczyć.

~steryd1938 | 2006-08-17 15:03

hehehe dobre dobre pzdr widziym sie na meczu jeszcze 2 dni !! Staloweczka !

~bzc | 2006-08-17 16:47

Niema zadnych zapisów w Klubie...!! BYlem dzis osobiscie u pana B. NIemca i on stwierdzil, ze u niemo niema zadnych zapisow na mecz. Powiedzial ze jemu kibice maja dostarczyc jush jedna \"liste kompletna\". Wiec kto prowadzi te zapisy:>!!Pozdro dla Rakowa &Resovi

~StalówkA | 2006-08-17 17:21

Zobaczcie na projekt stadionu KSZO. Podobny powinien powstac w Stalówce, bo obecny projekt to jakiś żart a nie ładny stadion..
www.polskiestadiony.com/pr-kszo.htm

~Baks | 2006-08-17 18:27

Odra w Chorzowie - zapelnijmy tak samo stadion www.oleska51.com/index.php?site=6&cat=0&id=51

~mg | 2006-08-17 18:56

Kurwa , po jakiemu ten tekst ? Suahili ?

~Oks Oderka | 2006-08-18 08:26

hahahaha siema cipy jebane widze ze cos nie bardzo z tym wyjazdem na nasza kochana oderke hahaha jebane napinacze ilu was przyjedzie 20 haha nadajecie sie do drugiej ligi po huju !! to do jutra napinacze !!

~zks | 2006-08-18 08:53

oderka ma rację.po huju nas pojedzie,jak nie wiadomo kto jest odpowiedzialny za listę imienną!mam w dupie stalową!huj z wami zasrańce!!!

~nowiny | 2006-08-18 09:08

Do Opola za piłkarzami wybierają się kibice. Wyjazd, z biletem na mecz, to wydatek 45 zł. Klub zamówił dla nich 100 biletów. Mecz zostanie rozegrany przy sztucznym świetle; początek w sobotę o godz. 19. Relację zapowiada Radio Leliwa, a gdyby nie, to zostaje portal internetowy www.odraopole.pl.

~Wojtek | 2006-08-18 09:43

panowie niech ktos napisze jakis nr gadu czy koma do osoby odpowiedzialnej za zbieranie danych.. no bo duzo jest osob ktore nie mieszkaja na \\\"kumatych osiedlach\\\" i nie maja sie do kogo zapisac... i sam niestety znalazlem sie w takiej sytuacji a z checia bym na mecz pojechal..

~Wojtek | 2006-08-18 09:43

panowie niech ktos napisze jakis nr gadu czy koma do osoby odpowiedzialnej za zbieranie danych.. no bo duzo jest osob ktore nie mieszkaja na \\\"kumatych osiedlach\\\" i nie maja sie do kogo zapisac... i sam niestety znalazlem sie w takiej sytuacji a z checia bym na mecz pojechal..

~re Odra | 2006-08-18 09:49

I kto tu jest napinaczem...............:>:>??hehe bez komentarza ~ ~ Stalowka&Racovia ~ ~

~SS88 | 2006-08-18 10:02

BYLEM NA STDIONI ZADNYCH PRAC NIEWIDAC POWTARZAM ZADNYCH PRAC ///////// stal zks poludnia panem jesttttttttttt pozdro dla RAKOVI

~mls | 2006-08-18 10:02

JAK KTOS NIE ZDARZYL SIE ZAPISAC, LUB NP. NIE MA GO OBECNIE W SW, A CHCE JECHAC NIECH PRZYJDZIE I TAK NA ZBIORKE. STAL TO MY...

~Opolanin | 2006-08-18 10:58

Przosze nie zwracać uwagi na wpisy. Zapraszamy do Opola, bez napinki.

~oks | 2006-08-18 11:06

\'\'opolanin\'\' popieram twój wpis , a dzieci niech nie wpisują się na forum bo tylko przynoszą nam wstyd TYLKO ODRA OKS . Stal przyjeżdżajcie-zapraszamy

~fan | 2006-08-18 12:36

OKS Oderka napinaczu niedorobiony nie rob siary !!! zapraszamy do Opola, niech was bedzie jak najwiecej, to poprawi jakosc widowiska :)
pozdro, do jutra

~buła | 2006-08-18 15:29

Oks Oderka 0 napinki,

ZAPRASZAMY DO OPOLA!!!!!

ILU JUZ WAS JEST??

~ODERECZKA | 2006-08-18 15:41

Frajezy wpadniecie do opola i wpierdol dostaniecie

~Gruby | 2006-08-18 16:50

ahaha odra opole internetowi chuligani.. ja chyba nie jade bo jak pisza ze nas zabija to wole w domu zostac

~HTK | 2006-08-18 17:46

kto nie podal swoich danych a chce jechac do Opola niech przyjdzie na zbiorke o 10.30 a napewno taka osoba pojedzie na wyjazd... Pozdrawiam BZC

~?Karol? | 2006-08-18 22:58

Strach...

~Oderka | 2006-08-18 23:23

\"hahahaha siema cipy jebane widze ze cos nie bardzo z tym wyjazdem na nasza kochana oderke hahaha jebane napinacze ilu was przyjedzie 20 haha nadajecie sie do drugiej ligi po huju !! to do jutra napinacze !! \"

To nie jest hool\'s ani gówno wie co , może niedorozwój jebany przez swojego wujka napinacza
Pierdolcie wszelkie napinki ! Odra Opole Zaprasza bardzo serdecznie i stwórzmy atmosferę na meczu , bo o to głównie chodzi !
Zapraszamy do Opola:)))

~mls | 2006-08-19 07:44

WIEC PRZED 11STĄ MELDUJEMY SIĘ WSZYSCY !! STAL ZKS !

~odraopole.pl | 2006-08-19 13:20

Jest po 11.00 wiec kto mial zostac w Stalowej Woli ten zostal. Ci, co wyjechali zobacza mecz na zywo - cala reszte zapraszam na skrot z meczu na www.odraopole.pl . Pozdrawiam i do zobaczenia w Stalowej na wiosne. Mam nadzieje, ze na Waszym stadionie.

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

KSZO Ostrowiec Św - Stal Stalowa Wola

KSZO Ostrowiec Św             Stal Stalowa Wola
2021-10-23, godz. 14:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Czarni Połaniec

Stal Stalowa Wola             Czarni Połaniec

3 : 0

Jopek 20
Świderski 61
Khorolskyi 63
    
Sędzia: Paweł Sitkowski
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Siarka Tarnobrzeg 13 8-3-2 27
2 Cracovia II 13 8-3-2 27
3 Podhale Nowy Targ 13 7-4-2 25
4 ŁKS Łagów 13 7-2-4 23
5 Stal Stalowa Wola 13 7-2-4 23
6 Chełmianka Chełm 13 6-3-4 21
7 Orlęta Radzyń Podlaski 13 5-5-3 20
8 Korona Rzeszów 13 5-5-3 20
9 Unia Tarnów 13 4-6-3 18
10 KSZO Ostrowiec Św 13 4-5-4 17
11 Avia Świdnik 13 5-2-6 17
12 Wisłoka Dębica 13 4-4-5 16
13 Czarni Połaniec 13 4-4-5 16
14 Sokół Sieniawa 13 3-3-7 12
15 Podlasie Biała Podlaska 13 1-8-4 11
16 Wisła Sandomierz 13 3-2-8 11
17 Tomasovia 13 1-4-8 7
18 Wólczanka W. Pełkińska 13 1-3-9 6

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 122 km 115
Wisłoka Dębica 96 km 205
Podlasie Biała Podlaska 244 km 48
Chełmianka Chełm 0 km 0
Cracovia II 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Tomasovia 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2021-10-23 KSZO Ostrowiec Św - STAL
2021-10-30 STAL - Wólczanka W. Pe..
2021-11-06 Unia Tarnów - STAL
2021-11-13 STAL - Korona Rzeszów
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (3091) » 1938fc (1565)
» Vielitz44 (1309) » Filip kacper k. (1269)
» Edek38 (1263) » Fanatyk38 (918)
» Kamil (841) » Rafix (768)
» Kamilosss (621) » Misio (612)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Motor Lublin (0:0)
2005-04-02
Ilość zdjęć: 20
Wyświetleń: 47 541 razy
STAL - MKS Kluczbork (1:0)
2014-09-27
Ilość zdjęć: 35
Wyświetleń: 41 921 razy
STAL - Polonia Warszawa (1:0)
2006-08-12
Ilość zdjęć: 18
Wyświetleń: 36 833 razy
STAL - Raków Częstochowa (1:1)
2015-10-10
Ilość zdjęć: 30
Wyświetleń: 34 200 razy
Osób Online: 30 / Czas gen. strony: 0.0128