Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Mobilizacja na KSZO !

Mobilizacja na KSZO !

Mobilizacja na KSZO!

Piłkarzom Stali Stalowa Wola szczególnie zależy na meczu w Ostrowcu. Chcą powtórzyć wynik z Opola


Pod znakiem zapytania stoi występ w Ostrowcu przeciwko KSZO pomocnika Stali Stalowa Wola, Janusza Iwanickiego (z lewej). Piłkarze drugoligowej Stali Stalowa Wola szykują w Ostrowcu Świętokrzyskim niespodziankę. W dzisiejszym pojedynku z miejscowym KSZO, który jest traktowany przez kibiców jak derby, obiecują wywalczyć punkty. Pytanie tylko, ile ich będzie...


- Może uda się powtórzyć wynik z Opola, gdzie wygraliśmy z Odrą 1:0. To byłby wspaniały scenariusz - mówi Sławomir Adamus, trener Stali. - Oglądałem spotkanie w Ostrowcu KSZO z Kmitą Zabierzów, zakończone wynikiem 0:0. I goście walczyli z miejscowymi jak równy z równym. Nie widzę powodów, dlaczego i my nie mielibyśmy się tak zaprezentować. Stać nas na „wyszarpanie” jakichś punktów KSZO. Tym bardziej że w zespole rywali zabraknie dwóch podstawowych piłkarzy, bo obrońca Tomasz Copik pauzuje za kartki, a kontuzjowany jest Marcin Rogoziński.



PLAGA KONTUZJI
Dla trenera Adamusa spotkanie w Ostrowcu będzie wyjątkowe. Z KSZO wywalczył niegdyś jako piłkarz awans do ekstraklasy, tu też został uroczyście pożegnany, gdy odchodził z zespołu, a od prezydenta miasta dostał nawet... magnetowid.
- Czasy w KSZO wspominam bardzo miło - przyznaje szkoleniowiec. - Jest tu fajny stadion, atmosfera, kibice. Dobrze byłoby pokazać się z jak najlepszej strony. Oprócz mnie w KSZO grali też kiedyś Jarek Wieprzęć i Tadek Krawiec, im też będzie szczególnie zależeć.
Niestety, w „Stalówce” pod znakiem zapytania stoi także występ dwóch zawodników. Stłuczoną kość ogonową ma Jaromir Wieprzęć, a kostkę - Janusz Iwanicki. Prawdziwy ból głowy to ma jednak trener KSZO Wojciech Borecki.
- Oprócz Copika i Rogozińskiego nie zagrają też Marcin Woźniak, Rafał Wójcik, Radosław Mikołajek, Michał Maciejewski. Jeszcze nie miałem tak fatalnej sytuacji kadrowej - martwi się Wojciech Borecki.



ŻAK TEŻ JEDZIE
Na spotkanie z KSZO, które rozpocznie się o godzinie 19, wybiera się sporo kibiców ze Stalowej Woli. Także prezes Stali, Bronisław Żak, uznał, że nie może go zabraknąć w Ostrowcu.
- Miałem spotkanie z piłkarzami i mobilizowałem ich przed spotkaniem z KSZO - mówi prezes Stali. - W Ostrowcu jest szansa na trzy punkty. A kolejny mecz chcemy już zagrać u siebie na stadionie w Stalowej Woli, a nie w Gorzycach. 16 września z Piastem Gliwice. Klub zrobił to, co do niego należało, wyłożył blisko 80 tysięcy złotych na modernizację stadionu, chociaż to mocno zburzyło nasz budżet. Ale chcieliśmy wyjść naprzeciw kibicom, zrobiliśmy nowe szatnie, boksy dla piłkarzy, monitoring, tunel wyprowadzający zawodników na murawę.


Źródło: "Echo  Dnia"

Komentarze (93)

~Stalowiak | 2006-09-8 10:13

www.allegro.pl/item126345407_koszulki_pilkarskie_twoj_pomysl_ksywa_gratis.html

moze by tak zamówic kilkadziesiat sztuk w barwach zielonych z czarnym paskiem i na plecach stalówka?? i sprzedawac na stadionie?? co wy na to prosze wypowiadac się( sprzedawac oczywiscie tak po 60 zł i to co zarobimy przeznaczyc na oprawy wyjazdy i flagi itp??.

STALÓWKA

~biela | 2006-09-8 11:47

dobry pomysl !! popieram bo malo ludzi ma koszulki a napewno chcieliby kupic bo nigdzie przeciez nie mozna dostac i w ogole nic zwiazanego z klubem nie mozna kupic poza szalikami w maratonie ...
moze by tak zrobic wreszcie jakis sklepik ??? z koszulkami, szalikami i gadzetami jakimis mniejszymi ??

~Korek | 2006-09-8 12:58

Myslicie ze taki sklepik by u nas dzialal z powodzeniem??

~bbbbaa | 2006-09-8 15:26

TY SIE DOBRZE CZUJESZ? KTO CI DA 60 Zł ZA KOSZULKE..... BO JA NAPEWNO NIE!

~st | 2006-09-8 16:26

gdzie bedzie jakas relacja?

~do st. | 2006-09-8 17:09

na stadionie będzie relacja misiu kolorowy:) na stadionie przy ulicy świętokrzyskiej

~arlo | 2006-09-8 17:12

dobra ja biore auto i wyjezdrzam z ziomami:D do zobaczenia w Ostrowcu !

~Slamsy | 2006-09-8 17:35

Co wy myslicie ze ktos od was na stadionie wezmie te koszulki,hehehehehe,po pierwsze nikt nie bierzez ze soba w chuj kasy na mecz a po drugie to ten sklepik to jest dobry pomysl tylko trzeba pomyslec i na bierzaco robic cos nowego po przystepnych cenach a wtedy,moze i by sie ten sklepik utrzymal czyli wychodzi na to ze musie sie tym zajmowac ktos z glowa to tak tylko zeby jakis idiota sie za to nie wziol

~Komar88l | 2006-09-8 17:40

www.ekstraklasakibice.fora.pl ZAPRASZAM NA NOWO POSTAŁO FORUM PIŁKARSKO-KIBICOWSKIE!!!

~piter | 2006-09-8 17:54

bedzie relacja live dzies na necie

~live | 2006-09-8 18:34

~piter | 2006-09-8 18:37

dzieki

~Tiger | 2006-09-8 18:47

widze ,że nie wszyscy wiedzą ,że jest możliwośc kupienia oryginalnych koszulek Stali prosto z igły.
Cena 50 zł

~bic kszokow | 2006-09-8 18:51

tiger:moze uzupelnisz swoje info,gdzie te prosto spod igly za 50 zyla mozna nabyc koszulki?z gory dzieki,pozdroo

~tiger | 2006-09-8 19:01

Pisząc prosto z igły miałem na myśli firme Regio.

Pozdro dla kumatych

~nn | 2006-09-8 19:08

czy jest gdzies relacja na zywo z meczu?

~maciejek | 2006-09-8 19:09

witam, jest gdzies moze relacja live z meczu? pozdrawiam

~Slamsy | 2006-09-8 19:12

szlag szkoda ze nie moge byc tera akurat na meczu w ostrowcu ale mam nadzieje ze bedzie tam dobrze i nasi pokaza co potrafia

~jebac kszo | 2006-09-8 19:12

prosto z firmy regio sa za 60 zlotych !

~Slamsy | 2006-09-8 19:13

no wlasnie napisali ze na Kszo live ale tam nic nie ma do chuja i kurcze nie wiem sam

~sasa | 2006-09-8 19:14

ilu naszych jest wie ktos moze i czy jakies flagi wywiesili
??

~hhh | 2006-09-8 19:19

19 minuta 0:0

~relacja | 2006-09-8 19:20

93,5 mhz Radio Leliwa

~d | 2006-09-8 19:21

Na żywo relacja:
nazywo.interia.pl/

~wwwwww | 2006-09-8 19:25

stalowka przegrywa 1:0 :(

~lol | 2006-09-8 19:25

1-0 dla kszo

~lol | 2006-09-8 19:26

po bledzie bramkarza

~sasasa | 2006-09-8 19:26

kurde 0:1 mac dawac chlkopaki

~arek | 2006-09-8 19:27

skad info ?

~daaa | 2006-09-8 19:27

BZDURA!!!
0:0 patrzcie rlacja LIVE

~sasa | 2006-09-8 19:28

kurwa o;1 pewne info

~ble | 2006-09-8 19:29

~AAA | 2006-09-8 19:29

TE RELACJE LIVE SA DO BANI :(

~mmmm | 2006-09-8 19:29

moze tamci maja lepsza relacje i jest 1:0... Bo maja od chlopakow ze stadionu a relacje live sie spozniaja zawsze. pozddro

~zzzz | 2006-09-8 19:29

0:0 patrz tępaku

~AAA | 2006-09-8 19:31

ABYS SIE SAM TEPA GLOWO NIE ZDZIWILL 23min 0:1

~Gs. | 2006-09-8 19:32

No stalowka dostaje 1:0 info z leliwy....

~aaa | 2006-09-8 19:32

niestety przegrywamy, bramke strzelil Kanarski. Na jakiej czestotliwosci jest Leliva ?

~kibic | 2006-09-8 19:32

kszo - stal 1-0 kanarski po bledzie wieprzecia i wietechy

~om | 2006-09-8 19:33

0:1 21min.Kanarski info radio kielce nastepne info w tym radio o 19.50

~JACEK | 2006-09-8 19:33

jets 32 minuta ia jest 0:0

~sasa | 2006-09-8 19:33

jak sie kurwa zzz nie znasz to sie nie odzywaj 0;1

~mmm | 2006-09-8 19:33

32 min. 1:0 w plecy srzelil Kanaraski

~:/ | 2006-09-8 19:33

fuck :/

~lol | 2006-09-8 19:35

piast-ruch 0-1

~jacek | 2006-09-8 19:35

prawda 1:0 dla kszoków

~lol | 2006-09-8 19:37

stalowka strzal w slupek

~polac | 2006-09-8 19:38

70.85.103.141/pilka.htm kliknijcie na herb naszej stalówki i będziecie mili relację

~om | 2006-09-8 19:52

koniec I polowy 0:1

~lol | 2006-09-8 19:54

znow po bledzie wieprzecia i wietechy

~ff | 2006-09-8 19:54

duzo ludzi na meczu ?

~lol | 2006-09-8 19:56

i jeszcze tadzio z sierzenga w skladzie - nie wyglada to dobrze

~om | 2006-09-8 19:58

3500 widzów

~do lol | 2006-09-8 20:02

odpierdol sie od Sierzegi fachowcu!!!

~lol | 2006-09-8 20:06

do nikogo sie nie przypierdalam , oceniam to co widzialem

~... | 2006-09-8 20:14

gdzie jest relacja ..minuta po minucie oprocz sportowych faktów??
prosze o odpowiedz

~gft | 2006-09-8 20:25

61 min. Gola dla Stali zdobywa Gęśla, ale sędzia dopatruje się pozycji spalonej i gola nie uznaje.

~lol | 2006-09-8 20:25

gola zdobywa gesla ale sedzia odgwizduje spalonego

~lol | 2006-09-8 20:27

kur......................a

~misiek | 2006-09-8 20:39

JE*** SEDZIEGO I CALA RODZINE JEGO
JE*** SEDZIEGO I CALA RODZINE JEGO

~lol | 2006-09-8 20:48

karny dla nas nie strzelony

~piter | 2006-09-8 20:48

ior nie strzeli karnego :(((((((

~lol | 2006-09-8 20:49

ja pierdol...........

~tyuyt | 2006-09-8 20:50

koniec :-)

~bfcngf | 2006-09-8 20:52

89 Rzut karny dla Stali broni Kapsa, który poradził sobie równiez z dobitką!

~lol | 2006-09-8 20:53

i chuj , jak sie nie strzela karnych to trudno myslec o dobrym wyniku

~dj mors | 2006-09-8 21:09

ale i tak najlepszy jest tadziu!!!

~.... | 2006-09-8 21:09

i tak brawo dla naszej stali chlopaczki =)

~maciej | 2006-09-8 21:12

proponuje napisac hymn na cześc Tadzia!

~asdfsdaf | 2006-09-8 21:21

no ja zeby karnego nie strelic eeeeeeeeelo
a sedzia gola prawidlowo nie uznał!?

~st | 2006-09-8 21:27

dlaczego nie gral streciwilk, kowalczyk to najwiekszy blad transferowy

~misiu | 2006-09-8 21:27

kto strzelal karnego ?

~aaa | 2006-09-8 21:30

macior

~sds | 2006-09-8 21:40

co chcecie od tadzia?? byliscie na meczu??? a wogóle kto lepszy ożóg? kasiak? tacy sami! a oglądaliście przynajmniej w telewizji mecz z sosnowcem?? i co tadziu taki słaby?? najlepszy zawodnik na boisku! świetne podanie do gęśli(niego się nikt nie czepia że nie może strzelić nawet gdy jest sam na sam...) czy pare niezłych rajdów prawa stroną... sam sie czasem czepiałem krawca że taki czy siaki ale wtedy gdy miałem powód i widziałem jak grał a nie w ciemno... wiec panowie uspokójcie się z sądami

~kibic | 2006-09-8 22:07

ponad 300 osob w ostrowcu

~ZKS | 2006-09-9 04:25

Atmosfera piłkarskiego święta
Na pochwałę zasługuje postawa kibiców obu drużyn. Znane były antagonizmy pomiędzy KSZO i Stalą, ale przez cały mecz nie padł pod adresem grających zespołów żaden obraźliwy epitet. Grupa e-KSZO stworzyła oprawę godną spotkań ekstraklasy, zaprezentowano szereg elementów pirotechnicznych, a doping był bardzo żywiołowy i prowadzony praktycznie non-stop przez 90 minut.

~ostro | 2006-09-9 08:43

odpierdolcie sie w końcu od Wieprzecia. co wchodzę na wasza stronę to tylko nagonka na jara. a ja pamietam jak grał u nas. gra na obronie wiec gra nie jest piekna dla oka jak u napastnika ale kurwa troche piłek wam wczoraj wybił. a do wietechy podał normalną piłkę a że on zachował sie jak nasz kochany dudek to już inna sprawa. miał napewno duzo miejsca na odpowiednie odebranie piłki. ale nie kurweanagonka na jara.

~ziomal | 2006-09-9 09:06

cioty które nie były na meczu zamknąc gęby!!!wielcy z was kibice???własnie widac jak wielcy,potraficie sie tylko napinac na necie i tyle pajace jebane,jezeli chodzi o mecz to stalówka zagrała super,szkoda karnego,doping na 6 z plusem,brawo kibice naprawde warto dla was jezdzic na takie mecze,pozdrawiam

~widz | 2006-09-9 09:11

zagrała super. a zobacz jak ocenił ich Kielar w Echu dnia. to jest normalnioe szok. jak nie byłbym na meczu to może bym w nie uwierzył tak jak uwierza ci którzy nie byli. kutas Kielar a ja byłem i widziałem to co że przegrali ale grali super, i taki dziennikarzyna ocenia ich jak amatorów. oj dużo jeszcze sie trzeba nauczyć Kielarku

~KSZO | 2006-09-9 09:24

Brawo KSZO najlepszy na boisku Paweł Kapsa ! ! !
stalóluwka pokonana .
tadzio idż się wody napij ! ! !

~Stefan | 2006-09-9 09:30

A myślisz, że takie marne dziennikarzyny na mecze jeżdżą? Oni biorą swoke \"sprawowzdania\" z relacji z radio i internetu. Stąd piszą takie bzdury! Szkoda tego czytać.

~ziomal | 2006-09-9 09:42

pzpn pzpn jebac jebac pzpn!!!ten który opisał w echu wczorajszy nasz mecz musiał byc slepy,zresztą i tak mamy niewidomych dziennikarzy,stalówka zagrała super,brawo panowie,przez układy pzpn bedziemy sie pewnie musieli i tak bronic przed spadkiem PZPN PZPN JEBAC JEBAC PZPN!!!!!!

~widz | 2006-09-9 09:43

do stefana
ja byłem na tym meczu i widziałem Kielara dlatego piszę. w przeciwnym razie bym sie nie wypowiadał.

~.... | 2006-09-9 09:45

Tomasz Wietecha,Andrzej Kasiak, Jaromir Wieprzęć, Marcin Drabik, oraz Janusz Iwanicki. Piłkarze, którzy zasługują na oklaski !!

No i jeszcze Łuczyk !!


GDZIE JEST RESZTA ?! O ile się nie mylę w Świdniku było podobnie.

~?Karol? | 2006-09-9 09:59

Kurwa mać...niektórzy ludzie to mnie tu normalnie irytują swoją głupotą...jak można nie być na meczu i się wymądrzać np.jaki jest wynik czy jak grała stalówka...
Stalówka grała dużo dużo lepiej od kszoków...tylko że oni mieli poprostu więcej szczęścia...oczywiście wielkim błędem było nie strzelenie karnego w końcowych minutach,no ale trudno każdemu się może zdarzyć...
Nasza(kibicowska) postawa była była kapitalna...my śpiewaliśmy cały mecz...a kszo?...tylko w pierwszej połowie i troszkę w drugiej...miłe było gdy Tomasz Wietecha z kilkoma innymi piłkarzami podeszli i bili nam brawo za doping...(nie da się ukryć że się wtedy trochę wzruszyłem:PP)a do reszty do mam tyle do powiedzenia co i na meczu...=]...
Pzdr...dla kumatych i tych którzy byli na meczu=))

~Stefan | 2006-09-9 10:34

Ja też byłem, ale Kielara nie widziałem.

~widz | 2006-09-9 12:58

do stefana: w takim razie nie zwracałaęs na to uwagi. a był na 100%.

~do ?Karol? | 2006-09-9 13:09

My śpiewaliśmy cały mecz a was praktycznie nie było słychac tylko pojedyncze okrzyki jak np.ZKS
w pierwszej połowie nas w młynie około 700-800
a drugiej ubyło z 100 osób ale nie odbio się to na dopingu. Oprawa zajebista

~KSZO | 2006-09-11 22:06

Ty chyba stary na innym meczu byles !! stary was wcale nie slyszeli nawet ludzie siedzacy na trybunie od strony waszego sektora!!kapitalne okrzyki na 2 strony z naszej strony i super oprawa a z waszej strony?? tak jak wspomnial wyzej bylo slychac tylko pojedyncze okrzyki ZKS albo Stalowka!! POZDRAWIAM NORMALNYCH NIEWYMADRZAJACYCH SIE I TYCH KTORZY POTRAFIA PRZYZNAC PRAWDE !!

~?Karol? | 2006-09-12 10:23

Kurwa mać!! Mówie że mieliście zajebistą oprawe i to musze przyznać ale nie przesadzajcie że nas wogóle nie bylo słychać!
A po 2 pomyśl czy by nas wpuścili z racami itd...skoro ja przy wejściu Pasek musiałem ściągać=/

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Wisła Puławy

Stal Stalowa Wola             Wisła Puławy
2020-10-31, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Stal Kraśnik

Stal Stalowa Wola             Stal Kraśnik

2 : 0

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Puławy 16 13-2-1 41
2 Sokół Sieniawa 15 8-7-0 31
3 Wólczanka W. Pełkińska 15 9-2-4 29
4 Wisła Sandomierz 14 8-5-1 29
5 Stal Stalowa Wola 14 8-2-4 26
6 ŁKS Łagów 15 7-4-4 25
7 Avia Świdnik 14 7-3-4 24
8 Siarka Tarnobrzeg 15 6-4-5 22
9 Podhale Nowy Targ 14 6-3-5 21
10 KSZO Ostrowiec Św 15 6-2-7 20
11 Wisłoka Dębica 15 5-4-6 19
12 Lewart Lubartów 15 4-6-5 18
13 Chełmianka Chełm 14 5-3-6 18
14 Cracovia II 15 4-3-8 15
15 Stal Kraśnik 15 4-3-8 15
16 Orlęta Radzyń Podlaski 15 4-3-8 15
17 Podlasie Biała Podlaska 13 4-2-7 14
18 Korona II Kielce 13 4-1-8 13
19 Jutrzenka Giebułtów 14 3-3-8 12
20 KS Wiązownica 13 2-2-9 8
21 Hetman Zamość 15 1-4-10 7

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 0 km 5
KSZO Ostrowiec Św 0 km 150
Jutrzenka Giebułtów 0 km 0
Hetman Zamość 0 km 230
Wisłoka Dębica 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
KS Wiązownica 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2020-10-24 ŁKS Łagów - STAL
2020-10-31 STAL - Wisła Puławy
2020-11-07 Sokół Sieniawa - STAL
2020-11-11 STAL - Orlęta Radzyń P..
2020-11-14 Cracovia II - STAL
2020-11-21 STAL - Podhale Nowy Targ
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (1878) » Edek38 (1260)
» 1938fc (1181) » Vielitz44 (1113)
» Filip kacper k. (993) » Rafix (768)
» Fanatyk38 (747) » Kamil (627)
» Kamilosss (534) » Acer (480)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
Stal Stalowa Wola - Wisła Sandomierz
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Górnik Łęczna (4:0)
2008-09-06
Ilość zdjęć: 14
Wyświetleń: 28 561 razy
STAL - Siarka Tarnobrzeg (92:86)
2008-02-23
Ilość zdjęć: 10
Wyświetleń: 20 087 razy
??? - STAL (:)
0000-00-00
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 301 razy
STAL - GKS Tychy (1:1)
2015-09-05
Ilość zdjęć: 30
Wyświetleń: 35 306 razy
Osób Online: 11 / Czas gen. strony: 0.01814