Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Odra Opole - Stalówka 0 : 1 (0:1)

Odra Opole - Stalówka  0 : 1 (0:1)

W czwartym meczu tego sezonu Stalówka po raz trzeci zdobywa komplet punktów.
Tym razem nasza drużyna pokonała w meczu wyjazdowym Odrę Opole.

Relacje w meczu można przeczytać w dziale 'Relacje'.

 




Na mecz do Opola zawitała spora grupa kibiców Stalówki wraz ze zgodami :
Stalówka (87 osób),

Resovia (16 osób),

Raków (22 osób),

Unionu Berlin (4 osoby).

Dzień poźniej 9 naszych kibiców z flaga wspiera Raków na meczu Lubinie.

Komentarze (62)

~Arti | 2006-08-20 11:05

Brawo STAL!!!-jestem pierwszy

~mario_stw | 2006-08-20 11:07

Stalówka,Stalówka,Stalówka!!
FORZA ZETKAESIK!!!!

~EMCE | 2006-08-20 11:19

~fg | 2006-08-20 11:26

,,hehe na piłce to sie nawet grzesiu rasiak nie przewraca panie kalu\'\'

~jaro | 2006-08-20 11:27

dobrze chlopaki tak dalej pozdro

~asd | 2006-08-20 11:50

ma ktoś link ze zdjęciam9i odry i stali czekam

~zatorzak | 2006-08-20 11:54

brawo dla naszych piłkarzyków. nikt nikt nikt sie niespodziewał takich wyników- wszystkich zaskoczyli swoimi poczynaniami. brawo i jeszcze raz brawo i oby tak dalej do przodu :))))))) pozdro dla wszystkich co byli w opolu [*] 27.08.2006[*]

~zatorzak | 2006-08-20 11:58

brawo dla naszych piłkarzyków. nikt nikt nikt sie niespodziewał takich wyników- wszystkich zaskoczyli swoimi poczynaniami. brawo i jeszcze raz brawo i oby tak dalej do przodu :))))))) pozdro dla wszystkich co byli w opolu [*] 27.08.2004[*]

~Kriss | 2006-08-20 12:04

Chcialbym aby powtorzyla sie sytauacja z tamtego sezonu - nikt nic nie mowil o awansie, nikt sie nie sral tak jak to robil Motor i Stal RZeszow - i dzieki temu chlopaki grali bez presji i osiagneli awans do drugiej ligii.

Teraz tez nikt nie mowi o zadnym awansie - a chlopaki przylozyli sie do gry i naprawde nikt sie nie spodziewal takich wynikow.

Brawo dla naszych pilkarzy o wkladanie calego swojego serca w gre i za ambicje.

Mamy naprawde mlody zespol (z kilkoma straszymi zawodnikami - ktorzy co tu duzo mowic sa trzonem tego zespolu) i powinnismy sie cieszyc z ich gry, gdyz zaskoczyli nas juz nie raz i zrobia to napewno wiele razy.

Ambicja i wkladanie calego swojego serca do gry przez cala druzyne jest wazniejsze niz posaidanie w druzynie kilku gwiazd.
Brawo !!!

~ewoholik | 2006-08-20 12:46

tak sobie patrze na te statystyki i zastanawiam sie czy mietek nie mial asysty przy bramce gesli w meczu z podbeskidziem? wogole tylko jeden pilkarz ma zaliczona asyste - cos podejrzanie malo tego, ale to tylko male uwagi przy bardzo fajnej calosci.

~OSD | 2006-08-20 12:48

zdaje sie ze przy bramce Gesli w meczu z PBB asyste zaliczyl Palkus

~ewoholik | 2006-08-20 12:51

I Iwanicki asystowal przy bramce Łuczyka w meczu z Polkowicami

~polac | 2006-08-20 12:59

Gęśli podawał KUSIAK!!! wypuścił go prostopadłym podaniem w tzw. \"uliczkę\"

~ewoholik | 2006-08-20 13:38

chyba Kusiak faktycznie, ale Mietek podawal w takim razie Łuczykowi na 2-1 w tym meczu. Wiem ze napewno asystowal przy ktorejs bramce - trzecia byla z rzutu karnego takze bez asysty.
reasumujac asysty zaliczyli w meczu nr:
1) Kusiak przy golu Gesli i Ożóg Przy golu Łuczyka
2) Streciwilk strzelal z dystansu (brak asysty) a przy drugim golu podawal Łuczykowi Iwanicki
3) no wlasnie kto podawał Pałkusowi?
4)pisza ze Pałkus dosrodkowywal

~polac | 2006-08-20 13:51

Pałkusowi też dośrodkowywał KUSIAK, sam to mówił w wywiadzie w \"dzienniku polskim\"

~fdk | 2006-08-20 13:53

Mieczysław Ożóg, 40 letni zawodnik Stali grał o niebo lepiej niż każdy z zawodników Odry. mietek na prezydenta!!!!!

~piotrr | 2006-08-20 14:26

kurwa dalczego stalowka wyglada jak kszo??? czy w klubie nie ma strojow w barwach klubowych. Wkurwia mnie granie w pomaranczowych albo czerwonych strojach

~fan | 2006-08-20 14:48

W ostatnim, niedzielnym meczu 4. kolejki gr.3 III ligi rezerwy Zagłębia Lubin poniosły porażke z Rakowem Czestochowa 1:2. Częstochowianie tym samym umocnili się na pozycji lidera, mając na swoim koncie 10 punktów.

~Fan | 2006-08-20 15:20

Widzieliscie moze kompilacje Siarki video.google.pl/videoplay?docid=-2427277915453425639&q=siarka+tarnobrzeg,
przydalaby sie o Stalowce, pzd dla fanow Stali

~Arni | 2006-08-20 15:34

Chlopaki a po ciul potrzebne takie cos ??
Jak cos robic to robic od poczatku a nie na bezczelnego kopiowac co jest juz zrobione (tym wypadku wykorzystanie czyjejs piosenki).

~gfhtrut | 2006-08-20 15:59

wszystko fajne tylko ten jebany hip hop nie ma juz prawdziwej huliganki

~Oks Hoodlum | 2006-08-20 16:06

Coś was Stalówka mało przyjechało. Ale dobrze, że przynajmniej zawitaliście do Opola.Pozdro

~lukasz | 2006-08-20 16:27

Stalowka sobie pieknie radzi w II lidze i Rakow w III. w nastepnym sezonie wielki mecz przyjazni Stalowka - Rakow
bedzie pieknie:)

~do Oks Hoodl | 2006-08-20 16:36

dobra dobra zobaczymy w jakiej liczbie wy zawitacie u nas...

~śródmieście | 2006-08-20 18:36

graltulajce dla naszych kopaczy
Dziekowa za wsparcie chlopakow
Podkarpacka Ośmiornica

~do oks | 2006-08-20 18:41

ilu was było na ostatnim meczu u nas jakies pare lat temu hę?najpierw sie nauczcie przegrywaća nie walic butelkami kozaczki.

~Seweryn | 2006-08-20 18:54

taki doping przydal by siew teraz stali za te pkt. zdobyte do tej pory video.google.pl/videoplay?docid=7694716681939395738&q=kibice

~kibol | 2006-08-20 18:56

siemka!!!

Pisze juz ze bramke dla stali zfobyl gesla w relacji pomeczowej na tej stronie!!!

~OKSfan | 2006-08-20 19:23

Kurwa jak wam sedziuje w kazdym meczu taki CWEL to sie nie dziwie kto wygrywa
PZPN PZPN JEBAC JEBAC PZPN

~wojtek | 2006-08-20 19:37

Jest juz skrot meczu na www.odra.tv
Pozdro

~do OKSFAN | 2006-08-20 19:48

wypad gościu z tej strony!i sie nie napinaj!z tego co wiem to też macie niezłych sędziów.trzeba było strzelac bramki a nie pruc sie do sędziego!powtarzam jakbyście wygrali to o sędziowaniu nie byłoby ani słowa.was kurwica brała z nieporadności swoich grajków a 2-3 liczmy że niekorzystne dla was decyzje sędziów które nie miałyby wpływu na dalszy przebieg meczu(druga żółta była ewidentna)rozgrzały was jeszcze bardziej.możecie miec pretensje tylko jak juz do sędziów anie do nas i gadki że na każdym naszym meczu takie pniaki sędziuja to wiadomo że wygramy.szkoda mi takich wpisów bo psują czystą i obiektywną wymiane zdań z obu stron.pzdr normalnych kibiców Odry.

~pz | 2006-08-20 20:12

BRAWO Stal SW !!! Ja jestem z Radomia i każdemu klubowi który ogra tych co do II ligi weszli poprzez znajomości w PZPN-ie ( czytaj Odra Opole) będę bił brawo !!! Teraz te psy z Opola szczekają na śędziego !!!! OKS PŁACZE ????? Zobaczcie kupczyki z Opola jak boli porażka w meczu w którym sędzia nie nadaję się do sędziowania !!! POZDROWIONKA DLA STALI SW - ŻYCZE WAM JAK NAJWIĘCEJ ZWYCIĘSTW ... POKAŻCIE ŻE KASA TO NIE WSZYSTKO ... Mam nadzieję że Radomiak wróci za rok do II ligi i wtedy będzie extra meczyk STAL- RADOMIAK !!!

~skróty meczu | 2006-08-20 20:14

www.odra.tv/index.php?co=glowna&id=99 ściągajcie i oglądajcie skróty meczu. widać dokładnie że bramke strzelił łuczyk więc nie kłócćie się że gęśla strzelił!!!

~heheh | 2006-08-20 20:35

teksty ze strony www.odra.tv
Patrząc na skład (chciałem napisać „skład stali”, ale mogłoby się skojarzyć ze skupem złomu, a dlaczego mielibyśmy się obrażać) drużyny ze Stalowej Woli można mieć skojarzenia z książką telefoniczną gdyż tylko niektóre nazwiska są znane, reszta z kolei wydaje się być anonimowymi.

Nie byłem nigdy biegły w przedmiotach ścisłych (a chodzi o rdzewienie produktów stalowych), ale u takich zawodników jak Mieczysław Ożóg rdza na nogach jeszcze się nie pojawiła. Możnaby się nawet pokusić o stwierdzenie, że nogi gracza Stali są czymś uszlachetnione, gdyż mimo takiego wieku potrafi utrzymać formę (nie do ciasta, choć żona pewnie byłaby z tego faktu bardziej zadowolona) drugoligową.

~kibol | 2006-08-20 20:41

heheheh lol!!!!WELasnie ze gesla a nie luczyk!!!!ZObacz sobie zdjecie!!!!lol i poczytaj relacje pomeczowa!!!:)

~ssw | 2006-08-20 20:48

a skąd Union Berlin ?

~Union :D | 2006-08-20 20:53

Też mnie to zastanawia ;)

~3r. | 2006-08-20 20:57

Odra Opole przegrała ze Stalą Stalowa Wola 0:1. Na konferencji prasowej nie pojawił się trener Miroslav Copjak, zastąpił go Ireneusz Haras, który bardzo zdenerwowany postawą arbitra chciał nawet opuścić ją przed końcem. Oto co mieli po meczu do powiedzenia szkoleniowcy obu zespołów.

Sławomir Adamus (Stal Stalowa Wola): To co wyprawiamy w Telidze przechodzi ludzkie pojęcie. Po 4 meczach mamy w swoim dorobku aż 10 punktów. Przypominam, że praktycznie wszystkie mecze gramy na wyjeździe, bo rywali podejmujemy w Gorzycach. Cieszę się bardzo ze zwycięstwa, tym bardziej, że bramka padła po stałym fragmencie gry ćwiczonym przez nas na treningach. Gramy swoją piłkę, niezwykle konsekwentnie. Nie przygotowujemy taktyki pod przeciwnika, a swojej gry jak widać nie możemy się wstydzić. Gramy dobrze i oby trwało to jak najdłużej. Na trybunach było nerwowo, ale nie bałem się o swoje zdrowie, to jest wpisane w ryzyko zawodowe.

Ireneusz Haras (II trener Odry Opole): To był słaby dzień sędziego. Uważam, że to my prowadziliśmy grę, a sędzia przeszkadzał nam, wszyscy widzieli co wyprawiał na boisku. Pierwszą połowę przespaliśmy, graliśmy słabo, ale w drugiej byliśmy zespołem lepszym. Uważam, że nie zasłużyliśmy na porażkę. Jestem bardzo zdenerwowany, bo widzieliśmy na boisku skandal z udziałem sędziego. W naszej drużynie nie wszyscy dzisiaj zagrali na maksa. Gramy takimi zawodnikami jakich mamy. Bramkę straciliśmy po stałym fragmencie. Wnioski czy był to błąd bramkarza wyciągniemy później.

źródło ; sportowefakty.pl

~elo | 2006-08-20 21:29

ej sory ze wam zajme czas ale mam taki problem bo sciagnalem sobie ten skrot emczu ze strony odry i jak wlanczam ten skrot to niemam obrazu tylko sam glos jest a niewiem czemu sie tak dzieje skoro mam wszsytkie zainstalowane kodeki

~do kibola | 2006-08-20 21:29

ale po 1. gdyby nie łuczyk to bramki by nie było. gęśla tylko ją wbił prawdopodobnie na linii lub w bramce. a jakby sie uczepić to gdyby strzelił gęśla to sędzia powinien odgwizdać spalonego bo na równi z gęślą był 1 obrońca odry reszta w raz z bramkarzem jakiś metr od bramki. ok to jest według mnie. nie ważne kto strzelił ważne że 3 punkty pozdro.

~oks | 2006-08-20 21:30

Do frajera z radomia: Jak kurwa mozna załatwic sobie awans po znajomosci w rzutach karnych?? Jezeli sugerujesz ze Odra kupila awans to jaka skurwa z radomia musiala ten mecz sprzedac...wiec morda krotko frajerze.....RADOMIAK-CAŁE ZYCIE W III LIDZE!!!

~ddd | 2006-08-20 21:30

spróbuj odpalić ten filmik na winampie lub na windows media player

~elo | 2006-08-20 21:41

probowalem na wszystkim i slychac tylko glos a nie widac obrazu

~kibol2 | 2006-08-20 22:02

hehehe ja tez niemoge otworzyc jest tylko glos!!!!A jesli by gesla nie dotknal tej pilki to by nie wpadala ona dop bramki wiec nie kluc sie!!!A jesli nie wierzysz to zapytaj sam luczyka to ci odp.!!!!

~rzeszowiak | 2006-08-20 22:09

nogi mietka sa uszlachetnione..... w stalowej my wiemy czym;D, jego pluca tez;) a przede wszystkim przelyk;)

jesli chodzi o filmik ja jade na kodeku ffdshow i dziala

~polac | 2006-08-20 23:34

Drodzy kibice Odry i Radomiaka, polemikę między swoimi klubami to uprawiajcie na swoich stronach :) Pozdrawiam!

~lubelak | 2006-08-20 23:59

ja spokojnie obejrzałem więc komuś brakuje kodeków.

~kibiczopola | 2006-08-21 01:11

niema co duzo gadac dobrze wasza ekipa grala dlatego wygrala, sedze mial chuj do tego bo tak jak ktos napisal wczesniej gdybysmy wygrali to niebylo by gadania na sedziego , macie dobra ekipe , jezdzicie na meczu tez dobrymi ekipami i takich zespolow trzeba w 1 lidze

~jordache | 2006-08-21 07:32

DO KIBICZOPOLA

.dzieki za obiektywnosc, gratki dla prawdziwych kiboli z OPOLA

~pz | 2006-08-21 07:49

Gościu z Opola nie pojechałem ci od frajerów więc i mnie nie wyzywaj !!!! Pytasz jak można kupić mecz w karnych ??? Odpowiadam .... Wystarczy kupić 2 zawodników drużyny przeciwnej , żeby ich nie strzelili... Natomiast śedziemu można powiedzieć że do tych karnych musi doprowadzić , bo tam \"mamy swoich ludzi \" - cytat zaciągnięty z Copijaka... POZDROWINKA KOLEDZY ZE STALÓWKI !!!!! TAK TRZYMAĆ !!!!

~Boss | 2006-08-21 08:30

KOŁYSKA DLA MARKA !!!
W piątek, a więc w przeddzień meczu w Opolu pomocnikowi „Stalówki”, Markowi Kusiakowi urodził się syn. Koledzy Marka nie zapomnieli o tym niezwykłym wydarzeniu i tuż po zdobyciu bramki, Kamil Gęśla wraz z innymi piłkarzami Stali ustawili się w szeregu i uhonorowali narodziny Kusiaka - juniora słynną „kołyską”.

~Szop | 2006-08-21 08:42

MY STALÓWKI wierni fani!
Fanatycznie przywiązani
Mamy tlyko jeden cel!
DOPINGOWAĆ ZKS!
MY STALÓWKI wierni fani!
Fanatycznie przywiązani
Mamy jeszcze jeden cel!
Jeba* Mielec bo to cwel!

~om | 2006-08-21 08:49

na stronie odry tv masz info jakie musisz mieć kodeki

~kibol | 2006-08-21 09:22

K-Lite Codec Pack !!!!TO sobie sciagnij wpisz w googlech i wybierz jedno z tych,to wtedy oddworzy ci sie tez i obraz!!!:)

~kk | 2006-08-21 22:23

głosujcie na Stalówke bo Łomża nam odskoczyła!!!!!!!!!! www.2liga.pl/

~arek | 2006-08-22 19:28

Stalowka w tym sezonie pewne utrzymanie. W nastepnym 3-4 znaczace wzmocnienia i walka o pierwsza lige.

~?Karol? | 2006-08-23 23:36

Zgadzam sie ale dlaczegóż by nie \\ sprawić niespodzianki i w tym sezonie przejśćdo 1 ligi:D
PzDr

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

ŁKS Łagów - Stal Stalowa Wola

ŁKS Łagów             Stal Stalowa Wola
2020-11-29, godz. 12:00
Bilans gier

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Puławy 20 15-3-2 48
2 Sokół Sieniawa 20 12-7-1 43
3 Stal Stalowa Wola 20 12-2-6 38
4 Wisła Sandomierz 20 10-7-3 37
5 Avia Świdnik 20 10-6-4 36
6 Wólczanka W. Pełkińska 20 11-3-6 36
7 KSZO Ostrowiec Św 20 10-3-7 33
8 Siarka Tarnobrzeg 20 9-4-7 31
9 Podhale Nowy Targ 20 9-4-7 31
10 Chełmianka Chełm 20 8-4-8 28
11 ŁKS Łagów 20 8-4-8 28
12 Lewart Lubartów 20 6-8-6 26
13 Wisłoka Dębica 20 6-8-6 26
14 Korona II Kielce 20 7-2-11 23
15 Stal Kraśnik 20 6-4-10 22
16 Orlęta Radzyń Podlaski 20 5-4-11 19
17 Cracovia II 19 5-3-11 18
18 Podlasie Biała Podlaska 20 5-3-12 18
19 KS Wiązownica 19 4-4-11 16
20 Jutrzenka Giebułtów 20 4-4-12 16
21 Hetman Zamość 20 1-5-14 8

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 0 km 5
KSZO Ostrowiec Św 0 km 150
Jutrzenka Giebułtów 0 km 0
Hetman Zamość 0 km 230
Wisłoka Dębica 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
KS Wiązownica 0 km 0
ŁKS Łagów 0 km 0
Sokół Sieniawa 0 km 0
Cracovia II 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (2426) » 1938fc (1497)
» Edek38 (1260) » Vielitz44 (1233)
» Filip kacper k. (1127) » Kamil (789)
» Fanatyk38 (789) » Rafix (768)
» Kamilosss (557) » Acer (486)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
Stal Stalowa Wola - Wisła Sandomierz
» Polecamy






Losowe galerie

Sandecja Nowy Sącz - STAL (2:1)
2003-11-08
Ilość zdjęć: 3
Wyświetleń: 6 579 razy
STAL - Motor Lublin (3:2)
2014-03-08
Ilość zdjęć: 20
Wyświetleń: 30 421 razy
Wisłoka Dębica - STAL (1:1)
2001-09-22
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 6 085 razy
STAL - GKS Tychy (1:1)
2015-09-05
Ilość zdjęć: 30
Wyświetleń: 40 856 razy
Osób Online: 48 / Czas gen. strony: 0.0157