Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» STAL - Piast Gliwice w......... Gorzycach !

STAL - Piast Gliwice w......... Gorzycach !

Niestety, potwierdziły się informacje mówiące o tym, że na mecz z Piastem stadion w Stalowej Woli nie uzyska wymaganej licencji.

Klub wystosował do Warszawy stosowne pismo, w którym poinformował PZPN o przeprowadzonych pracach na naszym stadionie. Jutro miał zjawić się w Stalowej Woli przedstawiciel PZPN, żeby naocznie przekonać się, że prace modernizacyjne na stadionie wykonane zostały zgodnie z zaleceniami.

Tymczasem sprawa odbioru stadionu została przełożona na 22 września. Wtedy to ma się zebrać w stolicy komisja odpowiedzialna za przyznawanie klubom licencji na grę w II lidze i w tym spotkaniu mają uczestniczyć przedstawiciele klubów, które starają się o takowe licencje, w tym naszej Stali, i mają oni zjawić się tam z pełną dokumentacją zakończonych już prac i harmonogramem kolejnych prac modernizacyjnych na swoich stadionach.

Miejmy nadzieje, że mecz z Piastem Gliwice będzie ostatnim już spotkaniem naszej Stali w Gorzycach.

Komentarze (29)

~ygor | 2006-09-13 23:04

duszyński i jego urzędasy z mosir-u pod sąd, wały zrobili w przetargu!!!! kibice też mogą podać kolesia do sądu, fani stalówki będący prawnikami do boju

~kibic | 2006-09-14 00:42

na jakiej podstawie pod sad?masz dowody?

~... | 2006-09-14 01:00

pierdole juz gorzyce, w chuju mam jezdzenie na wies

~hwdp | 2006-09-14 01:03

Bylem dzis na stadionie to zastalem ciagnik jezdzacy po bierzni , przepraszam co to kurwa ma byc? Remont ?

~stefan | 2006-09-14 08:07

No ygor pochwal sie co masz na duszynskiego i urzedasow...
Bo twoje wystapienie przypomina mi stare, dobre, objechane: \"Balcerowicz itd.\"
Zalama z takimi klientami....

~bronek | 2006-09-14 09:18

W Sztafecie napisali: \"...mimo wysiłków ekipy z Warszawy nie zagramy w Stalowej z Piastem...\"

~aaa | 2006-09-14 11:25

jedzcie se kurwa sami do gorzyc,ja juz pierdole......faktycznie zajebiscie zapierdalali robotnicy razem z duszynskim,tobylo codziennie widac jak im pot po jajach sciekal.....kibole bby sami te krzeselka szybciej zrobili [najwyzej szybciej i sprawniej rozbiora-moze juz po pierwszym meczu]-jak nie beda ladne....

~Gilermo | 2006-09-14 12:42

dokladnie, tymbardziej ze jak znowu Stalowka dostanie piatke, to bedzie ich wina.

~stal ;) | 2006-09-14 12:52

nie czaje was przynajmniej niektorych ;]]] to chyba nie wina pilkarzy ze musza grac w gorzycach a jakbys byl prawdziwym kibicem to bys jezdzil zawsze do gorzyc i ich dopingowal bezwzgledu na wszystko ;] jakos na mecz z KSZO dalo sie zrobic fajny doping,no ale Wy potraficie dopingowac tylko czasem jak chcecie sie pokazac...pfff tacy z niektorych kibice sa zajebisci ze szok ;]

~slamsy | 2006-09-14 14:31

a wy przestanie juz pierdolic od zeczy nie chcecie jechac nie jedzcie kto chce to na wies pojedzie chuj to kogo innego obchodzi moge powiedziec tylko tyle ze duszynski spierdolil sprawe bo te remonty to prezy normalnej ekipie budowlanej juz powinny byc skonczone dawno a to ze dziadki sie obijali to jest tylko wina osob ktore powinny to dopingowac zreszta to juz teraz niewazne prace beda jeszcze trwaly i oby sie skonczyly jak najszybciej i nawet nie mowcie o rozpierdalanieu krzeselek bo wtedy odbiora nam licencie a moge sie zalozyc ze spadniemy do 3 ligio wtedy znow bo nikt nie bedzie chceial dac kasy wiecej na krzeselka ktore sie niszczy jak chcesz sobie coc porozpierdalac to idz do domu i rozpierdol sobie cos w nim jak naraziew gramy w gorzycach i nic juz tego nie zmieni wiec jak najwiecej osob musi pojechac do gorzyc zeby pozegnac wiesniakow heheheheheheeheh


Za Stal Za ZKS Pujdziemy az po Zycia Kres

~?Karol? | 2006-09-14 14:40

Skurwywyny!!

~ziomus | 2006-09-14 15:11

I w gorzycach wszyscy \" GRAMY U SIEBIE STALOWKA GRAMY U SIEBIE\" jak na mistrzostwach :D pozdro i do zobaczenia w Gorzycach

~boss | 2006-09-14 16:09

bronek jak nie wiesz to nie mow, bylem na stadionie kilka razy i zastalem ekipe remontujaca z warszawy pracujaca nawet w niedziele, wiec jak nie wiesz to nie pisz, a reszta popierajacych Cie kolegow to tez pewnie jakies oszolomy, ktorzy nie byli nawet ani razu na Hutniczej, wiec zamknijcie pyski!

~bossik | 2006-09-14 16:28

ja tez bylem w niedziele na stadionie o 13 i tez widzialem jak roboty byly wykonywane ! ale czy nikt nie widzi tego ze i tak pzpn sobie wyznaczyl date 22 wrzesnia i koniec kropka?
JEBAC JEBAC PZPN !

~SS | 2006-09-14 17:10

Do typa \\\\\\\'\\\\\\\'stal:)\\\\\\\'\\\\\\\' i reszty tych lamusow jebani piknikowcy najebalo wam chyba gwiazdek na pagonach kurwa jeden z drugim pojedzie raz na mecz i puzniej chodzi po szkole jaki to on niejest zajebisty.Wedz sie nieudzielaj jak niemasz pojecia!! Jak jestes taki cwany to idz do duszynskiego i powiedz mu to w twarz !! internetowy cwaniaku

~Stalowiak | 2006-09-14 17:49

tylko po huj robili wszystkim kibicom nadzieje ze zobaczymy mecz z Piastem na Hutniczej duszynski sam sie wypowiadał w stelli ze raczej pewne jest to ze zobaczymy Stalówke na hutniczej!! pierdole Gorzyce to nei to samo co Hutniocza ja Jestem Chłopakiem z Hutniczej i nie jezdze juz do Gorzyc i tak piowinno zrobic wiekszosc ludzi, ale wszyscy będą mówic ze jaki to ze mnie kibic ze nie jade na meczi wgóle wai mnie co inni pomysla ja nie jade i powinniscie zrobic to samo!! Pamietacie moze jak druzyna Pogoni Szczecin trenowali gdzies w Łodzkim a grali w szczeciinie i co zrobili kboce ze Szczecina?? Koszulki Pogoć ze Szczecina transparent nie ma druzyny nie ma dopingu i co pomogło?? pmogło !!

STAL STALOWA WOLA!! CHŁOPCY Z HUTNICZEJ pozdro!!

~pakistan | 2006-09-14 18:26

moje zdanie jest takie ... jesli nie ma ultrasowania w gorzycach to rowniez nie powinni jezdzic tam kibice ogladac meczow wowczas taki prostest mialby chociaz jakis sens a tak to dzialacze, prezydent i inni zobaczyli ze nie ma co sie spieszyc z modernizacja na hutniczej bo tak czy inaczej kibice jezdza do gorzyc i w ten sposob sa pieniadze ze sprzedazy biletow np. na zaplate za wynajem stadionu w gorzycach bo co by zrobili jakby w gorzycach nie bylo kibicow stalowki ? mieli by problem skad wziac kase na zaplate tamtejszego stadionu a jakby nie mieli tej kasy to musieliby wykladac ze swojego budzetu i wtedy chcieli by oszczedzac i mysle ze firma remontowa byla by systematycznie pospieszana jesli chodzi o modernizacje bo im szybciej stadion na hutniczej byl by gotowy to to tym szybciej klub otrzymywal by pieniadze ze sprzedazy biletow i wiadomo co z tym idzie jak sie jest juz u siebie latwiej znalezc sponsora itp. wiec moja prosba jest taka aby nie poruszac juz tego tematu bo naprawde to co wypisujecie to sa poprostu takie bzdury ze sie w glowie nie miesci o niektorych rzeczach trzeba miec pojecie zeby sie wypowiadac jesli uwazacie ze niemam racji to napiszcie mi to

~?Karol? | 2006-09-14 18:45

Chłopaki moze troche humoru xD:PP
patrzcie na to i sie pośmiejcie!!
www.photoblog.pl/show.php?u=konwaliowa&fid=863136
buehehehhehehe:))
Pzdr...
Stop internetowym kibicom!!

~t. | 2006-09-14 19:28

Na spotkaniu prezydium zarządu klubu z trenerem pierwszego zespołu Piasta Jackiem Zielińskim, które odbyło się dzisiaj, podjęto decyzję o wcześniejszym rozwiązaniu kontraktu z trenerem za porozumieniem stron.

- Doceniamy to, co Jacek Zieliński zrobił dla Piasta i jego wkład w rozwój klubu. Z ostatnich wyników jednak nie możemy być zadowoleni i coś trzeba było zrobić. Wspólnie doszliśmy do wniosku, że najlepiej będzie, jak na jakiś czas się rozstaniemy. Niewykluczone, że Zieliński jeszcze kiedyś będzie pracował w Piaście, bo to dobry fachowiec, ale na razie trzeba przerwać serię porażek i dać szansę komuś innemu – tak decyzję klubowych władz tłumaczy prezes Piasta Jacek Krzyżanowski.

Obowiązki Jacka Zielińskiego przejmie dotychczasowy II trener Jan Furlepa.

~and | 2006-09-14 19:50

witam was
powiem wam jedno w stalowej nigdy nie było i nie bedzie ludzi którzy będą dbali o interesy innych ludzi cały czas był syf i będzie syf a co do stadionu to huj mnie sczela bo tyle czasu robili że nowy by postawili ale tu sie liczy interes jebanych urzędasów ludzie pierdolcie ich głosujcie na micky mause

pozdrawiam
stalówka forever

~psota | 2006-09-14 20:24

\"Czas pokaże....\"
Jest tu wiele racji ... i coż z tego że piszemy jak to nic nie daje... popierdolone za przeproszeniem to wszystko jest ...

STALÓWKA ZAWSZE W MYM SERCU

~MONK | 2006-09-14 20:33

C.H.W.D.P

~mario_stw | 2006-09-14 21:17

Kto był w Ostrowcu to widział......stadionik jaki mają zajebisty.Tylko pogratulować.......stalówka wcale nie mniejsze miasto a jest co ? 5-cio metrowa kupa ziemi w koło bieżni ,na srodku trawa,a za blaszkiem drewniana szopa.Dlaczego w Ostrowcu można a u nas NIE?Kto jeżdzi po mieście ten widzi że wszędzie remontuje sie CHODNIKI poprawia nawieszchnie ulic, co to takiego myślicie,to jest tzw.kiełbasa wyborcza.Mam nadzieje że nasze obecne władze w przyszłej kadencji wymienimy na takie które zajmą się sprawami każdego mieszkańca Stalowej Woli także kibiców.wszystko w naszych rękach.
FORZA ZETKAESIK
Parówa musi ODEJŚĆ!!!

~?Karol? | 2006-09-14 22:10

jeszcze raz xD;P
Chłopaki moze troche humoru xD:PP
patrzcie na to i sie pośmiejcie!!
www.photoblog.pl/show.php?u=konwaliowa&fid=863136
buehehehhehehe:))
Pzdr...
Stop internetowym kibicom!!

~dd | 2006-09-14 22:44

kurwa mac

~fan | 2006-09-15 04:41

qrwa mac ,posmiac to mozna ,ale JAKI KWAS!!!!!!!!!!!!!.za moich czasow to takie bossy to zbierali po ryjach i tracili barwy , a o wstepiena mlyn (jeszzcze pod zegarem to nie bylo mowy , qrwa ale kicha
p.s do

~kibic | 2006-09-15 12:07

Jaki tu Kwach? Gościu ma koszulke Stali i co??
To juz nie można mieć koszulki Stali?
A wszyscy co chodzą w koszulkach Barcy, Liverpoolu, Arsenalu i innych to co?

~?Karol? | 2006-09-15 12:49

Samo to \"BOSY STALI!!\"buahahaa

~pakistan | 2006-09-15 17:07

do ?Karol?

naleśniku wystaw swoją fotke to wtedy dopiero by było zianie z ciebie internetowy kibicu takich jak ty jest bardzo wielu i to właśnie z takich jak ty jest największe zianie \"jaki wynik\" \"kto strzelił\" \"były jakieś zadymy\" niemoge z takich i zaraz pewenie napiszesz ze jestes na kazdym meczu u siebie i wyjazdowym smieszny jestes i tyle ode mnie zreszta nie tylko ja sie smieje z twoich durnowatych wpisow

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - KS Wiązownica

Stal Stalowa Wola             KS Wiązownica
2021-05-15, godz. 17:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Wisła Sandomierz - Stal Stalowa Wola

Wisła Sandomierz             Stal Stalowa Wola

0 : 3

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Puławy 32 24-6-2 78
2 Sokół Sieniawa 33 19-8-6 65
3 Stal Stalowa Wola 32 19-3-10 60
4 Podhale Nowy Targ 32 17-8-7 59
5 Avia Świdnik 32 15-9-8 54
6 Chełmianka Chełm 32 16-6-10 54
7 Wisłoka Dębica 32 13-10-9 49
8 KSZO Ostrowiec Św 31 15-3-13 48
9 Siarka Tarnobrzeg 31 13-8-10 47
10 ŁKS Łagów 33 13-8-12 47
11 Wisła Sandomierz 33 13-8-12 47
12 Wólczanka W. Pełkińska 31 13-6-12 45
13 Cracovia II 33 11-8-14 41
14 Podlasie Biała Podlaska 32 12-5-15 41
15 Lewart Lubartów 32 9-12-11 39
16 Orlęta Radzyń Podlaski 33 11-4-18 37
17 Stal Kraśnik 32 8-10-14 34
18 Korona II Kielce 31 9-3-19 30
19 KS Wiązownica 32 8-6-18 30
20 Jutrzenka Giebułtów 31 5-7-19 22
21 Hetman Zamość 32 1-6-25 9

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 0 km 5
KSZO Ostrowiec Św 0 km 150
Jutrzenka Giebułtów 0 km 0
Hetman Zamość 0 km 230
Wisłoka Dębica 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
KS Wiązownica 0 km 0
ŁKS Łagów 0 km 0
Sokół Sieniawa 0 km 0
Cracovia II 0 km 0
Podlasie Biała Podlaska 0 km 0
Wólczanka W. Pełkińska 0 km 0
Korona II Kielce 0 km 0
Chełmianka Chełm 0 km 0
Lewart Lubartów 0 km 0
Wisła Sandomierz 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2021-05-15 STAL - KS Wiązownica
2021-05-19 Stal Kraśnik - STAL
2021-05-22 STAL - ŁKS Łagów
2021-05-29 Wisła Puławy - STAL
2021-06-03 STAL - Sokół Sieniawa
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (2469) » 1938fc (1499)
» Edek38 (1260) » Vielitz44 (1244)
» Filip kacper k. (1142) » Kamil (832)
» Fanatyk38 (799) » Rafix (768)
» Kamilosss (558) » Misio (506)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
Stal Stalowa Wola - Wisła Sandomierz
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Cracovia Kraków (2:2)
2002-05-25
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 10 193 razy
STAL - Zawisza Bydgoszcz (1:2)
2015-09-16
Ilość zdjęć: 41
Wyświetleń: 53 817 razy
STAL - Motor Lublin (2:1)
2008-08-06
Ilość zdjęć: 55
Wyświetleń: 182 181 razy
Rozwój Katowice - STAL (1:5)
2015-03-07
Ilość zdjęć: 21
Wyświetleń: 25 189 razy
Osób Online: 33 / Czas gen. strony: 0.01617