Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» KSZO Ostrowiec - STAL 1 : 0 (1:0)

KSZO Ostrowiec - STAL  1 : 0 (1:0)


Stalówka przegrywa pechowo mecz z drużyną z Ostrowca 1:0.

Jedyna bramkę w tym meczu zdobył dla drużyny KSZO - Kanarski w 21 minucie meczu.






W 90. minucie spotkania sędzia podyktował dla Stali rzut karny za faul na Gęśli. Niestety, stały egzekutor „jedenastek” w Stali, Jacek Maciorowski.

 

Kibiców Stalówki na tym meczu: okolo 330 (3 autokary, 21 samochodów, 2 busy). Wspomagała nas Resovia Rzeszów w 7 osób.

Wspaniały doping z zarówno kibiców Stalówki jak i kibiców KSZO. Bardzo dobra oprawa Ultras ze strony kibiców KSZO.
Ogólnie podsumowując mecz - wspaniała atmosfera.
Kto nie był na meczu niech naprawdę żałuje.

W galerii zdjęć można obejrzeć kilknaście zdjęć z tego meczu.

Komentarze (37)

~Maniek | 2006-09-9 10:31

Nic się nie stało Stalówka nic się nie stało.

~STAL | 2006-09-9 10:35

Kto był na meczu ten wie że Stal wcale nie była gorsza a nawet w niektórych momentach gry lepsza. Bramka wpadla po błędzie Wietechy.. no ale przecież to piłka i każdy popełnia błedy.

Jacek Maciorowski też musiał kiedyś spudłować.
A co do Wietechy to chociaż przez niego straciliśmy gola.. to przypominam że gdyby nie on to nie mieliśbyśmy II ligi.

A jak na beniaminka to spisujemy się dobrze.
Musimy się ograć w tej II lidze.

STALÓWKA !

~ira | 2006-09-9 10:37

caly dablin jest z wami nie lamcie sie

~biela | 2006-09-9 10:38

chlopaki dali z siebie wszystko tylko skutecznosci im braklo ...
a wyjazd udany zajebiscie !!

~ptasznik | 2006-09-9 11:44

CAŁA IRLANDIA JEST ZA WAMI (BETTYSTWON)

~ktos | 2006-09-9 12:18

są jakies fotki z meczu???

~Stalowka | 2006-09-9 13:09

No i Londyn tez !

~Stalowiak | 2006-09-9 13:21

Mecz zajebisty szybki zywy walka na całego!! nasi piłkaze zostawili serce na boisku!! doping z naszej strony bardzo dobry głosny!! potem brakowało juz troche sił. ogólenie wyjazd udany tylko ten wynik:(
A to co zrobili piłkarze po meczu pozostawie bez komentaza!!;[ Szacunek Wietecha,Drabik,Kasiak,Iwanicki i chyba ktos jeszcze ale nie pamietam a reszta w huja poleciła!!

STALÓWKA!!

~kibic stali | 2006-09-9 13:29

Nic sie nie stalo STALÓWKO nic sie niee stalo

za tydzien KAZDY na HUTNICZA

~Stefan | 2006-09-9 13:47

Zdjęcia są na www.kibicekszo.com i na forum kibice.net
Co do meczu, to takie porażki można wybaczać. Piłkarze dali z siebie wszystko przez pełne 90min. Moim zdaniem wyróżnili się przede wszsystkim środkowi pomocnicy:Ożóg, Sierżęga i Kusiak, którzy zupełnie zdominowali środek pola. Brakuje tylko tego ostatniego, dokładnego podania, no i troche skuteczności. Ponadto trzeba dodać, że mieli dużo pecha (błąd Wieprzęcia i Wietechy przy straconej bramce, nie wykorzystany karny i piękny strzał Sierżęgi, ale w słupek) do tego marny drukarzyna z W-wy( ręka w polu karnym KSZO przy 0-0, brak czerwonej kartki dla obrońcy KSZO za taktyczny faul na Iwanie i w końcu ten nie uznany gol). Co do zachowania się piłkarzy po meczu, to żal,że niektórzy nie zdobyli się na gest podziękowania. Byli to: Ożóg(szkoda), Gęśla, Macior, Kowalczyk, Pałkus i Sierżęga. Podkreślam, że nie było już wtedy na boisku Kusiaka, Krawca, Łuczyka(podziękował jak schodził z rozbitą głową-fajnie). Poza wymienionymi przez kolegę wyżej na gest podziękowania zdobył się jeszcze Wieprzęć.
Po takim meczu trzeba mieć nadzieje, że będzie tylko lepiej. Stalówka pokazała, że potrafi dobrze grać w piłkę i była przez prawie cały mecz stroną przeważaącą, a kibice pokazali, że potrafią się świetnie bawić i dopingować Naszą Stal.

~Stalowiak | 2006-09-9 14:06

ten filmik do scągniecia \"doping stali\" mi wyskakuje błąd jak go rozpakowuje powiedzcie zy wam tez??

STALÓWKA

~kibic | 2006-09-9 14:08

Stefan ty frajerku ja jestem na każdym meczu i co to ma znaczyć że na gest podzękowania zdobył sie jeszcze Wieprzęć . Kurwa mać on jako pierwszy zawsze dziekuje. a poza tym gdzie ty widziałeś wyróżnającego sie Kusiaka. no i oczywiście tak jak ktoś wyżej napisał nagonka na Wieprzęcia. kurwa jaki jego błąd? czyste podanie piłki do bramkarza. ilekroć widzę twoje wypowiedzi na necie to mam cie dosyć. wyraźnie widać jakich zawodników nie lubisz Stefanku. już nie raz ktoś cie zbluzgał i prosił żebyś sie nie wypowiadał, bo znawcą piłki nie jesteś. a kurwa chwlisz tych których znasz z lokali w których bywasz. nieprwadać?

~dokibic | 2006-09-9 15:29

ty sie kurwa nie znasz wieprzeć dobry zawodnik heh to istna sierota ty jestes tym samym znawca piłki nożnej jak on po co gra ten platfus szok a na huj wam podziekowania za doping im to sie plakac chcialo a nie a wieprzec to sie nigdy nie przejmuje niczym

~marcin | 2006-09-9 16:40

szkoda tego karnego ale coz takie wypadki tez sie zdarzaja. w nastepnym meczu bedzie lepiej . do boju staloweczko

~\\./ | 2006-09-9 17:10

Bardzo fajna oprawa \"KSZOKÓW\". Mecz też był bardzo interesujacy. Oby więcej takich spotkań. Oczywiscie pozostaje tylko niedosyt po porażce, bo remis był by sprawiedliwym wynikiem dla obu jedenastek. To tyle z mojej strony.

~Fan | 2006-09-9 17:15

< mecz zajebisty oprawa od nas tez bardzo dobra > lecz chhujowo zachwali sie Kibice z Kszo jezeli mozna ich nazwac kibicami jezeli jedac na mecz beddac juz w Ostrowcu wyzywali nas jak stalismy w korku i jeden nawet zucill butelka w naszym kierunku ale i tak chuj im w dupe !!! bylismy lepsi ale mielismy pecha.. Ale z pIastem bedzie lepiej ! :D tak mysle :D Od nas tez jakas Ultras z naszej strony powinien byc ...

~felipe | 2006-09-9 18:12

mecz naprawde super jesli chodzi o atmosfere az zal ze w stalowej predko sie takiego nie doczekamy bez bluzgow i caly mecz doping to mi sie podoba a stalowka musi zdecydowanie poprawic gre w ataku bo maja z tym bardzo duze problemy pzdr

~majster | 2006-09-9 18:27

niemaja problemow z gra w ataku tylko wez zauwaz ze jak nasi obroncy zagrywaja do napastnikow to podaja im przewaznie okolo 30 metra od bramki wiec co wtedy gesla czy streciwilk moze poradzic jak zaraz do nich doskakuja obroncy tak samo zaobserwujcie ze nasi napastnicy niemajka zgrywanych pilek w pole karne tylko maja podania do naroznika boiska to co wtedy moze zrobic jeden przeciwko dwom trzem ? takie jest moje zdanie

~t. | 2006-09-9 20:19

a ja powiem jedno


KOCHAM STALÓWKE SIALALALALALAAL

~brunet | 2006-09-9 20:27

Witam
Wie ktoś może co się dzieje na stadionie?
Bardzo dziękuje i pozdrawiam

~KSZO | 2006-09-9 20:29

KSZO FOREWER
HOOLIGANS

~sds | 2006-09-9 21:22

co sie dzieje?? ano ławki rezerwowych poserzone(nie wiem czy wkykończone bo było zamkniete a nawet z zegara nie widac było) monitoring jest tzn. są już miejsca na kamery na dachu krytej(kamery będą montować przed każdym meczem zapewne) ciągle wykańczają te wylewki na krzesełkach( połowa juz była gotowa a przy reszcie coś robili...) ogólonie to trzeba zamontować krzesełka i tyle. w budynku nie byłem więc nie wiem co z tymi szatniami. a tak wogóle to jesteś spoza stalowej że sie pytasz?? jak nie to podejdź i sam zobacz... pozdro

~Brymor | 2006-09-9 22:33

www.stalowka.regio.pl/
Patrzcie na kolekcje wiosenna moze w takich strojach benda grac na wiosne

~Stefan | 2006-09-10 02:23

kibic-chciałem Ci coś napisać, ale po co? Przecierz Ty jesteś zwykłym burakiem i zwykłych tekstów nie rozumiesz. Więc nie widzę sensu. Kto był i widział, ten ma swoje zdanie i jest o.k.

~sw | 2006-09-10 08:52

wczoraj bylem na stadionie i 3 kamery sa już zainstalowane.

~DO ADMINA | 2006-09-10 09:52

Paweł, sam widzisz ze do ksiegi i nie tylko sa wklejane linki do filmikow, mogl bys to wszystko umiesic w dziale download???, wiele osob zaglada na nasza stronke i przydalo by sie to zrobic,
kolejna moja propozycja to zrobic zegar odliczajacy czas do najblizszego meczu. Fajnie takie cos wyglada i wogole strona by byla bardziej dowartosciowana..
Pomysl nad tym! Pozdrawiam

~kybyc | 2006-09-10 10:32

Ja caly czas nie rozumiem dlaczego zawodnicy nie graja w zielono - czarnych barwach :/. Takie kolory sa drozsze czy co ?? Po prostuu nie moge tego zrozumiec.Bialy jeszcze ujdzie ale pomaranczowe ?? Skad taki pomysl w ogole :/

~polac | 2006-09-10 11:29

Może nie jest to najberdziej trafny przykład ale popatrz w jakich strojach będzie grać FC Barcelona na wyjazdach i powiedz co ten kolor ma wspólnego z ich klubem! (może zobaczyli że nasza stalówka w takim koloże gra ;] )

~zetem | 2006-09-10 12:41

moze ktos wie czy koszulki stalowki - firmowe REGGIO mozna dostac w sklepiku, i po ile?? prosze o info...

~Pawel | 2006-09-10 13:05

Pomysle nad tymi propozycjami.

~edi | 2006-09-10 13:43

bardzo cieszy postawa ;stali zeszuf; przed sezonem jedyne pewniaki na 2lige ....brzezinski-spieprzaj stamtad poki czas,nie osmieszaj sie.....czuje ze nastepna druzyna ktora wezmie sponsor-kantor to iskra sobow [tylko niech ze soba wezmie sprzedawczyka-fabiana....wychodzi na to ze zeszuf bedzie sie bronil przed spadkiem...ole/

~Maniek | 2006-09-10 17:55

Do wpisu wyżej.

Ty jesteś takim analfabetą czy udajesz. ?
Pisze się Rzeszów a nie \" zeszuf \" :/

Nie ośmieszaj nam stronki.

~do manka | 2006-09-11 09:19

takiego cmoka swiat nie widzial a do tego pochodzi z miasta zeszuf............ --chrzaszczybzdziukiewicz.....

~?Karol? | 2006-09-12 10:19

OOOOOOOOOo Matkoo!!!
Maniek!!!!
hahahahhahaha

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Orlęta Radzyń Podlaski

Stal Stalowa Wola             Orlęta Radzyń Podlaski
2021-09-18, godz. 16:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Cracovia II - Stal Stalowa Wola

Cracovia II             Stal Stalowa Wola

4 : 0

Wiśniewski 41
Piszczek 67
Myszor 69
Myszor 86

    
Sędzia: Sławomir Smaczny (Bytom)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Siarka Tarnobrzeg 8 6-2-0 20
2 ŁKS Łagów 8 6-0-2 18
3 Cracovia II 8 5-2-1 17
4 Podhale Nowy Targ 8 4-3-1 15
5 Orlęta Radzyń Podlaski 8 4-3-1 15
6 Stal Stalowa Wola 8 4-1-3 13
7 Korona Rzeszów 8 3-3-2 12
8 Chełmianka Chełm 8 3-3-2 12
9 Wisłoka Dębica 8 3-3-2 12
10 Unia Tarnów 8 2-4-2 10
11 Avia Świdnik 8 3-1-4 10
12 KSZO Ostrowiec Św 8 2-3-3 9
13 Czarni Połaniec 8 2-3-3 9
14 Sokół Sieniawa 8 2-1-5 7
15 Podlasie Biała Podlaska 8 0-6-2 6
16 Tomasovia 8 1-2-5 5
17 Wisła Sandomierz 8 1-0-7 3
18 Wólczanka W. Pełkińska 8 0-2-6 2

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 122 km 115
Wisłoka Dębica 96 km 205
Podlasie Biała Podlaska 244 km 48
Chełmianka Chełm 0 km 0
Cracovia II 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2021-09-18 STAL - Orlęta Radzyń P..
2021-09-25 Siarka Tarnobrzeg - STAL
2021-10-02 STAL - Sokół Sieniawa
2021-10-10 Tomasovia - STAL
2021-10-16 STAL - Czarni Połaniec
2021-10-23 KSZO Ostrowiec Św - STAL
2021-10-30 STAL - Wólczanka W. Pe..
2021-11-06 Unia Tarnów - STAL
2021-11-13 STAL - Korona Rzeszów
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (3017) » 1938fc (1555)
» Vielitz44 (1296) » Edek38 (1263)
» Filip kacper k. (1243) » Fanatyk38 (900)
» Kamil (840) » Rafix (768)
» Kamilosss (616) » Misio (566)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Motor Lublin (0:2)
2004-04-03
Ilość zdjęć: 20
Wyświetleń: 41 765 razy
Warta Poznań - STAL (1:1)
2007-07-29
Ilość zdjęć: 5
Wyświetleń: 10 300 razy
STAL - Błękitni Stargard Szcz. (0:1)
2016-05-11
Ilość zdjęć: 16
Wyświetleń: 16 843 razy
Miedź Legnica - STAL (3:2)
2006-09-23
Ilość zdjęć: 11
Wyświetleń: 22 107 razy
Osób Online: 39 / Czas gen. strony: 0.01168