Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Stal - Polonia Bytom 0 : 5 (0:2)

Stal - Polonia Bytom  0 : 5 (0:2)
STAL - POLONIA BYTOM 0:5 (0:2)

0-1 Rozmus (5)

0-2 Jurczyk (15)

0-3 Trzeciak (76)

0-4 Mężyk (89)

0-5 Mężyk (90)

Komentarze (30)

~Marcin ;) | 2006-08-27 10:41

Nic się nie stało STALÓWKA nic się nie stało.



Wiara co przetrwa w nas !

~zetkaesiak! | 2006-08-27 10:41

ale masz problem,przestań być kibicem i po sprawie!!!:)

~Heniek | 2006-08-27 10:43

slabiutki mecz, ale z drozyna trzeba byc na dobre i na zle. (przegrywac trzeba potrafic)

~andrzej | 2006-08-27 10:47

mam pytanie do niktorych kibicow siedzacych na krytej, jak przed meczem kibice poloni szukali zadymy ( m.in. straszyli gnojkow od pilek, zabrali dwie pilki, skakali przez plot i jeden startowal do porzadkowego, incydent z tomkiem wietecha, ...) to wszyscy darliscie sie gdzie jest policja, czego ich nie ma, dlaczego tak jest ze moga sobie na to pozwalac, zeby cos z tym zrobic, a jak w koncu policja wpadla na ich sektor i jak najbardziej slusznie wypierdolila ze stadionu tych gowniarzy ktorzy mysla ze jak sa 300 km od domu to moga sobie na wszystko pozwalac to wszyscy jak jeden maz krzyczeliscie \"ty kurwo zostaw kibica\"
do kurwy nedzy zdecydujcie sie.
Ja w tym wypadku jestem zdecydowanie za policja
a przez takich jak wy tylko narasta nienawisc do policji.

~bulek | 2006-08-27 10:53

Poważnym błędem było wyjście na mecz jednym napastnikiem. Mam nadzieje, że trener Adamus zdał sobie z tego sprawę i więcej u siebie tego nie zrobi. Takie ustawienie, przy bardzo słabych skrzydłowych jest zgubne ponieważ poprostu oddaje się inicjatywe i liczy nie wiadomo na co? Bo na kontry nie było co liczyć. Tak można grać na wyjazdach gdzie rywal jest mocniejszy i wiadome jest, że będzie atakował. Z Polonią Bytom u siebie nie można tak zaczynać! Kamil Gęśla osamotniony w ataku był bezradny jak Żurawski z Ekwadorem. Zanim ktoś łaskawie do niego podłączył, to było już po piłce i akcja w drugą stronę. Pierwszy do zmiany i to już po 15min był Iwanicki. Grał straszny piach i już wtedy powinien go zmienić Tadek. Nie rozumiem ludzi, którzy czepiają się Sierżęgi, dla mnie gracza meczu jeśli chodzi o Stal. Jako jedyny próbował grać w piłke i nawet o dziwo wychodziło mu to bardzo fajnie. Od pewnego czasu zauważyłem, że gra Stali polega na tym, że: Gramy do Mietka, a on coś z tym zrobi. Tak nie można! Wychodzi póżniej na to, że jak Mietek ma gorszy dzień, to cała drużyna wypada fatalnie. Podobnie było w I połowie z Polonią W-wa, kiedy to Ożóg nie radził sobie z murzynem. W II jak Mietek zaczął ogrywać murzyna, to i gra inaczej wyglądała. O wczorajszym meczu trzeba jak najszybciej zapomnieć, ale trzeba pamiętać jeszcze jedno: Stal personalnie, to ma skład solidny trzecioligowy! Ratuje ich jedynie gra zespołowa i walka. My poza 40-letnim Ożogiem i wczoraj Bogusiem niestety nie mamy zawodnika, który potrafiłby wziąć gre na siebie i sam roztrzygnąć losy meczu. A to,że na początku meczu kartki dostali Ożóg i Sierżęga, tłumaczyć należy chyba jakimś chytrym planem pseudo sędziego. Stalowej pozostaje w tym składzie tylko walka do upadłego o każdy punkt i liczyć chyba na ten fart, który do wczoraj ich nie opuszczał. Wiem, że Wy sznowni \"znafcy\" macie inne zdanie, ale ono mnie wali, ja jestem realistą i obiektywnie patrze na Stal.

~fgwdfhs | 2006-08-27 10:55

z tego co jest mi wiadomo jak sie zaczely incydenty przed meczem to cala kryta krzyczala do polonistow \"wypierdalac\" a tobie niewiem skad sie to wzielo o tej policji

~424254 | 2006-08-27 11:00

ooo a co bylo podczas meczu z odra w opolu jakbysmy przegrali to tez wina sedziego ? ale z was sa matoly jakbysmy wygrali to by nikt nie czepial sie sedziego wiec dajcie na luz przegralismy 0-5 bo stracilismy 2 glupie bramki (wieprzec tobie dziekujemy wypie******) i trzeba bylo sie otworzyc calkowicie myslac chociaz o remisie i wiadomo wtedy padly bramki z kontry to nie ma roznicy czy przegralismy 0-5 czy 0-2 pilkarze chcieli walczyc chociazby o ten remis ale jeszcze pozniej skrzydla naszym podciela czerwona kartka dla naszego kopacza nie ma co narzekac na pilkarzy

~do fgwdfhs | 2006-08-27 11:06

to chyba byles na innym meczu, albo skoro mowisz \"z tego co mi wiadomo\" to znaczy ze pewnie na internecie w tym czasie siedziales, ja siedzialem na krytej na wysokosci pola karnego i wszystko slyszalem, okrzyki do polonistow typu wypierdalac owszem byly ale do policji pretensji bylo tez sporo, a jakby nie policja to ta cholota z bytomia by pewnie po boisku biegala w drugiej polowie, i wtedy pierwszy bys krzyczal POLICJA !!!!!!!!!!!!!!!!!!

~do wyzej | 2006-08-27 11:14

bylem na tym meczu w tej chwili bylem za trybuna kryta i nie mow ze kryta miala pretensje bo pewnie pretensje mieli jacys spoleczniacy wiec nie mierz wszystkich jedna miarka bo tak nie jest i ciekaw jestem ktory z nas pierwszy by krzyczal \"policja\" jesli przyszlo by co do czego bez odbioru spoleczny obywatelu

~do bulek | 2006-08-27 11:40

popieram z jednym wyjątkiem - sierżęga był najsłabszy ..... całą 1 połowę przestał na ochłapach na lewej stronie .... nie wracał i nie krył w ogóle przez co co chwilę prokurował zagrożenie. .... ni miał siły biegać .... ty chyba z jego rodziny jesteś .... pozdrawiam

~tomek | 2006-08-27 11:42

najlepiej sie debile powybijajcie, wszystkiemu winne sa PSY nie, zajmijcie sie normalnym dopingiem przygłupy, wam tylko naparzanki i wyklinanie w głowie

~bulek | 2006-08-27 11:46

Nie jestem z jego rodziny, a nawet do tej pory go nie doceniałem, ale widocznie Ty widzisz to co chcesz widzieć, a nie widzisz faktów!

~andrzej | 2006-08-27 11:51

ja nie mowie ze cala kryta krzyczala zeby policja cos robila, po prostu bylo duzo ludzi ktorzy tak krzyczeli a potem widzialem tych samych ludzi ktorzy krzyczeli \" ty kurwo zostaw kibica\"
i oto w moim komentarzu chodzilo i do nich pisalem pierwszy komentarz, jest jeszcze inna sprawa, obrona choloty ktora mysli ze moze wszystko i naskakiwanie na policje zo to ze ich sprowadza na ziemie, a ze robi to sila?? no coz, ja nie wyobrazam sobie sytuacji ze policja podchodzi do nich i mowi \"czy zechcielibyscie opuscic sektor i udac sie domu\"
smiech na sali, po to jest policja zeby interweniowac, a ze czasami musi to robic brutalnie, nie ma innego wyjscia, na bydlo to jest jedyna metoda, a ze bydlo jest bydlem to widac po zachowaniu, a o zachowaniu kibicow polonii przed meczem nie moge nic innego powiedziec jak tylko to ze widzialem bydlo, nie ublizajac bydlu, bez odbioru :)

~OMI | 2006-08-27 12:08

Chlopaki dajcie na luz a nie sie napinac! Podziekowac tzreba wieprzeciowi ktory jak kolek na boisku stal i puszczal pilki na kontre!! Nie ma co na \"PSY\" narzekac bo to nie ich wina! Jak by ich nie usuneli to by na boisko wpadli! A tak poza tym nasi starali sie na remis ale sierzega dopstal czerwona i to podcielo naszym skrzydla. He he fajnie sie zgasili ci z bytomie jak zaczelismy spiewac \"jechac z kurami stalowka jechac z kurwami\" :D Fajny byl ten koels na krytej zaczal spiewac \" Proboszcz sie pytol co to jest polonia bytom \" lol :D pozdro dla niego i dla wszystkich kibicow STALOWKI & RESOVI & RAKOVI

~Andrzej | 2006-08-27 12:23

Ty policyjny psie.
Wez sie lepiej tu nie udzielaj.

Policja to sa bezmozgi - osoby, ze zjebana psycha, nieudacznicy zyciowi.
I takie swiry wyzywaja sie na kim sie da.
To nie tylko chodzi o kibicow i mecze - co nomalnie robia na ulicach ?!?!?
Ostatnio kumpel w nocy narabany - to kryminalna ze Stalowej Woli - ci co jeszcza szarym chyba passatem - wjechali na chodnik skuli go w kajdany wywiezli pod san i piwerdol spucili - ot tak za nic bo chyba debilom zona dupy nie dala i sie musili dowartowsciowac - katyjac niewinna osobe.

Jesli chodzi o tych z \"szarego passata\" to neistety juz wielu osobom ostatnimi czasy najebali za darmo - za to ze oni maja odznake a ktos nie ma.

I ty Andrzeju - pedale jeszcze bronisz tych skurwysynow ?!? Moze zmienisz zdanie jak kiedys wieczorkiem zawina cie na miescie i wywioza cie na drugi koniec stalowej i przekatuja palami !

Takich sytuacji ostatnio slyszy sie od ciula - i ot nei tylko w stalowej ale i wszedzie.

~do andzeja | 2006-08-27 12:27

nie zgadzam sie z tobom w calosci czy te kurwy musieli ich tak skatowac czy nie mogli bic po nogach uzyc gazu i wsadzic do autokau?? Musieli kurwa ich napierdalac pałami ile wlezie i gdzie popadnie to juz jest zdecydowanie nad uzycie kurwa wiem sam jaki jest bol jak sie dostanie palą po plecach a co dopiero po glowie (jeszcze po glowie nie dostalem i mam nadzieje ze nie dostane) czytalem komentaze na kibice net i wienkszosc nie ma wontpliwosci rzeszowska prewencia to nie wyzyte kurwy najgorsze w Polsce

~zc | 2006-08-27 12:50

co z Wami chłopaki, czepiacie sie Jara a kto zawalil pierwsze bramki jak nie Drabik??? Niestety to On mial wczoraj slabszy dzien..Pozdro

~andrzej | 2006-08-27 12:50

do poprzednika ktory zaczal\" ty policyjny psie\". poczatek twojego komentarza swiadczy najlepiej o tobie, tak wiec jakakolwiek wymiana zdan wydaje mi sie zbedna
Ps. ja nie bronie calej policji i zawsze, moj komentarz dotyczyl tylko tego przypadku w ktorym nie mam watpliwosci ze policja zachowala sie slusznie, takze najpierw prosze przeczytac dokladnie to co napisalem a potem komentowac, bo zaraz pojawia sie komentarze ze bronie policjanta ktory spalowal kogos w Zakopanem, milego siedzenia na internecie przez cala niedziele zycze!

~fazersko | 2006-08-27 14:50

jara to sie wszyscy czepiacie co mecz-MOIM ZDANIEM NIESLUSZNIE,bo bez niego kompletnie nie widze naszej obrony...a ja tu widze ze drabik to wyrosl na taka mega gwiazde naszego zespolu!!niezly fan clubik sie stworzyl;wczoraj byl wrecz beznadziejny,pierwsza bramka to tylko jego zasluga,przy drugiej nie wybil pilki i zeszmacil...a 10 minut pozniej tez o malo co po jego \\\\\\\"pieknej\\\\\\\" interwencji malo co nie padla bramka na 3:0...ponadto gral wczoraj wielka zenade i to trzeba przyznac,albo zle wychodzil,nie nadazal,spoznial,byl strasznie niepewny...cos mu sie chyba jemu jedynemu powrzewracalo,niech sobie jeszcze ten lepek bardziej wygoli,2 kg zelu a potem sie lapie za lepek \\\\\\\"o qrwa nie nadazylem\\\\\\\"...MACIOR WRACAJ JAK NAJSZYBCIEJ !!!!!!!!!!!!!!
poza tym mysle ze nic sie nie stalo,bo praca glownego i liniowego byla wczoraj nad wyraz wytezona na nasza niekorzysc,nie byl nasz dzien,zabraklo szczescia...pare czynnikow sie na to zlozylo;)wierze ze teraz bedzie tylko lepiej i licze na rehabilitacje w nastepnym,jakze trudnym meczu z handlarzami z sosnowca;)hahah
a tak swoja droga to polkowice juz powinny zostac relegowane z 2 ligi,przybytek szmaciarzy sprzedawczykow !a ten bartos nie byl na liscie fryzjera??

~19STALOWKA38 | 2006-08-27 16:46

www.19stalowka38.blog.onet.pl OTWARTA!!!RELACJA LIVE I POMECZOWA Z PRAWIE KAZDEGO MECZU!!!ZAPRASZAM!!!!BEDE SIE STARAL RELACJONOWAC JAK NAJWIECEJ MECZY LIVE!!!IERWSZY MECZ Z RELACJA NA ZYWO JUZ ZA TYDZIEN W MECZU Z ZAGLEBIEM SOSNOWIEC!!!

*ZAPRASZAM*

~zetkaesowiec | 2006-08-27 18:01

to pałowanko polonii przypomina mi akcję jebanego AT w biłgoraju. CHWDP

~Stalowiak | 2006-08-27 18:40

niektóre komentarze typu dobrze tak polonistom czy z chołotą trzeba ostro mnie niestety smieszą albo dobijaja........dobra krzyczeli sobie piłke zabrali, Tomka chciał jakis cymbał udezyc ale nie trafił ale. po kiego huja psy znęcają sie nad wszystkimi co kurwa monitoring miał byc w gorzcach a gdzie był huj co miał kamere stał na krytej jaki potem problem złapac najbardzoej agresywnych i do nich sie rprzyczepiac dalczego mają cierpiec wszyscy!! przemocy mówie nie!! a zwłaszcza PSY z rzeszowa są takie co zrobili na meczu z zydami?? kibocom Zydów ?? i za coucierpiało tyle niewinnych osób dzieci!! dlaczego teraz ucierpieli wszyscy oni chcą sie powyrzywac. miło by było jednemu z drugim jakbys pojechał na mecz albo twoje dziecko albo brat i za byle gówno wrócił s pregami na głowie plecach!! pewnie większosc co pisze komentarze typu dobrze im tak to nigdy na wyjezdzie nie była !! CHWDP nie wyrzywajcie sie na ludziach ..POZDRO DLA PRAWDZIWYCH KIBICÓW!!
DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE WIERNI PO PORAZCE !!STALÓWKA

~pew | 2006-08-27 18:49

Popieram w 100% poprzedni wpis...Jedyny normalny wpis;)

~Stalowiec | 2006-08-27 20:34

Nie no mecz sezonu :-) To co wyrabial wczoraj Jaro Plątonogi z Drabikiem wolalo o pomste do nieba, choc Wietecha tez przy przynajmniej jednej bramce sie nie popisal, obrona byla dziurawa jak szwajcarski ser, ataku nie bylo co jeden Kamilek zrobi w polu karnym? 4-5-1 to sie gra na wyjazdach a nie u siebie gdzie trzeba atakowac a nie myslec o obronie zreszta wczoraj dziurawej, Iwanickiemu odskakiwala pilka jak nigdy a Kusiak ruszal sie ociezale jak slon, jedynie kogo mozna pochwalic to Bogusia Sierzege i o dziwo Tadzia Krawca, Polonia nie jest to jakas strasznie mocna druzyna,, grali tez ze szczesciem co strzelalo to wpadalo..

~maciek | 2006-08-27 21:03

stalowka w meczu miala raptem max. 5 okazji do strzelenia bramki w calym meczu przewazala polonia i to wlasnie tam powedrowaly w pelni zasluzone 3 punkty oczywiscie boli tak wysoka porazka ale wiadomo po stracie pierwszych dwoch bramek trzeba bylo zagrac bardziej ofensywnie i to spowodowalo utrate nastepnych i oczywiscie ta czerwona kartka jesli chodzi o zachowanie policji to CHWDP

~safał | 2006-08-27 22:13

śmieszą mnie te sztuczne brojlery które tak sie napinają jak zjeżdża Sovia . Niektórzy Ci co siedzą za bramką i na krytej mają więcej wyjazów niż wy włosów na głowie . Wy nawet na mecz nie patrzycie ! Stara Gwardia z pod krytej

~dżeryk | 2006-08-27 22:18

Brojlery niech sobie jeżdżą na Burdze lac się wodą z wieśniakami ! BZC z Garażu

~nosek | 2006-08-27 22:58

wreszcie ktoś ze starej ekipy zabrał głos . Dopingujmy Stal a nie kłócimy sie . Pozdro dla tych co byli na barażach w Knurowie i w Lesznie !BZC

~stalofka | 2006-08-28 10:55

BRAWO POLICJA!!! debile won ze stadionow

~Zygi | 2006-08-29 16:25

napierdalacie na wszystkich jak im coś nie wyjdzie, jak jest wygrana to byście im do dupy weszli-cwele-i wy się nazywacie kibicami heheh wolne żarty

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Wisła Puławy

Stal Stalowa Wola             Wisła Puławy
2020-10-31, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Stal Kraśnik

Stal Stalowa Wola             Stal Kraśnik

2 : 0

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Puławy 16 13-2-1 41
2 Sokół Sieniawa 15 8-7-0 31
3 Wólczanka W. Pełkińska 15 9-2-4 29
4 Wisła Sandomierz 14 8-5-1 29
5 Stal Stalowa Wola 14 8-2-4 26
6 Avia Świdnik 15 7-4-4 25
7 ŁKS Łagów 15 7-4-4 25
8 Siarka Tarnobrzeg 15 6-4-5 22
9 Podhale Nowy Targ 14 6-3-5 21
10 KSZO Ostrowiec Św 15 6-2-7 20
11 Wisłoka Dębica 15 5-4-6 19
12 Lewart Lubartów 15 4-6-5 18
13 Chełmianka Chełm 14 5-3-6 18
14 Cracovia II 15 4-3-8 15
15 Stal Kraśnik 15 4-3-8 15
16 Orlęta Radzyń Podlaski 15 4-3-8 15
17 Podlasie Biała Podlaska 13 4-2-7 14
18 Korona II Kielce 13 4-1-8 13
19 Jutrzenka Giebułtów 14 3-3-8 12
20 KS Wiązownica 14 2-3-9 9
21 Hetman Zamość 15 1-4-10 7

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 0 km 5
KSZO Ostrowiec Św 0 km 150
Jutrzenka Giebułtów 0 km 0
Hetman Zamość 0 km 230
Wisłoka Dębica 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
KS Wiązownica 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2020-10-24 ŁKS Łagów - STAL
2020-10-31 STAL - Wisła Puławy
2020-11-07 Sokół Sieniawa - STAL
2020-11-11 STAL - Orlęta Radzyń P..
2020-11-14 Cracovia II - STAL
2020-11-21 STAL - Podhale Nowy Targ
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (1883) » Edek38 (1260)
» 1938fc (1187) » Vielitz44 (1114)
» Filip kacper k. (1000) » Rafix (768)
» Fanatyk38 (752) » Kamil (629)
» Kamilosss (534) » Acer (480)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
Stal Stalowa Wola - Wisła Sandomierz
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - ROW 1964 Rybnik (0:0)
2015-10-03
Ilość zdjęć: 27
Wyświetleń: 19 762 razy
Siarka Tarnobrzeg - STAL (1:2)
2013-05-18
Ilość zdjęć: 78
Wyświetleń: 242 642 razy
Elana Toruń - STAL (2:1)
2018-08-04
Ilość zdjęć: 1
Wyświetleń: 903 razy
ŁKS Łomża - STAL (2:0)
2007-05-09
Ilość zdjęć: 4
Wyświetleń: 6 134 razy
Osób Online: 10 / Czas gen. strony: 0.01942