Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» To nie będzie czeski film

To nie będzie czeski film

Piłkarze Stali Stalowa Wola przed meczem z Odrą Opole zamieszkają nad jeziorem.

 

Czy piłkarze Stali Stalowa Wola „przejdą” Odrę? Podopieczni trenera Sławomira Adamusa jak na razie spisują się w drugiej lidze znakomicie i w swoim czwartym występie, tym razem w Opolu, będą mieli okazję po raz kolejny udowodnić swoją wartość.


Siedem punktów na koncie „Stalówki”, dwie wygrane i jeden remis, trzecia lokata w tabeli - taki wynik po trzech kolejkach zasługuje na uznanie. Nasz zespół jest wymieniany jako pierwszy, który jak do tej pory sprawił największą niespodziankę, spisując się tak dobrze jak na beniaminka. Ogranie Polonii Warszawa 1:0 w ostatniej kolejce znalazło uznanie w całej drugiej lidze (w środę w Polonii zmieniono trenera - Andrzeja Wiśniewskiego zastąpił Krzysztof Chrobak).
- Odra awansowała tak samo jak my do drugiej ligi po barażach, ogrywając drugoligowca - mówi Sławomir Adamus, trener Stali. - W pojedynku dwóch beniaminków powinno być ciekawie.

Boi się tylko... żony
Opolanie jak do tej pory uzbierali trzy punkty, są na 10 miejscu w tabeli. Przegrali w Bydgoszczy z Zawiszą 0:1, pokonali Kmitę Zabierzów u siebie 3:2 (gole dla Odry: Marek Tracz, Piotr Sobotta, Dariusz Filipczak) i w ostatniej kolejce ulegli w Chorzowie Ruchowi 0:1.
- W Odrze gra kilku znanych piłkarzy, jak pomocnicy Dariusz Filipczak czy Piotr Plewnia - dzieli się swoją wiedzą Sławomir Adamus. - Tego pierwszego chciałem nawet kiedyś ściągnąć do Stalowej Woli, gdy grał jeszcze w Polarze Wrocław, ale wybrał Opole. Zespół naszych rywali prowadzi Czech Miroslav Copjak, ale opolanie nie są dla nas zagadką, to nie jest „czeski film”, gdzie nikt nic nie wie (śmiech). Wiem, że rozgrywają „dziwne” rzuty wolne, będę na to uczulał swoich piłkarzy. Ja jednak Odry się nie boję. Bać to ja się mogę własnej żony...


Bez Maciorowskiego
„Stalowcy” wyjechali na mecz z Odrą już dzisiaj rano. Zamieszkają w domu wczasowym 12 kilometrów od Opola, nad jeziorem.
- Odra zaproponowała nam to miejsce po przystępnej cenie. Dla nas najważniejsze, by nie lało nam na głowę - śmieje się trener Stali. - Po przyjeździe planujemy w piątek najpierw kolację, a potem spacer.
W Stali zabraknie podpory defensywy Jacka Maciorowskiego, który ma kłopoty z mięśniem przywodziciela i nie zagra jeszcze przez 2-3 tygodnie. Pod znakiem zapytania stoi też występ Andrzeja Kasiaka, który narzeka na uraz i zagra tylko na własne życzenie. Na szczęście trener Adamus ma kim grać, bo pozyskany niedawno został solidny obrońca Jakub Ławecki ze Szczakowianki Jaworzno, do dyspozycji są młodzi Marcin Drabik, Damian Sałek, Tomasz Pająk, a w razie konieczności do defensywy może zostać przesunięty pomocnik Marek Kusiak.


Przypuszczalne składy:
Stal: Wietecha - Kasiak (Ławecki), Drabik, Wieprzęć, Łuczyk - Iwanicki, Kusiak, Ożóg, Pałkus - Gęśla, Kowalczyk.

Odra: Pronaj - Orłowicz, Zitka, Nakielski, Stępień - Szeremet, Tracz, Filipczak, Plewnia - Kalu, Sobotta.

W innych meczach: Jagiellonia Białystok - Podbeskidzie Bielsko-Biała, Górnik Polkowice - Lechia Gdańsk, Polonia Warszawa - Unia Janikowo, Polonia Bytom - Ruch Chorzów, Śląsk Wrocław - Kmita Zabierzów, Zagłębie Sosnowiec - Zawisza Bydgoszcz, KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - ŁKS Łomża, Piast Gliwice - Miedź Legnica.

 

Źródło: "Echo Dnia"

Komentarze (152)

~boss | 2006-08-18 23:16

hehe fajnie, na tej stronce widac ze ktos sie ja zajmuje, nie tak jak na oficjalnej... to mi sie podoba. pozdrowka wielka

~polac | 2006-08-18 23:19

Kurcze, jakos nie mam przekonania co do tego meczyku... ale mam nadzieję na kolejną niespodziankę!!

~Pawel | 2006-08-18 23:31

Widze ze redaktor z Nowin nie przylozyl sie do tego artykulu gcnowiny.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20060818/SPORT/60817011 .
Zapenwe popatrzyl na Bilans gier na tej stronce - a nie przeczytal newsa o uruchomieniu nowej wersji strony - i o tym ze nie wszystkie wyniki udalo mi sie wprowadzic - gdyz ich narazie nie posiadam.
A Stalówka grała z Odra Opole 2000-11-11 oraz 2001-06-13.

W najbliszym czasie mam miec wyniki Stalówki z tego wlasnie sezonu oraz sezonow wczesniejszych.

~sasa | 2006-08-19 07:52

zebysmy tylko wygrali:)

~hahaha | 2006-08-19 08:25

Radawiec zobaczcie jak sobie pogrywa hahahaha
Kolejne ruchy kadrowe
W meczu z Sandecją w drużynie Stali wystąpić będą mogli już nowi zawodnicy: Damian Wolański z Tarnovii i najprawdopodobniej Marek Drozd z HEKO Czermno. Z kolegami nie pojadą natomiast Daniel Radawiec i Marek Skupień, którzy zostali do końca grudnia wypożyczeni do Polonii Przemyśl.

~Kalu.. | 2006-08-19 09:13

2liga.pl/ glosujcie na STALOWKE, narazie wygrywamy

~AndreeQ | 2006-08-19 10:44

wydaje mi sie ye odra bedyie dla was trudnzm pryeciwnikiem i mam nadyieje ye was pokonaja ale licye ye bedyie to ucyciwa gra!!

~bulek | 2006-08-19 11:09

AndreeQ - nie pisz po pijaku, bo żle Ci to wychodzi.

~qqq | 2006-08-19 14:08

potrzebuje pilnie linka do tego co bylo pokazane na stelli jak bedzie wygladal nowy stadion stalowki z gory dzieki

~pakistan | 2006-08-19 14:12

mam nadzieje że nasi kopacze wzieli ze sobą odpowiedni sprzęt pływacki i karty pływackie aby \"przepłynąć\" odrę hehe niestety niemogłem jechać

~guciek | 2006-08-19 14:17

WITAM . MóJ TYP NA DZISIEJSZY MECZ TO
0:0
MAM NADZIEJE żE SłAWEK USTAWI ICH DEFENSYWNIE I MOżE UDA SIę COś Z KONTRY UGRAć POZDRAWIAM I TRZYMAM KCIUKI ZA STALóWKę

~LIVE | 2006-08-19 17:08

1 min. POLONIA WARSZAWA - UNIA JANIKOWO 0:1

~do live | 2006-08-19 17:16

chyba 1-0 dla poloni

~LIVE | 2006-08-19 17:16

6 min. GORNIK POLKOWICE - LECHIA GDANSK 1:0

~LIVE | 2006-08-19 17:20

14 min. POLONIA WARSZAWA - UNIA JANIKOWO 1:1

do \"do LIVE\" slabo jestes poinformowany :) ;]

~do live | 2006-08-19 17:21

sorki popieprzylo sie gosciom na interii, ale juz sprostowali

~LIVE | 2006-08-19 17:24

14 min. GORNIK POLKOWICE - LECHIA GDANSK 2:0

do \"do live\" spoko ;) polecam sportowefakty.pl

~ewoholik | 2006-08-19 17:24

wie ktos czy bedzie na leliwie relacja z meczu?
P.S. podoba mi sie ta stronka - pierwszy raz na niej jestem i jest ok

~polac | 2006-08-19 17:25

Górnik prowadzi już 2:0

~polac | 2006-08-19 17:27

I to po 2 karnych (7\' i 14\')

~LIVE | 2006-08-19 17:31

23 min. SLASK WROCLAW - KMITA ZABIERZOW 1:0

~b;e | 2006-08-19 17:31

stalowka o ktorej gra?

~chicago | 2006-08-19 17:32

do b;e

o 19.00

~faafs | 2006-08-19 17:35

dobra dajcie linka do strony na jakiej lukacie a nie myniki podawac bendziecie co chwile

~LIVE | 2006-08-19 17:39

70.85.103.141/pilka.htm

tam sobie sprawdzasz... jesli chcesz zobaczyc jakas relacje (minuta po minucie) z meczu o wciskasz na ta druzyne. pzdr

~ggkyf | 2006-08-19 18:31

kurwa jablonski znowu strzelil dla zydow

~burek | 2006-08-19 18:58

troszke szkoda ze nie ma chata

~burek | 2006-08-19 19:03

Stal: Wietecha - Kasiak, Kusiar, Wieprzęć, Ożóg - Łuczyk, Sierżęga, Drabik, Iwanicki - Pałkus, Gąśla

~burek | 2006-08-19 19:08

7\' - na sektor gości wchodzą kibice Stali i Rakowa Częstochowa.

~sad | 2006-08-19 19:10

skad masz takie info

~johnny_uk | 2006-08-19 19:12

~ktos | 2006-08-19 19:12

dajcie linka jezeli gdzies jest na necie relacja live ...

~johnny_uk | 2006-08-19 19:18

jagielonia i hydrobudowa wygraly swoje mecze wiec STALOWKA tez musi!!!!jestesmy z wami,STALOWKA jestesmy z wami!!!!!

~sasas | 2006-08-19 19:23

21\' - wspaniała akcja Stali do zdobycia bramki. Po błędzie defensywy Odry Gąśla wychodzi sam na sam z Pronajem. Górą jednak słowacki bramkarz Odry.

~znajomy | 2006-08-19 19:23

21\' - wspaniała akcja Stali do zdobycia bramki. Po błędzie defensywy Odry Gąśla wychodzi sam na sam z Pronajem. Górą jednak słowacki bramkarz Odry.

~jw27 | 2006-08-19 19:26

na zywo-winamp
www.radio.opole.pl:8000/

~Ilość xD | 2006-08-19 19:30

Mam pytanie. Ile Stalówki w Opolu i ile Rakowa ??

~johnny_uk | 2006-08-19 19:30

spoko ,juz slucham,dzieki jw

~polac | 2006-08-19 19:35

stalówka wygrywa 1:0

~Ilość xD | 2006-08-19 19:35

STALÓWKA GOLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL

~polac | 2006-08-19 19:36

Gola strzelił łuczyk!!!!!!!!

~Noname | 2006-08-19 19:36

Skad takie info ??? pewne ????

~znajomy | 2006-08-19 19:36

kto strzelil?

~koks | 2006-08-19 19:36

przed chwila dostalem smsa ! Stalowka prowadzi 1;0 !!!!!

~kibic | 2006-08-19 19:37

luczyk na 1-0

~Ilość xD | 2006-08-19 19:37

Łuczyk strzelił :):) który to już jego gol :D:D??

~kaka | 2006-08-19 19:37

Grzegorz Łuczyk

~polac | 2006-08-19 19:37

~kibic | 2006-08-19 19:38

www.odraopole.pl/index.php
www.radio.opole.pl:8000/

czytajcie lub słuchajcie i nie pytajcie co chwile jaki wynik !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

~Ilość xD | 2006-08-19 19:38

koks to jak dostałeś smsa to mógłbyś się dowiedzieć ile naszych i ile Rakowa ?? :):) Z góry dzięki

~johnny_uk | 2006-08-19 19:38

STALOWKA!!!!!!!!!!!1 SLUCHAJCIE RADIA OPOLE!

~johnny_uk | 2006-08-19 19:40

przewazamy,bawimy sie ,zajebiscie jest,az ciezko uwierzyc,

~Mirr | 2006-08-19 19:41

Gooooollllll!!!!!!!!!!
Odra Stalowka 0-1

~kibic | 2006-08-19 19:42

goool!!!! 2-o dla naszej stalowki ale jaja!!!

~ktos | 2006-08-19 19:43

stalowki 80 plus ok 30 rakowa

~,.,.,., | 2006-08-19 19:44

jak włączyć to radio? ;)

~Stalówka | 2006-08-19 19:45

nie robcie zamieszania jest 1:0 dla nas

~ktos | 2006-08-19 19:46

1:0 !!!

~johnny_uk | 2006-08-19 19:46

kibic nie kituj, wejdz na radio opole,tam kliknij na sluchaj!

~polac | 2006-08-19 19:48

słuchanie radia: ściągasz plik i otwierasz go w winampie!!!

~smolo | 2006-08-19 19:48

go gunners!!!go zks!!!

~johnny_uk | 2006-08-19 19:49

ODRA-STAL ST.WOLA 0:1 DO PRZERWY,NASI PRZEAWZAJA,WRECZ BAWIA SIE Z NIMI

~ania | 2006-08-19 19:49

czy mozecie mi wytlumaczyc co znaczy skrot BZC??dzieki z gory za odp pozdrawiam :*

~kkk | 2006-08-19 19:50

Odra bezradna :D !!!

~.,.,., | 2006-08-19 19:53

BZC - Brygada Zielono Czarnych ;)

~G.S.T | 2006-08-19 19:54

bravo stalowka 1:0 dla stali :]

~ania | 2006-08-19 19:54

buzka dla pana;)*

~JOHNNY_UK | 2006-08-19 19:54

KSZO-LOMZA 0:1 DO PRRERWY ,ALE JAJA

~do ania | 2006-08-19 19:54

BZC to skrót od Bolek Zdejmij Czapke

~... | 2006-08-19 19:55

znacie tytuł tej piosenki co teraz leci na radiu opole???

~do \\do ani | 2006-08-19 19:59

bzc-bywaj zdrow cieciu

~BZC | 2006-08-19 20:06

To Paris Hilton tez tam jest

~lubelak | 2006-08-19 20:07

na stronie Odry jest zdjęcie Stalówki Rakowa i Sovii. zdjęcie nie obejmuje wszystkich

~koks | 2006-08-19 20:08

Braci z Rakowa 30 z Resovi 20 , 1 bramke strzelil Gesla :) nie Luczyk ( dane liczbowe moga byc zanizone ) Wlasnie zaczela sie 2 polowa , utrzymuje sie optyczna przewaga Stali :0 beda 3 punkty !

~kibc | 2006-08-19 20:11

czego nie ma tej trabsmisji? :/ może zaraz będzie :)

~RNS | 2006-08-19 20:11

~lubelak | 2006-08-19 20:11

a ile samych Rowerów? czy liczba 80 jest zawyżona?

~lubelak | 2006-08-19 20:12

A ile samych Rowerów czy liczba 80 jest zawyżona?

~kibic zks | 2006-08-19 20:14

ile jest kibiców opola????

~... | 2006-08-19 20:15

Kszo-Łks 1-1

~felipe | 2006-08-19 20:29

stalowka goool lalalalalalalalal:)

~sasa | 2006-08-19 20:30

ale przeboje leca na tym radiu ,,kradne sny twoje\'\' o boze ale kicha

~veron | 2006-08-19 20:31

dalej 1:0 dla stali, odra gra jus w 10! jest szanse duza na 3pkt!

~sasa | 2006-08-19 20:31

hahaha czerwien dla odry hahahah

~polac | 2006-08-19 20:31

odra gra w 10!!

~znajomy | 2006-08-19 20:31

72\' - drugą żółtą kartkę otrzymuje Surowiak i opuszcza boisko. Odra gra w dziesiątkę

~johnny_uk | 2006-08-19 20:32

opole w 10 ,stalowka-cwaniaki na boisku,hehe

~sasa | 2006-08-19 20:35

niech graja a nie sie bawia z nimi

~`38 | 2006-08-19 20:37

SKAD ONI WZIELI TAKIEGO KOMENTATORA

~johnny_uk | 2006-08-19 20:40

nie no ja juz myslami jestem przy nastepnym meczu,polonia bytom! ciekawe co powiedza na canal plus o naszej ekipie,moze przyjechaliby i zrobili jaki reportaz-SPONSORA TYLKO NAM POTZREBA!!!!!!

~veron | 2006-08-19 20:40

jesce jakies 5min i bedzie 3pkt dla stalowej!!!

~Stalówka | 2006-08-19 20:44

budowac nowa kryta i jupitery!!!!!!

~das | 2006-08-19 20:45

89 min dalej 1-0 dla stalowki

~sasa | 2006-08-19 20:46

niech gesla wykorzystuje sytuacje sam na sam albo 100% a nie o centymetry pilka mija slupek jak by byl to mecz kiedy bysmy przegrywalio on moglby doprowadzic do remisu nie obchodzi mnie to ze wygrywamy niech cisna na nich

~BZL | 2006-08-19 20:46

A Jabłoński poraz kolejny wpisał sie na liste strzelcow

~veron | 2006-08-19 20:47

dokladnie!!! nowy stadion!!! stalowa gra tak jakby przeciw prezydentowi i dobrze, pokazuja ze warto w ich inwestowac :) a oni glupi czekaja, jak tak bede grali to po 5000 na mecz przyjdzie, chyba ze bilety by podrozaly, tak trzymac pilkarze :))) szkoda tylko ze kibice traca ;/ 90min i 0:1 dla stalowej!!!!

~33 | 2006-08-19 20:47

jeszcze 4 min

~polac | 2006-08-19 20:49

Lech poznań znowu ze stanu 0:3 doszedł na 3:3!! Stalówka

~,,, | 2006-08-19 20:49

burdy na stadionie

~JOHNNY_UK | 2006-08-19 20:49

BUTELKI LECA!

~JOHNNY_UK | 2006-08-19 20:49

BUTELKI LECA!

~radek | 2006-08-19 20:52

Brawo !!!!!!!!! Konic meczu

~dd | 2006-08-19 20:52

jaaaaaaaaaaakie burdy ???

~polac | 2006-08-19 20:53

OLEEEEEEEE!!!! 1:0

~sasa | 2006-08-19 20:54

dobra chlopaki na dzisiaj koniec idzcie do domu komentator extra a staloweczka 1:0 zks

~50cent | 2006-08-19 20:55

brawo STALÓWKA!!!!!!!!!! BRAWO!!!!!

~stalóweczka | 2006-08-19 20:55

STALÓWKA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!

~EMCE | 2006-08-19 20:56

===S===T===A===L===Ó===W===K===A===

~.3d | 2006-08-19 21:03

Odra Opole zaatakowała kibiców przyjeznych rzucajac ich,butelkami i kamieniami jednak policja w pore opanowała zajśćie.

Radio Leliwa

~mario_stw | 2006-08-19 21:09

No rewelacja!!!!Bak mi słow uznania dla stalowki!!!!
FORZA ZETKAESIE!!!

~kibic | 2006-08-19 21:15

w nastepnym sezonie jezdzimy do ostrowca na mecze I ligi hehe. najblizej:)

~bzc k. | 2006-08-19 21:18

szacunek dla tych co pojechali BZC

~kibic | 2006-08-19 21:19

gdzie są dziś ci którzy niechieli aby w tym sezonie stalówkę również prowadził Sławomir Adamus?? czemu teraz nie mają mu nic do zarzucenia \"znawcy\" footballu!!

~pewniak | 2006-08-19 21:36

bramkę strzeli Gęśla a nie Łuczyk.!!!!!

~jude88 | 2006-08-19 21:37

tylko sie tak nie srajcie kolejnym zwycięstwem. oczywiscie cieszy sie z tego całe miasto jak i moja skromna osoba ale ekstraklasa jest poza zasięgiem. nazbieraja punktów aby byc pewnym pozostania w II lidze i sobie odpuszczą. jeszcze wspomniecie moje słowa. pozdro

~polac | 2006-08-19 21:41

\"Jude88\" nie wiem czy zdajesz sobie sprawę, ale każdy na to liczy!!!

~pewniak | 2006-08-19 21:42

o kolejny wierny kibic! jak jest źle to narzekacie a jak jest dobrze to też narzekacie. Ci piłkarze to maj ą z Was \"POŻYTEL\" wy jesteście kibicami? jeszcze sie chwalicie że najlepszymi! śmiech na sali/ jakoś radzą sobie bez was - przecież w Gorzycach was nie ma. Jeszcze powiedzcie że specjalnie teraz zbierają punkty żeby później odpuszcvzać za kasę. oj dzieciaczki

~Kuniu | 2006-08-19 21:48

Odra Opole 1:0 Stal Stalowa Wola strzelec Grzegorz Łuczyk
33 Po wrzutce najwyżej wyskakuje do główki Grzegorz Łuczyk i piłka przelatuje nad bezradnym Pronajem.

~pewniak | 2006-08-19 21:51

nie łuczyk tylko Gęśla!

~lukasz | 2006-08-19 21:54

do tego o odpuszczaniu meczy.
celem stalowki w tym sezonie jest utrzymanie sie w II lidze a nie awans do OE. Po za tym raczej to nie realne ze wzgledow organizacyjnych ( stadion , kasa itp). Dobrze ze teraz wygrywaja ze slabeuszami bo puzniej beda rudniejsze mecze i napewno ta passa sie tez skonczy. Puki co trzeba sie cieszyc z tego co jest bo jestesmy na najlepszej drodze aby osiagnac cel zalozony przed sezonem( pozostanie w II lidze) oby tak dalej

~do pewniak | 2006-08-19 21:54

ty to napewno mozesz wiedziec kto strzelil byles na meczu czy jaki h**?...inni wiedza lepiej

~Ja | 2006-08-19 22:01

Bramke na pewno strzelil Gesla i wszystko

~kibol\'38 | 2006-08-19 22:09

yhy to prawda zdobywca vramki byl KAmil Gęśla!!!

~jyyy | 2006-08-19 22:23

tez sie zgadzam ze gesla strzelil!!!! a pozatym stalstw.pl/pilka/index.php?go=informacje&op=komentarze&Nid=793 tam tez kibice o tym pisza!!!!brawo kamil uratowales nas!!!!Dzieki stalowka!!!!:)

~luki | 2006-08-19 22:32

gesla a nie luczyk!!!QWskad macie takie info ze uczyk strzelil????????/

~opole | 2006-08-19 22:43

kibice Odry rzucali ale na murawe w stronę sędziego! a potem i w strone waszych graczy niektórych. Którzy niestety nie wykazali się profesjonalizmem, prowokując i ogolnie straszne buractwo pokazali. Takze pozdro dla kibiców przyjezdnych , bez pozdrowień dla waszego masażysty, trenera i zawodnika z nr 7 oraz jakis typów z ławkich rezerwowych.

~elo | 2006-08-19 22:51

Ty bys sie czlowieku nie wkurwil jakby ktos w Ciebie czyms rzucal ? pomysl logicznie. do zobaczenia w Stalowej :)

~do polac | 2006-08-19 22:58

przeciez ja nie napisałem że bedą odpuszczac mecze za kase tylko juz jak beda pewni pozostania to po ch... mają sie męczyc. i po co zeby jezdzic do ostrowca na mecze u siebie???

bardzo prosze o kulturalne wpisy
bez napinki

pozdro

~??? | 2006-08-19 22:58

kto gra u nas z 7 ???

~do pewniak | 2006-08-19 22:59

sorki polac ale wpis wyżej jest do pana pewniaka

~do opolan | 2006-08-19 23:00

czyli ogólnie rzecz biorąc gul skacze po porażce.gdyby gol padł dla was i tak by sie skończył mecz wszystko byłoby ok i największe swięto w miescie zakończyłoby się happy endem.no ale jak to napisaliscie \'\'buraki\'\' przyjechały do was i was ograli,o co tu chodzi?czysta staropolska,dolnoslązacka zawiść.przyjedżcie do nas buraczki,stolico polskiej frajerki.my was puscimy bo mamy honor pniaczki...

~nr | 2006-08-19 23:03

Mietek 5 ,DRABIK 10,Kusiak 3,Gęśla 18 może Wieprzęć?

~ssfg | 2006-08-19 23:05

a nie czasem sierżęga??

~asd | 2006-08-19 23:08

lee quaye

~ufo | 2006-08-19 23:58

sierzega gra z 7 a gesla stzrelil gola!!!!!TO sa dzisiajsze pewne odp.

~,,, | 2006-08-19 23:58

kurwa ten co Pisze o Gesli non stop, ze niby gola strzelil to jakis idiota. wezcie go zbanujcie. przeciez Gesla stal dzis na bramce...

~UNS | 2006-08-20 00:06

...spoczko STALOWKA...tak trzymac...

~kibel | 2006-08-20 00:14

kurwa sam sie zbanuj!!!!Nieh pisze i badzo dobrze!!!! ze to robi bo ja tez sie do tego przypisalem i tez napisalem raz w komencie ze to prawda ze gesla strzelil a nie luczyk!!!!WIec kurwa spierdalaj z tej stronki jak ci cos nie pasuje!!!!:

~lubelak | 2006-08-20 00:18

~ssw | 2006-08-20 00:31

ja pierdole, kogo to obchodzi kto strzelił ? ważne że są 3 pkt ! pojehlibyście na mecz a nie napinacie się tylko na necie ;/

~ssw | 2006-08-20 00:32

a i nie piszcie mi zaraz czego mnie nie było na meczu bo nie wszyscy mieszkają w SW

~stal | 2006-08-20 00:38

to kurwa powiedzcie to naprawde strzelil ta bramke a nie jeden czy paru ściemnia

~lubelak | 2006-08-20 00:47

\"Na tle naszej ekipy Stal prezentowala sie znakomicie - ekipa wybiegana, wyrachowana, swietnie przygotowana kondycyjnie, poukladana, grozna i odwazna.\"
to opinia kibiców Odry, ich bramkarz był najlepszym zawodnikiem w tym zespole.

~Autor | 2006-08-20 09:04

Wie ktos czy gral Radawiec w Poloni Przemysl wczoraj z Kolbuszowianka ?? bo Polonia dostala spore lanie... 1:5

~michal | 2006-08-20 09:14

nierozumiem czemu nie bylo w opolu flagi stalowki oczywiscie nic niemam do chlopakow z hutnika ale to glupio wyglada ze nie ma zadnej flagi stali a jest flaga osiedla

~kibic sttali | 2006-08-20 09:34

po przyjezdzie do Opola Mieteke powiedzial

chlopaki patrzcie oooo pole hehehe

Wyginam smialo cialo wyginam smialo cialo 2 liga MALO !!!!!

~michal | 2006-08-20 09:34

rozumiem flagi z nazwami osiedli ale tylko wtedy gdy sa dwa klauby w miescie np. wisla craxa resovia stal rz.

~do STAL | 2006-08-20 09:37

to jest wasza odp. kto strzelil ta bramke wszyscy wiedza jak wyglada kamil wiec popatrzciei zwroccie tez uwage na korki kto je ma w stali!!!

www.oleska51.com/data/galerie/06-08-19-OdraStal-murawa/06-08-19-OdraStal-murawa-09.jpg

~zzz | 2006-08-20 10:40

ludzie czym my sie tak naprawde cieszymy ...(chodzi mi oczywiwscie o nasza strone www)na kazdej stronie odry jest juz wynik sklady itp sa nawet zdjecia a na naszych stronach niema nawet wyniku a tak wszyscy ie podniecamy ze mamy taka zajebista strone ............ bez napinki.........

~majkel | 2006-08-20 11:05

Kolego zzz skoro taki madry jestes, zrob taka zeby nikt nie marudzil. Pewnie nie potrafisz, albo nie masz czasu, wiec stfu.

~do zzz | 2006-08-20 11:17

Pajacu jak ci sie cos nie podoba to nie wchodz na nasza strone.

A jak chcesz miec szybko zdjecia - to pojedz na mecz z aparatem i laptopem z internetem to do razu zdjecia przeslesz adminowi i beda na stronie.

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Wisła Puławy

Stal Stalowa Wola             Wisła Puławy
2020-10-31, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Stal Kraśnik

Stal Stalowa Wola             Stal Kraśnik

2 : 0

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Puławy 16 13-2-1 41
2 Sokół Sieniawa 15 8-7-0 31
3 Wólczanka W. Pełkińska 15 9-2-4 29
4 Wisła Sandomierz 14 8-5-1 29
5 Stal Stalowa Wola 14 8-2-4 26
6 Avia Świdnik 15 7-4-4 25
7 ŁKS Łagów 15 7-4-4 25
8 Siarka Tarnobrzeg 15 6-4-5 22
9 Podhale Nowy Targ 14 6-3-5 21
10 KSZO Ostrowiec Św 15 6-2-7 20
11 Wisłoka Dębica 15 5-4-6 19
12 Lewart Lubartów 15 4-6-5 18
13 Chełmianka Chełm 14 5-3-6 18
14 Cracovia II 15 4-3-8 15
15 Stal Kraśnik 15 4-3-8 15
16 Orlęta Radzyń Podlaski 15 4-3-8 15
17 Podlasie Biała Podlaska 13 4-2-7 14
18 Korona II Kielce 13 4-1-8 13
19 Jutrzenka Giebułtów 14 3-3-8 12
20 KS Wiązownica 14 2-3-9 9
21 Hetman Zamość 15 1-4-10 7

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 0 km 5
KSZO Ostrowiec Św 0 km 150
Jutrzenka Giebułtów 0 km 0
Hetman Zamość 0 km 230
Wisłoka Dębica 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
KS Wiązownica 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2020-10-24 ŁKS Łagów - STAL
2020-10-31 STAL - Wisła Puławy
2020-11-07 Sokół Sieniawa - STAL
2020-11-11 STAL - Orlęta Radzyń P..
2020-11-14 Cracovia II - STAL
2020-11-21 STAL - Podhale Nowy Targ
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (1882) » Edek38 (1260)
» 1938fc (1186) » Vielitz44 (1114)
» Filip kacper k. (997) » Rafix (768)
» Fanatyk38 (747) » Kamil (628)
» Kamilosss (534) » Acer (480)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
Stal Stalowa Wola - Wisła Sandomierz
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Heko Czermno (1:0)
2006-06-15
Ilość zdjęć: 14
Wyświetleń: 24 736 razy
STAL - Siarka Tarnobrzeg (92:86)
2008-02-23
Ilość zdjęć: 10
Wyświetleń: 20 128 razy
STAL - Dolcan Ząbki (1:2)
2008-08-30
Ilość zdjęć: 7
Wyświetleń: 12 559 razy
STAL - Pelikan Łowicz (0:0)
2008-03-08
Ilość zdjęć: 17
Wyświetleń: 22 332 razy
Osób Online: 4 / Czas gen. strony: 0.02192